Ak sa v dnešnej dobe zdá, že je všade jeden predmet konverzácie, sú to práve kryptomeny. Od investorov až po širokú verejnosť a médiá o nich takmer nikto nemôže prestať hovoriť. Je to tiež z dobrého dôvodu, pretože kryptomeny dokázali priniesť revolúciu vo finančnom sektore.

Ich vplyv a dominancia sa neobmedzujú iba na jednu krajinu, ale šíria sa takmer po celom svete. Od západných krajín ako sú Spojené štáty americké, Kanada, Veľká Británia a podobne, až po východné krajiny ako Japonsko, India, Rusko a mnohé ďalšie, sú bitcoiny doslova všade.

Aj tých pár z tých, ktorí nikdy vo svojom živote neinvestovali ani cent, v súčasnosti plánujú a uvažujú o schémach točiacich sa okolo kryptomien, do ktorých sa má investovať. To všetko je priamym dôsledkom skutočnosti, že je známe, že tieto meny prinášajú rozprávkové výnosy , takmer zanedbateľné straty a obrovský potenciál zarobiť obrovské zisky.

Teraz sa takmer zdá ťažké uveriť, že to všetko začalo, keď bitcoin debutoval úžasne v roku 2009. Odvtedy doména kryptomien prefúkla dokorán, aby ktokoľvek mohol ťažiť z výhod.

Jednou z týchto kryptomien je náhodou Dash. Aj keď je Dash o niečo menej známy ako veľmi populárny bitcoin, Dash, ak bude dôkladne preskúmaný a dobre preskúmaný pred začatím investície, sa v skutočnosti môže javiť ako celkom výnosný, dokonca viac ako bitcoin.

V skutočnosti sa stará o pár drobných v brnení Bitcoinu a posilňuje ho vlastnou špeciálnou značkou funkcií. Je rýchly, bezpečný a ponúka dôstojnú alternatívu k bitcoinu, čo z neho robí dobrého kandidáta na ďalšiu veľkú vec, do ktorej sa má investovať.

Ak však plánujete minúť svoje peniaze na nákup mincí Dash, predstavíme vám lepšiu alternatívu. Čo keby ste mohli získať mince Dash bez toho, aby ste na ne museli míňať priamo peniaze? Pre nezainteresovaných je to možné pomocou ťažby.

Ťažba kryptomien je proces overovania blokov na krypto blockchaine tak, aby sa pridávali a overovali nové transakcie. Umožňuje, aby kryptomeny zostali decentralizované, a zároveň umožňuje baníkom zarobiť si pre seba niekoľko mincí. Funguje to tak, že každý baník musí vyriešiť niektoré matematické problémy a algoritmy komplikácie a ten, komu sa podarí dostať k riešeniu v čo najkratšom čase, dostane niekoľko coinov.

Takže svojim spôsobom môžete získať mince pre seba bez toho, aby ste míňali skutočné peniaze. Jediné miesto, kde budete musieť minúť peniaze, bude síce na slušnej ťažobnej plošine, ktorá zvládne vaše ťažobné operácie a umožní vám ľahko si na seba nazhromaždiť dobré množstvo kryptomien..

Jediným háčikom je, že ani tieto stroje nie sú lacné, pokiaľ ide o ich cenu, ani nie sú hospodárne, pokiaľ ide o náklady na údržbu, pretože nakoniec nasajú veľa elektrickej energie..

Zo všetkých týchto dôvodov je najlepšie zostať opatrný a naplánovať si dobre skôr, ako si kúpite baníka pre seba, aby ste si nezvolili model, ktorý prináša väčšie straty ako zisky. Aby ste sa nedopustili takýchto chýb, tento článok poskytuje komplexný prehľad jedného úžasného baníka pre Dash, Antminer D3.

Recenzia Antminer D3

Hash rate

Antminer-D3-recenziaHash rate označuje počet problémov, ktoré baník dokáže vyriešiť za jednu sekundu. Je zrejmé, že čím vyššia je hashová rýchlosť baníka, tým lepší bude jeho výkon. Pokiaľ ide o Antminer D3, ten v skutočnosti ponúka celkom slušný hash rate 15 GH / s.

Spotreba energie

Jedným z aspektov ťažby, ktorý často vedie k veľkému počtu záujemcov, je táto spotreba nakoniec znížená, je spotreba energie. Ťažba nie je ziskový podnik zameraný na úplné vyťaženie a počas toho sa určite stane niekoľko strát. Je však všetko dobré, ak váš čistý výsledok zostane mierne pozitívny. Pokiaľ ide o negatíva, jedným z veľkých faktorov spôsobujúcich vaše straty je nadmerná potreba energie u týchto baníkov.

