הוויכוח על Verge מול Monero היה נושא תוסס בימינו במה שיש להחשיב כמטבעות הפרטיות הטובים ביותר לשימוש. אבל ראשית, מה הכוונה במטבעות פרטיות? איך הם עובדים? מטבעות פרטיות הם מטבעות קריפטוגרפיים ייחודיים המאפשרים למשתמש להסתיר את זהותם שלהם. הם ממלאים תפקיד חיוני בעולם הדיגיטלי.

למשתמשים במטבעות פרטיות אלה יש מינוף על העסקאות שלהם וזה יישאר בלתי ניתן למעקב. זה מאפשר לעסקאות עסקיות להישאר אנונימיות, מה שהופך את הפרטיות למוגנת ובטוחה לחלוטין. הפיכתם למעקב ומוגן, פרטיות המשתמשים הופכת למטרה העיקרית של מטבעות מקושרים לפרטיות.

שניים ממטבעות הפרטיות התחרותיים ביותר הם Verge XVG ו- Monero XMR. לטענתם הם טובים יותר ממטבעות פרטיות אחרות הקיימות בשוק. אבל מה לדעתך הטוב ביותר בין המטבעות הללו?

עכשיו, בואו נסתכל מקרוב על Verge XVG ו- Monero XMR, ובכך נוכל להשוות בין שני מטבעות הפרטיות האלה שעובד טוב יותר..

טבלת השוואה בין Verge VS Monero

סף XVGMonero XMR
אלגוריתם כרייה: Scrypt, X17, Lyra2rev2, Myriad-Groestl ו- Blake2S אלגוריתם כרייה: אקראי
מקור Coinbase: Dogecoin DOGE מקור Coinbase: Bytecoin BCN
חומרת כרייה: מעבד, GPU ו- ASIC חומרת כרייה: מעבד ו- GPU
קבוצת פרוייקט: ידוע וגלוי קבוצת פרוייקט: בעילום שם
פיתוח ושיווק: מונחה צוות פיתוח ושיווק: מונחה קהילה
תכונות פרטיות: TOR ו- I2P תכונות פרטיות: חתימות טבעת וכתובות התגנבות
פטרייתי: לא פטרייתי: כן
מבוזר: כן מבוזר: כן
אספקה ​​במחזור: 16,370,089,543 אספקה ​​במחזור: 17,723,193
בקר ב- Exchange בקר ב- Exchange

ההבדל העיקרי

ההבדל העיקרי בין Verge XVG למטבע Monero XMR הוא תכונות הפרטיות הטכניות שיש להם. הראשונה השתמשה בשתי טכנולוגיות הפרטיות כגון I2P (פרויקט אינטרנט בלתי נראה) ואת TOR (נתב הבצל) שגורם למידע של המשתמש להישאר מוסתר ומוסתר כל הזמן.

מצד שני, האחרונים משתמשים בשמות ידועים גם בשם חתימות טבעות וכתובות התגנבות המסייעות להסוות את העסקאות הן מהאינדיבידואליות של השולח והן מהמקבל..

מה זה Verge XVG?

סף מול מונרו

לִגבּוֹל מקור והיסטוריה

כמה מטבעות קריפטוגרפיים גובשו וזללו לפני שילדו מטבע Verge. זה התחיל בצ’רלי לי ששכפל את שפת התכנות Bitcoin BTC של סטושי נקאמוטו כדי ליצור את רשת ה- LTC של Litecoin שלו..

הרפרודוקציה והעריכה של הקוד הקיים בולטים מאוד באותה תקופה המתייחסת לכינוי “מזלג בסיס קוד”. בהמשך, מייסדי Luckycoin LKY ביצעו מזלג בסיס קוד של Litecoin ומתכנתי Dogecoin העתיקו את קוד Luckycoin..

יתר על כן, Dogecoin הועברה ל- Dogecoin Dark בספטמבר 2014 במטרה ליצור מטבע אנונימי כולל עם ביזור אמיתי. בגלל הקהילה המתקדמת ומפת הדרכים שהושלמו על ידי מפתחי Dogecoin Dark, היא הותאמה מחדש למטבע “Verge”.

בשנת 2017 היא התפתחה לשחקנית שוק ענקית עם מספר שותפויות, שבהן כבר אי אפשר היה לטפל במיתוג. Verge (XVG) הוצג בשנה האחרונה בתעשיית החדשות והתקשורת. הסיבה לכך היא שמטבע הפרטיות של Verge הותקף בהצלחה ב -51% בהזדמנויות מסוימות.

