Kripto para birimleri birkaç yıldır etrafta dolaşıyor ve en kazançlı ve karlı yatırım fırsatlarından biri haline geliyor. Kripto para varlıkları, Altın ve Petrol gibi hisse senetleri ve emtialar gibi geleneksel yatırım varlıklarından tutarlı bir şekilde daha iyi performans göstermiştir..

Yatırım fırsatlarına bakıyorsanız, kripto para birimleri en iyi bahsinizdir, ancak hangi kriptoya yatırım yapmanız gerektiğini seçmek göz korkutucu bir görev olabilir, bu yüzden 2021 için bazı kripto tahminlerinde bulunduk, bu da nerede olacağınıza karar vermenize yardımcı olmalı yatırım.

Bir yatırımcı olarak bakabileceğiniz birkaç seçenek var. Bitcoin en bariz seçimdir ancak Bitcoin’in ötesinde başka kripto para birimleri de vardır. XRP, XRP fiyat tahminine göre yatırımcılar arasında çekiş kazanıyor ve onlara yatırımlarından mükemmel bir getiri sağlıyor. Kripto para birimleri arasındaki diğer yatırım seçenekleri Ethereum, Litecoin, BAT ve Cardano’dur. Biraz daha ayrıntıya girmekle ilgileniyorsanız, 2021’de nereye yatırım yapmak istediğinize karar vermenize yardımcı olacak kripto tahminleri listemize bir göz atın..

2021 için En İyi Kripto Varlıkları:

2021’de yatırım yapmak için bu en iyi kripto para birimlerine bir göz atın ve yatırımınıza doğru adımlarla başlayın.

Dalgalanma (XRP)

Ripple, çok fazla para harcamadan kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyen kişiler için mükemmel bir yatırım seçeneğidir. Ripple’ın şu anki işlem fiyatı 0,42 dolar, bu da onu yatırımcılar için cazip bir teklif haline getiriyor. Kripto para, küresel olarak dördüncü en büyük para birimidir ve biraz temkinli olma eğiliminde olan yatırımcılar için mükemmel bir seçenektir. Geleneksel ödeme sistemlerine alternatif olarak oluşturulan Ripple, düşük döviz kurları ve transferler için anında onay sunarak sınır ötesi ödemeleri dönüştürmeyi hedefliyor..

Ripple’ın fiyatının 2021’de artması bekleniyor ve uzmanlar kripto para biriminin yıl sonuna kadar 3 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor..

Ripple’ın 40’tan fazla ülkedeki küresel finans kurumlarıyla olan ortaklıkları, Ripple’ın kendisini SWIFT ödeme sistemine bir alternatif olarak konumlandırdığını gördü. Kripto para birimi hız, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve şeffaflık gibi önemli sorunları ele alır..

Ripple gibi kripto para birimlerine artan destekle, 2021 Ripple’a yatırım yapmak ve önemli bir kar elde etmek için iyi bir zaman gibi görünüyor..

Cardano (ADA)

Cardano, kısa ve uzun vadeli için mükemmel bir yatırım seçeneğidir. Cardano, birinci nesil ve ikinci nesil kripto para birimlerini rahatsız eden hız ve ölçeklenebilirlik gibi sorunları çözen üçüncü nesil bir kripto para birimi olarak tanımlanıyor. Cardano, katmanlı mimarisi sayesinde daha iyi ölçeklenebilirlik sunan ilk hakemli kripto para birimidir..

Cardano, daha önce Ethereum’da Vitalik Buterin ile çalışan Charles Hoskinson tarafından kuruldu. Hoskinson, Cardano’nun arkasındaki şirket olan Input Output Hong Kong’u (IOHK) kurmak için Ethereum kurucu ortağıyla birlikte çalıştı. Cardano, matematiksel oyun teorisi, kriptografi ve kombinatorik kullanarak protokolün bütünlüğünü, performansını ve uzun ömürlülüğünü garanti eden bir Proof-of-Stake fikir birliği mekanizması olan Ouroboros’u kullanır..

Şu anda Cardano 0,67 dolardan işlem görüyor ve yaklaşık 21,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Bu, 2021’de artacak ve çoğu kripto para birimi uzmanı, Cardano’nun 2021’de ortalama 0,70 dolar civarında fiyatta istikrarlı bir değer kazanacağını ve 2023’e kadar 1,50 dolara yükselebileceğini kabul ediyor..

Litecoin (LTC)

Litecoin, yatırım yapabileceğiniz en iyi kripto para birimlerinden biridir ve yeni başlayanlar ve deneyimli yatırımcılar için mükemmel bir seçenektir. Litecoin’in piyasa değeri şu anda 9,8 milyar dolar civarında ve daha da artması bekleniyor..

Litecoin, Bitcoin ile pek çok benzerliği paylaşıyor, ancak Litecoin, Bitcoin’i rahatsız eden bazı kritik sorunları ele alıyor. Bitcoin’den daha az bilgi işlem gücü gerektirir, sıradan dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar bile madencilik yapabilir..

Litecoin ayrıca Bitcoin’den çok daha hızlıdır ve bir bloğu işlemek sadece iki buçuk dakika sürer. Bitcoin’in bir bloğu işlemesi on dakika sürer.

Litecoin şu anda 152 dolardan işlem görüyor ve fiyatı 2021 ve sonrasında artacak. Kripto para birimi 2020’de önemli bir gelişme gördü ve en önemlisi Litecoin blok zincirinde çalışan bir RPG olan Litebringer oldu. Litebringer, Litecoin platformundaki işlemleri üç katına çıkararak tüm işlemlerin% 70’inden fazlasını oluşturarak döviz fiyatında artışa yol açtı..

