Videohry prešli od čias Pongu dlhou cestou, a to nielen vizuálne a mechanicky, ale aj v tom, ako sme boli schopní vytvoriť celé virtuálne svety, ktoré vstupujú hráčov do toho, aby ich akceptovali ako súčasť svojej vlastnej reality. Sieť Enjin vedie popredné priekopníčky nového veku, ktorí sa snažia zmeniť tento priestor, a vytvárajú decentralizovanú hernú platformu, ktorá poskytuje základy pre vytváranie skutočne rozsiahlych ekosystémov..

Hráči mohli stráviť celý život v hre, ale nikdy by nemuseli vidieť alebo preskúmať skutočnú hĺbku toho všetkého. Nielen samotná hra, ale kľúčová jedinečnosť Enjina v porovnaní s rovesníkmi sú silné nástroje na vytvorenie novej digitálnej ekonomiky, ktorá je postavená z jednej hry na druhú. Vzájomné prepojenie používateľov, ktorí kupujú, predávajú, zhromažďujú a vymieňajú digitálne tovary a služby, je už dnes silným a výnosným aspektom herného priemyslu..

Aj keď by však tieto aktíva boli mimo hry zvyčajne bezcenné, Enjin používa svoje mince Enjin (ENJ) na tokenizáciu aktív postavených na jeho blockchaine, čím ďalej otvára nový potenciál digitálnych predmetov mať hodnotu vo fyzickom svete. Vzhľadom na to, že sľubuje revolúciu v už aj tak expanzívnom hernom priemysle, a to v oblasti vývoja a hrania hier, naša predpoveď cien Enjin Coin predpovedá veľmi jasnú budúcnosť tohto rodiaceho sa projektu..

Analýza historických cien mince Enjin

Spoločnosť Enjin, ktorá bola pôvodne založená v roku 2009, sa neskôr posunula smerom k prijatiu technológie blockchain na svojej platforme. Enjin Coin bola pôvodne vytvorená na štandarde ERC-20 od spoločnosti Ethereum, ale potom sa vyvinula do svojho vlastného všestrannejšieho štandardu ERC-1155, aby lepšie uľahčila transakcie v rámci svojej siete hier, platforiem a webových aplikácií. V roku 2017 usporiadali počiatočnú ponuku mincí (ICO), ktorá získala 18,9 milióna dolárov na financovanie budúceho vývoja.

Podľa údajov z CoinMarketCap by vaša potenciálna návratnosť investícií, ak by ste si kúpili tokeny ENJ počas jeho uvádzacej ceny ICO, bola veľmi pôsobivý zisk 642,44%. Odkedy začala obchodovať verejne, dno si nedlho po uvedení na trh vybrala na svoje historické minimum a obchodovala sa 2. novembra 2017 na hodnote 0,01562 USD. Už za dva mesiace 7. januára rýchlo vzrástla na historické maximum 0,49340 USD. , 2018. Obchodovanie spoločnosti ENJ sa odvtedy ochladilo.

Aktuálna cena, trhová kap, & Podrobnosti o dodávke

Na základe údajov zhromaždených serverom Messari.io si tokeny ENJ udržali pomerne silnú volatilitu v porovnaní s inými kryptomenami, aj keď sa to očakáva u menšieho aktíva s trhovou kapitalizáciou, ako je Enjin Coin. V čase písania tohto článku (14. januára 2021) sa spoločnosť Enjin Coin obchodovala za 0,18056 USD, čo je za 24 hodín 6,97% zisk. Pre porovnanie, ide o stratu 63,4% v porovnaní s jej historickým maximom a mohutný zisk 1 055,96% z jej historického minima..

Enjin udržiava celkový limit ponuky na 1 000 000 000 tokenov ENJ, aby vytvoril antiinflačný model, ktorý povzbudzuje používateľov, aby razili svoje tokeny do digitálnych blockchainových aktív. Enjin Coin je vložený do aktíva vybudovaného a poháňaného spoločnosťou Enjin prostredníctvom „razenia“, ktoré dáva digitálnym položkám skutočnú hodnotu prostredníctvom tokenizácie bez ohľadu na to, či sú zameniteľné alebo nezmeniteľné.

