Bitcoin gibi, Litecoin (LTC) muazzam ve büyüme beklenen bir kripto para birimidir. Bu yararlı kılavuz Litcoin fiyat tahmini rehber, yatırımcıların ve tüccarların LTC’nin önümüzdeki yıllarda yükselip yükselmeyeceğini düşünmelerine yardımcı olacaktır. Öngörülerimizi ve piyasa görüşlerimizi koyacağız. Ancak, bitcoinler 1000 $ ‘a ulaşacak mı veya Litecoin Bitcoin’den daha mı iyi gibi sorulara dalmadan önce, Litecoin’in Kökeni hakkında hızlı bir inceleme yapalım ve özetle.

Litecoin nedir?

Litecoin 2011’in sonlarında Bitcoin Blockchain için bir ağ geçidi olarak tanıtıldı. Eski bir Google çalışanı Charlie Lee, bu fikrin arkasındaki adamdı. Litecoin, daha madenci dostu bir kripto para birimi ortamına sahip olacağı fikrine sahip ve lansmanının arkasındaki ana fikir buydu. Madeni para, ortalama bir kişinin herhangi bir sofistike donanım olmadan madeni parayı çıkarabileceği akılda tutularak piyasaya sunuldu..

Piyasada bulunan Litecoin sayısı, bitcoin’den 4 kat fazla. Üstelik Litcoin, Bitcoin’den daha hızlı işlemler sunar, bu yüzden korkutucu görünmez. Bu Kriptoların her ikisi de, piyasadaki fiyatı ve kapitalizasyonundan çok farklı değildir. Bugün Litecoin, yıllar içinde potansiyel büyüme ile bitcoin’den sonra kripto pazarındaki en iyi varlık olarak kabul ediliyor..

Litecoin Geçmiş Fiyat analizi

Bugüne kadar Litecoin, yıl boyunca oldukça etkileyici bir performans sunarak bir sürücü aldı. Başlangıçta, kripto fiyatların iki katına çıkmasıyla 41 $ ‘a sıkışmış, piyasa yaz ayları için 40-50 $ aralığında bir işlem fiyatı ile LTC ile karşı karşıya kaldı. Bu hayranlık uyandıran bir performanstı ama büyü Ekim ayında Bull Run’ın sona ermesiyle başladı.. Coinmarketcap aşağıda gösterilen tablo:

Diğer Kriptoları göz önünde bulundurarak, Litcoin% 50’yi geçmeyi başardı. O zamanlar, Bitcoin’in 10.000 $ karşılığında engeli aşması neredeyse imkansızdı. Kasım ayında Litecoin 50 dolardan yaklaşık 88 dolara yükseldi. Fiyatlarda neredeyse% 60’lık bir artış oldu. Coin, yılı şık bir şekilde tamamladığından, Aralık ayı Litecoin için telaşlı bir yıl oldu. Bitcoin’in neredeyse 24.000 $ gibi rekor kıran fiyatına ulaştığı yerde, Litecoin daha iyi performans gösteren taraftaydı. LTC, 123.76 $ ile yıllık en yüksek seviyeye ulaştı. Litecoin’in mevcut piyasa işlem fiyatı 141.87 $.

  1. Tezos (XTZ) 2021-2025 İçin Fiyat Tahmini
  2. Cardano Fiyat Tahmin 2021-2025 | ADA 10 Dolara Ulaşacak mı??

Future Litecoin Fiyat Tahminleri

Bazı nedenlerden dolayı, Litcoin’in fiyatları Bitcoin’e bağlıdır. Bitcoin başka bir boğa koşusu ile aşılırsa fiyatlar yükselebilir. Pazardaki en son gelişmeler ve COVID ile geleneksel pazarlar kapanıyor. Çok genel konuşabiliriz ve kripto para birimlerinin 2021, 2022 ve benzeri yıllarda yükselmesini bekleyebiliriz. Piyasa aynı olmayacağı için altcoinlerin çoğu tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselecek.

Deli bir boğa koşusu, kripto kullanıcıları için Litecoin’de oldukça yüksek bir gelişme için tek umut. Şimdilik iyi çalışıyor olsa da dalgalanma o kadar yüksek ki fiyatların düşmesi zaman almıyor. Litecoin’in ne kadar gidebileceğini tahmin etmek için aşağıdaki potansiyel yüksek ve düşük değerler aşağıda verilmiştir..

