2021’de dikkate alınması gereken İngiltere’deki en iyi 10 hisse senedi, ilginç bir yıl vaat ediyor

2021’in En İyi İngiliz Hisse Senetleri

2021’de İngiltere hisselerine yatırım yapmayı mı planlıyorsunuz? Hisse senedi trendlerinin bir adım önünde olmak ister misiniz? 2021’de hangi İngiliz hisse senetlerine yatırım yapmalısınız? 2021’de en iyi yatırım getirisi İngiltere hisse senetleri olacak? Hadi bir bakalım!

Hepimiz 2020’nin İngiltere borsası için oldukça telaşlı bir yıl olduğunu biliyoruz ve çoğumuz 2021’in neler getireceği konusunda endişeliyiz.

2021’de göz önünde bulundurulacak İngiltere’deki en iyi 10 hisseye ilişkin eksiksiz rehberimizle işinizi kolaylaştırdık..

Ülkeyi ele geçiren Covid-19 salgınına rağmen harika sonuçlar veren birçok İngiliz şirketi var..

İngiltere borsası, en hafif tabirle, yıl boyunca bir darbe aldı. Ancak olumsuzluğa rağmen, bazı şirketler bu belirsiz dönemde olağanüstü performans gösterdi ve geleceğe doğru ilerlerken daha da parlamaya hazır olanlar.

FTSE 100, 2020’de zor bir yıl geçirdi, ancak son zamanlarda endeks 2021’de zaten yukarıda..

Bunu takiben, endeksin katılımcılarından bazıları, bu yıl kaçırılmaması gereken ve potansiyel olarak uzun vadede tutmaya değer şirketlerdir..

İngiltere hisselerinde aradığınız şeye bağlı olarak, ister temettü hissesi ister uzun vadeli hisse senedi olsun. Birçok nedenden dolayı portföyünüze eklemeniz gereken iyi bir marka karışımı var..

Temettü hisse senetleri gitmeniz gerekiyorsa, koleksiyonunuza eklemek için 2021’de satın almak için İlk 5 Temettü Hisse Senedi’ni okuduğunuzdan emin olun..

2021’in başında satın almayı düşünmeniz veya en azından Birleşik Krallık’taki bu en iyi hisselere göz kulak olmanız için öncülük eden en iyi İngiltere hisselerinden bazılarına bir göz atalım..

2021’de Değerlendirmeniz Gereken En İyi 10 İngiliz Hissesi:

2021’deki en iyi İngiltere hisselerine daha yakından bakmadan önce, işte en iyi 10 seçimimiz:

1. SONRAKİ

2. JD Spor Modası

3. Barratt Gelişmeleri

4. Vodafone Grubu

5. İskoç Mortgage Yatırım Ortaklığı

6. WM Morrison Süpermarketleri

7. GlaxoSmithKline

8. Aviva

9. B&M Avrupa Değerli Perakende

10. BooHoo Grubu

Tüm bu en iyi hisse senetlerinin yanı sıra diğer pek çok hisse senedini şuradan satın alabilirsiniz: eToro ve% 0 ücret ödeyin!

Bu hisse senetleri, listeye geçen yılki performansları nedeniyle ve gelecekteki potansiyel için güçlü bir görünüme sahip olmak isteyenler tarafından girildi..

Ve sonra, 2020’de parlak bir performans göstermemiş olabilecek bazı seçilmiş İngiltere hisse senetleri var, ancak yeni yılın ilk ayının başlangıcına doğru ilerlerken iyi sonuçlar veriyor..

2021’de Dikkate Alınacak İlk 10 İngiliz Hisse Senedi!

İşte çeşitli sektörlere yayılmış İngiltere’deki en iyi 10 hisseden oluşan listemiz:

1. SONRAKİ PLC (NXT)

Pek çok İngiliz perakendeci ve uluslararası perakendeci, geçtiğimiz yıl çoğunlukla ağır darbe aldı.

Ancak süperstar marka Next Plc yolu açtı ve perakendecilerin zor zamanlarda bile kafalarını suyun üzerinde tutabileceğini kanıtladı..

NXT, dünyanın bu yıl karşılaştığı zorluklar göz önüne alındığında parladı ve hatta hisse fiyatını% 20’nin üzerinde görüyor.

Analistlerin ve yatırımcıların bu büyük hacimli hisse senedine dikkatle bakmasına şaşmamalı..

Haliyle NXT hisse fiyatı 80,18’dir ve şirketin potansiyelini göz önünde bulundurarak bunun makul bir fiyat olduğuna inanıyoruz.

Mevcut 52 haftalık aralığın en düşük seviyesinde 3.390 ve en yüksek 8.018 aralığında olmasıyla birlikte.

Bu hisse senedi, gelecekte ilerledikçe fantastik bir büyüme stokudur. Analistler, İngiltere’deki perakendecinin yılda% 8,8 gelir artışına ulaşacağını ve şirketin kazanç artışının yılda% 23,2’ye ulaşacağını tahmin etti..

