Aj keď existuje veľa nadšených vývojárov a nadšencov, ktorí sú kolenami nad prácou, aby zistili, prečo, ako a kde by mohol byť blockchain integrovaný do ich každodenného života, veľké podniky sa na to ešte musia zahriať.

Ale toto sa môže s VeChain zmeniť, pretože jeho blockchain založený na VET má za cieľ vyriešiť otázku adopcie v priemysle, kde je efektívnosť, robustnosť, bezpečnosť a stabilita vážnym problémom. Keď vidíme, aké dôležité je pre staré podniky nastúpiť na vlak digitalizácie, riešenia spoločnosti VeChain, ktoré prinesú transformáciu blockchainu priamo na prah firiem na celom svete, majú predikciu cien VeChain, ktorá predpovedá priaznivý výhľad.

Predikcia cien VeChain

Už teraz vytvára silný dojem, pretože spoločnosť VeChain bola nedávno nemeckou spoločnosťou TÜV pomenovaná ako prvý 5-hviezdičkový poskytovateľ blockchainových služieb na svete. VeChain je platforma, ktorá poskytuje zdroje podnikom všetkých tvarov a veľkostí s konečným cieľom decentralizácie, zabezpečenia a ďalšieho zlepšovania efektívnosti a hodnoty toku údajov pre podniky prostredníctvom distribuovanej hlavnej knihy..

VET je natívnou menou VeChainThor, mocne všestranného blockchainu VeChain, ktorý sa zameriava na nastavenie základných kameňov pre nízkonákladovú, rýchlu, ľahkú a hodnotnú integráciu s blockchainom, či už pre nadnárodné korporácie, rodinné podniky alebo startupy prevádzkované v garáži..

Analýza historických cien VeChain

Stojí za zmienku, že VeChain prijíma dvoj tokenové riešenie v blockchaine VeChainThor; jedna bytosť VET, a druhá je VTHO. Nižšie si môžete prečítať viac rozdielov, ale dnešná predikcia cien VeChain sa zameria na token VET „inteligentných peňazí“, ktorý bol navrhnutý na prenos hodnoty cez jeho sieť..

Historicky bola jeho cena pomerne stabilná a zaznamenávala postupný nárast. Podľa údajov z Messari, VeChain bol pôvodne postavený na vrchole Etherea, ktorý vydal svoje štandardné VEN tokeny ERC-20. Ale potom, čo VeChain vydal svoj vlastný blockchain, boli všetky VEN tokeny zamenené za novší VET v pomere 1: 100.

Spoločnosť VeChain usporiadala ICO pre staršie tokeny VEN v auguste 2017. Predala 410 miliónov VEN, ale čínska vláda ju neskôr požiadala o vrátenie približne 133 miliónov VEN čínskym občanom, ktorí sa zúčastnili predaja. Tieto tokeny boli neskôr spálené, aj keď zvyšných 277 miliónov VEN získalo 20 miliónov dolárov na ďalší vývoj VeChainu.

Po historických obchodných údajoch sa VET 13. marca 2020 dostal na historické minimum 0,001678 USD, čo sa zhodovalo s vtedajším prepadom trhu s kryptomenami. Odvtedy však zaznamenala silnú dynamiku a 6. januára 2021 vzrástla na historické maximum 0,032240 USD..

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke.

VET je v súčasnosti stále na vysokej úrovni na základe svojich obchodných a technických metrík. V čase písania tohto článku (18. januára 2021) sa cena žetónov VET spoločnosti VeChain oceňuje na 0,027514 USD, čo predstavuje 6,66% zisk v 24-hodinovom obchodovaní. Pre porovnanie, ide o pokles iba o 14,67% oproti historicky vysokej cene na začiatku roka 2021 a ohromný zisk 1 540% z jej historického minima v marci 2020.

Po distribučnom pomere 1: 100 sa pôvodne vydané 1-miliardové VEN tokeny následne premenili na 100-miliárd VET ako ich celkový limit ponuky. Avšak po spálení 13,3% celkovej ponuky VEN (približne 133 miliónov VEN = 13,3 miliárd VET) sa súčasná celková ponuka VET znížila zo 100 000 000 000 VET na 86 712 634 466 VET. Vďaka cirkulujúcej dodávke 64 315 576 989 OVP mu to prinieslo hodnotu trhovej kapitalizácie 1 769 557 211 dolárov, čo z nej robí 25. najväčšiu kryptomenu..

vechainVeChain (VET)

Poradie: 25$ 0,055639 Cena (BTC) 0,00000100 Marketcap$ 3,61 BVolume$ Zmena 811,68 M24h 7,13% Celková ponuka 86,71 B VET

VeChain (VET) Predpovede budúcej prognózy cien.

