Contents

2021 için alınacak en iyi İngiltere hisseleri açıklandı!

İngiltere’de 2021’de satın almak için en iyi hisseleri mi arıyorsunuz? Brokerlerin “güçlü satın alma” olarak önerdiği İngiltere hisseleri? Ya da belki de yükselmek üzere olan İngiltere hisselerinin değerinin düşürülmesi? 2021 için İngiltere’deki en iyi 10 hissemizden başka bir yere bakmayın!

2021, İngiltere hisse senedi piyasası için hiç şüphesiz son derece ilginç bir yıl olarak tarih kitaplarında geçecek.

İngiltere’ye 2020’de farklı faktörlerden oluşan bir fırtına yağdı ve hisse senedi piyasasını oldukça kaotik hale getirdi. Tüm dünya koronavirüs salgını yüzünden paniğe kapılırken, İngiltere hala AB’den ayrılma şartlarını müzakere etmek için acele ediyordu.

Sonunda, İngiltere hisse senedi piyasasının arada sırada bazı tuhaf düşüşler yaşamasına neden oldu ve ihtiyaç duyulan birçok yatırımı korkuttu..

Fakat İngiltere, başta ilaç, finans ve yazılım olmak üzere belirli endüstri türlerine gelince hala bir aslan.. Dünyanın en büyük çok uluslu şirketlerinden bazılarının burada yerleşik olması gurur verici.

Ve bu şirketlerin çoğu 2020’de zor günler yaşarken, 2021 Muhtemelen bir iyileşme yılı olacak ayağa kalktıklarında.

Bu makalede, kesinlikle bilmeniz gereken 10 İngiltere hissesini kapsayan 2021 için en iyi İngiltere hisselerine bakacağız. Ayrıca Birleşik Krallık hisselerinin nasıl satın alınacağını ve aşağıda en iyi İngiltere hisselerinin nasıl seçileceğini de ele alacağız.!

2021 için İngiltere’deki en iyi 10 hisse!

İşte 2021 için İngiltere’nin en iyi 10 hissesi listemiz:

 1. AstraZeneca
 2. Aveva
 3. Sadece ye
 4. Micro Focus International
 5. Ocado
 6. GW İlaç
 7. Adaçayı Grubu
 8. GlaxoSmithKline
 9. BT Grubu
 10. Lloyds Bankacılık

Tüm bu en iyi hisse senetlerinin yanı sıra diğer pek çok hisse senedini şuradan satın alabilirsiniz: eToro ve% 0 ücret ödeyin!

2021 için en iyi İngiltere hisseleri nasıl seçilir?

2021 için en iyi İngiltere hisselerini seçmek zor. İngiltere ekonomisi hakkında çok fazla bilgi ve Birleşik Krallık politikalarının anlaşılmasını gerektirir..

Dahası, Birleşik Krallık’ın en çok tanınan sektörlerini bilmeniz gerekir. Özellikle nerede üstün oldukları ve nerede yetersiz kaldıkları.

Ancak belirli paylaşımları seçmek söz konusu olduğunda, düşünülmesi gereken çok şey var.

Her şeyden önce, satın aldığınızdan emin olmak istersiniz değer artışı şansı olan hisse senetleri.

Veya daha spesifik olarak, bir trendi olan, yani net bir yönde hareket etmek.

Ancak fiyatta yükselen bir trend, dikkat etmeniz gereken tek şey değil, aynı zamanda şirketin büyümesiyle ilgili diğer şeyleri araştırın, ürettikleri gelir ve yeni iştirakler edinme gibi diğer büyüme sinyalleri gibi.

Ve ayrıca tanımlamalısın şirkete gerçekten değer veren nedir. Aynı sektördeki benzer şirketlerden farklı kılan nedir? Tüketicilere ve müşterilere ne sunuyor?

Benzer şekilde, rakiplerine de bakmanız gerekir – bu şirketi sollama şansları nedir? Yatırımcıların bu şirketten rakiplerinden birine geçmeleri makul görünüyor mu??

Ama unutma olumsuz faktörlere de bak. Ayrıca herhangi bir şirketin sahip olabileceği borç, gerçekçi olmayan sözler vermişlerse ve geçmişte yapmış olabilecekleri tartışmalı eylemleri inceliyorlarsa.

