אולי שמעתם על האסימון הזה ותוהים: “זו השקעה טובה?”, “כמה שווה טזו?” או “האם טזו יכולים להגיע ל -1000 דולר?”. אם כן, המשך לקרוא לחיזוי מחיר של Teos לשנת 2021, 2022 ו- 2025.

טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת (DLT), הידועה גם בשם טכנולוגיית בלוקצ’יין, היא אחד הדברים המשבשים ביותר שהתרחשו בשנים האחרונות. בדיוק כמו שהאינטרנט והדואר האלקטרוני שינו את צורת התקשורת שלנו, בדיוק כמו שהאינטרנט העולמי עיצב מחדש את האינטרנט בכך שהוא הפך את זה ליותר נוח לגלוש ונגיש לכולם, כך גם רשתות חסימות מעצבות את הרשת בזמן שאנחנו מדברים..

בלוקצ’יין את’ריום, שהושק בשנת 2015, היה הראשון מבין חסימות הדור השני, שרשראות שהיו בעלות שפות סקריפטים שאיפשרו לאפליקציות ולחוזים חכמים לפעול בבלוקצ’יין. עוד דור שני של בלוקצ’יין טזוס, הושק בשנת 2018. Tezos הוא גם השם של מטבע הקריפטו הטבעי המקורי של ה- Tezos (המכונה גם “tezzie”).

חיזוי מחיר ל- teos

ניתוח מחירים היסטורי של טזוס

ה- Blockchain של Tez הושק ב -30 ביוני 2018. ה- ICO עבור Teos התנהל בין התאריכים 1 – 14 ביולי 2017 והיה אחד ה- ICO הגדולים בשנה..

מחיר האסימון במהלך ה- ICO היה 0.47 דולר. מאז חלו שינויים משמעותיים במחיר, כמו בכל מטבעות הקריפטו. התרשים שלהלן מציג את ההיסטוריה המלאה של XTZ:

מחירו של XTZ עם ההשקה היה 2.94 דולר, והוא הגיע לשיאו של כל הזמנים לפני מספר שבועות, ב- 13 באוגוסט 2020, אז היה שווה 4.39 דולר. שפל כל הזמנים היה ב- 7 בדצמבר 2020. באותו יום XTZ אחד היה שווה 0.35 דולר.

מחיר נוכחי, שווי שוק & פרטי אספקה

טזוTeos (XTZ)

דרגה: 30$ 4.09 מחיר (BTC) .000.00008100 Marketcap$ 3.11 BVolume$ 399.49 M24h שינוי 5.87% סך ההיצע 0.00 XTZ

בזמן כתיבת מאמר זה, אסימון אחד של Teos (המכונה “tezzie”) שווה 2.60 דולר עם שווי שוק של כמעט 1.9 מיליארד דולר ונפח מסחר 24 שעות ביממה מעל 122.5 מיליון דולר. כרגע, 723,980,684 אסימונים כבר מסתובבים.

מכיוון שטזוס משתמש בהסכמה של הוכחה על ההימור, אין כריית אסימונים של טזוס ואין אספקה ​​מקסימלית מוגדרת; טיזים מיוצרים ברציפות.

תחזיות מחיר עתידיות של Tezos (XTZ)

כדורי קריסטל לא עובדים, כך שאין דרך מסוימת ובטוחה לראות את העתיד. עם זאת, סוחרים משתמשים באלגוריתמים מתמטיים ייחודיים כדי לחזות מחירים קצרים וארוכי טווח של מטבעות קריפטוגרפיים. אנו יכולים לפנות לאלגוריתמים אלה כדי לעזור לנו להחליט אם אסימון ספציפי נראה כהשקעה טובה או לא.

בואו נראה מה האלגוריתמים אומרים על Tezos:

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
יום 1 2.56 דולר -1.54%
שבוע 1 2.18 דולר 16.15%
חודש 1 2.78 דולר 6.92%
6 חודשים 2.93 דולר 12.69%
1 שנה 4.82 דולר 85.39%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
1 שנה 4.82 דולר 85.39%
2 שנים 6.10 דולר 134.61%
5 שנים 24.06 דולר 825.39%
10 שנים 34.77 דולר 1275.77%

חיזוי מחיר לטזוס 2021

*** חזור בקרוב ***

חיזוי מחיר לטזוס 2022

תחזיות המחירים לטזוס אומרות שהוא אמור לעלות על שיא כל הזמנים מתישהו עד סוף 2021. ובסוף 2022 צפוי XTZ להיות שווה כ -6.10 דולר, עלייה של 134% במחיר הנוכחי..

