Avustralya’da Para Ticareti Kripto Para Kazanabilir misiniz??

Avustralya’daki kripto para piyasasında para kazanmak mı istiyorsunuz? Belki de AU’da kripto piyasasında para kazanma olasılıklarından hala şüphe duyuyorsunuz. Avustralya’daki kripto para piyasasına bir göz attık ve işte bulduklarımız.

  1. Uzun vadeli yatırım
  2. Kısa vadeli ticaret
  3. CFD ticareti
  4. Stake kripto para birimleri
  5. Madencilik

Çevrimiçi para kazanma yöntemleri, hala emekleme döneminde olan para dijitalleştirme çağını başlatan Bitcoin’in ortaya çıkmasından önce bile mevcuttu..

Henüz çevrimiçi para kazanmaya dahil olmayan kişilerin böyle bir şeyin mümkün olduğuna dair şüpheleri vardı. Ancak kripto para birimleri tüm şüpheleri ortadan kaldırır ve dahası, artık çevrimiçi para kazanmak için birincil araç ve varlıktır..

Avustralya, Kripto Para Birimi Ticareti İçin İdeal Altyapıya Sahip

Bitcoin her yerde kabul edilmiyor. Bazı ülkeler kripto para birimi faaliyetlerini kısmen kabul etti ve bazıları kripto para birimlerini tamamen yasakladı. Örneğin Cezayir, Mısır veya Fas’ta kripto para birimleri bu ülkelerde tamamen yasaklandığı için herhangi bir kripto faaliyeti yapılamaz. Bu, bu ülkelerin hükümetlerinin, kripto para birimlerini merkezi olmayan yapıları göz önüne alındığında, merkezi bankacılık sistemi için bir tehdit olarak görmelerinden kaynaklanıyor..

Ancak, kripto para birimlerinin ülke hükümeti tarafından çok fazla destek kazandığı Avustralya’da durum böyle değil. AU’daki kripto para birimleri tamamen yasallaştırılmıştır ve kripto piyasasında para kazanmak istiyorsanız hiçbir engel yoktur..

2017 – Avustralya’da Kripto Alanı İçin Önemli Bir Yıl

2017 yılına kadar Avustralya’da kripto para birimlerinin nasıl vergilendirileceği konusunda büyük bir tartışma vardı. O zamana kadar, kripto para birimleri Avustralya’nın mal ve hizmet vergisi (GST) kapsamında çifte vergilendiriliyordu. Daha sonra aynı yıl, kripto patlaması sırasında Avustralya hükümeti, kripto para birimlerinin bir mülk ve Sermaye Kazanç Vergisine (CGT) tabi olarak ele alınacağını açıkladı. Bu, Avustralya’daki tüm tüccarlar ve kripto para meraklıları için çok önemli bir andı ve iyi haberdi. Bu nedenle, kripto ekosistemi büyümeye başladı ve insanlar kripto para birimlerine daha aşina olmaya ve daha fazla yatırım yapmaya başladı..

Avustralya’da Kripto Ortamı Daha İyi Oluyor

Avustralya hükümeti, ülkedeki kripto gelişimini artırmak için bir dizi karar aldı. Kısa bir süre önce, yalnızca Blockchain teknolojisi için 6 milyon dolar dahil olmak üzere dijital teknolojilerin geliştirilmesi için 800 milyon dolar ayırdılar. National’ın bir parçası olarak, Blockchain Roadmap Australia, ülkedeki Blockchain benimseme sürecini hızlandırmak için iki çalışma grubu daha oluşturdu. Bu gruplar, Blockchain teknolojisini daha çok tedarik zinciri ve kimlik bilgisi yönetim.

Bu kararları alırken Avustralya hükümeti, amacın Blockchain’in uygulanmasının önündeki tüm engelleri kaldırmak ve Avustralya’da kripto para birimlerinin gelişimi için mümkün olan en iyi ortamı yaratmak olduğunu belirtti..

Ayrıca Avustralya’nın Melbourne şehrinde kurulu bir borsa olan BTC Markets, Avustralya’daki insanların Blockchain teknolojisi alanında çalışma ilgisinin arttığını iddia etti. CEO Caroline Bower, borsanın yakın zamanda dört yazılım mühendisi ve bir proje yöneticisini işe aldığını söyledi..

