EOS je bezpochyby jedným z najzaujímavejších projektov v histórii kryptomeny. Tým, že vo svojom celoročnom ICO vyzbierali viac ako 4 miliardy dolárov (áno, čítate správne … miliardy s „B“), sú jedným z hlavných projektov v krypto priestore. V tomto Predikcia ceny EOS, ponoríme sa hlboko do ekosystému EOS, aby sme vám pomohli rozhodnúť sa, či je alebo nie je hodný vášho času.

EOS Historická cenová analýza 

Dôležitou súčasťou tejto predikcie ceny mincí EOS je analýza cenového grafu. Cenový graf EOS vyzerá, že boli zaznamenané lepšie dni, ale darí sa mu rovnako zle alebo rovnako dobre ako zvyšku trhu za takýchto okolností.

Hľadáme nižšie minimá, než začneme uvažovať o opätovnom vstupe do systému EOS. Cítime, že sú túžby pretiahnuté a trh väčšinu ľudí trestá. Znamená to, že by to mohlo mať za následok buď prudký výkyv dole a ďalšie zotavenie, alebo by sme mohli vidieť pomalší a kontrolovanejší rozpad a medvedia mentalita sa ujme.

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

eosEOS (EOS)

Poradie: 26$ 3,78 Cena (BTC) Ƀ 0,00007500$ 3,60 BV objem$ Zmena 2,79 B24h 1,89% Celková ponuka 0,00 EOS

Mince EOS (EOS) Predpovede budúcej predpovede ceny

Pri pohľade na nižšie uvedený graf EOS sme zistili, že obchodujeme v rozmedzí od 4 do 5. Ak trh vykazuje obmedzenú slabosť, všetky poklesy pod 5 je možné kúpiť so zastavením na 6. Ak EOS klesne pod 6, začali by sme panika. Ak cena klesne pod 7, mohlo by to byť považované za mŕtve a potrebovali by sme nechať veľrybu strkať ho palicou, aby sme videli známky života.

Trendy predikcie cien produktu EOS

Teraz, ak dostaneme nákup medzi 5 a 6 a nebudeme panicky predávať na ceste hore, mali by sme v pláne vyložiť niektoré z pozícií na 3. Ak sa nám nepodarí nakúpiť medzi 5 a 6, potom nakúpte za 4, v závislosti od toho, ako sa cena zlomí a znovu otestuje 3, môžeme pridať na svojej pozícii. Plánujeme brať zisky na 2 a 1.

Nákup sa vždy zameriavame na testy pravdepodobnej podpory, pričom lovnú plochu považujeme za oblasť nákupu. Nemyslíme si, že by bolo ťažké vidieť scenár, keď cena EOS prekoná svoje historické maximum. To, či sa to stane alebo nie, je ďalšia otázka, na ktorú nemôžeme odpovedať.

Ak vypracujete správny obchodný plán s viacerými vstupnými a výstupnými pozíciami, v závislosti od toho, kde a ako sa trh pohybuje, si myslíme, že EOS by mohol byť veľmi ziskový, pokiaľ sa vyhne 6 a 7.

Krátkodobá predpoveď

Krátkodobá predpoveď EOS

Dlhodobá predpoveď

EOS dlhodobá predikcia cien

Predikcia cien produktu EOS na rok 2020

Očakávame, že EOS bude v roku 2020 dosahovať oveľa lepšie výsledky v porovnaní s rokom 2019. Nemalo by to byť šokom, pretože mnohí experti predpovedajú, že celý trh s kryptomenami bude mať v roku 2020 oveľa lepšie výsledky v dôsledku blížiacej sa udalosti odmeňovania bitcoinov na polovicu, ktorá nastane niekedy v máji toho roku.

Posledné makroekonomické a ekonomické udalosti, ako napr Pandémia ochorenia covid-19 a neobmedzené tlačenie peňazí Federálneho rezervného systému Zdá sa, že opätovne vzbudil záujem širokej verejnosti o kryptomeny. 

Môže to byť iba dobrá správa pre cenu EOS, ako aj pre ďalšie popredné kryptomeny. Extrapoláciou údajov z predchádzajúcich rokov zistíme, že medzi nimi môže EOS obchodovať 6 – 12 USD do konca roka.

Predpovedáme, že všeobecne býčie nálady týkajúce sa kryptomien budú smerovať do konca roka a zvýšia ceny mnohých digitálnych aktív vrátane EOS.

