1. Cryptohopper 2. Pionex 3. Zignaly
Zignaly
BAŞLAMAK! BAŞLAMAK! BAŞLAMAK!

Sarsıntılı başladı, ancak kripto para birimleri burada kalacak. Bu yeni para birimi biçimine şüphecilerin çoğu onunla barıştı ve ona yatırım yapmak istiyor. Bunu okuduğunuza göre, sizin de çoğunluğa atladığınızı söylemek güvenlidir..

Hangisini seçerseniz seçin, Bitcoin veya altcoin, önemli miktarda ek gelir elde edeceğinizden ve kimin kazanmayacağından eminiz. Sorun şu ki, bu konuda yenisiniz ve iyi para kazanmak için kripto para birimi ticaret grafiklerini verimli bir şekilde analiz etme becerisine sahip değilsiniz – guruların övündüğü türden.

Ama pes etmeden önce sorunun bir çözümü var. Öğrenme eğrinizi geçerken, bitcoin ticaret robotlarını kullanarak kripto para birimi ticaretinden hala para kazanabilirsiniz..

Şimdi, bir ticaret botu, temelde kripto para birimi piyasası ticaret verilerini analiz etmek için tasarlanmış bir yazılım parçasıdır. Bir tane edindikten sonra, tercihlerinize göre özelleştirmeniz gerekir. Daha sonra yazılım piyasayı sizin adınıza analiz edecek ve otomatik olarak ticaret yapacaktır. Bu parçada, mevcut en iyi Bitcoin Ticaret botlarından bazılarını gözden geçiriyoruz..

En İyi Kripto Ticaret Botları 2021

1. Cryptohopper

Cryptohopper otomatik ticaret sahnesine yeni girmiştir, ancak birkaç nedenden dolayı popülerliği hızla artmaktadır. Birincisi, piyasadaki tek bulut tabanlı kripto para botudur, yani botları bilgisayar kapalıyken ticarete devam eder..

Harici sinyal vericileri yerleştiren tek ticaret botu oldukları ve deneyimsiz tüccarların botlarının bu sinyalcilerin uzmanlığı altında otomatik pilotta işlem yapmalarına izin vermeleri nedeniyle, botlarını yeni kullanıcılar için almak da çok kolay. Daha fazla deneyime sahip tüccarlar, satışları birden çok teknik göstergeye göre yapılandırarak manuel bir yaklaşım da benimseyebilirler..

Bunun yanı sıra, Cryptohopper, arka test yapmayı, zarar durdurmayı (botunuzun yalnızca kârla satış yapmasına izin veren özellikler dahil), birden fazla borsa kullanarak ticaret yapma yeteneği ve genel olarak hoş bir kullanıcı arayüzü sunar..

Cryptohopper aynı zamanda bir ay boyunca ücretsiz deneme sunan tek bottur ve kullanıcılar yapıştırmak isterse Bunny (19 $ p / m), Hare (49 $ p / m) ve Kangaroo (99 $ / m) etrafında.

CRYPTOHOPPER İLE BAŞLAYIN!

2. Pionex

Pionex yerleşik ticaret botlarına sahip dünyanın ilk borsalarından biridir. Binance ve Huobi Global’in likiditesini bir araya getirir ve en büyük Binance brokerlerinden biridir. Derin likiditeye ek olarak Pionex, kullanıcıların piyasaları her zaman kontrol etmeden 24/7 işlemlerini otomatikleştirebilecekleri 12 ücretsiz ticaret botu sağlar..

Özellikleri:

 1. Pionex, perakende yatırımcılar için 12 ücretsiz ticaret botu sağlar.
 2. Alım satım ücreti, büyük borsaların çoğuna kıyasla en düşüktür. Pionex’te işlem ücreti, yapıcı ve alıcı için% 0,05’tir.
 3. En büyük Binance brokerlerinden biri olan Pionex, Binance ve Huobi Global’in likiditesini bir araya getiren derin likidite sağlar.
 4. Grid Trading Bot, Pionex’teki en popüler ticaret botlarından biridir. Tüccarların belirli bir fiyat aralığında düşük alım yapmalarına ve yüksek satış yapmalarına olanak tanır..
 5. Kaldıraçlı Izgara Botu 5 kata kadar kaldıraç sağlar.
 6. Spot-Vadeli İşlem Arbitraj botu, yatırımcıların düşük riskle pasif gelir elde etmelerine yardımcı olur. Bu stratejinin tahmini getirisi% 15 ~ 50 APR’dir.
 7. Akıllı Ticaret terminali, tüccarların zararı durdurma, kar alma, tek bir ticarette takip etme olanağı sağlar.
 8. Pionex, kripto pazarındaki en iyi Kaldıraçlı Jetonlardan birini yayınladı.
 9. Pionex, ABD FinCEN’in MSB (Para Hizmetleri İşletmesi) Lisansı ile verilmiştir..

Fiyat: Bedava

Borsalar: Binance, Huobi global, Pionex

PIONEX İLE BAŞLAYIN!

3. 3 Virgül

3 virgül

Kripto ticaret botlarının çoğu, sizin yapmaları için yapılandırdığınız şeyi yapabilir. Bununla birlikte, kripto piyasası kadar değişken bir piyasada, piyasa koşullarındaki ani değişime uyum sağlamaya hazır olmak gerekir. Burası, 3Commas ticaret botu gibi akıllı bir ticaret botuna ihtiyaç duyacağınız yerdir..

