Ako vieme, sieť blockchainovej technológie sa šíri vo všetkých kútoch sveta a je použiteľná aj pre každé oddelenie súvisiace s rozvojom ľudských zdrojov. Dochádza k zrodu blockchainových aktív alebo digitálnych aktív, ktoré sa majú použiť v blockchainovej sieti. Medzi tieto blockchainové aktíva patria aj ethereum a jeho tokeny ERC-20 a najlepšie peňaženky ERC20 sú teraz na trhu k dispozícii na ukladanie týchto mincí ERC20.

Vznik tokenov ERC20 sa rapídne zvýšil po tom, čo sieť Ethereum dozrela a označila si svoju pozíciu na vrchole po digitálnom zlate, bitcoine alebo bitcoinovej hotovosti. Ethereum je známe tým, že ponúka najlepšie dApps a blockchain aplikácie v komunite.

V tomto článku vás budem informovať o najlepšie peňaženky ERC20 na uloženie vašich tokenov ERC-20. Patria sem tri rôzne typy peňaženiek: hardvérové, mobilné a stolové peňaženky ERC-20.

Najlepšie peňaženky ERC20 do roku 2021

Na ukladanie vašich tokenov ERC20 existujú rôzne hardvérové ​​peňaženky, ktoré zaisťujú najlepšiu bezpečnosť vašich aktív a poskytujú komplexný zoznam funkcií. Nasledujú najlepšie hardvérové ​​peňaženky na trhu.

1. Atómová peňaženka

Atómová peňaženka môže slobodne používať neviazanú peňaženku na kryptomeny, ktorá podporuje všetky tokeny ERC-20. Atomovú peňaženku môžete vytvárať a otvárať prostredníctvom rôznych operačných systémov, ako sú macOS, Windows, Linux, Android a iOS. Najzaujímavejšou a povestnou funkciou sú atómové swapy na časti tejto peňaženky, ktoré vám umožňujú zameniť kryptomeny. Možnosť zabudovanej výmeny vám umožňuje prevádzať množstvo kryptomien pomocou platformy Atomic Wallet.

Tím, ktorý stojí za projektom, je vysoko profesionálny a má povesť v krypto komunite. Rozhranie je najlepšie pre nové deti aj pre profesionálne. Peňaženka má tiež svoj natívny token, ktorý je tiež tokenom ERC-20.

2. Ledger Nano S (odporúčané)

Ledger Nano S je jednou z najlacnejších hardvérových peňaženiek za rozumnú cenu. Je tiež komunitou najviac recenzovanou a odporúčanou hardvérovou peňaženkou.

Pokiaľ ide o bezpečnosť majetku, Ledger Nano S je najlepší zo všetkých. Dodáva sa v šiestich rôznych farbách a podporuje viac jazykov. Spoločnosť ponúka odmeny za vkladanie kryptomien do peňaženky Ledger.

3. Ledger Nano X

Ledger Nano X má výnimočné funkcie a je považovaný za aktualizovanejší ako Ledger Nano S. Napríklad sa spája s mobilnou aplikáciou Ledger Live cez Bluetooth..

Peňaženka Ledger je v podstate jednou z najlepších hardvérových peňaženiek. Je navrhnutý na ukladanie kryptomien s masívnymi bezpečnostnými funkciami. Obchodníci s kryptami a investori vášnivo používajú peňaženky hlavnej knihy pre svoju kryptomenu, ktorú si tiež pochvaľujú.

Dizajn je veľmi pôvabný a atraktívny na použitie. Vďaka možnosti obnovenia počiatočných kariet a dostupnosti kábla USB-C je Ledger Nano X atraktívny v krypto komunite.

  1. Predikcia ceny litecoinu na roky 2021 – 2025
  2. Hviezdna predpoveď cien na roky 2021 – 2025 XLM $ 5 Možných?
  3. Predikcia ceny Chainlink na roky 2021 – 2025 LINK dosiahne 100 dolárov?

4. Trezor

Trezor nie je v kryptosvete nič nové, ale má zaznamenanú históriu a veľa ľudí je na ňom závislých. Najúžasnejšia vec na Trezore je, že podporuje všetky tokeny ERC-20 s úplným šifrovaním.

