Kripto para birimi ile para kazanın

Sıfırdan on yılın en iyi yatırımına. Kripto para birimleri zorlu bir mali dönemde doğdu ve çok hızlı bir şekilde rakiplerine kıyasla on yılın en büyük artışına sahip en karlı yatırım haline geldi..

Bu yazıda, kripto para birimlerini geçmişe dönük olarak, şu anda kripto piyasasının bir görünümünü ve kripto para birimlerine yatırım yaparak para kazanmak için en iyi 5 stratejiyi görme fırsatına sahip olacaksınız..

Cryptocurrency Retrospektifi

İlk kripto para birimi, 2009 yılında Satoshi Nakamoto tarafından başlatılan Bitcoin’di ve kendisi için bu fikri ortaya atanın bir birey mi yoksa bir grup insan mı olduğu henüz bilinmiyor. Kripto para birimlerinin ilk yıllarında önemli bir değeri yoktu, ancak yavaş yavaş büyümeye başladılar. Ayrıca ilk günlerinde büyük şüphe ve eleştirilerle karşı karşıya kaldılar ve genellikle çeşitli kişiler tarafından suç faaliyetlerinin yuvası olarak tanımlandılar..

Bununla birlikte, birçok dalgadan sonra, Mt. Gox borsası ve diğer birçok zorluk, kripto para birimleri yükseldi ve bunlara yatırım yaparak nasıl kazanılacağının bir örneği oldu.

bitcoin piyasa değeri

Tüm zamanların Bitcoin fiyat tablosu. Kaynak: Coinmarketcap

Kripto para birimleri, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ ‘a ulaştığında 2017’de zirveye ulaştı. Varoluş tarihleri ​​boyunca birçok kişi kripto para birimlerine yatırım yaparak zenginleşti..

Winklevoss ikizleri, örneğin, kripto para birimlerine yatırım yaparak şaşırtıcı miktarlarda para kazandılar. Nisan 2013’te Bitcoin’in fiyatı 129 dolardı ve o sırada Winklevoss ikizleri 11 milyon dolar yatırım yapmıştı. Yatırımlarını tutmaya karar verdiler ve Bitcoin 11.700 $ ‘lık fiyatı aştığında değeri 2017’de 1 milyar $’ ın üzerine çıktı. Dahası, Winklevoss ikizleri artık Gemini borsası olarak bilinen şeyi yaratmak için paralarını yatırmaya karar verdiler..

Bu, yatırımcıların kripto para birimlerine yapılan yatırımlar sayesinde büyük miktarlarda para kazandıkları diğer birçok örnekten sadece biri..

Diğer birçok kişi, kripto para birimlerine yatırım yaparak muazzam miktarda para kazandı. Başka bir örnek ise Roger Ver, kripto girişimlerine yatırım yaparak toplam 520 milyon dolar kazandığı bildirildi.

Barry Silbert Bitcoin’in fiyatı 350 dolarken 16,8 milyon dolar yatırım yaptı ve şu anda bu yatırımdan tam 268,8 milyon dolara sahip.

Tim Draper 2014 yılında da 30.000 bitcoin satın aldı. O sırada Bitcoin 413 dolara mal oldu. Şimdi bu bitcoinlerin değeri 215 milyon dolar. O zamanlar çok fazla şüphe olsa da Draper yatırımlarını geri çekmedi ancak Bitcoin’in bir gün 10.000 $ fiyatına ulaşacağına inanarak onları HODL’a devam ettirdi. Ve Draper haklı çıktı.

Kripto para birimlerine yatırım yaparak servet kazanan yatırımcıların örnekleriyle devam edebiliriz, ancak Bitcoin’e yatırım yaparak milyoner olan kişilerin kimler olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleye göz atın..

Devamını Oku: En İyi 9 Bitcoin Yatırımcısı – Bitcoin Milyonerleri Yatırımcıları

Kripto pazarına dalmaya hazır?

Crypto Outlook: Cryptocurrency ile Para Kazanabilir misiniz?

Evet, kripto para biriminden para kazanabilirsiniz! Yukarıda gördüğümüz kadarıyla, yatırımcılar muazzam miktarlarda para kazanmış olsalar da, kripto para birimleri yüksek kar potansiyeline sahip yatırımlar olarak görülmeye devam ediyor, bu nedenle yüksek derecede risk.