Verge (XVG) זמזם בכל רחבי האינטרנט והפך אותו לכותרות בכמה מוסדות מדיה קריפטו. זה ידוע גם בזכות ההצמדה שלו ובכמה אתרים מרכזיים לתוכן למבוגרים.

כרייה רווחית ורווחיות

אלגוריתמי כרייה למטבע Verge מספקים מספר אפשרויות.

יש לך 5 אפשרויות בבחירת הקלות ביישום כריית מטבעות כגון Scrypt, X17, Lyra2rev2, Myriad-Groestl ו- Blake2S.

אתה יכול גם להשתמש במעבדי CPU, GPU ו- ASIC כמדיה לכרייה.

למרבה הצער, כל אלגוריתמי הכרייה הללו וציוד הכרייה פועלים כיום בהפסד אלא אם כן היה להם יתרון תחרותי על פני כורים אחרים.

Verge Project צוותים, שיווק ומימון

לצוות Verge יש חוד החנית בכל הקשור לאסטרטגיית המיתוג והשיווק. הם יכולים בקלות לתפוס את תשומת לב הקהילה ולבנות איתם אמון בגלל צוות המפתחים, המנהלים העסקיים, המשווקים והיועצים..

יש להם גם את האפקט “האימוץ ההמוני” שמשתמשי הקריפטו יכולים לראות את קבוצת האנשים האחראית והאחראית על פרויקט מסוים. לאחר מכן, אנו מרגישים ש- Verge אולי אינו המוצר הטכני הטוב ביותר בהשוואה למונרו, אך הם מבינים היטב את התמהיל הנכון של עסקים חברתיים ושיווק..

מפת הדרכים שלהם ברורה מאוד בכל הנוגע ליעדי הפרויקט. יש להם כמובן רשימה של ספורטאי מוטורספורט ממומנים, שמטרתם להגביר את המודעות למותג ולאימוץ המטבע הקריפטוגרפי שלהם.

בנוסף, ל- Verge יש רשימה מרשימה של ספקים ושווקי חליפין, המאפשרים לצרכנים להשתמש ב- XVG לרכישת המוצרים שלהם. הצוות החל לגייס כספים באמצעות תרומות שהביאה הקהילה.

תכונות פרטיות של Verge

ייתכן ש- Verge אינה הבחירה הטובה ביותר לביצוע פעילויות לא חוקיות כמו הלבנת הון או פריצה פיננסית. מישהו יכול להתחקות ולהוכיח שאתה זה שעושה את הדברים האלה. זאת בשל כמה פגמים בפרטיות המוטמעים בארכיטקטורת האלגוריתמים שלו.

תכונת הפרטיות Verge משתמשת בשתי טכנולוגיות משתנות היוצרות מידע נתוני משתמש מוסתר וסתום בכל הזמנים כגון TOR (נתב הבצל) ו- I2P (פרויקט אינטרנט בלתי נראה).

I2P משתמש בשירותי מנהור אנונימיים וסתומים ביותר שיוצרים נתונים לא חתומים שנשלחו לבלוקצ’יין Verge עם שכבות הצפנות לכל מנה. TOR (נתב הבצל) הוא שירות IP המאפשר תקשורת נסתרת בתוך הרשת. ה- TOR גם מסבך את כל מי שרוצה לנתח נתוני תנועה וכלים אחרים לצורך מעקב.

כל עסקה שבוצעה ברשת נראית לעין מאוד וניתן לראות אותה על ידי כל ישות, אך מגנה על דמויות המשתמשים ומיקומם על ידי שילוב של TOR ו- I2P כדי לא לתאר את כתובות ה- IP. אם משתמש שולח או מקבל כספים, כתובת הארנק שלהם זמינה לצד שכזה שאיכשהו דומה לספר חשבונות ציבורי.

לצד שכנגד יש יכולת לבדוק ולחקור את הכתובת. זה יכול גם לזהות את מספר הכספים הזמינים; לבדוק היכן הושגו בעבר כל הכספים והיכן הוצאו בעבר כספים אחרים.