Ak sa náhodou cenové pohyby bitcoinu stanú parabolické, pohyb cien EOS bude pravdepodobne nasledovať rovnakú cestu; teda $ 12 – $ 24 USD je úplne možné. V obidvoch prípadoch vidíme, že cena EOS bude vyššia ako cena z roku 2019. 

Predikcia cien EOS na rok 2022

Veríme, že všeobecná trajektória cien kryptomien bude pokračovať na svojej vzostupnej ceste s občasným nárastom a poklesom.

Rovnako ako mnoho iných kryptomien bude aj spoločnosť EOS naďalej sledovať cenové pohyby bitcoinu. Predpovedáme, že cena EOS by sa do tejto doby dotkla nového historického maxima, ktoré predtým zostávalo na hodnote 22,71 USD späť v apríli 2008.

Nové historické maximum by bolo v rozmedzí 30 – 50 USD a následne sa vráti späť do okolia $ 20 – $ 25 USD rozsah. Očakávame, že ceny sa budú bokom obchodovať v roku 2022, pričom priemerná cena bude asi 22 USD.

Naša predikcia cien EOS na rok 2022 vychádza z predpokladu, že vzostupná dynamika, ktorá sa začala po udalosti na pol roku 2020, bude mať plný účinok medzi rokmi 2021 a 2022. EOS dApps by navyše nesmierne vzrástol a mohol by sa blížiť alebo dosahovať hromadná adopcia. Platforma sociálnych médií založená na systéme EOS Hlas bude pri dosahovaní tohto cieľa hrať vedúcu úlohu.

Existuje však veľká šanca, že by Ethereum vydalo svoj inovovaný protokol, čo by zase znížilo výhodu systému EOS z hľadiska škálovateľnosti. To by mohlo mať negatívny vplyv na pohyb cien a konkurencieschopnosť systému EOS.

Predikcia cien EOS na rok 2025

Do roku 2025 by bitcoin prešiel ďalšou ťažbou bitcoinov a znížil by odmeny na polovicu. Rovnako ako predchádzajúce udalosti na polovicu, malo by to signalizovať pozitívnejšie pohyby cien pre celý priemysel kryptomien. Veríme, že to prinesie nový cyklus vzostupnejších cenových pohybov v celom krypto priemysle.

Ak predchádzajúce historické maximum (ATH) EOS dosiahlo 50 USD, možno by sme videli nový ATH o 250 – 500 USD. Zatiaľ čo hráči pre škálovateľné platformy blockchainu by už dovtedy dosiahli bod nasýtenia, výhoda modelu EOS v prvom rade v škálovateľných blockchainoch môže zabezpečiť jeho ďalšie vedenie v tejto oblasti.

ETH by do tejto doby tiež dosiahol škálovateľnejší blockchain. Jeho zlepšenie škálovateľnosti však môže mať nepriaznivý vplyv na jeho decentralizáciu v dôsledku jeho migrácie z EÚ Dôkaz o práci konsenzuálny protokol do Dôkaz o podiele.

Týmto odstránil svoju hlavnú výhodu a vyrovnal podmienky medzi EOS a ETH.

Toto by mohla byť šanca pre EOS stať sa vedúcou platformou blockchainu, čo môže mať za následok priaznivejšiu cenovú akciu daného aktíva.

Je EOS dobrá investícia?

V tejto predikcii ceny EOS mincí by sme mali hovoriť o EOS vs Ethereum, čo si kladie otázku: Je EOS Ethereum chudobného človeka? Alebo je EOS hrubo podhodnotený? Spoločnosti EOS a Ethereum plnia rovnakú úlohu pri vykonávaní inteligentných zmlúv; ako to robia, je úplne odlišné, ako už bolo vysvetlené vyššie.

Pri porovnaní oboch projektov vedľa seba môžeme vidieť, že EOS, EOSBTC, je na tom v percentuálnych pomeroch pozoruhodne lepšie ako Ethereum, ETHBTC. Bol použitý bitcoin, pretože hodnota dolára je jednoducho derivátom hodnoty bitcoinu a má väčšiu váhu a dôležitosť. Zatiaľ čo dolárový graf môže zobrazovať iný obraz, naša analýza sa najskôr zameriava na ekosystém kryptomeny.

je EOS dobrá investícia?

