אחת הבעיות המשמעותיות שפקדו את תעשיית הקריפטו היא הפרות האבטחה המתמשכות של מרכזיות מרכזיות. חברת ביקורת 4 הגדולה KPMG ציינה זאת כאחת הסיבות לכך שמטבעות קריפטוגרפיים לא הגיעו לאימוץ המוני.

חדשנים הפכו את האיום הזה להזדמנות והכניסו פתרונות חדשניים רבים המשמשים חלופות למה שרבים מאמינים כחוליה החלשה ביותר במרחב. יוזמה אחת כזו היא 0x, פרוטוקול מבוסס קוד פתוח המבוסס על בלוקצ’יין המספק תשתית חוזה חכמה ונזילות כדי לאפשר חילופי עמיתים לעמיתים של אסימונים מבוססי את’ריום..

אסימון פרוטוקול זה, ZRX, יכול להימצא בכדי לזכות בתגמולי נזילות ב- ETH, והוא יכול לשמש כאסימון ממשל להצביע על הצעות שיפור שיכולות לעורר את מסלול הפיתוח של 0x. החזקת ZRX עשויה להתגלות כהזדמנות מצוינת להכנסה פסיבית. ככל שתועלת האסימון עולה, היא עשויה לעלות בערך לאורך זמן, ולהפוך אותה לנכס דיגיטלי שכדאי להסתכל עליו.

בזה חיזוי מחיר מטבע ZRX במאמר, נבחן מעמיק יותר את הפרויקט הזה בכדי לחזות מחיר מדויק של ZRX לטווח הקצר (2020), אמצע הטווח (2022) ולטווח הארוך (2025).

אנו נעשה זאת על ידי התבוננות לאחור בתנועת המחירים בעבר וכן בהתפתחויות הנוכחיות שלה כדי לבדוק איזה ערך היא העניקה. אלה יהיו הבסיס שלנו לקבוע מה מסלול המחירים הסביר ביותר של נכס דיגיטלי זה ולקבוע בעצמנו אם כדאי להשקיע בו.

0x (ZRX) ניתוח מחירים היסטורי 

ICO 0x התקיים בין התאריכים 14 באוגוסט 2017 עד 15 באוגוסט 2017 הם הצליחו לגייס 24,000,000 דולר באמצעות מכסה קשה על הסכום שגויס.

הם גם הצליחו לרכז מעט את האסימונים על ידי הגבלת המספר הכולל של אסימונים שכל צד יכול לרכוש. היו מעורבים מעל 13,000 כתובות את’ריום.

כל אסימון נמכר ב -0.048 דולר בזמן ה- ICO, הם נסחרים כיום תמורת פי 7 מערכם ה- ETH הראשוני, אך הם שווים פי 3 מערכם הדולר. זה הגיע לשיאו ההיסטורי במהלך ריצה השורית הקריפטו בסוף 2017 ובינואר 2018, שם נגעה בטווח המחירים של $ 2.50 דולר. עם זאת, זה לא נמשך זמן רב, ועד מהרה הוא החל את ירידתו ההדרגתית.

היו עליות מחירים מדי פעם במהלך 2018 בחודש מאי, יולי ואוקטובר בשנת 2018, אך הן מסומנות בשיאים נמוכים יותר. מאז היא נסחרה אופקית במהלך שנת 2019 ורבעון הראשון של 2020

כמו רבים מהאלטקוינים, מחיר ה- 0x (ZRX) ירד מאז תחילת שוק הדובים בשנת 2018. ישנן מספר סיבות לכך שהאסימון יורד במחיר.

זה מבוסס רק על Ethereum; מרבית יצרני השוק אינם מעוניינים להחזיק את האסימון ומוכרים אותם עם השלמת החוזים. בורסות מבוזרות פועלות למטרות רווח ויחסלו את כל אחזקותיהן ב- ZRX לפי הצורך.

אלטקוינים על פני כל הלוח לא מסתדרים טוב; יש לכך השפעה נוקשה, שכן כל מטבע הכלוא בספירלה כלפי מטה נראה פחות ופחות כמו השקעה טובה, מה שמאלץ את המחזיקים למכור לפני שהם ייגרמו להפסדים..

