1. CEX.IO 2. Binance 3. Coinbase
ZAČAŤ! ZAČAŤ! ZAČAŤ!

smartphone

Každý z nás už pozná bitcoiny a ich transakcie. Pri zavedení týchto kryptomien boli možnosti ich nákupu a uchovávania obmedzené. Dnes nájdete rôzne platformy, ktoré podporujú bitcoin a umožňujú vám ich ukladať a vlastniť. Spočiatku to bola ťažká úloha pochopiť svet kryptomeny a blockchainu. S nástupom technológie sú všetky otázky týkajúce sa kryptomeny riešené a sú vysvetlené a prezentované jednoduchým spôsobom.

Sme zvyknutí na smartfóny a takmer všetko je k dispozícii na dosah ruky. Ako by potom mohla byť táto technológia vylúčená z invázie do sveta inteligentných telefónov? Táto technológia je predstavená ako bitcoinové peňaženky, ktoré sú k dispozícii ako mobilné aplikácie v obchode Play a App Store pre Android a iOS.

Top 8 najlepších bitcoinových peňaženiek pre iPhone a iPad 2021

1. CEX.IO

CEX je jednou z najlepších peňaženiek podporujúcich pokročilé objednávanie a funkcie, ako sú okamžité výmeny medzi kryptomenami a fiat menami. Aplikácia v súčasnosti podporuje obchod a prevod medzi viac ako 30 kryptomenami a pracuje na pridaní do tohto zoznamu.

Poplatky

Na rozdiel od iných peňaženiek, kde si vyberiete buď BTC, alebo ich kryptomenu, môžete si zvoliť, že za obchodné poplatky zaplatíte buď fiat, alebo ktorúkoľvek z dostupných kryptomien. To znamená menej obchodov, čo v konečnom dôsledku znamená, že platíte menej. Na základe objemu obchodu poplatky začínajú na 0,5% pri menej ako 5 BTC a končia pri 0,1% pri viac ako 6 000 BTC. Obchodníci so skúsenosťami s veteránmi si tiež môžu zvoliť možnosť obchodovania s maržou, kde obchodujete pomocou požičaných peňazí – všetko v rámci aplikácie.

Bezpečnosť

CEX.IO je jednou z mála peňaženiek v kryptomene, ktorá poskytuje používateľom certifikát DSS druhej úrovne. To zaisťuje, že spoločnosť dokázala vláde a orgánom, že jej možno dôverovať pri ukladaní, spracovávaní a prenose údajov bez toho, aby bola ohrozená ochrana osobných údajov používateľov. Sú tiež zaregistrovaní v sieti Financial Crimes Enforcement Network, takže môžete veriť, že v oblasti bezpečnosti majú na srdci vaše najlepšie záujmy..

Pros

Aplikácia je bezpečná a dôveryhodná a jej použitie pri výbere a výbere menových párov je veľmi pohodlné. UI je intuitívne a začiatočník ho ľahko pochopí. Ich podpora nonstop tvrdí, že je veľmi pohotová, hoci len málokto cítil potrebu kontaktovať podporu. Vzhľadom na funkcie, ktoré aplikácia poskytuje, by sme ju veľmi odporúčali pokročilým obchodníkom.

Zápory

Pokiaľ kryptomena, ktorú ste sa rozhodli obchodovať s funkciami medzi najlepšími 20 alebo 30 z hľadiska trhového podielu, je zoznam podporovaných mien s CEX v porovnaní s konkurenciou dosť malý. Pre začiatočníkov môžu byť tiež vysoké provízie. 

ZAČÍNAME CEX.IO!

2. Binance

Peňaženka Binance IoS

Ak je vašou vecou obchodovanie s veľkým objemom alebo ste začiatočník, ktorý sa zameral na objemové obchodovanie, Binance vám ponúka najlepšiu voľbu. Aplikácia pre Binance pre iOS je zadarmo na stiahnutie a je k dispozícii v 10 jazykoch.

Vďaka Binance môžu používatelia obchodovať vo viac ako 200 menách bez ohľadu na ich obchodné skúsenosti. Aplikácia má jednoduchý dizajn so základnými funkciami pre začiatočníkov a jedným ťuknutím sa dostanete do profesionálnej verzie, ktorá má pokročilé funkcie.