VeChainVďaka inovatívnym a jedinečným riešeniam sa uspokojí rôznorodá skupina veľkých korporácií za niekoľko miliárd dolárov, adept a flexibilné malé a stredné podniky a ambiciózne začínajúce podniky z nej robia nadchádzajúci projekt, ktorý vyzerá a potenciálne investuje do.

VeChain tiež ponúka svoju technológiu blockchain ako predplatné pre podniky, pričom jej blockchain-as-a-service (BaaS) je prielomom smerom k väčšej masovej adopcii. S prísľubom optimalizácie stabilného riadenia na reťazci, ľahkého súladu s predpismi, nízkych poplatkov za transakcie a interoperability so sieťami bez blockchainu predurčuje naša cenová predikcia VeChain veľmi býčie sentimenty vpred.

Krátkodobá predpoveď.

AfterPriceChange
1 deň 0,028 $ 4,31%
1 týždeň 0,030 $ 12,12%
1 mesiac 0,026 $ -2,96%
6 mesiacov 0,037 $ 35,57%
1 rok 0,040 $ 46,47%

Dlhodobá predpoveď.

AfterPriceChange
2022 0,040 USD 46,47%
2023 0,053 dolárov 94,45%
2024 0,066 dolárov 142,06%
2025 0,079 dolárov 189,31%

Predikcia cien VeChain na rok 2021.

Algoritmické modely, ktoré sme zhrnuli, predpovedali, že začneme veľmi skoro testovať najvyššie hodnoty v odbornom vzdelávaní a príprave so silnou možnosťou prekonať ich iba v roku 2021. V roku 2021 boli masívni inštitucionálni investori nahromadení peňazí do kryptomien, čo by mohlo mať výrazný efekt zvlnenia zamerania pozornosti na prijatie blockchainu, najmä pre podniky, ktoré majú záujem o optimalizáciu správy svojich dát, ako sú dodávateľské reťazce životných cyklov produktov, s blockchainovou technológiou.

VeChain predikcia ceny na rok 2023.

VeChain už poskytuje stavebné kamene pre veľké podniky v rôznych priemyselných odvetviach a profesiách, aby vytvorili svoju digitálnu infraštruktúru na vrchole blockchainu.

V súčasnosti má VeChain viac ako 30 veľkých firemných partnerov. Tento zoznam sa do roku 2023 určite ešte zvýši, pretože vidíme, že viac podnikov, veľkých aj malých, chce digitálnu transformáciu, ktorá lepšie prinesie hodnotu, transparentnosť a inováciu podnikom aj spotrebiteľom. Následne by sme mali vidieť, že tokeny VET, ktoré to napájajú, budú spolu s nimi organicky rásť.

VeChain predikcia ceny na rok 2025.

Očakáva sa, že do roku 2025 bude mať väčšina veľkých podnikov v rámci svojho ekosystému integráciu blockchainu, či už ide o správu svojich zamestnancov, prípravu užitočnej spätnej väzby od svojich zákazníkov alebo optimalizáciu toku tovaru a služieb. VeChain plánuje v nadchádzajúcej budúcnosti rozšíriť všestrannosť svojho blockchainu, čo umožní podnikom a vývojárom väčšiu konektivitu a výkon nad už tak rozsiahlymi riešeniami internetu vecí (IoT)..

Plánujú tiež pridať účastníkov siete na server VeChain, aby spustili svoje vlastné IPO alebo vytvorili rozsiahlu škálu decentralizovaných aplikácií.

Predikcia cien VeChain

Je VeChain dobrá investícia?

Prijatie blockchainu rýchlo napreduje v životoch mnohých spotrebiteľov a vývojárov, vrátane mladých firiem, ktoré boli postavené na myšlienke decentralizácie od narodenia. Avšak väčšina z existujúcich obchodných spoločností, ktoré dnes existujú, a niektoré z nich, ktoré existujú už celé storočia, nemajú zdroje, know-how, dôveru alebo opodstatnenie na rozsiahle prijatie blockchainu. Cieľom inovácie, ktorú ponúka VeChain, je však zmeniť to, aby umožnil rýchly, ľahký a bezbolestný prechod do nového digitálneho veku.

