V dnešnom modernizovanom svete prevzala digitálna technológia všetko as týmto sa čoraz viac ľudí stáva profesionálnymi používateľmi kryptomeny. Je však potrebné mať na pamäti, že keďže sa kryptomena stáva trendom, je potrebné zaručiť aj jej bezpečnosť. Všade prevládajú hackerské a podvodné činnosti, ako sú krádeže, vydieranie atď., Aby sme chránili naše krypto peňaženky, potrebujeme služby miešania bitcoinov. Bitcoinový mixér pomáha nám udržiavať náš majetok v anonymite. Tieto bitcoinové mixéry „miešajú“ vaše coiny a vracajú používateľov s inou sadou coinov namiesto pôvodných, aby zaistili správne zamiešanie a anonymitu.

Čo je služba miešania bitcoinov

Služba miešania bitcoinov je služba, ktorá pomáha používateľom zostať v anonymite a tým pádom v bezpečí prerušením spojenia medzi starými a novými peňaženkami zamiešaním ich mincí.

Rovnako ako každá iná technológia, bitcoin nie je taký bezpečný, ako to používatelia očakávajú, pretože aktivity bitcoinu sa zaznamenávajú verejne a je k nim ľahký prístup prostredníctvom blockchainu. Hackeri môžu sledovať odosielateľa a príjemcu tokenov prevedených do siete prepojením peňaženky s kryptomenami a vašim menom, čo vás tiež môže ohroziť, pretože títo hackeri môžu kryptomenu používať na nebezpečné trestné činy pod vašim menom..

Prečo by som mal používať službu miešania bitcoinov?

Väčšina ľudí verí, že bitcoin je bezpečný a oprávnene, pokiaľ neprepojíte svoju peňaženku so svojimi osobnými údajmi, a to sa musí stať. Aj keď raz pošlete svoju e-mailovú adresu do peňaženky alebo iné dôležité informácie, potom ste vonku v mori a pripravení na to, že vás chytí more hackerov. Pretože vaša peňaženka môže poskytnúť stopu k vašej totožnosti, môže vám to spôsobiť problémy, pretože vám môžu ublížiť zločinci a byť vyšetrovaní orgánmi činnými v trestnom konaní..

Navyše, ak sa užívateľ pokúsi kúpiť kryptomenu prostredníctvom bitcoinovej burzy, ktorá žiada o overenie KYC / AML, je potrebné nahrať obrázok kvôli totožnosti, a to je miesto, kde sa vaše osobné informácie verejne prejavujú pri nákupoch z tejto burzy.

 Ako funguje BitMix?

BitMix sľubuje skrytie vašej identity zamiešaním a vyčistením mincí. Je veľmi ľahko použiteľný a funguje veľmi organizovane. Už má zálohu „zmiešaných coinov“, ktorá sa už používa. Musíte len vyplniť daný formulár a potom odoslať požadované množstvo na adresu poskytnutú serverom.

PREČÍTAJTE si, ako používať Ripple (XRP) na kryptové stávky Sprievodca pre začiatočníkov

Bitcoin Blender potom automaticky zamieša vaše coiny zmiešaním s kryptomenou niekoho iného na centrálnom účte, aby uvoľnil novú sadu coinov zhromaždených z náhodných adries. Používatelia dostávajú rovnaké množstvo bitcoinu, aké predtým poslali, po odpočítaní poplatku za službu, tentokrát však s veľkým zvýšením zabezpečenia.

Poskytuje tiež záručný list, ktorý je digitálne podpísaným potvrdením, a zaručuje, že táto adresa je autentická a generovaná serverom.

Tri hlavné kroky miešania mincí sú tieto:

Krok 1: Vytvorte objednávku

Používateľ musí vyplniť množstvo mincí, ktoré chce zmiešať, a potom ho odoslať do služby BitMix. V prípade, že dostanete špeciálny kód, môžete ho tiež zadať a povoliť funkciu „randomizácie“.

Krok 2: Posielanie mincí

Ďalej musí používateľ tieto mince poslať na adresu poskytnutú serverom.

Krok 3: Príjem čistých mincí

Na záver si stačí chvíľu počkať a vaše nové a nahradené anonymné coiny sa automaticky prevedú do vašej peňaženky so záručným listom ako dôkazom.

Ak sa rozhodnete pre a partnerský program, môžete získať províziu za každého pozvaného používateľa. Podmienky pre partnerský program sú uvedené na obrázku.