Poplatky

Je zadarmo na stiahnutie, obchody s menej ako 50 BTC sú spoplatnené 0,1% a poplatky sa so zvyšujúcim sa objemom znižujú. Poskytujú tiež služby na mieru VIP zákazníkom. Takže ak ste profesionál s konkrétnymi požiadavkami, radi vám pomôžu. Vklady za každý žetón / mincu sú bezplatné, rovnako ako poplatok za výber pre väčšinu z nich. Dôležité je, že transakčné poplatky sú nižšie, ak platíte BNB.

Bezpečnosť

Berú bezpečnosť veľmi vážne. Spoločnosť Binance má povesť jednej z najbezpečnejších peňaženiek. Nielen to, spoločnosť je veľmi transparentná v tom, aké používateľské údaje používajú a ako, a nepochováva tieto podrobnosti z dlhodobého hľadiska, ktoré sa čítajú len zriedka. Aplikácia podporuje aj 2FA (2 Factor Authentication) a U2F (Universal 2nd Factor Authentication).

Pros

Je veľmi užívateľsky prívetivý, má jedny z najnižších transakčných poplatkov a venuje veľkú pozornosť bezpečnosti používateľov a ochrane údajov. Odteraz poskytujú zákaznícke služby nepretržite v ôsmich jazykoch, rozširujú však svoj dosah a spolupracujú s prekladateľmi aj o ďalšie jazyky.

Zápory

Binance odteraz nepodporuje vklady do fondov pomocou tradičných platobných metód, ako sú kreditné / debetné karty, alebo digitálnych metód, ako je PayPal..

ZAČNITE S BINANCIOU!

3. Coinbase

Recenzia CoinbaseCoinbase je online peňaženka, ktorá slúži podobne ako banka. Je to najväčšia obchodná platforma pre kryptomeny. Na Coinbase máte ľahký prístup z vášho iPhonu a iPadu, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť z obchodu s aplikáciami.

Coinbase má mimoriadne efektívne rozhranie vhodné pre začiatočníkov. Táto platforma je vysoko zabezpečená a zahŕňa maximum používateľov. Coinbase tiež zahŕňa komplexné obchodné rozhranie s niektorými ďalšími funkciami, ktoré sú určené pre používateľov, ktorí sa vyznajú v obchodovaní s bitcoinmi.

Poplatky

Coinbase zahŕňa rôzne poplatky za obchodovanie v závislosti od rôznych metód. Všeobecne táto platforma obsahuje jednoduchý proces nákupu s poplatkom od 1,49% do 3,99%, ktorý nie je stále rovnaký. Môže sa vám zdať, že táto platforma je kvôli svojim poplatkom a poplatkom mierne nákladná ako ostatné platformy, ale je to najspoľahlivejšia a vysoko zabezpečená platforma v porovnaní s inými peňaženkami..

Bezpečnosť

Coinbase je vysoko odporúčaná platforma pre používateľov a tiež vysoko zabezpečená platforma. Medzi bezpečnostné opatrenia patrí rozdelenie súkromných kľúčov na samostatné kúsky a ich umiestnenie na kombináciu papierového aj offline úložiska s rozsiahlou zálohou na rôznych miestach. Okrem toho Coinbase umožňuje dvojfaktorovú autentizáciu a predstavil papierovú peňaženku s názvom „Vault“. Systém Vault je ešte bezpečnejší ako bežná peňaženka. Tento systém umožňuje nastaviť systém n-m na spracovanie výberov. Napríklad ak ste skupina priateľov alebo ste v podniku, táto funkcia umožňuje vám alebo každému používateľovi v skupine nastaviť svoje povolenie, ku ktorému nemajú prístup ostatní bez vášho súhlasu. Táto funkcia pridáva do systému ďalšiu ochrannú vrstvu.

Pros

Coinbase s intuitívnym rozhraním pre nováčikov je vysoko zabezpečená platforma. Podporuje väčšinových používateľov a poskytuje obchodníkom rôzne obchodné nástroje a zložité platformy. Ponúka vysokú likviditu a objem zahŕňajúci najväčšie kryptomeny s trhovými stropmi. Uplatňovanie pokročilých bezpečnostných opatrení vysoko zohľadňuje bezpečnosť. Platby a transakcie kryptomien sú ponúkané rôznymi spôsobmi. Je to vysoko spoľahlivá a populárna platforma po celom svete.

Zápory

Coinbase zahŕňajúci bankové prevody môže vyžadovať nejaký čas navyše.