Ocak 2020 itibarıyla, Coronavirüs salgını tam olarak yürürlüğe girmeden önce, şirket toplam satışların YY% 3,3 arttığını doğruladı..

Şirketin vergi öncesi karı yıllık% 0,8 artarak 749 milyon £ ‘a yükseldi ve şirketin hisse başına kazancı (EPS) da% 5,6 artarak 472,4 oldu.

Doğal olarak, pandemi devraldıkça NXT’nin rakamları düştü. Ancak yıl içinde şirket ivme kazanmaya başladı..

5 Ocak 2021’de yayınlanan bir ticaret bildirimi, şirketin Noel döneminde başarılı dördüncü çeyreğini gösterdi..

Şirket, yıllık bazda% -1,1 toplam satış fiyatı bildirdi ve bu, Ekim ayında genel kılavuza göre beklenenden daha iyi -% 8 olarak gerçekleşti..

Ancak Next, yıllık net borcun 487 milyon sterlin azaltılarak 625 milyon sterline düşürülmesi ve vergi tahmini öncesi kârın 370 milyon sterlin olacağı tahminlerini verdi. Bu, Kasım ve Aralık rakamlarını ekledikten sonra.

Önümüzdeki yılın tamamına bakıldığında, 2021/22 vergi tahmini öncesi kar 670 milyon £.

Meydana gelen yıkımı, şirketin hisse fiyatını ve büyüme potansiyelini göz önünde bulundurarak, şirketin performans yılından itibaren, bu İngiltere hissesini büyük bir uzun vadeli yatırım için satın alınabilecek bir kişi haline getirin..

Sıradaki mali tablo 1 Nisan 2021’de yayınlanacak..

2. JD Spor Moda PLC’si (JD)

Tamam, İngiltere’nin en büyük hissesi olmaktan vazgeçmesi gereken bir şirket JD Sports Fashion PLC olmalı.

JD, birçok perakendecinin mücadele ettiği ve hatta bazıları kapılarını sonsuza dek kapattığı için etkileyici bir yıla tanık oldu..

Şirket, salgın sırasında çevrimiçi satışlarıyla güçlü bir gelir elde etmeyi başardı ve hala devam edecek..

Bununla birlikte, şirketin yarı yıllık sonuçları, Ağustos 2020 itibarıyla% 6,5 olan 2,5 milyar £ ‘a düştüğü bildirildiği için gelirde bir düşüşe tanık oldu..

Gelirin,% 4,6’ya düşürülen spor moda satışlarından 2,4 milyar sterline düşürüldüğü ve açık alan markalarının% 30,2’lik bir düşüşle 142,5 milyon sterline düştüğü doğrulandı..

Şirket çeşitli sektörlerde daha fazla zarar bildirmesine rağmen, şirketin vergi öncesi karı ve istisnai kalemler şaşırtıcı bir şekilde 73,4 milyon sterline yükseldi ve bu da marka için olumlu bir görünüm gösterdi..

JD’nin 2020’deki güçlü finansal sonuçlarının yanı sıra şirket,.

Aralık 2020’de JD’nin Shoe Palace’ı 325 milyon dolara satın aldığı ve şirketin hisselerini% 5 artırdığı doğrulandı..

Önümüzdeki aylarda kapılarını kapatacak olan İngiliz perakende zinciri Debenhams’ı satın almak için görüşmelerin bitmesiyle birlikte.

Şirket bugün 829.80 cari hisse fiyatına sahip ve 52 haftalık 293.20 ile en düşük, 883.20 en yüksek ve 42.55 P / E oranına sahip..

Pazar hala ileride sorun yaşıyor olsa da, bu, yolda daha fazla sarsıntı olabileceğini ve tüm işletmeler için potansiyel dalgalanma olabileceğini gösteriyor..

Ancak JD için, biraz etkilenmiş olsa da, şirket büyümeye devam ederken büyük bir etkiye sahip olduğunu göremediğimize inanıyoruz..

Şirketin güçlü performansına, cazip hisse fiyatına, güçlü ulusal ve uluslararası varlığına ve şirketin büyümesi ve ilerleyen ivmesine dayanarak, bu şirketin sahip olunması ve tutması gereken bir şirket olduğuna inanıyoruz..

JD Sports Fashion PLC’nin bir sonraki mali sonuçlarını 13 Nisan 2021’de yayınlaması planlanıyor..

3. Barratt Developments Plc (BDEV)

Yılın başında ve yılın ikinci yarısında emlak sektörü de zor bir dönem geçirdi..

Ancak yılın ortalarına doğru hareket eden sektör, İngiltere’nin en büyük ev geliştiricileri Barratt Developments plc de dahil olmak üzere iyi işledi..

