Pek çok insan, tıpkı sizin gibi, bir ev satın almaya, çocukları üniversiteye göndermeye veya bir emeklilik yuvası yumurtası inşa etmeye yardımcı olmak için pazarlara yöneliyor. Ancak mevduatın federal mevduat sigortası tarafından garanti edildiği bankacılık dünyasının aksine, hisse senetlerinin, tahvillerin ve diğer menkul kıymetlerin değeri piyasa koşullarına göre dalgalanır. Yatırımlarınızdan para kazanacağınızı kimse garanti edemez ve onlar değer kaybedebilirler.

Yatırım, gelir veya değer artışı sağlamak için elde edilen bir varlık veya kalemdir. Takdir, bir varlığın değerinin zaman içinde artması anlamına gelir; Bir birey bir malı yatırım olarak satın aldığında, amaç iyiyi tüketmek değil, gelecekte onu servet yaratmak için kullanmaktır..

Bir yatırım her zaman, gelecekte başlangıçta yapılandan daha büyük bir getiri umuduyla, günümüzde bir miktar varlığın (zaman, para veya çaba) harcamasıyla ilgilidir..

Öne çıkan 5 jetondan 5 milyona listeler, kripto para birimi yatırımcılarına araştırmaları ve satın almaları ve 2020 için Teeka’nın 5 Madeni – 5 Milyon Dolarlık Satın Alma Listesi’ne erişim elde etmeleri için beş özel jeton veriyor & Ticker Symbols) “Görevim Sizi Bir Sonraki Kripto Multi-Milyoner Yapmak ..”

Kimler Yatırım Yapabilir?

Birkaç kişi finansal güvenliğe düşebilir. Ancak çoğu insan için finansal güvenliğe ulaşmanın tek yolu tasarruf etmek ve uzun bir süre boyunca yatırım yapmaktır. Paranızın sizin için çalışmasını sağlamalısınız. Bu yatırım.

Mali refahınızı nasıl güvence altına alacağınızı bilmek, hayatta ihtiyaç duyacağınız en önemli şeylerden biridir. Bunu yapmak için dahi olmanıza gerek yok. Birkaç temel bilgiye sahip olmanız, bir plan oluşturmanız ve buna bağlı kalmaya hazır olmanız gerekir. Yaptığınız yatırımlardan para kazanacağınızın garantisi yok. Ancak, tasarruf ve yatırımla ilgili gerçekleri öğrenirseniz ve akıllı bir planla devam ederseniz, yıllar içinde finansal güvenlik elde edebilmeli ve paranızı yönetmenin avantajlarından yararlanabilmelisiniz..

Teeka Tiwari Bitcoin Tahmini

Teeka’nın tahmininde ne kadar erken olduğuna dair bir fikir edinmek için, 430 $ ‘ın altında bitcoin önerileri yaptı ve abonelerine sadece 9 $ ETH / USD iken Ethereum satın almalarını tavsiye etti. Okuyucularla onları milyonlar yapabilecek 5 anahtar kripto para birimini paylaştığı 5 jetondan 5 milyon ABD dolarına kadar olan kampanyadaki ardışık raporları, 2016, 2017 (XRP), 2018’de kazançlar açısından en iyi performans gösteren kripto paraları başarıyla belirledikten sonra aynı derecede olağanüstü oldu (XRP), 2018 ( BNB) ve 2019 (LINK).

Bay Teeka Tiwari, Palm Beach Confidential Advisory ile kripto alanındaki deneyimini, bilgisini ve güçlü ağını halka aktarmayı hedefliyor. Bay Tiwari ayrıca, hisse senetlerinin blok zinciri DLT ile birleştirilmesinin, özellikle blok zinciri teknolojisine çok önemli bir inanan olarak bu on yılın en iyi yatırımlarından biri olabileceğine ve dağıtılmış defter teknolojisinin finans alanında ilerleyebileceğine inanıyor..

Bay Tiwari’nin gözünde, tüm dünya bitcoin’in dünya ekonomisi için ne kadar şaşırtıcı ve faydalı olabileceğini fark etmeye başladığında geri sayım çoktan başladı. İnsanlar bu ekosisteme daha fazla ilgi duydukça, bir yatırımcının bilmesi gereken iki şey var..

