בינאנס היא בורסת המטבעות הפופולרית בעולם עם נפח המסחר האורגני הגדול ביותר. יש לה מגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים הנסחרים יחד עם כלי מסחר חזקים כגון מסחר ממונף, מסחר באופציות ופלטפורמת הלוואות. התוספת המהירה של תכונות חדשות לבינאנס הפליאה לא פעם מומחים בתעשיית הקריפטו, כאשר מבקרים רבים הגיבו על תגובתו המהירה של מנכ”ל בינאנס, ג’או “CZ” צ’נגפנג, לאירועים. בנוסף לבורסה הראשית של Binance.com, לחברה יש גם כמה גרסאות ייחודיות הכוללות סניף בארה”ב Binance ארה”ב, בינאנס ג’רזי ו Binance DEX. בסקירה זו אנו מדגישים את כל אחד מהתכונות והמחלוקות השונות שעליך לדעת.

היתרונות העיקריים של Binance

 • העולם הכי פופולארי חליפין עם נפח הסחר הגבוה ביותר.
 • מציע את הטווח הגדול ביותר של מוצרים ושירותים כשחלקם אפילו לא נמצאים במקום אחר.
 • מתחזק ביטוח נגד גניבה ופריצות.

תכונות ופונקציות עיקריות

ממשק מסחר מתקדם בינאנס (חדש)

Binance (Binance.com)

בינאנס (Binance.com) היא הבורסה הראשית, היא הפופולרית ביותר ויש לה את מערך השירותים המלא שמציעה הבורסה. התכונות העיקריות כוללות:

 • רוב מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים (מעל 1,000 מטבעות).
 • בשל הפופולריות שלו, יש לו את נפח המסחר הגבוה ביותר עוֹלָמִי.
 • גישה ל Binance Launchpad, פלטפורמת הצעת חליפין ראשונית (IEO) עבור רישום מטבעות קריפטוגרפיים חדשים.
 • פונקציית Stop-Limit. ההזמנה תבוצע לאחר שהגיע למחיר העצירה הנתון. אז צו הגבלת ההפסקה יהפוך לצו מגבלה לקנות או למכור במחיר הגבול או יותר טוב.
 • הלוואות בינאנס. משתמשים יכולים להחזיק את המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם בבורסה לפרק זמן מוגדר ולהרוויח ריבית.

Binance ארה”ב (Binance.us)

Binance ארה”ב (Binance.us) הייתה התשובה של בינאנס לתקנות ארה”ב המונעות מאזרחים לסחור בבינאנס. התכונות העיקריות כוללות:

 • תואם לתקנות ארה”ב
 • בעל זוגות מסחר בין פיאט למטבעות קריפטוגרפיים. משתמשים יכולים להשתמש בדולר לרכישה של מטבעות קריפטו ישירות בבורסה.
 • קישור חשבון בנק זמין.

היסטוריה של בינאנס

Binance הוקמה על ידי צ’אנגפנג (CZ) ג’או בשנת 2017. השם בא משילוב של המילים “בינארי” ו”כספים “. בינאנס במקור מסין. עם זאת, בשל הליכי הרגולציה הקריפטו הקשים במדינה, הבורסה עברה לתחומי שיפוט תורמים יותר מחוץ לסין.

“בתגובה להחלטת סין, אנו מעבירים את ה- IP שלנו מהונג קונג למיקום offshore … אז אנו רשומים במספר מיקומים ויש לנו אנשים במספר מיקומים. בדרך זו, לעולם לא נפגע מגוף רגולטורי אחד. “

צ’אנגפנג ג’או (CZ), מנכ”ל Binance (2017)

נכון לעכשיו, Binance ממוקמת במספר תחומי שיפוט, כולל מלטה, סינגפור והונג קונג והשרתים שלה ממוקמים ברחבי העולם. האתר הראשי שלהם מציע תמיכה באנגלית, סינית, קוריאנית, יפנית, רוסית, ספרדית וצרפתית.