Hiçbir ticaret botunun değişen piyasa koşullarına uyum sağlayacak kadar akıllı olamayacağını düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, 3Commas botu, takip eden zarar ve takip eden kar adı verilen benzersiz bir özellikle birlikte gelir. Başka bir ticaret botunu kullanırken, genel zararı önlemek için zararları durdurabilir ve elde ettiğiniz karı güvence altına almak için kar elde edebilirsiniz. Ancak, bot pozisyonunuzu sattıktan sonra para daha iyi performans göstermeye devam ederse, geri dönüş yoktur..

3Commas botunun sunduğu son özellik, tam olarak bunu başarmanıza yardımcı olur. Bot, piyasa koşullarını analiz edecek ve madeni paralarınızı doğru zamanda satmanızı sağlayacaktır. Böylelikle yatırımınızın maksimum geri dönüşünü sağlar. Botun değişen piyasa koşullarına hızlı hareket etmesini sağlayan bu özellik botu özel kılar.

Bunun dışında, 3Commas botu, normal bir ticaret botunda görebileceğiniz, zararı durdurma, kar alma, otomatik ticaret vb. Gibi tüm özellikleri sağlar. Bot, çevrimiçi olarak barındırılır ve bu da onu her zaman kullanılabilir hale getirir. Bot’a internete bağlı herhangi bir cihazdan web sitesinde hesabınızı ziyaret ederek erişebilirsiniz..

Bot, Binance, Kucoin, Bittrex vb. Dahil olmak üzere en popüler 13 kripto borsası ile eşleştirilebilir. Bot, en ucuz olanı ayda 22 dolara ve en pahalı paket size aylık 75 dolara mal olan üç farklı paket sunar. Bununla birlikte, Huboi değişiminde bir hesabınız varsa, botun hizmetlerini ücretsiz olarak kullanabileceksiniz..

Kripto piyasasındaki mevcut düşüş eğilimi göz önüne alındığında, herhangi birinin para kazanması çok zor hale geldi. Öyleyse, neden 3Commas botunu bir deneyin ve ayı piyasasında bile gelir elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini görün.

3COMMAS İLE BAŞLAYIN!

4. Zignaly

ZignalyKripto para birimi ticaret botları hala geliştirme aşamalarında olsa da, ticaret botlarının ücretsiz bir beta sürümü kullanıma hazırdır. Piyasada oldukça yeni olmasına rağmen, insanlar kolaylıkla Zignaly botunu tercih ettiler. Tamamlanan sürüm, ücretli bir ücret karşılığında kullanıcılara sunulacaktır..

Zignaly ticaret botuyla ilgili şaşırtıcı bir şey, TradingView ile sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmesidir. Bot geliştirmenin beta aşamalarında olmasına rağmen, kullanıcılar yukarıda belirtilen entegrasyonla ilgili herhangi bir sorun bulamadılar, bu da geliştiricilerin yazılımı kullanıcılar için erişim kolaylığını göz önünde bulundurarak tasarladıkları anlamına geliyor..

TradingView, Binance ticaret borsasında çalışan bir API’ye sahiptir. Böylece, Zignaly botu çeşitli ticaret stratejilerini doğrudan Binance üzerinde yürütmek için kullanılabilir. Beta sürümündeki borsa için mevcut destek yalnızca Binance’de olsa da, yakın gelecekte diğer borsaları da dahil etme planları var..

Geliştiricilere göre, Zignaly botunun API entegrasyonu için desteklenen borsalar listesine KuCoin, Bittrex, Poloniex ve CoinBase Pro gibi borsaları dahil etme planları var..

Geliştiriciler tarafından ticaret botuna entegre edilmiş bazı benzersiz özellikler vardır. Bunlar, üzerinde işlem yapabileceğiniz çiftler için bir sınırlama olmaması ve pozisyonları istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman düzenleme seçeneğini içerir. Yukarıda belirtilenler gibi özelliklerin keyfini çıkarmak için herhangi bir Pro sürümüne yükseltmeye gerek olmadığından, bunlar ticareti oldukça kolaylaştırdı..

Zignaly botu aynı zamanda şeffaflığıyla da gurur duyuyor. Zignaly kripto para birimi ticaret botunun resmi web sitesinde, kullanıcıların doğrudan onlarla bağlantı kurabilmeleri için çeşitli sosyal medya profillerinin yanı sıra kurucular ve ekibin geri kalanı hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır..

Geliştirme ekibinin amacı, tüm dünyadaki kullanıcılara tüm büyük borsalarda kullanılabilen bir ticaret botu sağlamaktır. Geliştiriciler, bot üzerinde kullanıcı dostu bir ekosistem oluşturdu, beta sürümlerinde oldukça fazla özellik sunuyor ve tam sürümde çok daha fazlasını getiriyor..

ZIGNALY KULLANMAYA BAŞLAYIN!

5. Napbotlar

NapBots.com, daha önce hedge fonları için ayrılmış, ticaret tekniklerini demokratikleştiren, AI tarafından desteklenen bulut tabanlı bir platformdur..

Binance, Bitmex, Kraken, Bitfinex, Bitstamp, Okex, Bitpanda ve benzeri büyük Cryptocurrency değişimlerinde desteklenen algoritmik kripto ticaret botları sunarlar..

Bot süper kullanıcı dostu bir arayüze sahip ve kullanıcılarımız bu basitliği seviyor. Bu, yeni başlayanların başlamasını kolaylaştırır.

Bir Profesyonel Gibi Ticaret Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı, NapBots ile sadece 3 adımda sizin için ticaret yapmaya hazır anında kripto botları elde edersiniz..