Litecoin Fiyat Tahmin 2021

Farklı varlıkların fiyatlarının hızla artması söz konusu olduğunda yarılanmanın ana olay olması gerekiyor. Birçoğu, yarılanma meydana gelirse önümüzdeki yıllarda Litecoin fiyatlarının yükseleceğine inanıyor. Gelecek güncellemelere göre, para birimi diğer Kriptolara sert bir nakavt verecek. Fiyat endişelerine gelince, analistler 2021’in sonunda 150 $ ‘a kadar düşmeyi hedefliyorlar. 2021’in sonunda potansiyel en yüksek seviye 230 $’ dan fazla olacaktır..

LTC Fiyat Tahmini 2022-2025

Madeni para yavaş ama kripto kullanıcılarına karşı daha fazla ilgi görüyor. En iyi ödeme yöntemlerini, uygun ücretleri sunarak tüm ağda en iyi seçim olmasını sağlar. 2023-2025 fiyat tahmini, Litecoin para biriminin önümüzdeki 5 yıl içinde benimsenmesine bağlı. Benimseme oranı iyi olacaksa, 2025’in sonunda 400 $ sınırını geçmesi bekleniyor..

Bu, bu büyümenin tutarlı olacağı anlamına gelmez. Tamamen boğa piyasasına bağlı olsa da. Bitcoin fiyatları doğrudan diğer kripto paraların coinmarketcap pozisyonuna çarpıyor. Endişelendiğimiz kadarıyla Litecoin, 487 $ ‘a kadar yükselmeyi tercih ederek 324 $ arasındaki potansiyel yüksek bir aralıkta kalacak. Ama yine de her şey piyasanın oynaklığına bağlıdır.

Litecoin Fiyat Tahmin 2021-2025

Ticaret web sitelerini farklı coin’lerin fiyat tahminiyle günlük olarak güncelleyin. Tahmin, tarihsel verilere dayanır ve sonuçlar, regresyon ve korelasyon analizi yardımıyla yapılır. Platformun bir litcoin tahmini var. Tahmin çoğunlukla uzun vadelidir. Uzun vadeli tahminler bir şekilde iyimser kabul edilir. LTC’nin 2021’in sonunda yakışıklı bir miktar azalacağına inanılıyor. 2022, litcoin için biraz iyi bir yıl olacak çünkü madeni para 2022’nin sonunda yaklaşık 259 dolara çıkacak. 2024 için yaklaşık 413,3 dolar ve 2025 yılına kadar 400 dolarlık sabit bir değere ulaşacak.

2021-2025 için LTC Fiyat Tahmini

Litecoin artacak mı? Nasıl DigitalCoinPrice madeni paraların gelecekteki tahminini analiz eder Şimdi Litcoin’in fiyat tahmininin daha da nasıl değişeceğine bir göz atalım. Platform, bu altcoin’in Ocak ayında 219 dolara dokunarak tek başına% 26 artacağını tahmin ediyor. Dahası, Haziran ayında 230 $ ‘ın biraz üzerine veya üstüne çıkması bekleniyor ve yıl sonunda, 2021 Litecoin biraz düşecek ve 1 Litecoin başına 162.47 $ değeriyle sona erecek..

Litecoin’in 2022’de 188,59, 2023’te 214, 2024’te 192,75 ve 2025’te 302,52 uzun vadeli tahminleriyle piyasa enflasyonunun nispeten istikrarlı olduğu tahmin ediliyor..

Ancak, bu rakamlar çoğunlukla madalyonun dezavantajıdır. Şu anda, madeni para neredeyse 181,87 dolardan işlem görüyor, 2025’in sonunda madalyonun potansiyel olarak yaklaşık 450 dolar gibi yüksek bir değerle işlem görmesi bekleniyor. Verilen fiyat değerleri oldukça basittir. DigitalCoinPrice ile Litecoin’in değerini yükseltmenin hiçbir yolu olmadığından.

Litecoin fiyatını etkileyebilecek faktörler

Pek çok faktör Litcoin (LTC) fiyatını bir şekilde etkileyebilir. Başka bir deyişle, Litcoin’in geçmişte yaptığı gibi, tarih kendini tekrar edebilir. Önümüzdeki yıllarda yarılanmanın gerçekleşmesi bekleniyor. Platformdaki daha fazla oyun yatırımcıları çekebilir veya farklı fiziksel mağazaların ve çevrimiçi mağazaların dijital varlıkları kabul edebildiği bir durum olabilir..