Pretože vykonávajú veľa práce pri zdvíhaní ťažkých predmetov a vykonávajú dosť veľké úlohy, ako napríklad overovanie transakcií na blockchaine a riešenie zložitých matematických algoritmov, je celkom prirodzené, že hľadajú viac sily. Táto potreba však pre používateľov často predstavuje problém, pretože s väčšou spotrebou energie prichádzajú aj vyššie účty za energiu.

Pozitívne však je, že inovácie už sú zavedené a stále sa vedie ďalší výskum zameraný na vývoj lepších a oveľa energeticky účinnejších baníkov, ktorí môžu skutočne minimalizovať náklady na energiu a maximalizovať ziskovosť.

Pokiaľ ide o Antminer D3, spotrebuje celkovo 1 200 W, čo je na stupnici výkonu dosť mierne.

ZAČÍNAME S ANTMINEROM D3

Zdroj

Zatiaľ čo niektorí ťažiari majú zabudovaný napájací zdroj, iní nie sú tak vybavení a vyžadujú, aby si ich užívateľ kúpil osobitne. D3 bohužiaľ patrí do druhej kategórie, čo znamená, že skôr ako začnete pracovať, musíte sa poobzerať po slušnom napájacom zdroji, ktorý je schopný napájať zariadenie..

Kde kúpiť

Jediným problémom baníkov je, že nie sú tak ľahko dostupní. Zatiaľ čo niektoré z najpopulárnejších sa nachádzajú na Amazone, eBay alebo iných podobných platformách elektronického obchodu, menej známe sa hľadajú o niečo ťažšie. Ak však zlyhajú iné možnosti, vždy si ich môžete kúpiť na oficiálnych stránkach výrobcu, ktorým je v tomto prípade Bitmain.

Jednoducho sa prihláste na webovú stránku Bitmain a nájdete sekciu nákupu, kde môžete ľahko vyhľadať požadovaného baníka, napríklad D3, a prejsť na stránku pokladne. Pokiaľ ide o proces platby, za nákup môžete platiť prostredníctvom bitcoinov, litecoinov alebo dokonca bankovým prevodom.

Antminer D3 je navyše k dispozícii aj na eBay, čo z neho robí jedno z ľahšie prístupných zariadení.

O výrobcovi

Bitmain je pravdepodobne najdôveryhodnejšia a najpopulárnejšia spoločnosť na výrobu kryptomeny na trhu. Je o nich známe, že sú usilovní, zameraní na zákazníka a dbajú na kvalitu svojich výrobkov. Už majú k dispozícii širokú škálu modelov ťažobných vrtov, nielen pre bitcoiny alebo DASH, ale aj množstvo kryptomien, vďaka čomu je ich dosah na trhu pravdepodobne najširší a najvplyvnejší..

Rovnako ako každá iná veľká značka, ani Bitmain neprichádza bez spravodlivého podielu komplikácií a tajomstiev. Docela nedávno sa značka dostala pod veľkú paľbu kvôli tomu, že k svojim produktom pridala tajný backdoor. Čo sa týka pochopenia toho, čo boli zadné vrátka, musíte mať trochu technického know-how. Jednoducho povedané, tento backdoor bol nainštalovaný do firmvéru hardvérových zariadení spoločnosti Bitmain, napríklad Antminer. Teraz to spoločnosti umožnilo skutočne vykonávať registrácie u nejakej centrálnej služby každých desať minút.

Každé z prihlásení sa prenáša alebo odosiela prostredníctvom dôverných informácií, ako je sériové číslo Antminera, adresa IP a adresa MAC. Presné použitie všetkých týchto údajov teraz úplne závisí od uváženia spoločnosti, ale mohli by ich použiť na krížovú kontrolu informácií o predaji od zákazníkov a dokonca aj záznamov o doručení. To všetko vážne ohrozuje jeho vlastné súkromie a malo to byť vykonané s jeho náležitým súhlasom.

Pokiaľ ide o spojené riziko, neexistujú nijaké preukázané záznamy o akomkoľvek škodlivom úmysle zo strany spoločnosti, je to však niečo, na čo by ste si mali byť vedomí, ak si chcete produkt kúpiť.

Záruka

Aj keď majú baníci všeobecne dobrý život, vždy sa ocení dobrá záručná doba. Pokiaľ ide o Antminer D3, ponúka sa vám slušná záručná doba 180 dní, počas ktorej môžete produkt bezplatne vymeniť alebo opraviť pre prípad, že dôjde k problému so strojom alebo ak náhodne prestane fungovať..