Naša predikcia cien VeChain má preto veľmi optimistickú predpoveď, ak plánujete investovať do odborného vzdelávania a prípravy ako súčasť vášho portfólia, hoci z pohľadu bežného spotrebiteľa nemusí mať až taký prípad použitia. Ako jedna z prvých spoločností ponúkajúcich rozsiahly a škálovateľný podnikový blockchain dokázala spoločnosť VeChain zúročiť svoje skúsenosti a pôsobenie v tomto smere vpred v tomto priestore.

V súčasnosti majú partnerstvo so známymi značkami a významnými priemyselnými hráčmi, ako sú PricewaterhouseCoopers (PWC), BMW, Groupe Renault, BYD, LVMH, Haier, DB Schenker a ďalšie..

VeChain neposkytuje iba svoj blockchain na použitie, ale aj široké podnikanie, ktoré ponúka konzultácie od odborníkov z celého sveta a hardvér šitý na mieru potrebám firmy.

Jeho riešenia boli použité v reálnom čase na rýchly a bezpečný prenos a ukladanie dát – nielen dôkazy o koncepcii alebo pokusy – v širokej škále sektorov; vrátane indexovania a dekarbonizácie emisií, spotrebiteľského hodnotenia a podpory, automobilového priemyslu, maloobchodu, logistiky a veľkých dodávateľských reťazcov, skvapalnených prírodných plynov, zdieľania digitálneho obsahu, elektronickej dokumentácie a poľnohospodárstva.

Jednou z jeho najnovších a najobľúbenejších služieb je ToolChain, predplatné blockchain ako služba ponúkané podnikom a vývojárom, ktorí sa chcú integrovať do siete VeChain s ich vlastnou sieťou alebo ju hromadne nasadiť do celej podnikovej ríše. Zahŕňa spracovanie veľkého množstva informácií, ako je správa životného cyklu produktu, riadenie procesov v dodávateľskom reťazci, ukladanie údajov, certifikácia údajov a certifikácia procesov..

Toto nielen zvyšuje vnímanie obchodnej značky medzi technicky zdatnými a uvedomelými spotrebiteľmi, ale tiež umožňuje podnikom expandovať do nových obchodných modelov s nemennými dátami napájanými a zabezpečenými blockchainom VeChainThor..

ToolChain dokáže rýchlo škálovať, s ľahkou integráciou a nepotrebuje takmer žiadne kódovanie. Je cenovo efektívny s cenovým modelom pay-as-you-go a poskytuje ďalšie nástroje na využitie alternatívnych dátových tokov – vrátane neblokových údajov – s výkonnými API a súpravami SDK od spoločnosti VeChain..

ToolChain prepája blockchain VeChain v rámci podnikovej sady nielen so softvérom, ale aj s hardvérovými riešeniami. Jeho desktopové a mobilné aplikácie sa môžu pripojiť k čipom a senzorom IoT – NFC, RFID a QR kódom – a potom prenášať informácie späť, ako napríklad sledovanie tovaru prepravovaného cez podnikovú sieť, od nákupu materiálu, výroby a spracovania, logistiky, skladovania , skladovanie, distribúcia konečnému spotrebiteľovi a potom počas celej jej životnosti.

Ako nakupovať VeChain?

Pretože VET bolo navrhnuté tak, aby bola pre podniky priateľskejšia kryptomena, nie je na burzách tak široko dostupná ako niektoré iné tokeny s veľkou kapitalizáciou zamerané viac na spotrebiteľa. Ľahko ich však nájdete na trhoch ako Binance, OceanEx, HitBTC, Bitcoin.com, KuCoin, Upbit, Huobi, Crypto.com, MXC atď. Vždy môžete použiť stránky ako CoinMarketCap, alebo CoinGecko komplexnejší zoznam.

Viac informácií o VeChain

VeChain je širší ekosystém služieb, ktorý poskytuje podnikovým klientom poskytovanie technológie blockchain s technológiou VeChainThor. Blockchain beží na konsenzuálnom algoritme Proof-of-Authority prostredníctvom operátorov autority masternode, ktoré boli overené a preverené nadáciou VeChain Foundation v súlade s cieľmi siete..

To sa lepšie hodí pre veľkú organizáciu, ktorá požaduje vyššiu efektivitu, pretože PoF VeChain vyžaduje na zabezpečenie blockchainu iba nízky výpočtový výkon. Tieto veľké organizácie a podniky sa navyše nemusia obávať nestability hardforkov alebo reťazových útokov, ktoré by mohli narušiť ich pracovný tok..

Ako príklad svojho príkladu použitia môže automobilová spoločnosť použiť VeChainThor na sledovanie výrobného procesu, predaja, nasadenia a riadenia životného cyklu svojich automobilov. Holé materiály sa v továrni formujú do tvaru a v rámci ich výrobných liniek sa zhromažďujú rôzne komponenty.