Hükümet, popüler Stamp Duty Holiday planının haberlerini ve geliştiricilerin faaliyet gösterebileceğini onaylarken, 2020 ortasından sonra ikinci tecrit vuruşu olarak uygulamaya konan güvenlik önlemlerini takiben, şirket iyi bir performans sergilemeyi başardı..

Yakın tarihli bir açıklamada BDEV, hükümetin damga vergisi tatili planının bir sonucu olarak iyi rakamları doğruladı. Şirket, 31 Aralık’a kadar son altı ayda 13.588 konut satışı konusunda anlaştı ve 2019’a göre% 14,3 artış gösterdi..

Barratt Developments, 2019’da 8.314 olan 9.077 evi tamamladıklarını doğruladığından, şirketin ev tamamlama sayısı da son altı ayda arttı..

Şirketin hisseleri de% 4,5 artışa tanık oldu.

Bilgilerine ayak uyduran yatırımcılar için, bu haberin potansiyel olarak ev geliştiricilerinden ve genel olarak emlak endüstrisinden olumlu olması bekleniyordu..

Şirketin hisse fiyatı, 52 haftalık aralıkla en düşük 364,70 ve en yüksek 878,40 ile 17,88 P / E oranıyla 695,60 seviyesinde bulunuyor..

Önümüzdeki aylarda emlak sektörünü çevreleyen belirsizlik olsa da, Damga Vergisi Tatili programı sona ereceği için ve Satın Almaya Yardım programı da değişiklikler yapıyor. Doğal olarak yatırımcıların ve analistlerin daha derin düşünmesini ve bu sektöre daha yakından bakmasını sağlıyor..

Değişimlerin ışığında bile ivmenin devam edeceğine inanıyoruz. Önde gelen ev geliştiricilerinin güçlü bir ileriye dönük sipariş defterine ve iyi sermayeli bir bilançoya sahip olması nedeniyle büyüme potansiyeli her zamankinden daha ileriye gitmektedir..

Bu şirketi 2021’de İngiltere’nin en büyük hisselerinden biri yapmak.

Barratt Developments Plc, bir sonraki mali tablosunu 4 Şubat 2021’de yayınlayacak..

4. Vodafone Group Plc (VOD)

Dünyanın en büyük kablosuz iletişim operatörlerinden biri olan Vodafone, 2020’nin üzerinde en azını söylemek zorunda olduğu zorluklarla karşılaştı..

Bununla birlikte, İngiliz büyük sermayeli hisse senetlerinin geleceğine ve şirketin bu yıl kârlı hale geldiğine bakıldığında, 2021 için en iyi İngiliz hissesi listesinin nedenini oluşturuyor..

VOD, yakın zamanda Zacks Investment Research gibi çeşitli araştırma şirketlerinden analistlere tanık oldu ve şirketin fikir birliği derecelendirmesini “Beklet” ten “Satın Al” a değiştirdi.

Değişikliğin gerekçesi çeşitli nedenlerle olabilir. Ancak, popüler 5G ağına geçişin önemli bir nedeni olmalı.

5G görünümünün yanı sıra Vodafone, altyapı birimi Vantage Towers’taki Cornerstone’un neredeyse% 50 hissesini de dönüştürdü..

Cornerstone ile olan bu birleşme, daha derin bir güvenli gelir akışına sahip gibi göründüğü ve şirketin borcunu vaat edildiği gibi azaltmasına olanak tanıdığı için VOD için güçlü bir görünüm sağlıyor..

Eylül ayında geri dönen Vodafone, Londra’daki 5G ağı ile büyük liderler EE’yi yenerek en hızlı ve en iyi genel performans gösteren şirket seçildi.

Telekomünikasyon şirketi hisse fiyatının yıl içinde dalgalandığını görse de, hisse fiyatı bugün 127.22’de, 52 haftalık 98.02 ve en yüksek seviyede 156.66..

VOD ayrıca% 6,47’lik çekici bir temettü getirisine sahiptir, bu da bu bağlantı hissesini dikkate almak için başka bir nedendir..

İlerlerken, Vodafone’un 2021 için satın almak isteyebileceğiniz İngiltere’deki en iyi hisse senedi olduğuna inanıyoruz..

Cazip hisse fiyatı ve yıl boyunca iyi bir büyüme beklentisiyle, bu sadece iki unsurdur..

Vodafone, bir sonraki finansal sonuçlarını 3 Şubat’ta bir Ticaret güncellemesinde yayınlayacak ve ardından 18 Mayıs 2021’de şirketin FY sonuçlarını yayınlayacak..

5. İskoç Mortgage Yatırım Ortaklığı plc (SMT)

Scottish Mortgage Investment Trust Edinburgh merkezli yatırım yönetimi şirketi, 2021 için İngiltere’nin en büyük hissesi.

Yıl içinde% 107 artış gösteren ve potansiyel olarak ilerlemeye devam edecek olan şirketin hisselerinden başlayarak.

Halen şirketin hisse fiyatı 1.234,00 olup 52 haftalık aralık en düşük 468,40 ve en yüksek 1,278,00 arasında değişmektedir..