Percentuálne hodnoty ukazujú, ako trhy navzájom spolupracujú a ktorá kryptomena oproti tej druhej získala alebo stratila. Spoločnosť EOS bola lepšou investíciou po väčšinu svojho života.

Pri pohľade na nasledujúcu tabuľku je EOS vo fialovej farbe a nad éterom. To znamená, že získal väčšiu hodnotu a časom stratil menej. Zdá sa, že tieto trhy sa nepohybujú spolu a majú svoju trajektóriu.

Existuje argument, že dobré a vyvážené portfólio by malo obsahovať EOS. Pridelené percento je potrebné starostlivo preskúmať a individuálne overiť.

Letmý pohľad na Výročná správa o trhu s aplikáciami dapp.com 2019, vidíme, že EOS je druhou vedúcou platformou Dapp. Trh Dapp rastie a s vývojom ekosystému Dapp by mal naďalej rásť. Zároveň nemôžeme vidieť, že EOS predbehne Etherium podľa trhovej kapitalizácie, a mohli by sme vidieť scenár, v ktorom by investícia do EOS mohla prekonať investíciu do Etherea.

Predikcia ceny mince EOS

Ako kúpiť EOS?

Existuje mnoho spôsobov, ako môžu investori kúpiť EOS. Máme Centralizované výmeny (CEX)decentralizované burzy (DEX)Okamžité krypto výmeny, a Výmeny peer-2-peer (P2P).

Mnohé z nich umožňujú používateľom nakupovať kryptomeny ako EOS pomocou fiat prostredníctvom bankových kariet a bankových prevodov. Poplatky sa líšia; kupujúcim preto dôrazne odporúčame, aby pred nákupom najskôr preskúmali rôzne miesta obchodovania. Berte tiež do úvahy požiadavky na technické zručnosti každého trhu, niektoré môžu vyžadovať väčšiu technickú zdatnosť pri zaobchádzaní s digitálnymi aktívami.

Z bezpečnostných dôvodov odporúčame kupujúcim nakupovať na osvedčených a dôveryhodných miestach na trhu. Coinbase Binance sú jedny z najväčších a najúspešnejších CEX v odbore, ktorý podporuje EOS.

Naopak, Newdex Veľryba sú dva z najväčších DEX pre EOS a kupujúci by nemali mať problém nakupovať z týchto dvoch popredných decentralizovaných búrz. Pre okamžité výmeny kryptomeny odporúčame Tvarový posun Changelly. Nakoniec pre výmenu peer-to-peer odporúčame CryptoLocally.

Alternatívny spôsob nákupu mincí EOS

Viac informácií o EOS

Čo je to EOS?

The EOS blockchain sa dá považovať za decentralizovaný operačný systém a superpočítač, ktoré sú spojené do jedného. Inteligentné zmluvy EOS fungujú na vlastníckom modeli podobnom operačnému systému. Na to, aby ste mohli uzavrieť inteligentnú zmluvu s EOS, musíte vlastniť EOS. Ak vlastníte EOS, vlastníte časť siete a nemusíte platiť transakčný poplatok, aby ste mohli využívať časť siete, ktorú vlastníte, takto spoločnosť EOS eliminuje transakčné poplatky.

EOS sa snaží vyriešiť problém škálovania, ktorému čelia všetky blockchainy. Ich platforma môže podporovať priemyselné decentralizované aplikácie.

Tento problém nie je jedinečný pre blockchain, všetky online platobné systémy ako PayPal a všetky spoločnosti vydávajúce kreditné karty ako Visa čelia rovnakým výzvam. Spoločnosť EOS tvrdí, že bude schopná vykonávať milióny transakcií za sekundu a súčasne nebude mať žiadne transakčné poplatky.

Plán spoločnosti EOS sa točí okolo delegovaný doklad o podiele DPOS, ktorá spotrebuje menej elektriny ako ťažba, je oveľa rýchlejšia a menej centralizovaná.

DPOS zahŕňa hlasovanie, čo môže byť úžasné pri odstraňovaní zlých aktérov, ale katastrofálne, pretože netechnickí používatelia v značnej miere prevyšujú počet technických používateľov a môžu mať za následok krátkodobú zaujatosť namiesto dlhodobej vízie.

Tím

Spoločnosť BlockOne, ktorá stojí za vývojom spoločnosti EOS, sídli na Kajmanských ostrovoch. Brendon Blumer je jej generálny riaditeľ a Dan Larimer je jej technologický riaditeľ. Brendon sa blockchainu venuje od roku 2014. Predtým sa venoval zmenám MMORPG a nehnuteľnostiam.