Po úplnej kontrole montáže a zabezpečenia kvality sa vozidlo nechá predať prostredníctvom autorizovaného predajcu. Po zakúpení a vedení vozidla môže automobilová spoločnosť anonymne pristupovať a analyzovať údaje uložené bezpečne v blackboxe vozidla, ktoré sú zhromaždené rôznymi senzormi IoT..

Ako majiteľ automobilu môžete ľahko skontrolovať informácie, ako napríklad to, či je výrobný proces automobilu ekologicky udržateľný alebo či obsahuje zodpovedne získané materiály. Spoločnosť medzitým môže tieto údaje lepšie využiť na optimalizáciu svojho podnikania a zaistenie spokojnosti zákazníkov, napríklad rýchle informovanie majiteľov o stiahnutí z trhu, lepšie určenie servisných intervalov, vopred vedieť, ktoré diely sú potrebné na údržbu, a plánovať, ako sa môžu vyvíjať ich budúce automobily..

Medzi ďalšie príklady použitia VeChain patrí kombinácia výpočtu IoT a siete VeChainThor, ktorá vás lepšie informuje o kvalite hrozna použitého vo vašom víne, či už bola fľaša s liekom správne uskladnená, alebo sledovaním očkovania proti Covid-19 (koronavírusom).

Aby sa zabezpečilo, že podniky a účastníci siete budú môcť efektívnejšie prispôsobiť VeChainThor do svojich systémov, VeChain prijal jedinečné riešenie s dvomi tokenmi pre spustenie blockchainu a väčšiu hodnotu extraktu bez toho, aby spôsobil vznikajúcu typickú neistotu..

To viedlo k vytvoreniu dvoch žetónov; VeChain (VET) a VeChainThor Energy (VTHO). VET je hlavným tokenom na výmenu hodnoty v sieti VeChain, vrátane napájania inteligentných zmlúv alebo iných transakcií, ktoré sa vyskytujú v decentralizovanej aplikácii poháňanej VeChain (dAPP)..

Medzitým sa VTHO používa na platby za plyn, na napájanie a platby za transakcie na samotnom blockchaine. Toto sa robí s cieľom oddeliť náklady na prevádzku blockchainu VeChainThor od volatility cien a špekulácií na trhu, ktoré by mohli zvýšiť náklady na jednoduché overenie transakcií.

To zaisťuje nízkonákladovú infraštruktúru, na rozdiel od volatilných poplatkov za plyn, ktoré vznikajú v sieti Etherea v dôsledku raketových nákladov éteru (ETH). Cena VTHO je predvídateľnejšia, pretože spoločnosť VeChain prijala stabilný algoritmus podobný systému na sledovanie a správu ceny VTHO prostredníctvom jeho ponuky a dopytu, ktorý zaisťuje, že cena zostane bez divokých výkyvov.

Záver

Budúcnosť je pre tento mladý projekt svetlá, ako ukázala naša predikcia cien VeChain. Aj keď jeho užitočnosť najlepšie vyťažia veľké korporácie a subjekty, ktoré sa pre svoju obrovskú diaľnicu dát aktívne spoliehajú na blockchain VeChainThor od VeChain, je to tiež dobrá investičná ponuka, ak uvažujete o pridaní ďalšieho tokenu do vášho portfólia. Pretože adopcia blockchainu sa neustále posúva hlbšie do ďalších aspektov života, je nevyhnutné, aby sa dnes staršie podniky viac ako kedykoľvek predtým prispôsobovali digitalizovanejšiemu prostrediu.

Aký lepší spôsob, ako začať, ako používať distribuovanú knihu na bezpečné ukladanie a prenos veľkého množstva informácií medzi podnikom a spotrebiteľom, čo obom prinesie lepší zážitok? Hlavným rizikom, ktoré stojí pred VeChain, je silná konkurencia. IBM rozširuje svoje zavedené skúsenosti a klientov vlastnou blockchainovou technológiou a spoločnosti ako IOTA rastú a zdokonaľujú svoj blockchain zameraný na IoT.

Spoločnosť USC spoločnosti VeChain však vďačí za svoj záväzok lepšie pripravovať veľké podniky s blockchainovou integráciou, ktorá je rýchla, ľahká, bezbolestná a prinesie veľké výhody pri vytváraní dlhodobej hodnoty. VeChain a VET, ktoré poháňajú jeho silný blockchain, budú celkom zaujímavým projektom, na ktorý sa treba zamerať.

Pozri tiež: Vechain VS Walton

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me