Bu, önümüzdeki yıl kaç kullanıcının Litecoin ile tanışacağına bağlı. Daha fazla kullanıcının madeni paraya daha fazla yatırım yapması gibi. Dahası, Litecoin’in halka erişilebilir bir yaklaşımı var, bu nedenle daha fazla varlık getiren daha fazla küçük olacağına ve bunun fiyatını etkileyeceğine dair umut var..

Litecoin’i nereden ve nasıl satın alabilirim?

Litecoin satın alabileceğiniz birçok borsa var. Ancak bir satın alma işlemi yapmadan önce, LTC’nizi saklamak için güvenli bir cüzdanınız olduğundan emin olun. Kriptolarınızı asla herhangi bir borsada saklamayın. Kripto satın almak için Binance, Bit Panda vb. Gibi en yüksek puan alan borsalardan herhangi birini seçin. Borsalardan herhangi birinde bir hesap oluşturun. Dolandırıcılık veya hırsızlık olmadığınızı önlemek için borsaya kimliğinizi kanıtlamanız gerekir. Satın alma işlemini gerçekleştirenin siz olduğunuzdan emin olmak için fotoğraflı bir kimliğe ihtiyaçları vardır.

Şimdi neredeyse bitti. 1 $ kadar düşük bir fiyatla başlayabilirsiniz. Değişim için ödeme yapmak için banka kartı, kredi kartı kullanabilir veya banka hesabınız üzerinden ödeme yapabilirsiniz..

Litecoin (LTC) Fiyat Tahmini SSS’leri

Litecoin 1000 $ ‘a ulaşacak mı?

Önümüzdeki yıl 2021, 2022 ve benzeri gibi birçok platform ve analist, Litecoin’in (LTC) fiyatının 2021’in sonunda 200 $ ‘ı geçerek tekrar yükseleceğine inanıyor. 500 $’ a ulaşmak iyimser olurdu Ama kim bilir. Bu Kriptolar uçucudur ve istedikleri zaman şekillerini değiştirebilirler.

Litecoin’imi saklamak için en iyi cüzdanlar hangileridir??

En çok oy alan 8 hakkında ayrıntılı bir makalemiz var litecoin cüzdanlar LTC’nizi 2021’de saklamak için

Litecoin iyi bir yatırım mı?

Zaman zaman Litecoin (LTC) iyi bir yatırım olduğunu kanıtladı. Buna göre, Litecoin’in sırasıyla teknik ve temel gücü ve sinyali, Litcoin’in (LTC) ayı piyasasından çıkış yolunu açtığını gösteriyor. Litecoin’in sadece iyi değil, mükemmel bir yatırım olduğu söylenebilir..

Litecoin Bitcoin’den daha mı iyidir?

Bitcoin, kripto para biriminin parası olarak kabul edilir ve hem Litecoin hem de Bitcoin’in iyi ve kötü noktaları vardır. Ancak bu faktörler, daha fazla kullanıcıyı çekmek için sadece bir tanıtım gösterisidir. Dahası, bu faktörler madalyonun kullanılabilirliğini ve değerini etkilemez..

Nihai Karar

Madeni paranın gelecekteki fiyatı, madeni paraların sahip olduğu mevcut faktörlere bağlı değildir. Ancak pazar gelişimi sırasında ortaya çıkan faktörlere bağlıdır. Bu faktörler, herhangi bir madalyonun gelecekteki tahminlerini sonuçlandırır. Araştırmanı yapabilirsin. Pazarda yeniyseniz jeton sahipleri bir seçim yapmanıza yardımcı olabilir. Kripto pazarı o kadar değişken ki, herhangi bir madeni paranın tam değerini tahmin etmek neredeyse imkansız..

Litecoin iyi kurulmuş ve şimdiye kadar iyi performans gösteriyor. Yukarıda da söylediğimiz gibi Litecoin’e yatırım yapmak olumlu. Kendinizi günlük olarak piyasa trendlerinden haberdar edin. En iyi seçimi yapabilmek için oran aralığına bir göz atın. Her türlü soru ve danışmanlık için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Litecoin’in 2025 yılına kadar fiyatla sonuçlanacağını düşündüğünüz şey. Dürüst tahminlerinizi yorum bölümünün altında bırakın..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me