Sonunda, hepsi araştırmayla ilgili ve sonra bu araştırmaya dayalı öznel görüşünüz. Bir tüccarın iyi bir pay olduğuna inandığı şey; başka bir tüccar kötü olduğuna inanabilir.

2021’de Alınacak En İyi İngiltere Hisseleri:

1. AstraZeneca (AZN.L) – Bir yılda 8.776,03 £ ‘a ulaşmak?

AstraZeneca hisseleri satın almak için iyi bir zaman olup olmadığını merak ediyorsanız, şanslısınız! Temmuz 2020’den beri, AstraZeneca’nın hisse fiyatı yavaş yavaş düşüyor, yatırımcıların hisse satın almasını kolaylaştırmak.

Kuşkusuz, durum biraz kafa karıştırıcı olabilir ‘bekle, AstraZeneca’nın hisseleri neden düşüyor? Yukarı çıkmaları gerekmez mi? ”

Teorik olarak, evet, bunu beklersiniz, ancak Financial Times, AstraZeneca hisselerinin düşmesinin gerçek nedeni, Alexion’u satın almalarıyla ilgili endişelerdir., başka bir ilaç şirketi.

Finansal olarak bir neden olsa da, bunun ötesinde çok fazla bilgi olmadığını, bunun da bir belirsizlik atmosferi yarattığını açıklıyorlar..

Bununla birlikte, buna rağmen, hala büyük olasılıkla AstraZeneca’nın aşılarını piyasaya sürmeye başladığını gördüğümüzde, büyük olasılıkla iyileşme görebiliriz.

AstraZeneca’nın hisse tahminine bakıldığında, Cüzdan Yatırımcısı içinde olduğunu tahmin ediyor önümüzdeki yıl 8,776,03 sterline ulaşacak. Bu, mevcut fiyatta oldukça yakışıklı bir artış ve potansiyel olarak AstraZeneca’yı bugün mükemmel bir satın alma haline getiriyor.

Hisse satın almayı düşündünüz mü? AstraZeneca (AZN)?

2. Aveva Group (AVV.L) – Önümüzdeki 52 hafta içinde 5,364 £ ile en yüksek seviyeler?

Sigorta şirketi Aviva ile karıştırılmaması gereken Aveva Group plc, Cambridge’li bir bilgi teknolojisi şirketidir. 2020’de yüz yüze geldikten sonra, hisse fiyatı oldukça iyi bir şekilde toparlanmaya başlıyor gibi görünüyor.

Aslında zor yıla rağmen, Aveva’nın 2020 yıllık raporu (sayfa 30), şirket hala % 8,8’lik gelir artışı (veya 833,8 milyon £), hangisi mükemmel.

Hisse senedi yatırımcılarının Aveva’nın hisse senedi fiyat geçmişine bakmaları da çok önemli. Göre Yahoo Finans, geçen yıl bu zamanlar, Aveva 4,239,57 sterlinlik yükseklere ulaşan, şimdiye kadarki en yüksek.

Ve bu nedenle, hisse senedi tüccarlarının 2020’nin küçük bir kesinti olma ihtimaline karşı açık fikirli olmaları gerekiyor ve fiyatlar yine 2021’de bu bölgeye dönebilir..

Aveva’nın hisse fiyatı tahmini de iyimser görünüyor. MarketBeat Aveva’nın 52 haftalık aralıklarında 5,364 £ gibi yüksek seviyelere ulaşabilir.

Sonuç olarak, Aveva’nın satın almak için iyi bir hisse olması muhtemeldir..

Hisse satın almayı düşündünüz mü? Aveva (AVV)?

3. Just Eat (JE.L) – ufukta hisse başına 100,50 £?

Şimdi pandemi sırasında hızla artan bir şirket örneği: Just Eat. Bu listedeki birçok şirkete kıyasla Just Eat oldukça genç, Londra Borsasına Nisan 2014’te JE borsa kodu ile katılıyor..

Nitekim 2020, yılın büyük bir bölümünde restoranlara gidemeyen insanların olduğu bir teslimatçı yılıydı, sipariş vermekten başka çareleri yoktu (eğer kendileri için yemek pişirmek istemiyorlarsa).

Just Eat’in piyasa değeri o zamandan beri patlayarak 13,49 milyar Euro’ya ulaştı, göre MarketWatch.