Genç bir işletme olan bu yatırım şirketi, akıllıca ve akıllıca satın aldığınızda neler elde edebileceğinizin potansiyelini göstermiştir..

Firma, tüm sektörlere ve dünyanın her yerinden uluslararası pazarlardan seçilen hisse senetlerini seçerken benzersiz ve sabırlı olmaktan gurur duymaktadır..

Sadece en iyi performans gösteren hisse senetleriyle değil, açık piyasada bile olmayan hisse senetleriyle oluşturulmuş çeşitli bir portföye sahip olmak ve oluşturmak.

Yatırım firmasının sağlam bir sicili var. Bir şirketin geçmiş tarihini gözden geçirmemiz tavsiye edilmese de, bu Birleşik Krallık paylaşımının yakın zamanda ortadan kalkacağını veya önemli ölçüde değişeceğini göremiyoruz..

Yatırım şirketinin şu anda 2,56’lık bir P / E oranı var ve bu hisse senedinin potansiyeli için iyi bir değer olarak kabul ediliyor.

17,88 milyar sterlinlik piyasa değeri ve zaman içinde sağlam bir artış gösteren şirketin hisse fiyatıyla, bu hissenin geleceğinin ne yönde ilerlediğini gösterir..

Geçmiş performans geçmişte yaşanacak bir şeyse, bu Birleşik Krallık hissesi, 2021 için yatırım yapılması gereken bir paydır.

6. WM Morrison Süpermarketleri PLC (MRW)

Geçtiğimiz yıl, şu anda üçüncü bir kilitlenme döneminde oturduğumuz için ülke genelinde birkaç kez mağaza kapanmalarına tanık olduk..

Ancak süpermarket markası Morrison’s Plc gibi temel mağazalar için, bunlar zorlukları göz önünde bulundurarak iyi çalışabilir ve çalışabilir..

İngiltere’nin 4. en büyük süpermarketi olarak, aynı zamanda yıl boyunca itici gücü yüksek olan ve bugün piyasadaki süpermarket markaları listesinin en çekici markalarından biri olduğunu kanıtlayan bir markadır..

Şirketin en son finansal ticaret güncellemesinde, süpermarket markası MRW, bayram döneminde iyi bir sonuç aldığını doğruladı. Şirketin perakende performansının% 8,0 arttığını doğrulamak.

MRW, karlı olduğu görüldüğü için çevrimiçi marketinde olağanüstü bir başarı elde etti.

Ve belirsizliğin hala sürdüğü Birleşik Krallık’ın üçüncü ulusal kilitlenmesi durumunda, bu cadde hala büyümeye hazır.

Şirket, geleceğe yönelik görünümünde, 2020/21 vergi öncesi karının ve istisnai olarak tahmin edildiği gibi 420 milyon sterlin – 440 milyon sterlin aralığında olacağını ifade etti..

Şirket ayrıca Brexit’ten önce 65 milyon sterlin değerinde hisse senedi stokları olduğu için ileriye dönük plan yaptıklarını da doğruladı..

Morrison’s ayrıca, personelin asgari ücretini Nisan ayından itibaren saatte 10 sterline çıkarmayı ve İngiltere’nin 10 sterlinlik eşiği geçen ilk süpermarketi olmayı kabul etti..

Öyleyse neden bu süpermarket markası diğerlerinden önde?

MRW, hisse fiyatı açısından daha iyi bir yatırım gibi görünüyor ve şirketin sadık tüketici talebinden güç alan çevrimiçi market hizmeti gittikçe güçleniyor..

Şirket ayrıca hizmetlerini Amazon prime aboneliği aracılığıyla sunan Amazon ile işbirliği yaptı..

Bu zor zamanlarda aileler için hayatı daha basit, daha kolay ve ekonomik hale getirme amaçları, onlara Morrison’dan yapılmış bir dizi yemek kutusu sipariş edebilme olanağı sağlıyor. Her kutu, grup keyfi için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Vegan, vejeteryan ve çocuk dostu seçenekler dahil olmak üzere çeşitli seçenekler sunan.

Bu cadde, süpermarket markası için büyük ve benzersiz bir adımdır..

Analistler, markayı yakından izleyen analistlerin markaya fikir birliği “Tut” derecesi verdiği, 2 analistin hisseye “Satın al” derecesi verdiği ve 1 “Sat” verdiği marka hakkında da karar verdiler..

MRW hisse fiyatı 182.55’te, 52 haftalık aralıkla 161.75 ile en düşük 193.30 arasında en yüksek.

Şirketin P / K oranı 16,75’dir..

Şirketin hisse fiyatı geçen yıl toplamda% 5,37 arttı.

Şirketin istikrarı, cazip hisse fiyatı, Amazon ile işbirliği ve şirketin talebi dahil tüm yollarda büyümesi için.

