Minca, ktorú vytvoril jeden zo zakladateľov siete Ethereum, bude protokolom Blockchain budúcej generácie. Tento článok vás prevedie najlepšími peňaženkami na uloženie vašich Polkadot (DOT) s podtextom udržiavania bezpečnosti 101 na pamäti.

Vďaka Polkadotu a jeho natívnym tokenovým úspechom DOT sa stal veľmi dôležitým pri ukladaní vašich aktív. Nájsť správnu platformu je vždy hektické, ale nevyhnutné. Našťastie sme zostavili zoznam a existuje spravodlivý podiel peňaženiek, ktoré môžete používať bez toho, aby ste si mysleli tretie.

Pomocou tohto zoznamu sa môžete dozvedieť viac o základoch Polkadot, kde uložiť svoje coiny a nakoniec Skim tohto článku.

Čo je Polkadot?

 Je to už nejaký čas od uvedenia Polkadotu na trh, ale pôvodný token Polkadotu (DOT) otriasol priestorom kryptomeny. Dnes je minca uvedená v zozname 10 najlepších mincí podľa trhovej kapitalizácie. Na pomenovanie DOT sa používa veľa slov a fráz, ale známy je „Ethereum Killer“..

Polkadot je projekt zameraný na improvizáciu decentralizácie internetu. Táto minca umožňuje vývoj nových blockchainov a inteligentných kontraktov. Protokol Polkadot je iniciovaný a regulovaný natívnou menou názvu Polkadot DOT. Parity Technologies je firma stojaca za vývojom siete Polkadot. Sieť sa vyvíja pomocou substrátu, stavebného nástroja používaného na stavbu Blockchainu. Predikcia ceny Polkadotu na roky 2021 až 2025

Najlepšie peňaženky Polkadot z roku 2021

Nižšie je uvedený zoznam najlepších peňaženiek Polkadot z roku 2021

1. Atómová peňaženka

Atómová peňaženka môže slobodne používať neviazanú peňaženku na kryptomeny, ktorá podporuje všetky tokeny ERC-20. Atomovú peňaženku môžete vytvárať a otvárať prostredníctvom rôznych operačných systémov, ako sú macOS, Windows, Linux, Android a iOS. Najzaujímavejšou a povestnou funkciou sú atómové swapy na časti tejto peňaženky, ktoré vám umožňujú zameniť kryptomeny. Možnosť zabudovanej výmeny vám umožňuje prevádzať množstvo kryptomien pomocou platformy Atomic Wallet.

Tím, ktorý stojí za projektom, je vysoko profesionálny a má povesť v krypto komunite. Rozhranie je najlepšie pre nové deti aj pre profesionálne. Peňaženka má tiež svoj natívny token, ktorý je tiež tokenom ERC-20.

2. Podpis parity

 Kto potrebuje ústup po tom, čo má ruky na podpisovej peňaženke Parity? Mobilná peňaženka typu open-source zámerne vyvinutá na použitie v režime offline na ukladanie vašich kryptomien. Peňaženka je k dispozícii v systémoch IOS aj Android. Je to offline peňaženka, čo znamená, že bez pripojenia mobilného telefónu k akejkoľvek internej alebo externej sieti môžete ľahko uskutočňovať transakcie.

Väčšina mobilných peňaženiek vyžaduje na ďalšie pripojenie k sieti, ale v takom prípade vám peňažná peňaženka Parity Signer Polkadot poskytuje ďalšiu vrstvu zabezpečenia. Aj keď sa nikdy nepripojí k internetu, vaše súkromné ​​kľúče sa nikdy neukladajú online. Vďaka tejto úžasnej funkcii s názvom „Iba pozerať“ môžete sledovať svoj účet na ľubovoľnom počítači v sieti a zároveň chrániť svoje súkromné ​​kľúče v mobilnej aplikácii..

Peňaženka podporuje väčšinu mincí A-ligy vrátane Polkadotu a môže byť pripojená k hardvérovým peňaženkám, napr. Zariadenia Trezor a Ledger.

3. PolkaWallet

Peňaženka s podporou viacerých mincí, kde môžete ľahko uložiť svoju bodku alebo akýkoľvek iný digitálny majetok, ktorý držíte. Farebné tabuľky, diagramy a intuitívne zobrazenie vás prinútia zamilovať sa do peňaženky a ešte viac do mince.