1. Adım: En sevdiğiniz kripto borsasına bağlanın

2. Adım: Stratejilerinizi kütüphanelerinden seçin

3. Adım: Oturun, İzleyin & Otopilot’un zor işi yapmasına izin verin

Tasarruflarınızı yönetmenize olanak tanıyan kendi strateji karışımınızı oluşturmanıza olanak tanıyan piyasadaki tek bottur. Ticaret botunuzu akıllı telefonunuzdan pilot olarak kullanabilecek ve bütçe tahsisini tamamen özgürce değiştirebileceksiniz..

NapBots performansını kanıtladı; en eski stratejisi BTC LO, 2017’den beri yayında ve şimdi yeni ATH’ye ulaşmak üzere. Ayrıca, amiral gemisi stratejisi BTC / ETH / USD AR 2018’de başlatıldı ve 12 aylık% 200 performansa sahip.

Yüksek frekanslı alım satım için son derece umut verici olan saatlik stratejiler geliştirdiler, son çöküş sırasında inanılmaz şekilde yanıt verdiler..

Daha da önemlisi, paranız asla cüzdanınızdan çıkmaz. Bundan daha güvenli olamaz! Borsalarda işlem yapma izni vererek botu API aracılığıyla bağlamanız yeterlidir. Bu yeni çağ ticaret botu, hem bilgili hem de yeni kripto tüccarları için kesinlikle denemeye değer.

NAPBOTS KULLANMAYA BAŞLAYIN!

6. Ateşli Robot

silah dükkanı

Bu Gunbot, Bollinger Band, Ping Pong ve Step Gain gibi birçok dahili stratejiye sahiptir. Kullanıcılarının çoğu, BB stratejisinin en iyisi olduğunu ve onlar için büyük karlar elde edeceğini düşünüyor.

Ancak bu ticaret botu, fiyatı değişen 3 paket planıyla birlikte gelir. Fiyatlar 0,1 Bitcoin ile 0,3 Bitcoin arasında değişmektedir (bu fiyatların değişebileceğini unutmayın).

Gunbot, Poloniex, Kraken, Bittrex ve Cryptopia dahil olmak üzere birkaç kripto para birimi borsasında.

Bu ticaret botunu kullanırken, ticaretinize çok dikkat etmeniz önerilir. Neden? Ticaret botu piyasadaki dalgalanma ile başa çıkacak şekilde yapılandırılmıştır. Volatilite artışları olması durumunda, kapatmalısınız.

Gunbot, ticaret botumuzdur ve kesinlikle en iyi bitcoin ticaret botudur!

GUNBOT’U KULLANMAYA BAŞLAYIN!

7. Kertenkele

GekkoGekko her zaman listenin başında olacak. Açık farkla en popüler olanı – muhtemelen ücretsiz bir Bitcoin ticaret botu olduğu için. GitHub platformundan indirilebilir (rahatlayın, bu platformda gezinmek için bir teknoloji gurusu olmanıza gerek yok. Ancak biraz yardıma ihtiyacınız varsa, bunu nasıl yapacağınızı gösteren çok sayıda YouTube videosu var).

Gekko, dünyanın her yerindeki yetenekli geliştiriciler tarafından sürekli iyileştirilen açık kaynaklı bir yazılım parçasıdır. Bu ticaret botu, Bitstamp, Poloniex ve Bitfinex dahil olmak üzere çoğu kripto para birimi borsası tarafından desteklenmektedir..

Gekko’nun kullanımı kolay, tam otomatik ve anlaşılır. Bitcoin endüstrisindeki yeni başlayanlar için, bu ticaret botunun giriş ve çıkışlarını öğrenmek, endişelerinizin en küçüğü olacak. Yazılım, temel ticaret özellikleriyle donatılmış olarak gelir. Bu özellikler, ticaret stratejilerinizi ve verilerinizi izlemek için tasarlanmış bir web arayüzü içerir. Ayrıca, bot bazı geri test edilmiş veriler üzerinde çalışabilir ve ticaret sonuçlarını görselleştirmenize yardımcı olabilir..

Bot, macOS, Linux ve Windows dahil olmak üzere çoğu büyük işletim sisteminde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bot ayrıca telgraf, e-posta ve diğer sosyal platformlar aracılığıyla sizi güncel tutabilir. Ancak, Gekko’nun yüksek frekanslı bir ticaret botu olmadığını ve bu nedenle sözde arbitraj ticaretini gerçekleştirmediğini unutmamalısınız..

GEKKO’YA BAŞLAYIN!

8. Zenbot

ZenbotBu, başka bir ücretsiz bitcoin ticaret botudur. Gekko gibi, açık kaynaklı bir bottur. Tüm büyük işletim sistemlerinde kullanılabilir ve her kullanıcının tercihlerine uyacak şekilde değiştirilebilir. Zenbot, yapay zeka kullanılarak oluşturulmuştur. Gekko’nun aksine, arbitraj fırsatlarından faydalanabilir ve yüksek frekanslı alım satımları gerçekleştirebilir. Ek olarak (ve bu, bu ticaret botu için büyük bir artıdır), yazılım aynı anda birden fazla kripto para birimi ticareti gerçekleştirebilir..

Ticaret botu Kraken, Gemini, GDAX, Bittrex, Quadriga ve Poloniex gibi Bitcoin borsaları tarafından desteklenmektedir. Bu ticaret botunun geliştiricileri, botu geliştirmek için hala çalıştıklarını ve gelecekte mevcut tüm borsalarda destekleneceğini iddia ediyorlar..

ZENBOT’U KULLANMAYA BAŞLAYIN!

9. Haasbot

HaasbotBu, HaasOnline tarafından 2014 yılının başında oluşturulmuş bir ticaret botudur. Ticaret botu, Bitfinex, Poloniex, BTCC, Huobi, Kraken, Gemini ve GDAX dahil olmak üzere birçok Bitcoin borsası tarafından desteklenmektedir. Sadece Bitcoin ticareti yapmakla kalmaz, aynı zamanda çeşitli borsalarda da altcoin ticareti yapar..