Birincisi, uygun türde insanları takip etmek, ikincisi ise doğru türde bilgi için harekete geçmektir. Palm Beach Confidential’a katılmak, Bay Tiwari’nin güncellemeleri gerçek zamanlı olarak paylaşarak, kripto piyasasındaki hareketleri paylaşarak ve hangi coin’lerin yükselişe geçeceğine dair en hayati ayrıntıları paylaşarak neredeyse yılın her günü sizin ve portföyünüz için çalışacağı anlamına gelir. bir sonraki Bitcoin fiyat rallisine öncülük etti.

Palm Beach Gizli

Palm Beach Gizli ünlü Palm Beach Araştırma Grubu içindeki en bilinen kripto para birimi ve blok zinciri haber bülteni hizmetidir. Teeka Tiwari tarafından yönetilen bu hizmeti, Bitcoin ve kripto para biriminin sürekli değişen dünyasına girmek isteyen herkes için bir danışma programı olarak tanımlayan çeşitli incelemeler.

Kripto ekosisteminde gerçekleşen bu kadar çok yenilikle, bir uzmanı takip etmek en iyisidir. Teeka Tiwari’nin Palm Beach Confidential, endüstri hakkındaki bilgileri rakipsiz olan ve olağanüstü bir belgelenmiş sicili olan biriyle uyum sağlayarak, bireylerin yeni bitcoin liderliğindeki boğa piyasası seçimleri olarak dikkate almaya değer. 2020 ve sonrasında ivme kazanın.

Referans olarak, Palm Beach Research Group (PBRG), müşterilerine ve müşterilerine çeşitli birinci sınıf danışmanlık ürünleri sunan, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük finansal araştırma şirketlerinden biridir. Palm Beach Confidential, 2016’dan beri sadık abonelerine açık bir şekilde blockchain teknolojisi ve kripto para birimine odaklanan bir piyasa emektarı olan Teeka Tiwari tarafından yönetilen başlıca finansal yatırım hizmetlerinden biridir..

Bugün Teeka, kripto dünyasının en güvenilir analistlerinden biri olarak biliniyor ve birçok kripto para birimi projesinin yükselişini çok doğru, eğitici ve şeffaf bir şekilde öngördüğü için birçok kişi tarafından büyük saygı görüyor. Palm Beach Confidential web sitesine göre, Teeka Tiwari, yatırımcılar tarafından küçük miktarlarda parayı büyük kazançlara dönüştürmek için kullanılabilecek “asimetrik yatırım” adlı bir strateji kullanıyor..

Yıllar boyunca, bu strateji Teeka Tiwari tarafından birkaç önemli seçimi tahmin etmek ve Palm Beach Confidential üyeleri için karlı kripto portföyleri oluşturmaya yardımcı olmak için kullanıldı..

Palm Beach Gizli raporlarında görünen kripto para birimi projelerinin çoğunun bir milyar dolardan daha az piyasa değerine sahip olduğu ve potansiyelleri için araştırılıp öne çıkarıldığı unutulmamalıdır..

Teeka Tiwari 5 Coin’den 5 Milyona Sızan Rapor

Bitcoin yalnızca 378 günde 26 kat artarak 750 $ ‘dan 20.000 $’ a çıktı. Ethereum 403 günde 233 kat artarak 6 dolardan 1.400 dolara çıktı. 1 dolardan girdiyseniz, 7 kat daha fazla kazandınız. 1.400x geri dönüşün nasıl bir his olduğunu hayal edin. Bazı insanlar bundan 3 kat daha ucuza bindi! İlk yapabildiğiniz zaman 223 dolar koymuş olsaydınız, sadece 3,5 yıl içinde 4,500x artarak 1 Milyon dolara çıkardı. Hayat değiştiren. Dünyadaki servetin çoğu içeri girenler tarafından yapılır. Birincisi, bu belki de Teeka’nın 2020’de 5 jetondan 5 milyona çıkmasını önermesinin arkasındaki mantıktır..

Bunlar 5 milyon Teeka Tiwari’nin 2020 listesi (500 $) için 5 jeton.