Ve göre Yahoo Finans, Just Eat’in hisse fiyatı geçmişi birkaç yüksek ve en düşük değeri gösteriyor. 10.050,00 £ ‘lik yeni yüksekler Ekim 2020’de ve Ocak ayında 9.000 sterlinlik bölgeye geri döndü 2021.

Ardından Just Eat’in hisse fiyatı tahminine bakın, MarketBeat yüksek bir seviyeye ulaşabileceğini tahmin ediyor 52 haftalık dönemde hisse başına 100,50 £.

Hatırlanması gereken önemli bir şey şudur: Just Eat’in bu sektörde birçok rakibi var, Food Panda, Deliveroo ve Uber Eats gibi.

Hisse satın almayı düşündünüz mü? Sadece ye (JE)?

4. Micro Focus International (MCRO.L) – 2021 için 19,34 ABD doları hedef fiyat?

Micro Focus International, CEO Stephen Murdoch tarafından yönetilen ve İngiltere’nin güneybatısındaki küçük Newbury kasabasında bulunan bir yazılım ve bilgi teknolojisi şirketidir..

Micro Focus hisseleri satın almanız gerekip gerekmediğini merak ediyorsanız, kuşkusuz son üç yıldır pek iyi gitmiyor, 2019’da önemli ölçüde değer düşüşü.

ancak, 2020’den beri büyüyen bir yükseliş trendi işaretleri var, bu da onları elde tutmaları için iyi bir kısa vadeli pay haline getirebilir..

Bir yıl, altı ay ve bir aylık grafiklere bakıldığında, kesinlikle yukarı doğru olumlu bir hareket var..

Görmezden gelemeyeceğimiz süper önemli bir şey, Micro Focus’un bir ton yan kuruluşa sahip olmasıdır, en bilinenlerinden ikisi NetIQ ve Serena Software’dir..

Ve Micro Focus’un hisse fiyatı tahminine bakarak, CNN analistleri ulaşabileceğine inan önümüzdeki 12 ayın en yüksek seviyesi 19,34 $, ayrıca tüccarlara.

İlginç bir şekilde, WSJ Piyasaları ayrıca tahminler Hisse başına 19,34 ABD doları Micro Focus’un yüksek hedef fiyatı.

Hisse satın almayı düşündünüz mü? Mikro Odak Uluslararası (MCRO)?

5. Ocado Group (OCDO.L) -% 30,5’e kadar büyüyeceği tahmin edilen hisse senetleri!

Jonathan Faiman ve Tim Steiner tarafından kurulan Ocado, 2010 yılında Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda ilk halka arzını gerçekleştirdiğinden bu yana kusursuz bir şekilde başarılı oldu..

Ocado, 2000’li yılların başında çevrimiçi bir bakkal olarak başladı, ancak o zamandan beri diğer yerleşik süpermarketlere teknoloji sağlayıcısı olmak için genişletildi, Morrisons ve dünyadaki diğerleri gibi.

Çok çeşitli yan kuruluşlar satın alan Ocado, aynı zamanda Jones Food Company Limited, Kindred Systems Inc ve Ocado’nun çalışmasına yardımcı olan birkaç alt şirketin de sahibidir..

Ocado’nun hisse fiyatı tahminine bakıldığında, Financial Times analistlerinden 16’sının Ocado Group, önümüzdeki 12 ay içinde 3.460,00 £ ‘a ulaşabilir., hangisi bir yaklaşık% 30,5 artış!

Ocado hiç yavaşlamıyor gibi görünüyor ve e-ticaret bakkalından yazılım sağlayıcısına geçişleri, önümüzdeki yıllarda hisselerinin değerini büyük ölçüde artırabilir. Tüm bunlar Ocado’nun şu anda harika bir satın alma hissesi olmasını sağlıyor.

Hisse satın almayı düşündünüz mü? Ocado Grubu (OCDO)?

6. GW Pharmaceuticals (GWPH.L) – Önümüzdeki beş yıl içinde 1.102.884 $ ‘a ulaşacağı tahmin ediliyor!

GW Pharmaceuticals’da hisse satın almak, yaptığınız en akıllıca şey olabilir! Muhtemelen 2021 için listemizdeki en iyi performans gösteren paylaşım olacak!

