Záujem o nákup bitcoinu u spoločnosti Neosurf vzrástol v dôsledku zvýšeného záujmu o bitcoin ako celok. V tomto tutoriáli vám ukážeme najlepšie možnosti, ktoré máte, keď chcete nakupovať bitcoiny u spoločnosti Neosurf. Ale predtým, ako sa dostaneme k výsledkom nášho rozsiahleho výskumu, prejdeme si to, čo by ste mali brať do úvahy pri výbere burzy, ako aj výhody a nevýhody používania Neosurfu na platbu za vaše bitcoiny..

Poďme do toho!

Čo treba brať do úvahy pri výbere výmeny

Poplatky

Poplatky spojené s používaním Neosurf ako spôsobu platby sú vyššie ako napríklad pri použití bankového prevodu (ACH alebo SEPA) ako spôsobu platby. Poplatky sa líšia od výmeny k burze, a preto je treba si dávať pozor. Chcete dosiahnuť čo najnižšie poplatky, aby sa váš zisk z investovania do bitcoinu nestratil na poplatkoch.

podpora

Výmena peňazí, alebo v tomto prípade bitcoinu, môže byť spočiatku komplikované na pochopenie. Pamätáte si, keď ste sa prvýkrát pokúsili zaplatiť účet úplne sami? Po ceste tu budú otázky a v najhoršom prípade aj nejaké šibenice bez ohľadu na to, ako ľahko sa platforma používa. Nebojte sa, ak bude mať burza dobrú zákaznícku podporu, pomôže vám so všetkými smiešnymi otázkami alebo chybami.

Myslíme si, že dobrá podpora je nevyhnutnosťou, pretože ukazuje, že burza sa skutočne stará o ich zákazníkov, a nielen o to, aby na nich zarobili peniaze. Ukázalo sa, že všetky výmeny v tomto zozname poskytujú skvelú podporu zákazníkom.

Jednoduchosť použitia

Jednoduché použitie je tiež veľké, ak ste začiatočník. Nechcete sa dostať do komplikovanej výmeny, ktorá sa ťažko používa a vkladá do nej peniaze. Uistite sa, že prechádzame platformou a hodnotíme ju na základe toho, aké jednoduché a ľahké je použitie.

Pros nákupu bitcoinu s Neosurfom

  • Ak máte predplatenú kartu Neosurf, ktorú chcete vyčerpať, jej použitie v bitcoinoch je inteligentná investícia
  • Ak chcete zostať v anonymite, platba cez Neosurf je dobrá voľba, pretože nie je možné sledovať, o koho kartu ide
  • Neosurf zvyčajne uprednostňujú tí, ktorí nechcú rozdávať svoje bankové informácie online

Nevýhody nákupu bitcoinu s Neosurfom

  • Poplatky sú o niečo vyššie ako napríklad pri bankovom prevode alebo kreditnej karte
  • Nie je toľko možností, s ktorými výmenami ísť

Celkovo si myslíme, že Neosurf je dobrý spôsob nákupu bitcoinov, avšak ak ešte nemáte predplatenú kartu Neosurf, dôrazne vám odporúčame zvoliť si inú cestu, napríklad kreditnou / debetnou kartou, bankovým prevodom alebo hotovosťou. Záloha.

Najlepšie výmeny, ktoré akceptujú predplatenú kartu Neosurf

1. LocalBitcoiny

LocalBitcoins nie je burza sama o sebe, je to skôr trh, ktorý spája kupcov bitcoinov s predajcami bitcoinov. Na ich stránkach nájdete všetkých predajcov a ich hodnotenie, aby ste sa ľahko vyhli podvodným (tí sú z platformy rýchlo odstránení, ale keďže sa môže prihlásiť ktokoľvek, sú okolo!). Určite si vyberte predajcu s vysokým celkovým hodnotením a budete v poriadku.

Jediným problémom pri nakupovaní bitcoinu u spoločnosti Neosurf je to, že do LocalBitcoins spadne to, že nemusí byť vždy k dispozícii predajcovia, ktorí predávajú bitcoiny za karty Neosurf. LocalBitcoins účtuje poplatok 1% za všetky transakcie, ale predajca pridá aj malý poplatok za jeho predaj cez Neosurf.

ZAČNITE S LOKALBITCOINMI!

2. bitový čln

Bitcoat je možné použiť na nákup bitcoinov u spoločnosti Neosurf v Európe. Spoločnosť Bitboat tiež predáva bitcoiny za hotovosť vo Veľkej Británii, Taliansku, Francúzsku, Belgicku, na Cypre a v Rumunsku, ak o to máte záujem. Ponúkajú širokú škálu platobných metód, ich limity sú však veľmi nízke, iba 5 000 EUR mesačne, bez ohľadu na to, aký spôsob platby majú. Ich poplatky za Neosurf sú štandardné, ale pri iných platobných metódach sa považujú za vysoké na základe európskych štandardov.

Bitcoat by sme odporučili pre Neosurf, ale pri iných druhoch platobných metód vám odporúčame zvoliť si niečo iné.

ZAČÍNAME S BITBOATOM!

3. Paxful

Paxful nie je, rovnako ako LocalBitcoins, burzou, ale skôr trhom. Ak ste nenašli šťastie pri kúpe bitcoinu pomocou karty Neosurf na LocalBitcoins, skúste vyskúšať, či namiesto toho nie sú na Paxful k dispozícii nejakí predajcovia!

Paxful sa ľahko používa a pred rozhodnutím, či sú dôveryhodní alebo nie, môžete vidieť históriu a hodnotenie predajcov.

ZAČÍNAME S PAXFUL!

4. Coinhouse

Spoločnosť Coinhouse, ktorá bola založená a prevádzkovaná spoločnosťou Ledger, ktorá stojí za vedúcou bitcoinovou peňaženkou na trhu, je skutočne bezpečnou a ľahkou možnosťou nákupu bitcoinu u spoločnosti Neosurf. Spoločnosť Coinhouse má 17% poplatok za nákupy kartami Neosurf, čo je naozaj veľa, ale ak nemáte inú možnosť výberu spôsobu platby, je to dobrá voľba. Musíte predložiť svoje ID spoločnosti Coinhouse, aby ste nemohli zostať v anonymite, čo porušuje jeden z účelov použitia kariet Neosurf na platby pomocou.

Celkovo ľahká a dobrá výmena, ale poplatky sú príliš vysoké na to, aby konkurovali LocalBitcoins, Bitboat alebo Paxful o prvé miesto. Coinhouse odporúčame každému, kto nemá pocit, že by sa vyššie uvedené možnosti javili ako voliteľné.

ZAČÍNAME S COINHOUSE!

Záver

Dúfame, že vám náš návod na vyhľadanie najlepších spôsobov nákupu BTC s kartami Neosurf pomohol. Teraz je na vás, aby ste urobili konečné rozhodnutie, nech už urobíte akékoľvek rozhodnutie z týchto 4 možností, sme si istí, že budete spokojní. Veľa štastia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me