Ťažobné zariadenie

Ak dôjde k ťažkej komplikácii, ktorá sa často vyskytuje u ťažiarov kryptomeny, je to to, že sa zahrievajú dosť rýchlo. Rovnako ako každé iné zariadenie, ktoré vykonáva ťažké zdvíhanie z hľadiska procesov, s ktorými manipuluje, sú aj títo ťažiari náchylní na vysoké teploty a prehriatie.

Ani naše vlastné dôveryhodné smartphony a notebooky nie sú zbavené tohto problému, pretože majú tendenciu sa náhodne zahrievať pri dlhodobom pripojení k zdroju napájania alebo pri dlhodobom a intenzívnom používaní. Našťastie s riešením prichádzajú aj baníci.

K baníku sú pripevnené špeciálne určené ventilátory, ktorých jediným účelom je udržiavať teplotu zariadenia pod kontrolou a zabezpečiť, aby zostala v predpísaných medziach. Ak teplota nejako dokáže príliš vyskočiť, výkon spotrebovaný ventilátormi sa automaticky zvýši, vďaka čomu sa rýchlejšie roztočia a vďaka tomu rýchlejšie a lepšie chladia..

Negatívom je práve tento dôvod, prečo baníci často vedú k zhoršeniu účtov za energiu a energiu.

cena

Ako to môže byť úplná kontrola, pokiaľ vám nepovieme, koľko nakoniec v skutočnosti miniete? Teraz existuje niekoľko faktorov, ktoré prispievajú k cene konkrétneho produktu. Medzi tie primárne patrí dostupnosť, dopyt a celková výkonnosť produktu. Ak si niečo vedie mimoriadne dobre, je úplne prirodzené, že dopyt po položke stúpne a v dôsledku toho ceny určite stúpnu.

Pokiaľ ide o Antminer D3, správy nie sú také dobré. Za 2699 dolárov je D3 jedným z najdrahších ťažiarov na trhu. Je to v skutočnosti takmer také drahé ako najvýkonnejší bitcoinový baník na trhu a ľahko prevyšuje cenu mnohých ďalších dostupných súprav s dobrým výkonom. Celkom prijateľnou príčinou tohto vysokého čísla je to, že sa ukázalo, že mince Dash sú neustále znova a znova mimoriadne výnosné a efektívne, dokonca viac ako veľa iných kryptomien, vrátane bitcoinov..

Možno aj preto je vysoká cena prostriedkom na ospravedlnenie nadmerných ziskov, ktoré získate pri obchodovaní s nástrojom Dash.

Teraz, keď prechádzame vyčerpávajúcou a celkom komplexnou revíziou mineru, ktorým je Antminer D3, vám predstavujeme niekoľko rád a informácií o tom, prečo je Dash menou budúcnosti a prečo ju treba brať vážne.

Zrod Dash

Jedným veľkým problémom bitcoinu sú súvisiace časy potvrdenia transakcie. Povedzme, že svoje bitcoiny nakoniec miniete na nejaký produkt alebo možno inú kryptomenu. Ako dlho to bude trvať, kým vašu transakciu overí predajca a kým vám zakúpený produkt nepošleme?

V skutočnosti neexistuje jednoznačná odpoveď. Môže trvať dosť dlho, než predajca uzná skutočnosť, že bitcoiny, ktoré ste poslali, boli riadne prijaté, a kým sa tak nestane, nemáte nijakú zodpovednosť za to, že dostanete produkt, ktorý ste si kúpili. Je zrejmé, že na udržanie a reguláciu tohto všetkého existujú konkrétne zákony a nariadenia, faktom však zostáva, že bitcoinové transakcie sa začínajú pomaly.

Teraz Evan Duffield, hlavný nadšenec kryptomeny, rozpoznal tento problém a okamžite pocítil potrebu lepšej a oveľa rýchlejšej kryptomeny, ktorá sa poučí z chýb bitcoinov a napraví ich najlepším možným spôsobom. A tak 18. januára 2014 Evan pokračoval v vytváraní Dash, ktorý sa formálne volal Xcoin, ktorý sa neskôr zmenil na DarkCoin, a nakoniec sa stal Dash, ktorý je zlúčením slov Digital Cash.

Dash bol vytvorený s jediným cieľom – byť oveľa efektívnejším riešením bežných problémov, ktorým čelia kryptomeny, ako bitcoin. Aktívne sa zameriavala na kľúčové problémy, ktorým čelí, a pokračovala v ich náprave od svojho vzniku. Navyše, rovnako ako bitcoin, na svete bude vždy iba obmedzená ponuka mincí Dash. Podľa štatistík je na trhu v súčasnosti asi 7,85 milióna mincí Dash a celkový limit bol stanovený na 18 miliónov.

ZAČÍNAME S ANTMINEROM D3

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me