1. Enjin madeni para (ENJ)

Enjin Coin (ENJ) Nedir? | Oyun Kriptosuna Eksiksiz Bir Kılavuz

Enjin coin, Ethereum blockchain’e bağlı olduğu anlamına gelen ERC-20 tipi bir token. Daha sonra, görev, anlayışlı sözleşmelerin ve blok zincirinin üst taraflarına katılıyor ve yeni formda denenen ana faaliyetler arasındaydı – Lightning Network.

Daha kesin olmak gerekirse Enjin platformu, SDK’ları ve açık API aracılığıyla birçok değerli kapasiteyi ve öne çıkan özellikleri kullanır. Bunlar şunları içerir:

Sanal Eşyalar ve Ürünler: Herhangi bir bilgisayar oyununun mühendisleri, Enjin jetonunun sponsor olduğu bir para birimi oluşturabilir. Bu madeni paralar, blok zincirine benzer ilgi noktaları (değer, güvenlik, değişim hızı) sunacak, ancak sanal ürünler için ödeme yapmak için sahnede değiştirilebilir ve kullanılabilir..

Bu tür herhangi bir simge Enjin Akıllı Cüzdanlar ile uygulanabilir. Bu şekilde, ağ istemcileri bu gelişmiş kaynakları aşamalar halinde taşıyabilir – bunlar Kayıt Defteri’nde korunur..

Ödeme Alternatifleri: Ayrıca Enjin, özel merkezi olmayan borsa giriş yolunu sergiliyor. Talepler, indirimler vb. Gibi müşteriler için tam kapsamlı bir kapasiteye sahiptir. Enjin Widget’ın yardımıyla bilgisayar oyunu aşamasında yürütülür – tüm taksitleri kabul eder. Sadece küçük bir ETH masrafı alınır.

Akıllı Cüzdan: Bu, müşterinin Ethereum cüzdan adresiyle eşleştiği ve sanal ürünlerin güvenilir uygulamalar aracılığıyla taşınmasına izin verdiği için tüm çerçevenin odak noktasıdır..

Kaynaklar ve ürünler belirli bir oyun koşulunun dışına gönderilebildiğinden, çapraz aşamalı bir uygulamaya sahiptir. Bir değişim talebinin yardımıyla bitmiştir – başka bir müşterinin bunu kabul etmesi gerekir ve değişim sonuç olarak gerçekleştirilir.

Bu kanal değişim düzenlemesi, Enjin organizasyonunun ölçeklendirilmesi desteği ile 2018 yılında duyuruldu. Neredeyse hiç olmayan harcamalarla sınırsız sayıda alışverişin yapılabildiği çeşitli oyun kanallarını yürütür..

İşçiler, oyunlar, emanet hesapları, çevrimiçi mağazalar, üyelik seçenekleri vb. Gibi diğer yararlı özelliklerin ana kısmına atıfta bulunur..

2. Numeraire (NMR)

Amerikan Numerai (NMR) 11 Milyon Dolarlık Coin Arttırdı, Çinli Devler Alibaba ve Havacılık, Blockchain Geliştirme Hakkında Stratejik Bir Ortaklığa Girdi | Smartereum

Numeraire (NMR), dünya çapında önemli finansal borsalarda çıkar sağlamak için bilgisayarlı muhakemeyi kamuya açık bir şekilde destekleyen, San Francisco merkezli bir yatırım fonu olan Numerai’ye güç veren dijital paradır. Numeraire (NMR) sahipleri, NMR jetonlarını tutarlı bir şekilde açık tahminlere göre paylaşabilir.

3. Streamr data coin (DATA)

Streamr DATAcoin (DATA) Kasaysayang Datos | CoinMarketCap

Streamr, insanların, kuruluşların ve makinelerin bilgileri değiş tokuş etmesine ve uyarlamasına izin vermek için akıllıca anlaşmalar kullanan Ethereum blok zincirine dayalı zincir dışı bir ağdır. Streamr aşaması, herkesin merkezi olmayan, dağıtılmış bir organizasyonda bilgileri belirtme yetkisi veren bir ticari merkez oluşturacak..

