Changelly dahil olmak üzere herhangi bir dijital para birimi satın almanıza olanak sağlar Monero (XMR) USD ile. Bunun için Kredi Kartına sahip olmanız gerekmektedir. Diğer web sitelerinde satın almak için Monero veya BTC dışındaki herhangi bir madeni para, önce BTC satın almanız ve ardından bunu istediğiniz dijital para birimine dönüştürmeniz gerekir. İşte bu yüzden şöyle bir web sitesine ihtiyacımız var: Changelly, nerede yapabilirsin Monero satın al veya doğrudan USD ile yapılan ilk işlemdeki herhangi bir dijital para.

changelly jeton satın alma

Changelly hizmetleri için ücret talep ediyor. Ancak bu ücret diğer ağlardan farklı değildir. Aslında, ücretleri diğer popüler kripto para web sitelerinden bir şekilde çok düşük. Toplam işlemin% 0,25’ini alıyorlar. Ücret sabittir ve Monero satın almak için kullandığınız para miktarını artırmaz veya azaltmaz.

USD ile XMR satın almak için gerekenler:

Changelly’de, isterseniz bazı gereksinimleri karşılamanız gerekir Kredi kartıyla Monero satın al: Bu gereksinimler endişelenmeniz gereken bir şey değildir. Diğer web sitelerinde, kredi kartınızın resmiyle birlikte pasaportunuzun, banka ekstrenizin ve hatta kimlik kartınızın bir kopyasını göndermeniz gerekebilir. Changelly sana pek sormuyor. Bu yüzden süreci Changelly’de Monero satın almak çok hızlı, güvenli ve güvenlidir. İşte olduğunuzda sahip olmanız gereken öğelerin listesi. Kredi Kartı ile Monero satın almak:

  1. Üzerinde Visa veya ana logo bulunan aktif bir Kredi Kartı
  2. Kod almak için aktif bir cep telefonu veya sabit hatlı telefon
  3. Bir cüzdan hesabı Changelly size Monero gönderecek
  4. Kimliğinizi doğrulamak için pasaport ve bir web kamerası (isteğe bağlı).

Bu kadar. Banka ekstrenizin, kimlik kartınızın veya başka bir şeyin kopyasına sahip olmanıza gerek yok. Changelly gerçekten pasaportunuzun bir kopyasını gerektirmez. Ancak, telefonunuz yoksa veya telefonunuzdaki 4 haneyi almadıysanız ve kimliğinizi doğrulamak için pasaportunuzla birlikte kendi fotoğrafınızı çekeceğiniz alternatif bir seçeneğiniz var..

Changelly’de Monero satın almak için adımlar:

Aşağıdaki adımlar çok görünebilir, ancak çok fazla değildir. Her adımı kolayca takip etmenize yardımcı olmak için sadece çok ayrıntılı yazıyorum. Genel Changelly kullanımı çok kolaydır. Tüm süreç Kredi kartıyla Monero XMR satın alın kayıt süresi ve işlem süreci süresi dahil en fazla 10 dakika sürecektir. Her adımı çok detaylı yazmanın amacı, herkes bilgisayarda iyi olmadığından veya çevrimiçi bir şeyler satın aldığından her tür kullanıcıya yardımcı olmaktır..

Değişken İnceleme: 1 Numaralı En İyi Kripto Para Birimi Değişimi

Adım 1: Changelly’e Kaydolun:

değişken şarkı

Changelly’ye kaydolmak için, Sing up seçeneğine tıklamanız gerekir. Bu seçenek web sitesinin üst kısmında bulunabilir. E-posta kimliğinizi yalnızca kayıt amacıyla girmeniz gerekir. Google Plus’ınızı da kullanabilirsiniz, Facebook ya da Twitter hesabı Changelly’ye kaydolmak için. Giriş bilgilerini e-postanıza alacaksınız. Bu nedenle, yalnızca aktif bir e-posta hesabı girdiğinizden emin olun. Yanlış bir e-posta kimliği girdiyseniz, bu işlemi tekrarlayarak her zaman doğru olanı girme seçeneğiniz vardır..

Adım 2: Farklı Hesabı Doğrulayın:

Hesabınızı diğer kripto para web sitelerinde doğrulamak için kimlik kartınızın bir kopyasını göndermeniz gerekir, ancak Changelly’de bunu kayıt e-postanızda alacağınız doğrulama bağlantısı ile etkinleştirmeniz gerekir. E-posta hesabınızı doğrulayana kadar işlem yapamayacağınızı unutmayın..

