KingsCrown, kripto para birimi alanında efsanedir – 2010’da başlar ve o zamandan beri sürekli olarak alana katkıda bulunur. Kısa süre önce Financial Underground Kingdom sitesini kurdu (https://fuk.io/) özel röportajlar ve anlamlı makaleler ile. Bugün ona kışkırtıcı sorular soracağız ve kripto para sahnesiyle ilgili görüşlerini öğreneceğiz..

Kripto para birimleri hakkında nasıl bilgi edindiniz?

2010’da Avustralya’dan bir arkadaşım “Dostum Bitcoin alalım ve zengin olacağız!” Dedi. Bana biraz BTC verdi, bir madenci kurdu ve bana Gavin Andresen musluğunu kullanmamı söyledi. Musluk, o zamanlar gmail hesabı başına 1 BTC veya 1.5 BTC veriyordu. Ama ne var biliyor musun? Hiçbir şeye değmezdi, bu yüzden bazen tıklayamayacak kadar sıkılıyordum. Ama bundan biraz BTC aldım.

Ayrıca GPU’lar vb. İle madencilik yaptım. BTC ile bilardo ve poker oyunlarımız vardı. Poker odası hackerlar tarafından ezildi, havuz süper başarılı değildi ama ben ödedim. Yani 1 USD’ye BTC aldık ve o zamanlar 20’ye sattık. Süper kâr, değil mi? Projeye bakmayı 1,5 yıldan fazla bıraktığım için bunların çoğu 2013 yılına kadar benimle kalmadı. Arkadaşım zengin mi? 2013’te hepsini Silkroad’da geçirdi &# 128521;

Yani evet 2010 / 2011’de onu dinleyip bir şeyler satın alabildik .. ama hiçbirimiz yapmadık ve tüm 20 usd’nin% 1000’lik artışıyla sattık..

Daha sonra, bilinen altcoin havuzlarından birinde hisselerim vardı, ancak Hizmet Şartları’nda verileri benimle paylaştığını belirtiyor. kripto para blogu ve bazı insanlar yeni blogdan spam olarak adlandırılan e-postalar aldıklarına şaşırdılar. Hizmet Şartları’nı okuyun ve bültenimdeki ücretsiz bilgilerin keyfini çıkarın. Neyse eski günler .. 2013/2014. O zamandan beri e-posta üyelerini birçok kez ölü olanlar için doğruluyorum. Kimsenin okumayanların olduğu bir posta listesine ihtiyacı yoktur.

Hiç kriptodan şüpheleniyor muydunuz – öyleyse, gerçeği fark eden şey neydi?

Tam olarak değil. Ancak 2011’de neden BTC ve insanların başka kriptolar yaptığını anlamıyordum. Gibi – wtf, kullanıcıları baştan çıkarmak zor, neden klonluyorsunuz? 2013’te satın aldığım ilk altcoinler – LTC ve NMC. BTC-E’de. Bu değişimi beni MTGox ve diğer dolandırıcılıklardan kurtardığı için sevdim. Ne yazık ki Wex öldüğünde sonunda beni kandırdı. Ondan nakit çekebilirdim, ancak SEC / FBI’a karşı duracak topları olduktan sonra, onlara bir tekme vermek için para çekmek değil, biraz para bırakmak istedim. Ne yazık ki öldüler ve onları göremeyeceğimi hiç sanmıyorum.

Aileni hiç kripto para almaya ikna etmeyi denedin mi??

Bir şey değil. Suçlanmak istemediğim için yeni insanları kripto para birimine getirmeye çalışmıyorum. Ücretsiz bilgilerimle daha fazla para kazanmaları için yalnızca halihazırda kripto kullanan kişilere yardım ediyorum. Herkese yetecek kadar para var, bu yüzden parayı ücretsiz ve halka açık tutmaya çalışıyorum, böylece ücretli kurslara ve gruplara sahip dolandırıcılar yeni başlayanlardan para kazanamazlar. Herkes her şeyin bir noktasında bir acemi.

En sevdiğiniz kripto para birimleri nelerdir (İlk 5) & Neden

Başlangıçta bahsetmeye değer muhtemelen 300’den fazla coin / tokenim var ama büyük pozisyonlar ve favorilerim .. Tabii ki buna sahibim. 0.001BTC kadar küçük paralarım var, o kadar zor sayılıyor – tabii x10000 pompalamadıkları sürece.

Litecoin ilk aşktır. İlk satın aldığım para bana iyi geldi. Ekibe de oldukça yakınım. Ayrıca tüm nefrete yanıt verme konusunda ne kadar şeffaf olduklarını da seviyorum. Segwit LTC’ye girmeden önce eğlenceli bir gerçek, çekirdeğin baş geliştiricilerinden biri olan Xinxii ile bunun tarihi hakkında halka açık bir bahis yaptım. Kaybetti ve bana ödeme yaptı. Ayrıca kripto blogumdaki ilk röportajlardan biri TheMage of LTC ile oldu.

