Ticaret Yapılabilecek En İyi Kripto Para Birimi Çiftleri

Ticaret İçin En İyi Kripto Para Birimi Çiftleri: Giriş

Ticaret Yapmak İçin En İyi Kripto Para Birimleri Nelerdir?

Ticaret Yapılabilecek En Değerli 9 Kripto Para Birimi

 1. Monero (XMR)
 2. Dalgalanma (XRP)
 3. Yıldız
 4. Bitcoin (BTC)
 5. Ethereum (ETH)
 6. EOS
 7. Litecoin (LTC)
 8. Binance (BNB)
 9. Temel Dikkat Simgesi (BAT)

Ticaret Yapılabilecek En İyi Beş Alternatif Kripto Para Birimi

 1. Zincir bağlantı
 2. VeChain
 3. NEO
 4. Tether

Ticaret Yapılabilecek En İyi Kripto Para Birimi Çiftleri

Neden & Cryptocurrency Çiftlerinin Ticaretine Nasıl Başlayabilirim?

Anahtar noktaları

SSS Bölümü

Ticaret İçin En İyi Kripto Para Birimi Çiftleri: Giriş

Dışarıdaki en iyi kripto alım satım çiftlerini mi arıyorsunuz? Ticaret için en değerli kripto para birimlerini mi arıyorsunuz? O zaman bu makale tam size göre! En çok işlem gören 9 kripto para birimine bir göz atın ve kripto ticareti hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ama önce, geceleri zihninizi meşgul edecek başka bir soruyu yanıtlayalım … “Kripto ticareti nedir ve neden ilk etapta kripto para birimi alım satımına başlamalıyım?”

Kripto alım satım süreci veya fiyatları üzerine spekülasyon yapma eylemi olarak tanımlanan kripto para birimi ticareti çekici bir yatırım seçeneğidir..

Dahası, ticaret yapmak için değerli kripto para birimi çiftleri bulursanız, kripto ticareti potansiyel olarak zaman içinde yüksek getiri sağlayabilir. Dışarıdaki en başarılı kripto yatırımcılarından bazılarına bakın!

Yine de kripto tüccarlarını motive eden sadece para değil. İnsanların en iyi kripto para birimlerine yatırım yapmasını sağlayan çok sayıda kripto ticareti artıları vardır..

Başlangıç ​​için – kripto para birimleri oldukça değişken olabilir – finans sektörünün çok ötesindeki alanlarda kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisinin yükselişi kripto tüccarları için büyük bir motivasyon kaynağıdır. Bazı uzmanların, devam eden salgına rağmen kripto para birimi alım satım hacimlerinin ve faaliyetlerinin artmaya devam edeceğine inanması şaşırtıcı değil..

Kripto para birimi ticareti dünyası yüksek likidite dünyanın her yerinden insanları çeken bir başka faktör de.

Kripto para ticareti, bankalara veya diğer finansal kurumlara güvenmeye gerek olmadığı için yatırımcılara belirli bir bağımsızlık da verir.. Tamamen merkezi olmayan finansal sistemlere sahip bir dünyada yaşamayı hayal edebiliyor musunuz??

Ve hepsi bu değil! En iyi kripto para birimi alım satım çiftlerine yatırım yapmak, uzmanların önemi nedeniyle değer verdiği bir şeydir. portföy çeşitlendirme.

Bazı kötü şöhretli dolandırıcılıklar ve kriptolara karşı olumsuz tavırlar olsa da, kripto ticareti keşfetmeye değer bir yatırım alanıdır..

Yapabilirsin En iyi kripto çiftlerinden bazılarını 100 $ gibi düşük bir fiyatla ticarete başlayın. Öyleyse, kripto para ticareti yapmaya başlamak için gerçekten daha fazla nedene ihtiyacınız var mı??

Trading Education’da, kripto ticareti ve piyasadaki en iyi kripto çiftleri hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabiliriz. Kripto ticaretinde ustalaşmanıza yardımcı olacak çevrimiçi kurslarımızdan birine kaydolun.

Kripto çiftleri ve ticaret stratejileri hakkında yeterince bilgi edindikten sonra, en iyi kripto para birimlerinden bazılarını hızlı ve kolay bir şekilde alıp satmaya başlayabilirsiniz – sadece kontrol edin eToro Borsası!

