Polkadot, kripto topluluğu için 2021 yılı için büyük ikramlardan biridir. Burada size ayrıntılı 5 yılı vereceğiz. Polkadot (DOT) fiyat tahmini. Proje, yatırımcıların ve tüccarların şaşkına dönmesi ve “Polkadot (DOT) iyi bir yatırım mı?” Ancak tahmin hakkında bir varsayımda bulunmadan ve soruları cevaplamadan önce, Polkadot’un ne olduğunu ve ne hakkında olduğunu bilmemiz gerekiyor. Geliştiricinin Blockchain’lerini oluşturmasına nasıl yardımcı oluyor? Başlayalım.

Polkadot Ağı ve Kökeni

Polkadot ağı 2016’da yeniden geliştirildi. Polkadot, merkezi olmayan web’i işlevsel ve kullanıcı dostu hale getirmek için bir İsviçre kuruluşu olan bir Web3 vakfının amiral gemisi projesidir. Bununla birlikte, ana ağ tanıtıldığında, Polkadot parası patladı. Birkaç hafta içinde DOT, ilk 10 kripto para biriminde piyasa değeri sıçraması gördü. Polkadot, zamanla ve artan taleple büyüyebilen ölçeklenebilir bir Blockchain oluşturmak için çalıştı..

Projenin temel amacı, çok sayıda Blockchain’in birbiriyle etkileşim kurmasını sağlayan bir forum oluşturmaktır. Belirli özelliklere sahip farklı Blockchain’ler, standart bir güvenlik sistemine dayalı olarak çalışacak ve gelecek nesil İnternet için temel oluşturacaktır. Projenin vizyonu, tam bir merkezi olmayan 3.0 İnternet oluşturmaktır.

Polkadot (DOT) Yerel Kripto Para Birimi

DOT belirteci, Polkadot Blockchain’in yerel kripto para birimidir. Polkadot, tüm DOT sahipleri için oy hakları konusunda dinamik bir yönetim yapısına sahiptir. DOT sahipleri veya yönetim kurulu teklifte bulunabilir. Her durumda, plan üzerinde bir fikir birliğine varmak için sonuca dayalı bir oylama yapılabilir. Teklifin işe yaraması için, oylama payındaki tüm paydaşlar tarafından kabul edilmelidir..

Yerel DOT belirteci bir ERC-20 belirteci değildir çünkü Blockchain ağına fayda sağlayan Polkadot Blockchain’e dayanır. Jetonun üç ana amaçlı Bağlanma, Staking ve Yönetişim vardır. Sahipler, Polkadot ekosistemi üzerinde tam kontrole sahip. İyi davranış için ödüllendirilebilirler. Bu, tüm sahiplerin yalnızca temel fikir birliği gereksinimlerini karşılayan işlemlere katılmasını tetikler..

  1. Dogecoin Fiyat Tahmin 2021-2025 | DOGE 1 $ ‘a ulaşabilir mi??
  2. Chainlink Fiyat Tahmini 2021-2025 LINK 100 Dolara Ulaşacak?

Polkadot Fiyat Analizi & Tarih

Polkadot Vakfı Ekim 2017’de bir karlı ICO, yaklaşık 140 milyon dolar topladı ve 10.000.000 DOT stokunun yaklaşık yarısını sattı. Ancak şirket, ne yazık ki, biri 2019’da diğeri 2020’de olmak üzere iki satış turu gerçekleştirmesini gerektiren kayıplardan kaynaklanıyordu. ICO günlerinde, tek bir DOT neredeyse 30 $ değerindeydi, ancak DOT holdingleri yeniden canlandı. Ağustos 2020. Yani, 30 dolarlık jeton satın alan kullanıcılara her biri 6 dolarlık 100 dolarlık yeni madeni para teklif edildi. Bu nedenle, tek bir madalyonun ortalama fiyatı 600 $ ‘dır..

Dot-token yolculuğu sayesinde token altı dolar fiyatıyla başladı, ancak daha sonra ani bir düşüş 2.81 dolarlık bir tokena yol açtı. Yeni yeniden tanımlama, bir günde sıfırdan 5 milyar doların üzerine ani bir piyasa değer artışına katkıda bulunan birkaç token sağladı. Bu nedenle çok kısa bir zaman çizelgesinde ilk 10 kripto para sıralamasına ulaştı. Tüm bunlar DOT fiyatlarını şu anki 17.58 $ fiyatına itti..

Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini

Polkadot Fiyat Tahmin 2021

Yerel DOT jetonu, lansmanından bu yana iyi performans gösterdi. Madeni para, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 2,70 dolar ile karşı karşıya kalmasına rağmen, bu süreden kısa bir süre sonra, istikrarlı bir büyüme ile potansiyel bir yatırım olarak ortaya çıktı. Şu anda 17.58 $ civarında işlem görüyor, kripto paranın 2021 yılı sonunda 23.68 $ değerinde işlem göreceği tahmin ediliyor. Tokenin potansiyeli tartışılmaz ve birçok analist ve tüccar uzun vadeli yatırımlarda gelecekteki potansiyeli görebilir..

Tradingbeasts tarafından Polkadot Fiyat Tahmin 2022-2024

Kripto piyasası oynaklık tarafından yönlendirilir. Günümüzde fiyatları tahmin etmek ve son fiyatları güncel tutmak zor. Bu konuda, Ticaret yürürlüğe girer. Platform, Polkadot’un önümüzdeki 5 yıl için doğru fiyat tahminlerini sağlıyor. Tüm tahminler, doğrusal regresyonların bir kombinasyonu kullanılarak gerçekleştirilir. Platforma göre 2022 yılı fiyatının 30.631 dolar olacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki yıl için fiyatların artması bekleniyor. Aralık 2023’te beklenen minimum fiyat 30.550 $ ve maksimum tutar 44.926 $ ‘dır. Beklenen fiyatlar, piyasanın oynaklığına bağlıdır. Ocak 2024’te DOT fiyatının ortalama 36.462 $ olması bekleniyor..

Cüzdan yatırımcısı 2022-2025 için Nokta Fiyat Tahmini

Cüzdan yatırımcılarının analistlerine göre, DOT fiyatı yavaşça artıyor ve daha az hızlı bir düşüş yaşıyor. Bununla birlikte, iş davranışına, kendi hızında çalışıyor gibi göründüğü için, tam olarak karar verilemez..

2022’nin başında, DOT’un 19.65 $ veya üzerinde olması gerekecek. Fiyat, daha yüksek tarafta 20 dolara bile vurabilir. 2023 yılına kadar fiyat 23.587 doların üzerine çıkacak ve 25 dolara yol açabilir. Fiyatın Ocak 2025’e kadar 20 ila 25 ABD Doları arasında olacağı tahmin ediliyor ve 2025’in ortasında 35 ABD Dolarını geçeceği tahmin ediliyor. 2025’te, DOT’un 2025 Aralık’taki fiyatı 40 ila 42 ABD Doları arasında bir yere vuracak..

2022-2025 için DigitalCoinPrice Polkadot (DOT) Fiyat Tahmini

Göre DigitalCoinPrice Polkadot oranlarının 2022’nin başında artırılması bekleniyor. Polkadot’un (DOT) 2022 Ocak ayında fiyatları 31,24 $ ‘dan 33,54 $’ a çıkabilir. 2023 yılında 1 Polkadot (nokta) fiyatının 36,78 $ ‘a ulaşması bekleniyor. 2024 yılı için 44,32 $ ve 2025 $ 52,4.

CoinArbitrageBot tarafından Polkadot fiyat tahmini 2022, 2023 ve 2024

Tahmini CoinArbitrageBot yatırım için yeşil ışık sağlar ve uzun vadeli bir fiyat artışı öngörür. Polkadot 2022 tahmini, önümüzdeki birkaç yıl içinde daha da artması beklenen 24.0650 $ ‘a sahip. 2023 yılı için fiyatın 38.9372 dolar olacağı tahmin ediliyor. CoinArbitrageBot, bu listedeki ilk analist görüşlerinden biraz daha olumlu ve zaten 2024’te 63.004 $ ‘ın üzerinde bir fiyatı var. CoinArbitrageBot da uzun vadede genel olarak hala iyimser.

MindMathMoney tarafından Polkadot 2021 fiyat tahmini

Polkadot, Kripto Topluluğuna Nasıl Yardımcı Oluyor?

Polkadot Web3 Vakfı, geliştiricilere hızlı ve verimli bir altyapı temeli sağlamak için tamamen entegre bir Blok Zinciri oluşturdu. Web temeli bir alt tabaka sağlar. Substrate, rust ve C ++ gibi en yaygın dillerden birinin desteğiyle Blockchain’inizi olabildiğince çabuk oluşturmanıza yardımcı olur. Alt tabaka üzerinde geliştirme ile yapılan tüm projelerin otomatik olarak Polkadot Blockchain ile uyumlu olduğu kabul edilir..