ZAČÍNAME S COINBASE

4. Airbitz

logo airbitzAirbitz je užívateľsky prívetivá bitcoinová aplikácia určená pre iPhone a iPad, ktorá je voľne dostupná v obchode s aplikáciami spoločnosti Apple. Vďaka svojim pokročilým bezpečnostným funkciám a elegantnému užívateľskému rozhraniu vyniká Airbitz ako jedinečná aplikácia pre bitcoinové peňaženky.

Nová funkcia zavedenia komplexného adresára na prijímanie bitcoinových obchodov vo vašom okolí priťahuje používateľov. Začíname je jednoduché bez ohrozenia bezpečnosti. Niektoré ďalšie funkcie, ako je skenovanie QR kódov a podpora Bluetooth Low Energy pri prevode finančných prostriedkov, umožňujú používateľom uskutočňovať transakcie bez námahy.

Poplatky

Táto aplikácia je zadarmo a ľahko dostupná v obchode s aplikáciami pre iOS. Poplatok za transakciu je tu určený bitcoinovou sieťou a je ovplyvnený faktormi, ako je veľkosť transakcie v bajtoch dát a preťaženie.

Bezpečnosť

Airbitz automaticky zálohuje vašu peňaženku, aby sa zabránilo strate v prípade straty telefónu. Postavila pokročilú úroveň zabezpečenia poskytovaním hierarchických deterministických (HD) a dvojfaktorových autentifikačných funkcií (2FA). Údaje sú skryté pred tretími stranami, ktoré im bránia v prístupe k nim. Transakcie sa uskutočňujú bezpečne na vašom mobilnom zariadení.

Pros

Airbitz je zabezpečená platforma s otvoreným zdrojovým kódom. Vďaka svojim jedinečným funkciám a intuitívnemu rozhraniu pomáha začiatočníkom porozumieť a pracovať efektívne. Vďaka zapojeniu decentralizovaných serverov funguje Airbitz dobre, aj keď sú servery nefunkčné. Spolu s bitcoinmi podporuje aj Bitcoin Cash (BCH) a ďalšie kryptomeny. Okrem toho Airbitz podporuje transakcie pomocou darčekových kariet a ako hlavný faktor zachováva bezpečnosť.

Zápory

Airbitz je nová platforma a ešte nie je dobre zavedená. Chýba mu webové rozhranie.

ZAČNITE S AIRBITZOM

5. Chlieb

logo aplikácie chlebaUž skôr je známa ako BreadWallet. Je digitálna bitcoinová peňaženka dostupná ako mobilná aplikácia pre iPhone a iPad. Intuitívne rozhranie umožňuje začiatočníkom aj netechnickým používateľom výrazne pracovať. Bezpečnosť používateľov sa považuje za hlavný faktor a spoločnosť Bread ju neohrozuje.

Poplatky

Chlieb je voľne dostupný v obchode s aplikáciami Apple. Za bitcoinové transakcie sa však účtuje určitá výška poplatku. Uplatňovaný poplatok sa líši podľa priority transakcií, možnosť bola nedávno aktualizovaná. Napríklad ak chcete, aby boli vaše transakcie rýchlejšie, budete si musieť priplatiť. Nielen pri transakciách, ale aj za nákup bitcoinov z peňaženky sa platí poplatok. Aplikuje ju vaša banka alebo služba tretej strany, ktorá slúži na prepojenie vášho účtu s peňaženkou.

Bezpečnosť

Chlieb umožňuje priame spojenie medzi jeho používateľmi a bitcoinovou sieťou, pričom hlavným faktorom je zabezpečenie súkromia používateľov. Toto priame pripojenie zabraňuje zapojeniu servera Bread do prijímania informácií, čo je jedinečná vlastnosť, ktorú iné bitcoinové peňaženky nemusia poskytovať. Používatelia nie sú vystavení zraniteľnosti, pretože spoločnosť Bread neuchováva súkromné ​​kľúče na svojich serveroch a používatelia sú výlučnými vlastníkmi ich fondu. Dvojfaktorová autentifikácia je funkcia, ktorú Bread nepovažuje za inú peňaženku. To nie je zásadný problém, pretože poskytuje ďalšie a odlišné bezpečnostné opatrenia, ktoré iným peňaženkám chýbajú.

