חלל הקריפטו מלא בחילופים. חלקם גדולים, חלקם קטנים, חלקם ידועים היטב, בעוד שאחרים משמשים רק כמה עשרות אנשים. חלקן לגיטימיות, וחלקן הונאות.

כבר סקרנו כמה מהבורסות המובילות ויידענו על אילו אתה יכול לסמוך. אבל עם כל כך הרבה חילופי אמין, עלינו עכשיו להתחיל להשוות ביניהם.

במאמר זה נערוך השוואה מלאה בין מזל תאומים לעומת Coinbase Pro. המשך לקרוא כדי לקבל את כל המידע שיעזור לך להחליט איזה מהם עדיף לך.

טבלת השוואה בין תאומים לעומת Coinbase Pro

KrakenCoinbase
מַזַל תְאוּמִים Coinbase Pro
מבוסס ב: ניו יורק מבוסס ב: סן פרנסיסקו
רשימת הקריפטוסים: BTC, ETH רשימת הקריפטוסים: ATOM, ALGO, BTC, BCH, COMP, DAI, DASH, EOS, ETH, ETC, KNC, LTC, LINK, MKR, OMG, OXT, REP, XLM, XRP, XTZ, ZRX
ידידותי למתחילים: כן ידידותי למתחילים: כן
אפשרויות לסוחרים מתקדמים: כן אפשרויות לסוחרים מתקדמים: כן
אפליקציה לנייד: כן אפליקציה לנייד: כן
ביטוח משמורת: כן ביטוח משמורת: כן
עמלות: גָבוֹהַ; יכול לעלות עד 1.99% עמלות: 0.04% -0,05% בהתאם לנפח המסחר
בקר ב- Exchange בקר ב- Exchange

ההבדל העיקרי:

בהשוואה בין מזל תאומים לעומת Coinbase Pro, אנו יכולים לראות את ההבדל העיקרי בין Gemini ל- Coinbase Pro הוא המטבעות הקריפטוגרפיים שהם מחליפים. בעוד שלשניהם יש מגוון מוגבל של אסימונים, תאומים נסחרים בביטקוין ובאת’רום בלבד, בעוד של- Coinbase Pro יש 21 אסימונים זמינים..

מה זה תאומים?

תאומים מול מטבע בסיס פרו

מַזַל תְאוּמִים היא חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בניו יורק שהושקה בשנת 2015. זו חברה מהימנה המוסדרת על ידי משרד השירותים הפיננסיים של מדינת ניו יורק (NYSDFS) והיא פועלת כיום בארה”ב, קנדה, בריטניה, דרום קוריאה, הונג קונג, ו סינגפור.

Gemini שואפת להפוך את רכישת המטבעות הקריפטוגרפיים לבטוחים ופשוטים ולהציע כלים ותכונות הן עבור טירונים והן עבור סוחרים מנוסים יותר.

תכונות תאומים:

 • פלטפורמות מסחר מתחילות ומתקדמות: משתמשים יכולים לבחור בין בורסת Gemini ™, המיועדת לסוחרי קריפטו מתחילים, לבין Gemini Active Trader ™ למשתמשים מנוסים יותר..
 • אפליקציה לנייד: זמינה למכשירי Android ו- iOS כאחד. זה מאפשר למשתמשים לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים כמו גם לקנות ולמכור אסימונים בדרכים. משתמשי סמארטפון של סמסונג בארה”ב ובקנדה יכולים לחבר את תאומים לארנק הבלוקצ’יין של סמסונג.
 • פריטי אספנות דיגיטליים: תאומים מפעילה שער שבו משתמשים יכולים לקנות ולמכור פריטי אספנות דיגיטליים (המכונים “Nifties”).
 • שירות משמורת: תאומים מציעה שירות משמורת מבוטח בסביבות 30 מטבעות קריפטוגרפיים. יש להם 200 מיליון דולר כיסוי ביטוחי, יותר מכל שירות אחר של משמורת קריפטו.
 • תוכנית הפניות: משתמשים יכולים לקבל ביטקוין בשווי 10 דולר עבור הפניות המצטרפות לתאומים.
 • מפתחות אבטחת חומרה: משתמשים יכולים להגן על חשבונותיהם באמצעות מפתח חומרה באמצעות WebAuthn
 • דולר תאומים (GUSD): המטבע הישן של תאומים, המוצמד לדולר ארה”ב.
 • תשלום תאומים: באמצעות האפליקציה הסלולרית משתמשים יכולים לבצע רכישות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים באלפי קמעונאים בארה”ב.

