עם סגירתם בסוף השנה שעברה, מטבעות הקריפטוגרפים ברחבי העולם הגיעו לנקודות הגבוהות ביותר שלהם. הביטקוין היה כמעט 19,000 $ ושוויו גרם לזינוק גם באלטקוינים. אחד המטבעות הקריפטוגרפיים שהגיעו לשיא באותה תקופה ונאבקים כעת הוא Ripple (טיקר: XRP), שהגיע לשיא כל הזמנים של 3.65 דולר בינואר השנה.

עם סיום השנה, אנליסטים חזו כי מחיר הביטקוין יעלה עד 25,000 דולר אם לא גבוה יותר. זה גרם לאנשים רבים לתהות אם מחיר ה- Ripple יעלה גבוה מזה שהיה בשנה שעברה.

אם החיזוי למחיר הביטקוין עומד נכון, ניתן לחזות בקלות כי אדווה גם תסתכם בסכום של עד 10 דולר בסוף 2018. אם המגמה תימשך, המחיר יכול להגיע גם ל -20 דולר עד 2022. זה בהתאם לתחזיות של תומאס לי, שותף מנהל וראש מחקר ב- Fundstrat Advisors Global. לי הוא אחד האנליסטים הנחשבים ביותר בכל הנוגע לקריפטוגרפיה.

עם זאת, עם ההתנהלות הנוכחית בשוק, נראה כי מחיר הביטקוין מתקשה לפרוץ את מחסום 6500 דולר. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא שמחיר ה- BTC לא בהכרח ישפיע על מחיר ה- XRP. הסיבה לכך היא שפלטפורמת ה- Ripple עדיין עומדת בפני בעיות ואתגרים רבים.

בתור התחלה, המטבע נכנס לאחרונה להשגחתה של רשות הביטחון והבורסה האמריקאית, שהגיעה למסקנה שהמטבע נופל בקטגוריית ניירות ערך. זה איפשר להם להחמיר את התקנות סביב המטבע. דבר נוסף שאנשים התנגדו אליו מזמן הוא אופיו הריכוזי של המטבע בהשוואה למטבעות המבוזרים הקיימים כיום בשוק..

חיזוי מחיר XRP 2021: האם XRP יכול להגיע לרמות אלה?

בעוד שיש כמה בעיות עם XRP כאמור לעיל, היה לה חלק ניכר מההתפתחויות החיוביות עד 2018 ואפילו בתחילת 2020. זה מצביע על כך ש- XRP נחשב לטכנולוגיה פוטנציאלית שיכולה לעצב את המגזר הפיננסי במיוחד בכל הנוגע לפשט. של תשלומים.

שותפות אפשרית עם ג’יי פי מורגן

אמנם חלה צמיחה מתמדת בשותפויות, אך היו ספקולציות לגבי שיתוף פעולה עם ג’יי.פי מורגן עם ריפל, אך נותר לשער כיוון שלא היו הצהרות רשמיות של אף אחת מהחברות. עם זאת, השמועות התגלו כאשר היה עדכון באתר האוצר J.P Morgon. העדכון אמר כי J.P Morgans עבד על מערכת תשלומים בזמן אמת חדשה שתספק עסקאות מהירות יותר.

להפך, ג’יי.פי מורגון השיקה גם בלוקצ’יין משלה בשם ‘קוורום’. זה יכול לשמש לפתרונות הביתיים שלהם, אך הוא האמין כי לפתרונות תשלום חוצי גבולות ובין בנקים, הם עדיין יצטרכו להיות שותפים עם Ripple..

ההשקה של Xrapid

זה מגיע זמן קצר לאחר ההשקה של Xrapid by Ripple. אדווה מציינת זאת כפתרון בנקאי אולטימטיבי שיכול להפחית את בעיות הנזילות, הזמן והעמלות בכל הנוגע לתשלומים חוצי גבולות..

תשלומים חוצי גבולות היוו נושא מרכזי עבור מרבית הבנקים, ואם Xrapid תוכל לפתור בעיה זו, אין שום סיבה שבגללה רוב הבנקים יוכלו לאמץ זאת. יש לציין כי מרבית המוצרים / טכנולוגיות המוצעות על ידי Ripple אינם מחייבים את השימוש ב- XRP. ניתן להשתמש במוצרים אלה ללא תלות באסימון, זה אמור להשתנות עם Xrapid.

ב- Xrapid, Ripple ישמש כמתווך בין שני המטבעות המחליפים. הבעיה העיקרית העומדת בפני בנקים היא שהם צריכים שיהיה להם מאגר כספים על מנת להקל על העסקאות החוצה גבולות. זה גרם לעיכוב בעיבוד העסקאות וגם לעלויות נוספות לבנק שהועברו בסופו של דבר לצרכנים. Xrapid נותן מענה לבעיה זו מכיוון ש- XRP יכול לשמש כמתווך לעיבוד העסקה וניתן לבצע המרות למטבעות המקומיים ללא כל דיחוי..