PREČÍTAJTE SI Top 6 najlepších peňaženiek Zcash 2021

Umožní vám to ľahko prezerať vaše uzamknuté, vyhradené a spojené aktíva veľmi ťažným a informatívnym spôsobom. Svoje aktíva môžete ľahko previesť jednoduchým dotykom overenia QR kódu.

Offline podpis veľmi pomáha pri zabezpečení vášho účtu. Izolovaním peňaženky môžete ľahko podpísať akúkoľvek transakciu offline. Jednou z mnohých a vzácnych funkcií, ktoré sa nám na tejto peňaženke páčili, o ktorej si myslíme, že táto peňaženka má, je sociálna obnova. V prípade, že ste zabudli svoje prihlasovacie údaje k účtu, stratené údaje môžete ľahko získať prostredníctvom prepojeného účtu sociálnych vzťahov.

Keďže ste oficiálnym produktom mince Polkadot, môžete vkladať svoje mince a získavať odmeny, ak tak urobíte. Polkawallet podporuje takmer 100+ kryptomien. Peňaženku možno označiť ako modernú peňaženku pre moderných držiteľov kryptomeny.

4. Peňaženka Cobo

 Máj hardvérových peňaženiek je lacný, s mnohými funkciami a neobmedzenou podporou rôznych kryptomien. To nie je to isté pre peňaženku Cobo. Táto špičková krypto peňaženka je dodávaná s cenou 479, čo z nej robí najdrahšiu hardvérovú peňaženku.

Táto prémiová cenovka ponúka nekompromisnú ponuku nielen bezpečnosti, ale aj ochrany pred fyzickým poškodením. Napriek svojej cene je peňaženka použiteľnejšia ako iné peňaženky.

Elegantný a veľký farebný dotykový panel robí peňaženku estetickejšou a ľahko použiteľnou. Peňaženka používa QR kód na umožnenie platieb a transakcií. Na zvýšenie bezpečnosti peňaženka nevyžaduje žiadne káblové ani Bluetooth pripojenie. Čo sa týka mínusu, peňaženka Cobo v tejto funkcii zaostáva. Do zariadenia môžete ukladať takmer všetky najlepšie kryptomeny a všetky tokeny EOS a Tron.

5. Peňaženka Guarda

 Ak hľadáte najlepšiu peňaženku, kde by ste mohli bezpečnejšie ukladať svoje DOT alebo iné kryptomeny, mali by ste vyhľadávanie zastaviť. Peňaženka Guarda je na trhu nová. Aj keď to nie je také populárne ako hardvérové ​​peňaženky, stojí to za to vyskúšať.

Peňaženky Guarda, známe ako mainstreamová minca, vám poskytujú neobmedzenú podporu so všetkými žetónmi a mincami prepojenými na sieť bitcoinov a ethereum. Zákaznícka podpora peňaženky je úžasná. Tím Guarda bude nonstop v prevádzke, aby vyriešil všetky vaše otázky a pomohol vám, ak máte nejaké.

Aplikácia sa síce dá stiahnuť úplne zadarmo, ale ak používate výmenu zabudovanú do peňaženky, musíte zaplatiť určité množstvo poplatkov. 3,5% poplatky sú vysoké v porovnaní s inými krypto peňaženkami a je to jedna z hlavných chýb peňaženky. Rozhranie je veľmi jednoduché a je vhodné pre začiatočníkov. Kľúčové vlastnosti tejto peňaženky sú dobré bezpečnostné opatrenia.

6. TokenPocket

Je známa ako univerzálna digitálna peňaženka na odosielanie, prijímanie a ukladanie vašich digitálnych aktív. Peňaženka je postavená na EOS Blockchain a podporuje veľa krypto tokenov. Vďaka tejto peňaženke nemusia obchodníci s kryptomenami používať iné peňaženky na ukladanie svojich viacerých kryptomien. Táto peňaženka podporuje takmer všetky mince a žetóny, ktoré sú dobre známe.

Token Pocket funguje ako portál vedúci k decentralizovaným aplikáciám. Prostredníctvom tejto peňaženky môžete ľahko komunikovať s decentralizovanými aplikáciami. Všetky tokeny ERC20, EOS v DEX, sú priamo uložené v peňaženke.

Funkčnosť systému EOS Blockchain je veľmi výchová a plynulá. Rozšírená funkčnosť vám pomôže dostať sa o všetkých novinkách týkajúcich sa tohto reťazca. A nakoniec, biometrická ochrana a viacvrstvový algoritmus pomáhajú zaistiť bezpečnosť vašich aktív.