ואכן, Binance היא שחקנית ענקית בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים, כמו גם שהיא אחת מחילופי הקריפטו הגדולים בעולם שרכשה באפריל 2020 את Coinmarketcap, ככל הנראה המשאב הידוע ביותר בדירוג שווי שוק של מטבעות קריפטוגרפיים, תרשימים ונתונים אחרים..

מדינות נתמכות

Binance (Binance.com) נתמך ברוב המדינות למעט ארה”ב.

אזרחי ארה”ב יכולים רק לסחור ב Binance ארה”ב (Binance.us), למעט אלה מהמדינות הבאות:

אלבמה קונטיקט פלורידה
ג’ורג’יה הוואי איידהו
לואיזיאנה צפון קרוליינה ניו יורק
טקסס ורמונט וושינגטון

מטבעות מטבעות ושיטות תשלום נתמכות

Binance (Binance.com)

Binance תומך במסחר מעל 1300 מטבעות קריפטוגרפיים כולל מטבע החוץ שלה, Binance Coin (BNB). לחץ כאן למידע נוסף על מטבע בינאנס (BNB).

Binance מקבל תשלומים באמצעות כרטיס אשראי (Visa ו- MasterCard), כרטיס חיוב ומטבע קריפטוגרפי. למרות זאת תשלומי חיוב וכרטיסי אשראי מוגבלים במיקומים הבאים:

 • ארה”ב: ניו יורק, קונטיקט, הוואי, ג’ורג’יה, ניו מקסיקו וושינגטון;
 • כמה בנקים סיניים; ו
 • יש מדינות לגמרי למשל אפגניסטן, עירק ולוב.

משתמשים יכולים לשלם רק USD או EUR כדי לקנות ביטקוין (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH / BCHABC) או Ripple (XRP) באמצעות כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי ב- Binance..

Binance היא חילופי קריפטו לקריפטו בלבד. לכן על המשתמשים לקנות קודם את המטבעות הקריפטוגרפיים שלעיל באמצעות פיאט, לפני שהם יכולים לסחור עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בבורסה.

Binance ארה”ב (Binance.us)

Binance ארה”ב, שהושק לאחרונה בספטמבר 2019 תומך רק בסביבות 20 מטבעות קריפטוגרפיים. אבל עוד צפויים להתווסף בעתיד.

משתמשים יכולים להשתמש בכרטיסי החיוב שלהם כדי להעביר ישירות דולר מחשבונות הבנק שלהם לחשבון Exchange שלהם באמצעות ACH או העברה בנקאית.

דמי הפקדה ומשיכה

ל Binance.com ו Binance ארה”ב, העמלות שונות בהתאם לקריפטוגרפיה שתועבר. עמלות יחויבו בקריפטוגרפיה המתאימה להעברה. לדוגמא, משיכות ביטקוין (BTC) עולות 0.0005 BTC לעסקה. יש לא דמי פיקדון.

עבור העברות פיאט, מופעל Binance ארה”ב, משיכות חוט של דולר ארה”ב עולות USD15 / USD35 עבור משיכות מקומיות או בינלאומיות בהתאמה. הפקדות בדרך כלל ומשיכות ACH אינן בחינם.

לחץ כאן למבני האגרה של Binance.com ו Binance ארה”ב בהתאמה.

עמלות מסחר

דמי מסחר עבור Binance.com ו Binance ארה”ב הם בדרך כלל 0.1% עבור יצרנים ולוקחים, למעט החריגים הבאים:

 • Binance.com ו Binance.us: משתמשים עם נפח סחר גדול יותר או מחזיקים כמות מוגדרת של BNB זכאים להיות VIP. דרגות VIP גבוהות יותר מעניקות לך דמי מסחר נמוכים יותר. ולכל המשתמשים, יש הנחה של 25% אם משלמים עמלות באמצעות BNB.