בקיצור, כל אחד יכול לבדוק ולקיים מעקב אחר התנועות הכספיות שלך ברחבי הבלוקצ’יין Verge. זה מתייחס למתן גישה לכל הצהרות כרטיסי האשראי שלך בעבר ובעתיד, וזה יהיה סיוט מסיבה כלשהי. למרבה המזל, יש לנו כמה סיבובים ושינויים עם הבלוקצ’יין Verge כדי למזער ולהימנע מהחשוד.

פיזור המטבעות שלך על בלוקים שונים יכול להיות התשובה באמצעות הארנק של סמוראי שיש לו פרוטוקול ריקושט ממונע. אתה תעשה את כל הדברים האלה אבל זה יגרור אותך זמן מה וזה יעלה דמי עסקה הקשורים לצעדים הנוספים האלה.

גם הארנק של לוויתן או הרשימה העשירה יכולים להיראות וניתן לעקוב אחרי עסקאותיהם בתוך הבלוקצ’יין Verge. הם עשויים להיות זהירים בעסקאות שבוצעו שרבים מהצופים ברשת כמו גם עוקבי הלווייתנים ממקדים את תשומת הלב בארנקים שלהם..

מקצוענים & חסרונות

מקצוענים

 • שיווק חזק וקידום מותג
 • חברי קהילה פעילים
 • תפוקה גבוהה
 • רשום בבורסות מכובדות רבות
 • נתמך על ידי פתרונות ארנק או משמורת שונים

חסרונות Verge

 • משויך ליישום האינטרנט האפל
 • נשען לעבר אתרים מוכווני מבוגרים
 • תכונות פרטיות פחותות בהשוואה למטבעות פרטיות אחרות

בקר באתר

יתרונות גבוליים

שיווק ומבצעי המותג הביאו אומץ למטבע Verge להגיע לקהילה רבה יותר, כמו גם לעדכונים המתקדמים ברשת.

תכונת הפרטיות של Verge הופכת את נתוני המידע למשתמש (זהות ומיקום) למוסתרים ומוסתרים בבלוקצ’יין.

בנוסף, יש לה עסקה ניתנת להרחבה ומהירה בהרבה לשנייה כדי להשוות עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ויש לה שווקי קריפטו רבים ופתרונות ארנק התומכים ב- XVG.

חסרונות אדומים

המטבע Verge משויך לאתרי תוכן למבוגרים ויישומי רשת כהים אחרים שהופכים אותו למתאים מאוד לאספקט זה.

זו לא תכונת פרטיות מוחלטת כמעט מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בדיוק כמו מונרו, זקש ואחרים.

מה זה מונרו XMR?

מונרו מוצא והיסטוריה

Cryptonote נוצר כדי לפתור תקלות ספציפיות באלגוריתם הביטקוין. מספר מטבעות קריפטוגרפיים משתמשים בפרוטוקול שכבת Cryptonote אך Bytecoin BCN היה המטבע האנונימי הראשון והמקורי. זה יתרון ואותנטי מכיוון שהוא נוצר משורה לשורה של קודים וזה לא היה מזלג מכל אלגוריתם הצפנה אחר.

חזרה לעיתים, ליישום מטבעות מוקדמים יש השפעות שליליות. זאת בשל העובדה ששיווק קריפטו הוא פעולה המונעת על ידי הקהילה, ההצלחה טמונה בידי גיקים הקריפטו המשתמשים במטבע. Bytecoin קיבל תגובה חריפה מהקהילה מכיוון ש -80% מאספקת המטבעות שלה היו מוקשים מראש.

קבוצות של אנשים מתכנסים למזלג ויוצרים מטבע חדש “BitMonero” שהוא שילוב של Bitcoin “Bit” ו- Monero שפירושו “מטבע” באספרנטו. בשל כמה התפתחויות גרועות ובעיות הנובעות מהאלגוריתם, הוא תוקן על ידי הקהילה בראשות ג’וני מנמוניק.

בהמשך, השם שונה ל”מונרו “. הוא הושק באפריל 2014 ללא מטבעות מוקדמים מההיצע הכולל ושום חלק מתגמול החסימה אינו עובר לפיתוח. מונרו ראתה שיפורים רבים מאז השקתה. בעיקר, כל השיפורים שלה מספקים אבטחה מתוחכמת, פרטיות ושימוש בפלטפורמה.

הצוות נותר להתפתח עם שערי מטרות של פרטיות וביטחון בהתחלה, את נוחות השימוש והיעילות באחרונה.