דמי תאומים

דמי המסחר של תאומים הם קצת יותר מסובכים מאשר בבורסות אחרות. ראשית, יש להם לוחות זמנים שונים עבור מסחר באינטרנט ובנייד. כמו כן, משתמשים משלמים שני עמלות כאשר הם מבצעים עסקאות: ראשית, יש “דמי נוחות” של 0.5%.

עמלה זו פועלת באופן דומה ל”עמלת המסחר “בבורסות אחרות. בהתחשב בעמלת המסחר הממוצעת ברוב בורסות הצפנה היא סביב 0.2%, תאומים נמצאים בצד היקר. והמשתמשים משלמים לא רק את דמי הנוחות אלא גם דמי עסקה.

תמורת עד 200 דולר, דמי העסקה ינועו בין 0.99 ל -2.99 דולר. עבור עסקאות מעל 200 דולר, עמלת העסקה תהיה 1.49%.

במילים אחרות, אם אתה רוצה לקנות ביטקוין בשווי של יותר מ- 200 דולר (או כל אסימון אחר שרשום בתאומים), תשלם תשלום כולל של 1.99% (0.5 נוחות + 1.49 עסקה). זה גבוה במיוחד.

ביטחון תאומים

מזל תאומים נבנה מתוך מחשבה על ביטחון, במטרה להפוך רכישת מטבעות קריפטוגרפיים לנוחה ובטוחה. הם תואמים SOC1 סוג 1 ו- SOC2 סוג 1 וסוג 2.

משתמשים יכולים גם להגן על חשבונותיהם באמצעות מפתח אבטחת חומרה באמצעות WebAuthn. מבחינה ביטחונית, תאומים עומדים בשורה אחת עם חילופי הקריפטו המובילים.

אימות תאומים:

תאומים דורשים אימות מזהה מלא כדי לקבל גישה מלאה למסחר. משתמשים מארה”ב יצטרכו לספק הוכחת זהות באמצעות תעודה מזהה תקפה, רישיון נהיגה או דרכון. משתמשים בינלאומיים בדרך כלל יצטרכו לספק גם הוכחת זהות וגם הוכחת מגורים (סריקה של הצהרת בנק או חשבון שירות או שירות שירות לכתובת הבית של המשתמש)..

היו מספר תלונות משתמשים על תהליך האימות שנמשך זמן רב מדי; מעל לחודש במקרים מסוימים.

האם תאומים הם לגיט?

תאומים מוסדרת כחברת נאמנות על ידי NYSDFS, כך שהם לגיטימיים ככל שתוכלו לקבל.

ביקורת תאומים

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בניו יורק ג’מיני נבנו מתוך רעיון לבצע רכישות קריפטוגרפיות קלות ובטוחות. והם בהחלט מסרו זאת.

טירונים יכולים לקנות את האסימונים הראשונים שלהם בקלות בבורסת ™ Gemini, בעוד שפלטפורמת Gemini Active Trader ™ זמינה למי שרוצה תכונות מתקדמות יותר. יש להם גם אפליקציה ניידת מעולה ומציעים משמורת מבוטחת עבור 30 מטבעות קריפטוגרפיים.

בצד החיסרון, אסימונים הזמינים לרכישה ולמסחר מוגבלים לביטקוין, והאתר והעמלות יכולים להיות גבוהים מאוד.

מקצוענים תאומים

 • ממשק קל לשימוש למתחילים
 • פלטפורמות מתקדמות זמינות למומחים
 • מהיר ומאובטח
 • אפליקציה ניידת טובה
 • Gemini Pay מקל על השימוש בקריפטו בעולם האמיתי
 • שירות משמורת קריפטו מבוטח
 • תוכנית הפניות

חסרונות תאומים

 • זמין רק בכמה מדינות
 • מבחר אסימונים מוגבל
 • אין מימון באמצעות כרטיסי אשראי; העברות בנקאיות והפקדות קריפטו בלבד
 • העמלות יכולות להיות גבוהות מאוד
 • תהליך אימות איטי
 • תמיכת לקוחות איטית

בקר ב- Exchange

מה זה Coinbase Pro?