Ticaret Yapmak İçin En İyi Kripto Para Birimleri Nelerdir?

Artık kripto para birimi ticaretinin faydalarına aşina olduğunuzda, ticaret için en iyi kriptolar hakkında daha fazla bilgi edinme zamanı.

Dijital para dünyasının sadece finans sektörünü değil tüm dünyayı dönüştürdüğü bir sır değil.

Belirsizlik dönemlerinde ulusal para birimlerine alternatif olarak görülen kripto para birimleri yardımcı olabilir. toplumlar finansal krizleri çözer.

Kriptoların (blok zinciri veya alternatifleri) arkasındaki teknoloji de etkileyicidir ve bu da ticaret için gittikçe daha fazla madeni paranın gelişimini artırır. CoinMarketCap’e göre, ilginç bir şekilde, şimdi daha fazlası var 5.000’den fazla kripto para birimi.

Etkileyici kripto para birimi ticareti dünyasında gezinmenize ve ticaret yapılacak en iyi kripto para birimi çiftlerini bulmanıza yardımcı olmak için, ticaret için en değerli 9 kripto para birimini sunuyoruz. İlgilendiğiniz kripto çifti hakkında bilinçli bir karar vermek için bunları kendi hızınızda inceleyebilirsiniz..

Ticaret Yapılabilecek En Değerli 9 Kripto Para Birimi

Kripto para tüccarlarının ve yatırımcılarının hangi kripto çiftlerinin ticaret yapacağına karar vermesine yardımcı olmak için, aşağıda 9 büyük kripto para birimini ve onların beklentilerini tartışıyoruz:

1. Monero (XMR)

Ticaret yapılacak en iyi kripto para birimleri hakkında daha fazla bilgi edinmeye hazır mısınız? Bu yıl ticaret yapılacak en ilginç ve değerli altcoinlerden biri olan Monero ile başlayalım.

Monero, 2014 yılında piyasaya sürüldü. ademi merkeziyetçilik ve gizlilik. Aslında, bu kripto genellikle tek gerçek mahremiyet parası olarak anılır. Örneğin Dash işlemlerinin aksine, Monero geçişleri halka açık hale getirilemez. Madeni paraların geçmişi de bilinmiyor, bu nedenle kimse işlemlerin kaynağını ve hedefini söyleyemez.

Monero, potansiyeli ve benzersiz yapısı nedeniyle dünya çapında çok sayıda tüccarın ilgisini çekmektedir. Tamam, tamam, haklısın – gizlilik paraları kötü niyetli insanları çekebilir. Ancak, Dark Web’deki ticaret gibi yasadışı faaliyetlerde kullanılmasına rağmen, Monero ticaret için en iyi kriptolardan biridir.. Monero 15. sırada CoinMarketCap, 13 Ekim 2020 itibarıyla 2.266.674.057 $ piyasa değeri ve 1.552.301.913 USD işlem hacmi ile.

2. Dalgalanma (XRP)

Ripple, ticaret için devrim niteliğinde ve değerli bir kripto para. Daha kesin olmak gerekirse, Ripple en eski kripto para birimi projelerinden biridir ve Ripple’ın XRP jetonu, piyasa değerine göre en büyük kripto paralar arasındadır..

Ripple’ın isteğe bağlı likiditesi, iki farklı küresel para birimini takas etmek için XRP’nin doğrudan ve hızlı bir şekilde gönderilmesine izin verir. Aslında, Ripple başlangıçta düşük maliyetlerle banka işlemlerini kolaylaştırın.

Önde gelen benimseyenler çoğunlukla dünya çapında para aktaran büyük finans kurumları olsa da, eşler arası işlemler de mümkündür ve küçük hesaplara sahip birçok yatırımcı, jetonun düşük fiyatından etkilenir (yazarken 0,257064 ABD doları).

İlgileniyor musun Ripple Alım Satımı?

3. Yıldız

Ticaret yapmak için yıldız kriptolar arıyorsanız, Yıldız listenizde. Stellar en umut verici olanlardan biridir 2020’de kripto para birimi yatırım seçenekleri, CoinMarketCap’e göre.