Litecoin’in Bitcoin ile olan benzerlikleri de onu mükemmel bir yatırım varlığı haline getiriyor.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin, küresel olarak en büyük ve en popüler kripto para birimidir ve onsuz hiçbir liste tamamlanmamıştır. Kripto para birimi, önemli bir fiyat düşüşüyle ​​2020’ye sert bir başlangıç ​​yapsa da, Mart ayında en düşük noktasına düştükten sonra muhteşem bir şekilde yükseldi. Bitcoin, kripto para biriminin fiyatı 40.519 $ ‘a yükseldiğinde Ocak 2021’de kaydedilen en yüksek fiyatına ulaştı..

Bitcoin, 2021’de artan kurumsal ilginin arkasında bir boğa koşusu için hazırlandı ve uzmanlar, Bitcoin fiyatında önemli bir faktör olacağına inanıyor..

Elon Musk’ın araba firması Tesla gibi önemli son gelişmeler Ocak ayında kripto para birimi Bitcoin’den yaklaşık 1.5 milyar dolar (1.1 milyar sterlin) satın aldığını ve gelecekte ödeme olarak kabul etmeye başladığını ve JPMorgan Chase’in JPM madeni parasının yayınlanacağını ve MassMutual’ın satın alma işlemini duyurduğunu söyledi Bitcoin’deki 100 milyon dolarlık, Bitcoin’in oluşturduğu faiz miktarını gösteriyor.

Uzmanlar, platform kullanıcılarının Bitcoin alıp satabileceklerini ve Bitcoin kullanarak alışveriş yapabileceklerini duyuran PayPal sayesinde Bitcoin’in 2021’de toplu olarak benimseneceğini tahmin ediyor. Bu duyurunun Bitcoin için geniş bir pazar açması bekleniyor.

Kripto para birimi endüstrisindeki genel fikir birliği, Bitcoin’in yıl sonunda 100.000 doları geçebileceği ve muhtemelen 2022’nin sonunda 300.000 doları geçebileceği yönündedir. Bu gibi tahminlerle, Bitcoin’e yatırım yapmak için mükemmel bir zaman..

Ethereum (ETH)

Ethereum, Bitcoin’den sonra piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimidir. Genellikle "DeFi Kralı," Ethereum, birkaç yeni nesil DeFi projesinin akışını gördü ve birkaç kurum, DeFi ürünleri için Ethereum’u tercih ettikleri platform haline getirdi. Uzmanlar, Ethereum 2.0 ve DeFi’nin büyümesine inanıyor. Platform, DeFi alanında ayrılmaz bir dişli haline geldi.

DeFi, 2020’de inanılmaz bir büyüme gördü ve Ethereum, bundan en çok kazanan platformdu. 2021’in Ethereum için aşağı yukarı aynı olması bekleniyor ve fiyatı daha da artacak..

Ethereum 2.0’ın da ortaya çıkmasıyla, 2021’in kripto para birimi için çok yükselişli bir yıl olacağı tahmin ediliyor. Ethereum 2.0, Proof-of-Work (PoS) fikir birliği mekanizmasından Proof-of-Stake (PoS) konsensüs mekanizmasına geçişle daha iyi hız ve ölçeklenebilirlik vaat ediyor.

Ethereum’un şu anki fiyatı 1630 dolar civarında, bu da DeFi ve Ethereum 2.0 sayesinde Ethereum’un fiyatı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olması sayesinde daha da artabilir..

Temel Dikkat Simgesi (BAT)

Basic Attention Token, Mozilla Firefox’un kurucularından biri tarafından geliştirilmiştir..

BAT, BT uzmanları, web geliştiricileri, pazarlamacılar ve yazarlar arasında popülerdir. BAT, kripto para birimi alanında iyi bilinen bir kripto para birimidir ve başlangıcından bu yana istikrarlı bir şekilde büyümüştür..

Dijital reklamcılığın güvenliğini ve adaletini artırmak için oluşturuldu. BAT belirteci, Ethereum platformunda oluşturulmuştur ve Brave tarayıcısının yerel belirtecidir. BAT jetonu şu anda 0,41 dolardan işlem görüyor ve hala geliştirilmekte olmasına rağmen 2021’de istikrarlı bir büyüme görmesi bekleniyor. BAT yatırımcılar için nispeten düşük riskli bir yatırım fırsatı sunuyor.

Sonuç: 2021’in En İyi Kripto Varlıkları

Kripto para birimlerinin fiyatını doğru bir şekilde tahmin etmek, fiyatı etkileyen birkaç faktör nedeniyle zor bir iştir. Piyasa duyarlılıkları herhangi bir zamanda değişebilir ve dijital para birimlerinin fiyatı üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir..

Kripto para birimi fiyatları aynı zamanda diğer kriptoların performansına da bağlıdır ve diğer para birimlerinin performansı yatırımlarınız üzerinde olumlu veya olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Yatırım yapmadan önce araştırmanızda eksiksiz olmanız çok önemlidir..

Bununla birlikte, çoğu kripto para biriminin 2021 ve sonrasında önemli bir büyüme göreceği tahmin ediliyor. Yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurarak akıllıca yatırım yapın ve yatırımlarınızdan önemli bir getiri göreceksiniz..

eToro – En İyi Kripto Para Birimi Platformu

eToro, yıllar boyunca Kripto endüstrisinde güvenilir olduklarını kanıtladı – onları denemenizi öneririz.

Sanal para birimleri oldukça değişkendir. Sermayeniz risk altında.

Daha fazla oku:

2021 için Herkesin Kabul Edeceği 7 Kripto Para Birimi Tahmini

Şimdi Satın Alınacak En İyi Kripto Para Birimi

Kripto Para Birimlerinin Geleceği Nedir – Kripto Para Birimlerine Yatırım Yapmalısınız?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me