כשזה קורה, יותר ויותר משקיעים עם הפסדים יזרקו את המגבת, וידחיקו את ערך המטבעות.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

0x0x (ZRX)

דרגה: 73$ 1.38 מחיר (BTC) .000.00002700 Marketcap$ 1.05 BVolume$ 174.63 M24h שינוי0.03% אספקה ​​כוללת 1,000.00 M ZRX

תחזית תחזית מחיר עתידית של מטבע ZRX

0x הוא אסימון ופרוטוקול שמקדים את הזמן. הם סיפקו שירותים שדורשים ניצול של אימוץ המוני. השוק הנוכחי עבור ERC-20 ו- ERC-721 מוגבל, הן בשל עלות Etherium והן משווי השוק הכולל של שוק המטבעות..

במרחב הצפנה אין מספיק משתמשים המשתמשים ב- Dapps הזמינים, מכיוון שרוב הסוחרים הקמעונאיים מתמקדים ברווחי הון לטווח קצר במקום בטכנולוגיה. לא מן הנמנע לראות כי טכנולוגיה זו עשויה ליישב את שוקי המניות בעתיד. האם 0x יעשה זאת היא שאלה אחרת לגמרי.

שוק הקריפטו ראה יותר משנתיים של ביטקוין לא הגיע לשיא חדש. זה מיסוי העצבים של משקיעים וסוחרים רבים, והגביר את היציאה למטבעות פיאט ברחבי העולם. בנוסף, ביטקוין לא הצליח להוכיח את מאגר הערך שלו כרגע, וצנח מסונכרן עם ה- S&P 500 ו- DJIA Dow Jones הממוצע התעשייתי.

המקרה השורי, לעומת זאת, אינו הכל אבדון וקדרות. למרבה המזל, הביטקוין יכול היה להתקרב או לרדת בקרוב מאוד, ואילץ מספיק כניעה כדי לגרום למטבעות להחליף ידיים מהדובים לשוורים..

ברגע שהשורשים ישובו לשליטה, זה יכול להיות נסיעה פרועה יותר משוק הדובים בשנים הקרובות.

במחיר הנוכחי של 2600 סאטים, אם הביטקוין יתאסף ל 100k, האסימון יהיה שווה 2.60 $. אם ה- ZRX יצליח לשבור את שיא כל הזמנים ולדחוף לעבר נתונים סטטיסטיים של 26000, המטבע יהיה שווה 26.00 $.

המפתח לחיזוי זה הוא אופק זמן ארוך טווח, תוך שימוש בתיק רחב, השקעה של סכומים קטנים בכל פרויקט כ- 0x, ו- ZRX עלול להיכשל..

בטווח הקצר, אם מחיר הביטקוין יגיע ל -10 אלף, אנו יכולים לראות קפיצה של מחיר כפול ל -0.34 דולר. חיזוי מחיר זה של ZRX צריך להתאים גם לשוק האת’ריום, שגם הוא זקוק לכל מטבע בשווי של 250 $ – 300 $..

חיזוי מחיר מטבע ZRX

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
יום 1 0.26 דולר 7%
שבוע 1 0.39 דולר 50%
חודש 1 0.52 דולר 200%
6 חודשים 0.78 דולר 300%
1 שנה 2.99 דולר 1150%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
1 שנה 2.99 דולר 1150%
2 שנים 2.47 דולר 950%
3 שנים 3.90 דולר 1500%
4 שנים 19.50 דולר 7500%
5 שנים 26.00 דולר 10000%

חיזוי מחיר מטבע ZRX 2020

אנו מצפים ש- ZRX תביא ביצועים טובים בהרבה בשנת 2020 בהשוואה לשנה הקודמת, ש- ZRX נסחרה לצדדים לאורך כל השנה.

הזרז העיקרי לכך יהיה אירוע חציית התגמולים של BTC, שהיה היסטורי מבשר לריצת שור גדולה בשוק הקריפטו..

