Ak máte čo i len najmenší záujem na sledovaní potenciálnych finančných investičných schém alebo máte obyčajný zvyk zostať v obraze o všetkých súčasných konaniach na svete, nie je šanca, že by ste slávnu a náhlu úskok prehliadli popularita, ktorú zažívajú bitcoiny.

Bitcoin, ktorý je všeobecne považovaný za kryptomenu, sa začal vlniť najskôr v roku 2009, keď bol uvedený na trh ako prostriedok na zjednodušenie online transakcií a bol označovaný za univerzálne akceptovanú menu, ktorá spôsobila revolúciu v spôsobe fungovania online transakcií..

Je smutné, že to nezvládlo všetok humbuk a pomerne skoro sa zmenilo na anonymitu. Príbeh bitcoinov sa ale ešte neskončil. Takmer o desaťročie neskôr sa bitcoiny dočkali veľkolepého návratu. Zatiaľ čo kradmo stúpali po menovom rebríčku, takmer bez povšimnutia bežnej populácie, v roku 2017 prekonali všetky rekordy, keď sa dotkli historického maxima 19 783,06 dolárov.

Keď sa investori dostali do šialenstva a niektorí jednotlivci, ktorí mali to šťastie, že investovali do meny už v rokoch 2009 – 2010, našli obrovské dôvody na oslavu, svet uvidel, aká bezprecedentná sila sa stala bitcoinmi.

V tejto recenzii Wall of Coins sa budeme hlbšie venovať tomu, čo Wall of Coins sú a ako vynikajú, ale najskôr briefing!

Wall of Coins Recenzia: briefing

recenzia wallofcoinovS nárastom sily bitcoinov sa zvýšila aj potreba efektívnych platforiem, ktoré umožnia používateľom z celého sveta obchodovať s bitcoinmi a skutočne ich využívať na vykonávanie transakcií. Zdá sa, že sa prirodzene objavilo množstvo takýchto platforiem a aplikácií, pričom jednou z nich je Wall of Coins.

Wall of Coins je výmenná služba, ktorá sa stará iba o bitcoiny a umožňuje svojim zákazníkom nakupovať a predávať kryptomenu ich priamym pripojením k opačnej strane. Kanály používané Wall of Coins boli propagované ako bezpečné a dôveryhodné v plnom rozsahu, zatiaľ čo samotná služba je pohodlná a ľahko použiteľná..

Medzi hlavné vlastnosti Wall of Coins, ktoré sám uvádza na trh, patrí nulový poplatok za transakciu, webové API a nakoniec skutočnosť, že majú rezervy na chladenie na ukladanie vašich mincí..

Nezáleží na tom, či ste skúseným kupcom kryptomien alebo sa chystáte uskutočniť prvý nákup. Wall of Coins vychádza v ústrety všetkým. Ak ste skutočne skúseným kupujúcim, zistíte, že máte veľa možností na preskúmanie a množstvo možností platby, ktoré podporia vaše transakcie..

Pre tých, ktorí sú v celom procese úplne noví, má Wall of Coins skutočne pripravené niečo skvelé. Majú systém SMS, ktorý je sám o sebe celkom jedinečný a ktorý prevedie prvého kupujúceho všetkým, čo je potrebné na uskutočnenie nákupu, a tiež rozdá užitočné odporúčania, ktorými sa môžete riadiť, aby ste za svoje peniaze dostali ten najlepší servis a produkt. To je presne dôvod, prečo je Wall of Coins skvelou voľbou pre prvých kupujúcich, ktorí chcú minúť svoje peniaze za bitcoiny.

Čo treba hľadať

Najskôr, skôr ako vám začneme robiť hĺbkovú analýzu toho, o čom Wall of Coins je a ako dokáže robiť to, čo robí, je veľmi potrebné pochopiť, čo je to, čo robí z pravidelnej starej výmennej služby jednu tých najlepších v rade a výkonných, ale zjednodušených nástrojov, o ktorých sa zdá, že o nich hovorí každý. V zásade musíme pochopiť, čo robí skvelú službu výmeny kryptomien.

Na začiatok je, rovnako ako pri každej skvelej službe, nevyhnutnosťou jednoduché použitie. Nakoniec, aká dobrá je služba so všetkými najnovšími funkciami a s akýmikoľvek šialenými funkciami, na ktoré si len človek pomyslí, ak k nim nedovolí zákazníkom prístup bez väčších problémov.?

