Obchodovanie s kryptomenami je jednou z najnovších vecí na svete a veľa ľudí si tým dobre zarába..

Mnoho ďalších drží kryptomeny buď v nádeji, že hodnoty ich tokenov dramaticky stúpnu, alebo preto, že pevne veria v budúcnosť digitálnej meny ako obchodného prostriedku..

Ale existujú veľa rôznych kryptomien; vyše dvetisíc a počíta sa. Mnohé z týchto kryptomien sú spojené s konkrétnou službou alebo projektom založeným na blockchaine.

Povedzme, že ste vykonali výskum týchto blockchainov a krypto tokenov a máte radi ekosystém EOS. Teraz chcete kúpiť nejaké tokeny a zaujíma vás, kde a ako kúpiť EOS. Čítajte ďalej a dozviete sa.

RÝCHLY SPRIEVODCA: Ako nakupovať EOS

 1. Prejdite na web Coinswitch
 2. Do poľa „Odosielate“ vyberte menu, ktorú chcete kúpiť
 3. V poli „Dostanete“ vyberte EOS
 4. Kliknite na možnosť „Zobraziť všetky ponuky“.
 5. Vyberte si najlepšiu ponuku z tých, ktoré vám ponúka Coinswitch
 6. Zadajte adresu peňaženky EOS a poznámku (v prípade potreby)
 7. Kliknite na „Ďalej“
 8. Podľa pokynov na obrazovke uskutočnite platbu a dokončite nákup

Choďte do Coinswitch

Pred zakúpením produktu EOS

Rovnako ako v prípade akejkoľvek inej kryptomeny budete musieť niekde uložiť: peňaženku EOS a účet. Ak chcete, aby bol váš EOS uložený na centralizovanej ústredni, služba vám poskytne adresu peňaženky.

Ako vždy je však lepšie, ak máte adresu svojej peňaženky.

Vďaka mnohým kryptám je získanie peňaženky také jednoduché ako inštalácia softvéru do počítača alebo smartphonu, vykonanie niekoľkých jednoduchých krokov, napísanie prístupovej frázy a to je všetko! Zadarmo máte svoju adresu.

Veci sú o niečo zložitejšie v prípade adries peňaženky EOS.

Existujú príručky, ktorými sa môžete riadiť, ale zvyčajne to zahrnuje vytvorenie vašej čitateľnej adresy (na rozdiel od dlhých a zložitých reťazcov písmen a čísel, ktoré vidíme na iných blockchainoch), generovanie dvojice kľúčov a nakoniec nákup niektorých sieťových zdrojov.

Áno, peňaženky EOS všeobecne nie sú zadarmo. Spravidla musíte za jeho zaplatenie zaplatiť 1 – 2 USD. Ale potom už neplatia žiadne transakčné poplatky.

Na blockchaine EOS sú postavené niektoré aplikácie a služby, ktoré z času na čas ponúkajú bezplatné adresy, takže si to určite overte.

Predpokladajme, že už máte svoju adresu peňaženky pripravenú ísť a ísť ďalej.

Kde kúpiť EOS – 5 najvýznamnejších búrz

EOS nie je nejaký nejasný, novo vytvorený token. Podľa trhovej kapitalizácie sa trvale radí medzi 10 najlepších kryptomien (z viac ako 2 500): Podľa cmc.io došlo k objemu obchodov iba niečo cez 3,3 miliárd EOS v hodnote USD za posledných 24 hodín od napísania tohto článku.

To znamená, že existuje niekoľko rôznych búrz, kde môžete nakupovať / predávať / obchodovať s EOS. Ako si teda jednu vybrať??

Jedna vec, ktorú musíte vziať do úvahy, je to, ako chcete platiť za svoje tokeny EOS. Chcete si kúpiť EOS pomocou kreditnej karty? Možno bankový prevod? Alebo možno už vlastníte nejaké ďalšie kryptomeny a chceli by ste nimi platiť.

Prvé dva prípady sú transakcie typu fiat-to-EOS, zatiaľ čo posledným prípadom je krypto-to-EOS.

To môže byť hlavným faktorom pri výbere vašej burzy, pretože nie všetky ponúkajú všetky možnosti. Ale všeobecne je postup rovnaký: najskôr si na burze vytvoríte účet, potom na účet pridáte prostriedky a nakoniec kúpite svoj EOS.

Poďme sa pozrieť na päť najlepších miest pre nákup EOS:

Metóda NameDepositKúpiť
Potvrdiť

 • Kreditná karta
 • Bankový prevod (SEPA)
 • SWIFT
 • Kryptomena
Hodnotenie:

Prejsť na nákup

Binance

výmena binance

 • Bankový prevod (ACH)
 • bankový prevod
 • Kryptomena
 • Debetná karta
 • Drôtový prenos
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Changelly

 • Kreditná karta
 • Debetná karta
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Coinswitch

 • Kreditná karta
 • Kryptomena
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Coinbase Pro

 • Kreditná karta / debetná karta
 • Kryptomena
 • Drôtový prenos
 • Paypal
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Akákoľvek z búrz uvedených vyššie, ako aj mnoho ďalších, sú vynikajúcimi miestami, kde si môžete kúpiť EOS. Kvôli jeho jednoduchosti a počtu dostupných mincí vám dáme podrobné pokyny pre nákup EOS na Coinswitch..