PREČÍTAJTE si 9 najlepších peňaženiek so základnou pozornosťou (BAT) 2021

7. Potiahnite peňaženku

 Krypto priestor je momentálne plný peňaženiek. Peňaženky typu swipe sú jednou z nich, ktorá sa nedávno objavila na trhu. To, čo robí túto peňaženku tak jedinečnou a plnou funkciou, je priame vkladanie finančných prostriedkov do peňaženky prostredníctvom miestneho bankového účtu a prevod aktív do miestnej meny..

Pomocou peňaženky s krytom môžete ľahko nakupovať a predávať ľubovoľné kryptomeny odkiaľkoľvek na svete pomocou údajov o trhu v reálnom čase, ktoré vám umožnia analyzovať a uľahčiť nákup..

Transakčné poplatky peňaženky sú v porovnaní s ostatnými peňaženkami veľmi nízke. Záloha je bezplatná, ale výber závisí od typu Cryptos. Ale je isté, že je nižšia ako v iných krypto peňaženkách. K dispozícii je tiež verzia pre Android a IOS. Swipe ponúka nepretržitú zákaznícku podporu s úžasným tímom sediacim za vami, ktorý vás pokryje maximálnym úsilím. Peňaženka podporuje takmer 100 kryptomien vrátane Polkadot (DOT).

8. Peňaženka Lunie (mobilná a webová)

Lunie je oficiálnym produktom kozmického tímu. Peňaženka bola prvým produktom s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý vytvoril tím. Aj keď teraz je pod nezávislou spoločnosťou, ktorá vynakladá úsilie na to, aby bola peňaženka na prvom mieste v zozname.

Môžete použiť peňaženku na uloženie vášho Polkadotu alebo môžete vložiť svoje Cryptos a získať pekný zisk. Je navrhnutý tak, aby bol veľmi užívateľsky prívetivý. Aj začiatočníci môžu svoje mince ľahko vsadiť a uložiť bez vynaloženia veľkého úsilia.

Používatelia sa tiež môžu podieľať (ak chcú) na správe Cosmos prostredníctvom peňaženky. Lunie je neväzobná peňaženka. Chráni vaše súkromné ​​informácie v bezpečí a zabraňuje vášmu účtu pred hackerskými alebo phishingovými útokmi. Lunie je k dispozícii na webe a v rozšíreniach. Nedávno tím vydal svoje verzie pre Android a IOS.

9. Dôverujte peňaženke

Ďalšia známa mobilná peňaženka, verzia dostupná pre používateľov IOS aj Android. Peňaženka Trust je okrem podpory pre Polkadot založená na ekosystémoch Binance. Peňaženka je obľúbená pod slangom oficiálnej peňaženky skupiny Binance. Peňaženka Trust zaručuje, že všetky vaše súkromné ​​kľúče a úvodné frázy nikdy neopustia vaše zariadenie.

Peňaženka umožňuje vkladanie peňazí pre niektoré kryptomeny. Akékoľvek kryptomeny si môžete kúpiť aj priamo z peňaženky, čo je pohodlné a šetrí čas. Peňaženka je kompatibilná s Binance DEX. Vďaka tomu získate ľahký prístup k obchodovaniu. Recenzie na portáli IOS a Android sú celkom pozitívne, čo je veľmi povzbudivé. Tím tiež zaisťuje, aby rýchlo reagovali na používateľov, ak majú problémy a problémy.

Končiace myšlienky

A tu máte náš zoznam najlepších peňaženiek, ktoré vám pomôžu uložiť vaše Polkadots. S rastom adopcie mince Polkadots (DOT) rastie aj dopyt po jej podporovaných peňaženkách. Znamená to, že zoznam sa bude časom pravdepodobne rozširovať. Ak hľadáte ten najbezpečnejší, hardvérové ​​peňaženky nemôžu byť dosť dobré na to, aby vyhovovali vašim potrebám. Áno, môžete použiť aj vyššie uvedené peňaženky.

Nakoniec, akákoľvek peňaženka, ktorú si vyberiete, sa uistite, že nedochádza ku kompromisom v otázkach bezpečnosti. Postupujte podľa pokynov k bezpečnosti peňaženky 101. Pred vykonaním akýchkoľvek posledných krokov všetko dôkladne skontrolujte. Ak sa vám zasekne, sme tu pre vás a radi vám pomôžeme. Nechajte dole otázku a my vám pomôžeme.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me