Väčšina kryptomien je postavená na komunite a práve táto komunita im umožňuje prosperovať alebo zlyhať. Pre mincu ako Bitcoin získala globálnu podporu a stále si získava široké využitie. V tejto príručke sa pozrieme na to, ako kúpiť Decred. Decred je vidličkou pôvodného bitcoinového kódu a zameriava sa na On-Chain vládnutie a mechanizmus konsenzu.

Komunita Decred je postavená na systémoch správy a riadenia, ktoré komunite dávajú formálne práva na prijímanie a riadenie konsenzu a rozhodnutí na úrovni projektu. Spoločnosť Decred, ktorá bola uvedená na trh v roku 2016 spoločnosťou O, zaznamenala pôsobivý rast v porovnaní s niektorými tokenmi podobného pôvodu.

Decred kombinuje konsenzuálny algoritmus Proof-of-Work a Proof-of-Stake a vytvára tak komunitu pre spravodlivejšie rozhodnutia. V tejto príručke sa pozrieme na to, ako nakupovať Decred, najlepšie peňaženky na zadržanie tokenu a najlepšie burzy na nákup DRC od.

RÝCHLY SPRIEVODCA: Ako nakupovať Decred (DCR)

1. Prejdite na webovú stránku Binance

2. Zaregistrujte sa a nechajte si overiť svoj účet

3. Nastavte svoje 2FA

4. Kliknite na kartu Výmena

5. Vyberte pár, ktorý chcete vymeniť za DCR / ETH alebo DCR / BTC

6. Kliknite na „Kúpiť objednávku“ a na karte Objednávka počkajte, kým sa objednávka vyplní

7. Teraz si hrdým majiteľom niektorých DCR

Choďte na Binance

Kde kúpiť Decred DCR – 5 najvýznamnejších búrz

Jedna z najmenej kladených otázok pri nákupe tokenu je – Prečo kupujete token? Väčšina ľudí si kupuje token, pretože verí v projekt; pre ostatných je to výhradne na účel zisku / investície, zatiaľ čo pre iné je cieľom takéto žetóny vkladať.

ako kúpiť Decred

Avšak bez ohľadu na dôvod, pre ktorý si chcete kúpiť žetón, musíte prejsť burzou. Kryptoburzy vám poskytujú ľahký prístup k nákupu a predaju tokenu podľa vášho výberu. Pri výbere peňaženky na nákup tokenu musíte brať do úvahy určité faktory, ako je mena, s ktorou sa má nakupovať, a kryptomeny podporované pri výmene.

Metóda NameDepositKúpiť
Binance

výmena binance

 • Bankový prevod (ACH)
 • bankový prevod
 • Kryptomena
 • Debetná karta
 • Drôtový prenos
Hodnotenie:

Prejsť na nákup

Kraken

 • Elektronický bankový prevod
 • Bankový prevod (SEPA)
 • Drôtový prenos
 • Ethana Custody
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Huobi

 • Kreditná karta
 • PayPal
 • TransferWise
 • Krypto
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

YoBit

 • Krypto
 • Kreditná karta
 • Debetná karta
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

OKEX

 • Krypto
 • Kreditná karta
 • Bankový prevod
 • Debetná karta
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Podrobný sprievodca nákupom vyradený

Jednou z vecí, na ktorú sa kupujúci pred zakúpením mince pozerajú, sú jej historické údaje. Pre Decred, jeho ICO sa konal vo februári 2016 a cena sa posunula z menej ako 1 USD na 2,39 USD. Počas býčieho behu rokov 2017 a 2018 utrpel pokles, keď cena klesla na 70 až 80 centov, a potom sa vyšplhala až na 110 až 120 dolárov. Cena sa v mesiacoch 2020 udržiavala pod 20 dolárov a ku koncu roka cena stúpla nad hranicu 20 dolárov na súčasnú cenu. Doterajšia cenová trajektória od jej počiatočného rastu, poklesu ceny, vývoja býkov a zrútenia až po jej súčasný rast je podobná rastovému modelu rastu väčšiny tokenov zahájenému na konci minulého desaťročia. DCR preukázalo stabilný rastový vzorec a tu je návod, ako nakupovať Decred na niektorých burzách.

Ako nakupovať Decred na Huobi

Krok 1: Vytvorte si účet na Huobi Global a overte si svoj účet a urobte si KYC

Krok 2: Kliknite na „Zostatky“ v hornej časti stránky Huobi a potom posuňte na „Výmenný účet“, aby ste vložili USD. Preveďte svoje USD na BTC

Krok 3: Vyhľadajte DCR a kliknite na pár DCR / BTC.

Krok 4: Najprv skontrolujte svoj zostatok, aby ste sa uistili, že ste vložili vklad v USD alebo BTC, potom zadajte sumu DCR, ktorú chcete kúpiť, a potom kliknite na položku kúpiť.

POZNÁMKA Na nákup DCR môžete použiť trhovú objednávku alebo limitovanú objednávku. Stop-loss príkaz môžete tiež použiť, ak sa rozhodnete pre krátkodobé obchodovanie, aby ste zabránili strate.

Tu je návod, ako nakupovať na YoBit

Krok 1: Vytvorte si účet na YoBit, overte svoj účet a potom prejdite do nastavení a nastavte svoj 2FA.

Krok 2: Kliknite na „Zostatky“ v hornej časti webovej stránky Yobit, kliknite na BTC a vložte svoje BTC. Môžete si tiež zvoliť vklad fiat výberom zo zoznamu spôsobov vkladu. Môžete sa posúvať v dolnej časti stránky k časti „Čakajúce vklady“ a overiť, či vaša transakcia prešla.