Bu Birleşik Krallık hissesinin, henüz düşünmediyseniz, 2021’e doğru ilerlerken göz önünde bulundurmanız gereken bir paylaşım olduğuna inanıyoruz..

7. GlaxoSmithKline PLC (GSK)

İngiliz çokuluslu ilaç şirketi, Birleşik Krallık hisseleri koleksiyonunuza eklenecek değilse de radarınızda bulundurmanız gereken bir pay.

İlaç endüstrisi, geçmiş yıldaki haberler ışığında birçok kişinin iyi kazançlar elde etmeye devam edeceğine inandığı bir sektördür..

GSK, dünya etkilerine bakılmaksızın her zaman talep gören tüketici sağlığı, ilaçlar ve aşılar gibi alanlarda uzmanlaşmıştır ve bu Birleşik Krallık hisselerinin halihazırda iyi bir uzun vadeli potansiyel görünüme sahip olmasını sağlar..

Covid-19 salgını göz önüne alındığında, aşılar dünya çapında kayıt altına alındığı için, bu kesinlikle bu şirkete gelecekte yalnızca fayda sağlayabilir..

Önümüzdeki yıllarda bu ölümcül hastalıkla ilgili daha fazla aşıya ihtiyacımız olmayacağını kim söyleyebilir?.

Şirketin ilaç bölümü, şirketin en büyük bölümüdür. Göreceğiniz gibi, şirketin gelir akışına hakim.

Şirketin 3. çeyrek sonuçlarında, ilaç bölümünün 4,2 milyar £ -% 3 düşüş, tüketici ürünlerinin% 2 artış 2.4 milyar £ ve aşılarının 2.0 milyar £ -% 9 düşüş olduğu bildirildi..

Raporlanan Grup satışları toplamı 8.6 milyar £ -% 3 düşüşle geldi.

Şirketin hisse başına kazancı (EPS) 0,25p’ye düştüğü ve EPS’yi 35,6p olarak ayarladığı için düşmesine rağmen, şirket ileriye doğru daha fazla hız kazanmaya hazırlanıyor..

Toplamda GSK’a kazançları geçen yıl% 39,7 arttı.

Şirketin hisse fiyatı bugün 1.413,60 olup, 52 haftalık bir aralık en düşük olan 1,291,80 ve 1,838,00 aralığındadır..

Şirketin F / K oranı 11,19.

Analistler GSK hissesinin geleceği için ne tahmin ediyor??

Eh, GSK için ortalama on iki aylık fiyat hedefi olan 1.751,13 ile birlikte şirketin kazancının% 10,22 artacağı tahmin ediliyor..

Ek olarak, en düşük 1.300 ve en yüksek fiyat hedefi olarak 2.240 verildi..

10 analist tarafından bir konsensüs “Tut” derecesi verilmiş ve 7 hisse senedine “Satın Al” derecesi vermiştir..

Şirket ayrıca yatırımcılar için uzun süredir cazip olan bir temettü ödemesi yapmaktadır. İyi, güçlü ve güvenilir bir temettü olan, düzenli gelir elde etmeye büyük bir katkı.

Şirketin temettü getirisi% 5,66’dır.

GSK şu anda umut verici görünüyor.

Şirketin hisse fiyatı, potansiyeli için ucuz görünüyor ve iyi bir değer sağlıyor. Tüm yatırımcıların aradığı bir şey, bu Birleşik Krallık hissesinin bu potansiyele sahip olduğu, her şekilde başarıya ulaşmak ve yaratmak için bir hisse senedi..

Şirketin P / E oranı da dahil olmak üzere tüm faktörleri göz önünde bulundurduğumuzda, Birleşik Krallık hissesi şu anda elde etmek için iyi bir şirkettir. Şirketin uzun vadede potansiyel olarak getirebileceği getiriler, bu hisse senedi için güçlü bir avantajdır..

8. Aviva PLC (AV)

İngiliz sigorta şirketi Aviva, bize göre 2021 için iyi bir satın alma hissesi.

Birçoğu 2020’de bu hisse senedinden etkilenmemiş olabilir, ancak AV hisselerinin bazı iyi sonuçlar gösterdiğini inkar etmek mümkün değil..

İlerleyen ve 2020’nin sonuna doğru ilerleyen ivmesi, bu nedenle 2021’de satın alınacak bir hisse senedi olarak geliyor..

Şirketin 26 Kasım’da yaptığı açıklamada, Aviva, bu raporun yayınlanmasından sonraki dokuz ay içinde düşüş bildirdiğini bildirdi ve bazı olumlu sonuçlar da karışıma eklendi..

Covid-19’un genel olarak iş üzerindeki etkisini göz önünde bulunduran AV, temettü payının hisse senedi için sağlam bir pozitif faktör olduğunu ve 2019’a kıyasla 7.0 milyon sterlin ile 7.1 milyar sterline kadar olan genel sigorta net yazılı primleri olduğunu bildirdi..