Adım 3: USD ile Monero Satın Alın:

Monero’yu kredi kartıyla satın almak için, tutarı USD cinsinden girmeniz gerekir. Changelly’nin ana sayfası. (Veya Yukarıdan Değişken Kullanın) Monero XMR oranı dahil tüm para birimlerinin gerçek zamanlı oranını göreceksiniz. Bu dijital paranın miktarında bir artış veya azalma olursa bu oranlar anında değişecektir. Madeni para yüksek miktarda işlem yapıyorsa birkaç saniye bekleyebilirsiniz. Bu, hiçbir şey yapmadan biraz kar elde etmenize yardımcı olacaktır. Seçtiğinizden emin olun Bir çubuk ve XMR’den USD ikinci barda. Bunu yaptıktan sonra, sonraki sayfada işlem yapmak için sonraki düğmeyi tıklayın..

4. Adım: İşlemi doğrulayın:

monero usd satın al

Bu sayfa sizden sadece bir sonraki butona tıklayarak işleminizi doğrulamanızı istemeyecek, aynı zamanda işleminiz hakkında, tutarını da içerecek şekilde tam detay gösterecektir. XMR alacaksın cüzdanın, tahmini süre ve toplamda ne kadar ödeyeceğiniz USD ile Monero satın al. Her şey iyi görünüyorsa sonraki düğmeye tıklayın.

Adım 5: Cüzdan ayrıntılarını girin:

xmr cüzdan

Sonraki sayfada, şunlara sahip olmanız gerekir: Monero (XMR) cüzdanınızın adresi nerede Changelly sana paranı göndereceğim.

Changelly sadece USD, EUR..ect diğer coinlere çevirme hizmeti veren bir web sitesidir. Herhangi bir cüzdan hizmeti sunmuyorlar. Yani, bu adımları izlemeden önce paralarınız için iyi bir cüzdanınız olmalıdır.

Kullanabilirsiniz CoinPayments ticari amaçlarla veya çevrimiçi alışveriş için büyük ölçüde kabul gören bu amaç için. Cüzdan adresimizi ve Kimlik Ödememizi ekledikten sonra, sonraki butona tıklamanız gerekiyor.

xmr adresi

6. Adım: İşlemi onaylayın:

monero cüzdan

Senden istemeden önce Kredi kartınızı yatırın bilgi, Changelly onay için işleminizle ilgili ayrıntıları size gösterecektir. Changelly gerçek zamanlı işlem oranları ile ilgilendiği için bu sayfadaki oranlar değiştirilebilir. Bu nedenle, ücret (toplam işlemin% 0,5’i) ve tahmini süre vb. Dahil olmak üzere alacağınız tutarı iki kez kontrol edin. Her şey mükemmel görünüyorsa İleri düğmesine tıklayın..

7. Adım: Kredi Kartı ayrıntılarını girin:

değişken vizeŞimdi, girmek zorundasın Bu sayfadaki Kredi Kartı ayrıntıları. Kredi Kartı numarası haricinde bunun için Kredi Kartı ve CVC numaranızın son kullanma tarihini bilmeniz gerekmektedir, bu bilgiler Kredi Kartınızın arka yüzünde bulunabilir. Gerekli ayrıntıları girdikten sonra, tutarı da gösterecek olan Öde düğmesine tıklamanız gerekir. Changelly’nin Kredi Kartınızdan düşeceği USD.

changelly jeton satın alma

8. Adım: Kimliğinizi doğrulayın:

değişken telefon

İşlemden önce kimliğinizi doğrulamanız gerekir. Bunun için iki seçenek mevcuttur. Birincisi görüşmeye katılmak ve 4 haneyi bilmek, ikincisi ise elinize bir pasaport almak ve doğrulama amacıyla bir klip kaydetmek. İkinci seçenek, yalnızca ilk seçeneği takip edemezseniz gelecektir. Öyleyse, hangisini sizin için daha kolay bulduğunuzu seçin. Genel olarak, ilk seçenek kolay ve çok hızlıdır çünkü ikinci seçenekte, gerçek bir kişi fotoğrafınızla birkaç dakika daha fazla zaman alabilir..

Adım 9: Monero XMR’yi cüzdanda alın:

Yukarıdaki tüm adımları tamamladığınızda, 6. adımda belirtilen tahmini sürede Monero’nuzu cüzdan hesabınıza alacaksınız. İşlem kimliğini not ettiğinizden emin olun. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız referans kimliği olarak bu kimliği kullanabilirsiniz..

Sonuç:

Düşük işlem ücreti ve daha fazlasını satın alma seçenekleri ile 60 dijital para birimi, Changelly, USD ile kripto para birimi satın almak veya değiştirmek için en iyi web sitesidir. Bir işlemin tahmini süresi değişebilir, ancak birkaç dakika daha sürerse endişelenmeyin. Bazen yüksek trafik ve işlem sayısı nedeniyle sunucu meşgul oluyor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me