Bu ticaret botu, sizin adınıza piyasa bilgilerini analiz etmek için tasarlanmış olsa da, ticaretin yürütülmesi ile ilgili olarak harekete geçmek için bazı girdiler gerektirir. Bot özelleştirilebilir ve bazı teknik gösterge araçlarıyla birlikte gelir. Bu araçlarla Haasbot, Bitcoin ticaret başarısı için paha biçilmez olduğunu kanıtlayabilecek trend kalıplarını “tahmin edebilir”..

En iyi sonuçları elde etmek için, Haasbot kullanmaya karar veren herkesin kursa tamamen bağlı olması gerekir. Bu ticaret botu her 3 ayda bir yaklaşık 0,32 Bitcoin’e mal oluyor.

HAASBOT İLE İLGİLİ OLUN!

10. Kripto Tüccarı

kripto tüccar botuBu, tüccarlar arasında en popüler Bitcoin ticaret botlarından biridir. Çoğunlukla bulut tabanlıdır, yani fiziksel bir bilgisayara kurulum gerektirmez ve bol ve ödüllendirici sonuçlar için kullanıcısı tarafından değiştirilebilir. Botta algoritmik ticaret değişiklikleri birkaç dakika içinde yapılabilir. Değişikliklerin yapılması basittir ve biraz rehberliği olan herhangi bir acemi, süreci kesebilir.

Crypto Trader’ın bir strateji pazarı özelliği ile geldiğine dikkat çekmek gerekir. Bu özellik, diğer tüccarlarla strateji ticareti yapmanızı sağlar. Bir başka harika özellik, kullanıcıların ticaret stratejilerini geriye dönük test edilen verilere ve geçerli piyasa koşullarına göre test etmelerini sağlayan bir arka test aracı içerir. Crypto Trader, Bitstamp, BTCC ve Coinbase gibi borsalar tarafından desteklenmektedir..

CRYPTO TRADER İLE BAŞLAYIN!

11. BTC Robotu

btc robotBu, sektördeki ilk Bitcoin ticaret botları arasındaydı. Öncü ticaret botları arasındadır. Bot, büyük işletim sistemlerinde indirilebilir, ancak her platform için değişen fiyatlarla gelir. Genel olarak, MacO’larda Windows işletim sisteminden daha fazla ödeme yapmayı beklemelisiniz..

Ticaret botunun kullanımı kadar kurulumu da kolay oldu. Bununla birlikte, bazı kişiler, anlaşılması zor olan bazı teknik parçalar olduğunu belirtmek için kayda geçti. Bununla birlikte, çoğu önemli karlar elde etmeyi başardı. BTC Robot, 60 günlük geri ödeme politikasına sahip bir deneme süresine sahiptir – bu ne kadar havalı?

BTC ROBOTU İLE BAŞLAYIN!

12. LeonArdo

MarginTradingOnPoloniexBu, Huobi, OKCoin, Bitfinex, Bittrex ve Poloniex tarafından desteklenen yeni bir ticaret botudur. Geliştiricileri, ticaret botunda sürekli olarak değişiklikler yapıyor ve gelecekte de diğer birçok borsa tarafından desteklenmesini beklemelisiniz..

Bu bot, Margin Maker ve Ping Pong dahil olmak üzere iki ticaret stratejisiyle birlikte gelir. Leonardo, şimdiye kadar tasarım ve grafik açısından en iyi görünen ticaret botudur. Ayrıca tamamen özelleştirilebilir.

Başlangıçta, bot her ay yaklaşık 0.5BTC’ye mal oluyordu. Ancak şimdi, yaklaşık 129 $ (ömür boyu lisans).

LEONARDO’YA BAŞLAYIN!

13. Autonio

Ticaret botlarından bahsettiğimizde, ticaret yaptıkları çeşitli dijital varlıklar gibi merkezi olmayan bir platform üzerine inşa edildiğini iddia edebilecek yalnızca birkaç tane var. Autonio’nun geliştiricileri, ticaret botunun birkaç taneden biri olduğundan emin oldular. listeye yapmak.

Tüm altyapı merkezi olmayan bir platform üzerine inşa edilmiştir, yani tüm operasyonlarını kontrol eden tek bir varlık yoktur. Kullanıcılar programın şeffaflığını kontrol etmekte özgürdür ve hiçbir kurum, hatalarından sorumlu tutulamaz. Ethereum blockchain kullanıcıları da sorunsuz ve sorunsuz bir deneyime sahip olacaklar..

Hem perakende hem de profesyonel tüccarlar için pazarlanan Autonio kripto para birimi ticaret botu, yerleşik ticaret stratejilerine dayanan çeşitli ticaret sinyallerinin oluşturulması için yerleşik özelliklere sahiptir. Teknik göstergelere tam erişim vardır ve tüccarlar Autonio ticaret botu aracılığıyla bunlardan en iyi şekilde yararlanabilirler..

Kullanıcıların, kar elde etmelerine yardımcı olan çeşitli ticaret stratejileri ve algoritmaları paylaşan diğer kullanıcıları görebildikleri bir Autonio pazarı vardır. Botu kullanarak kendi algoritmanızı kurma sürecine aşina değilseniz, piyasadan bir tane seçebilir ve ticaretinize ilk günden başlayabilirsiniz..

