Pretože je to len začiatok roka 2021, je to tiež ideálny čas na uskutočnenie niektorých projekcií. Takže dnes vám predstavujeme hviezdne lúmeny predikcia ceny.

Keď sa pozrieme presne na kryptotrh, jedným z faktorov, ktorý sa k nám okamžite objaví, je dojem, že sa kryptotrhu vôbec nedarí, ale naopak, je pôsobivý.

Dve zjavné skutočnosti, ktoré potvrdzujú túto predstavu, sú: Po prvé, všetky kryptomeny v zozname desiatich najlepších (podľa trhovej hodnoty) stúpajú, okrem XRP, ktorých hodnota sa znižuje, pretože je zasiahnutá žalobou SEC, a druhou je výkonnosť bitcoin, ktorý za posledné tri týždne zaznamenal rast zhruba o 60%.

Všeobecné trhové prostredie a výkonnosť bitcoinu sú vždy najdôležitejšími faktormi pri analýze akýchkoľvek altcoinov vrátane Stellar. Ale predtým, ako skočíme do cenovej analýzy Stellaru, najskôr preskúmajme, o čom tento altcoin je.

Čo je Stellar?

Hviezdna je sieť s otvoreným zdrojovým kódom, čo v podstate znamená, že ktorýkoľvek používateľ Steller môže pristupovať k svojim systémom a ovplyvňovať fungovanie. Prijíma všetky druhy peňazí, nikoho privileguje a podporuje ľudí pri vytváraní, odosielaní a obchodovaní so všetkými druhmi mien.

Steller rovnako ako všetky ostatné známe kryptomeny beží v decentralizovanej sieti postavenej na blockchaine, ktorý udržuje sieť synchronizovanú. Stellar Blockchain zvyšuje efektivitu siete, znižuje náklady, šetrí čas a tiež umožňuje sieti adekvátne vykonávať cezhraničné transakcie. Aj keď je svojou povahou veľmi podobný bitcoinu a ethereu, je od nich dosť odlišný, pretože zobrazuje seba samého v zásade ako platbu a nie ako kryptomenu..

Predtým fungoval na protokole 13, ale 23. novembra Stellar Development Fund vylepšil sieť a teraz Stellar pracuje na protokole 15, ktorý je relatívne vhodnejší a efektívnejší..

Stellar je tiež známy svojim jedinečným konsenzuálnym protokolom, ktorý je prvý svojho druhu. Hviezdny konsenzusový protokol je prvou praktickou implementáciou protokolu FBA (Federated Byzantine Network) protokol idealizovaný profesorom Davidom Mazieresom v roku 2015.

Jedna ďalšia vec, vďaka ktorej je Stellar medzi svojimi rovesníkmi jedinečný, je jeho vízia vylepšenia a revolúcie v kryptotrhu. finančný systém nájmu. Inými slovami, je tu na to, aby podporoval existujúci finančný systém a nie aby ho spochybňoval. Je navrhnutý tak, aby preklenul medzery medzi rôznymi finančnými inštitútmi. Jeho hlavným cieľom je vytvoriť synchronizované prostredie pre všetky druhy finančných sietí..

Stellar XLM Stručná história

Jed McCaleb stojí za inováciou Stellar. je jedným z hlavných prispievateľov na kryptotrh, trh, ktorý dnes vidíme, mu vďačí za veľa. Je tiež spoluzakladateľom spoločnosti Ripple a na druhej strane je to ten istý muž, ktorý vynašiel neslávnu kryptomenu Mt. Spoločnosť Gox (ktorá bola na jednom mieste najväčšou kryptoburzou na svete a držala viac ako 70% bitcoinu), ktorú v apríli 2014 vyhlásil okresný súd v Tokiu za bankrot..