4. Durum (SNT)

Durum (SNT), kullanıcıların Ethereum (ETH) blok zinciri üzerinde çalışan DApp’ler ile etkileşime girmesine olanak tanıyan açık kaynaklı bir mesajlaşma platformu ve mobil arayüzdür. Tamamen eşler arası (P2P) teknolojiler üzerine kurulu olması dışında, Android için Play Store veya iOS uygulamaları için App Store gibi çalışır. Her kullanıcı aşağıdakileri yapmak için Durum’u (SNT) kullanabilir:

– 2000’den fazla Ethereum DApp’a erişin, göz atın ve etkileşime geçin

– Şifreli P2P mesajları gönderin ve alın.

– Ödemeler ve akıllı sözleşmeler için kullanın.

– Durum cüzdanında özel kripto varlıkları saklayın ve kontrol edin.

Ayrıca, Durum Ağı, platformun yerel para birimi olan Durum Ağı Belirteçlerini (SNT) kullanır..

Status’un nihai hedefi, Ethereum DApps’in toplu olarak benimsenmesini hızlandırmaktır. Hızla büyüyen akıllı telefon kullanıcı segmentini hedefleyerek ve DApp’lerin keşfini ve kullanımını kolay ve sezgisel hale getirerek başarılacaktır. Durum topluluğu, uygulamanın dışında herkesin topluluğa katılmasına ve birlikte daha iyi bir web oluşturmasına olanak tanıyan altyapı araçları da oluşturur..

5. MCO Coin

Monaco, 2018’de Crypto.com olarak yeniden markalaşan ve kriptografik para alım satımlarında MCO imajı altında takas eden bir taksit ve dijital para aşamasıdır. Crypto.com, blockchain destekli çek kartları ve taşınabilir bir cüzdan uygulaması sunar. Crypto.com ayrıca 2019’un sonlarında 2020’nin bitiminden önce canlı olacağını öngördüğü kendi kripto ticaretini göndermek için bir düzenleme ilan etti..

Ön ödemeli Visa kartlarından oluşan dağıtılmış platformları ve bir cüzdan uygulaması, kredi / banka kartlarının faydalarını kripto para birimleriyle birleştirmeyi amaçlıyor. Kullanıcıların, MCO jetonları kazanan bir ödül sistemi ile kripto satın almalarına, satmalarına, takas etmelerine ve harcamalarına izin verirler..

2020’de Yatırım Yapacak En İyi 5 Madeni Paramız & Ötesinde

Eksantrik Satoshi Nakamoto’nun, gezegendeki ilk ve geniş bir farkla en ünlü dijital para türü olan Bitcoin’i yapmasının üzerinden 10 yıldan fazla zaman geçti. Kötü şöhretine rağmen, Bitcoin dijital parayla ilgili son söz değil – taklitçiler, öncüler ve yan projeler muazzam sayılarda arttı ve bugün 7.000’den fazla dijital para birimi mevcut.

Göz atmak için bu kadar geniş bir dijital para birimi kapsamı varken, finans uzmanları kaynakları koymak için en iyi kripto parayı nasıl anlarlar? Dünya çapında gerçekten haber değeri taşıyan en yaygın kriptografik para biçimlerinden, hiç bilmediğiniz daha az bilinen bilgisayarlı para standartlarına kadar, 2020 ve sonrasında satın alabileceğiniz en iyi dijital para birimlerinden ilk 5’i burada bulabilirsiniz..

1. Bitcoin (BTC)

Mavi çipli bir kripto para birimine en yakın şey olan Bitcoin, Ocak 2009’da ilk bitcoinlerin çıkarılmasından bu yana piyasaya hakim oldu – ancak bu her zaman sorunsuz bir seyir olduğu anlamına gelmez. Bitcoin fiyatları, 2018’de çökmeden önce Aralık 2017’de yaklaşık 20.000 $ ‘a ulaştı ve o yılın sonunda 3.234 $’ a düştü..

O zamandan beri Bitcoin, fiyatlar 10.000 $ ‘ın üzerine çıktığı için bir geri dönüşün tadını çıkardı. Yaklaşık 200 milyar dolarlık piyasa değeri ile bitcoinler, kripto para piyasasının% 57’sinden fazlasını oluşturuyor.