Bahsedildiği gibi, sigorta şirketi için göze çarpan bir pozitif temettüdür..

Şirket şu anda% 7.0 temettü getirisine sahip ve aynı zamanda en yüksek temettü ödeyen FTSE 100 endeksinden biridir..

Şirket son zamanlarda hisse fiyatından da kazanmıştır ki bu da şirketin temettü payına eklenecek olan% 27 artmıştır..

AV, şirketin bakış açısına göre, hisse senedinin iyi performans gösterebileceği pazarları hedefleyerek, daha etkili bir iş yapmak için sarsıntılı bir dönemde olduklarını ifade etti..

Şirket ayrıca, mevcut stratejiler kapsamında olması gerektiği gibi çalışmayan bazı varlıkları boşaltmaya bakmak için mevcut portföyünü incelediklerini de doğruladı..

13 Wall Street analistinin tahmin tahminleri, bu hisse senedine 8 analist tarafından “Satın Al” notu verdi ve 5 analist İngiltere hissesini “Tut” olarak derecelendirdi.

Şirketin on iki aylık ortalama fiyat hedefi 374, AV’nin yüksek fiyat hedefi 477 ve düşük fiyat hedefi 325’tir..

Aviva’nın hisse fiyatı bugün 348.50’de, 52 haftalık ortalama aralık en düşük 211.00 ile en yüksek 412.80 arasında değişiyor..

Aviva’nın yeni stratejik planları, önümüzdeki yıllara doğru ilerlerken iyi bir şekilde büyüyecek gibi görünüyor. Bu hisse senedi kısa vadeli olmayabilir, çünkü hala içeriden değişiklikler yapıyorlar. Ama kesinlikle koleksiyonunuzda uzun vadede bulundurarak daha çok yararlanacaksınız..

Her ne kadar ekonomi iyileştikçe ilerledikçe AV stoku için hiçbir şey kesin değil. Bu şirketin heyecan verici planları ve göze çarpan faktörleri ile, bunu 2021 için İngiltere’nin en büyük payı yapıyor.

9. B&M European Value Retail SA (BME)

Yıl boyunca çok talep gören bir İngiliz şirketi B&M Avrupa Değerli Perakende.

Şirket, geçtiğimiz birkaç ay içinde hisse fiyatlarında% 10’un üzerinde bir artışa tanık oldu ve aynı zamanda, normal mağazalarının dışında, ülke çapında yüzlerce tüketicinin keşfedilmesi için tanık oldu.

Şirket, rahat bir şekilde kurulmuş gibi görünüyor ve büyük bir büyüme sağlamak yerine, mevcut konumlarını oluşturmaya ve yenilemeye devam etmekten mutlu görünüyor..

Dolayısıyla, bu hisse senedini kısa vadede düşünüyorsanız, bu hisse senedinin uzun vadede daha uygun göründüğünü yeniden düşünmek akıllıca olabilir..

B olduğu gibi&M, hisse fiyatı ve yansıtıcı rakamları göz önüne alındığında iyi bir değer gibi görünüyor.

Olduğu gibi, şirketin şu anki hisse fiyatı 504,20 olup 52 haftalık aralık en düşük 266,50 ve en yüksek 550,20’dir. 17,73 P / E oranı ile.

Marka tarafından yayınlanan güncellenmiş üçüncü çeyrek açıklamasında BME, perakende şirketi için Noel döneminin ne kadar güçlü olduğunu kanıtladı..

26 Aralık’a kadar olan 13 haftalık dönemde grup geliri, tüm İngiltere mağazalarında% 26,6’lık bir gelir artışı sağladı ve% 22,5 arttı.

Markanın satışları da% 21,1’e yükseldi.

Popüler perakendeciler, dördüncü çeyrekte 18 yeni mağaza açarak, tüm yıl için 10 mağaza kapanışıyla toplam 45 brüt gelir getiren gözlerini ileriye odakladılar..

Şirketin bu yılki başarısının ışığında, şirketin CEO’su Simon Arora da şirketin finansal başarısından şaşırtıcı bir kazanç elde etti..

Markanın büyük hissedarı olan Arora, 30 milyon sterlinlik temettü ödemesine tanık oldu.

Bununla birlikte, markanın zorlu yıl boyunca “önemli çabaları” nedeniyle 30.000 çalışan üyesine fazladan bir haftalık ücret vermeyi planladığı doğrulandı..

Ticaret güncellemesinde, B&M markanın geleceği hakkındaki görüşlerini paylaştı.

“Olağanüstü değer ve uygun şehir dışı konumların birleşimiyle, iş modelimizin 2021’de müşterilerin ihtiyaçlarına son derece uygun olacağından eminiz.”

Bu perakende markası, çeşitli diğer caddelerde ve uluslararası mevcudiyetlerde eliyle birlikte bir ulusun favorisidir. B&M, özellikle bu hissenin kazancı geçen yıl neredeyse% 50 arttığı için portföyünüze eklenmesi düşünülmesi gereken sağlam bir İngiliz hissesidir..

