Bu kılavuzda, 2021 ve sonrası için Sia fiyat tahminini ele alıyoruz. Siacoin’in geleceğiyle ilgili kendi görüşümüzü ve piyasa görüşümüzü paylaşacağız. Lütfen bunu ve diğer tüm tahminleri, bunun yalnızca bazı piyasa analistlerinin görüşleri olması niyetiyle almanız gerektiğini unutmayın. Bu kadar özgün bir şeyi tahmin etmekten bahsetmiyorum bile tamamen imkansız. Ama elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Hadi ayrıntıya girelim.

Sia hakkında

Başlayan şirket Sia 2014’te kurulan Nebulous Inc.’di. Sia depolama Ağı 2015’te başlatıldı. Proje, First Start Ventures, INBlockchain, Fenbushi Capital ve Raptor Group gibi şirketler tarafından finanse ediliyor. Bu bağlamda, organizasyonun Boston’da bir merkezi bulunmaktadır..

Öncelikle, bu projenin adının Sia olduğunu ve arkasındaki jetonun SiaCoin olduğunu unutmayın. Jeton hakkında daha sonra konuşacağız, ancak onu baştan farklılaştırmak istedik. Sia, bulut depolamaya yönelik bir çözümdür. Dropbox, Amazon ve Google Drive gibi platformları düşünün ve gitmekte fayda var. Sia’yı diğer bulut çözümlerinden ayıran, açık kaynaklı, merkezi olmayan ve Blockchain tabanlıdır. Kesin olarak konuşursak, Sia, dosyalarınız için Blockchain’i güvence altına almak için merkezi olmayan bulut seçeneğini sunar..

SiaCoin – Yerel jeton

SiaCoin, Sia platformunun yerel kripto para birimidir. PC’de ek depolama kapasiteniz varsa, merkezi olmayan Sia ağı kullanılabilir. Depolama alanını kim kullanırsa, SiaCoin’de ödeme alacaktır. Aynı şekilde, alana ihtiyacı olan herkes SiaCoin’deki ev sahibine kolayca ödeme yapabilir.

SiaCoins, Sia ağında dosya depolama sözleşmelerinin yürütülmesini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Depolamaları için ücret alan ana makinelerin, anlaşmaya göre sınırlı süre boyunca kararlaştırılan alanda dosyaları tutmalarına izin verilir. Anlaşmanın sonunda ödeme, SiaCoin’deki barındırma partisine bırakılır. O kadar kolay değil mi?

Ancak, dosyalar kaybolursa veya sözleşme süresi boyunca çevrimdışı olursa, ev sahibi ödeme almaz. Sia Blockchain sözleşmeleri, hem müşterinin hem de ev sahibinin memnun kalmasını sağlar.

  1. Yıldız Fiyat Tahmini 2021-2025 XLM 5 $ Mümkün?
  2. Cardano Fiyat Tahmin 2021-2025 | ADA 10 Dolara Ulaşacak mı??

SiaCoin Fiyat geçmişi ve Teknik Analiz

Başlangıçta, Mart 2015’te, Sia’nın herkese açık beta sürümü yayınlandı ve canlı ağ, Haziran ayında halka açıldı. Sia ekibi o andan itibaren 6,4 milyon dolar kazandı. Ağustos 2015’te SiaCoin, ekibinin tepkisiyle dolu kripto işine hakim oldu. Tarihsel fiyat verilerine göre Coinmarketcap, 1 SiaCoin’in işlem fiyatı o anda 0,000042 dolar civarındaydı. Yıl boyunca fiyatta bazı farklılıklar oldu, ancak aynı hızı korumayı başardılar.

2018 yılına gelindiğinde, madeni para 0.1117 $ ‘lık bir işlem fiyatı ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, ancak bundan kısa bir süre sonra fiyat düşmeye ve yıl sonu 0.0237 $ fiyatla düşmeye başladı. 2019’da altcoin 0,0027 dolardan işlem görmeye başladı. Yıl boyunca, fiyat küçük ayarlamalarla sabit kaldı. SiaCoin, 2019’un sonunda 0,0013 $ işlem gördü.

