V tomto článku budem hovoriť o jednom z populárnych projektov kryptomeny, ktoré vznikli začiatkom / polovice roku 2016 – KIN Coin, jeho história, funkcie a kde kúpiť Kin coiny. 

Čo je to minca Kin?

Kde kúpiť kin coiny

Kin coin je token sociálnej siete a meny správ vyvinutý a vlastnený kanadskou technologickou spoločnosťou založenou na miliardách dolárov – Kik Interactive Inc., ktorá je postavená na technológii blockchain, ktorej hlavnou funkciou je prevod hodnoty medzi používateľmi.

Minca príbuzných je uvedená na CMC – CoinMarketCap, najvyššie všeobecne akceptovanom mieste pre kapitalizáciu kryptomeny. Podľa coinmarketcap.com sa Kin používa ako peniaze v digitálnom ekosystéme spotrebiteľských aplikácií a služieb. Mince Kin vstupujú do obehu prostredníctvom stimulačného modelu označovaného ako Kin Rewards Engine alebo „KRE“, ktorý odmeňuje vývojárov, ktorí vytvárajú na základe ich záväzkov pútavé používateľské skúsenosti s Kin.. 

V súčasnosti má trhovú kapitalizáciu 3 322 405 USD a 24-hodinový obchodný objem 225 958 USD s celkovou dodávkou 10 biliónov mincí Kin, z ktorých v súčasnosti cirkuluje 1 214 839 705 290 mincí Kin. Jej aktuálna cena je 0,000003 USD za 1 mincu Kinea a jej cena zostala istý čas odolná voči klesajúcim trendom. 

Kin bol postavený tak, aby podporoval lepšie zapojenie do digitálnych sietí alebo komunít a umožňoval prenos hodnoty medzi členmi takýchto komunít bez ohľadu na to, ako malá je ich suma. Cieľom spoločnosti Kin coin, vývojárov spoločnosti Kin a komunity / používateľov, je speňažiť digitálne komunity. 

Čo je to Kin Coin

Desiatky aplikácií pre telefóny so systémom iOS aj Android sa už pripojili do ekosystému Kin, vďaka čomu sú aktivity v týchto aplikáciách viac pútavé a napĺňajú, pretože komunita sa teraz speňažuje. Hodnotu je možné ľahko prenášať z jedného používateľa na druhého. 

Medzi príklady týchto aplikácií patrí; Kinny and Nearby v kategórii Komunikácia a sociálne siete, Speed ​​Genius a PeerBet v kategórii hier pre zariadenia so systémom iOS, PauseFor v kategórii Zdravie a fitnes a populárna kategória Madlipz v kategórii Správy a zábava pre iOS. Medzi ďalšie aplikácie s Androidom patria Kinit, Drump Dance, City Routes, Castle Rush AR, Uwe, Kimeo, KinFit, King VPN, Wicrypt, Syngli, Facts po celom svete atď.. 

Stručne povedané, kryptová sieť / komunita Kin coin je vytvorená ako ekosystém aplikácií, ktoré využívajú Kin coin ako médium na výmenu hodnoty medzi svojimi používateľmi. Momentálne viem, že tvoja otázka by bola, kde kúpiť mince Kin.

Projekt Kin bol prvýkrát spustený na blockchaine Ethereum ako token s povoleným ERC20. Po ICO a niekoľkých ďalších vývojoch a doplnkoch oznámili vývojári spoločnosti Kik svoje zámery zameniť tokeny Kin za ekosystém blockchainu Stellar v spolupráci s Changelly. 

Medzi ďalšie partnerstvá, ktoré projekt Kin získal, patrí partnerstvo so spoločnosťou Shopify tým, že je jedným z prostriedkov prijímania platieb, a so sieťou Freewallet, keď sa stala ich oficiálnou peňaženkou na ukladanie mincí Kin počas výmeny a po nej..

Je Kin Coin vašou alternatívou

Ako funguje Kin Blockchain?

Kin nie je mincou v čistých definíciách priemernej kryptomeny, pretože to nie je vlastný natívny digitálny majetok jej blockchainu. Na rozdiel od iných krypto projektov je Kin samostatný aplikačný ekosystém, ale je postavený na základoch dvoch rôznych blockchainových ekosystémov. Kin bol postavený tak, aby sa sústredil na monetizáciu digitálneho sveta, kladenie hodnoty na veci bez akejkoľvek zjavnej inherentnej hodnoty, ako sú abstraktné digitálne tovary a služby, mémy, témy, nálepky, herné postavy, zbrojnica alebo zbrane, ďalšie odomykateľné prvky v rôznych aplikáciách atď. Viem, že stále chcete vedieť, kde kúpiť mince Kin, počkajte si. 

Kik Tech nepoužíva iba Kin pre svoje aplikácie (sú iba ovládacím tlačidlom projektu), Kin je decentralizovaná mena v ekosystéme centralizovaných aplikácií vlastnených rôznymi vývojármi. 