B&M European Value Retail, FY21 ön sonuçlarını 26 Mayıs 2021’de yayınlayacak..

10. BooHoo Grup PLC (BOO)

boohoo grup hisse senedi

Moda perakendecisi BooHoo etkileyici bir yıl geçirdi, en azından söylemek gerekirse ve devam etmek için hala güçlü görünüyor.

Dünyanın dört bir yanındaki mağazalar birkaç kez kapılarını kapatırken, BooHoo, çevrimiçi varlığıyla satışlarının arttığını görmekten keyif aldı..

Ve marka hala gelişmeye devam ediyor. Moda şirketi Nisan 2021’den itibaren, işletmeye yatırım yapmaya devam ederken yeni bir depo açmaya hazırlanıyor..

Ancak, Nisan 2020’de etik olmayan ticaretin geri dönüşünü takiben, marka için her şey düpedüz yelken açmadı..

Bu hisseler düştü ve gelecek marka için biraz aceleci.

Ancak şirket bir özür yayınladı ve bu iddiaları incelediklerini belirtti..

Bağımsız soruşturmalar yapıldıktan sonra, tüm boohoo ticaret operasyonlarının üst sıralarda olduğu ve hiçbir haksız fiile tanık olmadığı doğrulandı.

Bu, doğal olarak bu hisse senedine bakmak için daha fazla yatırımcının güvenini ve ilgisini yeniden kazandı..

Şirket, bayram döneminde gelirinde% 40 artış bildirdiğinden, şirketin hisse fiyatı bir kez daha yükseldi..

Tekstil şirketinin hisse fiyatı 2020’de oldukça dalgalı oldu ve bunun nedeni sadece Covid-19 salgını değildi..

Markanın içinden etik olmayan konular da dahil olmak üzere çeşitli gerekçeler, pazarın pandeminin başlangıcında yaza doğru biraz ivme kazanmaya başlayana kadar dalış yapması ile birlikte büyük bir faktördü..

Moda perakendecileri, son ticaret güncelleme raporlarında, Noel tatili sezonunun satışları çekmesi nedeniyle şirketin güçlü ve pozitif bir Kasım ve Aralık geçirdiğini duyurdu..

Hem ABD hem de Birleşik Krallık’ta genel olarak talep güçlüydü.

ABD gelirde güçlü bir% 52 gelir bildirirken, Birleşik Krallık gelirinde% 40 artış bildirdiği için çok geride değildi. Bu, moda markasının tüm yıl gelir hedefini% 36-38’e kadar artırmasına neden oldu.

Şirketin brüt kar marjı çeyrekte% 53’e düştü.

Moda perakendecilerinin hisse fiyatına geri dönersek, etik olmayan haberlerin ardından yükselişte gibi görünüyor.

Şirketin hisse fiyatı bugün 338.20 seviyesinde. 52 haftalık aralıkla en düşük 157,50 ve en yüksek 415,00 aralığında.

Şirket şu anda 49.23’lük bir P / E oranına sahip..

Analistler moda markası için ne tahmin ediyor??

BooHoo’ya 8 analist tarafından “Satın Al” derecelendirmesi verildi ve 5 analist İngiliz hissesine “Tut” derecesi veriyor.

Şirketin kazancının yılda% 27,99 artacağı ve şirketin kârının önümüzdeki yıllarda% 83 artacağı tahmin ediliyor..

Moda perakendecisi, modaya uygun ve uygun fiyatlı trendlere uygun tasarımlarıyla çeşitli yaş aralıklarına hitap ederken, ürünlerini çevrimiçi olarak sipariş edebilme kolaylığı biraz fazla kolaylaşıyor..

Bahsedilmesi gereken bir diğer önemli nokta da, BooHoo’nun, kendi tüketicilerini bireysel olarak takip eden PrettyLittleThing, MissPap ve NastyGal gibi diğer önde gelen moda markalarına ev sahipliği yapmasıdır..

Bu İngiliz moda markası, yeni yıla girerken yükselişini sürdürüyor..

Gördüğümüz ve inandığımız kadarıyla, BooHoo tüm dünyada uygun fiyatlarla yeni moda trendleri sunmaya devam ederken, önümüzdeki yıllarda da durum böyle olacak..

2021’deki en iyi İngiltere hisse senetleri nasıl seçilir – Özet

Özetlemek gerekirse, 2021’de satın alınacak bu En İyi İngiltere hisselerinin tümü, önümüzdeki yıllarda başarıya ulaşmaya devam edecekleri için birçok avantajla birlikte geliyor..

İster aradığınız temettü hissesi ister uzun vadeli getiri olsun, İngiltere’deki bu ilk 10 hisse size bugün piyasadaki en iyi kazançlardan bazılarını sunuyor.