זה יכול להיות בעל משמעות רבה עבור XRP מכיוון שזו הפעם הראשונה ש- XRP הופך לחלק חיוני מתפקוד השירות. כשאנחנו רואים גידול בשימוש ב- Xrapid, יש סיכוי גבוה שהדבר עשוי להשפיע לטובה על מחיר ה- XRP. זו אחת הסיבות לכך שרבים מאמינים כי חיזוי ה- XRP של 10 דולר בשנת 2020 הוא בר השגה.

XRP: חבר של בנקים

בעוד שכולם מברכים על החדשנות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין, מדינות ומוסדות רבים הם נגד הרעיון של מטבעות קריפטוגרפיים בגלל סיבות רבות. עובדה היא שרוב הממשלות לא היו מנויות על רעיון הביזור. בעוד שבשיחה הם עשויים לומר שכולם למען ביזור מוסדות, הם מנוגדים לרעיון העקרוני. הסיבות פשוטות – ממשלות יאבדו את השליטה על מרבית הנכסים ועלולות אט אט להיות לא רלוונטיות.

זה המקום בו Ripple בולט בין מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, הוא לא נתפס כאיום מצד הבנקים. למעשה, מאות מוסדות פיננסיים חברו ל- Ripple בכדי להקל על עסקאות פיננסיות. ריפל הצהירה בבירור כי אינה רוצה להחליף את רעיון הבנקים, מטרתה היחידה להקל על עסקאות קלות, מהירות וחזקות יותר.

חיזויים קודמים ב- XRP

אמנם אנו ניגשים להתפתחויות הנוכחיות כדי לחזות את המחיר העתידי, אך חשוב מאוד לבדוק כמה מהתחזיות הקודמות שנעשו על מחיר ה- XRP. היו תחזיות רבות שניתנו בשנת 2018 לגבי מחיר ה- XRP, אף אחת מהן לא התגשמה. יש לציין כי שנת 2018 לא הייתה שנה נהדרת עבור אף אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים.

הם התמודדו עם מכשולים רגולטוריים ברחבי העולם כשמדינות מסוימות כמו הודו הולכות במידה האיסור על מטבעות קריפטוגרפיים. היו גם מקרים מרובים של פריצות או פרצות של חילופים גדולים שהובילו לאובדן כספי מאסיבי. כל זה הוביל לסנטימנט שלילי סביב מטבעות קריפטוגרפיים ומכאן שהמחירים המשיכו לרדת.

מקרה ה- SEC

המקרה האחרון בנושא Ripple של SEC פגע בחברה כמו טלטלה. עתידו של אדווה תלוי לחלוטין בתוצאות המקרה. לכן, גם תמחור האסימון יהיה תלוי באותו דבר. זה יכול לצאת לריצת שוורים אם החיובים יוסדרו או שהערך עלול לפחת את העתיד בהתאם למהלך המקרה.

איפה לקנות אדווה

אתה יכול לקנות Ripple ברוב פלטפורמות המסחר הקריפטו הגדולות כמו Coinbase ו- Binance.

אדווה CEX.IO_buyכשמדובר ברכישה בטוחה ומאובטחת של XRP, CEX.io עושה את החתך. יש להם מערכת אימות איתנה ופלטפורמת ההחלפה ידידותית למשתמש. האפשרויות המרובות לקנות XRP מקלות על משתמשים חדשים לאחר אימותם. לבורסה זו נזילות רבה והיא מגובה על ידי צוות מנוסה.

האפליקציה שלהם מקלה על כל אחד להתחיל עם הפלטפורמה וזה אומר גם אחסון בטוח של אסימונים. עם זאת, אם אתה מתכנן להחזיק את ה- XRP לטווח הארוך, אנו ממליצים לאחסן אותו בארנק חומרה כמו פִּנקָס.

לחץ כאן לרכישת XRP ב- CEX.IO!

  • בינאנס

Binance היא פלטפורמת מסחר קריפטו מרכזית נוספת לצד Coinbase. אתה יכול לסחור במטבעות רבים כגון bitcoin, Ethereum, Chainlink, 1 אינץ ‘, Ripple וכו’. ביטקוין מהימן על ידי מיליוני משתמשים ונחשב בטוח לשימוש..

ל- Binance יש גם יישומי Android ו- IOS לניידים וגם גרסאות Windows ו- Mac לשולחן העבודה. אתה יכול גם להשתמש ב- API של Binance כדי לשלב את זה באתר שלך. אם אתה פשוט נכנס לעולם המסחר בקריפטו, בלוגים של Binance הם תמיד מקום נהדר להתחיל בו.