Proces je možné zvrátiť aj pomocou „tavenia“, ktoré v podstate ničí blockchainové aktívum a premení ho späť na ENJ, čím sa zvyšuje nedostatok určitých položiek. Súčasná obežná ponuka spoločnosti Enjin Coin je 823 130 411 ENJ, čím sa jej trhová kapitalizácia hodnotí na 148 620 541 dolárov, čo z nej robí 104. najväčšiu kryptomenu.

enjincoinEnjin Coin (ENJ)

Poradie: 62$ 1,37 Cena (BTC) 0,00002700 Tržná kapitalizácia$ 1,27 BV objem$ 866,98 M24h zmena 21,29% celková ponuka 1 000,00 M ENJ

Enjin Coin (ENJ) Predpovede budúcej predpovede ceny

Spoločnosť Enjin si už od svojho obratu smerom k blockchainovému modelu v roku 2017 užila veľmi zdravý a silný rast. V súčasnosti má viac ako 20 miliónov používateľov, s 1 miliónom peňaženiek hostiacich Enjin Coin, 2,1 miliárd jedinečných aktív vytvorených a poháňaných sieťou Enjin. plus veľmi aktívny objem na trhu v hodnote 8,9 milióna ENJ.

V kombinácii s rastúcou popularitou videohier, ktorá je zrejmá z medziročného nárastu rastu hráčskej základne, je technológia spoločnosti Enjin pripravená zachytiť ešte viac ľudí do jej ekosystému. Následne naša predpoveď cien Enjin Coin agregovala veľmi býčí sentiment pre jej predpovedanú budúcnosť.

Krátkodobá predpoveď

AfterPriceChange
1 deň 0,197 dolárov 9,11%
1 týždeň 0,189 dolárov 4,67%
1 mesiac 0,144 dolárov -20,25%
6 mesiacov 0,178 dolárov -1,42%
1 rok 0,260 dolárov 44%

Dlhodobá predpoveď

AfterPriceChange
2022 0,260 dolárov 44%
2023 0,343 dolárov 89,96%
2024 0,425 USD 136,38%
2025 0,503 USD 178,74%

Predikcia ceny Enjin Coin 2021

Stojí za zváženie, že spoločnosť Enjin Coin obchoduje na volatilnejšom trhu v porovnaní s ostatnými kryptomenami s trhovým stropom Top 200, preto je pri nákupe opatrné. To znamená, že spoločnosť ENJ je stále pripravená na potenciálne zdravé zisky v roku 2021 na základe algoritmické modely, ktoré sme našli. Vďaka tomu, že trh s hrami má ďalej rásť, ľudia hľadajú viac zábavy v interiéroch, zatiaľ čo v uzamknutí hry Covid-19 by bol rok 2021 rokom, kedy Enjin napne svoje svaly.

Predikcia ceny mince Enjin na rok 2023

Enjin má naplánované dve hlavné aktualizácie cestovných máp, ktoré vývojárom hier umožňujú ešte viac rozšíriť ich digitálny ekosystém. Enjin Multiverse je šikovný mechanik interoperability, ktorý umožňuje zdieľanie položiek, štatistík a ďalších údajov medzi rôznymi hrami, na ktorých beží blockchain Enjin, aj keď sú vyvinuté rôznymi štúdiami.

Na rozdiel od bežných hier, kde sa veci uchovávajú iba v sebe, systém Enjin Multiverse by vylepšil už tak silný zážitok tým, že by umožnil hráčom priniesť si svoje obľúbené nástroje – ako sú zbrane, brnenie, karty alebo vybavenie – z jednej hry do druhej. Prepojením s trhom a peňaženkovými službami spoločnosti Enjin zvyšuje použiteľnosť ENJ.

Predikcia ceny mince Enjin na rok 2025

Jednou z hlavných výziev, ktorým čelia blockchainové aplikácie, je škálovanie. Vzhľadom na to, že Enjin je založený na ethereu, trpí rovnakými problémami s úzkym profilom, ktoré bránia spracovaniu veľkého množstva údajov. Môže to prísť oveľa skôr ako v roku 2025, ale Enjin sa už tento problém snaží vyriešiť pomocou vlastného riešenia škálovania Efinity.

Jeho cieľom je umožniť vývojárom hier uskutočniť takmer nekonečné množstvo transakcií v rámci hry za nízku cenu. Zlepšenie ľahkého použitia a pohodlia hernej ekonomiky by bolo prínosom pre natívne tokeny ENJ, pretože hráči založené na hráčoch sa naďalej snažia rozvíjať a rozširovať svoje vlastné herné ekonomiky.