Başlangıçta Ripple Labs protokolüne dayanan Stellar’ın temel amacı, sınırlar arası işlemleri kolaylaştırmaktı. Bunu not et Stellar’ın yerel kripto parası Lumen’dir (XLM). Sistem çalışma kanıtı kullanmadığından lümen çıkarılmaz.

Ripple’ın aksine, Stellar yalnızca büyük finansal kuruluşlara değil, bireysel müşterilere de odaklanıyor. Ve tahmin et ne oldu? Her işlemin maliyeti yalnızca 0,00001 XLM’dir.

Platformun sınır ötesi işlemleri kolaylaştırdığı ve ödeme sistemleriyle kripto tüccarlarını birbirine bağladığı göz önüne alındığında, birçok tüccarın hala bunun şu anda ticaret için en iyi kriptolardan biri olduğunu iddia etmesi şaşırtıcı değil..

4. Bitcoin (BTC)

Listemizde Bitcoin’i görünce şaşırmadınız belki. Piyasaya sürüldüğünden bu yana on yıldan fazla bir süredir, Bitcoin hala dünyadaki en etkili kripto para birimlerinden biridir..

Nitekim, büyük bir piyasa değeri ve işlem hacmi ile ticaret için en iyi kriptolardan biri olan Bitcoin, genellikle kripto para birimlerinin kralı.

Bitcoin yüksek likidite ile işaretlendiğinden, BTC ticareti yeni başlayanlar için bile harika bir seçenektir. Devam eden salgına rağmen, en iyi uzmanlara göre, Bitcoin’e yatırım yapmak hala en iyi kripto para birimi alım satım seçeneklerinden biridir..

Bunun da ötesinde, bitcoinler sınırlı olduğu için oldukça caziptirler. Bunu not et sadece 21 milyon bitcoin var olabilir. Halihazırda çıkarılmış 18,466,006,25’ten fazla BTC var ve günde 900’den fazla BTC çıkarılıyor. Yeni bloklar eklendiğinde bu sayılar her 10 dakikada bir değişse de, son bitcoin’in 2140 civarında çıkarılması bekleniyor..

Bitcoin’e yatırım yapmak için bolca vaktiniz var, bu yüzden bu en iyi parayı alım satım portföyünüze eklemekten çekinmeyin!

İlgileniyor musun Bitcoin ticareti?

5. Ethereum (ETH)

Belki de Ethereum’u listemizde görünce şaşırmadınız. Ethereum, Bitcoin’den sonra piyasa değerine göre ikinci en büyük blockchain platformudur., bu da onu ticaret için en iyi kripto para birimlerinden biri yapar. Bitcoin’in aksine, Ethereum’un eterinde dünya çapında çok sayıda yatırımcıyı çeken üst sınır arzı yoktur..

2016’da şunu not etmeliyiz, Ethereum, Ethereum (ETH coin) ve Ethereum Classic (ETC coin) olarak ikiye ayrıldı., bu yüzden her zaman ticaret yapmak istediğiniz madalyonun kısaltmasını bildiğinizden emin olun.

İyi haber şu ki, Ethereum’un kripto ticaretinin ötesinde çok sayıda uygulaması var. Ethereum akıllı sözleşmeleri destekler ve geliştiricilerin emtia ticaretini, işletmeleri, oylamayı, oyun oynamayı ve bilimlerde birlikte çalışabilirliği destekleyebilen merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına izin verir..

Ethereum’un etrafındaki yutturmacanın hala etkileyici olmasına şaşmamalı. Aslında, en önemli ve beklenen olaylardan biri, madencilik yerine stake etmeye odaklanacak olan Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesidir. Bu etkinlik, daha yüksek düzeyde şeffaflık ve güvenlik sağlayabilir ve 2020’de ve önümüzdeki yıllarda daha fazla kripto tüccarını Ethereum’a yatırım yapmaya çekebilir..

İlgileniyor musun Ethereum Ticareti?