לבינאנס דמי מסחר תחרותיים בהשוואה לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. לדוגמה:

 • Coinbase: 0.50% מהעסקה ועוד עמלת Coinbase נוספת בהתאם לסכום העסקה. הערה צדדית: האם ידעת שאתה יכול לְהִמָנַע את דמי המשיכה היקרים שלהם? גלה מידע נוסף בעמלות CoinBase – כיצד להימנע מהם?
 • קראקן: 0.16% (יצרן) / 0.26% (לוקח) 
 • ביטרקס: 0.25% (יצרן ולוקח)
 • פולוניקס: 0.15% (יצרן) / 0.25% (נוטל) (הערה: פולוניקס הוזילה את העמלות שלה ל 0.00% עד 31 בדצמבר 2019)
 • OceanEX: 0.10%, הנחות מוצעות לתשלומים באמצעות מטבע OceanEx שלהם.
 • KuCoin: 0.10%, הנחות מוצעות לתשלומים באמצעות מטבע KCS שלהם.
 • הואובי: 0.20%
 • OKEx: 0.10% (יצרן) / 0.15% (לוקח)
 • BitMEX: -0.025% (יצרן) (כלומר ניתנת הנחה) / 0.075% (נוטל). בורסה זו לעומת זאת עוסקת רק במסחר בשוליים.
 • BitFinex: 0.10% (יצרן) / 0.20% (לוקח) 
 • BitMax: 0.085% (יצרן ולוקח) למטבעות גדולים יותר של שווי שוק, 0.10% למטבעות אחרים

דירגנו את הבורסות שהוזכרו לעיל מ”משומשות ביותר “ל”הימנע בכל מחיר”. לאן כל אחת מהחילופים הללו נופלת? בדוק את חילופי המטבעות המובילים שלנו לשנת 2020 ולגלות.

מחלוקות

כמו כל חילופי דברים, גם בינאנס אינו זר למחלוקות. החל מביטקוינים גנובים ועד למסד הנתונים KYC (Know Your Customer) שנפרץ, רבים שואלים אם Binance בטוח? בואו נסתכל על כמה מחלוקות אחרונות.

פריצת בינאנס: 7,000 ביטקוין נגנבו

בתחילת מאי 2019 הודיעה בינאנס לציבור כי האקרים משכו 7,000 ביטקוין (בשווי אז כ40 מיליון דולר) בהפרת אבטחה רחבת היקף אחת. ההחלפה אומר כי האקרים השתמשו במגוון טכניקות כגון דיוג ווירוסים כדי להשיג את נתוני הכניסה של המשתמשים בו.

הבורסה השתמשה בה SAFU קרן – קרן ביטוח החירום שלהם כדי לכסות את הפסדי המשתמשים המושפעים באופן מלא.

הפרת נתונים של Binance KYC

באוגוסט 2019 האקר טען שהם השיגו חלק עצום מנתוני ה- Know Your Customer (KYC) של הבורסה. ההאקר הקים כמה קבוצות טלגרם שלכאורה מציג נתונים פרטיים אלה. ההאקר גם דרש מהבורסה סך של 300 ביטקוין (ששוויו היה כ -3.5 מיליון דולר), אחרת הם ישחררו נתונים נוספים..

בינאנס טוען הנתונים שהודלפו היו מפברואר 2018, כאשר הבורסה השתמשה בספק שירותי צד שלישי לעיבוד אימות ה- KYC שלה. עם זאת כמה גאומרים אומרים שביננס צריך לשאת ברוב האשמה באירוע.

כדי לתקן את המצב, Binance הציע פרס לכל מי שיכול לספק מידע כדי לזהות את ההאקר. עם זאת לא נראה כאילו האקר נמצא.

בינתיים, הבורסה מוּצָע חברות VIP לכל החיים, ודמי מסחר ושירותים מועדפים למשתמשים המושפעים.

האם Binance בטוח בשנת 2020?

ראינו חילופי דברים רבים הופכים לקורבנות של פריצות. חלקם, כמו פריצת הבורסה של Cryptopia, היו כה חמורים עד כי הבורסה נכנסה לחיסול והמשתמשים לא הצליחו למשוך את כספם..

בינאנס, כיוון שהבורסה הגדולה בעולם תהיה בבירור יעד עיקרי להאקרים. ואכן 2 הפריצות בשנת 2019 הדגימו זאת. עם זאת, בינאנס אכן טיפלה בפריצות על ידי פיצוי המשתמשים שנפגעו מקופת הביטוח שלה וסיפקה להם הטבות שונות.