Ocak ayı başlarında fiyat 0,0013 $ ‘a yükselirken, SiaCoin 2020 yılını düşüş eğilimi ile başlattı. Şubat ayının sonunda fiyat daha sonra 0,002 dolara çıktı. Mart ayının ortasında, kripto piyasasının çökmesi Covid-19 salgınına yol açtı ve bu nedenle SiaCoin tekrar 0,001 dolara düştü..

SiaCoin daha sonra Eylül başında 0,004 dolara ulaşarak direnç eşiğini aştı. Ayrıca fiyat düşmeye devam etti. Kasım ayının sonuna kadar, SiaCoin 0,002 ABD Doları’ndan 0,003 ABD Doları’na kadar işlem gördü. SiaCoin, 2020 sonunda 0,003 dolardan işlem görüyordu. Şu anda kripto para 0,01143 dolar değerinde işlem görüyor..

SiaCoin Fiyat Tahmin 2021-2022

SiaCoin, Ocak ayında 0,005 $ oranında bazı değişikliklerle işlem gördü. SiaCoin bulut depolamayı artırmak için birçok geliştirmeye dayandığından fiyatın artması muhtemel. Tüm yıl boyunca yaklaşık 0,0145 dolar ve 0,0187 dolar arasında işlem yapabilir. SiaCoin, 2021 sonunda 0,04 dolardan işlem görecek. 2020 yılı için bu madeni paradan birçok beklenti bekleniyor. Son zamanlarda, piyasa yükselişe geçiyor (Tanrıya şükür) ve hepimiz Bitcoin fiyatlarının fırlayacağını bildiğimiz için, madalyonun iyi performans göstereceğine dair hala umut var. SiaCoin’in yıl boyunca 0,78 $ ‘a ulaşması bekleniyor..

SiaCoin Fiyat Tahmin 2023-2024

2023’ün başında SiaCoin, 0.12 $ ‘lık yeni bir fiyat bekliyordu. Sektör açık bulut bilişim sistemlerine yatırım yapmaya odaklanırsa fiyat potansiyel olarak artacaktır. SiaCoin, 2024’ün sonunda 0.15 $ ‘a ulaşabilir..

Bu aşırı iddialı bir tahmin olsa da, bu da imkansız değildir. Bu muhtemelen 2022’den kısa bir süre sonra yürürlüğe girecek

SiaCoin Fiyat Tahmin 2025

Önümüzdeki beş yıl içinde, yine en son yükseliş kripto döngüsünün başlangıcını işaret edecek başka bir bitcoin yarılanma olayı olacak. Bu aynı zamanda Siacoin’in tarihinin ilk on yılını temsil ediyor ve gelecekteki altyapılarının önemli bir kısmının kilidini açmış olacaktı. Ortaklarla ortaklıklar, SiaCoin’in ideal bir yatırım fırsatı olduğunu kanıtlamak için geliştirilmeliydi

SiaCoin, beş yıl içinde daha sorunsuz ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olacak ve korumasını geliştirmeye odaklanacak. Kullanıcıların iyileştirilmesi için Sia en son sürümleri duyurabilir. Müşteri tabanını oluşturmaya odaklanmalıdırlar ve fiyatın değişme olasılığı vardır. SiaCoin, 5 yılın sonunda 1.5 $ işaretini geçebilir.

SiaCoin için Piyasa Fiyatı Tahminleri

Sağlam kasası nedeniyle SiaCoin, kripto alanında öne çıkıyor. Daha fazla insan bunu öğrenmeye başladı çünkü dikkat çekiyor. SiaCoin’in uzun vadeli 2025 tahmininde endüstri analistlerinin veya kripto başyazılarının ne önerdiğini analiz etmeliyiz:

CryptoGround tarafından SiaCoin Fiyat Tahmini

CryptoGround’a göre SiaCoin’e uzun vadeli yatırım yapmak karlı. SiaCoin’in 2021’de yaklaşık 0,0251 $ ‘a mal olacağı tahmin ediliyor. CryptoGround’un en son tahmin ve tahminlerine göre 1 SiaCoin’in fiyatı 2025 yılına kadar yaklaşık 0,0568 $ olacak..