Pros

Chlieb je užívateľsky prívetivá aplikácia a je vhodný pre začiatočníkov aj netechnických používateľov. Začíname a vytváranie účtov sú veľmi jednoduché bez potreby ďalšieho overovania. Jedinečné bezpečnostné opatrenie zabráni tejto aplikácii pred zraniteľnosťami a chráni súkromie používateľov. Spolu s poskytovaním podpory zákazníkom umožňuje táto aplikácia priamy nákup bitcoinov, čo je ďalším bonusom.

Zápory

Aplikácia Bread sa zameriava hlavne na bitcoiny a nepodporuje altcoiny ani iné kryptomeny. Táto aplikácia nezahŕňa dvojfaktorovú autentizáciu a transakcie s viacerými podpismi a vyžaduje na nákup bitcoinov niektoré služby tretích strán.

ZAČÍNAME S CHLIEBOM

6. Copay

logo copayCopay je jednou z popredných bitcoinových peňaženiek vyvinutých spoločnosťou BitPay. Bol vyvinutý na zabezpečenie finančných prostriedkov spoločnosti BitPay s elegantným rozhraním priťahujúcim veľa používateľov. Je to hierarchická deterministická (HD) bitcoinová peňaženka, ktorej primárnym záujmom je bezpečnosť. Používatelia majú prístup k svojej peňaženke buď z webu, počítača alebo mobilu, pretože je k dispozícii na viacerých zariadeniach.

Poplatky

Poplatok za transakcie je podobný ako u iných bitcoinových peňaženiek v závislosti od veľkosti transakcie nastavenej bitcoinovou sieťou. Je voľne k dispozícii ako mobilná aplikácia v obchode s aplikáciami.

Bezpečnosť

Bezpečnosť je najdôležitejším faktorom. Copay, ako HD peňaženka, zaviedla pokročilé bezpečnostné opatrenia. Zahŕňa transakcie s viacerými podpismi, čo znamená, že je nevyhnutný podpis kupujúceho aj predávajúceho. Táto funkcia umožňuje zabezpečenie pre podnikanie, ktoré zahŕňa viac podpisov, a to zavedením viacerých používateľov pre jednu peňaženku. Je to jedna z prvých bitcoinových peňaženiek, ktorá funguje na úplnom protokole bitcoinových platieb. To znamená, že- Copay sleduje platbu a overuje, či bola platba prijatá používateľom pracujúcim na základe tohto platobného protokolu.

Pros

Copay je dobre etablovaný a popredná bitcoinová peňaženka s ľahkým používateľským rozhraním. Úroveň zabezpečenia je pokročilá a zahŕňa viac podpisov a protokol platieb bitcoin na plný úväzok. Je to open source a vysoko spoľahlivá bitcoinová peňaženka pre iOS.

Zápory

Spoločnosť Copay prijíma centrálnu metódu overovania, ktorá by obťažovala mnohých používateľov bitcoinov.

ZAČNITE S KOPÍROVANÍM

7. Blockchain

logo blockchainuBlockchain, ktorý vyvinula luxemburská spoločnosť na vývoj softvéru, sa považuje za vysoko akceptovanú bitcoinovú peňaženku. Podporuje kryptomeny bitcoin a ethereum s užívateľsky prívetivým rozhraním. Niektoré z ďalších funkcií, ktoré peňaženka ponúka, zahŕňajú centrum zabezpečenia, partnerstvo s dôveryhodnými burzami, flexibilitu pri úprave poplatkov za transakcie.

Poplatky

Blockchain peňaženka je úplne zadarmo a je ľahko dostupná v obchode s aplikáciami. Malá suma sa platí vždy, keď sa bitcoiny presunú do a z peňaženky. Poplatok za transakciu je založený na bitcoinovej sieti a závisí od veľkosti transakcie. Poplatok vám však bude automaticky odpočítaný z peňaženky v závislosti od veľkosti siete. Poplatok môžete vymenovať v nastavení „prispôsobiť poplatok“, ktoré ponúka flexibilné prispôsobenie poplatku podľa priorít.

Bezpečnosť

Blockchain považuje bezpečnosť za hlavný faktor. S cieľom pomôcť používateľom ľahko vizualizovať zabezpečenie tohto systému poskytuje Blockchain zabezpečenie na úrovniach.

Prvá úroveň obsahuje overenie a nastavenie hesla, ktoré zahŕňajú overenie e-mailu (overenie), prístupové heslo (obnovenie účtu), pomoc s heslom (obnovenie hesla)..

Druhá úroveň obsahuje dvojstupňové overenie, prístupový kód odoslaný peňaženkou zakaždým, keď sa prihlásite. Pripojte svoje číslo mobilného telefónu a odošlite jednorazové prihlásenie, ak sa niekto pokúsi získať prístup k vášmu účtu zadaním nesprávneho hesla.