6. EOS

EOS, tüccarların zaman içinde servetlerini artırmalarına yardımcı olabilecek ticaret için başka bir değerli kripto para birimidir. EOS’un, Ethereum’a benzer şekilde kullanıcıların akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan EOS.IO blok zinciri protokolü tarafından desteklendiğini unutmayın. Daha kesin olmak gerekirse, EOS.IO başlangıçta Ethereum ve Bitcoin’deki hız ve ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek için oluşturuldu..

Yenilikçi teknolojisi nedeniyle, 2017’de EOS ilk para teklifi, kripto para dünyasında yeni bir rekora ulaştı ve 4 milyar dolardan fazla para topladı. EOS şimdi dünyanın her yerinden çok sayıda tüccarın ilgisini çekmeye devam ediyor.

Hangi kripto paranın daha iyi bir ticaret seçeneği olduğunu merak ediyorsanız, tam kılavuzumuzu okuyun EOS Ethereum’dan Daha İyi mi? EOS ticareti yapıp yapmamanız gerektiğine karar vermenize yardımcı olmak için.

İlgileniyor musun EOS Ticareti?

7. Litecoin (LTC)

Dışarıdaki tüm sanal para birimleri ve kripto projelerine rağmen, Litecoin’in hala ticaret için en iyi kriptolardan biri olduğunu kabul etmeliyiz. Litecoin güvenli bir kripto ticareti olmaya devam ediyor, biri Piyasa değerine göre en büyük 20 kripto para birimi.

Burada Litecoin’in ilk altcoinlerden biri veya Bitcoin’in alternatiflerinden biri olduğuna dikkat etmeliyiz; platform 2011 yılında oluşturuldu ve hala büyümeye devam ediyor. İlginçtir ki, Litecoin’in arz limiti 84 milyon coin veya Bitcoin’den dört kat fazla..

Litecoin de yüksek likidite oranlarına sahip olduğundan, uzmanlar bu kripto para biriminin önümüzdeki birkaç yıl içinde işlem değerini kaybetmeyeceğine inanıyor. LTC’nin fiyatının 24 saatlik işlem hacmi ile $ 50,33 USD olup 2,455,796,537 USD’dir., CoinMarketCap’e göre. Bu yüzden portföyünüze Litecoin eklemekten çekinmeyin.

İlgileniyor musun Litecoin Ticareti?

8. Binance (BNB)

Kripto ticareti dünyası, Binance coin sektördeki en iyi coin’lerden biri olduğu için sürekli değişiyor. Aslında, birçok tüccar Binance borsasındaki işlemleri desteklediği için gerçek bir oyun değiştirici olduğuna inanıyor..

Bunu unutmayalım Binance, en güvenilir kripto-kripto borsalarından biridir Binance coinleri kullanılarak yapılan işlemler ile dünya çapında.

Bu kripto, birçok tüccarın Binance coinleri alıp sattığı yüksek likidite ile dikkat çekiyor. Sürpriz değil Binance, en çok işlem gören ve en hızlı büyüyen kriptolardan biridir! Bu nedenle, ticaret için en iyi kriptolar listenize Binance eklemekten çekinmeyin.

BNB’ye yatırım yapmak, özellikle Bitcoin ve Ethereum gibi diğer varlıklarla zaten deneyiminiz varsa, karlı bir girişim haline gelebilir..

İlgileniyor musun Ticaret Binance?

9. Temel Dikkat Simgesi (BAT)

2020-2021’de patlaması beklenen çeşitli kripto para birimleri olmasına rağmen, bugün ticaret için en iyi kriptolardan biri olan BAT hakkında konuşalım..

BAT, Brave Browser tarafından desteklenen bir ERC-20 belirtecidir; temel amacı, çevrimiçi reklamcılık ve çevrimiçi içerik oluşturma sorununu çözmektir..

Bir sorun? Evet, büyük bir tane! Bazı mobil reklamların zayıf kullanıcı deneyimine ve pil kaybına yol açabileceği bir sır değildir ve bunun sonucunda çoğu kullanıcı genellikle reklam engellemeye yönelir (bu işletmeler için büyük bir engeldir). Bu tür sorunları çözmek için BAT, reklamları izleyen ve çevrimiçi içerik oluşturuculara bahşiş veren kullanıcıları ödüllendirmek için kullanılabilir..

