Máte ťažkosti s nájdením najlepšej burzy na obchodovanie s bitcoinmi? Hľadáte úplné informácie o najlepšom spôsobe nákupu bitcoinu pred skutočnou registráciou? Ak je to tak, potom ste pristáli na správnom mieste. V tomto článku vám ponúkneme kompletný údaj o jednej z najväčších bitcoinových búrz; Coinbase.

Nezáleží na tom, či ste začínajúcim používateľom alebo zručným obchodníkom, Coinbase ponúka najlepšie rozhranie spolu s pokročilými nástrojmi pre všetky typy používateľov. Coinbase je ľahko dostupný na akomkoľvek zariadení spolu s peňaženkou prístupnou odkiaľkoľvek.

Coinbase je najväčšia svetová bitcoinová burzová / obchodná platforma s viac ako 15 miliónmi používateľov spolu s výmenou kryptomien spolu 20 miliárd dolárov. To ukazuje dôležitosť bitcoinov v dnešnom svete.

ZAČÍNAME S COINBASE

(Použite náš odkaz a získajte bitcoin v hodnote 10 dolárov zadarmo pri nákupe bitcoinu v hodnote nad 100 dolárov)

Pozadie na Coinbase

Recenzia CoinbaseSpoločnosť Coinbase bola založená v roku 2012 v San Franciscu v Kalifornii ako súčasť spoločnosti Ycombinator. Je to jedna z najstarších a najväčších búrz na svete po celom svete. V súčasnosti prevádzkuje viac ako 32 krajín a slúži viac ako 15 miliónom používateľov s 28,7 miliónmi peňaženiek a 46 000 obchodníkmi.

Coinbase pozostáva z rôznych platobných možností, z ktorých jedna je kreditná karta. Nie všetky výmeny umožňujú platbu kreditnou kartou. Umožňuje používateľovi obchodovať za pevnú cenu (už nastavenú), ktorá je založená na trhovej hodnote, ktorá nie je rovnaká s inými burzami, kde musia používatelia obchodovať na trhu. Táto funkcia zvyšuje rýchlosť transakcií, aby bola rýchlejšia.

Fungovanie Coinbase

Coinbase je najväčšia burza kryptomien na svete. Má intuitívne rozhranie, ktoré je užitočné pre všetkých nováčikov. Coinbase je ľahko dostupný na akomkoľvek počítači, zariadení so systémom Android a iOS. Prenosy sú okamžité, akonáhle je overenie dokončené. Na uskutočnenie akýchkoľvek transakcií musí byť váš bankový účet prepojený s vašim účtom Coinbase. Krok 1 je tiež jednoduchý na založenie účtu Coinbase.

Prihlasovanie – je potrebné uviesť vaše meno, e-mailovú adresu a heslo Prihlásiť Se.

Typ účtu – existuje možnosť vytvoriť si firemný účet alebo individuálny účet. Zobrazí sa výzva na potvrdenie vašej e-mailovej adresy a potom na výber typu účtu.

Overte svoje telefónne číslo – overenie vášho telefónu je nevyhnutné na to, aby bolo možné v rámci bezpečnostného procesu povoliť dvojfaktorové overenie.

Vyberte spôsob platby – budete si musieť zvoliť spôsob platby medzi bankovým prevodom a kreditnou kartou. Coinbase však na účely overenia nastaví malé prevody do a z vášho účtu na bankový účet. Na povolenie transakcií kreditnou kartou je nevyhnutná snímka obrazovky kreditnej karty. Transakcie kreditnými kartami sú vo väčšine krajín okamžité.

Nakúpte kryptomenu – po nastavení všetkých vyššie uvedených krokov môžete kryptomeny nakupovať, až budete mať na svojom účte finančné prostriedky.

Aká bezpečná je Coinbase?

