NEO je a Doklad o vkladových minciach POS so systémom duálnych tokenov NEO a PLYN. Uzamknutie alebo vsadenie NEO umožní držiteľom tokenov získať GAS, ktorý sa potom môže použiť na transakčné poplatky v blockchaine NEO. Oba tieto tokeny sú podporované na mnohých najväčších burzách na svete. Striktne povedané, NEO nie je ťažiteľný token; v tomto článku vám však ukážeme, ako ťažiť NEO a odmeniť sa NEO.

Hovoríme o tom, že robíme nemožné a dostávame zaplatené v NEO za ťažbu ďalších blockchainov. Aj keď to znie ako podvod, môžeme vás ubezpečiť, že nie. Je to jednoducho prenajatý model ťažby.

Tam, kde je hashovacia sila prenajatá alebo použitá na ťažbu mince s najvyšším ziskom pri ťažbe a ich výmene s NEO.

NiceHash to robí už roky pomocou bitcoinu alebo BTC. Pri hre UnMineable môžete ťažiť viac ako 40 mincí a budete platení za mince podľa vášho výberu. Dnes sa pozeráme na to, ako dostávať výplaty v spoločnosti NEO, predtým známej ako Antshares, ktorá sa po zmene názvu v roku 2017 stala jedným z najsľubnejších projektov kryptomeny..

V tomto článku sa budeme deliť o proces ťažby NEO a o to, ako funguje jeho konsenzus.

ako ťažiť neo

Čo je NEO a akú peňaženku môžeme pre NEO použiť?

NEO je pravdepodobne zabijakom éteru, tiež známym ako čínske éterum. Na rozdiel od Etherea sa NEO nedá priamo ťažiť, pretože je to čisto dôkaz o podiele. Aj keď tento článok znie ako clickbait (keďže ste sa tu prišli dozvedieť, ako ťažiť NEO), našli sme spôsob, ako môžete dostávať platby priamo v NEO. To je prípad, keď môžete prevádzkovať ťažobnú plošinu alebo banskú farmu. Je to úžasný anonymný spôsob diverzifikácie, ak ste pripravení na ťažobnú výzvu.

Neo Ecosystem je veľmi rozvinutý a vy si môžete vybrať výber peňaženiek. Nezabudnite si vybrať peňaženku, ktorá má schopnosť vkladu. Existuje veľa možností vkladania, neveríme v vkladovanie, ak to ide na úkor bezpečnosti.

Je všeobecne známe, že hardvérové ​​peňaženky sú najbezpečnejším spôsobom vkladu; preto ich odporúčame.

V prípade NEO sú vaše možnosti obmedzené hardvérovými peňaženkami, stále však máte veľa možností. Na NEO párty, Ledger Nano S a Ledger Nano X môže bezpečne ukladať a vkladať Neo spolu s elegantnou Spatium Biometric Wallet, ktorá sa má vydať, a väčšou SafePal S1.

Ako ťažiť NEO

Ako presne ťažiť NEO?

Ťažba NEO nie je taká zložitá, ako to znie; potrebujete náhradnú grafickú kartu alebo karty alebo dokonca iba procesor. Ak máte šťastie na jednotku ASIC, ktorá dokáže ťažiť Ethash, podnikáte a môžete zahájiť proces ťažby NEO.

V našej definícii sme spomenuli, že by ste nemohli ťažiť NEO, ale môžete NEO vsadiť na PLYN. To nie je to, o čom sme hovorili. To, čo urobíme, je prenajať hashovaciu energiu do ťažobného bazéna. Čaká nás odmena v NEO.

To znamená, že si môžete prenajať svoje procesory, GPU, ASIC alebo FPGA karty a dostať výplatu v NEO. 

Tento proces nevyžaduje žiadny KYC a to, vďaka čomu je ťažba preferovanou voľbou na získanie kryptomien.

Ťažobné algoritmy NEO

Prvá voľba, ktorú musíte urobiť, je to, ako budete ťažiť. Ethash, RandomX a X16Rv2 sú ťažobné algoritmy, z ktorých si môžete vybrať. Ethash je možné ťažiť pomocou GPU; pre GPU je však oveľa ťažšie dosiahnuť skutočný zisk, pretože Ťažiari ASIC tiež ťažia rovnaký algoritmus. ASIC sú výkonnejšie a efektívnejšie zariadenia, s ktorými by grafické karty nemohli konkurovať. 