GW Pharmaceuticals, kenevir bitkilerinden elde edilen ilaçları satmak için onay alan dünyadaki ilk şirket (özellikle nabiksimoller).

Nabiximollerin 2010 yılında onaylanmasından bu yana, GW Pharmaceuticals hisseleri hızla yükseldi ve birkaç iniş ve çıkışa rağmen, genel olarak yukarı doğru hareket ediyor..

Ancak belki de en büyük yükseliş dalgası Aralık 2020’de ivme kazanmaya başladı ve şimdi hisseler şimdiye kadarki en yüksek noktasına ulaştı ve sonunda 200 doları aştı..

10 analiste göre CNN, GW Pharmaceuticals hisse fiyatı tahmini önümüzdeki 12 ay için 220 $ ‘lık yüksek, bunun çok muhafazakar olduğu söylenebilir.

Gov Capital çok daha iyimser ve GWPH’ye Önümüzdeki yıl için 337,781498 ABD doları ve önümüzdeki beş yıl için 1,102,884 ABD doları tahmini.

Bunların hepsi GW Pharmaceuticals’ı kesinlikle iyi bir satın alma yapıyor!

Hisse satın almayı düşündünüz mü? GW İlaçları (GWPH)?

7. Sage Group (SGE.L) – 12 ayda% 29,2 artış?!

Sage Group’ta hisse satın almak, 2021’de gerçek bir hırsızlık olabilir. Financial Times Sage Group hisse fiyat tahminini vermek Önümüzdeki 12 ayda 780,00 £ ‘a kadar (% 29,2 artış!).

Bilmeyenler için Sage Group, İngiltere’nin en büyük ikinci teknoloji şirketidir ve “kurumsal kaynak planlaması” na odaklanır ve yaklaşık 6,1 milyon müşteri dünya çapında ofisler ile.

Çok uluslu şirket 1980’lerden beri varlığını sürdürüyor ve Sage Group’un şu anda birkaç yan kuruluşu var. Son olarak 2018’de Steve Hare’i CEO olarak atadılar.

Genel olarak konuşursak, Sage Group hisseleri büyük dalgalanmalarla birlikte oldukça dalgalı görünüyor., analistler, organik gelirin artması nedeniyle iyimser, olduğu bildirildi % 1,4’e kadar veya 447 milyon £, Calum Muirhead tarafından bildirildiği üzere Proaktif Yatırımcılar.

Ve Sage’in hisse senedi fiyat geçmişine bakıldığında, bir yıldan bu yana kesinlikle düşmüş olsa da, bu çok da şaşırtıcı değil çünkü bu açıkça bir salgının etkisi. (Yahoo Finans Sage Group’un ulaştığını bildirdi Şubat 2020’de yaklaşık 791,40 £ ‘lik en yüksek seviye.)

Hisse satın almayı düşündünüz mü? Adaçayı Grubu (SGE)?

8. GlaxoSmithKline (GSK.L) -% 30 kadar değerli mi? Harika satın al?

GlaxoSmithKline hisseleri 2020’de gerçek bir patlama yaşadı ve çok değer kaybetti. Ancak, daha yakın zamanda, birçoğu, dramatik bir şekilde küçümsenmiş olabileceğini öne sürüyor.. Alfa arıyor olabileceğine inanıyor % 30’a kadar değer düşüklüğü.

CEO Emma Walmsley başkanlığındaki GlaxoSmithKline, birden fazla yönden önemli bir dönüm noktasında olabilir.

Öncelikle, bu listedeki tüm paylaşımlar arasında GlaxoSmithKline, AstraZeneca’ya karşı en iyi önlem GSK yakında Sanofi ile birlikte kendi koronavirüs aşısını üretmeye başlayabileceğinden.

Ancak Aralık 2020’de, GSK, bir aşılarını üretmede gecikme, Muhtemelen şu anda düşük hisse fiyatlarının arkasındaki sebep.

İncelenmesi gereken en ilginç ikinci şey söylentiler GlaxoSmithKline devralmaya tabi olabilir.

2015 yılında, öyleydi söylenti Roche ve Johnson & Johnson ikisi de “firma için teklif vermek” ile ilgilendi. Ve GlaxoSmithKline herhangi bir zamanda devralınacak konumda olsaydı, kesinlikle şimdi olacaktı..