DigitalCoinPrice tarafından SiaCoin Fiyat Tahmini

SiaCoin, DigitalCoinPrice’a göre uygulanabilir bir fikirdir. Bir Siacoin’in fiyatı bir yıl artarak 0,0034 dolara yükselecek. Bir SiaCoin’in fiyatının 6 yılda 0,0065 dolar olması bekleniyor.

Cüzdan Yatırımcısından SiaCoin Fiyat Tahmini

Wallet Investor, kripto para birimlerinde rasyonel tahmin yapmasıyla ünlüdür. SiaCoin’in 2022 yılına kadar ortalama 0.0426 $ ‘a ulaşmasını ve 2025 yılına kadar ortalama 0.0393 $’ a ulaşmasını bekliyorlar..

TradingBeasts tarafından SiaCoin Fiyat Tahmini

Trading Beasts, Aralık 2021’in sonunda SiaCoin değerinin 0,0207509 $ ‘dan işlem göreceğini tahmin ediyor. 2022’de Siacoin’in ortalama fiyatı muhtemelen 0,0180896 dolar olacak. Aralık 2024 itibarıyla fiyat muhtemelen 0,0279450 $ civarında olacaktır..

SiaCoin ile ilgili Fiyat Tahminimiz

Siacoin, 2021 yılına 0,005 dolarlık bir fiyatla başladı. SiaCoin, kullanıcılarına merkezi olmayan bulut depolama sunarak istikrarlı kripto para birimlerinden biri olduğu için fiyatı artabilir. Pazarın gözüne çarpmazsa fiyat potansiyel olarak düşecektir. 2021’in sonunda, SiaCoin 0,045 $ ‘dan işlem yapacak ve gelecekte 1 $ işaretini geçebilir..

SiaCoin nereden alınır?

SiaCoin’i satın almak istiyorsanız, bu dijital varlığı satın almak için birkaç seçeneğin olduğunu görmekten heyecan duyacaksınız. Halihazırda endüstrinin en büyük kripto para birimi borsalarında kullanılmaktadır. Binance, OKEx, Kraken, Bittrex ve Poloniex, borsa işindeki A listesi isimlerinden bazıları.

SiaCoin fiyat tahmini SSS

SiaCoin 1 dolara ulaşabilir mi?

Hem piyasa analistleri hem de ekip tarafından madalyonun 2025 yılına kadar yaklaşık 1 $ ‘a ulaşması bekleniyor..

SiaCoin iyi bir yatırım mı?

Bu proje çok istikrarlı, verimli ve yatırım yapılırsa olağanüstü kâr sağlayabilir. Farklı analistlerin yukarıdaki tahminlerine dayanarak, SiaCoin’e uzun vadeli yatırım yapmanın karlı olduğunu söyleyebiliriz..

SiaCoin madenciliği yapabilir misin?

SiaCoin madenciliği yapabilirsiniz. Bunun için madencilikle kazanacağınız coinlerinizi saklayabileceğiniz bir cüzdana ihtiyacınız var..

Nihai Karar

AVM için bu fiyat tahminini okuduktan sonra, herkesin kafasındaki açık soru şudur: AVM’ye yatırım yapmalı mıyım? İlgi alanlarınızı ve yatırım profilinizi anlamadan, bunu ele almak inanılmaz derecede zor.

SiaCoin, proje yeniliği üzerinde çalışan etkili ve çeşitli bir proje ekibinden oluşur. Kullanıcılarına anonimlik ve daha düşük maliyet sağlayan açık Blockchain bulut depolamasıdır. CEO Bilgisayar Bilimi alanında bir dereceye sahiptir ve diğer birçok personel mevcut piyasa eğilimlerinin çok iyi farkındadır..

SiaCoin’in olumlu gelişmeleri ve yukarıdaki yükseliş fiyat tahminiyle SiaCoin, hem kısa hem de uzun vadeli yatırımlar için çok umut verici bir yatırım gibi görünüyor. Bu madeni para hakkında ne düşünüyorsun. Henüz SiaCoin’iniz var mı? Bu kriptoya yatırım yapmayı dört gözle bekliyor musunuz?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me