חיזוי מחיר לטזוס 2025

בסוף 2025 XTZ צפוי להמריא. המחיר צפוי להיות כ- 24.06 USD. זה מהווה עלייה של מעל 825% לעומת מחירו הנוכחי.

המקום הטוב ביותר לקנות או להחליף טזו

NameDeposit Method קנה
בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

קראקן

 • העברת מזומן אלקטרונית
 • העברה בנקאית (SEPA)
 • העברה בנקאית
 • משמורת אתנה
דֵרוּג: 4

עבור לקנייה

החלף עכשיו

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מתג מטבע

 • כרטיס אשראי
 • מטבע מוצפן
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

בצ’אנגלי

 • כרטיס אשראי
 • כרטיס חיוב
דֵרוּג: 4

עבור לקנייה

הארנקים הטובים ביותר לאחסון Tezos

NameTypeBuy
טרזור ​​אחד

טרזור ​​אחד

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו X

חוּמרָה דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אטומי

לקוח שולחן עבודה דֵרוּג: 4

קבל ארנק

האם טזוס הוא השקעה טובה?

כמו בכל מטבעות הקריפטו, ההצלחה כמטבע תלויה בהצלחת הבלוקצ’יין שהוא מפעיל. אז עלינו לבדוק מה מביא הבלוקצ’יין של Teos לשולחן.

בתור התחלה, יש לו שפת סקריפטים המאפשרת לו לארח חוזים חכמים ו- dApps. זה דבר טוב, אבל Tezos אינו ייחודי בתחום זה.

טזוס טוען כי מציע פלטפורמה יציבה יותר שיכולה לבצע שינויים משמעותיים מבלי “להזליף” את הבלוקצ’יין. האם יציבות מוגברת זו תהפוך אותה לאטרקטיבית יותר עבור מפתחים?

רק הזמן יגיד, אך אלגוריתמי חיזוי מחירים אומרים כי טיזים יעלו בערכם ב -825% בתוך חמש שנים, כך שטזוס אכן נראה כמו השקעה טובה, לפחות בטווח הארוך..

איך קונים Tezos

אם אתה רוצה לשים את היד על כמה טיזים, תגלה שזה לא שונה מקניית אלטקוין אחר.

ראשית, עליך לברר איפה אתה יכול לקנות אותם (אילו בורסות רושמות XTZ) ואז לראות במה אתה יכול להשתמש כדי לשלם עבורם (אילו זוגות מסחר זמינים).

אתה יכול לראות שטזוס רשומה בבורסות המובילות בקריפטוגרפים, כמו Kraken, Binance, Bitfinex ו- Coinbase Pro..

ב- Kraken, צמדי המסחר הזמינים כוללים XTZ / USD, XTZ / EUR, XTZ / XBT ו- XTZ / ETH, כלומר אתה יכול לקנות טיזים בדולרים אמריקאים, יורו, בריקטוקס, ואתר..

ברגע שאתה יודע לאן ללכת, עליך להיכנס לחשבונך באותה בורסה, לממן את חשבונך ולבצע את הרכישה.

מידע נוסף על Tezos

מה זה Teos?

טזוס הוא גם שמו של בלוקצ’יין בעל יכולת חוזה חכם וגם של מטבע החוץ המניע את הפלטפורמה הזו. מטבע הקריפטו ידוע מדי פעם גם כ”טז “או” טצי “.

ה- Blockchain של Teos הוא בלוקצ’יין בעל יכולת חוזה חכם, כלומר הוא יכול לארח חוזים חכמים ו- dApps. זה ללא ספק יתרון, אך טזוס אינו ייחודי מבחינה זו.

ישנה תחרות קשה מצד בלוקצ’יין החלוצי של חברת החכמים החכמים Ethereum ופלטפורמות אחרות כמו EOS, TRON או Neo. מה שטסוס מביא לשולחן הוא שקבלת ההחלטות מובנית בבלוקצ’יין עצמו.

