Mnoho ľudí uvažuje nad tým, čo je to TRON coin. Projekt TRON spúšťa kryptomenu nazvanú TRX (Tronix) a táto kryptomena si získala množstvo fanúšikov, ktorí sa pravidelne nazývajú „armáda TRX“. Táto kryptomena zaznamenala vo svojej histórii niekoľko vzostupov a pádov, ale v tomto článku sme sa podelí o to, ako zapojiť spoločnosť TRON a ako sa stať jej super predstaviteľom.

Ako vkladať Tron

RÝCHLY SPRIEVODCA: Ako vkladať TRON (TRX)

1. Pripravte si svoje TRON coiny (TRX) na vklad.

2. Stiahnite a nainštalujte si TrustWallet. Presuňte svoj TRX do tejto peňaženky.

3. Nájdite ponuku stávok a zapojte svoj TRX.

4. Vyberte validátora (superpredsedu), ktorého chcete hlasovať.

5. Hlasujte za validátora a potvrďte transakciu

Prejdite na webovú stránku TRON

Porovnávacia tabuľka medzi ťažbou Tron a vkladom Tron

Ťažba TRONUkladanie TRONU
Ťažba TRON Vkladanie TRON
Natívne nepodporované. Vyžaduje ťažobnú službu tretej strany, aby vyťažila ďalšiu mincu a potom ju zmenila na TRON Natívne podporované spoločnosťou TRON.
Vyžaduje drahé ťažobné zariadenie. Nie je potrebný žiadny ďalší hardvér.
Používa obrovskú výpočtovú energiu a zdroje energie. Nevyžaduje výpočtový výkon a príliš veľa energie.
Ťažko sa nastavuje a je náročné na čas, aby ste našli optimálne nastavenie. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti. Žiadne zložité nastavenie.

Čo je to Tron Coin?

Tron (TRX) je decentralizovaná fáza založená na blockchaine, ktorá smeruje k vytvoreniu bezplatného, ​​celosvetovo pokročilého rámca pre zábavnú látku s inováciou šírenej kapacity a umožňuje jednoduché a nákladovo efektívne zdieľanie pokročilého obsahu. Je prevádzkovaný na základe kryptomeny natívnej pre systém, známej ako TRX; tvorcovia obsahu môžu platiť za rôzne služby v sieti.

Bola založená v septembri 2017 a poháňaná v júni 2018 singapurskou neziskovou organizáciou s názvom Nadácia Tron, na čele s CEO Justin Sun. Konkurencia s porovnateľnými stupňami, ako sú napríklad Ethereum, Tezos, Cardano a EOS. Blockchain je zabezpečený prostredníctvom ustanoveného rámca proof-of-stake, ktorý umožňuje niekoľko stupňov decentralizácie rýchlosti a efektívnosti.

Odvtedy túto organizáciu sužujú obvinenia z plagiátorstva. Dokument White Paper (dokument o smole, ktorý vysvetľuje technologické a investičné informácie za mincou) spoločnosti TRON bol obviňovaný z plagiátorstva. A zistilo sa, že je nápadne podobný anglickej verzii alternatívnej meny Filecoin.

Zakladateľka Justine Sun však tieto obvinenia objasnila tým, že tieto obvinenia vyplávali na povrch kvôli mimoskladným interpretáciám spoločnosti Tron, pretože sú pôvodné čínske.

Kde uchovávať Tron?

Ak plánujete kúpiť Tron alebo už máte mince TRX, mali by ste zvážiť ich uloženie do bezpečnej peňaženky podporovanej Tron. Najprv však dajte vedieť, čo je peňaženka Tron. Peňaženka Tron môže byť bezpečným usporiadaním p2p typu all-in-one pre akékoľvek počítačové kryptoburzy, čo klientom umožňuje priamy dohľad nad ich kryptomenami..

Používa pokrokové bezpečnostné nástroje, ktoré úplne zabezpečujú súkromné ​​kľúče používateľa a sprístupňujú súkromné ​​kľúče a citlivé informácie na konkrétnom zariadení používateľa. Aby ste mohli bezpečne uložiť svoje mince Tron, tu je niekoľko zoznamov peňaženiek Tron, na ktoré môžete platiť:

Peňaženky na uloženie Tron TRX

Typy peňaženiek Poskytovatelia peňaženiek
Hardvérové ​​peňaženky

Android & Aplikácie peňaženky iOS 

Peňaženka na plochu
Peňaženky na výmenu

Ako vložiť Tron (TRX) do peňaženky Trust?

Vkladanie mincí alebo žetónov vám umožní zvýšiť svoje aktíva jednoduchým uzamknutím alebo zmrazením určitej sumy. Tento mechanizmus umožňuje držiteľom tokenov zarobiť nejaké zisky bez použitia ťažobného hardvéru, ako je napríklad konsenzus „Proof of Work“, na zabezpečenie siete, overenie blokov a získanie blokových odmien..

Vkladanie mincí Tron môže byť pre nováčika náročná úloha, a nie „technická“. Ale s týmto sprievodcom krok za krokom sa dozviete, ako vložiť svoje mince Tron do aplikácie peňaženky Trust a každý deň zarábať TRX..