Bitcoin’in oynaklık payı var, ancak kriptodaki en büyük isim olmak, ona daha az bilinen rakiplerin sahip olmadığı dünya çapında bir kabul veriyor ve muhtemelen varlık sınıfına yeni giren yatırımcılar için satın alınabilecek en iyi kripto para birimi yapıyor.

2. Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin gibi kripto para birimleri, kripto işlemleri hakkındaki bilgileri 1 megabayt veri içeren verilerin “blokları” içinde saklayan blok zinciri teknolojisine dayanır. Para birimi daha popüler hale geldikçe, bu veri blokları dolar, bitcoin işlemlerini yavaşlatır ve işlem ücretlerini artırır..

Bazı Bitcoin geliştiricileri, her blokta ihtiyaç duyulan veri miktarını etkili bir şekilde azaltacak bir çözüm önerdi. Yine de, diğerleri bunun kripto para biriminin bütünlüğünü tehlikeye atacağına inanıyordu – bu nedenle Ağustos 2017’de kendi Bitcoin sürümlerini oluşturdular ve buna Bitcoin Cash adını verdiler..

Bitcoin Cash, 8MB veri depolayabilen bloklara sahiptir ve daha düşük ücretlerle daha hızlı ve daha sık işlemlere izin verir. Bitcoin Cash, selefinden daha yeni ve daha az popüler olabilir, ancak ölçeklenebilirliği, inanılmaz büyüme potansiyeline sahip olduğu ve onu en iyi kripto para birimi için çalıştırdığı anlamına gelir..

3. Litecoin (LTC)

Kripto para birimleri, temel teknolojiyi anlamayanlar için belirsiz ve karmaşık görünme eğilimindedir, ancak Litecoin bunu düzeltmeye yardımcı olmak için yaratılmıştır. Aslında, kurucu Charlie Lee, Bitcoin’in “lite” versiyonunu yaratmak ve “gümüşten Bitcoin’in altınına” rolünü oynayabilecek bir kripto para birimi geliştirmek istedi.

Lee bunu 2011’de Litecoin ile yaptı ve Bitcoin’in en iyi özelliklerinin çoğunu bazı bükülmelerle benimseyen bir kripto para birimi yarattı. Örneğin, bitcoin işlemlerinin onaylanması yaklaşık 10 dakika sürerken, litecoin işlemleri çok daha hızlıdır ve üç dakikanın altında sürer..

Ayrıca, kullanıcıların bitcoin madenciliği yapması için özel donanım ve etkileyici ham hesaplama gücü gerekirken, Litecoin çok daha düşük sistem gereksinimlerine sahiptir. Aslında, başlangıçta sıradan PC’lerle mayınlanacak şekilde tasarlandı. Daha hızlı ve daha kolay, hem kullanıcılar hem de yatırımcılar için güçlü bir kombinasyondur.

5 milyona 5 jeton inceleme

4. Ethereum (ETH)

Kripto para birimlerinin arkasındaki ana felsefelerden biri, para biriminin ademi merkeziyetçiliğidir. Ethereum bunu bir adım öteye taşıyor – parayı merkezden uzaklaştırmak yerine, Ethereum’un hedefi, sunucuları dünya çapında bir düğüm sistemi ile değiştirerek “tüm dünya için tek bir bilgisayar” yaratarak interneti dağıtmaktır.

Ethereum, kullanıcıların ether adı verilen bir kripto para birimini takas edebilecekleri blockchain teknolojisine dayalı bir yazılım platformudur. Ether, yaklaşık 40 milyar dolarlık piyasa değeri ile dünya çapında en popüler kripto para birimlerinden biri haline geldi ve bu da onu pazar payında Bitcoin’den sonra ikinci sıraya koyuyor..

Ancak asıl çekiliş, diğer kripto para birimleri için bir ev sahibi olarak çılgınca popüler hale gelen platformun kendisidir – başka bir deyişle, yatırımcılar yalnızca piyasadaki en iyi ve en popüler kripto para birimlerinden birinden kar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda Ethereum’un kendisi.