Jed McCaleb spolupracoval s právničkou Joyce Kim a Stellar uviedol na trh v roku 2014. Neskôr Stellar uzavrel partnerstvo s generálnym riaditeľom Stripe Patrickom Collisonom a spoločne našli Hviezdny základ, nezisková organizácia na podporu rozvoja a prijatia platobnej siete Stellar Lumens. Stripe spočiatku tiež podporoval Stellar investovaním 3 miliónov dolárov do počiatočného financovania.

Stellar’s XLM na rozdiel od bitcoinu alebo ethereum nemožno ťažiť, ani nie je možné udeliť protokol. Fixný počet hviezdnych XLM sa vyrobil, keď šli po prvýkrát do života.

Spočiatku bolo vyrobených 100 miliárd XLM a ich počet sa plánoval každý rok zvýšiť o 1%, ale neskôr komunita Stellar v októbri 2019 hlasovala za obmedzenie dodávok XLM o 50%, vďaka čomu teraz máme 50 miliárd XLM, Z ktorých 20 miliárd obchodujú, kupujú a využívajú používatelia Stellar a zvyšných 30 miliárd vlastní Stellar Foundation na podporu a propagáciu prijatia Stellar ako platobnej siete..

  1. Predpoveď ceny Cardano na roky 2021 – 2025 | Dosiahne ADA niekedy 10 dolárov?
  2. Predikcia ceny dogecoinu na roky 2021 – 2025 | Môže DOGE niekedy dosiahnuť 1 $?

Stellar (XLM) História cien všetkých čias

Po roky po uvedení na trh Stellar nikdy nedosiahol nijaké významné postavenie, ale v decembri 2017. V prvom decembrovom týždni prekonal cenovú hladinu 0,10 USD. Potom v prvých dňoch januára 2018 prekročil cenovú hladinu 0,50 USD a v rovnakom týždni , Stellar dosiahol historické maximum 0,93 USD (v tom okamihu tiež dosiahla vrchol na BTC / XLM obchodný pár a dosiahol 6 300 satoshi – najmenšia jednotka BTC).

Nepodarilo sa mu však udržať túto cenovú hladinu dlho, pretože v priebehu nasledujúcich troch týždňov stratila zhruba 70% svojej hodnoty, potom Stellar mesiace zakopával o rôzne cenové hladiny a v polovici decembra 2018 sa jej cena znížila na menej ako 0,10 USD cenovú hladinu a pokračoval na priemernej cene zhruba 0,07 USD niekoľko mesiacov až do konca novembra 2020 a odvtedy sa Stellar obchodoval za priemernú cenovú hladinu 0,15 USD.

Prebiehajúci mesiac január 2021 sa ukazuje ako mimoriadne lukratívny mesiac pre spoločnosť Stellar, pretože jej hodnota za posledných pár dní stúpla zhruba o 60%, práve dnes spoločnosť Stellar tiež dosiahla dvojročné maximum 0,41 USD, čo predstavuje nedávne zvýšenie cien. opäť umiestnil Stellar do top 10 zoznamu slov najväčších kryptomien.

Posledné zvýšenie cien XLM

Hviezdna predikcia cien

Hviezdna predikcia cien

Stellar je teraz 9. najväčšou kryptomenou na svete, jednou z najvýkonnejších mincí medzi svojimi rovesníkmi, a za posledný týždeň vzrástla o viac ako 160%, s trhovým stropom vo výške 7 533 322 623 dolárov.

Teraz sa pozrime, čo o tom predpovedali slávne prognostické agentúry?

Hviezdna predikcia cien podľa LongForecast

Prognostická agentúra Long Forecast urobila najkomplexnejšiu predpoveď ceny stellerov. Ich predpovede sú v porovnaní so súčasnou situáciou na trhu nižšie..

Stellar XLM predikcia ceny na rok 2021

Pokiaľ ide o prognózy dlho očakávanej agentúry Stellar, bude sa obchodovať niekde medzi 0,26 až 0,32 USD v apríli 2021, v priebehu augusta 2021 sa bude obchodovať okolo 0,35 až 0,45 USD a v priebehu decembra 2021 sa bude Stellar obchodovať niekde medzi 0,45 až 0,50 USD.