Aktivuje sa po pripojení k počítačovému zariadeniu. Pri aktivácii hardvérovej peňaženky sa vyžaduje nastavenie 12-ciferného kódu obnovy, ktorý sa používa na získanie prostriedkov v prípade straty. Medzi ďalšie vybavenie patrí PIN kód, obrazovka OLED a možnosť prístupovej frázy.

Najlepšie hviezdne (XLM) peňaženky 2021

5. KeepKey

KeepKey je ďalšou slávnou hardvérovou peňaženkou okrem Ledger a Trezor. Je to najlepšie pre tokeny ERC a podporuje širokú škálu mincí.

Dizajn obalu je super a používatelia si môžu vychutnať výnimočný zážitok z jeho uloženia svojich prostriedkov. Podporuje nielen tokeny ERC20, ale aj viacpodporovanú hardvérovú peňaženku. Zo všetkých popredných hardvérových peňaženiek na trhu, KeepKey je lacnejšia a má všetky výnimočné vlastnosti.

Chcete zarobiť kryptomenu zadarmo? tu je náš sprievodca po 15+ bitcoin & Krypto faucety v roku 2021 zarobiť pekné množstvo satoshi (bitcoin).

Najlepšie zoznamy peňaženiek ERC20 na ukladanie vašich tokenov (zadarmo)

Ak sa chcete tešiť z bezplatných peňaženiek s výnimočnými funkciami, uvádzame zoznam bezplatných peňaženiek pre vaše aktíva ERC-20.

6. MyEtherWallet

MyEtherWallet je blockchainová peňaženka na báze etherea, ktorá je známa predovšetkým pre ukladanie éteru a všetkých tokenov ERC-20 s úplným šifrovaným zabezpečením. Je to webová peňaženka, ktorá vám umožňuje získať priamy prístup k blockchainu Ethereum. Táto bezplatná peňaženka je zahrnutá v našom zozname odporúčaných peňaženiek pre ERC-20.

Spoločnosť MEW si získala dôveru kryptokomunity a je známa tým, že ponúka ďalšie vrstvy zabezpečenia pre vaše digitálne aktíva. Dynamické užívateľské rozhranie je veľmi ľahké sledovať a dá sa ľahko vykonávať transakcie a prevádzať tokeny výmenou. Je tiež pozoruhodné, že peňaženka je kompatibilná s hardvérovými peňaženkami, ako je napríklad Ledger Nano S. Pomocou služby MyEtherWallet môžete uskutočňovať offline transakcie podľa pokynov spoločnosti. Táto možnosť sa však odporúča skôr pre profesionálov ako pre začiatočníkov.

Najlepšie peňaženky Zcash 2021 na ukladanie vašich mincí Zcash

7. MetaMask

MetaMask je bezplatná webová peňaženka, ktorá funguje ako rozšírenie pre rôzne prehliadače, ako sú Chrome, Opera, Brave a Firefox. Je to populárna bezplatná webová peňaženka pre Ethereum, pretože vám tiež poskytuje priamy prístup k blockchainu Ethereum. Všetky tokeny razené na ETH blockchaine je možné uložiť na MetaMask.

Jedná sa o peňaženku HD, ku ktorej je možné pristupovať v každom prehliadači pomocou počiatočného kľúča nastaveného v čase vytvorenia. Užívateľské rozhranie je integrované a vďaka viacjazyčnej podpore je k dispozícii celosvetové pokrytie. Hardvérová peňaženka Trezor je kompatibilná s MetaMask a jeden môže tiež získať prístup k podrobnostiam účtu Trezor pomocou webovej MetaMask.

8. Mist Wallet

Mist Wallet je desktopová peňaženka oficiálne navrhnutá pre Ether a všetky mince pochádzajúce z blockchainu Ethereum. Peňaženka bola vyvinutá vývojovým tímom spoločnosti Ethereum ešte v roku 2017 a stále je k dispozícii v beta verzii. Funguje na rôznych operačných systémoch, ako sú Mac OSX, Windows a Linux.