אז האם Binance עדיין בטוח בשנת 2019? היינו אומרים שמרשומות המסלול, כשהוא נפרץ, הבורסה תיכנס לתיקון ההפסד שלך. עם זאת אנו מדגישים כי שום חילוף אינו בטוח ב 100%. לפיכך אנו מדגישים את החשיבות של הסרת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך מההחלפה ושמירתם בארנקי חומרה לא מקוונים. זו הדרך היחידה בה אתה שומר משמורת מלאה מהמטבעות הקריפטוגרפיים שלך.

איזה ארנק חומרה כדאי להשיג? בדוק את ההשוואה שלנו עם שלושת ארנקי החומרה המובילים בשוק. או סקירות מפורטות בודדות עבור Ledger Nano X, Trezor Model T ו- KeepKey.

אתה יכול גם לבדוק את הסרטון שלי המשווה את Ledger Nano S (קודמו ל- Nano X), Trezor Model T ו- KeepKey להלן:

פוסטר יוטיוב מדריך טרזור ​​דגם T & סקירה: השוואה עם Ledger Nano S ו- KeepKey

מסקנה: יתרונות וחסרונות של Binance

יתרונות

 • חליפין עם נפח המסחר הגדול בעולם.
 • מעקב אחר ביצוע פעולות לתיקון משתמשים מושפעים בעת פריצה.
 • עמלות מסחר תחרותיות.
 • כמות גדולה של מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים.
 • מציע המון שירותים ותכונות ייחודיים.

חסרונות

 • יצירת חשבון מאומת KYC עשויה לארוך עד שבועיים.
 • בעיות בקניית מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס אשראי.

הירשם ל- Binance כאן: 

עודכן ב -25 באפריל 2020: תוכן וקישורים מיושנים הוסרו. טבלת סקירות מעודכנת ושאלות נפוצות

{ "@הֶקשֵׁר": "http://schema.org/", "@סוּג": "מוצר", "מותג": "בינאנס", "שֵׁם": "Binance Exchange", "תמונה": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/binancelogowhite.png", "תיאור": "Binance היא בורסת המטבעות הפופולרית בעולם עם נפח המסחר האורגני הגדול ביותר. יש לו כמה גרסאות ייחודיות הכוללות את Binance, Binance US, Binance Jersey ו- Binance DEX. בסקירה זו אנו מדגישים את כל אחד מהתכונות והמחלוקות השונות שעליך לדעת.", "סקירה": { "@סוּג": "סקירה", "כּוֹתֶרֶת": "Binance Exchange Review – השוואה, עמלות ופונקציות", "שֵׁם": "Binance Exchange", "תיאור":"Binance היא בורסת המטבעות הפופולרית בעולם עם נפח המסחר האורגני הגדול ביותר. יש לו כמה גרסאות ייחודיות הכוללות את Binance, Binance US, Binance Jersey ו- Binance DEX. בסקירה זו אנו מדגישים את כל אחד מהתכונות והמחלוקות השונות שעליך לדעת. אז האם Binance עדיין בטוח בשנת 2019? היינו אומרים שמרשומות המסלול, כשהוא נפרץ, הבורסה תיכנס לתיקון ההפסד שלך. עם זאת אנו מדגישים כי שום חילוף אינו בטוח ב 100%. לפיכך אנו מדגישים את החשיבות של הסרת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך מההחלפה ושמירתם בארנקי חומרה לא מקוונים. זו הדרך היחידה בה אתה שומר על משמורת מלאה על מטבעות הקריפטו שלך.", "mainEntityOfPage": "https://boxmining.com/binance-exchange-review/", "reviewBody": "Binance היא בורסת המטבעות הפופולרית בעולם עם נפח המסחר האורגני הגדול ביותר. יש לה מספר גרסאות ייחודיות הכוללות את Binance, Binance US, Binance Jersey ו- Binance DEX. בסקירה זו אנו מדגישים את כל אחד מהמאפיינים והמחלוקות השונים שעליכם לדעת. ", "תאריך פורסם": "2019-11-1", "סקירה דירוג": { "@סוּג": "דֵרוּג", "ratingValue": "4.5", "דירוג גרוע ביותר":"0", "bestRating": "5" }, "מְחַבֵּר": { "@סוּג": "אדם", "שֵׁם": "אנג’לה וואנג" }, "מוֹצִיא לָאוֹר": { "@סוּג": "אִרגוּן", "שֵׁם": "בוקסינג", "סֵמֶל": { "סוּג": "ImageObject", "url": "https://mk0boxminingmedysvof.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2019/06/Boxmining-Logo.jpg" }}}, "הצעות": { "@סוּג": "הַצָעָה", "priceCurrency": "דולר אמריקאי", "מחיר": "0.00", "url":"https://pit.blockchain.com" }}