Stellar XLM predikcia ceny na roky 2022-2023

Predpovedajú hviezdne zotrvanie niekde medzi 0,60 – 0,70 USD v roku 2022. Jeho hodnota sa však počas augusta 2022 trochu zníži, keďže sa predpokladá, že Stellar sa medzičasom bude obchodovať medzi 0,50 až 0,55 USD a na konci rokov nebude žiadny významná zmena jeho hodnoty a mince sa bude naďalej obchodovať v rozmedzí 0,60 – 0,70 USD. V prvom štvrťroku 2023 sa predpokladá, že Stellar sa bude pohybovať medzi 0,72 až 0,80 USD a na konci roka sa bude oceňovať medzi 1 až 1,50 USD.

Hviezdna predikcia cien na roky 2024-2025

Stellar (XLM) predikcia na 5 rokov, ktorá sa teraz javí, sa zdá byť drsná, pretože kryptomeny sú nestále a nemôžeme urobiť nijaké určité rozhodnutie, či budú reagovať v nasledujúcich minútach. Spoločnosť XLM však mala vzlietnuť do konca roku 2025. Cena bude zhruba 3 doláre. To znamená, že súčasná cena vzrástla o viac ako 600 percent.

Hviezdna predikcia ceny podľa Captianaltcoin

Aj keď predpokladajú krátkodobé zvýšenie hodnoty Stelleru v priebehu roku 2021, naznačujú, že v priebehu roka sa bude obchodovať pod 0,50 USD..

Podľa projekcií, ktoré vytvorili, môže byť Altcoin Stellar určite vecou, ​​vzhľadom na stabilné trhové prostredie, ktoré môže spôsobiť, že sa v priebehu nasledujúcich 5 rokov pravdepodobne prekročí cenová úroveň 5 dolárov..

Hviezdna predikcia cien na rok 2025 od Coinswitch

Podľa Coinswitch sa Stellar bude v roku 2021 obchodovať okolo 0,77 dolára a do roku 2025 určite dosiahne 5 dolárov.

Hviezdna predpoveď cien na rok 2025 do roku Cryptoground

Cryptogroud predpokladá, že spoločnosť Stellar dosiahne do roku 2025 okolo 0,74 USD. Tím RippleCoinNews s touto predikciou ceny nesúhlasí..

Hviezdna predikcia cien na rok 2021

Hviezdna predikcia cien na rok 2021

Naša predikcia cien Stellar (XLM)

Po zvážení všetkých faktorov spojených s cenovou variáciou Stellar robíme o XLM nasledujúce predpovede:

V priebehu roku 2021 sa jeho hodnota bude pohybovať medzi 0,30 – 0,50 USD, v roku 2022 sa môže zvýšiť a predpokladá sa, že sa bude obchodovať medzi 0,45 – 0,65 USD, pričom pri ďalšom raste bude pravdepodobne prekonávať 1 USD a obchodovať sa bude môcť v rozmedzí 1 až 1,40 USD. v roku 2023.

V priebehu roka 2024 bude Stellar pokračovať v ceste smerom k 2 dolárom a medzitým zostane niekde medzi 1,45 až 1,70 dolármi a ak všetko pôjde hladko a skepsa na trhu s kryptomenou sa bude naďalej vyčerpávať, nakoniec prekročí hodnotu 2 doláre keďže končí rok 2025.

Záver

Stellar so svojím obrovským potenciálom môže ísť rýchlo hore za sebou. Vzhľadom na trh zostáva prostredie stabilné a bitcoiny naďalej fungujú hladko, čo určite ovplyvňuje všetky rastúce altcoiny. Navyše, ak bude Stellar pokračovať v správnom smere, je nepravdepodobné, že sa stane jednou z piatich najlepších mincí na digitálnom trhu a dosiahne 5 dolárov skôr, ako sa očakávalo..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me