Už nejaký čas sa hovorí o ProgPoW, ale nevideli sme nič iné ako zlyhania, ktoré sa snažili vyrovnať podmienky pre ťažiarov ASIC aj GPU. Na ťažbu pomocou Ethash používame Claymore Miner, a o tomto baníkovi nemôžeme povedať dosť dobrých vecí.

Tentokrát použijeme operačný systém Simple Miner OS alebo SMOS s Ethash, aby sme dostali niečo do seba. SMOS je operačný systém založený na Linuxe, ktorý tiež používa Claymore. Ethash je algoritmus, ktorý používa Ethereum a množstvo ďalších coinov.

X16Rv2 je minca vyťažená z GPU a FPGA. Ťažiari FPGA vytvárajú nespravodlivé podmienky, pretože majú značnú výhodu v elektrine. Ťažiari FPGA pracujú pri rýchlostiach až 5-krát lepších ako GPU pri použití rovnakého množstva elektriny.

X16Rv2 je algo za Ravencoinom a množstvom ďalších coinov. Algoritmus Ravencoin bol niekoľkokrát zmenený, rovnako ako Monero, aby sa zabránilo centralizovanej povahe ťažobných fariem ASIC.

Karty FPGA sú bohužiaľ len lepšie grafické karty a v priestore majú výhodu. Bolo by to preto, lebo používajú menej elektriny a sú omnoho výkonnejšie ako štandardné grafické karty.

Našťastie ich nie je toľko kvôli cene, a bohužiaľ, tieto náklady sú veľmi vysoké, takže aj keby ich bolo veľa, ľudia by si ich nekúpili.

RandomX je na druhej strane algo iba pre CPU. RandomX používa Monero a množstvo ďalších coinov. Toto algo sa javí ako najférovejšie vyťažená minca bez neprimeraných výhod. Ako sme videli u Ethash a GPU vs ASIC a u X16Rv2 a GPU vs FPGA.

Aj keď sú hracie podmienky vyrovnanejšie, neznamená to, že na to, aby ste zarobili dostatok mincí, aby ste dosiahli zisk, nebudete potrebovať vynikajúci procesor. Stále existuje intenzívna úroveň problémov, ktoré je potrebné zvládnuť. Ťažba procesora je stále konkurenčným priestorom.

UnMineable spravuje výber mincí z mincí a vyberá najvýnosnejšiu sieť, ktorá ťaží, pričom zarába sebe a vám najviac odmien. Urobia to aj pre Ethash, RandomX a X16Rv2. Toto vyžaduje veľa riadenia z ťažby, čo môže byť buď dobrá, alebo zlá vec.

Ako ťažiť NEO pomocou Simple Miner OS SMOS

Táto metóda vyžaduje na inštaláciu systému SMOS vyhradený stroj. Tento návod by mal trvať dlho, aby vám ukázal, ako dokončiť nastavenie a spustiť baníka. SMOS môže na ťažbu Ethash použiť Claymore, musíte skopírovať nasledujúci kód a umiestniť ho tam, kam potrebuje;

./EthDcrMiner64.exe -epool ethash.unmineable.com:3333 -ewal NEO: YourAddress.YourWorkerName -epsw x -mode 1 -allpools 1

Ak chcete skontrolovať svoje nastavenie, pozrite si tento návod, ak potrebujete pomoc. Je to pre Tron, ale jediný rozdiel je v type adresy.

Ťažobná kalkulačka NEO

Môžeš použiť WhatToMine na výpočet každého z odhadovaných zárobkov alebo môžete použiť banskú kalkulačku na neminovateľný pre NEO. Oba pomôžu vašej veci. WhatToMine rozdelí vaše náklady a UnMineable vám ukáže príjmy.

Zdravým a bezpečnejším pravidlom je znížiť vaše príjmy na polovicu a zistiť, či budete stále ziskoví. Ťažia baníci a systémy nie vždy fungujú tak, ako majú, plus život nájde spôsob, ako prerušiť vaše ťažobné operácie. S týmto nárazníkom skutočne uvidíte, či môžete zostať na hladine.

Po dokončení matematiky nám dajte vedieť, ako ste postupovali. Ťažba je nesmierne zložitý podnik s množstvom variabilných nákladov a minimálnymi nákladmi. Používanie FPGA môže byť na úvod nákladnejšie, ale po vyplatení karty sú zisky šialené.

Ako vkladať NEO

Dnes si prejdeme kroky, ktoré musíte urobiť, aby ste vložili svoje kryptomeny NEO a dosiahli pasívny príjem. Na vklad NEO potrebujete peňaženku a výmenníky, ktoré podporujú obe meny, NEO aj GAS.