Varlıkları boyunca tüm rakiplerini geride bıraktılar. Kripto para birimlerine yatırım yapan yatırımcılar, hisse senetlerine, tahvillere veya altına yatırım yapan yatırımcılardan önemli ölçüde daha fazla kazandılar..

Kripto para birimlerinin son on yılda% 9.000.000 arttığı ve on yılın en iyi yatırımı olarak seçildiği bildiriliyor. Kripto para birimleri için şimdiye kadarki en iyi yıl, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.089 $ ‘a ulaştığı 2017 yılıydı..

2017 yılına kadar, büyük şirketler Bitcoin’e yatırım yapma veya kripto para birimi hizmetleri başlatma konusunda isteksizdi. Ancak aynı yıl CBOE Global Markets, Bitcoin vadeli işlem platformunu başlattığında bu durum değişti..

Dahası, şu anda 7592 kripto para birimi var ve toplam kripto para piyasası değeri 404.955.125.177 $ ‘dır..

Kripto para birimleri değişkendir, bu nedenle birçok kar fırsatı sunar. 2020, kripto para birimleri için etkileyici bir yıl oldu. Daha sonra yükselen COVID-19 salgını nedeniyle bir düşüş yaşadılar ve şimdi Bitcoin 15.000 $ civarında duruyor..

Bu yıl büyük şirketler kripto para dünyasına dalmaya karar verdi. Microstrategy ve Grayscale, kripto para birimlerine milyonlarca dolar yatırım yaptı. Ancak en büyük haber, Paypal’ın kripto hizmetleri sunmaya başlamasıydı..

Sonuçta, Paypal’ın katılımı, kripto para birimlerinin büyüdüğü ve dünya finans sisteminin giderek daha fazla bir parçası haline geldiği ve paranın geleceği oldukları gerçeğini mühürledi..

Tıpkı 10 veya 5 yıl önce yatırım yapmayanların pişmanlık duyması gibi, bugün yatırım yapmayanlar önümüzdeki 5 veya 10 yıl içinde pişman olacak gibi görünüyor. Bu eğilim devam ederse, kripto para birimleri kesinlikle değerini artıracak ve gerçekten herkes tarafından bir değer deposu olarak kabul edilecektir..

Dolayısıyla, kripto para birimleri için geliştirilen şeylere ve işlerin gidişatına bakarak, kripto piyasasına yatırım yaparak para kazanmak için muazzam fırsatlar olduğu sonucuna varabiliriz..

Daha fazla Kripto fiyat tahmini için:

Bitcoin Fiyat Tahmin Tahmini

Ethereum Fiyat Tahmin Tahmini

Ripple Fiyat Tahmin Tahmini

Bitcoin Nakit Fiyat Tahmin Tahmini

Litecoin Fiyat Tahmin Tahmini

TRON Fiyat Tahmin Tahmini

Cryptocurrency ile Nasıl Para Kazanılır: Dikkate Alınması Gereken 5 Strateji

kripto para ticareti ile para kazanma stratejileri

Kripto ile para kazanmanın ve kripto piyasasına yatırım yaparak kar etmenin çeşitli yolları vardır. Kripto para birimlerinin oynaklığı, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar için kâr fırsatları sunar.

Aşağıda kripto para birimleriyle kâr elde etmek için beş strateji sunuyoruz.

1. Uzun Vadeli Yatırımlar

Bu, herkes için en popüler ve kabul edilebilir stratejidir. Aynı zamanda, yeni başlayanlar için en kolay yoldur, çünkü gereken tek şey, en sevdiğiniz jetona belirli bir miktar para yatırmak ve bu madalyonun değerinin artması için uzun süre beklemektir..

Yukarıdaki örnekler bize, kökeni çok basit olan bu stratejiyi uygulayarak yatırımcıların nasıl büyük para kazandıklarını gösterdi. Örneğin, varlığının ilk dört yılında Bitcoin’e yatırım yaptıysanız, Bitcoin’in son on yılda 9.000.000% ‘lik bir artış gördüğü göz önüne alındığında, şimdi büyük bir kâr elde etmiş olursunuz..

Uzmanlara göre kripto para birimlerinin yakın gelecekte değer kazanması beklendiği için bu strateji kâr için iyi bir seçenek olmaya devam ediyor..

Yatırım yapmayı düşündünüz mü? kripto piyasası?

2. Günlük Alım Satım

Günlük ticaret stratejisi, uzmanlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kripto para ticareti konusunda deneyime sahip olanlar ve zanaatta ustalaşmış olanlar bu şekilde kar elde edebilirler..