5. Binance Coin (BNB)

Ethereum gibi Binance Coin de bir kripto para biriminden çok daha fazlasıdır. Nitekim Binance Coin, Binance merkezi olmayan borsa veya DEX 2017’de çevrimiçi hale gelene kadar Ethereum’da barındırılıyordu. Binance DEX, farklı bir misyona sahip olsa da Ethereum’a çok benzeyen bir platform..

Binance DEX, kullanıcıların yalnızca Binance coin alıp satabilecekleri değil, aynı zamanda diğer kripto para birimlerini birinden diğerine dönüştürmek için BNB’yi kullanabilecekleri merkezi olmayan bir platformdur. Bu, Binance DEX’i hacimce gezegendeki en büyük kripto para birimi borsası haline getirdi ve dijital varlığın popülaritesini artırmaya yardımcı oldu..

En önemlisi, Binance DEX, kullanıcıları platformda tutan ve Binance Coin’in büyümesini sürdürmeye yardımcı olan akıllı bir strateji olan BNB ile borsada işlem ücreti ödeyen kullanıcılara indirim sunuyor..

5 Paradan 5 Milyona İnceleme: Sonuç

Bir şey öğrenirsen onların hizmetine yatırım yapmak israf değildir. Böyle bir şey kendiniz için düşünmek ve kendi yatırım kararlarınızı vermekse, 2,5 veya 5 bin dolar iyi harcanmış demektir. Ticaret ve yatırım, hatalardan ders almak ve piyasa koşullarına uyum sağlamakla ilgilidir. Gerekli becerileri geliştirmek için hem zaman hem de para harcanmalıdır.

% 85’in üzerinde bir düzeltmeye maruz kalsanız bile konumunuzdan korkmayacağınız kadar küçük konumlara sahip olduklarından, konumlandırma boyutlandırmasına ilişkin mükemmel pazar bilgileri sağladıklarını düşünüyoruz. Uzun vadeli yatırıma odaklanmaları gerçekten milyarderlerin becerisidir.

Çeşitlendirme başka bir güçlü odak noktasıdır. Net servetinizin% 3’ü toplam varlık tahsislerinizden kriptoda olsa bile 5 jeton sağlıklı bir portföydür ve riski etrafa yayarak çok iyi yapabilirsiniz. Finans danışmanınız olmadığımız için lütfen kendi araştırmanızı yapın.

Teeka Tiwari ve Palm Beach Araştırma Grubu, tulumba ve çöplükleri kovalayarak aptalca davranarak rekt elde eden ortanca grubu, nefret edenlerin ve hayranların kutup kamplarını cezbetti. FINRA, Teeka Tiwari’nin komisyoncu olarak hareket etmesini veya bir komisyoncu-bayi firması ile başka bir şekilde ilişki kurmasını yasakladı.

Bu yüzden çalışmaya ihtiyacı vardı ve kripto buldu. Bu, 2016’da Bitcoin BTC, Ethereum ETH ve Monero XMR’yi önerdiği gerçeğini değiştirmiyor. 2017’de Antshares veya NEO, Factom FCT, STORJ, DASH, Ethereum Classic ETC ve Ripple XRP liste 2018, 2019 için devam ediyor. 2020’de devam ediyor.

Bunun ticaret sermayesi olarak daha iyi kullanılabilecek çok büyük bir değişim olduğunu düşünüyorsanız. Buraya gidin ve ticaret yapmayı öğrenin. Sonra, karlı muzlarla dalga geçerken, teknik analiz konusunda aklınızı başınızdan alacak, görünüşte zeki olmayan bu insan grubunu takip edin. Pozisyon boyutlandırma için çılgın bir ikiye katlama yatırım formülü ile birlikte temel analizleri yerinde..

Ticaretin bir numaralı kuralı. Size ve ticaret hesabınıza olan her şey sizin hatanızdır ve hiç kimsenin suçu değildir. Hatalardan ders alın ve devam edin ya da etmeyin, kendinizi öldürebilirsiniz. Yaşayan en büyük tüccarlardan biri olan Jesse Lauriston Livermore’a bakın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me