EXCL, DASH’ın en eski Proof of Stake çatalı. Şimdi bir zincir takası var ve 2014’ten beri Bittrex gibi üst sıralarda işlem görüyor. Geliştiricilerin kod zorlaması ve değişiklikler yaptığı oyunda 5 yıl, bu izlenecek. Yeni zincirin çalışmasını bekleyemem, bu makalenin ne zaman yayınlanacağına bağlı olarak zincir sadece yayında olacak veya şu andan itibaren yaklaşık bir hafta biteceği için herhangi bir saniye olacak.

BNB, evet Binance parası. Merkezileştirme hakkında istediğinizi söyleyebilirsiniz, ancak bu kripto para büyük kazançlar sağlıyor, birçok kullanım alanına sahip ve özellikle DEX’leri canlı yayına girerken durmuyor gibi görünüyor. BNB ve zincirlerinin çılgın pompalar için takip edilmesi gereken bir şey olduğuna inanıyorum.

IOTA, nesnelerin interneti şeydir. Kimin kazanacağını bilmiyoruz ama bunun ortherlere, hoş bir topluluğa, değiş tokuşlara ve iyi kazanımlara göre büyük bir avantajı var. Teknoloji bilge, IoT için en iyisi değil ama bazı güncellemelerle oraya ulaşacaklarını hissediyorum.

Beşincisi ETH olacaktır. Sevdiğimden değil ama nasıl olduğu. Para kazanıyor ve üzerinde bir sürü ürün ve jeton var. Belki EOS veya TRX spotu geçecek, ancak şu an için IMHO kripto kullanıyorsanız ETH’ye sahip olmanız gerekiyor.

En çok nefret edilen projeler neler

Herkesin kripto alanında bir yer bulabileceğine inandığım için gerçekten nefret eden biri değilim. ORMEUS, Cobinhood, ANON, HitBTC, Cryptopia gibi bana ve başkalarına borçlu olan madeni paraları ve projeleri kesinlikle sevmiyorum. ANON / ORMEUS, insanlardan para alan aldatmaca yöntemleriyle zincirleri değiştirdi, Cobinhood ve Cryptopia para çekme işlemlerine ve kendi tokenlerinin hemen atılmasına izin vermiyor. HitBTC, yüksek para çekme ücretlerine sahip oldukları ve tüm bağlı kuruluş ödemelerini ve kilitli cüzdan yüklerini kendileri için aldıkları için en az kabataslak olanıdır. Her iki durumda da, söyleyebileceğimiz kadarıyla bu 5 kişi nefret listemin başında yer alıyor. Bunların hiçbiri önemli değil, sadece HitBTC’nin biraz hacmi ve parası kaldı.

Kripto para birimlerini nerede kullanıyorsunuz

Çoğunlukla ticaret yapıyorum ama onlarla VPN satın alıyorum. Benim için kriptolar değer saklama aracıdır, ancak gerçekten ödeme seçeneğinin kendisi değildir. Ve tabii ki başkalarına bahşiş vermek için kullanıyorum. Birisine işi için kolayca bahşiş verebileceğiniz kripto ile ilgili bunu seviyorum.

Ayrıca seyahat ederken her zaman biraz BTC alıyorum, havalı bir yerde ticaret yapmak için bir fırsat olup olmadığını asla bilemezsiniz.

Yıl 2025 – kripto para birimi / blok zinciri teknolojisini kullanırken bizi nasıl görüyorsunuz?

Bu benim için çok ileri, bu tür uzun vadeli tahminler veya planlar yapmıyorum. Çoğunlukla günlük tüccarım. Ancak olduğu gibi devam ederse, pek çok insan blockchain kullanıyor olacak ve bundan haberi bile olmayacak. Hala ikisini ayırmamız gerekiyor. Blockchain’i kripto para birimleri ile kullanabilirsiniz. Bu yüzden insanlar, mevzuata blok zinciri eklemenin BTC’ye yardımcı olacağını düşündüklerinde bunu komik buluyorum. Alıştırma, farklı bir kullanım. 2025 yılına kadar BTC’nin 100.000 USD’nin üzerinde bir değere sahip olabileceğini düşünüyorum. Yine de bu komik kehanetlerin nasıl “olabilir” dediğini hatırlayın. Hiç bir anlamı yok. Ben de hiçbir şey bilmediğim için. Keşke olsaydı!

Bir tarihle “olabilir” veya tarih olmadan “olacak” şeklindeki her tahmin hiçbir anlam ifade etmiyor.

Bitcoin 1 milyon USD değerinde olacak benim tahminim. Ben tarih vermedim. 2222’yi kontrol edin. Buna değer mi? Hayır! Pekala, olacağını söyledim, ne zaman olacağını söylemedim.