Polkadot’un özellikleri sadece geliştiriciler için değildir. Yatırımcılar, önemli bir özellikten yararlanmak için uzun vadede Staking’i de kullanabilir. Yılda dolaşan DOT sayısı% 10 artmaktadır. Paydaşlar, Polkadot Ağı boyunca çeşitli aşamalarda aday gösterecek ve onaylayacaktır. Herhangi bir görevi yerine getirmeden önce, stakerların Blockchain tarafından belirtilen görevleri gerçekleştirmek için belirli miktarda DOT tutması gerekir..

Polkadot nasıl alınır

Çoğu kripto para birimi borsasında Polkadot (DOT) satın almak için halihazırda bitcoin (BTC) veya eter (ETH) takas etmiş olmanız gerekir. İyi haber şu ki, kredi kartınız veya banka hesabınız Coinbase’de herhangi bir kripto para birimi satın almak için rahatlıkla kullanılabilir. BTC ve ETH’nin çevrimiçi olarak satın alınabileceği başka siteler de var, ancak Coinbase, kripto endüstrisindeki yeni yatırımcılar tarafından daha iyi kullanılıyor..

Herhangi bir borsada çevrimiçi bir hesap oluşturun. Ödeme yönteminizi ayarlayın ve kimliğinizi doğrulayın. Bundan sonra gitmekte fayda var. Polkadot ile BTC veya ETH’nizi takas edin.

DOT nerede saklanır

Polkadot ile ilgili en şaşırtıcı şey, herhangi bir cüzdan indirmenize veya herhangi bir donanım cüzdanı satın almanıza gerek olmamasıdır. Polkadot, polkadot.js.org adresinden erişebileceğiniz bir mobil cüzdana sahiptir. Yeni gelenlerin çoğu bu şeyi bilmiyor ve pahalı cüzdanlarda bir sürü para israf ediyor. veya 2021’de En İyi Polkadot Cüzdanları hakkındaki ayrıntılı rehberimizi okuyabilirsiniz.

DOT’ta bir hesap oluşturmanız yeterlidir ve paralarınızı borsadan hesabınıza kolayca taşıyabilirsiniz. Bu kadar kolay. Parolanızı ve yedek tohumunuzu hatırladığınızdan emin olun. Bu şifrelerin her ikisini de unutursanız, madeni paralarınızı kurtarmak için yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur..

Polkadot Fiyat Tahmini SSS

Polkadot, Ethereum’dan daha mı iyi?

Tasarım hedefleri, her iki Blockchain’deki temel farklılıklardan biridir. Ethereum, dağıtılmış finans ve akıllı sözleşmelerin entegrasyonu için bir forum olmaya çalışırken Polkadot, insanların tüm Blok Zincirleri oluşturmalarına ve bu Blok Zincirleri birleştirmelerine yardımcı olma hırsına sahiptir..

Polkadot (DOT) iyi bir yatırım mı?

Polkadot, son zamanlarda piyasaya sürülen ve hala piyasada kripto dalgaları yaratan bazı popüler kripto paralardan daha güvenli bir yatırımdır. Projelerin potansiyeli ve değeri köprülerden vurabileceğini gösteriyor.

Polkadot (DOT) 40 dolara ulaşacak mı??

Şimdiye kadar yapılan neredeyse tüm tahminler, madalyonun önümüzdeki yıllarda büyüme potansiyeline sahip olduğunu belirtiyor. Büyük öngörüleri tamamladıktan sonra, 2025 yılına kadar madalyonun 40 $ fiyatına ulaşacağını söylemek daha güvenlidir. 40 dolara ulaşmanın yolu zorlu görünüyor ama bu mümkün.

Düşüncelerimiz: Polkadot belki Karlı bir fırsat

Polkadot ile ilgili her şeyden, nasıl ortaya çıktığından ve nasıl çalıştığından bahsetmiş olsak da. Potansiyeli ve önemi, ona yapılan her yatırımın buna değeceği anlamına gelir. Polkadot olağanüstü bir yatırım mı? Oh, dünyanın en iyi 10 kripto girişimine girdiği için, portföyünüze oldukça değerli bir katkı olduğunu söyleyebiliriz..

Bu tahminler, her zaman olduğu gibi, bir satın alma kararı için birincil temel olarak görülemez. Uzmanların görüşleri genellikle teknik analizlere odaklanır ve ayrıca dış faktörleri de dikkate alır. Kendi fikirlerinizi toplamak ve tahminleri sadece kendi bakış açınızı oluşturmak için kullanmak da faydalıdır..

Herhangi bir konuya dokunulmadan kaldı ve bu bloga daha fazlasını eklemek istiyorum. Aşağıdaki yorum yapın ve mümkün olan en kısa sürede yanıtlayacağız.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me