Bitcoin je decentralizovaná digitálna mena, ktorá je poháňaná obrovskou distribuovanou sieťou počítačov. V dnešnej dobe sa stala neoddeliteľnou súčasťou života ľudí, kde si môže kúpiť kávu alebo použiť na nákup produktov Walmart. Otázkou teraz je, že je možné nakupovať bitcoiny vo Walmarte. 

Kedysi sa dalo kúpiť bitcoiny v obchodoch, napriek tomu sú tieto dni vzdialenou pamäťou. V súčasnosti ich môžete získať na sortimente miest, ktoré sa predávajú v blízkych maloobchodných predajniach. V skutočnosti ich dostanete vo Walmarte. 

Môže to byť veľmi zmätený cyklus, ak ste v tejto hre nováčikom. Snažte sa nestresovať, máme vás chrbát. Ďalej nájdete podrobné pokyny, ako urobiť svoju prvú transakciu bez stresu.

Nákup bitcoinov vo Walmarte nemusí byť taký ľahký, ale je to možné. Aby bol bitcoin fiat nahrádzajúci menu, musia si ho ľudia radšej kúpiť v obchode, ako vymeniť. 

V tomto článku ukáže čitateľom, ako nakupovať bitcoiny v hotovosti a ako sa ich nákupné centrum môže zmeniť na miesto, kde si môžu ľahko kúpiť bitcoiny

RÝCHLY SPRIEVODCA: Ako nakupovať bitcoiny za peniaze na Walmarte 1. Vytvorte si účet a prihláste sa do P2P výmeny na LocalBitcoins

2. Keď sa dostanete dovnútra, prejdite na možnosť rýchleho nákupu.

3. Zmeňte spôsob platby na Walmart 2 Walmart.

4. Prejdite zoznamom Predajcovia a vyberte jedného.

5. Dohodnite sa na podmienkach predaja.

6. Platbou v hotovosti v ktorejkoľvek predajni Walmart prostredníctvom Walmart 2 Walmart prevediete platbu predajcovi.

Kde a ako si môžem kúpiť bitcoiny v hotovosti?

Ako nakupovať bitcoiny za peniaze vo Walmarte

Miesta obchodovania typu peer-to-peer s prevodom peňazí Walmart2Walmart

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nájsť predajcu na jednom z týchto webov, LocalBitcoins, Paxful, alebo LocalCryptos, ochotní prijať a Walmart2Walmart prevod peňazí. Odporúčame LocalBitcoins, Paxful a LocalCryptos, pretože ponúkajú službu úschovy, ktorá poskytuje primerane bezpečné miesto na nákup a predaj bitcoinov.

Pri používaní týchto služieb musíte byť v strehu a dávať si pozor na podvodníkov. Hľadajte používateľov s dobrou reputáciou, ktorí tiež uskutočnili veľké množstvo obchodov. Poplatok za používanie tejto služby je drahý.

Všetci používatelia služieb predávajú vysoko nad trhovú hodnotu, poskytovaní kupujúci tiež ponúkajú, že predávajú výrazne pod trhovú hodnotu, takže ide o načasovanie trhu.

Keď si vyberiete predajcu a zaviažete sa obchodovať, musíte ísť do spoločnosti Walmart a uskutočniť vklad alebo prevod peňazí Walmart2Walmart a počkať, BTC by mali byť na váš účet uvoľnené krátko po prijatí platby.

Walmart funguje rovnako ako prevodový agent a nie je zodpovedný za to, ako míňate svoje peniaze. Žiadna zo strán nemusí na Walmart vytvoriť účet, aby mohla prevádzať peniaze, a tým zbaví Walmart akýchkoľvek zodpovednosti za klientov, ak sa stanete podvodníkmi. Walmart tiež nevyžaduje, aby ste sa prihlásili ako klient a súhlasili s takou zmluvou.