תאומים מול מטבע בסיס פרו

אלא אם כן אתה חדש מאוד בעולם הקריפטו, בטח שמעת על Coinbase.

מה שאולי לא ידעתם הוא של- Coinbase יש שתי פלטפורמות שונות: Coinbase עצמו (המיועד למשתמשים מתחילים ומציע דרך קלה להתחיל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים) ו- Coinbase Pro, המיועד לסוחרים מומחים, ומציע להם תכונות מתקדמות עם עמלות נמוכות יותר..

אז Coinbase היא פלטפורמה קלה לשימוש המאפשרת לקנות מטבעות קריפטוגרפיים. אבל אין כמעט שום מסחר בקריפטו ב- Coinbase.

מתוך הבנה שיש פוטנציאל רב שלא נוצל במטבעות קריפטוגרפיים, Coinbase השיקה את GDAX (Global Digital Asset Exchange) בשנת 2015 כדי להציע אפשרויות מתקדמות יותר לסוחרים מומחים..

מאוחר יותר, במאי 2018, Coinbase הודיעו כי הם יוסיפו כמה תכונות חדשות ויסתגו מחדש את GDAX כ- Coinbase Pro..

תכונות Coinbase Pro:

 • API של Coinbase: ה- API כולל גם שקע אינטרנט שיכול לקבל גישה בזמן אמת לנתוני שוק ומאפשר תכנות בוטים למסחר לאוטומציה של עסקאות.
 • אפליקציה לנייד: למסחר נוח ודרך. זמין למכשירי Android ו- iOS כאחד.
 • משמורת מבוטחת: כל היתרות מכוסות בביטוח FDIC, עד 250.000 דולר ללקוח.
 • אפשרויות מסחר מתקדמות: Coinbase Pro מאפשר הזמנות עצירה והגבלה. מסחר בשוליים זמין גם אם כי לא לכל המשתמשים.

עמלות Pro Coinbase:

Coinbase Pro אינו עובד עם עמלת מסחר קבועה אחת. המשתמשים ממוקמים ב”דרגי תמחור “בהתאם לנפח המסחר שלהם במהלך 30 הימים הקודמים.

הרובד הראשון הוא עבור משתמשים עם מחזורי מסחר של 30 יום עד 10.000 דולר, ודמי היצרן עבור שכבה זו הם 0.5% (גבוה מהממוצע). לשכבה הבאה (10.000-50.000 דולר), דמי היצרן הם 0.35%.

העמלות יכולות להיות נמוכות כמו 0.04%, אך אתה צריך להחזיק מסחר של למעלה ממיליארד דולר כדי להשיג זאת.

Coinbase Pro אבטחה:

משתמשים יכולים לבחור אחת משלוש שיטות להגנה על חשבונותיהם. האפשרות הראשונה היא קבלת מפתחות לשימוש חד פעמי באמצעות SMS. השני כולל מפתחות לשימוש חד פעמי שנוצרו על ידי תוכנת 2FA (אימות דו-גורמי) כמו Authy או Google Authenticator..

לבסוף, משתמשים יכולים לבחור מפתח אבטחת חומרה כל עוד הוא תומך בתקן U2F / WebAuthN. אבטחת Coinbase Pro שווה לכל חילופי הקריפטו המובילים.

אימות Coinbase Pro:

האימות לחשבונות Coinbase Pro משתנה בהתאם למדינת המשתמש אך בדרך כלל מורכב מתהליך כפול. אחד מהם יספק תעודה מזהה ממשלתית כמו דרכון, רישיון נהיגה או תעודת זהות.

השנייה יכולה להיות תעודת זהות שנייה או השלמת סט שאלות לאימות זהות. התהליך הוא בדרך כלל מהיר וניתן להשיג אותו מהאפליקציה הסלולרית של Coinbase.

האם Coinbase Pro לגיטימי?