Kripto Para Birimlerine Yatırım Yaparak Elde Ettiği Kar Sayesinde 26 Yaşında Emekli Olan Avustralyalı Adam

Rowan Tepesi kripto patlamasından önce yaptığı yatırım sayesinde muazzam karlar elde edene kadar Avustralya’da bir kömür madencisiydi. Hill snowboard tutkunu ve dünyayı gezerken sık sık fotoğraf paylaşıyor. Medya adına konuşan Kripto yatırımcılarını yanlış zamanda satış yapmamaları konusunda uyardı.

Hill, “Bir çok insan kripto para birimlerinde fiyat dalgalanmalarına dayanamaz” dedi, “Ortalama bir kişi sadece satıyor ve kaybediyor” dedi..

Hill, insanları kripto para birimlerine yatırım yapmaya ve hayallerine ulaşmak için ilk adımı atmaya motive etmeye çalışıyor. Ayrıca Hill, kripto para piyasasında milyonlar kazanan, dünyadaki diğer pek çok kişi arasında sadece bir tanesidir..

Bu nedenle, Avustralya’daki kripto piyasasında çok fazla para bulunduğunu not etmeliyiz. Özellikle şimdi, henüz gelişimlerinin erken aşamalarında oldukları için.

Avustralya’da Kripto Ticaretine Başlamak İçin En Karlı 5 Strateji Nelerdir??

AU’da kripto pazarında yapabileceğiniz çeşitli kripto yatırım formları var. Seçtiğiniz yatırım yöntemi, ticaret deneyiminize bağlıdır. Kripto yatırım maceralarınıza başlamaya karar verirseniz uygulayabileceğiniz stratejilerden bazıları şunlardır.

1. Uzun Vadeli Yatırım

Bu yöntem, Avustralya’daki kripto para piyasasına yatırım yapmak için en kolay yöntemdir. Tercih ettiğiniz madeni paraya belirli miktarda para yatıracağınız, madalyonun değerinin artmasını bekleyeceğiniz ve ardından varlığınızı satacağınız için farklı bir şekilde Satın Al ve Tut stratejisi olarak adlandırılır. 2017’deki kripto para patlaması sırasında birçok yatırımcı büyük karlar elde etti. Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 $ ‘a ulaştı ve yıllar önce fiyatı çok daha düşükken yatırım yapanlar, şansını denedi ve madeni paralarını satarak ceplerini parayla doldurdu..

2. Kısa Vadeli Ticaret

Bu, farklı bir şekilde “Günlük işlem” olarak bilinir ve daha çok profesyonel tüccarlar tarafından uygulanır. Uzun vadeli yatırıma gelince, hemen hemen herkes yapabilir, ancak kısa vadeli ticaret söz konusu olduğunda, daha fazla bilgi ve deneyim gerektirdiği için biraz farklıdır. Günlük olarak kripto para ticareti yapmak istiyorsanız, ticaretin özünü öğrendiğinizden emin olun. Grafikleri okumak ve teknik analiz yapabilmek, bir günlük tüccarın sahip olması gereken iki bileşendir. Bunu Ticaret Eğitimindeki kurslarımızda öğretiyoruz.

3. CFD Ticareti

Tüm ülkeler buna izin vermez, ancak Avustralya’da CFD ticareti de yapabilirsiniz. CFD ticareti, bir dayanak varlığın fiyat değişiklikleri hakkında spekülasyon yapmak anlamına gelir. CFD, “Fark Sözleşmesi” anlamına gelir. CFD ticareti yapmak istiyorsanız, kendi başınıza ticaret yapmak yerine bir komisyoncu ile sözleşme yapmanız gerektiği anlamına gelir. İyi olan şey şu ki eToro Avustralya’da CFD ticareti sunuyor.

Lütfen Dikkat: CFD’ler karmaşık araçlardır ve kaldıraç nedeniyle yüksek risk taşır.

4. Kripto Para Birimlerini Stake Etme

Stake etme, kripto para birimlerini bir cüzdanda belirli bir süre tutmak ve ardından faizden kar elde etmek anlamına gelir. Daha iyi bir fikir edinmek için, paranızı banka hesabınızda tutarken faizden kazanmayla karşılaştırın. Stake yapmanın uzun vadeli pasif gelir elde etmek için mükemmel bir seçenek olduğunu belirtmek gerekir..

5. Madencilik

Kripto para madenciliği, karmaşık ekipman gerektirdiği ve çok fazla elektrik harcadığı için muhtemelen kullanabileceğiniz en az tercih edilen yöntemdir. Avustralya’da Bitcoin madenciliği yasaldır. Ancak, kendi bilgisayar sisteminize sahip olmalısınız. Kripto para madenciliği yapmanın başka bir yöntemi de bulut madenciliği, Bu, madencilik bir bulut aracılığıyla yapıldığından maliyetleri düşürür ve ekipmanı korumak için daha az çaba gerekir.