Potansiyelinden dolayı, BAT, çekici bir yatırım seçeneği haline geldi, özellikle dünyanın her yerinden genç tüccarlar ve web yaratıcıları için.

İlgileniyor musun Ticaret BAT?

Ticaret Yapılabilecek Beş Alternatif Kripto Para Birimi

Kripto ticareti dünyası, genişleyen bir teknoloji yenilikleri, finansal düzenlemeler ve yatırım fırsatları evreni gibidir. Bu nedenle, piyasadaki tüm paraları ve uygulamalarını takip etmek zordur..

Ticaret yapabileceğiniz en iyi kripto para birimlerini bulmanıza yardımcı olmak için, ivme kazanan ve burada kalacak beş alternatif sunuyoruz..

1. ChainLink

Ticaret yapmak için daha değerli paralar arıyorsanız, ChainLink’i listenize ekleyin. ChainLink, blockchain teknolojisi ile gerçek dünya arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan yenilikçi bir kahin. (farmasötik araştırma, bilim ve çiftçilik dahil) gerçek dünya verilerini akıllı sözleşmelere bağlayarak.

Devrim niteliğindeki uygulamaları göz önüne alındığında, ChainLink’in dünyanın her yerinden giderek daha fazla tüccarın ilgisini çekmesi şaşırtıcı değil.

LINK’in 11,45 $ fiyat, 1.877.017.944 $ 24 saatlik işlem hacmi ve son 24 saatte% 2,04 artış ile ChainLink platformunun yerel kripto para birimi olduğunu unutmayın..

2. VeChain

VeChain, iniş ve çıkışlarına rağmen güçlü bir topluluk desteğine sahip olan ticaret için bir başka değerli madeni paradır..

Başlangıçta Ethereum blok zincirinin bir çatalı olan VeChain, benzersiz uygulamalarını geliştirdi. tedarik zincirleri, ürün yönetimi ve Nesnelerin İnterneti.

En çekici yönlerden biri, bu platformun ekonomik verilerin şeffaflığını sağlamasıdır. Sonuç olarak, Mastercard gibi büyük şirketler genellikle VeChain ile ortak çalışır..

Platformun iki jeton sunduğunu unutmayın: Ödemeler için kullanılan VeChain Token (VET) ve Thor blok zincirinde akıllı sözleşmeler yürütmek için kullanılan VeChainThor Energy (VTHO).

3. Cardano

Cardano 2020’de yatırım yapmaya değer başka bir kripto para birimidir. 2017’deki lansmanından bu yana, bu blockchain platformu ve kripto ADA’sı yüksek popülerlik kazandı.. Tıpkı Ethereum gibi, platform da uygulamalara ve akıllı sözleşmelere olanak tanır ve teminat kanıtı kullanır.

“Değişiklik yapanlar, yenilikçiler ve vizyonerler için bir blok zinciri platformu olarak tanımlanan Cardano, birçok kişi için olduğu kadar azı için de olasılık yaratmak ve pozitif küresel değişim sağlamak için gerekli araç ve teknolojilere sahip, kripto para dünyasını daha fazla yapmayı hedefliyor. ve daha merkezi olmayan.

ADA sunan farklı borsalarla, Cardano ticaretine bugün başlamak zor olmayacak.

4. NEO

Günümüzün kripto ticaret dünyasında yeni kripto para birimleri ve yatırım seçenekleri için bastırıyor, NEO ticaret yapılacak en değerli kriptolardan biridir.

Genellikle Çin’in Ethereum’u olarak anılır, Platform, hissenin kanıtını kullanır ve kullanıcıların blok zinciri üzerinde uygulamalar ve sözleşmeler geliştirmelerine olanak tanır. En iyi yanı, platformun gelişmeye devam etmesi ve bu da giderek daha fazla tüccarın ilgisini çekmesidir..

İki jeton olduğunu unutmamalıyız: NEO ve GAS. NEO yatırım jetonudur, GAS ise blok zincirindeki ödemeler için ücret ödemek için kullanılır. NEO potansiyeli göz önüne alındığında, izlemeniz gereken bir madeni para.