GlaxoSmithKline hisselerinin, değerinin düşük olduğuna ve mevcut düşük seviyelerinden geri dönebileceğine inanıyorsanız, kesinlikle satın almayı düşünmelisiniz. Mükemmel bir satın alma fırsatı olabilir.

GSK’nın hisse fiyatı projeksiyonuna bakmak, MarketBeat buna inanıyor önümüzdeki 52 hafta içinde 1.772,51 sterline kadar yükselebilir.

Hisse satın almayı düşündünüz mü? GlaxoSmithKline (GSK)?

9. BT Group (BT.L) – 5G pay off’ta risk alabilir?

Doğrudan davaya bakarsak, BT Group hisse satın almak için en çekici şirket gibi görünmüyor.

Muhtemelen en iyi günleri, en fazla 20 yıl geride kaldı ve tüccarlar bir BT paylaşımının daralması uzun zamandır şimdi.

Ve yukarıdaki GSK gibi, BT Grubu da tabi olmuştur devralma söylentileri çok. Alfa arıyor “kötü tarihi yönetim” ve “büyük borç ve emeklilik yükümlülüklerini” sürekli azalan değerinin temel nedenleri olarak listeledi.

Göre Yahoo Finans, Şubat 2020’de, BT’nin geçmiş hisse fiyatları 157,66 sterline kadar çıktı en yüksekte.

Ama zorlu geçmişe rağmen, fiyatlar çok yükselebilir. 5G. Doğru, BT, 5G İngiltere genelinde.

Şimdi bakılması gereken ana konu, Huawei ekipmanının değiştirilmesi başlangıçta kullanıldı. BT bunu başarabilirse, büyük bir değer katabilir.

Hisse satın almayı düşündünüz mü? BT Grubu (BT)?

10. Lloyds Banking Group (LLOY.L) – 2021’de% 22,1’lik etkileyici bir artış geliyor?

Lloyds, bu listedeki birkaç hisseden biri ve şu anda 2020’de geçen yıldan daha iyi performans gösteriyor..

Şimdi buna rağmen, kimse kesin olarak söyleyemez Lloyds hisseleri iyileşecek 90’ların sonlarında ve 2000’lerin başlarında bir zamanlar oldukları seviyeye geldi, ancak küçük bir iyileşme yine de iyi bir işaret olabilir.

Stuart Blair’e göre Yahoo Finans, en büyük sebep Lloyds hisseleri çok düşük şu an salgın yüzünden, Bu, “hisse fiyatının% 42 düşmesine” neden oldu ve pandemiyi geçtikçe hisse fiyatlarının düzelmesi olasıdır..

Alan Oscroft, Lloyds’un beş yıllık hisse fiyatıyla ilgili olarak Motley Aptal “Sanırım biz FTSE 100’deki en iyi temettülerden birini görüyor olabilir“.

Bunun da ötesinde, Lloyds hisse fiyat tahmini şu şekildedir: tarafından tahmin edildi CNN en yüksek 2,47 dolara ulaşmak için, Potansiyel % 22.1 artış.

Tüm bunlar, Lloyds’un şu anda mükemmel bir satın alma olabileceği anlamına gelebilir..

Hisse satın almayı düşündünüz mü? Lloyds (LLOY)?

Sonuç: 2021 için en iyi İngiltere hisseleri hangileri??

Bu gerçekten Birleşik Krallık hisse senedi piyasasında tam olarak ne aradığınıza bağlı olan zor bir soru.

2021 hiç şüphesiz hisse senedi piyasası için ilginç bir yıl olacak, ancak listemizde bahsettiğimiz her şey, olduğunuz tüccar türüne uymayacak.

Şu anda Birleşik Krallık’taki en iyi paylaşımlardan bazıları, hakkında çok şey bildiğiniz veya hakkında hiçbir şey bilmediğiniz alanlar olabilecek yazılım ve ilaçlarla ilgilidir..

Ayrıca Rahat olduğunuz riski göz önünde bulundurmanız gerekir. Yüksek risk iştahına sahip hisse senedi tüccarları BT Grubu ile ilgilenebilir.

Koronavirüs aşılarıyla ilgilenen tüccarlar kesinlikle AstraZeneca ve GlaxoSmithKline’a bakmalıdır.. İkisini birden takas etmek isteyebilirler veya sadece birine bağlı kalabilirler.