מונרו כרייה ורווחיות

מצד שני, מפתחי Monero ממשיכים לעדכן את אלגוריתם הכרייה האחד והיחיד שלה (כיום RandomX) כדי להימנע מיצרני ASIC (Application Specific Integrated Circuit Integrated Circuit)..

הם גם מוכנים למזלג את הבלוקצ’יין של מונרו בכל עת שיידרש. זה לא אומר שכורה של ASIC אינו זמין עבור מונרו, אך סביר יותר להניח שהם יעשו זאת בסתר. ניתן לכרות מטבעות מונרו רק באמצעות מעבד ו- GPU על מנת לספק ביזור רב יותר.

בזמן יצירת המאמרים, כרייה באלגוריתם RandomX יכולה להיות רווחית אם יש לכם חשמל זול בחינם, כמו גם עלות תחזוקה מינימלית. זה נובע מהמחיר הנמוך של מונרו בבורסות הקריפטו.

מונרו פרוject צוותים, שיווק ומימון

צוות המטבע של מונרו שונה בשקט מהאזכור לעיל בכל הנוגע לאסטרטגיות עסקיות ומיתוגיות. אין להם פחות או יותר מידע על המבנה הארגוני העסקי שלהם, אשר בתורו קבוצת היחידים האחראית אינה ידועה ואנונימית.

אמנם אין להם לכאורה מנהלים עסקיים, משווקים ויועצים, אך לכולם יש תמיכה פעילה המונעת על ידי הקהילה המבצעת את כל התפקידים הללו. עם זאת, למונרו צוות פיתוח מוכשר ביותר, שמבין היטב את ההיבט הטכני והמורכבות של הקוד שלו לרוב.

בכל פעם שאתה מסתכל אחורה למפת הדרכים המתוכננת שלהם, הוא באמת מרשים והוא מגדיר בבירור את מקרה השימוש והיעוד של הפרויקט. היעדרם של משווקי מותגים קונבנציונליים לא אומר שאין להם אירועים מקוונים.

אף על פי כן, הם עושים חסויות והם גם מקבלים תרומות מהקהילה.

תכונות פרטיות של מונרו

מישהו חושב שאלגוריתם הפרטיות של מונרו טוב יותר ממטבע Verge? כן, ויש לו הרבה יותר כשמדובר באבטחה ונשאר אנונימי ברשת הבלוקצ’יין שלה.

במונרו, אתה לא צריך לעשות כמה צעדים נוספים רק כדי לפרוס את המטבעות שלך בארנקים שונים. זה גם לא יביא אותך לכל זמן ודמי עסקה לעשות זאת. עבור ארנקים לווייתנים, זהו גם אזור נוחות ואין מה לדאוג מכיוון שאיש אינו יכול להתחקות אחר עסקאותיכם.

למונרו תכונות פרטיות ייחודיות יותר כגון חתימות הטבעת וכתובת התגנבות המסייעת לכסות את נתוני העסקה של השולח והנמען. בבלוקצ’יין שלה, חתימת הטבעת יוצרת תערובת של המפתחות הציבוריים ומפתח החשבון של המשתמש.

לפיכך, צדדים שלישיים אינם יכולים להקצות את המפתחות מהציבור ולא ממפתח המשתמש, ואינם יכולים לקשר את המשתמש ואת החתימה לחלוטין. כל הדברים הללו מועילים מאוד לכל פעילויות בלתי חוקיות שניתן לבצע ברשת מונרו.

האקרים יעדיפו את מונרו מלבד Verge מסיבה זו. לפני זמן מה נוצרות בעיות עם מונרו מכיוון שהאקרים משתמשים בו לצורך כריית קריפטו וכריית דפדפן. התקפות כופר בולטות משתמשות במונרו ככופר ככסף בתמורה למפתחות הפענוח שלך ומחזירים את הגישה לקבצים שלך..

למרות שהוא מציע לך להחזיר גישה לקבצים שלך, זכור תמיד שאין לשלם להם מכיוון שהם ישתמשו בו שוב ושוב. הם עשויים לחשוב שהם תמיד יכולים להשיג כסף עבור ביצוע פעילות בלתי חוקית שכזו. כמו כן, התוכנה הזדונית של האתר גונבת את כוח המחשוב שלך ומכרה כמות מסוימת של מונרו, בעוד שלדפדפן שלך יש כרטיסייה פתוחה לאתר שלהם.