Počas sťahovania peňaženky na plochu sa dáta uložia do vášho počítača a vy budete ovládať všetky svoje súkromné ​​kľúče. Na zaistenie najvyššej úrovne zabezpečenia budete musieť na vstup do peňaženky poskytnúť viac podpisov. Odosielanie a prijímanie tokenov ERC-20 sa dokončí za pár sekúnd. Peňaženka neodpočítava žiadne poplatky za transakcie, ale poplatok účtovaný sieťou pri uskutočňovaní transakcií.

Najlepšie peňaženky ERC20 pre Android (mobil)

Existuje veľa aplikácií peňaženky ERC20, ale niektoré získavajú popularitu v krypto svete vďaka svojim pozoruhodným vlastnostiam a špičkovej technológii..

9. Dôverujte Peňaženke

Dôverujte Peňaženke podporuje Ethereum a všetky tokeny ERC20 razené z blockchainu Ethereum. Získal ju spoločnosť Binance v júli 2018. K ďalším funkciám a širokej škále mincí bola pridaná neskôr. Bezpečnostné kľúče uložené vo vašom prístroji vytvárajú silnú vrstvu zabezpečenia proti útokom hackerov.

Pretože je to teraz oficiálna peňaženka burzy Binance, je možné ľahko obchodovať, pretože Dôverujte Peňaženke je kompatibilný s Kyber Network a Binance DEX. Pokiaľ ide o otázku anonymity, peňaženka nikdy neprezradí vaše údaje, ale zostane súkromná. Pre používateľov je k dispozícii v Google Play a App Store.

Najlepšie zvlnené peňaženky XRP 2021

10. Peňaženka Enjin

Peňaženka Enjin je najznámejšia mobilná peňaženka pre vaše tokeny ERC-20, ktorá je k dispozícii na inštaláciu v Google Play a App Store. Vo svete blockchainu je však nový, ale vďaka jeho prominentným vlastnostiam je populárny medzi používateľmi. Spoločnosť tiež pridala rôzne pokročilé funkcie pre zákazníkov, ako sú výmeny swapov, prehliadač Dapp a možnosť QR kódu pre airdrops.

Peňaženka Enjin umožňuje svojim používateľom importovať digitálne aktíva z iných peňaženiek vrátane mobilných, stolných a hardvérových. Dvojvrstvové šifrovanie zaisťuje pokročilé bezpečnostné opatrenia, aby sa zabránilo aktívam v akomkoľvek druhu kybernetického útoku.

11. Coinomi

Coinomi je jednou z najstarších mobilných krypto peňaženiek na trhu, ktorá vznikla v roku 2014. Podporuje viac ako 17,00 digitálnych aktív vrátane všetkých tokenov ERC20. Digitálne mince je možné vymieňať, pričom sú umiestnené na rozhraní spoločnosti Coinomi, pretože pracuje s kryptoburzami, ako sú Changelly a ShapeShift.

Vďaka doplnku nástroja SegWit sú transakcie oveľa ľahšie, pretože v blockchainovej sieti zaberajú menej miesta. Zabezpečenie je najvyššie, pretože súkromné ​​kľúče nemajú prístup k serverom, skôr sú uložené v mobilnom zariadení používateľa. Pri každom otvorení budete musieť nastaviť heslo, ktoré je potrebné Coinomi. V prípade straty zadáte na svoju novú adresu úvodnú frázu obnovenia a vo výsledku sa obnovia všetky údaje.

12. imToken

imToken sa považuje za najväčšiu aplikáciu peňaženky na svete pre Ethereum a takmer 10% transakcií Ethereum uskutočňujú používatelia imToken. Je tiež populárny v komunite kvôli svojej nerozbitnej bezpečnosti, pretože od doby jeho vzniku zatiaľ nedošlo k jednej menšej hackerskej udalosti.

