Yakın zamanda başlatılan bulut sunucusu kripto para birimi madenciliği hizmeti olan Splitt, şimdi küresel kripto topluluğunda başları döndürüyor. Kripto para madenciliğini kullanıcı dostu ve herkes için güvenli hale getirmek üzere tasarlanan Splitt, son üç ayda on binden fazla yatırımcıdan 5 milyon doların üzerinde bir yatırım aldı.. 

10 Kasım 2018 

Yakın zamanda başlatılan ve bir bulut sunucusuyla donatılmış bir kripto para madenciliği hizmeti olan Splitt, şimdi dünyanın dört bir yanındaki kripto madenciliği meraklıları arasında çok tercih edilen bir seçenek olma yolunda dev adımlar atıyor. Ağustos’taki mega lansmanının ardından Splitt, üç aydan kısa bir süre içinde yüz bine yakın kullanıcıyı ve on bin yatırımcıyı güvence altına almak için iyi bir iş çıkardı. Resmi kaynaklar, şirketin işini daha da geliştirmek için zaten beş milyondan fazla yatırım aldığını açıkladı.. 

Madencilerin sayısındaki sert artışın bir sonucu olarak, bitcoin madenciliği bu günlerde son derece rekabetçi hale geldi. Bu büyüyen rekabetle birlikte, bitcoin ağı bulmacaları çözmenin zorluk seviyesini artırdı. Sonuç olarak, madencilerin yarışta kalmak için oyunlarını yükseltmeleri artık gerekli hale geldi.. 

Splitt’in kripto bulutu, ASIC entegre çipleri ile madencilik hizmetleri sunarak bu zorlukların üstesinden geliyor. Bu, geleneksel GPU ve CPU madenciliğine kıyasla daha hızlı olduğu ve daha az güç tükettiği için kripto madenciliğindeki en son gelişme olarak kabul edilir. Splitt bulut madenciliği, veri merkezlerinden paylaşılan işlem gücünü kullandığından özel bir donanım gerektirmez. 

Binlerce kullanıcı, aşağıdaki özellikler nedeniyle kripto madenciliği alternatifi olarak Splitt’i önerdi. 

  • Esnek çoklu algoritma bulut madenciliği
  • Havuz ücreti yok, ekipman beklemek yok ve sistem çökmesi yok
  • Hashpower satın alınır ve tüm sözleşme süresi boyunca saklanır.
  • Şeffaflığa adanmış ve her şeyi kamuya açıklıyor
  • Şirket kolayca bulunabilir ve temsilcileri düzenli olarak bir dizi etkinliğe katılır
  • ASIC ve GPU madenciliğinin yanı sıra scrypt ve iş kanıtı algoritması madeni paralarından bir dizi farklı kripto para madenciliği yapmak
  • Üç aşamalı ortaklık programı ve kazançlı bir bonus sistemi

Cryptocurrency Piyasalarında Volatiliteyi Yönetmek İçin 3 Basit İpuçları OKUYUN

Tüm Splitt kullanıcıları ayrıca Splitt Puanları kazanarak her hafta madencilik sözleşmelerini geliştirme fırsatına sahiptir. Dahası, şirket şu anda Maskotları için bir isim arıyor ve aynı maskotla gelen kazanan bin Bölme Puanı alacak..  

Splitt, şirketin küresel genişleme planının bir parçası olarak kısa süre önce Tayland’da tam olarak operasyonel bir ofis açtı. Ofise, ekibiyle birlikte her gün ziyaretçilere yardımcı olmak için hazır bulunan Sertifikalı Bitcoin Profesyoneli Bay Taradon Kriwichet başkanlık ediyor. İlginç bir şekilde, Splitt’e katkıda bulunan yatırımcıların yüksek bir yüzdesi Tayland’dan. Gana, İtalya, Almanya ve Rusya’dan yatırımcılar da cömertçe katkıda bulundular.. 

“İşletmemizi büyütmek için 5 Milyon Dolardan fazla yatırım aldığımızı size bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Splitt’in kıdemli bir sözcüsü, son aylarda 95 binden fazla kullanıcı ve 10 binden fazla yatırımcı ile durdurulamaz durumdayız ”dedi. “Şimdi, Tayland’da da tam olarak operasyonel bir ofisimiz var ve yakın gelecekte çok daha fazlası bekleniyor.”    

Hızla büyüyen bir endüstri oyuncusu olarak Splitt, tüm dünyada bir dizi kripto konferansına ve forumuna katılıyor. Son aylarda, şirket aktif olarak üç önemli sektör etkinliğine katıldı ve bir sonraki etkinlik yakında yapılacak. Ekim ayında, Splitt temsilcileri Gana’da başarılı bir çalıştay ve ağ kurma konferansı düzenledi..

Ağustos 2018’i Kripto Para Birimleri Piyasası İçin Harika Yapan Beş Nedeni OKUYUN

Splitt, Ocak 2019’da Tayland’da bir Splitt Cafe açmayı içeren iddialı bir gelecek planına sahip. Şirket, hızla genişleyen bir kullanıcı havuzunu karşılamak için kısa süre önce web sitelerinde ince ayar yaptı. Splitt’in Facebook Fan sayfası da yeniden markalandı. Splitt hakkında daha fazla en son haber ve güncellemeler şu adreste bulunabilir: https://splitt.co/en/news

Splitt’in katılacağı yaklaşan zirveler aşağıda belirtilmiştir.

  • Gana Zirvesi No.2 – 24 Kasım 2018 – Miklin Hotel Konferans Salonu (İletişim John Kaakyire – 0249791008)
  • star2 İtalya’nın İlk Zirvesi (Konuşmacı CBP Taradon için özel İtalyanca tercüman ile) – 01 Aralık 2018 – Savoy Excelsior Palace Hotel – Sayın Alex Vicini ile İletişime Geçin – 3296752612)
  • star2 Tayland Zirvesi No. 4 – 16 Aralık 2018 – Viva Garden Hotel (Sayın Taradon Kriwichet ile İletişime Geçin – https://t.me/splittchat_th)

En son gelişmelerden haberdar olmak için, Splitt kullanıcılarının şu adresten şirketin Telegram Grubuna abone olmaları önerilir. https://t.me/splittchat_en

Şirket, tüm müşterilerinden bağlantıyı ziyaret ederek bir etkinlik anketine katılmalarını ister. https://splitt.co/en/forms/eventsurvey   

Splitt hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://splitt.co/en/

Splitt Hakkında: Splitt, herhangi bir zamanda evden kripto para birimi madenciliğine kullanıcı dostu bir alternatif sunar. Amatörlerin yanı sıra daha büyük ölçekte çalışan kripto para birimi uzmanları için uygundur. Bulut madenciliği hizmeti, geleneksel kripto para madenciliği yöntemlerine yeni bir alternatif sunuyor. Şirketin önceliği, şu anda hizmet verdikleri on beş şehrin tamamında standartlaştırılmış, son derece güvenilir ve yüksek performanslı bir bulut bilişim ortamı sunmaktır.. 

İletişim: Gerald Snief 

E-posta: [email protected]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me