מבחינה טכנית, אם האקר מתפשר ומשתלט על אתר, הוא יכול להזרים קוד לאתר, בזמן שהדפדפן שלך נמצא באותו דף, המחשב שלך ינסה לפתור את החסימה הבאה בבלוקצ’יין מונרו, והתגמול הזה ישולם להאקרים.

לעומת זאת, ניתן לעשות זאת לכל אתר ללא אמצעי אבטחה חזקים. עקב התקדמותם של אנשים בתחום האבטחה ברשת, חברות וסטארט-אפים אחרים, תוכנות כופר, תוכנות זדוניות ופעילויות פריצה אחרות ממוזערות על ידי ביצוע שדרוגי מערכת ועדכון..

מונירו מקצוענים & חסרונות

מונירו מקצוענים

 • נחשב לאחד הקריפטוסים הפרטיים ביותר
 • בלתי אפשרי להתחקות אחר עסקה
 • מדרגיות דינמית
 • קהילת מפתחים פעילה

חסרונות מונרו

 • בורסות מרכזיות לא ששות לתמוך במונרו בגלל חששות רגולטוריים
 • תמיכה מוגבלת בחומרה וארנק
 • כרייה מרכזית

בקר באתר

יתרונות מונרו

מונרו נחשב לאחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפרטיים ביותר. אי אפשר להתחקות אחר או לזהות את העסקה ולקשר אותה לזהות של אדם.

לבלוקצ’יין של מונרו יש מדרגיות דינמית, כלומר דמי העסקה נשארים זהים גם אם הם מנוצלים בשיעורי שיא.

מפתחי הקהילה מעולים גם בשיפורים ברשתיים שמוסיפים לקצה העצום של מונרו בהשוואה למטבעות אחרים.

חסרונות מונרו

מספר חילופי מטבעות קריפטוגרפיים לא תומכים במונרו בגלל תכונות הפרטיות שלה ועמידה בנהלי AML ו- KYC.

קשה להתמודד עם אחסון שאינו מטבעות קריפטוגרפיים בגלל מספר מצומצם של פתרונות חומרה ורב-קריפטו התומכים במונרו.

יש כרייה ריכוזית גדולה שלפי הערכות 43% משיעור החשיש הגיע רק משלוש בריכות כרייה, למרות היותן עמידות ל- ASIC..

ראה גם: כיצד לקנות מונרו

Verge VS Monero: מסקנה

למונרו יתרון בכל המדדים מסיבות כלשהן לעומת Verge. מחיר השוק למטבע הוא קריטריון וגם הוכחה לאיך מתנהל פיתוח הפרויקט. זה משתקף גם עם שווי השוק, נפח המסחר וכוח החשיש ברשת, שכולם מעניקים למונרו את הפרוטוקול החזק יותר.

השיא של כל הזמנים, בהשוואה למחיר הנוכחי, מראה שמונרו הצליחה יותר טוב בשוק הדובים הזה מול ורג ‘. בנוסף, מונרו איבדה 92% מערכה ואילו ה- Verge איבדה 99% והמספר אומר הכל. גם ל- Monero וגם ל- Verge cryptocurrency יש מאפיינים ייחודיים מאוד ויש להם תרחישי שימוש שונים.

לכולם אותה מטרה שמטרתה לספק מערכות פיננסיות דינמיות ומבוזרות יותר שהן מטבעות מונחים קהילתיים, מאובטחים ופרטיים. אבל אנחנו לא יכולים פשוט לציית ולהיות בלתי נראים לממשלה כי היא נחשבת לחילוט אזרחי וזה קורה בעולם.

כל הממשלות בעולם רואות בכך הפרה בהליכים נגד הלבנת הון (AML) ו- Know-Your-Customer (KYC) בתמורה לכך שאתה עלול לעמוד בפני מאסר או מוות בהתאם למדינה בה אתה גר. אלה מניחים שאתה נמצא אשם בפעילות בלתי חוקית שביצעת תוך שימוש במטבע מונרו או Verge.

לפושעים מקצועיים ולפעילים פוליטיים שנאלצים להסתתר למחייתם, יש להם מספיק מידע כדי לסכן את חייהם ולדעת טכנית מה עדיף להם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me