Ako zarobiť príbuzných

Pomocou rôznych aplikácií pripojených k ekosystému Kin je možné zarobiť Kin získaním odmeny za vytváranie hodnôt. So svojím KRE – Kin Rewards Engine sa Kin nafukuje prostredníctvom vytvárania hodnôt, a tým odmeňuje vývojárov aplikácií v ekosystéme, ktorí neustále vytvárajú nové zážitky a funkcie vo svojich aplikáciách, aby zvýšili interakcie a objem transakcií v Kin prostredníctvom interakcie medzi používateľmi. Táto KRE vypláca fixné množstvo Kin každý deň a rozdeľuje ho proporčne na každú aplikáciu v ekosystéme Kin podľa objemu transakcií a záväzkov, ktoré mohli v ten deň vygenerovať.. 

Ako zarobiť mince Kin

Takže rovnako ako Steem, Streamit, BAT atď., Môžete ľahko zarobiť Kin stiahnutím niekoľkých aplikácií spojených s ekosystémom Kin, ktoré vás zaujímajú, a začať v nich komunikovať s ostatnými používateľmi.. 

Pokiaľ ide o blockchainy Kin, pamätajte, že som už predtým hovoril o Kinovi, ktorý začínal ako token ERC20 v rámci blockchainového ekosystému Ethereum, kde využíva svoje špecifické vlastnosti vysokej likvidity, špičkovej bezpečnosti a decentralizácie. Kin tiež rozdvojil hviezdny blockchain, aby vytvoril škálovateľný, rýchly a bez poplatkov blockchain. Takže predpokladám, že Kin beží na svojom ekosystéme – ekosystéme Kik, spolu s hviezdnym a éterom. Teraz stále chcete vedieť, kde kúpiť Kin Coiny? Samozrejme, viem, že áno! 

Je Kin Coin Legit?

Projekt Kin je jedným z kryptomien svojho druhu s trochu menej obviňujúcimi prstami z pohľadu zainteresovaných strán. V roku 2017 spoločnosť Kik uskutočnila ICO – Initial Coin Offering pre širokú verejnosť, ktorá údajne uviedla, že išlo o formu investícií do digitálnych aktív a v priebehu niekoľkých sekúnd sa zvýšila na 100 miliónov USD, čo je v zázname jeden z najväčších a najrýchlejších predajov ICO. Problémy začali, keď Americká komisia pre cenné papiere a burzy, SEC., Zažalovala Kik Corporation za vykonanie ICO v hodnote 100 miliónov dolárov, pretože ICO u nich nebola prvýkrát zaregistrovaná podľa amerických investičných predpisov SEC, a tým ju označila ako nelegálna činnosť. Ale robí to samo o sebe to, že z projektu Kik – Kin sa stane podvodný projekt? Váš odhad je rovnako dobrý ako môj. 

Je Kin podvod?

Spoločnosť Kik Interactive Inc. však podala žalobu na základe žaloby SEC a SEC na druhej strane tvrdila, že záležitosť by mohla a mala byť vyriešená dispozitívnym návrhom. Zatiaľ čo spoločnosť dúfa v skúšku v máji 2020, SEC sa posunula k neskoršiemu dátumu, čo následne viedlo k oneskoreniam v prípade pokusu a predpokladaným výdavkom projektového tímu Kik.

To a pravdepodobne ešte viac viedlo spoločnosť Kik k sťažovaniu sa na veľké finančné zaťaženie od začiatku prípadu, čo viedlo k ich odpredaju pôvodnej platformy na zasielanie správ Kik a k záveru, že sa bude sústrediť iba na svoj ekosystém kryptomeny. 

Zoznam búrz s menami

Kin sa stal obľúbeným po svojom ICO a na úteku bol uvedený na rôznych burzách, medzi ktoré patria Bancor Network, HitBTC, FatBTC, Lykke a IDEX. Nákup mincí Kin bude vyžadovať, aby ste najskôr získali nejaké éter. Na uloženie svojich príbuzných budete tiež potrebovať peňaženku s povoleným éterom, ako napríklad MyEtherWallet, Imtoken, Trust Wallet, ak ich nechcete ponechať v peňaženkách na výmenu.. 

Kde kúpiť Kin Coin: Výmeny Zoznam Kin

Alternatívy pre Kin Coin

Podľa typu, prípadu použitia, funkcií a zvláštností patria medzi alternatívne alebo podobné kryptomeny alebo mince ako Kin Zel (ZEL), SDChain (SDA), Counterparty (XCP), Stream it Coin (STREAM), Steem Tokens a Ondori. (RSTR). 

Záver

Minca príbuzných je jedným z druhov projektu, ktorý sa v súčasnosti nachádza v tomto krypto priestore. Je pravdepodobné, že ak spoločnosť Kik Interactive Inc. úspešne dokončí všetky svoje plány alebo úspešne dokončí všetky svoje plány, pred rokom zabalí token / mincu Kin s vynikajúcim a zjavným prípadom použitia, ktorý má v kryptomene rovnakú hodnotu a uznanie. priestor nad naše súčasné predstavy.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o minciach Kin, projekte Kik, o tom, kde kúpiť mince coin alebo ako ich získať, môžete si kedykoľvek pozrieť ich mince webstránka alebo sa pripojte k ich komunite telegram skupina. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me