כמובן, איננו יכולים לבטל את העובדה שהשוק יכול ללכת בכיוון ההפוך. ראוי לציין כי סוחרים רבים תפסו עמדות ארוכות בשוק החוזים העתידיים של BTC, דבר המצביע על כך שמחיר ה- BTC יעלה בטווח הקרוב.. 

כמו מטבעות קריפטוגרפיים רבים, חיזוי מחיר ZRX נשען במידה רבה על תנועת המחירים של BTC; עם עלייה ברגשות השוריים, אנו יכולים לחזות במידה מסוימת של ביטחון כי אסימונים של ZRX ילכו ככל הנראה בדרך שורית יותר מאשר בשנים קודמות.

אם מחיר ה- BTC יעלה לקראת השיאים הקודמים של כל הזמנים, זה לא יהיה מפתיע לראות פרויקטים פוטנציאליים גדולים כמו 0x גדל 3X מערכו הנוכחי ל 0.78 $ בסוף השנה.

מחיר מטבע ZRX תחזית 2022

כמו רבים מאירועי חציית הביטקוין הקודמים, סביר להניח שנראה פעולת מחיר שורית ממושכת לאחר מכן, והמומנטום שלה יעבור מעבר לשנת 2020. אנו עשויים לראות את ההשפעות המלאות ביותר של אירוע זה ב- 2021-2022, שם ZRX עשוי להגיע לשיא חדש בכל הזמנים ב -2.99 דולר.

Ethereum 2.0 היה משוחרר בשלב זה ועשוי גם לשמש כזרז נוסף המוסיף מומנטום חיובי יותר למחירי ZRX. שדרוג הפרוטוקול צפוי לטפל בחולשה העיקרית של בלוקצ’יין את’ריום: מדרגיות ודמי עסקה גבוהים.

עם שדרוג פרוטוקול זה, נוכל לראות עניין מחודש באת’רום כמו גם באסימני ERC20 הרבים שהונפקו ברשת את’רום, כולל ZRX.

זה עשוי להשפיע באופן משמעותי על מחיר האת’ריום של אסימונים אלה, אשר יעזור לשמור על טווח המחירים החזוי של $ 2.47- $ 2.99 USD למרות רווחיות הצפוי של חלק מהמשקיעים.

אנו יכולים לצפות לכמה ירידות במחירים בשנת 2022, אך אנו מאמינים שזה לא יהיה חמור כמו שוק השוורים ב -2018. נכון לעכשיו, ZRX הייתה מבססת את עצמה כאחת הטכנולוגיות המובילות שתאפשר מימון מבוזר (Defi).

ZRX חיזוי מחיר מטבע 2025

עד השנה, היה מתרחש אירוע חציית ביטקוין נוסף. זה יביא למחזור נוסף של פעולות מחיר שוריות שעשויות לגרום לנכסים דיגיטליים רבים להשיג שיאים חדשים בכל הזמנים. בדומה לרוב המטבעות הקריפטוגרפיים, תנועת המחירים של BTC תשפיע משמעותית על מחיר ה- ZRX.

נוסף על כך, אנו מצפים כי בשלב זה תעשיית הקריפטו הייתה מגיעה לבהירות רגולטורית ומגיעה לאותה רמת הכרה הניתנת לשווקים הפיננסיים המסורתיים. פירוש הדבר כי האימוץ ההמוני של מטבעות קריפטוגרפיים עשוי בהחלט להיות בעיצומו בתקופה זו.

אימוץ המונים פירושו שנחווה גידול משמעותי בביקוש לנכסים דיגיטליים, כאשר משקיעים רבים ימהרו להשיג עמדות טובות יותר.

מומחים רבים מאמינים שערך BTC היה מעריך פי 10 מערכו הנוכחי בשלב זה (100 אלף דולר ארה”ב) כאשר נכסים דיגיטליים רבים אחרים עוקבים אחר נתיב מחירים זהה. בהתאם לתחזית זו, אנו מאמינים ש- ZRX יגיע לטווח המחירים של $ 19.50- $ 26.00

האם מטבע ZRX הוא השקעה טובה?

