V tomto prehľade Freewallet vyhodnotíme neslávne známe krypto peňaženky na základe kritérií, ako sú; funkcie, poplatky, bezpečnosť, cestovná mapa a oveľa viac …

S týmto povedal, poďme priamo do toho!

Čo je Freewallet?

Freewallet je webová peňaženka s digitálnymi menami podporovaná pre iOS a Android, vytvorená na ukladanie a správu viacerých podporovaných kryptomien a tiež so zabudovanou burzou, ktorú vyvinula spoločnosť Freewallet, vývojár so sídlom v Talline v Estónsku, a je k nej prístup online na adrese freewallet. org.

Freewallet je jednou z mála v rodine peňaženiek, ktorá začala používať kryptomeny ako prvé v mobilných peňaženkách, a to so zabudovanou kryptomenou aj so studeným úložiskom..

Freewallet je pre používateľov kryptomeny a obchodníkov. Prvýkrát vyšla v januári 2016 v estónskom Talline. Tím Freewallet najskôr vytvoril peňaženku nazvanú „FantomCoin Wallet“, ktorú použili na testovanie svojej technickej zdatnosti, adaptability a štandardov a tiež na pomoc pri znižovaní rizika pre rané vtáky.

Po teste tím Freewallet pokračoval vytvorením niekoľkých peňaženiek pre populárne kryptomeny a následným spustením jednotlivých peňaženiek pre mince ako Bitcoin, Monero, Litecoin, Dogecoin, Ethereum atď. Spustili tiež peňaženku pre viac mien Freewallet, peňaženku Freewallet Lite a peňaženku Freewallet Tokens pre tokeny založené na blockchaine Ethereum.

História vývoja freewalletu:

Začiatkom roku 2016 sa peňaženka Ethereum od spoločnosti Freewallet umiestnila na prvom mieste v službe Google Play. V júli 2016 spoločnosť Apple schválila svoje peňaženky s bitcoinmi, monero a ethereum a zverejnila ich v obchode iOS App Store. Freewallet prešiel niekoľkými aktualizáciami a zaznamenal veľa míľnikov a vývojových úspechov.

Freewallet bol prvým tímom peňaženky, ktorý navrhol konkrétnu peňaženku Bitcoin Cash (BCH) pre Android a iOS a konkrétnu peňaženku Bitcoin Gold (BTG) pre používateľov Androidu. Do roku 2017 spustil tím Freewallet webovú verziu aplikácie Multiwallet peňaženky Freewallet a do roku 2018 sa peňaženky Freewallet všeobecne umiestnili na treťom mieste v kategórii „najpopulárnejších online peňaženiek“ pre Android..

V roku 2018 taktiež tím Freewallet uviedol na trh vôbec prvú špecifickú peňaženku TRON (TRX) pre Android ihneď po vydaní nezávislej migrácie ekosystémov blockchainu TRON. V rovnakom roku 2018 zaregistrovala Freewallet oficiálny projekt s bielou značkou s názvom „Multiwallet“.

V tom čase mal Freewallet mesačne rekord 23 233 súborov APK Freewallet.

Čo obsahuje Freewallet?

Recenzia Freewallet by mala byť schopná začať s tým, čo je súčasťou;

Medzi hlavné doplnky patriace do zbierky peňaženiek Freewallet patrí prítomnosť ich zabudovanej výmeny, efektívne chladenie, prispôsobená stránka pre vklady a ich ľahké oboznámenie sa s funkciami, bez toho aby sa používatelia museli starať o rôzne špecifické technické vlastnosti a zložitosti. nastavenie.

Rodina Freewallet má širokú škálu, počnúc kryptomenovou peňaženkou pre viac mien až po peňaženky pre jednu menu pre ethereum, monero, litecoin, dogecoin, bitcoin, bitcoin cash ABC, TRON, bitcoin zlato a tiež Tether.

Ponuka peňaženiek hostených spoločnosťou Freewallet zahŕňa webovú peňaženku s viacerými menami, je to balík APW pre viac mien pre iOS a Android, 22 peňaženiek s jednou menou pre Android a 8 peňaženiek s jednou menou pre iOS..

Viacmenová peňaženka Freewallet podporuje viac ako 30 digitálnych mien, ktoré je možné ukladať, prevádzať a vymieňať. Má funkcie peňaženky jednej meny Freewallet a ešte viac, čo zahŕňa najdôležitejšie meny, ktoré sú v rýchlom tempe, pokiaľ ide o rast v konkrétnom okamihu, a aktívne peňaženky používateľa zobrazuje aj v položke „Obľúbené“..

Freewallet má tiež svoju peňaženku Token, špeciálne vyrobenú pre tokeny postavené v rámci blockchainového ekosystému Ethereum. Prijíma, ukladá a prevádza tokeny založené na éteri. Táto peňaženka s tokenmi podporuje viac ako 350 tokenov ERC20 a samozrejme aj ethereum. V súčasnosti je k dispozícii iba pre používateľov systému Android.