5. Bağla

Son olarak, ticaret için en ilginç stabilcoinlerden biri olan Tether (USDT) hakkında konuşalım. Stabilcoinlerin değişken olmayacak şekilde tasarlandığını unutmayın ve bir Tether jetonu neredeyse bir ABD dolarına eşittir.

Tether’in yaratılmasının ana nedeni, büyük şirketlerin işlemleri hızlandırmasına ve dünya çapında para taşımasına yardımcı olmaktı. Rağmen ABD doları önde gelen bir itibari para birimidir, ABD borsaları çok fazla zaman ve yasal zorluklar içerebilir, bu nedenle Tether daha faydalı hale geldi.

Ve Tether’i ticaret için en iyi kriptolardan biri yapan güvenliktir, şu anda en yüksek ticaret hacmi, of $ 49.702.023.783 ve piyasa değeri 15.759.080.769 $.

Yukarıda sunulan madeni paralar ticaret için en iyi kriptolar arasındadır.

Bununla birlikte, bu buzdağının sadece görünen kısmı; ticaret yapmak için daha birçok değerli kripto para var ve izlemeniz gereken daha pek çok değeri düşük coin var.

Tron’dan Bitcoin Cash’e, tüccarların coin satın almak ve satmak için farklı seçenekleri vardır, bu yüzden kripto ticareti yapmaya başlamadan önce araştırmanızı yapın..

Ticaret Yapılabilecek En İyi Kripto Para Birimi Çiftleri

Artık kripto piyasasını daha iyi anladığınızda, bir çift seçme zamanı. Alım satım yapılacak çok çeşitli kripto para birimleri varken, ticaret dünyasında her zaman ikili alım satım yaptığımızı unutmayalım..

Ticaret yapmaya karar verseniz de kripto-fiat veya kripto-çapraz çiftler, kısa ve uzun vadeli getiri elde etmek için her bir madalyonun potansiyelini keşfetmelisiniz.

Bir kripto para biriminin mevcut oranının dikkate alınması gereken tek gösterge olmadığını unutmayın. Basitçe, çünkü bu indeksler oldukça değişken!

Bunu bilmek önemlidir işlem hacmi ve likidite herhangi bir kripto çiftinin popülaritesini de etkileyen faktörlerden ikisidir. Bu nedenle, kripto tüccarları, aşağıdakiler de dahil olmak üzere farklı piyasa faktörlerini ve veri modellerini değerlendirmelidir. piyasa değeri.

Burada, yüksek piyasa kapitalizasyonunun dolaşımdaki yüksek miktarda madeni para anlamına geldiğini belirtmeliyiz. Likidite söz konusu olduğunda, Ethereum ve Bitcoin gibi en iyi kripto paralar, gerçek talebi gösteren en yüksek likidite oranlarından bazılarına sahiptir..

Aslında, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Tether, bir kripto ticaret çifti seçerken göz önünde bulundurulması gereken en önemli temel para birimleri arasındadır. – bu para birimlerine olan yüksek taleple daha da büyütülmüş bir gerçek. Sonuç olarak, farklı borsalarda ticaret yapmak için en popüler kripto çiftlerinden bazıları BTC / ETH, USDT / BTC, ETH / LTC, LTC / USDT ve BTC / LTC.

Bir kripto çiftine karar vermek için, yalnızca diğer varlıklarla ilgili karlılığını değil, aynı zamanda yıllar boyunca gelişme. Bir örnek vermek gerekirse, Bitcoin Cash ve Ripple 2018’de ticaret için en iyi temel para birimleri arasında yer alırken, 2019’da en yüksek işlem hacmine sahip olan EOS ve Binance Coin’di..

2021’de ticaret yapılacak en iyi kripto para birimi çiftlerini merak mı ediyorsunuz? Dünyadaki küresel sorunlara rağmen, kripto para birimi ticareti büyümeye devam ediyor, USDT / BTC, EOS / USDT, EOS / LTC, EOS / BTC USDT / XRP ve USDT / ETH, yüksek işlem hacmine sahip en iyi işlem çiftleri arasında yer alıyor.

Neden & Cryptocurrency Çiftlerinin Ticaretine Nasıl Başlayabilirim?