לחץ כאן לרכישת RIPPLE ב BINANCE!

  • Coinbase [XRP מושעה כרגע]

Coinbase היא אולי פלטפורמת הסחר הקריפטו הגדולה בעולם עם מספר המשתמשים הפעילים ביותר היומי. אתה יכול לקנות ולמכור את Ripple ב- Coinbase יחד עם מספר רב של מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אתה יכול גם להחליף מטבעות קריפטוגרפיים אחרים עבור Ripple בפלטפורמה זו.

אם אתה רוצה להשקיע במספר מטבעות קריפטוגרפיים על בסיס המחיר ומספר גורמים אחרים, Coinbase תהיה הפלטפורמה האידיאלית עבורך. אתה תמיד יכול לפדות את ההשקעה ולהשקיע אותה מחדש במטבעות קריפטוגרפיים אחרים, גם אם אחד מהם לא מצליח.

לחץ כאן לרכישת ריפל על מטבע!

חנות אדווה בבטחה

קניית אדווה היא דבר אחד, אך עליכם לאחסן אותם במיקום המאובטח ביותר האפשרי. מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים אינם יכולים לזהות את הבעלים, כל מי שיש לו קודי הגישה שלך יוכל להשתמש באדווה שלך. כדי להימנע מכך, עליך לאחסן אותם בכספת בטוחה.

  • פִּנקָס

Ledger הוא קמרון אבטחה פנטסטי לאחסון כל המטבעות הקריפטוגרפיים שלך. יש בו גם ארנק חומרה וגם ארנק חי. ארנק החומרה מאובטח יותר מכיוון שרק אנשים עם גישה פיזית אליו יוכלו לאחזר את המידע.

ארנקי חומרה של Ledger מגיעים בגדלים שונים עם מגוון עצום של תכונות. אתה יכול לנהל ביטקוין, Ethereum, Ripple ועוד מטבעות קריפטוגרפיים רבים באמצעות ארנק Ledger.

חנות RIPPLE על LEDGER!

  • טרזור

טרזור ​​הוא עוד שם גדול בתעשיית ארנקי החומרה. היתרון שיש בארנק טרבור הוא שעליך להגן עליו רק פיזית. זה לא יכול לשמש כצומת לגישה לאינטרנט והוא חסין מפני רוב התקפות הכופר הידועות.

Trezor תומך במטבעות קריפטוגרפיים רבים כולל Ripple, bitcoin ו- Ethereum. בניגוד לדג’ר, טרזור ​​מגיע רק בשני דגמים. עם זאת, שני הדגמים הללו כשירים באותה מידה והם ארנקי החומרה הטובים ביותר בתעשייה.

חנות RIPPLE בטרזור!

האם תחזית ה- XRP לשנת 2021 תתממש?

בכל הנוגע לחיזוי מחירים, שני גורמים הופכים לחשובים מאוד. האחת היא הביצועים של החברה, במקרה זה, היא אדווה והשנייה, בהיותה הרגשת השוק הכוללת. בעוד Ripple עושה את כל ההערות הנכונות כפי שהוסבר לעיל, נראה כי שוק הקריפטו הכללי עדיין לא מתגבר. עם זאת, מנכ”ל Ripple, Garlinghouse, צופה כי שנת 2021 תהיה שנה טובה עבור מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין.

הוא לא נתן חיזוי מחיר לביטקוין שקבע שיהיה קשה מאוד לעשות זאת. עם זאת, הוא מרגיש שעם שקיפות הולכת וגוברת בפרויקטים הקשורים לקריפטו ובמדינות רבות המסגרות תקנות לטיפול בהתאמה המונית של מטבעות קריפטוגרפיים, 2021 תהיה שנה טובה לכל המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים כולל XRP. עם זאת, המקרה הפתאומי של SEC ב- Ripple הופך את כל תחזיות מחיר האדווה ללא אמינות.

אנו ב- Bitcongress נימנע מלנבא מחיר מדויק ל- XRP. עם זאת, בהסתמך על היסודות, נראה כי XRP נמצא במקום טוב. עם השותפויות הרבות ואימוץ הבנקים, היא עשתה התקדמות רבה לאורך השנים. ריפל לא הפסיקה לחדש ומחדשת כל הזמן מוצרים חדשים, וזה שוב סימן נהדר. בהתחשב בגורמים אלה, נראה כי XRP היא השקעה טובה אם מקרה ה- SEC מסכם בנימה חיובית.

אמנם נשמח ש- XRP יגיע לסכום של 1 דולר בסוף שנת 2021, בואו נראה אם ​​היא מצליחה לטפס על ההר התלול ההוא.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me