Grafikleri, teknik analizleri nasıl okuyacağınızı ve şamdan hareketlerini iyi anlamanız gerekir. Bu yöntemi uygulamak istiyorsanız, uzun süredir kripto para birimleri kullanmış olmalısınız çünkü bu şekilde piyasanın nereye gittiğini tahmin edebilecek ve paranızı doğru şekilde yatıracaksınız..

Kripto para birimlerinin fiyatı genellikle gün içinde yukarı ve aşağı hareket ettiğinden, tüccarlar düşük alım ve yüksek satış yapar. Bunlar çok büyük kazançlar olmayabilir, ancak ay sonunda hesaplandığında önemli karlar getiriyorlar..

3. Fark Sözleşmeli Ticaret (CFD’ler)

CFD’lerle ticaret yapmak, bir komisyoncu ile sözleşme yapmanız gerektiği anlamına gelir. CFD terimi, Fark Sözleşmesi anlamına gelir. Bir tüccarın bir komisyonculuk ile yaptığı sözleşme ile, o tüccarın sahibi olmak zorunda kalmadan Bitcoin veya diğer kriptolardan faydalanması mümkün hale gelir..

Yani bu yöntemle ilgili iyi olan şey, yalnızca kripto para birimi fiyat hareketleri hakkında spekülasyon yapacak ve giriş fiyatı ile çıkış fiyatı seviyeleri arasındaki farktan kazanacaksınız. Ve o zaman herhangi bir kripto para birimine sahip olmayacağınız için, nerede saklayabileceğiniz veya güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok..

Bir varlığın fiyatının artmasını veya düşmesini beklediğinize bağlı olarak uzun veya kısa pozisyon alabilirsiniz. Bu nedenle, CFD’ler size temel kripto varlıklarındaki hem yükselen hem de düşen fiyat hareketlerinden kar etme fırsatı sunar..

Lütfen dikkat: CFD’ler karmaşık araçlardır ve kaldıraç nedeniyle para kaybetme riski taşır..

4. Cryptocurrency Arbitrajı

Farklı kripto borsalarının küçük bir yüzde için farklı kripto fiyatları vardır. İlk bakışta uygulamak imkansız gibi görünse de, gerçek bir odaklanma ve iyi yapılmış bir araştırma ile, kripto para birimlerini kendileri için daha düşük fiyatlara sahip borsalarda satın alabilir ve daha yüksek fiyatlara sahip olanlarda satabilirsiniz..

Bunu daha iyi anlamak için bir örnek alabiliriz. Bitcoin’i 8800 $ ‘a listeleyebilen Binance üzerinden Bitcoin satın alabilir ve Bitcoin’i 9000 $’ a listelemiş olabilecek Coinbase’de satabilirsiniz ve kar sizin kalacaktır..

Bunun yasal olup olmadığı sorulabilir mi? Bu tamamen yasaldır çünkü tüm tüccarların yaptığı bir şeyi yapıyorsunuz; sadece farklı borsalarda al ve sat.

5. Madencilik Kripto Para Birimleri

Seçtiğimiz 5. seçenek kripto para madenciliği yapmaktır. İtibari para birimi oluşturmak için hükümet tarafından basılması gerekir. Kripto para birimleri söz konusu olduğunda, sanal para birimleri oldukları için yazdırılmazlar, ancak kripto madencileri tarafından çıkarılırlar..

Madencilik eskiden çok kolaydı ve herkes bunu evden bilgisayarları aracılığıyla yapabiliyordu. Artık madencilik karmaşık ve dünya çapında olağanüstü teknolojiye ihtiyaç duydukları ve çok fazla enerji harcadıkları için çok sofistike kripto madenciliği çiftlikleri var..

Aksi takdirde, madenciler zor matematik problemlerini çözerler ve ardından bu problemleri çözdükleri için Bitcoin ile ödüllendirilirler. Gerekli bilgisayar sistemini karşılayabiliyorsanız ve elektrik maliyetlerini karşılayabiliyorsanız, evinize bir maden ocağı inşa edebilirsiniz..

Aslında, en iyi yol sözde bulut madenciliği yapmaktır. Bulut madenciliği çok kolaydır çünkü hiçbir maliyeti yoktur. Bulut madenciliği ile ekipmanı başka bir sağlayıcıdan kiralayabilir veya donanıma sahip olmadan hisse satın alabilirsiniz..