Autonio ticaret botu tarafından kullanılan NIO adında bir şirket içi belirteç var. Bu belirteç, Ethereum blok zincirine dayanır ve ERC-20 algoritmasını kullanır. Bu token, Bittrex ve Ethfinex gibi tüm büyük borsalardan satın alınabilir. Autonio platformunun tamamı, NIO belirteçlerinin faydası etrafında döner ve merkezi olmayan bir uygulama için diğer tüm belirteçler gibi kullanılabilirler..

Autonio ticaret botu ücretsiz değildir. Makul bir sabit fiyatla geliyor. Autonio ticaret botunu kullanmanın ortalama fiyatı ayda yaklaşık 50 $ ‘dır ve kullanıcılar Windows, Linux ve macOS gibi tüm büyük işletim sistemleri için bilgisayarlarda / dizüstü bilgisayarlarda ve hatta mobil işletim sistemleri için Android’de indirebilirler..

14. CoinBot

Açık kaynaklı bir kod üzerine inşa edilen CoinBot kripto para birimi alım satım botu, yatırımcıların günlük alım satım işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirmelerine yardımcı olan bir kiralama hizmetidir. Resmi web sitesinde botta kullanılan algoritmaların eksiksiz bir açıklaması ve botun Github sayfasına bir bağlantı bulunmaktadır..

CoinBot bir dizi özelliğe sahiptir, bu yüzden en çok kullanılan ticaret botlarından biridir. Onu dünyadaki en kazançlı kiralama hizmetlerinden biri yapan çok katmanlı bir komisyon programına sahiptir. Bir tavsiye programı da var, yani botla ilgili haberi yayan kullanıcıların kişiselleştirilmiş bir bağlantıya sahip olduğu ve kendi bağlantılarından katılan herhangi birinin onlara bazı komisyonlar kazanma fırsatı vereceği anlamına geliyor..

Tüm platform bir buluta dayanmaktadır, yani kullanıcıların programı herhangi bir cihaza yüklemesi gerekmeyecektir. Şeffaflığa da çok önem verildi. Ekip, program ve tüm proje hakkında eksiksiz bilgi projenin resmi web sitesinde verilir ve botu kullananların kafasında hiçbir şüphe bırakmaz..

Programın kodu, Github sayfasında bulunan açık kaynak koduyla daha yüksek getiri sağlamak için değiştirilebilir. Yönlendirme sistemi komisyonlarda% 50’ye varan oranlarda sağlar ve bu da onu etkili bir pazarlama yöntemi haline getirir. Agresif, dengeli ve muhafazakar ticaret stratejileri ile web sitesinde bulunan bot türlerinde bir çeşitlilik var..

Kiralama programı aracılığıyla ek hizmetler satın alma seçeneği vardır. Kullanıcılar, Telegram Assistant, Arbitration bot ve Social Analyzer’ı içeren üç ek özelliği kazanmak için fazladan ödeme yaptılar..

Bu üç eklenti hizmetinin her birinin kendi kullanımları vardır ve bunları almak için ekstra paraya değer. Bot, bir ticarette kayıp% 10’a ulaştığında kullanıcıya otomatik olarak bir uyarı gönderir. Kullanıcıların bir işlemin iptali için karar verme zamanının geldiğini bilmelerine yardımcı olur.

15. Kryll.io

Kripto para piyasası, yatırım için doğru zamanı tahmin etmeyi zorlaştıran yüksek dalgalanmalara tabidir. Kryll.io, bu sorunu aşmanın bir yolunu bulmaya yardımcı olan otomatik bir ticaret botudur..

Luca Benevelo, Philippe Longere ve Paul Collorafi’den oluşan bir ekip tarafından 2018’de başlatılan bu program, önceden herhangi bir programlama deneyimi olmayan kişiler tarafından kullanılabilecek ticaret stratejinizi oluşturmak için en gelişmiş özelliklerden bazılarını içerir. Platform, yaratıcılığınızı artıracak basit ve güçlü araçlar sağlayacaktır. Çok esnek bir editör, Sonsuz olasılıklar!

Koşul veya gösterge bloklarını sürükleyip bırakın, bağlayın ve temel veya gelişmiş otomatik stratejiler oluşturun. Tüm bunlar herhangi bir kod satırı olmadan oluşturulabilir!

Kryll.io, bağlanabilen çeşitli bloklar sunar; mantıksal operatörler, piyasa göstergeleri, değer tetikleyicileri, geliştirilmiş teknik analizler, bilgiler ve bildirim blokları gibi. Platform geliştikçe, risk analizi araçları ve yeni bloklar gibi yeni işlevler eklenecektir; bunlardan bazıları Duygu Analizi gibi Yapay Zekaya ve Derin Öğrenme’nin trend tahminine dayanmaktadır..

Stratejilerinizi kripto para birimlerinin tüm geçmişi üzerinde 4 yıla kadar 1 dakika mumlarla test edebilir ve birkaç tıklama ile iyileştirebilirsiniz..

Strateji oluşturmak istemiyorsanız pazarı da kullanabilirsiniz..

Pazar, platformun yaratıcılarını ve kullanıcılarını birbirine bağlar. İşlem yapmak istediğiniz çifte göre size uygun stratejiyi seçin ve işi sizin için yapmasına izin verin!