0x מתכננת להיות מהירה יותר ממתחרותיה. הם מאפשרים למשתמשים שלהם להחליף בין אסימונים או נכסים לשימוש חלק ב- Dapps מבוססי Ethereum, מבלי לנעול אסימונים בבלוקצ’יין ולהפיק דמי גז, בניגוד לרוב הבורסות המבוזרות..

מטרתה היא לאפשר למשתמשים להשתמש ביעילות רבה יותר במערכת האקולוגית של Ethereum מבלי שיעברו חילופי דברים. בורסות מאלצות כיום את מחזיקי האסימון לסחור בביטקוין BTC, Ethereum ETH, או USD מטבעות..

לאחר מכן המשתמשים צריכים לבצע עסקאות נוספות מ- BTC, ETH או USD לסימון החדש שהם רוצים לקנות.

שימוש בבורסות קריפטוגרפיות בדרך זו מייצר עמלות עסקאות מרובות, בשני הכיוונים המקבלים נכסים סחירים או אסימונים בבורסה ומחוצה לה. פעולת הצורך לסחור פעמים רבות תניב גם דמי מסחר נוספים.

0x מתכננת לעשות זאת בעסקה אחת עם החלפה אטומית על ידי מינוף הפונקציות שנבנו בבלוקצ’יין את’ריום. 0x ישתמש בחוזים חכמים בבלוקצ’יין את’ריום כדי להקל על החלפת אמון בין עמיתים לעמית בין אסימון או נכס אחד לאחר בין משתמשים.

שימוש בחוזים חכמים מאפשר להם להחליף את האסימונים או הנכסים בעסקה אחת, תוך הימנעות מעמלות נוספות של צד שלישי. זה מוריד את עלויות העסקה ומפחית את תעבורת הרשת, כמו כן מסיר את הצורך בתשלום עמלות מופרזות לבורסות מטבעות קריפטוגרפיים.

כל זה למעשה אומר ששימוש ב- 0x יעלה פחות ממתחרותיה. כדי להשתמש בשירותיהם, יהיה עליך להחזיק מטבעות ZRX, שהם אסימון ה- ERC-20 שלהם.

המקום הטוב ביותר לקנות או להחליף מטבעות 0x ZRX

NameDeposit Method קנה
בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

החלף עכשיו

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מתג מטבע

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בצ’אנגלי

 • כרטיס אשראי
 • כרטיס חיוב
דֵרוּג: 4

עבור לקנייה

הארנקים הטובים ביותר לאחסון 0x מטבעות ZRX

NameTypeBuy
טרזור ​​אחד

טרזור ​​אחד

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו X

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אטומי

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 4

קבל ארנק

חדשות ZXX של 0x היו מעטות מאוחר, וההודעה הראויה לציון האחרונה שפורסמה שהן מציגות פורטל ZRX, שהוא הבית החדש שלהם להימצאות ולהצבעה באמצעות אסימון ZRX. שֶׁלָהֶם פוסט בבלוג מפרט את ההתקדמות.

ההימור אכן מציע תגמולים למשתמשים שנועלים את מטבעותיהם. למרבה הצער, תגמולים אלה אינם עולים בקנה אחד עם הדפלציה של המטבע שלהם, מה שיוביל להפסד נקי.

ההימור צריך להיעשות רק על ידי משקיעים ארוכי טווח שיש להם תקופת המתנה רב שנתית. זה עלול לגרום לרווחים ניכרים או להפסד מונומנטלי.

איך לקנות 0x (ZRX)?

ישנן מגוון דרכים שאפשר לקנות 0x (ZRX). זה זמין ביותר מ -190 שווקים, בעיקר בבורסות מרכזיות. מרבית הבורסות המרכזיות הגדולות והמבוססות ביותר (CEX) רשמו את ZRX, המהווה סימן ברור לאמון של הנכס הדיגיטלי..

Coinbase, בינאנס, ביטפינקס, ביטרקס, ו פולוניקס הם כמה ממרכזיות הצפנה הידועות המעטות שרשמו נכס דיגיטלי זה. רבים מההחלפות הללו מאפשרות למשתמשים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות העברות בנקאיות וכרטיסי בנק, מה שמקל על רכישת ZRX ללא מטבעות..