Coinbase, חברת האם של Coinbase Pro, היא אחת מחילופי המטבעות המהימנים ביותר שקיימה מאז 2012.

חשבונות משתמשים מבוטחים עד 250,000 דולר בביטוח FDIC והם רשומים ב- FinCEN (רשת אכיפת הפשעים הפיננסיים של משרד האוצר האמריקני). אז כן. הם לגיטימיים.

סקירת Coinbase Pro

אם אתה חדש בעולם הקריפטו ורק מחפש לקנות קצת ביטקוין או אתר שיחזיק או כדי להגן על ערך הכסף שלך או בתקווה שהמחיר יעלה שחקים, אז Coinbase Pro כנראה לא האפשרות הטובה ביותר עבורך..

אחרי הכל, קהל היעד של Coinbase Pro הוא סוחרי קריפטו מומחים בנפח גבוה. סוג זה של משתמש מקבל את היתרון של אפשרויות מתקדמות, אך רבים עשויים למצוא את בחירת המטבעות מוגבלת מאוד.

למרות ש -21 המטבעות הקריפטוגרפיים של Coinbase Pro הם הרבה יותר משני מזל תאומים, יש שם בורסות המפרטות מאות מטבעות קריפטוגרפיים..

כמו כן, אם אתה סוחר בנפח נמוך, בורסות אחרות מציעות עמלות נמוכות יותר ממקצוענים של Coinbase. אבל אם אתה במקרה בין המשתמשים המיועדים שלהם, שווה לבדוק את Coinbase Pro.

המקצוענים של Coinbase Pro

 • מהיר ומאובטח
 • אפשרויות מתקדמות לסוחרים מומחים
 • ממשק API חזק
 • אפליקציה ניידת טובה
 • משמורת מבוטחת בקריפטו

חסרונות של Coinbasse Pro

 • מספר מוגבל של מטבעות זמין
 • אין מימון באמצעות כרטיס אשראי; העברה בנקאית בלבד
 • העמלות לסוחרים בהיקפים ארוכים גבוהות מהממוצע

בקר ב- Exchange

תאומים מול Coinbase Pro … עוטפים אותו

בדקנו שתי חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מצוינים: מזל תאומים ו- Coinbase Pro. עם זאת, כל חברה מציעה שתי פלטפורמות נפרדות: אחת לסוחרים מתחילים (Gemini ™ ו- Coinbase) ואחת עם תכונות מתקדמות לסוחרים מנוסים (Gemini Active Trader ™ ו- Coinbase Pro).

אם אתה משתמש מתחיל שעושה את צעדיך הראשונים בקריפטו, סביר להניח שתעריך את התכונות הרבות שמציע ג’מיני, ותוכנית Gemini Pay היא דוגמה מצוינת לחברה שהופכת מטבעות קריפטוגרפיים לשימושים בעולם האמיתי..

Coinbase עשוי להיות פשוט יותר לרכישת האסימונים הראשונים שלך, אך תאומים מאפשרים לך לעשות יותר איתם. ל- Coinbase גם דמי פיקדון ומשיכה גבוהים, מה שמשמעותו הרבה כסף בטווח הארוך.

אז, עבור טירונים, מזל תאומים לוקח את היתרון. הדברים שונים עבור סוחרים פעילים ומנוסים. משתמשים אלה קצת פחות מתעניינים בשימושיות היומיומית, האמיתית של אסימני קריפטו ויותר בסחר בהם כדי להרוויח כסף..

מבחינתם, Coinbase Pro עשוי להיות אפשרות טובה יותר מ- Gemini Active Trader ™ בגלל שתי סיבות עיקריות: ל- Coinbase Pro יש מבחר רחב יותר של אסימונים ותשלומים נמוכים יותר בדרך כלל, במיוחד אם הם סוחרים בהיקף גבוה..

מה איתך? איזה סוג של סוחר קריפטו אתה עכשיו, או שאתה צפוי להיות בעתיד? עכשיו כשקראתם את ההשוואה הזו מול תאומים מול Coinbase Pro, יש לכם את המידע הדרוש לכם כדי לבחור איזו פלטפורמת חילופי חילוף מתאימה לכם ביותר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me