Yazılıma odaklanan tüccarlar Sage, Ocado, Micro Focus ve Aveva hakkında bilgi sahibi olmalıdır..

Ocado biraz aykırı perakendeye daha çok odaklandığı için orada. Teknolojisi, dünya çapında birçok süpermarkete, özellikle salgın sırasında rakiplerine karşı üstünlük sağlayabileceğinden, bir endüstri yıkıcısı olarak bile adlandırılabilir..

Ayrıca Ocado’nun bir şirket olarak nasıl büyüyebileceğini görmek oldukça kolaydır, diğer yazılım şirketlerinin ise ticarete değer olup olmadığını ölçmek için daha fazla uzmanlığa ihtiyacı vardır..

Benzer damar içinde, Just Eat, salgın koşullarda da gelişmeye devam edebilir, ancak aynı sektördeki birkaç rakiple tamamen benzersiz değiller ve belki de daha fazla öne çıkmak için farklı bir şey sunmaları gerekiyor..

Artık çevrimiçi alışveriş patlama yaşarken, sadece salgın yüzünden değil, aynı zamanda Birleşik Krallık’ta uzun süredir hızla büyüyen bir sektör haline geldi ve bazı İngiliz şirketleri dünya çapında başı çekiyor..

Ve çok farklı bir şey arayan tüccarlar için GW Pharmaceuticals’a bakabilirler., kenevir bitkilerinden elde edilen ilaçlarla büyük olasılıkla atılımlar yapmaya devam edecek.

Sonuç olarak, 2021’de nelerin ortaya çıkacağına dair hala büyük bir belirsizlik var..

eToro – Komisyonsuz En İyi İngiltere Hisselerini Satın Alın

etoro komisyoncusu

eToro, borsada uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – onları denemenizi tavsiye ederiz.

Sermayeniz risk altında. Diğer ücretler geçerli olabilir

İngiltere hisselerini nasıl satın alabilirim?

Kolay. İngiltere hisselerini satın almak bugün geçmişte olduğundan çok daha kolay. Aşağıdakilere sahip olduğunuz sürece, birkaç dakika içinde kurulum ve ticarete başlayabilirsiniz:

 • Geçerli kimlik.
 • Ticaret yapmak için makul miktarda para.
 • İnternet bağlantısı.
 • Öğrenmeye isteklilik.

Yukarıda listelenen şirketlerden birinde İngiltere hisseleri satın almak istiyorsanız, çevrimiçi bir hisse senedi komisyoncusu kullanmanız gerekecektir..

1. Adım: Saygın bir komisyoncuda bir hesap oluşturun

“Saygın komisyoncu” dediğimizde, düzenlenmiş olanı kastediyoruz! Bu bilgileri genellikle komisyoncunun sayfasının en altında bulabilirsiniz..

Tipik olarak, şirketin tam adını, düzenledikleri kuruluşu ve referans numarasını içerecektir..

İdeal olarak, İngiltere hisselerini alıp satmak istiyorsanız, İngiltere merkezli bir komisyoncu isteyeceksiniz çünkü size daha çeşitli Birleşik Krallık hisseleri sunabilecekler ve kar etmek ve riskten kaçınmak istiyorsanız çeşitlilik önemlidir..

Bu nedenle, bir komisyoncu aramalısınız. FCA tarafından düzenlenir (Mali Davranış Otoritesi).

Karşılaştığınız ilk komisyoncu ile gitmeyin, onları araştırın ve ne sunduklarını öğrenin. Farklı hesap türlerine, sağladıkları pazar erişimine, kullandıkları platforma ve eğitim materyallerine bakın.

Ve genel bir kural olarak, bonusları ve diğer gösterişli şeyleri görmezden gelin. Gerçekten istediğiniz şey, zaten yeterince iyi olduğu bilindiği için size bonus teklif etmesi gerekmeyen sağlam bir komisyoncu.

Bu tür ayrıntılarla ilgili kararlar vermek, ücretler ve pazar erişimi gibi daha önemli şeyleri gözden kaçırmanıza neden olabilir..

Bir komisyoncu seçtikten sonra, bir hesap oluşturmanız ve kimlik ibraz etmeniz gerekebilir kim olduğunu kanıtlamak için.