עם זאת, מרבית המרכיבים המרכזיים הללו אינם מאפשרים רכישות ישירות של ZRX באמצעות פיאט. הקונים יצטרכו לקנות BTC או ETH ולהחליף אותם עם ZRX. דרך ישירה אלטרנטיבית לעשות זאת היא באמצעות Exchange Crypto מיידי כמו החלף עכשיו. זה מאפשר למשתמשים לרכוש ZRX ישירות באמצעות כרטיסי אשראי או חיוב.

אלו שיש להם מטבעות קריפטוגרפיים ETH ו- USDT יכולים להשתמש גם בבורסות מבוזרות (DEX) IDEX או DEX של נזילות מיידית כמו החלפת קיברס ו Uniswap.

דרך אלטרנטיבית לקנות מטבעות ZRX

מידע נוסף אודות 0x (ZRX)

מה זה 0x (ZRX)?

0x או Zero Exchange הוא פרוטוקול קוד פתוח ולא מחפש שכירות, המאפשר ומאפשר החלפת עמיתים לעמית בין נכסים או אסימונים שמקורם ב- Ethereum ישירות בבלוקצ’יין Ethereum..

ניתן לתאר 0x כתשתית ציבורית פתוחה. זה לא דאפ אלא חילופי חסרי אמון שניתן לבסס עליהם DEX.

פרוטוקול בסיסי זה הוא חופשי לשימוש לכל מי שמעוניין ליצור בורסה מבוזרת שניתן להקים תוך פחות מדקה.

אנו חושבים על 0x ועל אסימון ה- ZRX כאל דלפק מסחר OTC (ללא מרשם) חסר אמון. מתווך, המחזיק באסימונים של שני הצדדים ומחליף אותם אם שני הצדדים מכבדים את ההסכמים שלהם.

קצת כמו חליפין מבלי להתמקד בזוגות קבועים, שלא לדבר על להיות בעל מטבע בסיס קבוע או מטבע קבוע להצעת מחיר.

זה מאפשר לבצע עסקאות עמיתים לעמית חסרות אמון בסביבה מבוקרת ובטוחה. 0x תוכנן כפרוטוקול שבו מרכזיות DEX יכולות להשתמש בכדי לשפר חלק מהבעיות העומדות בפניהם.

הצוות שמאחורי 0x (ZRX)

0x הוקמה במשותף על ידי וויל וורן ועמיר בנדאלי באוקטובר 2016 39 חברים בצוות מורכב ממהנדסים, מדעני מחשבים ופיזיקאים. יש להם עוד 5 יועצים מ- Paradigm, Polychain Capital, Pantera Capital, Augur, Scalar Capital ו- Craft Ventures..

רישומי חליפין

0x רשומה בכמה מהבורסות המובילות, כולל; Bitfinex, Binance, Bittrex, Coinbase, Coinbase Pro, ורבים אחרים, לא כל כך גדולים. CoinMarketCap מראה 167 צמדי מסחר זמינים.

ל- 0x אחד המייסדים של Coinbase כאחד מיועציו. החילופי חילקו גם ZRX בחינם בתמורה לצפייה בסרטונים על האסימון.

השותפות שלהם עם Coinbase פתחה אותם לשפע של חובות משפטיות שעשויות לפגוע בזכויות הריבונות שלך למעקב ומעקב..

Coinbase נמצא בנתיב המלחמה, לאחרונה רוכש ושותף עם חברות שיכולות לשפר את ניתוח השרשרת ותהליכי KYC באמצעות זיהוי פנים.

בריאן ברוקס, הקצין המשפטי הראשי ב- Coinbase, מונה למנהל התפעול הראשי הבא וסגן מבקר ראשון של משרד מבקר המטבע (OCC). זה מזכיר לנו כיצד גולדמן זאקס השתלט על האוצר האמריקני. להבנה מהירה, צפו ב- Inside Job (2010).

לדעתנו, הדבר אכן מעיד על דחיפה אגרסיבית להסרת מזומנים בקרוב. זה גם הופך אותנו לשוריים ביותר לגבי מטבעות קריפטוגרפיים כחלופה. מטבעות קריפטוגרפיים יכולים להיות העתיד של כל הכסף הגלובלי ברצינות.