Bitcoinový bankomat a Walmart

Ako nakupovať bitcoiny za peniaze vo Walmarte

Bitcoinové bankomaty

Predpokladajme, že máte ťažké peniaze a ste ochotní odísť z domu. Bitcoinové bankomaty by boli vašim ďalším najlepším krokom, nákupom bitcoinov za peniaze. Bitcoinové bankomaty sú k dispozícii všade v USA a všade sa neustále objavujú ďalšie.

Na overenie KYC a na zakúpenie bitcoinu budete bohužiaľ potrebovať štátnu identifikačnú kartu. Vždy sa môžete rozhodnúť použiť predplatený telefón, ktorý ešte viac skryje vašu identitu.

Pre zvyšok sveta je používanie bitcoinového bankomatu (BATM) veľmi jednoduché. Budete potrebovať; hotovosť, mobilný telefón a možno mobilná peňaženka. Ako preventívne opatrenie si dávajte pozor na papierové peňaženky vytlačené na BATM. Niekto to môže ľahko naskenovať a ukradnúť vaše BTC.

V lokalitách BATM môže byť nainštalované CCTV, ktoré dokáže zobraziť papierovú peňaženku a vystaviť vás možným rizikám. 

Môžete ich tiež stratiť alebo dokonca vyhodiť omylom spolu s inými účtenkami. Z tohto dôvodu odporúčame mobilnú peňaženku. Môžete prepojiť svoju mobilnú peňaženku ako Peňaženka Wasabi alebo Peňaženka Samourai do hardvérovej peňaženky kvôli zvýšenej bezpečnosti.

Neukladajte svoje kryptomeny do horúcej peňaženky. Najlepšie by bolo, keby ste vo svojom mixe zabezpečenia vždy mali hardvérovú peňaženku. Výhody zabezpečenia ďaleko prevažujú nad nepríjemnosťami pri ich používaní.

Používanie bitcoinového bankomatu tiež prichádza s prémiou a budete platiť viac, ako je spotová cena BTC. Toto je rozumný kompromis z hľadiska bezpečnosti, pretože nemusíte obchodovať s burzou kryptomien a je menej pravdepodobné, že dostanete poškvrnené mince. 

Bitcoinový bankomat vo Walmarte 

Získavanie bitcoinov vo Walmarte pomocou BATM zatiaľ nie je k dispozícii. Walmart v súčasnosti nemá fyzické bitcoinové BATM a na svoje pulty neumiestňuje poukážky na bitcoinové poukážky.

To znamená, že bitcoiny nemôžete kúpiť priamo od spoločnosti Walmart, ale bitcoiny môžete kúpiť u spoločnosti Walmart pomocou ich finančných zariadení. Systém prevodov peňazí Walmart2Walmart ponúka spôsob, ako hotovosť vyplatiť z hotovosti a do bitcoinov, ako sme už diskutovali.

S rýchlo sa zvyšujúcim počtom BATM existuje veľká šanca, že by sa niekto mohol objaviť na Walmarte, ktorý je najbližšie k vám. 

Darčeková karta Walmart na nákup bitcoinov

Walmart nepodporuje tento typ transakcie. Ak je používateľ držiteľom nejakej darčekovej karty Walmart navyše, môže nájsť niekoho, kto má bitcoiny, a zdieľať ich s používateľom. Ak sa obaja dohodnú, dôjde k dohode o výmene kariet Walmart s BTC. Je to obojstranne výhodná situácia.

Fyzické stretnutie

Jedinou alternatívou je nájsť niekoho ochotného vymeniť. Stretnutie s ľuďmi, s ktorými sa zhovárate online, v skutočnosti nie je dobrý nápad, zapojenie peňazí do stretnutia je ešte nebezpečnejšie. Aj keby ste sa stretli na policajnej stanici alebo na preplnenom mieste, stále by sme to neodporúčali, ale to by bol dobrý začiatok.

Výmena tovaru za hotovosť

Ak by ste si museli kúpiť bitcoin pomocou darčekových kariet Walmart, najskôr by ste sa pozreli v záložni, aby ste zistili, čo stráca najmenšiu hodnotu. Kúpte si tieto veci s darčekovými kartami vo Walmarte a potom ich predajte v záložni.