Coinbase je jednou z najbezpečnejších platforiem, ktorá dnes existuje. Zahrnula všetky možné bezpečnostné opatrenia na ochranu údajov používateľa. AES-256 je povolený na úrovni banky na všetkých serveroch na ukladanie smerovania a čísel účtov. Zamestnanci Coinbase majú obmedzený prístup k akýmkoľvek údajom, ktoré sú regulované častými kontrolami ich pozadí.

Tretie strany obmedzujeme povolením technológie SSL, ktorá zabraňuje tretím stranám v odpočúvaní na používateľovi Coinbase. Tretia strana známa ako Plaid Technologies Inc. obdrží vaše bankové údaje, ktoré sú potrebné na overenie. So spoločnosťou Coinbase nie sú zdieľané žiadne poverenia.

Môžete tiež obmedziť zdieľanie svojich bankových údajov s Coinbase tak, že pri prepájaní bankového účtu zvolíte možnosť „Iné banky“. Coinbase používa USB disky FIPS-140, ktoré pozostávajú z údajov o transakcii a účte, ktoré sa potom tlačia a distribuujú do schránok po celom svete. 98% údajov používateľa je uložených offline.

Coinbase ďalej pozostáva z viacpodpisového (multisig) trezoru dodatočného zabezpečenia 3 kľúčov pre vaše účty a peňaženky Coinbase. Existujú tri kľúče (kľúč Coinbase, zdieľaný kľúč, užívateľský kľúč), ktoré chránia vaše peniaze a transakcie. K všetkým týmto bezpečnostným opatreniam sa pridáva aj Coinbase, ktorá je poistená spoločnosťou Lloyd’s of London a ktorá kryje všetky straty, ktoré sú výsledkom porušenia kybernetickej alebo fyzickej bezpečnosti Coinbase.

Overenie

Overenie identity je nevyhnutné na identifikáciu zákazníkov spoločnosti Coinbase, čo je možné vykonať prostredníctvom webových stránok alebo smartfónov. Spoločnosť Coinbase odporúča na dokončenie procesu overenia identity použiť prehliadač Google Chrome. Overenie ID zahŕňa ID alebo vodičský preukaz. Veľkí zákazníci Coinbase sú povinní overiť svoju fyzickú adresu.

Zašle sa overovacia pohľadnica s kódom na adresu používateľa, ktorú je potrebné zadať na stránke overenia adresy, aby sa obnovila funkčnosť účtu. Kód zaslaný používateľovi je platný iba 14 dní.

Poplatky

poplatky za coinbasePeňaženky zavedené spoločnosťou Coinbase sú bezplatné. Za prevody na inú adresu platformy sa však účtuje poplatok za sieťovú transakciu. Existujú výmenné kurzy na nákup a predaj kryptomien, úplne založené na trhovom kurze na platforme GDAX, aplikovanom v čase výmeny, s rozpätím pozostávajúcim až z 50 bázických bodov.

Poplatok za transakciu závisí hlavne od spôsobu platby, miesta a ďalších situácií, ktoré sa počítajú ako minimálny poplatok a percentuálny poplatok ako vyššia z nich.

Minimálny poplatok je paušálny poplatok účtovaný za transakcie nad 200 dolárov, ktoré sa pripočítavali v čase vykonania. Percentuálny poplatok nie je stabilný, líši sa podľa spôsobu platby a umiestnenia používateľa.

Percentuálny poplatok pre rôzne regióny je uvedený nižšie

Poplatok za nákup bitcoinov kreditnými / debetnými kartami je pre používateľov v Austrálii 3,99%. Používateľom z Kanady sa bude tiež účtovať poplatok 3,99% za používanie kreditných / debetných kariet na nákup bitcoinov. Európskym používateľom bude pri zakúpení bitcoinov účtovaný paušálny poplatok 1,49% spolu s poplatkom 3,99% na kreditných / debetných kartách.