Sprievodca krok za krokom, ako nakupovať EOS na Coinswitch

Coinswitch je agregátor výmeny kryptomeny, čo znamená, že transakcie sa nedejú v samotnom Coinswitch. Namiesto toho vás prepojia s mnohými ďalšími burzami a pomôžu vám nájsť najlepšiu ponuku za svoje peniaze.

Keďže sú decentralizovaní, neposkytnú vám peňaženky na uchovanie vašich tokenov a budete musieť použiť svoje vlastné. Na žiadnej burze si nebudete musieť ani vytvárať účet.

Predpokladajme, že chcete kúpiť EOS v hodnote 150 USD. Tu je postup:

Krok 1

Prejdite na web coinwitch.co

Ako kúpiť EOS

Krok 2

V ľavej rozbaľovacej ponuke vyberte menu, ktorú chcete minúť (USD), a zadajte sumu, ktorú chcete minúť (150). Potom z pravej rozbaľovacej ponuky vyberte menu, ktorú chcete dostávať (EOS).

Získate odhad, koľko EOS dostanete. Kliknite na možnosť „Zobraziť všetky ponuky“.

Krok 3

Tu Coinswitch predstaví zoznam rôznych búrz, ktoré môžete uskutočniť pri skutočnom nákupe. Môžete pokračovať a kliknúť na odporúčanú.

Krok 4

Zadajte adresu a poznámku svojej peňaženky EOS (Poznámky nie sú zvyčajne potrebné, ak používate osobnú peňaženku EOS, ale budete ju určite potrebovať, ak chcete svoj EOS dostať do peňaženky na výmenu). Vyjadrite súhlas s podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov a kliknite na tlačidlo Ďalej.

Krok 5

Na tejto obrazovke kliknite na „Platiť kartou Visa / Mastercard“ a potom pokračujte na stránku platieb. Uskutočnite svoju platbu a je to! Vaša transakcia bude dokončená za pár minút a čoskoro dostanete EOS.

Najlepšie peňaženky na EOS

NameTypeBuy

Rozptyl

Desktopový klient Hodnotenie: 5

Získajte Scatter

Lynx

Desktop a mobil Hodnotenie: 5

Získajte Lynx

Ledger Nano S

Hardware Hodnotenie: 5

Získajte knihu

Peňaženka Guarda

Mobilné Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Atómová peňaženka

Desktop a mobil Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Viac informácií o EOS [Časté otázky]

Čo je to EOS?

Zjednodušene povedané, EOS je kryptomena, ktorá ovláda EOS.IO blockchain. EOS.IO bol uvedený na trh v roku 2018 a je to blockchain schopný inteligentných zmlúv, ktorý sa snaží zbaviť transakčných poplatkov a byť schopný vykonávať milióny, ak sú takmer okamžité transakcie za sekundu..

EOS.IO používa typ konsenzuálneho algoritmu s názvom Delegovaný dôkaz podielu (DPoS), v ktorom sa o správe blockchainu rozhoduje demokraticky hlasmi vydanými držiteľmi tokenov EOS. Ak teda vlastníte nejaký EOS, môžete odovzdávať hlasy, ktoré určujú, ako bude blockchain fungovať.

Je EOS dobrá investícia?

Úspech EOS ako investície závisí veľa od úspechu blockchainu EOS.IO. EOS.IO sa snaží ponúknuť kapacitu tisícov transakcií za sekundu bez transakčných poplatkov, takže je to sľubná platforma pre vývojárov decentralizovaných aplikácií (dApp).

S niekoľkými jemnými dApps, ktoré sa už v ekosystéme nachádzajú, vyzerá budúcnosť sľubne. Cena EOS je v súčasnosti stanovená na 2,61 USD a mnoho algoritmov predpovedania cien odhaduje, že do jedného alebo dvoch rokov by mohla dosiahnuť až 100 USD. Zdá sa teda, že EOS je z dlhodobého hľadiska dobrá investícia.

Na záver

EOS je jednou z najlepších kryptomien na súčasnom trhu a EOS.IO blockchain je čoraz populárnejšia platforma pre vývoj a nasadenie dApps. Aj keď to nie je bez technických problémov, ekosystém EOS obsahuje mnoho vynikajúcich a príjemných aplikácií.

Teraz viete, kde kúpiť EOS, či už chcete nakupovať EOS kreditnou kartou, bankovým alebo bankovým prevodom alebo pomocou niektorých kryptomien, ktoré už vlastníte. Do toho, kúpte si nejaký EOS, preskúmajte ekosystém a užívajte si jazdu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me