Kripto para dünyasının merkezi olmayan doğası, farklı kripto çiftleriyle ilgilenen birçok tüccarın ilgisini çekiyor. Daha önce açıklandığı gibi, kripto ticareti sonunda büyük getiri sağlayabilir ve kişinin portföyünü çeşitlendirmenin harika bir yoludur.

Üstüne üstlük, Kripto para birimlerinin kullanımı, idari zorlukları, yüksek ücretleri ve yavaş işlem sürelerini ortadan kaldırır – geleneksel bankacılık ve fiat para birimleri ile ilgili sorunlar. Başka bir deyişle, kripto para birimleri aracıları atlar ve tüccarlara belirli bir bağımsızlık verir..

Oh, ve bunu unutmayalım kripto piyasası 7/24 açıktır, böylece tüccarlar esnek olabilir ve tam veya yarı zamanlı kripto ticareti yapabilir.

Ticaret yapmak için bir kripto para birimi çiftine karar vermeden önce, buna yeterli zaman ve kaynak ayırmalısınız. ticaret eğitimi, analizi, başarılı ticaret stratejileri ve duygusal özdenetim. Aslında, alım satım psikolojisi, popüler kripto çiftleri veya değeri düşük paralar ile alım satım yaparken başarınızda çok önemli bir rol oynar..

En iyi kripto para birimi çiftlerinde işlem yapmak için, kişinin tüm politik ve ekonomik değişikliklerin de farkında olması gerekir, bu nedenle her zaman en son kripto haberleri ve duyurularından haberdar olduğunuzdan emin olun..

Bu nedenle, en iyi kripto çiftleriyle ticaret yapmakla ilgileniyorsanız, Trading Education’da başlamanıza ve gerçek bir kripto tüccarı olmanıza yardımcı olabiliriz.

Kripto para birimi ticaretinin karmaşıklıklarını anlamak ve ticaret yapmak için bir kripto çifti seçmeye karar vermek için çevrimiçi kurslarımızdan birine kaydolun. Nasıl başarılı bir tüccar olunacağı hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

eToro – En İyi Cryptocurrency Exchange & Sosyal Ticaret Platformu

etoro komisyoncusu

Artık ticaret yapılacak en iyi kripto çiftlerini nasıl bulacağınızı biliyorsunuz. Kripto para birimi ticaretine başlamak için ilham alıyorsanız veya bu makale mevcut alım satım bilgilerinize fazladan yardımcı olduysa, bunu bilmekten memnuniyet duyabilirsiniz. eToro size 90’a kadar kripto varlıkları ve CFD’leri takas etme şansı verir+ kripto para birimleri. EToro’nun hizmetlerini kullanan kripto tüccarları, çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturabilir ve bugün piyasadaki en popüler paraları işlemeye başlayabilir..

Anahtar noktaları

 • Kripto para birimi ticareti, yüksek likidite ve geleneksel bankacılıktan bağımsızlık sunduğu için popülaritesini artırıyor.
 • Kripto para birimlerinin kralı Bitcoin, geleneksel bankacılık ve para transferlerine bir alternatif sunan ilk sanal para.
 • Ticaret yapılacak diğer büyük kriptolar arasında Ethereum, Monero, Stellar, EOS, Binance, BAT, Litecoin ve Ripple yer alıyor..
 • Herhangi bir kripto tüccarı, NEO, Tether ve Cardano gibi alternatif sanal paralar seçerek portföylerini çeşitlendirmeyi düşünmelidir..
 • Blockchain teknolojisinin ticaretin çok ötesinde çok sayıda uygulamaya sahip olduğunu unutmayın. Örneğin, blok zinciri tabanlı platformlar, varlık sahipliğini ve şeffaflığı kolaylaştırmak için akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların kullanılmasını sağlayabilir..
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz farklı kripto para birimleri varken, kripto ticareti, başarılı bir ticaret stratejisi oluşturmak için çok fazla bilgi ve pratik gerektirir..
 • Ticaret yapmak için bir kripto para birimi çifti seçmeden önce araştırmanızı yapın. Her zaman riskleri göz önünde bulundurun ve fiyat endeksleri, piyasa değeri ve likidite gibi faktörleri analiz edin.
 • Son olarak, finans dünyası hakkında geniş bir anlayış kazanmak için piyasa haberlerini ve küresel ticareti takip edin..