Bankové prevody (SEPA), ktoré zahŕňajú vklady pre európskych používateľov, sú bezplatné, za výber sa účtuje poplatok 0,15 EUR. Poplatok účtovaný používateľom v Spojenom kráľovstve je rovnaký ako poplatok v prípade európskych používateľov. Používatelia zo Singapuru budú musieť za nákup / predaj bitcoinov zaplatiť paušálny poplatok 1,49% spolu s poplatkom za kreditné / debetné karty vo výške 3,99%..

Pre používateľov z USA sa na všetky transakcie uplatňuje základná sadzba 4%. Bankový účet v USA na nákup (1,40% minimálny poplatok 0,15 USD), predaj (1,40% minimálny poplatok 0,15 USD); Nákup peňaženky Coinbase USD (1,49%), predaj (1,49%); kreditné / debetné karty zahŕňajú poplatok 3,99%. Vklady sú pre používateľov v USA bezplatné.

Určitá výška poplatku sa uplatňuje aj na Nástroje obchodníka

Ak z vašej strany ako obchodník prijmete platbu bitcoinom a ak finančné prostriedky uložíte do samotného bitcoinu, nebude za transakcie účtovaný žiadny poplatok. Výmena bitcoinov do miestnej meny vás však bude stáť poplatok 1% (líši sa podľa objemu). Coinbase neúčtuje poplatky za vklad a výbery, ale vaša banka si môže za spracovanie účtovať ďalší poplatok.

Limity nákupu a predaja

Limity nákupu / predaja sú pre každého jednotlivca odlišné. Limity si môžete pozrieť na stránke overenia. Na stránke sa zobrazí limit nákupu / predaja za týždeň spolu s limitom nákupu / predaja na kreditnej / debetnej karte. Použité limity čisto závisia od troch faktorov – veku vášho účtu Coinbase, vašej aktivity a histórie nákupov a úrovne overenia vášho účtu..

Zákaznícka podpora

Na portáli Coinbase je stránka znalostí a často kladené otázky, kde nájdete odpovede na mnohé otázky. Ak otázky nebudú vyriešené, môžete kontaktovať Coinbase e-mailom alebo odoslať lístok alebo požiadať pomocného robota Ada o pomoc prostredníctvom živého chatu. Kvôli rastúcemu dopytu však môže systém podpory vyžadovať vyriešenie vášho problému 24-72 hodín.

Podporované krajiny

Coinbase poskytuje svoje služby nasledujúcim krajinám:

Austrália, Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Kanada, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Fínsko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Jersey, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Malta, Monako, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, San Maríno, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Spojené kráľovstvo a Spojené štáty.

Karta Coinbase Shift

Coinbase má túto novú funkciu s názvom Shift Card, ktorú poskytuje VISA zákazníkom Coinbase so sídlom v USA. Karta Shift Card je podporovaná v niektorých štátoch a teritóriách v USA, prostredníctvom ktorých môžete utrácať bitcoiny prítomné na vašom účte na miestach, kde je akceptovaný systém VISA. Karta Shift prichádza s počiatočnou cenou 10 dolárov, ale nezahŕňa žiadny poplatok za domáce transakcie ani žiadny poplatok za výmenu bitcoinu za USD..

Platforma GDAX

platforma gdaxCoinbase sa skladá z dvoch typov rozhraní. Jednoduchá užívateľsky prívetivá platforma pre začínajúcich používateľov a komplexná obchodná platforma pre profesionálnych obchodníkov. Na prihlásenie na platformu GDAX môžete použiť rovnaký účet a prihlasovacie údaje Coinbase.

Pokročilí používatelia používajú túto platformu na spracovanie čakajúcich objednávok spolu so zastavením vstupu a limitmi vstupu s inými typmi objednávok. Zahŕňa to oceňovanie na dvoch úrovniach a hĺbku knihy, ktorá obchodníkov povedie k bližšiemu preskúmaniu cien a dostupnej likvidity.

Bitcoinová peňaženka Coinbase

Peňaženka Coinbase pre váš účet je ľahko dostupná a je k nej prístup z webu, smartphonu s Androidom alebo dokonca z iPhonu alebo iPadu. Namiesto toho, aby fungovala ako čistá bitcoinová peňaženka, sa Coinbase správa viac ako banka tým, že ovláda všetky súkromné ​​kľúče.