Potom by ste vzali výťažok z predaja a použili hotovosť v bitcoinovom bankomate. Môžete tiež požiadať svojich priateľov a rodinu, aby od vás kúpili darčekové karty, a potom pomocou bitcoinového bankomatu nakúpiť bitcoiny.

Aj keď si myslíme, že je skvelý nápad povedať všetkým o bitcoinoch a ich použití, nemyslíme si, že je dobrý nápad povedať ľuďom, že bitcoin vlastníte, z bezpečnostných dôvodov.

Online peer-to-peer

Okrem všetkých existujúcich služieb môžete teraz na nákupoch bitcoinov v službe Paxful využiť aj darčekovú kartu Walmart. Paxful výrazne zjednodušuje proces nákupu BTC pomocou darčekovej karty Walmart. Zaplaťte darčekovou kartou Walmart, aby ste mali bitcoiny vo svojej peňaženke Paxful hneď po overení transakcie.

Môžete buď kúpiť niektorú z mnohých ponúk uvedených predajcami na predaj svojich BTC pomocou darčekovej karty Walmart alebo vytvoriť vlastnú ponuku na predaj svojich bitcoinov v zostatku darčekovej karty Walmart. V spoločnosti Paxful môžu predajcovia určovať svoje vlastné sadzby a určovať svoje marže. Pri nákupe a vytváraní ponúk s najväčšou pravdepodobnosťou konverzie si vyberte ponuku, ktorá vám najviac vyhovuje.

Ako nakupovať bitcoiny za peniaze vo Walmarte

Ako nakupovať bitcoiny pomocou predplatených kariet?

Závisí to od predplatenej karty, ale môžete použiť miestne bitcoiny, Paxful alebo LocalCryptos. Toto by bola naša preferovaná metóda ochrany osobných údajov. Predplatená karta a predplatený telefón poskytujú kupujúcemu najväčšiu anonymitu. Závisí to od sumy, do ktorej obchodujete, a od ktorej služby využívate.

Ak by ste mali záujem o najlepší spôsob nákupu bitcoinu pomocou vopred načítanej karty, v tom okamihu si určite uvedomíte, že túto alternatívu ponúka mnoho etáp, ktoré uznávajú karty Visa a Mastercard..

Bitcoinová revolúcia sa hlási k tomu, že pomáha normálnym ľuďom pri vstupe na kryptový trh prostredníctvom krypto-mechanizovanej burzy. 

Predinštalované karty nie sú to isté ako kreditné karty, pretože nie sú spojené s vašimi finančnými záznamami. Predinštalované karty vám umožňujú nakupovať tovar alebo správu za hotovosť, ktorú ste doposiaľ naskladali na kartu. 

Bez ohľadu na to, či táto stratégia zabezpečenia bitcoinov nie je práve najbežnejšia, existuje niekoľko správ, ktoré vám umožňujú nakupovať coiny pomocou vopred načítaných kariet.

Ako nakupovať bitcoiny za peniaze vo Walmarte

Záver

Teraz, keď viete, ako kúpiť bitcoiny za hotovosť vo Walmarte. Ďalšou otázkou je, či by ste si mali kúpiť bitcoin vo Walmarte? Nemyslíme si to, ale to neznamená, že to nebude pre vás najlepší postup. Používanie systémov a nástrojov dostupných v ekosystéme bitcoinov a kryptomien môže byť nebezpečné.

To však nemusí byť vaša skúsenosť, ak si urobíte prieskum a uvidíte, ako boli ľudia scammed, aké služby sú ponúkané a či tieto služby fungujú s vašimi rizikovými parametrami.

Krypto ekosystém sa vám bude skvele páčiť. Všetko bolo navrhnuté od základu s ohľadom na bezpečnosť. Anonymita je tiež k dispozícii, ak viete, ako používať dostupné nástroje. Odporúčame veľa čítania, počnúc zvládnutím bitcoinu. Ak to nie je vaša rýchlosť, mohli by ste si prečítať knihu The Little Bitcoin Book alebo The Bitcoin Standard, ktorá skúma ekonomiku bitcoinu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me