Steemit ile ilgilenmenizi sağlayan şey nedir?

Bitshares’ten Steemit’in yaratıcısı Dan’i tanıyordum. Bana yeni bir şey yaptığını söyledi. Blogumun herhangi bir yerinde STEEM hakkında yazan ilk blog yazarıydım https://fuk.io ve mesajıyla ona katıldım. Tazeydi, sadece Facebook’ta olduğu gibi aynı gönderileri yaparak para kazanabiliyordun. Uzun zamandır gönderip para kazanmaktan çekiniyordum ama sonra her gün gönderi gördüm, para kazandım ve bu kimseye zarar vermedi, bu yüzden katıldım. Daha çok takip ettiğimde forumların takipçilerine sahip olduğum için, kendi blogum .. Steemit’te fark edilmek doğaldı. En iyi yazarlardan biri oldum.

Şu anda ne inşa ediyorsun

Kendi blogumu zorluyorum ve ücretsiz e-kitap kriptodan elde ettiğim pasif gelir hakkında elimden geldiğince sık sık güncelleniyor. Daha çok insanın beni tanımasını ve taklit kediler tarafından dolandırılmamasını sağlamaya çalışıyorum. Projelere, takipçilerim ve ağızdan ağza sözlerle ürünlerini pazarlamalarına yardımcı oluyorum.

Birkaç kez bir projeye özel olmam istendi, ancak sadece sevdiğim şeyi seçmeyi ve bunu tüm dünyaya bildirmeyi tercih ediyorum. Bağımsız olmak en iyi IMHO’dur.

Steem’in nereye gittiğini görüyorsunuz – protokol veya içerik oluşturucu platformu.

Steem’in çoğunlukla protokol platformuna bölüneceğini düşünüyorum. Zincirde bir şeyler yaratan daha fazla insan var ve sadece bloglama platformunun ilk temeli gölgede kalacak. Artık oyunlarımız, video portallarımız var. Ethereum veya Bitshares gibi çok sayıda dApp ve Token zinciri olarak ancak farklı işlevlerle sona erecek. Unutmayın – ücretsiz olarak Steem’deki işlemler. Nereye giderse gitsin, Steem beni yeni bir seviyeye getirmeden önce blogum ve takipçilerim olmasına rağmen orada olacağım. Şimdi 30 bine yakın insan eşyalarımı okuyor.

Neden FUK.io’yu inşa ediyorsunuz

Aslında bunu uzun zaman önce yapıyorum, sadece son zamanlarda başladı. Bu eğlenceli alan adına sahiptim https://fuk.io ne yapacağımı bilmediğimi. Ardından Financial Undgerground Kingdom adını verdim ve hangi altcoinlerin cezalandırılacağına dair aylık tahminler ekliyordum. İster inanın ister inanmayın ama% 70-90 başarı oranım vardı, bu yüzden insanlar takip etmeye başladı. Ayda en fazla 2 kez gönderi paylaşıyordum, bu yüzden e-posta listesi ekledim, böylece yaptığım zaman insanlar bilgi alabilirler. 2013-2014’ten burada bahsediyorum.

Yani blog yükseliyordu. Sonra sıkıldım ve durdum, tam olarak değil ama 2-3 ayda bir 1-2 kez geldiler. Daha sonra blog yazmaya devam etmem gerektiğine karar verdim, bu yüzden yaptım ve blogdaki posta listesini özel yaptım. Orada abone olursanız, güzel bilgiler ve güzel aylık ipuçları ve püf noktaları içeren ücretsiz e-kitap alırsınız. Sonra Steemit geldi ve bana daha da fazla takipçi kazandırdı. Şimdi https://fuk.io röportajlar, kriptodan elde edilen pasif gelir hakkında güncellenmiş e-kitap ve ipuçları ve tahminlerle aylık özel postayla ilgili. Yani beni her yerde takip etseniz bile, paylaştığım her şeyi elde edemezsiniz FUK.IO’nun haber bülteninde değilseniz. Orada 10.000’den fazla e-posta takipçim var ve bir artışta 22.000’im vardı, ancak yıllardır takas ve kontrollerden sonra boyutu küçülüyor.

Her kripto ile satın aldığınız en tuhaf şey nedir

Ben bir bira adamım uyuşturucu yapmam. Yani hemen hemen hiçbir şey. Bu noktada, kriptoyu bir ödeme işlemcisi olarak kullanmıyorum, bunun yerine değer koruyucusu veya ticaret varlığı olarak kullanıyorum. Tüm bu yıllar boyunca, kelebek laboratuvarlarından bitcoin madencileri satın aldım, sonra KNC için ve ardından bazı VPN veya alan adları için. Asla başka bir şey almadım. Btw bu Butterfly madencileri gecikmeli geldi vs ama yine de para kazandı.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me