Krok 1 Pripravte si mince TRX

 • Otvorte aplikáciu Trust Wallet.
 • Na hlavnej obrazovke peňaženky prejdite na kartu Financie a pozrite si všetky dostupné tokeny, ktoré je možné vložiť do vašej dôveryhodnej peňaženky..
 • Uvidíte tu TRON (TRX), klepnutím na ňu prejdete priamo tam. Nezabudnite potvrdiť, že sa váš zostatok zobrazuje správne.
 • Ak nevidíte TRX v peňaženke, klepnite na znamienko „+“ vpravo hore a vyhľadajte TRX, potom pomocou prepínača pridajte token.

Krok 2 – Prejdite do ponuky stávkovania

 • Kliknutím na položku Viac otvorte ponuku vkladania.
 • Ak chcete zobraziť viac informácií o stávkovaní TRONu a vašom súčasnom stave stávkovania, klepnite na Detaily stávky
 • Ak chcete prejsť na úvodnú obrazovku stávkovania, kliknite na Vklad.
 • Ak ste sa chceli vzdať svojich žetónov a prestať dostávať odmeny, choďte na Unstake.
 • Zarobte si vygenerované odmeny stávkovaním.

Krok 3 – Výber validátora

 • Zadajte čiastku, ktorú chcete vložiť, alebo klepnutím na Max vyberte všetky žetóny.
 • Majte na pamäti, že minimálna výška vkladu je 1 TRX.
 • Na zaplatenie poplatkov musíte mať nejaké dostupné tokeny, čo je minimálne 1 TRX. Vyberte požadovaný Validátor a potom klepnite na Ďalej.

Skôr ako budete pokračovať, chceli sme, aby ste vedeli nasledujúce:

 • Váš TRX bude zadržaný 3 dni.
 • Nemôžete presunúť / previesť pozdržané tokeny TRX.
 • Po 3 dňoch môžete svoje žetóny zrušiť. Môžete ich tiež nechať vsadené, aby ste mohli naďalej dostávať odmeny.
 • Zadržaním ďalších žetónov sa vynuluje trojdňový pozdržací čas.

Krok 4 – Odošlite transakciu do siete

 • Skontrolujte podrobnosti transakcie.
 • Keď ste pripravení pokračovať, klepnite na Odoslať.
 • Obrazovka sa automaticky vráti späť do peňaženky TRX.
 • Zatiaľ čo sieť potvrdí transakciu, zobrazí sa správa čakajúca na odoslanie.

Krok 5 – Potvrdenie transakcie

Akonáhle je proces vkladania dokončený, peňaženka TRON automaticky zobrazí žetóny, ktoré sú vložené a zmrazené. Toto môžete ďalej overiť klepnutím na Viac a potom klepnutím na Podrobnosti o vklade. Gratulujeme, teraz vkladáte svoje tokeny TRX.

Super predstaviteľ

Aby boli kandidáti super zástupcami, sú povinní generovať bloky a blokovať transakcie spolu s odmenami za hlasovanie a odmeňovaním. Stať sa jedným z nich;

• byť jedným z 27 najlepších kandidátov, ktorí majú najviac hlasov;

• 28. až 127. sú superpartneri, ktorí môžu byť ocenení podľa miery svojich hlasovaní.

V sieti TRON môže akýkoľvek účet požiadať o získanie super reprezentatívneho kandidáta. Každý účet môže hlasovať pre super reprezentatívnych kandidátov.

Vďaka tomu je mechanizmus konsenzu v Tron demokratickejší, pretože ktokoľvek môže hlasovať za super zástupcov, ktorí môžu ovplyvňovať správu v rámci ekosystému TRON.

Hlasovanie

Každý účet v sieti spoločnosti TRON môže hlasovať za super zástupcov, ktorých podporuje. Na hlasovanie je potrebný TRON Power (TP), ktorý sa určuje podľa zmrazeného zostatku používateľov. Zmrazenie (vloženie) tokenov TRX má za následok energiu a šírku pásma potrebnú na bezproblémovú interakciu so sieťou, ako aj zvýšenie hlasovacej sily pri hlasovaní pre Super Reprezentantov.

Výpočet jedného (1) výkonu TRON sa rovná jednému (1) zmrazenému TRX. Ak chcete hlasovať pre super predstaviteľov, kliknite na odkaz tu.

Ako vložiť Tron – záver

Pri ukladaní Tron (TRX) by ste mali zvážiť ich uloženie v zabezpečenej peňaženke Tron. Je len na vás, kde si z uvedených možností vyberiete. Pri stávkovaní Tron a na to, aby ste boli super predstaviteľom, musíte byť jedným z 27 najlepších, ktorí majú najviac hlasov, a budete povinní generovať bloky a balíkové transakcie spolu s odmenami za hlasovanie a odmeňovaním.

Na hlasovanie je potrebný TRON Power (TP), ktorý sa určuje podľa zmrazeného zostatku používateľov. Staking Tron vám umožňuje zarobiť si nejaké denné zisky zmrazením TRX bez použitia hardvéru na overenie transakcií a zabezpečenie siete. Vďaka konsenzu „Dôkaz o podiele“, ktorý to umožňuje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me