K dispozícii je tiež Freewallet Lite, ktorý vytvoril tím Freewallet. Táto peňaženka očividne vznikla po rôznych negatívnych recenziách o tom, že Freewallet je uschovávacou peňaženkou, v ktorej sú uložené súkromné ​​kľúče používateľov. Táto peňaženka zaisťuje, že sa pre každú transakciu automaticky vytvára nová adresa, jej celkový zostatok a transakčná aktivita sa dajú ťažko sledovať. Je to hierarchická deterministická peňaženka, ktorá nevyžaduje žiadnu registráciu, má úplnú anonymitu, klientom riadené úložisko súkromných kľúčov a 100% súkromie. Tento vývoj je jedným obrovským úspechom tímu Freewallet. Freewallet Lite momentálne podporuje tokeny Bitcoin, Ethereum a ERC20 a je k dispozícii pre mobilných používateľov systému Android aj iOS..

Partneri freewalletu:

V rámci svojho vývoja a upgradov a samozrejme kvôli umožneniu podpory ďalších populárnych coinov v priebehu času Freewallet nadviazal rôzne partnerstvá s rôznymi poprednými coinmi, krypto / digitálnymi projektmi a finančnými spoločnosťami ako Bankex, MinerGate, Digibyte, KIN, NUT , EOSDT a Decent Wallet, stačí spomenúť niekoľko.

partneri pre kontrolu freewallet

Freewallet Review: Funkcie

Freewallet ako rodina má medzi sebou niekoľko identifikovateľných prvkov, ktoré ich v porovnaní s ostatnými peňaženkami vynikajú;

Možnosť nákupu podporovaných coinov pomocou kreditnej karty.

nákup kreditnej karty freewallet

  • Predplatený telefón je možné dobiť pomocou bitcoinu priamo z Freewalletu
  • Prítomnosť štyroch rôznych možností poplatkov pri prevode bitcoinu a iných coinov
  • Dostupnosť 13 rôznych jazykových funkcií vrátane angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, ruštiny, taliančiny a zjednodušenej čínštiny
  • Bezplatné okamžité transakcie medzi používateľmi služby Freewallet

Freewallet Recenzie: Poplatky

Na Freewallete je ťažké nájsť veľa informácií o poplatkoch. Na prvý pohľad je všetko zadarmo. Žiadne poplatky za prihlásenie, predplatné alebo veľké rozšírenie výmenných kurzov.

Poplatky za freewallet sú rovnako vysoké. Dodáva sa s predvoleným poplatkom za každú možnosť poplatku v závislosti od naliehavosti prevodu, ktorý sa zmení po započítaní sumy, ktorá sa má previesť. Má rozsahy poplatkov nízke, normálne, rýchle a urgentné.

Poplatok účtovaný za každý rozsah možnosti poplatku závisí výlučne od výšky transakcie a aktuálneho zaťaženia siete. Predvolená možnosť poplatku v skutočnosti zostáva „Normálna“.

Funkcia výberu z rôznych rozsahov možností poplatkov vám dáva výhodu regulovať rýchlosť transakcie digitálnej meny sami.

Je Freewallet bezpečný?

Jeden by odpovedal áno. Freewallet nikdy nemal negatívny bezpečnostný záznam. Tím zaisťuje bezpečnosť finančných prostriedkov používateľov a zaviedol rôzne bezpečnostné prvky, ktoré to umožňujú;

  • Prítomnosť PIN kódu a Touch ID.
  • Aktívne 2faktorové overovanie.
  • Viacnásobný podpis transakcií pred potvrdením.
  • Chladiarenský sklad pre finančné prostriedky.
  • Možnosť pravidelne kontrolovať všetky prihlásené relácie a ukončiť všetky neznáme.
  • Prítomnosť transakčných limitov pre výbery, prispôsobiteľné používateľom.

Je Freewallet najlepšia krypto peňaženka?

Freewallet nemusí byť hodnotený ako najlepšia krypto peňaženka, ale vzhľadom na svoje vlastnosti, históriu a recenzie vyniká ako vynikajúca krypto peňaženka pre používateľov a obchodníkov s kryptami. Freewallet sa tiež ľahko inštaluje, nastavuje a používa s veľmi ľahkými a užívateľsky prívetivými rozhraniami (ako vidíte ďalej).

kontrolný panel freewallet

Alternatívy k Freewallet:

Kontrola Freewallet bude neúplná bez poskytnutia niekoľkých alternatív Freewallet na základe ich funkcií, základne zabezpečenia a poskytovaných služieb. Zahŕňajú peňaženku ESR, Electrum, peňaženku Blockchain, Coinomi, Jaxx, Cryptonator, UnifyPay, GuardaWallet a Monerujo.

Ak chcete získať ďalšie informácie o tíme a jeho produktoch vrátane aktualizácií vývoja, môžete kedykoľvek kontaktovať podporu Freewallet, alebo skontrolovať jeho totožnosť domovská stránka Pre viac informácií.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me