Krok 3: Prejdite do časti „Obchod“, ktorá je v ľavom hornom rohu stránky a vyhľadajte DCR, vyberte pravý pár a zadajte sumu, ktorú chcete kúpiť, systém automaticky vypočíta poplatky za obchodovanie. Musíte skontrolovať stránku a skontrolovať svoj nákup v časti Zostatok.

Krok 4: Sekciu chatu YoBit môžete využiť aj na komunikáciu s ostatnými obchodníkmi, aby ste dosiahli lepšiu cenu. Teraz môžete svoje DCR previesť do požadovanej peňaženky.

Najlepšie peňaženky na uloženie deklarovaného DCR

Trvalo DCR mesiace, kým sa presunul z pozície pod 20 dolárov na pozíciu nad 100 dolárov. Dlhodobé držanie mince na burze môže byť zlý nápad. Ak premýšľate dlhodobo, je bezpečnejšie držať svoje mince v peňaženke. V tejto príručke „Ako nakupovať Decred“ sa pozrieme na niektoré z najlepších peňaženiek na uloženie vašich DCR. Decred je podporovaný hardvérovými peňaženkami a má svoju vlastnú oficiálnu peňaženku Decrediton, peňaženku s grafickým rozhraním pre Windows, macOS a Linux. Väčšina používateľov kryptomeny uprednostňuje mobilné peňaženky pre Android a iOS, pretože im umožňuje získať prístup na cestách. Tu je niekoľko peňaženiek, ktoré vám umožňujú ukladať DCR.

NameTypeGet
TREZOR Jeden

trezor jeden

 • Hardware
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Ledger Nano S

 • Hardware
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Peňaženka Exodus

 • Mobilné
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Dôverujte Peňaženke

 • Mobilné
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Viac informácií o Decred [FAQS]

Čo je deklarované?

Decred spustil vo februári 2016 Jake Yocom-Piatt v rámci spoločnosti 0. Decred je vidličkou bitcoinu a má z nej veľký vplyv; je však navrhnutý na riešenie niektorých problémov týkajúcich sa riadenia blockchainu. Decred pracuje s kombináciou dvoch konsenzuálnych mechanizmov Proof-of-Stake (PoS) a Proof-of-Work (PoW). Unikátna kombinácia PoW a PoS je spravovaná na verejnej platforme s názvom Politeia. Keďže Decred sa zameriava na správu blockchainu, namiesto centralizovanej ťažby sužujúcej bitcoiny vytvára demokratický konsenzus. Pretože riadenie je založené na komunite, predkladanie návrhov, skríning, preverovanie a hlasovanie za rozvoj deklarovaného ekosystému vykonávajú členovia komunity. Aby sa ekosystém mohol sústrediť na decentralizované riadenie, token DCR sa používa na vykonávanie transakcií v systéme.

Je Decred dobrá investícia?

DCR, ktoré v roku 2020 zažilo mesiace pomalého rastu, za posledný mesiac astronomicky vzrástlo a podarilo sa mu tam zostať. Existuje veľa premenných, ktoré ovplyvňujú, či bude minca dobrou investíciou, a investori musia najčastejšie hľadať výskum, aby ich našli. Spoločnosť Dered sa však ukázala ako spravodlivá investícia s väčším zlepšením a viac partnerstiev. Decred pravdepodobne zasiahne a prekoná svoje pôvodné ATH.

O dekredovanom tokene (DCR)

Existuje maximálny limit 21 000 000 tokenov DCR a asi 60% z týchto tokenov je v súčasnosti v obehu. V čase písania tohto článku cena Decred je 105,63 USD s 24-hodinovým objemom obchodovania 54 214 792 USD. Len na Binance má DCR / BTC objem obchodov 2 493 254 dolárov. Pretože existuje 21 miliónov tokenov DCR, asi 8% tokenu bolo vyťažených pred spustením tokenu, 4% boli distribuované ako airdrops. Naproti tomu druhá polovica bola rozdelená na pokrytie nákladov získaných spoločnosťou 0 počas vývoja protokolu.

Decred Team

Decred je outsourcingový a komunitne zameraný projekt. To znamená, že má veľkú podporu na zabezpečenie svojho rastu a udržateľnosti. Medzi osoby na čele vecí Decred však patria;

Jake Yocom-Piatt slúži ako vedúci projektu pre spoločnosť Decred. Je tiež zakladateľom a generálnym riaditeľom spoločnosti 0 a podieľal sa na niekoľkých projektoch kryptomeny a blockchainu, vrátane tvorby Lightning Network Daemon.

Marco Peereboom slúži ako priamy supervízor niekoľkých tímov pracujúcich na projekte Decred. Je tiež technickým riaditeľom spoločnosti 0 a predtým bol architektom v spoločnosti Dell.

Záverečný verdikt

Decred je zameraný na riešenie problému decentralizovaného riadenia na blockchaine. Ak si projekt dokáže úspešne udržať svoju infraštruktúru riadenia a prejsť do hlavného prúdu, cena DCR stúpne. Tokenu sa na trhu darí pomerne dobre a pri ďalšom vývoji môže zasiahnuť nové ATH. Pretože je to open-source, je zadarmo a ľahko sa s ním pracuje prispieť a byť súčasťou procesu deklarovaného rastu. Prostredníctvom tohto usmernenia sa môžete naučiť „Ako nakupovať Decred“ a stať sa členom komunity Decred.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me