Avustralya’da Cryptocurrency Pazarında Para Kazanmak Hakkında Son Bir Söz

Evet, Avustralya’daki kripto piyasasında para kazanabilirsiniz. Avustralya hükümeti tarafından yukarıda belirtildiği gibi kripto ve Blockchain gelişimi lehine alınan tüm kararlar ve kripto para birimlerinin patlamasıyla birlikte, Avustralya’daki kripto pazarında, hangi stratejiyi kullanırsanız kullanın, neden para kazanamayacağınıza dair hiçbir neden yok..

Avustralya’daki hükümet ve finans kurumları kripto para birimleri konusunda hiç katı değil. Aksine, kripto para birimleri ve Blockchain teknolojisini daha da geliştirmek için zemin hazırlıyorlar..

Ticaret Eğitimi ile Avustralya’da Ticaret Kripto Para Birimlerini Öğrenin

Burada Ticaret Eğitiminde, ticaretin temellerini anlamayı çok kolay bulacağınız ticaret kursları hazırladık. Kurslarımız bir ürün ve kripto ticareti alanındaki uzmanların bir kombinasyonudur.

Kripto para birimleri, Avustralya’da ve dünya çapında hızla gelişmeye devam ediyor. Dolayısıyla, arzunuza bağlı olarak yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak onlara şimdi yatırım yapmanın doğru yolunu öğrenmek, gelecekte size büyük karlar getirebilecek mükemmel bir beceridir..

Anahtar noktaları

  • Avustralya, kripto ve blok zinciri geliştirmenin büyük ölçüde desteklendiği ülkeler arasında
  • 2017’de Avustralya hükümeti, kripto para birimlerinin bir mülk ve Sermaye Kazanç Vergisine (CGT) tabi olarak ele alınacağını ve böylece artık çifte vergilendirilmeyeceğini duyurdu.
  • Avustralya Hükümeti, kripto ve Blockchain gelişimini engelleyebilecek tüm engelleri kaldırmak istiyor
  • Rowan Hill, Avustralya’da bir kömür madencisiydi ve kripto patlaması gelmeden önce yatırım yaparak büyük karlar elde ettiği için 26 yaşında emekli oldu..
  • Uzun vadeli yatırım, günlük ticaret, CFD ticareti, stake etme ve madencilik kripto para birimleri, Avustralya’daki kripto pazarında para kazanmak için 5 etkili yöntemdir..

EToro Avustralya ile Kripto Ticaretine Başlayın

eToro, yalnızca Avustralya’da değil, tüm dünyada en önemli itibara sahip en iyi aracı kurumdur. Avustralya’da, kripto para borsaları Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonu (ASIC) tarafından belirlenen kurallara uymalıdır..

eToro bu kuralları karşılamıştır ve Avustralya Menkul Kıymetler ve Yatırım Komisyonu tarafından verilen Avustralya Finansal Hizmetler Lisansına (AFSL) sahiptir. Güvenli ellerde olduğunuz için eToro kullanarak kripto para birimine yatırım yapmakta tereddüt etmenize gerek yok.

eToro – Avustralya’daki En İyi Kripto Ticaret Platformu

etoro komisyoncusu

eToro, sektörde uzun yıllardır güvenilirliğini kanıtlamıştır – denemenizi tavsiye ederiz.

Önde gelen sosyal ticaret platformu eToro ile milyonlarca kullanıcıyla bağlantı kurabilir, stratejiler paylaşabilir ve kripto yatırımı ve CFD ticaretini tartışabilirsiniz. Ayrıca, en iyi yatırımcıları orantılı doğrulukla otomatik olarak gerçek zamanlı olarak kopyalamayı mümkün kılan esnekliği sağlar. Deneyimli tüccarları kopyalamak, yeni başlayanlar için kripto ticareti yapmaya başlamak için harika bir yoldur.

Umarız bu makale sizi biraz motive etmiş ve Avustralya’daki kripto pazarında para kazanmanın mümkün olduğunu açıkça ortaya koymuştur. Beğendiyseniz, bir başkası okumaktan yararlanmak isterse diye bize bir beğeni verin ve bu makaleyi paylaşın..

Hatırlayın: CFD’ler karmaşık araçlardır ve kaldıraç nedeniyle yüksek risk taşırlar. 75Perakende yatırımcı hesaplarının% ‘si bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve yüksek paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me