Predikcia ceny mince Enjin

Je Enjin Coin dobrá investícia?

Aj keď neberieme do úvahy vplyv pandémie a blokovania Covid-19, ktoré prinieslo veľký príliv spotrebiteľov do služieb a platforiem vnútornej zábavy, herný priemysel je pripravený na oživenie.

Hlavné platformy ako Steam alebo Epic uvádzajú každý deň ďalšie a ďalšie hry, pričom vývojári čoraz viac využívajú stále pohlcujúce technológie, pri ktorých by ste sa vo svojich virtuálnych prostrediach mohli ľahko stratiť. V kombinácii so silným tlakom vývojárov na opakované speňažovanie hier sa Enjin dostáva do jedinečne priaznivej pozície.

Ako je zrejmé z našich predpovedí cien Enjin Coin, určite si zaslúžite dôrazné odporúčanie, ak do nich plánujete investovať. Decentralizovaná platforma siete Enjin veľmi láka používateľov aj vývojárov na výmenu digitálnych aktív na široko univerzálnom trhu, ktorý si nielen vo videohre môžete vychutnať, ale má skutočnú hodnotu..

Vývojári mohli ľahko vytvárať blockchainové aktíva a celé hry a zároveň ich ľahko integrovať s populárnymi hernými enginmi, ako je Unity, bez potreby komplexného programovania pomocou výkonného a zabezpečeného API..

Tu môže ktokoľvek vytvoriť rôzne najrôznejšie zameniteľné alebo zameniteľné aktíva; ako napríklad vlastné postavy, výhody v hre, použiteľné predmety ako zbrane alebo brnenie, meny v hre, digitálne umelecké diela alebo iný zberateľský tovar, virtuálne vlastnosti ako nehnuteľnosti a obytné priestory, ceny za online súťaže, značkový tovar, jednorazové alebo postupné osobné úspechy a čokoľvek iné, čo by mohlo mať hodnotu.

Pomocou Enjinu by ich bolo možné naprogramovať tak, aby mali inflačnú povahu, ktorá bude rásť na hodnote spolu s vašou užívateľskou základňou, alebo deflačné aktíva, ktorých bude s rastúcou sieťou hráčov čoraz viac..

Toto povzbudenie pre mechanizmy výplaty nielenže priláka nových používateľov a udrží si lepšie udržanie hráčov, ale povzbudí aj tých existujúcich, aby si viac vymieňali, napríklad nákup a predaj predmetov v hre alebo jedinečných zbierkových predmetov na otvorenom trhu. Výhody pôjdu rovnako smerom k vývojárom, ktorí by mohli svoje hry ľahko speňažiť s potenciálne vyššou účinnosťou ako tradične neproporcionálne a nepopulárne riešenia, ako sú mikrotransakcie.

Môžu zarobiť poplatky, keď hráči použijú svoje herné trhy postavené na Enjine, kde je už viac ako 38 000 obchodníkov a ktorí predali viac ako 500 000 jedinečných aktív v objeme 5,9 milióna ENJ.

Enjin tiež vybudoval ďalšie služby na zvýšenie interakcie medzi tvorcom hry a ich publikom. Enjin Beam je nástroj, ktorý poskytuje vývojárom možnosť stavať pre svoju hráčsku základňu špeciálne tovary alebo služby a potom ich zdieľať prostredníctvom sociálnych médií alebo v rámci hry.

Môžu vytvárať jedinečné uplatniteľné prostriedky postavené na blockchaine, ako napríklad herný tovar, zľavy, kódy skorého prístupu, sezónne preukazy, umelecké diela a mnoho ďalších. Ako hráč je pre vás vzrušujúca výzva pokúsiť sa ich nájsť. Enjin doteraz distribuoval viac ako 186 300 aktív prostredníctvom 1300 kampaní s viac ako 59 700 účastníkmi.

Ako nakupovať mince Enjin (ENJ)?

Enjin Coin (ENJ) je primárna mena transakcie pre hry, služby a aplikácie, ktoré bežia na blockchaine Enjin. Môžete použiť stránky ako napr CoinMarketCap alebo CoinGecko nájdete komplexný zoznam búrz, ktoré vám umožnia kúpiť mince Enjin. Ako menšia kryptomena s trhovým stropom nie je ENJ podporované toľkými burzami, ale ľahko ich nájdete na populárnych trhoch ako Binance, Upbit, BKEX, Bithumb, HitBTC, Bittrex, Crypto.com, KuCoin alebo Kyber.