שאלות נפוצות

מערכת אקולוגית חליפית – מה זה Binance Jersey ו- Binance DEX?

Binance Jersey (Binance.je)

בינאנס ג’רזי (Binance.je) דומה ל- Binance US עבור משתמשים שאינם אזרחי ארה”ב. התכונות העיקריות כוללות:

 • קנה / מכר מטבעות קריפטוגרפיים עם פיאט (USD / EUR).
 • קישור חשבון בנק לבנקים מבריטניה וכמה ממדינות אירופה.

Binance DEX (Binance.org)

Binance DEX (Binance.org) ידוע גם בשם שרשרת בינאנס. התכונות העיקריות כוללות:

 • מדובר בבורסה מבוזרת שפותחה בבלוקצ’יין שרשרת Binance של Binance עצמו;
 • משתמשים שומרים על שמירה ושליטה במפתחות ובכספים הפרטיים שלהם. המשמעות היא שכספי המשתמשים הרבה פחות פגיעים לפריצות או לסגירת חליפין; ו
 • מקבלים רק צווי הגבלה. בניגוד לבורסות אחרות, Binance DEX אינו תואם להזמנות ברציפות. במקום זאת, הוא תואם להזמנות פתוחות שהתקבלו באמצעות מכירה פומבית תקופתית.

למידע נוסף על Binance DEX כאן.

אילו מדינות מקבלות את Binance Jersey ו- Binance DEX?

Binance Jersey (Binance.je)

בינאנס ג’רזי זמין במדינות הבאות:

ארגנטינה Eswatini (לשעבר סווזילנד) ליכטנשטיין סינגפור
אַרְמֶנִיָה פינלנד ליטא סלובקיה
אוֹסטְרַלִיָה צָרְפַת לוקסמבורג סלובניה
אוֹסְטְרֵיָה גֶרמָנִיָה מקאו דרום אפריקה
אזרבייג’ן גיברלטר מלטה דרום קוריאה
בלגיה יָוָן מאוריציוס סְפָרַד
בְּרָזִיל הונג קונג מקסיקו שבדיה
בולגריה הונגריה מונקו שוויץ
קנדה אִיסלַנד הולנד טורקיה
צ’ילה אירלנד ניו זילנד איחוד האמירויות הערביות (איחוד האמירויות הערביות)
קרואטיה ישראל נורווגיה בריטניה (בריטניה)
קַפרִיסִין אִיטַלִיָה פרו אורוגוואי
הרפובליקה הצ’כית ג’מייקה פּוֹלִין
דנמרק ג’רזי פּוֹרטוּגָל
אסטוניה לטביה רומניה

Binance DEX (Binance.org)

Binance DEX זמין ברוב המדינות האחרות למעט אלה:

ארה”ב אלבניה בלארוס בוסניה
בורמן הרפובליקה המרכז – אפריקאית הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו הרפובליקה הדמוקרטית של קוריאה
קוט ד’איבואר אזור קרים באוקראינה קרואטיה קובה
הרצגובינה איראן עִירַאק קוסובו
לבנון ליבריה לוב מוּקדוֹן
מולדובה סרביה סומליה סודן
דרום סודן סוּריָה ונצואלה תֵימָן
זימבבואה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me