Tretia úroveň obsahuje požiadavku Blocking Tor. Blokuje prípadné požiadavky. Požiadavky Tor používajú hackeri na prístup k účtom.

Pros

Blockchain ponúka na nákup a predaj kryptomien priamo z peňaženiek. Je navrhnutý ľahko použiteľným spôsobom pri zachovaní vysokej úrovne zabezpečenia. Nová peňaženka sa automaticky vygeneruje po každej transakcii peňaženky ako opatrenie na ochranu súkromia. Na prepojenie webového účtu s mobilným telefónom je k dispozícii systém skenovania QR, ktorý tiež zobrazuje zostatok v peňaženke v miestnej mene.

Zápory

Blockchain pozostáva z dlhého procesu overovania, ktorý môže byť pre mnohých používateľov nepríjemný. Podporuje iba dva typy kryptomien (Bitcoin a Ethereum) a pre transakciu nepovoľuje fiat meny..

ZAČÍNAME BLOKOVACÍM REŤAZCOM

8. Jaxx

mobilná aplikácia jaxxJaxx je nová digitálna peňaženka určená na zjednodušenie technológie blockchain používateľom. Je to intuitívna platforma zahŕňajúca rôzne kryptomeny. Jaxx prišiel s rôznymi novými funkciami, ako je párovanie medzi platformami, ShapeShift, výkonná platforma na podporu rôznych kryptomien.

Táto platforma je vytvorená tak, že nezabúda na nováčikov, ale poskytuje plynulý zážitok. Jaxx ponúka peňaženku s viacerými reťazcami, ktorá podporuje 7 rôznych aktív kryptomeny. Jaxx vám umožňuje prístup k najväčším kryptomenám na svete podľa trhových kapitalizácií.

Poplatky

Jaxx je zadarmo na stiahnutie a je ľahko dostupný v obchode s aplikáciami. Transakčný poplatok ponúkaný touto stránkou je podobný ako v iných bitcoinových peňaženkách, v závislosti od bitcoinovej siete. Napríklad každá štandardná transakcia Etherea je spoplatnená sumou približne 0,000441ETH, ktorá je obdobná v prípade bitcoinu a iných mien. Poplatok za transakciu úplne závisí od zmeny v bitcoinovej sieti a spoločnosť Jaxx neúčtuje poplatok.

Bezpečnosť

Bezpečnosť je hlavným záujmom spoločnosti Jaxx. Na prístup k kryptomene vášho účtu je k dispozícii vstup bez povolení, pretože pri registrácii nevyžaduje žiadne overenie. Jaxx vytvára všetky kľúče kryptomeny a sprístupňuje ich na vašom lokálnom zariadení, ktoré je možné napadnúť hackermi. Funkcia zálohovania je zavedená prostredníctvom jedného základného semena, ktoré zahŕňa záznamový reťazec náhodných slov, ktorý by pomohol pri obnove vašich mincí.

Pros

Jaxx poskytuje elegantné používateľské rozhranie, ktoré je k dispozícii ako otvorená aplikácia digitálnej peňaženky podporujúca rôzne kryptomeny. K tejto peňaženke je ľahký prístup z rôznych zariadení a je možné ju ľahko spárovať s rôznymi platformami.

Zápory

Peňaženka Jaxx je vysoko náchylná na hackerstvo a nedostatok pokročilých bezpečnostných opatrení.

ZAČÍNAME S JAXX

Záver

Tieto digitálne mobilné peňaženky vytvorili priestor pre ľahké transakcie s kryptomenou. Ak by tieto peňaženky neboli vyvinuté, mali by sme pre každú transakciu zadať stovky znakov. Nielen transakcie sú jednoduché, ale tieto peňaženky ponúkajú používateľom aj rôzne metódy a funkcie. Súkromné ​​kľúče sú uložené v týchto peňaženkách, čo nie sú nič iné ako aplikácie, ktoré slúžia ako heslo pre vaše peniaze. Nemôžete si predstaviť, že by ste všade nosili svoj desktop, ak by tieto peňaženky neboli zavedené. Aj keď tieto peňaženky ponúkajú pokročilé bezpečnostné opatrenia a ďalšie funkcie, vždy sa odporúča uložiť veľké množstvo bitcoinov do pevnej peňaženky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me