Viac informácií o minciach Enjin

Enjin je decentralizovaná blockchainová herná platforma, ktorá ponúka vývojárom nástroje a služby na vytváranie a monetizáciu ich hier a zároveň vytvára virtuálnu ekonomiku pre hráčov, aby mohli prevádzať herné predmety. Rodnou menou je Enjin Coin (ENJ), kde môžu hráči ľahko obchodovať a vymieňať si položky v hre pomocou trhoviska využívajúceho technológiu Enjin..

Najunikátnejšou charakteristikou je, že zatiaľ čo bežné položky vo videohrách vo fyzickom svete nemajú hodnotu, hry postavené na technológii Enjin sa tokenizujú pomocou ENJ. To umožňuje hráčom zarobiť si peniaze hraním videohier.

Platforma Enjin tiež dáva vývojárom možnosť vytvárať si vlastné špecializované tokeny, ktoré je možné spárovať s ENJ, šité na mieru špeciálne pre ich jednotlivé hry alebo aplikácie, zodpovedajúce ich základnému publiku.

Ako sme už diskutovali o tom, ako fungujú a sú nasadené medzi vývojárom a hráčom, Enjin vybudoval rozhranie peňaženky a trhoviska ako medzičlánok, aby ďalej získal hodnotu digitálne vytvoreného majetku..

Po prvé, Peňaženka Enjin je bezpečná mobilná aplikácia pre iOS a Android, ktorá používateľovi umožňuje držať a sledovať nekonečné množstvo peňaženiek. Vďaka schopnosti Enjinu poskytnúť vývojárom nástroje na vytváranie vlastných tokenov vám aplikácia peňaženky umožňuje prepínať medzi stovkami rôznych podporovaných tokenov, ktoré sú spárované s ENJ..

Funguje tiež na ukladanie zbierkových predmetov, ktoré ste nahromadili do svojho herného inventára, napríklad vzácnych kariet alebo predmetov. To, čo ste zarobili hraním hry, sa dá ľahko kúpiť, predať alebo uložiť.

Aplikácia peňaženky sa natívne pripája k Enjin Marketplace, ktorý beží na ich špecializovanom prieskumníkovi EnjinX, ktorý hráčom umožňuje objavovať, kupovať a predávať tie jedinečné aktíva vytvorené na platforme. Doposiaľ sa na trhu predalo 747 500 rôznych aktív, čo vytvára živý ekosystém, v ktorom si hráči môžu zarobiť na živobytie iba trávením času vo videohre.

Jednotliví tvorcovia si tiež môžu pomocou Enjinu vytvoriť vlastné výklady v hre, vrátane ešte všestrannejšieho nástroja pre ďalšie blockchainy alebo hlavných platforiem, pomocou ktorého si Enjin môžu vytvoriť svoj vlastný značkový obchod..

Záver

Vzhľadom na všetky potenciálne a výkonné riešenia spoločnosti Enjin v rýchlo sa rozvíjajúcom priemysle predpovedá naša cena Enjin Coin pomerne nádejnú budúcnosť. S rastúcou popularitou a šialenstvom okolo videohier, zvýšená reklama tiež upriamila pozornosť na niektoré kľúčové problémy herného priemyslu a hráčskej komunity v súčasnosti..

Najčastejšie sa o probléme hovorí v súvislosti s obavami z mikro-transakcií a iných podobných chamtivých monetizačných taktík, ako sú loot boxy alebo praktiky pay-to-win.

Teraz sme dospeli k novej dileme; ako by sme mohli vytvoriť skvelé a pohlcujúce virtuálne herné prostredie, ktoré by vývojárom umožnilo efektívnejšie ich speňaženie a zároveň by príliš netrestalo bankové konto hráča? Enjin sa snažil vyriešiť tento problém a ešte viac nad rámec tohto problému.

Jeho chytré riešenie dáva základy pre vybudovanie skutočne decentralizovanej štruktúry so spravodlivým speňažením pre hráčsku komunitu. Okrem toho sa vývojár aj hráč mohli vo virtuálnom svete usilovať o ťažko zarobené aktíva s hodnotou v skutočnom svete. Aj keď nie ste hráčom, je ťažké nedať sa Enjinovi nadchnúť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me