0x ZRX אבטחה

לא נרחיק לכת לקרוא 0x מבוזר, אבל הם לא מרוכזים כמו מרכזיות כמו Coinbase, Kraken או Bitstamp.

מכשירי DEX נחשבים לא נזילים, איטיים ויקרים. הם מבוזרים על ידי עיצוב. חוסר ריכוזיות זה גורם להם להיות בלתי ניתנים לפעולה זה עם זה, אך הם אכן מציעים ביטחון רב יותר מבחינה אנונימית..

DEX מפעילים גם ספרי הזמנות ישירות על הרשת המרכזית. כל ביטול הזמנה או הזמנה יחייב דמי רשת או דלק ששולם, מה שמוסיף גם נפיחות ברשת. בסופו של דבר לא נשתמש ב- DEX בגלל חששות אבטחה בגלל מספר תשומת הלב שהאקרים נותנים להם בגלל תכונות האנונימיות שלהם.

כל הכספים שאבדו אינם ניתנים להשבה או להחזר באמצעות קרן ביטוח, ובשל האופי המבוזר, לא ניתן לתבוע שום צד שלישי להחזר כספים..

0x מאבטחת את עסקאותיה באמצעות הפרוטוקול שלהם כדי לשמש כמתווך. במקום לנעול את האסימון או את הנכסים שלך למכירה בבלוקצ’יין את’ריום, הסחר מתרחש בממסר מחוץ לרשת עם חוזים חכמים המופעלים על ידי את’ריום, שמבוצע רק לאחר הסדר העסקה..

כדי שתתבצע סחר, שני הצדדים צריכים להיות מסוגלים להתחבר ישירות. כל אחד יכול לייצר ולשדר הזמנה על ידי שליחת קישור בכל שיטה המאפשרת העברת דמויות; ווטסאפ, טוויטר, דוא”ל, דואר רגיל, על דף נייר, אפילו קוד מורס.

כל עוד תוכל להתחבר ישירות עם הצד הנגדי לסחר, תוכל לבצע אותו באופן מיידי. API 0x משפר באופן דרסטי את תשתיות ה- DEX על ידי מתן ספר הזמנות אוניברסלי המשותף בין כל המרכזיות המבוזרות של 0xs. שידורים נשלחים לספרי הזמנות ציבוריים ופרטיים כאחד.

0x מפגיש ספרי הזמנות מ- 0x Mesh, Kyber, Uniswap ו- Oasis. חיבור מספר DEX משפר את הפירוק, ומאפשר תמחור מדויק לשני הצדדים.

יצרני שוק וממסרים מתוגמלים ב- ZRX על עסקאותיהם; תגמולים אלה משולמים על ידי נוטלי השוק.

סיכום

אנו מרגישים בתנאים הנכונים, ZRX יכול לעשות טוב מאוד. זה לא המטבע המסוכן ביותר להשקיע בו בשל התפתחותם, השותפים והמימון הקיים. ההחזרים יהיו צנועים.

על פי תקני ההצפנה, אנו לא רואים עליית מחירים פי 100 בקרוב. שווקי הקריפטו הם תנודתיים במיוחד, תלוי כמה מהר הם מגיעים ל -10x, 100x לא כל כך רחוק.

למרבה הצער, מקרה הדוב הוא מטבע ללא ערך, ZRX נסחרת סביב שפל כל הזמנים. אמנם זה מתאושש מעט, אך רק הזמן יגיד אם זה מספיק מכיוון שהם לא שברו שיא מקומי זה זמן רב.

אמנם פרויקט זה עשוי להגיע לאפס, אך הטכנולוגיה מרשימה. אם הם יכולים להתרחב כדי לבצע החלפות אטומיות על פני רשתות איכשהו, הם יכולים לעשות פי 100 בזמן מהיר.

אמנם הם מצליחים לשווק את האסימון בצורה סבירה, אך הם צריכים להתמקד בהכנסות נוספות. הם גם צריכים להתמקד בשילוב שלהם מיידית 0x לאתרים נוספים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me