Funkcie BitMix.Biz

Bitcoin Mixer vám poskytne množstvo výhod a je to doslova najlepšia voľba pre akýkoľvek druh kryptomeny, či už je to bitcoin, ethereum alebo litecoin. Má veľa výhod, ako napríklad: 

 1. Podpora viacerých jazykov:

Tento bitcoinový mixér je rozmanitý mixér s podporou všetkých druhov komunít patriacich k akejkoľvek etnickej skupine. Podporuje všetky jazyky vrátane angličtiny, Ruska, hindčiny, portugalčiny, čínštiny, kórejčiny, indonézštiny, nemčiny, holandčiny a poľštiny.

 1. Podpora viacerých kryptomien

Mnoho bitcoinových stavačov podporuje iba bitcoin, ale v prípade BitMix podporuje nielen bitcoin, ale aj ethereum, litecoin a Dash, ktoré boli práve zavedené..

 1. Podpora pre Clearnet, Tor a NoJS

Svoju podporu rozširuje na Clearnet, Tor, a NoJS bez verzie JavaScriptu, čo uľahčuje jeho používanie.

 1. Na zmiešanie je potrebné minimálne množstvo

BitMix.Biz nevyžaduje, aby ste mali veľké sumy kryptomeny, aby ste mohli pracovať. Môžete ho použiť s minimálnymi 0,005 BTC \ LTC \ DASH.

 1. Služba okamžitého prevodu

Prostredníctvom tohto bitcoinového mixéra nemusíte čakať na prevod mincí, pretože sa prevedú okamžite. Po transakcii sa používateľovi tiež pošle potvrdenie o zaznamenaní.

 1. Úplná anonymita

Najlepšie na tomto bitcoinovom mixéri je, že nevyžaduje, aby ste poskytli všetky svoje osobné informácie. Vyžaduje minimálne množstvo informácií a tie sa tiež odstránia z vášho záznamu po 72 hodinách alebo dokonca okamžite so žiadosťou na stránke objednávky.

 1. Možnosť nastaviť vlastný poplatok

Bitcoin Mixer oklamal útočníkov tým, že vám umožnil nastaviť si vlastný poplatok sami. Ak hackeri poznajú poplatok za službu, potom je pre nich veľmi výhodné analyzovať blockchain a sledovať transakcie.

 1. Kód na uzamknutie vašich predchádzajúcich mincí

Po prvej transakcii získate špeciálny kód, ktorý zaručí, že po použití služby BitMix už nikdy nedostanete späť žiadne svoje predchádzajúce mince, čo vašu peňaženku vysleduje.

 1. Podpora randomizovanej možnosti

Toto je iba pridaná vrstva zabezpečenia, ktorá vám pomôže prijať minimálne 2 alebo viac transakcií na každú výstupnú adresu. To hackerom sťažuje analýzu transakcie, ale minimálna suma potrebná na povolenie tejto funkcie je 0,1 BTC alebo 1 LTC.

 1. Flexibilné nastavenie

S pomocou bitcoinového stavítka máte možnosť zvoliť si manuálne alebo automatické nastavenie, aby ste dosiahli maximálny úžitok podľa vášho výberu.

 1. API a partneri pre vaše projekty

Môžete tiež získať podporu našich rozhraní API pre vývoj vlastného mixéra a okamžité platby od každého pozvaného používateľa pri každej transakcii. Toto API môžete použiť na svoje vlastné výhody, aby ste zákazníkom poskytli vymenené mince.

 1. Záručný list

BitMix.Biz skutočne rozumie bezpečnostným problémom a pretože by mal poskytovať úplnú anonymitu a bezpečnosť, ako môže ponechať svoje služby v akejkoľvek medzere. Za účelom uchovania záznamu a autenticity poskytuje svojim zákazníkom po každej transakcii digitálne podpísané potvrdenie s tvrdením, že náš server vygeneroval konkrétnu adresu..

PREČÍTAJTE SI BestMixer.io je najlepší bitcoinový mixér roku 2019

Záver

Kryptotrh je rozsiahly a existuje veľa ďalších možností, ako anonymne získať mince pomocou miešania, ale väčšina z nich má nevýhodu. BitMix je legitímna možnosť, ktorá ponúka úplnú anonymitu a na rozdiel od iných mixérov ponúka vysokú likviditu, čo je veľmi dôležité pre zabezpečenie toho, aby mince na druhej strane boli úplne oddelené od peňaženky a zostali v anonymite.

Z tohto dôvodu je najúčinnejším spôsobom ochrany pred hackermi a votrelcami zaistenie dôvernosti v dnešnom svete získanie výmeny anonymných mincí prostredníctvom mixéra bitcoinov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me