Ancak, her şirket kendi risk unsurlarıyla birlikte geldiğinden, seçtiğiniz hisselerinize yatırım yapmadan önce her zaman ek araştırma yapmak akıllıca olacaktır..

Dalmaya hazır İngiltere Borsa?

İngiltere’nin En Büyük Hisselerine Nasıl Yatırım Yapılır??

En iyi performans gösteren İngiltere hisse senetlerine yatırım yapmak istiyorsanız, böylesine heyecan verici bir yolculuğun parçası olmanın ne kadar hızlı, basit ve kolay olabileceğine dair bir analizimiz var..

Öncelikle, bu caddenin anladığınız bir şey olduğundan emin olmanız gerekir, bu nedenle, hisse senedi alım satımında neyin gerekli olduğunu öğrenmenin yanı sıra mümkün olduğunca çok araştırma yapmanız önerilir..

İkincisi, bir sonraki adım, yolculuğunuza başlamak için bir komisyoncu edinmeye bakmaktır..

Ticarete başlamanız için elinizde birçok broker var. Ancak, araştırmanızı bu bölümde de yapmanız şiddetle tavsiye edilir..

Ticaret piyasasında faaliyet göstermesi düzenlenmiş lisanslı bir komisyoncu seçmek çok önemlidir. Hareket halindeyken ihtiyaçlarınız için güvenilir bir çevrimiçi ticaret platformunun yanı sıra.

Brokerlerin yanı sıra, işlem yapabileceğiniz birçok çevrimiçi işlem platformu da vardır. Ancak şiddetle tavsiye ettiğimiz lider platform, ödüllü platformdur., eToro.

17 milyondan fazla yatırımcıya ev sahipliği yapan lider ticaret platformu eToro, ticaret yolculuğunuza başlamak için harika bir platformdur..

Platform, yalnızca İngiltere’nin önde gelen en büyük hisselerine yatırım yapmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda eylemin bir parçası olmanız için 16 uluslararası pazara erişim sağlar..

EToro ile bir ticaret hesabı açmak basit, hızlı ve basittir. Çevrimiçi rehberli adımları izledikten sonra, birkaç dakika içinde başarıyla bir hesap açabilirsiniz..

Bir komisyoncu ile ticaret hesabınızı aldıktan sonra, ticaret yolculuğunuza başlamaya hazırsınız..

İşlem yapmaya başlamak için herhangi bir cihazda gerçekleştirilebilen ve basit bir kartla ödeme işlemiyle yatırılabilen 200 $ (yaklaşık 145 £) tutarında bir depozito gerekecektir..

İhtiyaç duyduğunuz şeyin daha fazla anlayış olduğunu düşünüyorsanız, bir ticaret hesabı açtığınızda, keşfetmeniz için eToro’nun sanal ticaret platformundan yararlanabilirsiniz..

eToro – Komisyonsuz En Büyük Britanya Hisselerini Satın Alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

Temel Çıkarımlar

2021’de Dikkate Alınması Gereken En Büyük 10 İngiltere Hisse Senedi’nden bir şey hatırlıyorsanız, bu önemli noktaları yapın.

  • 2021 için seçilen en iyi İngiliz hisse senetleri, çeşitli sektörlerde güçlü bir performans geçmişine sahip.
  • İngiltere’nin en büyük hisseleri, iyi sağlam sonuçlar elde etmiş ve zamanla büyüyerek bugün bulundukları yere ulaşan şirketlerdir..
  • Bu En İyi Performans Gösteren Birleşik Krallık Hisselerini göz önünde bulundurmak, portföyünüze büyük katkılar sağlar. Çeşitlilik, büyüme ve değer katmak.
  • Bu filizlenen hisselerin sahip olduğu pozitiflerin yanı sıra, kendi risk faktörü unsurlarına da sahipler..
  • Seçtiğiniz hisse senetlerine yatırım yapmadan önce ek araştırma yapmanız şiddetle tavsiye edilir..
  • Geleceğin ilerlemesiyle birlikte, 2021’de ilerledikçe daha fazla İngiliz şirketinin yakında yeniden ilgi odağı olmasını bekliyoruz..
  • Ticaret yolculuğunuz için bir komisyoncu seçmek, borsa ticaret piyasasına girmeye çalışırken hayati bir faktördür..
  • Son olarak, her zaman akıllıca ve akıllıca yatırım yapın.

2021’de Dikkate Alınması Gereken En İyi 10 İngiliz Hisse Senedi Nelerdir?.

Lütfen Unutmayın: Geçmiş performans gelecekteki performansın bir göstergesi değildir. Yatırımların değeri yükselebileceği gibi düşebilir. Bu web sitesinde yer alan herhangi bir fikir, haber, araştırma, analiz, fiyat veya diğer bilgiler genel piyasa yorumu olarak sunulmuştur ve yatırım tavsiyesi oluşturmaz. Trading Education, herhangi bir öneri, tahmin veya sağlanan diğer bilgilere dayalı herhangi bir yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu olmayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me