Bazı Avantajlar

 • Görsel Strateji Düzenleyicisi, kodlamayı öğrenmeye gerek yok. Basit ve güçlü Sürükle & (MACD, RSI, ICHIMOKU, SMA…) gibi en önemli göstergelere sahip Drop Editor. Editör ayrıca mevcut tüm teknik araçların bulunduğu TradingView Grafiklerini de içerir.
 • 1 dakikalık bir mumda 4 yıldan fazla geçmişte ücretsiz ve sınırsız Geriye dönük test. Bu, Tüccarın stratejisini bir çiftin farklı geçmişleri üzerinde test etmesine ve bundan en iyi şekilde yararlanmasına olanak tanır..
 • Düşük ücretler. Aylık% 1 strateji başlangıç ​​sermayesi, artı bu maliyeti% 95’e kadar düşürebilen bir Holding programı. (yani: 500 $ strateji sermayesi, Holding Programı ile 5 $ / ay veya 0,5 $ / Ay’a mal olacaktır)
 •  API anahtarlarının para yatırma veya çekme izinlerine ihtiyacı yoktur.
 • Ortaklık Programı. Kullanıcılar arkadaşlarını tavsiye edebilir ve platformla ilgili ücretlerinden% 45’e kadar komisyon kazanabilir.
 • Yayıncı modu. Kullanıcılar stratejilerini Kryll pazarında yayınlayabilir ve önemli pasif gelirler elde edebilirler..

KRYLL.IO’YA BAŞLAYIN!

16. Margin.de

BTC-E borsası 2018’de kapatıldığında, en popüler kripto ticaret botlarından biri internetten kayboldu. Bu leonArdo ticaret botuydu. Bununla birlikte, Margin kripto para birimi ticaret botu ile değiştirildi ve kullanıcılara zaten çok rahat bir şekilde kullandıkları arayüzden ihtiyaç duydukları sürekliliği sağladı..

Margin, leonArdo ticaret botunu devraldı ve kullanıcılara genel olarak daha iyi bir kripto para birimi ticaret botu vermek için kendine daha fazla özellik ekledi. Düzen temizlendi ve ekosisteme, kullanıcıların mali durumunu korumak için daha güçlü güvenlik ile daha etkili ticaret stratejileri eklendi..

Huobipro, Bitstamp, Bitfinex, Bittrex, Poloniex, OKcoin, HitBTC, Binance, Kraken, Coinbase Pro ve Bleutrade dahil olmak üzere Margin kripto para birimi ticaret botunda desteklenen bir dizi borsa vardır. Başlangıçta, leonArdo ticaret botu, kullanım için 0,5 BTC olarak fiyatlandırıldığı için en premium ticaret botlarından biri olarak kabul edildi..

Ancak, bot Margin tarafından satın alındığından beri, fiyat düştü ve kullanıcılar daha mutlu olamazdı. Bot için temel plan, şimdi 89 $ ‘lık tek seferlik bir ödemeden başlıyor. Ancak bu paket, bir borsada yalnızca 10.000 $ ile sınırlıdır. Daha fazla tutarda tutmak istiyorsanız, planı daha yüksek fiyatlı bir pakete yükseltmeniz gerekir..

Sistem tarafından sağlanan tüm teknik göstergelerin yanı sıra 169 $ ‘a mal olan ve sınırsız bot içeren Standart bir paket var. Ancak, o da herhangi bir borsada yalnızca sınırlı miktarda para tutabilir, bu sefer para 100.000 $ ile sınırlıdır..

Sonuncusu, 1,999 dolara mal olan ancak desteklenen borsalarda birden çok API’ye, tüm teknik göstergelere, sınırsız botlara ve herhangi bir borsada tutma miktarında sınırlama olmayan Profesyonel plan. Kullanıcılar bu ücreti Visa, MasterCard, PayPal ve BitPay dahil olmak üzere birçok yöntemle ödeyebilir..

Her plana dahil olan çevrimiçi öğreticiler vardır. Bu, kullanıcıların farklı stratejilerin nasıl çalıştığını ve kar elde etmelerine yardımcı olmada nasıl yararlı olacağını anlamalarına yardımcı olur..

17. CWE

Bu, piyasadaki en iyi performans gösteren botlardan biridir. Crypto World Evolution, dünyanın en iyi tasarlanmış ve en karlı botlarından biri olduğunu kanıtladı. Bot için plan, Çok Seviyeli Pazarlama aracılığıyla pazarlanıyor, yani botun otomatik ticaret değeri dışında ek bir finansal yönü var. Ancak, kullanıcıların kullanabilmesi için dünyada pazarlamasına gerek yoktur..

Crypto World Evolution botuyla ilgili en iyi şeylerden biri, paranızı botun algoritmasına vermemenizdir. Bunun yerine, botta, borsaların hesaplarında tutulan paraya erişmesine yardımcı olan yerleşik API erişimi vardır..

Botun parayı kendi başına çekme seçeneği var. Bu özellik, hesaplarınızda tutulan kripto para birimlerine erişimini reddederek kapatılabilir. Binance API ile kullanıldığında, borsadaki tüm altcoinleri kullanarak kripto para birimlerinin eşleşmesini seçme seçeneği vardır. Binance dışında Bittrex, Okex ve Hitbtc için de destek var.

Bot, Bitcoin ile ticaret yapıyor. Bu nedenle, BTC’deki fonu hesaplarınıza eklemeniz gerekecektir. Ancak bundan sonra, botun takas etmesini istediğiniz coinleri seçebilirsiniz. Botun oldukça kolay bir şekilde idare edebileceği en fazla 15 altcoin seçebilirsiniz..

Botun aynı anda gerçekleştirebileceği alım satım sayısı üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. İşlemi manuel olarak satabilir veya ardından botun işlemi otomatik olarak satacağı bir taban belirleyebilirsiniz. Geçmiş kayıtlar, botun bir gün içinde oldukça fazla ticareti kapatabildiğini ve ardından aynı gün yapılan tek bir rade bile olmadığında başkalarının da olduğunu göstermiştir..