Peňaženka, ktorá podporuje NEO a PLYN 

  • Exodus

Najlepšie burzy, ktoré podporujú NEO

  • Binance

Ako vložiť NEO do peňaženky Exodus

1. Stiahnite si peňaženku Exodus

2. Otvorte klienta Exodus a pošlite na svoj účet nejaké NEO, ktoré chcete vložiť. 

Ak pri otvorení klienta nevidíte NEO, môžete svoju adresu peňaženky vyhľadať kliknutím na vyhľadávací nástroj na hlavnom paneli.

3. Keď ste si do peňaženky pridali nejaké NEO, okamžite začnete zarábať kryptomenu s názvom „PLYN“. 

Tento žetón je možné vymeniť za viac NEO alebo predať na výmennom serveri, aby sa vytvoril fiat. Na vašej strane sa od vás nevyžaduje nič iné.

4. Požiadajte o svoje prostriedky 

V pravom hornom rohu vašej NEO peňaženky uvidíte ikonu ozubeného kolieska. Ak na ňu kliknete, zobrazí sa vám možnosť, ktorá vám umožní získať plynové tokeny, ktoré ste dostali. Akonáhle kliknete na „Nárokovať“, plynové žetóny sa pridajú do vašej peňaženky a sú pripravené na výmenu.

Ako staviť Neo na plyn na burze Binance

Všetci držitelia NEO na Binance dostanú plyn, ktorý produkuje NEO mesačne. Podrobnosti sú nasledovné. 

Metóda výpočtu

Množstvo distribúcie PLYNU = celkové množstvo distribúcie PLYNU * Pomer pozícií držiteľa NEO (s 8 číslicami za desatinnou čiarkou)

Pomer pozícií držiteľov NEO = súčet denného množstva pozícií pre držiteľov NEO / súčet denného množstva pozícií pre všetkých používateľov NEO

Denná výška pozície je založená na dennej snímke NEO Balance.

Distribučný čas

Binance bude mať príslušné oznámenia po mesačnej distribúcii, podliehajte oznamom.

Výpočet začne od prvého dňa, keď je stránka Binance.com online. Čas prvej snímky je 14. júla 2017 o 00:00.

Príklad výpočtu

Používateľ A drží NEO tri dni, v týchto 3 dňoch má 30, 300 a 60 NEO. Preto je súčet dennej polohy NEO 390. Za predpokladu, že celkové distribučné číslo plynu je v tomto mesiaci 1 000 a súčet množstva dennej polohy pre všetkých používateľov NEO je 600 000;

Skutočné distribučné množstvo teda používateľa A = 1000 * 390/600000 = 0,65

Záver

Ťažba NEO môže byť príjemným zážitkom. Ak máte vo svojom voľnom čase čas na optimalizáciu svojich strojov a na rozloženie ďalších peňazí, môže byť investícia do dobre preskúmanej ťažobnej súpravy zábavnou a naplňujúcou snahou..

Nikdy nevieš, možno si po ceste založíš plnohodnotnú ťažobnú farmu. Vždy majte na pamäti svoje náklady: ťažba je drahá a vysoko konkurenčná. Avšak v závislosti od trhových podmienok môže byť ťažba kryptomeny veľmi výnosným podnikaním. Toto je navyše k účasti na zabezpečení decentralizovaných sietí, ktoré môžu v budúcnosti nahradiť existujúce finančné siete. 

Pomocou nástrojov, o ktorých sme už hovorili, nasmerujete svojho baníka na mincu, ktorú chcete vyťažiť. Vyberte bazén a môžete vyraziť na preteky v ťažbe kryptomien. UnMinable skutočne dáva flexibilitu a silu ľuďom, ktorí sa rozhodnú ťažiť pomocou svojho bazéna.

Používanie UnMinable nám otvára oči. Ich služby sa nám skutočne páčia; schopnosť dostať zaplatené v POS minci pri ťažbe je jednoducho úžasná. A zdá sa, že si robí srandu z celého založenia POS vs POW. Baníci budú vždy uprednostňovať mechanizmus konsenzu POW, čo je pochopiteľné.

To neznamená, že technológia POS coinov nie je úžasná, ale jednoducho, ako baník ťaží POS mince? Prinajmenšom s UnMinable môžete.

Ako bonus je GAS kryptomena, ktorá sa distribuuje tak, že drží NEO vo svojej peňaženke, GAS sa používa na pohon transakcií na blockchaine NEO. S generovaním každého bloku NEO bude plyn distribuovaný všetkým držiteľom NEO a stávky boli sprístupnené na platforme, ktorá podporuje obe meny, NEO aj GAS.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me