Ethereum a všetky ostatné digitálne aktíva ERC-20 vytvorené na blockchaine Ethereum sú peňaženkou plne podporované spolu s možnosťou výmeny týchto tokenov. Pozoruhodnou vlastnosťou imToken je, že je kompatibilný s hardvérovými peňaženkami, ako sú Ledger, CoolWallet a imKey. imToken je celosvetovo prístupná peňaženka, ktorú môžu používať používatelia z viac ako 200 krajín a regiónov po celom svete.

Čo je peňaženka ERC20?

Peňaženka ERC je ta, ktorá ukladá vaše tokeny ERC-20, aby zabezpečila vaše digitálne aktíva pred akýmkoľvek druhom krádeže. Rovnako ako iné kryptomeny, aj tokeny ERC ukladá veľa obchodníkov, aby sa ich cenová hodnota s časom zvýšila. Existuje veľa hardvérových peňaženiek, ktoré sú kompatibilné s tokenmi ERC. Podobne existujú aj najlepšie mobilné a desktopové peňaženky na trhu, aby ste mohli mať úplné vlastníctvo blockchainových aktív.

Aká je najlepšia peňaženka ERC20?

Všetci vieme, že peňaženiek sú stovky, ale výber najvhodnejších je náročná úloha. Za týmto účelom som urobil rozsiahly výskum, aby ste pre svoj majetok využili najlepšiu peňaženku ERC20. Najlepší je definovaný z hľadiska jeho charakteristických vlastností, ktoré sú nasledujúce:

  • Vyberte peňaženku, ktorá vám umožní ovládať súkromné ​​kľúče
  • Peňaženka musí byť kompatibilná s vaším prístrojom
  • Ľahko použiteľné rozhranie
  • Aktívny tím za peňaženkou
  • Mal by mať funkciu zálohovania

Záver

Predložil som vám podrobný prehľad rôznych peňaženiek, aby ste mohli získať všetky dôležité informácie o ukladaní vašich tokenov ERC20. Rôzni používatelia potrebujú peňaženky v závislosti od ich požiadaviek, ako sú peňaženky pre mobilné telefóny, počítače a bezplatné peňaženky.

Po skontrolovaní ich spoľahlivosti a bezpečnosti som uviedol peňaženky. Niektoré peňaženky sú však nápadnejšie ako iné v poskytovaní užitočných funkcií a zabezpečení špičkovej bezpečnosti. Odporúčam vám používať MyEtherWallet a MetaMask na ukladanie vašich tokenov ERC20.

často kladené otázky

1. Je Coinbase ETH peňaženka ERC-20 kompatibilná?

Peňaženka Coinbase podporuje mince Ethereum a niektoré ďalšie mince ERC-20. Peňaženka však nepridala podporu pre všetky tokeny ERC-20 kvôli niektorým regulačným problémom. Odporúča sa tiež nepoužívať peňaženku Coinbase Ethereum na uchovávanie ERC20, pretože existuje šanca na stratu finančných prostriedkov..

2. Podporuje Binance ERC20?

Tokeny ERC20 nie sú podporované burzou kryptomien Binance. Je to tak preto, lebo žiadna výmena v krypto svete neprijíma ERC20.

3. Podporuje kniha všetky tokeny erc20?

Spočiatku sa tokeny ERC20 ukladali iba na Ledger a do zoznamu neboli pridané všetky blockchainové aktíva Ethereum. Nedávno spoločnosť Ledger oznámila úplnú podporu 1 250 tokenov ERC20. Vďaka tomuto novému zariadeniu môžu používatelia ukladať, odosielať a prijímať aktíva pomocou služby Ledger Live.

4. Môžem poslať erc20 tokeny spoločnosti Ledger Nano?

Áno, tokeny erc20 môžete do Ledger Nano posielať z ktorejkoľvek peňaženky.

5. Dôveruje podpore Peňaženky erc20?

Peňaženka Trust umožňuje používateľom ukladať ethereum a všetky mince vytvorené na blockchaine ethereum vrátane ERC20.

6. ktorú peňaženku by ste nemali používať na uloženie zariadenia erc20?

Na ukladanie svojich aktív erc20 nechodte do žiadnej peňaženky na výmenu. Napríklad peňaženka Coinbase Ethereum môže mať za následok stratu tokenov.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me