Bunun nedeni, pazarın çok değişken olması ve algoritmanın size maksimum kar sağlayacak şekilde kodlanmış olmasıdır. Ortalama olarak, bot size her ticarette yaklaşık% 2 kâr sağlayacaktır..

 

Günlerce alım satım Bitcoin ticaret botları mevcut olduğundan, sektördeki bir acemi için mevcut en iyi kripto ticaret botunu seçmek göz korkutucu bir görev olabilir. Bu nedenle, birini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörlerin farkında olmanız önemlidir..

Bir kripto ticaret botu seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

1) Güvenilirlik

Bu, listenin en başında yer alır çünkü her çevrimiçi işte olduğu gibi güven, başarının temel unsurudur. Ticaret botu güvenilebilecek bir şirket olmalıdır. Bu nedenle, inceleme listesi, gelişmiş, denenmiş ve test edilmiş ticaret botları stratejileri sağlayan şirketleri içerir. Listedeki şirketlerin çoğu, oldukça uzun bir süredir sektörün içindedir ve uzmanlıklarından ve hizmet seviyelerinden çokça bahseden memnun müşterilerden oluşan bir ize sahiptir..

2) Şeffaflık

Şüpheli bir şirkete girmeniz talihsiz olur. Zor kazandığınız parayı Bitcoin ticareti girişimine yatırmaya hazırsınız, ancak bu, paranızı geri dönüşü olmadan atmaya istekli olduğunuz anlamına gelmez. Dolandırılmak, almak isteyeceğiniz bir risk değildir. İnceleme bölümünde listelenen şirketler, işlerini nasıl yürüttüklerine dair size karmaşık ayrıntılar sunar..

Hizmetlerine abone olmadan önce ticaret stratejileri ve Bitcoin botları hakkındaki öğrenme eğrinizi hızlı ilerletme fırsatı sunarlar. Ek olarak, bazıları ücretsiz denemeler bile sunar. Ücretsiz denemeler, zor kazandığınız paranın bir kuruşunu harcamadan önce hizmetlerini denemenizi sağlar.

3) Karlılık

Şeffaflık ve güvenilirliğe ek olarak, şirketin karlılığına da meraklı olmalısınız. Bir şirketin güvenilir olması, ancak size mümkün olan maksimum getiriyi sağlamaması anlamsızdır. Tüm girişim harcadığınız zamana değmeyecek. Bitcoin piyasasının değişken olduğundan emin olun (son birkaç yılda istikrarını artırmış olsa da), ancak yatırım fırsatından tamamen uzak durmak yerine; En iyi stratejilere ve bitcoin ticaret robotlarına sahip bir şirketle iş yapmalısınız..

4) Genel deneyim

Genel deneyimi belirlemek için bir adım daha ileri gittik ve her bir platformun sunduğu ekstra özellikleri araştırdık ve çeşitli şirketler ve özelleştirilebilir botlar tarafından sağlanan stratejileri dahil ettik. İyi bir ticaret stratejisi şarttır. Ancak aynı zamanda önemli olan, bu stratejilerin doğru platforma uygulanmasıdır..

5) Kullanım Kolaylığı

Şimdi doğruyu söylemek gerekirse, Bitcoin ticareti ile ilgilenen tek kişi programlama uzmanları ve BT uzmanları değil. Bu nedenle, BT konusunda çok yetenekli değilseniz, kullanımı kolay ve hayatı kolaylaştıracak bir Bitcoin ticaret botu isteyeceksiniz. Listelenen tüm şirketler, kullanımı kolay ticaret botlarına sahiptir. Bitcoin ticaretine yeni başlayanlar için uygundurlar ve aynı şeyi deneyimlediler..

6) Güvenlik

Bitcoin oldukça güvenli bir kripto para birimidir. Ancak bu, insanları yaratıcı ve teknolojiyle çalışan hırsızlık yapmaktan alıkoymuyor. Bu nedenle, kullanmadan önce ticaret botunun güvenliğini göz önünde bulundurmanız gerekir. İncelediğimiz şirketler yüksek güvenlik seviyelerine sahiptir.

Sonuç

Kripto para şu anda en önemli şey ve öngörülebilir gelecekte olacak. Bitcoin ticareti, tam anlamıyla ilgisi olan herkes tarafından yapılabilir. Başlangıçta yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı olabilir, ancak yakında bir şeyleri kavrarlar. Birçok ticaret botunun varlığı göz önüne alındığında, durum tespiti yapmanız zorunludur. Güvenilir ve güvenilir bir ticaret botu ve şirketi ile uğraştığınızdan emin olmak için araştırmanızı yapın ve yorumları okuyun.

Ücretsiz Bitcoin Ticaret Botları Gerçektir?

Çoğumuz, dahil olduğunuzda, kâr getirebilecek ücretsiz şeyler duyduğunuzda şüpheci olabilirken, aslında ücretsiz bir bitcoin ticaret botu olarak sınıflandırılabilecek bir avuç açık kaynaklı bitcoin ticaret botu var. Zenbot ve Gekko, sunulan ücretsiz kripto ticaret botlarından en sevilen ikisi, kesinlikle harikalar. Bununla birlikte, kurulum ve kullanım için bazı teknik becerilere ihtiyaç duyarlar, bu nedenle, denemenizi öneririz. ücretsiz bir aylık Cryptohopper, başlangıç ​​dostu olduğu için, yine de gelişmiş tüccarlar için uygundur ve bulut tabanlıdır, yani günlük ticaret yapabilmek için sürekli çalışan bir makineye (bilgisayar veya VPS) sahip olmanız gerekmeyecektir. Listemizdeki en iyi kripto ticaret botu olarak neden bu noktayı hak ettiğine dair hiç şüphe yok. Ve ücretsiz bir deneme sunduğundan, neden kaydolun ve kendiniz denemiyorsunuz??