İdeal olarak, komisyoncunuz ilk başta bunu talep etmese bile, bunu ortadan kaldırmak iyidir çünkü parayı çekmek için buna ihtiyacınız olabilir ve kim olduğunuzu kanıtlamadığınız için sizi engellemeleri sinir bozucu olacaktır..

2. Adım: Para yatırın

Hemen hemen tüm komisyoncular, hesabınızı oluşturmayı bitirmek için para yatırmanızı gerektirir (ancak bazıları para yatırmadan kurmanıza izin verir).

Tipik olarak, tipik olarak çok fazla olmayan minimum bir kabul edilebilir depozito tutarları olacaktır. Öyle ya da böyle, etkili bir şekilde ticaret yapmanızı sağlayacak bir miktar yatırmak isteyeceksiniz.

Önemli bir kural: hayatta kalmak için ihtiyacınız olan parayı yatırmayın! Bunu kenarda tut. Sadece daha kötüsü en kötüye giderse kaybetmekte rahat olduğunuz parayı kullanın.

3. Adım: Satın almak istediğiniz hisseleri araştırın

Hangi hisseleri satın almak istediğinizi muhtemelen zaten bilme ihtimaliniz yüksek olsa da, Pazara ne zaman girip çıkmanız gerektiğiyle ilgili bazı hedefler belirlediniz..

Bunu yapmak için yapmanız gerekenler paylaşımların geçmişi hakkında bilgi edinin (yukarıdaki bu makalede listelenen tüm hisseler için buna nasıl baktığımıza dikkat edin) ve ne kadar potansiyele sahip olduklarını belirleyin, bu da ne zaman pazara girip çıkmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirebilir..

Nihayet satın almak istediğiniz hisselerle işlem yapmaya hazır olduğunuzda, bir risk yönetimi stratejisi yerinde.

Birçok tüccarın bağlı kaldığı harika bir kural, herhangi bir işlemde işlem hesabınızın yalnızca% 1-2’si (önceki adımda yatırdığınız para) arasında yatırım yapmaktır..

Bunu neden yapıyorsun?

Ticaret hesabınız daha uzun süre dayanacağından, riski azaltacak ve kazançlarınızı bileşikleştirme şansınız daha yüksek olacaktır..

Harika! Artık nihayet İngiltere hisselerini alıp satıyorsunuz!

Anahtar noktaları

2021 İçin Satın Alabileceğiniz En İyi İngiltere Hisselerinin Nelerdir? bu önemli noktaları yapın.

 • İngiltere’nin güçlü ilaç, yazılım ve finans şirketleri. 2021 için İngiltere’deki en iyi hisselerimizden bazıları bu sektörlerde.
 • Birçok hisse hala Brexit ve koronavirüsten kurtarılıyor. Bu, bazı mükemmel satın alma fırsatları yarattı.
 • AstraZeneca ve GlaxoSmithKline, koronavirüs aşılarının üretilmesinden büyük fayda sağlayabilir. Ancak, üretim sorunları ve diğer şirketlerin açıklanamayan satın almaları gibi dikkate alınması gereken başka şeyler de var..
 • Sonunda, size en uygun paylaşımlarla ilgilidir. Elbette istediğiniz her şeyi takas edebilirsiniz, ancak bildiğiniz ve anladığınız şeye bağlı kalmak en iyisidir.

Ayrıca Oku:

2021’de En Büyük 15 Hisse Ne Patlayacak??

Bu 5 Hisseye Yatırım Yapmak Şimdi Sizi Milyoner Yapabilir

2021’de Yatırım Yapacak İngiltere’nin İlk 10 Hisse Senedi

2021 ve Sonrasında Aranacak En İyi 7 İngiltere Hisse Senedi

Hala Satın Alabileceğiniz Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde 5 Durdurulamaz Hisse Senedi

2021’de Satın Alınacak İlk 7 Telekomünikasyon Hisse Senedi

Sıkça Sorulan Sorular

2021’in İngiltere hisseleri için nasıl sonuçlanacağından hala emin değil misiniz? Belki bu SSS’ler size yardımcı olur.

İngiltere hisse senedi piyasası Brexit’te hayatta kalacak mı?

Birleşik Krallık 2016’da AB’den ayrılma kararı aldığından beri, ekonomi hiçbir zaman eskisi gibi olmadı.