Dan je na druhej strane tvorcom delegovaného dôkazu o podiele a hlavným architektom spoločností Bitshares a Steem..

Aj keď sú to dve najuznávanejšie tváre organizácie, BlockOne sa skladá z tímu profesionálov s preukázateľnými skúsenosťami v rôznych oblastiach.

Tím EOS

Hodnotová ponuka spoločnosti EOS

Existuje veľa vecí, ktoré EOS prináša na stôl, a jedným z nich je škálovateľnosť. To bol jeden z hlavných problémov bolesti v poprednom blockchaine v priemysle kryptomien. 

Bitcoin je schopný spracovať až 7 transakcií za sekundu, zatiaľ čo Etamto je o niečo lepšia, pretože veľa zdrojov tvrdí, že dokáže 25 transakcií za sekundu (TPS). Naproti tomu, Spoločnosť EOS v súčasnosti dokáže spracovať okolo 4 000 TPS vďaka svojmu jedinečnému konsenzuálnemu protokolu, ktorý teoreticky môže dosiahnuť milióny TPS.

Ďalšou inováciou od spoločnosti EOS je bezcitné transakcie. To bolo pre Bitcoin aj Ethereum významným bodom bolesti. Transakčné poplatky na týchto dvoch vedúcich blockchainoch sa exponenciálne zvyšujú, najmä keď je ich sieť preťažená.

Bitcoiny a ethereum ešte nedosiahli masové prijatie, ale už sa snažia vyhovieť používateľom vo svojej sieti, čo vedie k nafúknutým transakčným poplatkom kvôli ich model harmonogramu prvých transakcií s najvyšším poplatkom.

Umožnil to jedinečný model alokácie zdrojov, ktorý prideľuje zdroje EOS použité na transakcie.

Výsledkom týchto dvoch kritických atribútov sa stal blockchain EOS druhou najväčšou a preferovanou inteligentnou zmluvnou platformou v priestore dApps..

Pomáha tiež to, že EOS dApps je možné vyvíjať pomocou ľubovoľných univerzálnych programovacích jazykov, ktoré sa kompilujú do WebAssembly (WASM), na rozdiel od Etherea, ktoré musí používať proprietárny programovací jazyk Pevnosť, škálovateľnosť, bezstarostné transakcie a čoraz väčší počet dApps z EOS urobil najaktívnejší blockchain v celom krypto priestore podľa monitorovacej stránky blockchainových operácií Blocktivita.

Predikcia ceny EOS: Konečný verdikt 

Na záver dôrazne odporúčame, aby ste si počkali a videli prístup. Aj keď sú trhy v súčasnosti nadmerne pretiahnuté, to neznamená, že trhy nemôžu ísť nižšie. Obchodovanie na spotových burzách je o nákupe nízkych a predajoch vysokých.

To neznamená riskovať všetko na jednej objednávke, ale skôr načasovanie trhu a hľadanie sily a začiatku uptrendu.

Jedným z hlavných faktorov pri zvažovaní je skutočné použitie blockchainu a kryptomeny. Skutočnosť, že existuje pokus o vybudovanie silného vývojového ekosystému okolo systému EOS, je celkom povzbudivá.

Minimálne hodnoty načasovania budú mať s najväčšou pravdepodobnosťou za následok vážne straty alebo ešte horšie, falošný pocit dominantného postavenia na trhu, čo by mohlo mať za následok vyhodenie do vzduchu vášho účtu alebo nenapraviteľné škody..

Ak viete skratovať, hľadajte opačnú stranu. Obrátenie grafu urobí zázraky pre novú perspektívu, aby ste zistili, čo by ste robili za nových podmienok. Napríklad, došlo k prevráteniu vašej býčej alebo medvedej zaujatosti? Potom by ste mohli obchod uskutočniť alebo odísť a žiť obchodom ďalší deň. Dúfame, že táto predikcia ceny EOS bola užitočná, nechajte prosím nižšie akékoľvek komentáre alebo otázky!

Na dlhodobé uchovanie a všeobecné uloženie vždy používajte hardvérovú peňaženku. 

Pozri tiež:

  • Predikcia cien hlavnej knihy
  • FunFair predikcia ceny

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me