Bezpečnosť peňaženky

Peňaženka s multisig trezorom je skvelým doplnkom Coinbase. Spoločnosť kontroluje bitcoiny vo vašej peňaženke a vy budete musieť chrániť iba svoje prihlasovacie meno a heslo k účtu Coinbase. Coinbase ponúka pokročilé nastavenie zabezpečenia. Zvyšovaním úrovne zabezpečenia sa zavádza trezor ako riešenie hromadného ukladania bitcoinov. Toto je základná vlastnosť zahŕňajúca obchodnú transakciu s viacerými používateľmi.

Vault vyžaduje viacerých schvaľovateľov. Ak sa napríklad trezor skladá z dvoch používateľov, obaja by mali schváliť, aby sa v transakcii pokračovalo vo výbere. Ak nie ste spokojní s akoukoľvek požiadavkou na výber od iného používateľa, výber bude zrušený. Spracovanie všetkých výberov z trezoru trvá 48 hodín. Coinbase môže kedykoľvek pozastaviť vaše účty v trezore.

Multisig vault bol predstavený ako ďalšie bezpečnostné opatrenie. Zahŕňa tri kľúče, z ktorých jeden drží užívateľ alebo držiteľ účtu. Na vynakladaní finančných prostriedkov sa podieľa ktorýkoľvek z týchto dvoch kľúčov. Zdieľaný kľúč bude šifrovaný pomocou vášho hesla, aby sa zabránilo zadržaniu prostriedkov iným používateľom.

Ochrana osobných údajov

Súkromie peňaženky Coinbase zahŕňa v rámci overenia aj jeho osobné údaje, e-mailovú adresu a telefónne číslo. Dodržiava všetky zákony KYC / AML. Dvojfaktorová autentifikácia sa vykonáva prostredníctvom SMS alebo e-mailovej adresy. Platobná adresa sa neustále mení a ostatní k nej nemajú prístup.

Pros

Coinbase je najviac odporúčaná a vysoko spoľahlivá platforma na výmenu bitcoinov. Vďaka jednoduchému a elegantnému rozhraniu Coinbase je odolný voči všetkým začínajúcim používateľom.

Pokročilí obchodníci používajú platformu GDAX, ktorá pozostáva z pokročilých nástrojov a mierne zložitého rozhrania. Používatelia môžu obchodovať priamo na trhu s platformou GDAX. Coinbase ponúka svojim používateľom rôzne možnosti. Coinbase sa rozšíril na väčšiu dĺžku z hľadiska nastavenia zabezpečenia.

Multisig vault je predstavený ako ďalšie bezpečnostné opatrenie. 98% údajov o transakciách je uložených offline na pevnej peňaženke alebo papierovej peňaženke. Coinbase v súčasnosti poskytuje svoje služby pre približne 32 krajín.

Zápory

Došlo k polemike, v ktorej sa uvádzal účet používateľa, ktorý sa má monitorovať. Zákaznícka podpora by sa mala zlepšiť, ale je to rovnaké pre všetky bitcoinové burzy.

Spodný riadok

Možno ste si po prečítaní tejto dosť dlhej recenzie zaobstarali všetky podrobnosti týkajúce sa Coinbase. Ak ste začínajúcim používateľom, Coinbase je ideálny pre vás, aby ste vstúpili do tohto prekvitajúceho sveta kryptomien. Coinbase je vysoko spoľahlivý a dôveryhodný pre mnohých používateľov z celého sveta. Výmenné kurzy sú v porovnaní s inými webmi, ktoré umožňujú platby kreditnými kartami, pomerne nízke. Peňaženka Coinbase a karta Shift sú užitočné pre mnohých používateľov pri bezproblémovom uskutočňovaní transakcií.

ZAČÍNAME S COINBASE

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me