Po druhé, pre dobrú službu výmeny kryptomeny musí byť človek schopný vybrať si z mnohých rôznych platobných metód. Nie každému vyhovuje uskutočňovanie platieb kreditnou kartou alebo napríklad priame prevody účtov. Pokiaľ nemajú dobrú škálu platobných možností, veľká časť ich spotrebiteľskej základne zostáva nespokojná.

Kvalitná výmenná služba musí navyše obsahovať cenovo dostupný platobný plán, to znamená, že musí ponúkať rozumné sadzby pre všetky druhy platobných možností a kryptomeny. Nakoniec nemôžete hovoriť o dobrých službách bez toho, aby ste spomenuli potrebu hviezdneho tímu zákazníckych služieb. Pokiaľ akonáhle nebudú najskôr vyriešené sťažnosti zákazníkov, nie je dôvod, aby sa na príslušný portál vracali..

Platby a nákupy

Wall of Coins je veľmi flexibilný v tom zmysle, že dáva predajcovi úplnú slobodu prijať akúkoľvek formu platby, ktorú si želá. Na druhej strane kupujúci musia skontrolovať dostupnú knihu objednávok a skontrolovať, či je preferovaný spôsob platby pre predávajúceho prijateľný.

Wall of Coins je vynikajúci v tom, že predajcovi dáva na výber rozmanité možnosti platby. Môžu prijímať platby v hotovosti alebo požadovať platby kreditnou alebo debetnou kartou. Možnosťou je dokonca aj priamy prevod účtu. Keď však predajca nastaví spôsob platby, kupujúci sa s tým musí vyrovnať a uskutočniť platbu iba tak, ako to určil predajca.

Štatisticky predajcovia vo všeobecnosti uprednostňujú výber jednoduchého vkladu v hotovosti, čo sa tiež javí ako najpreferovanejší spôsob platby pre kupujúcich. Tieto hotovostné vklady znamenajú, že kupujúci musí fyzicky ísť do banky a zložiť zálohu na dohodnutú sumu na účet predajcu.

Keď predajca dostane čiastku na jeho účet, musí sa vrátiť na portál a potvrdiť dokončenie platby. Po prijatí potvrdenia sa až potom na účet kupujúceho pripíše požadovaný počet bitcoinov.

Kde to stojí

Ak porovnáte Wall of Coins s inými populárnymi zmenárenskými službami na trhu, zistíte, že v mnohých doménach si v skutočnosti vedie celkom dobre. Zatiaľ čo iné zmenárenské služby ako BitQuick a LibertyX účtujú poplatok 2%, respektíve 1,5 – 8% za každú výmenu uskutočnenú pomocou ich služieb, Wall of Coins vám za každú vašu transakciu účtuje iba 1% poplatok..

Ďalšou fantastickou funkciou, ktorá robí Wall of Coins skvelou voľbou, je skutočnosť, že na uskutočnenie transakcie nie sú potrebné žiadne identifikačné čísla, zatiaľ čo väčšina ostatných popredných výmenných služieb vyžaduje od svojich zákazníkov predloženie ID. Zatiaľ čo BitQuick a LibertyX vám nedovolia obchodovať bez identifikačného čísla, LocalBitcoins môže v niektorých prípadoch vyžadovať aj poskytnutie identifikačného čísla. Táto vlastnosť však tiež robí z Wall of Coins náchylný cieľ podvodov a robí z nej ideálnu platformu na vykonávanie nelegálnych transakcií..

Pokiaľ ide o dosah služby, v súčasnosti je v prevádzke celkovo v 12 krajinách, medzi ktoré patria okrem iného USA, Veľká Británia, Austrália, Brazília, Nemecko, Mexiko a Poľsko. Pri porovnaní s inými populárnymi burzami zistíte, že hoci sú LocalBitcoins dostupné po celom svete a rozširujú podporu takmer do všetkých ostatných krajín, BitQuick a LibertyX sú prístupné a fungujú iba v hraniciach Spojených štátov amerických..

Porozumenie limitom a ochrana vášho súkromia

Wall of Coins oficiálne neobmedzuje množstvo peňazí, ktoré môžete minúť na bitcoinové transakcie. Môžete si ich kúpiť tak vysoko, ako chcete, alebo tak málo, ako chcete. Háčik tu však je, že aby ste mohli investovať obrovské prostriedky a uskutočňovať veľké nákupy, musí predajca najskôr súhlasiť s uskutočnením veľkého predaja, čo sa na platforme zvyčajne nestáva..

Kupujúcim je teda svojím spôsobom obmedzená možnosťami, ktoré na ne ponúkajú predajcovia. Ak predajca ponúkne sumu, na ktorú sa tešia z nákupu, bude môcť uskutočniť nákup. V opačnom prípade si jednoducho musia počkať, kým príde správna ponuka.