Kripto para birimi ticareti yapmaya hazır mısınız? En iyi dokuz kripto para biriminden hangisini ticaret yapmayı seçerdiniz? Hangi kripto çiftine yatırım yaparsınız? Alternatif kripto ticareti yapmayı düşünür müsünüz?

Makalemizi beğendiyseniz Ticaret Yapılacak En İyi Kripto Para Birimi Çiftleri. Ticaret Yapılabilecek En Değerli 9 Kripto Para Birimini Bulun, lütfen bize bir beğeni verin ve kripto alım satım çiftleriyle ilgilenen herkesle paylaşın.

SSS Bölümü

En hızlı büyüyen kripto hangisi?

Kripto dünyası yeniliklerle ve BAND ve COMP gibi yeni kripto projeleriyle dolu olsa da, en hızlı büyüyen en iyi kriptolardan biri belki de Tether’dir. Neredeyse bir dolara eşit olan Tether, istikrar sağlar ve gittikçe daha fazla tüccar çeker, bu da işlem hacmini ve likiditesini artırır..

Hangi kripto en parlak geleceğe sahip?

En yüksek potansiyele sahip kriptolar arasında Bitcoin ve Ethereum ile kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi dünyası burada kalacak. Bununla birlikte, akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları destekleyen benzersiz özellikleri nedeniyle, Ethereum belki de teknolojik yeniliklerle en parlak geleceğe sahip kriptodur..

2021’de hangi kripto para birimleri yükselecek??

Kripto ticaret dünyası yüksek volatilite ve değişikliklerle işaretlenmiş olsa da, uzmanlar Bitcoin ve Ethereum ile birlikte 2021’de yükselecek en iyi kriptolardan bazılarının Litecoin, Bitcoin Cash, TRON, Ripple, Cardano, Tezos, IOTA ve Zcash olduğuna inanıyor..

Başarılı bir şekilde kripto çifti ticareti nasıl yapılır?

Temel ve teknik analiz, kripto ticaretinin başarısında çok önemli bir rol oynasa da, kripto çiftlerini başarılı bir şekilde alıp satmak için ticaret eğitimine, uygulamasına ve disipline yatırım yapmak gerekir. Uzmanlar, riskleri azaltmak için yatırımlarınızı çeşitlendirmenizi ve yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar ticaret yapmanızı tavsiye ediyor. Daima araştırmanızı yapın ve dolandırıcılıkları tespit etmeyi öğrenin. Orta ve uzun vadeli tutmalarınız olduğunda uzun resme bakın ve kısa vadeli bekletmeleriniz için durdurma kayıpları belirleyin – her zaman Bitcoin’e çok dikkat edin. Asla kaybetme veya açgözlülük korkusuyla yatırım yapmayın ve hataların ve kayıpların başarıya giden yolda cesaretinizi kırmasına izin vermeyin..

Piyasadaki en güvenilir borsalar nelerdir?

Başarılı bir şekilde kripto alıp satmak için güvenli ve güvenilir bir borsa seçtiğinizden ve borsa sembollerine dikkat ettiğinizden emin olun. Bahsedilen, eToro’nun değişimi platformda bulunan 90’dan fazla kripto para birimi ile yatırımcıların kripto satın almalarına, saklamalarına ve satmalarına izin veren en güvenli borsalardan biridir. EToro’nun yeni başlayanlar için de uygun olan gelişmiş bir sosyal ticaret platformu olarak bilindiğini unutmayın; yatırımcıların fiyatlar üzerinde spekülasyon yapmasına ve CFD ticareti yapmasına olanak tanıyan bir platform.

Sorumluluk Reddi: Kripto para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında ve Geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değil.

CFD’lerin karmaşık araçlar olduğunu ve kaldıraç nedeniyle hızla para kaybetme riskinin yüksek olduğunu lütfen unutmayın. Perakende yatırımcı hesaplarının% 62’si bu sağlayıcıyla CFD ticareti yaparken para kaybeder. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve yüksek paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me