Ancak tüm karamsarlığa rağmen cevap muhtemelen şu şekilde olacaktır: Evet İngiltere hisseleri Pazar Brexit’te hayatta kalacak.

Bazı işletmeler için işler oldukça dramatik bir şekilde değişmiş olsa da,İngiltere asla Brexit’ten sağ çıkacak, sonunda devam edecek.

Birçok büyük işletme, özellikle de finans kurumları, anakara Avrupa’ya, Paris, Amsterdam ve Almanya çevresindeki şehirlere gitmiş olsa da, finansal bilgi ve teknik bilgi Birleşik Krallık’ta kalmaya devam ediyor. En büyük bankalardan bazıları hala İngiltere’de ve Londra hala önemli bir finans merkezidir.

İngiltere eskiden sahip olduğu finansal prestije asla ulaşmasa bile, İngiltere hisseleri yine de işlem görmeye değer olacaktır. Hala aşağı yukarı gidecekler, asla bitmeyen dramatik bir aşağı doğru sarmal içine girmeyecekler..

Sonunda, şirketlerin değişime uyum sağlaması ya da tarih kitaplarında kaybolması gerekeceğinden, “eskiyle ve yeniyle birlikte” bir süreç olabilir..

Ve finans dışında, Birleşik Krallık, özellikle bilim ve teknoloji olmak üzere birçok farklı sektörde hala liderdir.

Belki de şu anda en göze batan sorun, İngiltere’nin mücadele ettiği ihracat ve ithalattır, ancak yine, İngiltere bununla başa çıkmayı öğrendikçe bu çözülecektir. Esasen, bu tür sorunlar büyüyen acılara neden oluyor.

Koronavirüs İngiltere hisse senedi piyasasını nasıl etkileyecek?

Birleşik Krallık, dünyadaki en yüksek ölüm oranlarından biri ile gerçekten de Avrupa’nın en kötü etkilenen ülkelerinden biri oldu..

Yazma sırasında, göre Dünyaölçer, Birleşik Krallık, ölümler açısından en yüksek beşinci sırada, Birleşik Krallık’tan çok daha yüksek nüfusa sahip olan ABD, Brezilya, Meksika ve Hindistan’dan sonra.

Ve elbette bu, Birleşik Krallık’ın hem Birleşik Krallık içinde hem de dışında ekonomik olarak nasıl algılandığına zarar verdi..

Göre Avam Kamarası Kütüphanesi:

Koronavirüs salgınının neden olduğu durgunluğun büyüklüğü modern zamanlarda görülmemiş boyuttadır. Birleşik Krallık GSYİH’si, Nisan 2020’deki krizin derinliği sırasında Şubat ayının yalnızca iki ay öncesine göre% 25 daha düşüktü. “

Koronavirüs bağlamında İngiltere hisseleri hakkında düşünürken, dikkate alınması gereken iki nokta var: 1) pandeminin endüstrileri nasıl etkilediği ve 2) Birleşik Krallık hükümetinin yaptığı eylemler.

Hisse senedi tüccarları, fiyatlardaki düşüşün onları korkutmasına izin vermemelidir. Bir şirketin bir yıl öncesine göre daha kötü durumda olduğunu görürseniz, bunu başarısız oldukları veya ivme kaybettikleri için almayın..

Hisse senetleri geçen yıla göre düşüşte ve sadece İngiltere’de değil! Salgın 2020 Mart’ında gerçekten dişlerini dökmeye başladı ve bu nedenle, tabii ki hisse senetleri Şubat 2021’de aynı seviyeye gelmeyecek..

Bunun yerine, yapmalısın salgını bir satın alma fırsatı olarak düşünün daha önce çok pahalı olabilecek hisse senetlerine girmek ve işlerin tekrar toparlanmasını beklemek. Bu yine de çok sabır gerektiriyor.

Bununla birlikte, İngiltere hükümetinin uyguladığı herhangi bir teşvik paketinin iki ucu keskin bir kılıç olabileceğini de unutmayın. Geçici bir rahatlama sunsa da, poundun gücünü devalüe edebilir..

Yakında ufukta olacak bir olay, geçiş şeması 2021 Mart ayı sonunda yürürlüğe girecek.

Ama tüm bu olumsuzluk bir yana, 2021 toparlanma yılı olabilir ve işler yolunda giderse, 2022’ye doğru büyük bir hareket görebiliriz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me