Bitcoin Ticaret Botları Nasıl Çalışır??

Kolay. Her bot, hepsi hizalandığında bota tercih ettiğiniz borsayı satması veya satın alması için sinyal verecek bir dizi parametre ve gösterge içerir. Çoğu zaman Bitcoin ticaret botları belirli bir döneme göre ayarlanır. Bu, pazarın gelecekte nasıl davranacağına ve çalışacağına dair içerik oluşturucunun eğitimli bir tahminidir..

Bitcoin’in popülaritesi tavan yaptıkça ticaret botlarının popülaritesi artıyor. Bitcoin ticaret botlarına bağlı olan pek çok kişi ile, gittikçe daha fazla geliştirici, saf Bitcoin yatırımcılarını zor kazandıkları paralardan aldatmak için dolandırıcı yazılımlar geliştiriyor. Yukarıdaki seçim faktörleri ve aşağıdaki en iyi ve en güvenilir Bitcoin ticaret botlarının incelemeleriyle, mevcut en iyi kripto ticaret botunu seçmek için tam donanımlı olacaksınız..

Bitcoin Ticaret Botlarının Avantajları

Verimliliği arttırmak

Kripto para birimi ticaret botlarının artan kullanımıyla, insan hatası ortadan kaldırılır veya en aza indirilir, bu da daha iyi doğruluk sağlar. Ticaret botları, pazarla sürekli etkileşim sunar, bu da uyuyabileceğiniz veya gününüze devam edebileceğiniz ve tüm işi sizin için yapmasını sağlayabileceğiniz anlamına gelir. Sadece bu değil, aynı zamanda farklı pazarlarda birden çok farklı varlığı izlemek, analiz etmek ve ticaret yapmak için ayarlayabilirsiniz..

Bu botlar, algoritmalarında belirteceğiniz sayıda kriptoyu analiz edebilir ve kapsamasını istediğiniz borsa sayısı ile çalışabilir. Kısacası, ticaret botları, günün her saati piyasa değişikliklerine yanıt veren bir mekanizma kullanarak kar potansiyelini en üst düzeye çıkarır..

Artan Hız

Bir insan çeşitli formülleri hesaplamak ve kurtarmak için birkaç dakika sürebilirken, bir bot çok daha hızlı, hatta bazen nanosaniyelerle doğru sonuçlarla hesaplama yapabilir. Bu özellik, bir para biriminin fiyatı sık sık değişime uğradığında çok kullanışlıdır. Otomatik sistemler, ticaret kriterleri karşılanır karşılanmaz sipariş oluşturma yeteneğine sahiptir..

Bazen fiyatlar sürekli dalgalandığından ve yatırımcılar bu değişikliklerle etkin bir şekilde başa çıkamadıkları için fiyatlardaki değişiklikler çok hızlıdır. Botların avantajı, yirmi dört-yedi çalışıp bunu çok daha hızlı bir süreç haline getirebilmeleridir, oysa bir tüccarın tek başına ticaret yapmak için birlikte saatler harcaması gerekir..

Duygusuz

Otomatik ticaret sistemleri, insanlardan farklı olarak botlar herhangi bir duyguya sahip olmadığından duyguları en aza indirir veya hatta bazen tamamen ortadan kaldırır. Duyguları kontrol altında tutarak, tüccarlar temelde plana sadık kalmak için daha kolay bir zaman geçirirler. Ayrıca, ticaret emirleri, ticaret kuralları karşılandıktan hemen sonra yürütülür, bu nedenle tüccarlar, ticareti duygulara dayanarak geri alamaz veya sorgulayamaz..

Botların herhangi bir şüphesi veya sorusu olamaz – hayal kırıklığı yaşamazlar, bu nedenle aslında ticaret için daha iyidirler. Otomatik ticaret ayrıca, ticaret planını mükemmel bir şekilde takip etmek için belirli bir miktar disiplinin korunmasına yardımcı olur..

Bitcoin Ticaret Botlarının Dezavantajları

Acemi Tüccarlar için Uygun Değil

Tüccarlar işe başladığında birçok hata yaparlar. Ancak bu hatalardan ders çıkarırlar ve kazandıkları deneyimle kendilerini geliştirirler. Ancak, otomatik ticaret botlarını kullanan acemi tüccarlar hata yapmaz ve bu nedenle yeni bir şey öğrenmezler. Bildikleri tek şey, botlarını nasıl kuracaklarıdır ki bu, bir botun yetenekli bir tüccar olmadan iyi karlar sağlayamayacağı için yetersizdir..

Ayrıca bu botlar çok pahalıdır. Ayda 10 dolardan fazlaya mal olan basit olanlar ve Arbitraj olanlar daha da pahalı.

İnsan İzleme gerektirir

İdeal olarak, bu botların herhangi bir insan müdahalesi olmadan tüm gün çalışabileceğini söyleyebilirsiniz. Ancak bu doğru değil. Gerçekte, bağlantı sorunları, güç kayıpları veya bilgisayar çökmeleri gibi mekanik arıza olasılığı vardır. Bunlar zararlı olabilir çünkü bazen internet bağlantısı zayıftır ve bu da bir siparişin kaybolmasına neden olabilir.

Güvenlik Sorunları

Crypto botlarıyla uğraşmak bazen aşağıdaki gibi güvenlik sorunları nedeniyle tehlikeli hale gelebilir:

 • Botlar saldırıya uğrayabilir.
 • Botlar, bir kişinin önemli hesap verilerini kopyalayabilir ve üçüncü bir tarafa gönderebilir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me