כל בעלי האסימונים מצביעים על החלטות הקשורות לבלוקצ’יין, כולל שינויים בפרוטוקול. לאחר מכן מוחלים שינויים מאושרים באופן אוטומטי, מכיוון שבלוקצ’יין מסוגל לשנות את עצמו.

זה יכול להפוך את הבלוקצ’יין ליציב מאוד, מסוגל לשנות שינויים גדולים בפרוטוקול מבלי להזדקק לחסימות חדשות.

האם Tezos עדיף על Ethereum?

בהיבטים טכניים מסוימים, אנו יכולים לומר שטזוס טוב יותר מאשר אתריום. בתור התחלה, שימוש בקונצנזוס הוכחה של המימוש במקום הוכחת עבודה גורם לבלוקצ’יין להיות פחות עתיר משאבים, כלומר דמי העסקה יכולים להיות נמוכים יותר..

מחירי הדלק ב- Ethereum יכולים להיות גבוהים מאוד בתקופות של פעילות רשת גבוהה. כמו כן, מכיוון שקבלת ההחלטות מובנית בתוך הבלוקצ’יין עצמו, טזוס עמיד הרבה יותר בפני מזלגות ובכך יציב יותר.

מצד שני, את’ריום הוא עדיין, ללא ספק, הבלוקצ’יין המצליח ביותר עם חוזה חכם, עם למעלה מ- 2600 אפליקציות שפועלות בזמן הכתיבה..

מטבע הדברים מפתחים נמשכים יותר לפלטפורמות המצליחות יותר. בשלב זה, זה בערך כמו להשוות את מספר המפתחים עבור אפליקציות Windows או MacOS למספר המפתחים עבור מערכת ההפעלה Haiku..

הקבוצה

מועצת קרן Tezos מורכבת מ:

 • הוברתוס תונהאוזר (יו”ר)
 • אלכסיס בונטה (חבר)
 • לארס האוסמן (יו”ר ועדת הביקורת)
 • אליס לויד ג’ורג ‘(חברה)
 • דניאל מאסטרס (חבר)
 • מרלין מיכאל (חברה)

ההנהלה התפעולית של קרן טזוס מנוהלת על ידי ועדת ביצוע שהוקמה על ידי:

 • הוברטוס תונהאוזר (יו”ר מועצת הקרן)
 • אולריך סאוטר (היועץ הכללי)
 • רומן שניידר (סמנכ”ל כספים)

סיכום

רשתות חסימות יכולות לשנות את האופן שבו אנו משתמשים באינטרנט והן יכולות לבצע שינויים חיוביים בתחומים רבים, כולל חינוך ובריאות. אך כמו כל טכנולוגיה מתחילה, יש לחסימות עדיין כמה בעיות לפתור, כולל מדרגיות ויציבות.

לפעמים בלוקצ’יין זקוק לשינוי משמעותי בפרוטוקול כדי לפתור בעיה, אך מפתחי הבלוקצ’יין לא יכולים להסכים על הדרך הטובה ביותר להמשיך. כאשר זה קורה, לפעמים בלוקצ’יין מתפצל לשתי שרשראות, כל אחת מיישמת אפשרות אחרת.

זה מה שמכונה “זיוף” הבלוקצ’יין. Teos נראה להימנע מבעיה זו על ידי בניית תהליך קבלת ההחלטות בבלוקצ’יין עצמו.

אז מה העתיד של טזוס? האם קבלת החלטות זו בשרשרת תספיק בכדי למשוך מפתחים לבנות יישומי App גדולים על Tezos?

לגבי טזוס כהשקעה, אם אתה מחפש תשובה מהירה לשאלה “איזו מטבע קריפטוגרפי יתפוצץ בשנת 2020?” אז טזוס היא לא התשובה שלך.

לעת עתה, אלגוריתמי חיזוי מחירים נוטים להצביע על עליית ערך בטווח הארוך. כך שאם יש לך כמה דולרים נוספים שוכבים ומוכנים להכניס אותם להשקעה במשך כחמש שנים, אז Tezos הוא משהו שתרצה לבדוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me