Ticaret Eğitiminde Kripto Para Birimi Ticaret Stratejilerini Öğrenin

Yukarıda bahsettiğimiz tüm stratejiler burada Trading Education’da hazırladığımız kurslarda öğrenilebilir. Amacımız, sizi ticarette mümkün olduğunca başarılı olma yolunuza hazırlamaktır..

Platformumuzun kullanımı çok kolaydır. Trading Education’daki daha geniş ticaret topluluğundan yararlanacaksınız. Öğretim ticaretini olağan kabul etmiyoruz, ancak kendimizi adadık ve tam bir tutkuyla öğretiyoruz. Ticaret kurslarımıza buradan göz atın.

Kripto para ticareti öğretmemiz dışında, forex ve hisse senedi alım satımını da öğretiyoruz. Burada ticaret sınavlarını ve ücretsiz e-kitapları bulabilirsiniz.

EToro ile Kripto Ticareti Maceralarınıza Başlayın

eToro, kripto para birimleri, endeksler, emtialar, para birimleri ve hisse senetleri için lider bir küresel ticaret platformudur. eToro, ilgili kurumlar tarafından tamamen düzenlenir.

eToro 2007 yılında kuruldu ve kripto para birimine önem veren bir ticaret şirketidir ve bugüne kadar dünya çapında 12 milyondan fazla kullanıcısı vardır..

eToro çok sayıda ürün sunmaktadır. İlk, eToro.com, kripto para birimlerine yatırım yapmak için bir ticaret platformudur. Diğer platformların aksine, eToro.com’da diğer tüccarları takip edebilir ve kopyalayabilirsiniz. CryptoPortfolio da benzersizdir ve herhangi bir ücret ödemeden en popüler kripto para birimlerine uzun vadeli olarak yatırım yapmanıza olanak tanır..

EToro 2018 yılında eToroX – Aslında üçüncü ürünleri olan, tamamen düzenlenmiş bir kripto para birimi değişimi. eToroX, işlem yaptığınız varlıklara erişmenize ve bunları çekmenize olanak tanır ve daha deneyimli tüccarlar için mükemmel olan gelişmiş, yalnızca kripto borsadır.

Sonuç olarak, eToro, ister yeni başlayan ister deneyimli bir tüccar olun, ticaret maceralarınızın tadını çıkarabileceğiniz harika bir yerdir. eToro, insanların kripto para ticareti yapmalarına izin veren mükemmel bir iş çıkaran, kullanımı kolay bir platformdur..

eToro – Hem yatırımcılar hem de tüccarlar için En İyi Kripto Para Birimi Borsası

etoro komisyoncusu

eToro, sektörde uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – denemenizi tavsiye ederiz.

Anahtar noktaları

Cryptocurrency ile Nasıl Para Kazanılır’dan bir şey hatırlıyorsanız, bu önemli noktaları yapın.

  • Kripto para birimlerinin başlangıçta değeri yoktu, ancak yavaş yavaş büyümeye başladılar.
  • Kripto para birimleri, Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ ‘a ulaştığında 2017’de zirveye ulaştı..
  • Winklevoss ikizleri Roger Ver ve Barry Silbert, kripto para birimlerine yatırım yaparak muazzam miktarda para kazanan birçok yatırımcıdan üçü..
  • Genel olarak kripto para birimine yapılan uzun vadeli yatırımlar karlı çıktı.
  • Günlük tüccarlar, değişken oldukları için para ticareti kripto para birimleri kazanabilirler..
  • CFD ticareti ve kripto arbitrajı, kripto para birimleriyle para kazanmak için diğer iki yöntemdir.
  • Bulut madenciliği, belirli bir donanım gerektirmediği ve ekonomik olduğu için kripto para madenciliği yapmanın en kolay yoludur..

Dahası, bir zamanlar kripto para birimlerini eleştirenlerin bile artık en önde gelen yatırımcılar olduğunu belirtmek büyüleyici. Örneğin, J.P. Morgan eskiden Bitcoin’i sert bir şekilde eleştiriyordu ve şimdi ona varlık yatırdılar..

Bu, kripto para birimlerinin özel zamanlar yaşadığının ve etkilerinin arttığının bir göstergesidir..

Umarız bu makale hakkında Cryptocurrency ile Nasıl Para Kazanılır – Kesin Bir Kılavuz sizi kripto para piyasasına yatırım yapmaya başlamanız için motive etti ve faydalı oldu. En iyi ticaret fırsatlarını tespit etmek için Trading Education ile her zaman en son kripto piyasası haberlerini takip edin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me