Zdá sa, že ochrana osobných údajov je na Wall of Coins celkom špičková, pretože všetko, čo potrebujete na uskutočnenie transakcie, je telefónne číslo. Aj keď iné zmenárenské služby môžu požadovať bližšie informácie, napríklad kópiu vášho dokladu totožnosti, vaše kontaktné údaje a ďalšie, Wall of Coins tieto pravidlá nedodržiava..

Nevyžadujú ani výslovne vašu adresu, iba ju požadujú, pretože musia vyhľadať susedné banky. Namiesto toho, aby ste im umožnili prístup k vašej polohe, môžete sa dokonca rozhodnúť, že jednoducho zadáte PSČ svojej oblasti manuálne, aby ste minimalizovali akékoľvek šance na porušenie ochrany údajov alebo narušenie vášho súkromia..

Rýchlosť

Rýchlosť, s akou transakcie fungujú na Wall of Coins, nenecháva nič vytknúť. Transakcie sú takmer okamžité a akonáhle kupujúci uskutoční platbu, trvá to v priemere nie viac ako 15 minút, kým sa mince prejavia na ich účte..

Právomoc potvrdiť platbu kupujúceho však spočíva na predajcovi, a preto môže dokončenie niektorých transakcií vyžadovať dlhšie časové obdobie. Ako už bolo vysvetlené, Wall of Coins uvoľní príslušný počet mincí na účet kupujúceho až potom, čo si bude istý, že platba bola vykonaná celá a že ju predajca prijal..

Jediným spôsobom, ako to vedieť, je, ak samotný predajca na portáli potvrdí platbu uskutočnenú kupujúcim.

Transparentnosť

Bez ohľadu na to, aká skvelá je služba alebo produkt, zákazník bude mať stále váhanie s míňaním peňazí, pokiaľ si nie je vedomý podstaty spoločnosti predávajúcej produkt alebo dokonca ľudí v pozadí spoločnosti. To je presne dôvod, prečo veľké značky zarábajú viac peňazí ako menšie, pretože ľudia sú si viac vedomí a dokážu sa viac identifikovať so známymi menami na trhu..

Pokiaľ ide o Wall of Coins, tento konkrétny problém nikdy nebol problémom, pretože boli vo svojich službách pomerne transparentní a nikdy sa nepokúšali zadržať informácie svojim zákazníkom. Veľa informácií o službe, ako aj mená a kontaktné údaje majiteľov sú v skutočnosti uvedené na webových stránkach, aby si ktokoľvek mohol prečítať a prečítať si ich.

Riešenie problémov

Všetky tieto vyššie popísané funkcie by neboli nič, keby Wall of Coins nemal uspokojivý tím zákazníckych služieb, ktorý by to všetko zálohoval. Našťastie, majú.

Za účelom uspokojenia otázok, prijatia spätnej väzby alebo akejkoľvek inej všeobecnej pomoci môžu všetci zákazníci služby zavolať na svoje bezplatné číslo alebo ich dokonca kontaktovať prostredníctvom živého chatovacieho okna, ktoré je kedykoľvek k dispozícii na samotnej webovej stránke.

Jedinečná a komplexná služba SMS navyše sľubuje, že povedie nových kupujúcich k tomu, ako nakupovať, akonáhle sa zaregistrujú na webových stránkach..

Verdikt

Ak sa bitcoiny budú aj naďalej dostávať do popredia, budú sa rozširovať aj také burzové služby a transakčné platformy. A nielen bitcoiny rýchlo získavajú úplne nové úrovne slávy, svet kryptomien všeobecne vyzerá, že všetko rozširuje a rozširuje svoje obzory.

S úspechom bitcoinov pôsobiacich ako katalyzátor začalo pozornosť verejnosti rozprávkovým spôsobom zaujímať množstvo ďalších kryptomien. A keďže každý z nich sa usiluje získať väčšiu dôležitosť ako ten druhý, jedna vec, ktorá sa bude určite zväčšovať a zväčšovať, je potreba takéhoto prehľadu Wall of Coins.

Aj keď pre priemerného investora môže byť mätúce rozhodnúť sa pre dobrú službu z množstva dostupných možností, Wall of Coins sa určite osvedčil ako dôstojná alternatíva a vynikajúce riešenie pre tých, ktorí hľadajú komplexnú, ale pohodlnú platformu pre svoje obchodovanie s kryptomenami.

Začiatočníci aj skúsení obchodníci sa môžu do služby riadne zaregistrovať a jednoducho sa nechať viesť samotnou službou, keď sledujete svoje zárobky viac.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me