1. Radeon R9 295X2 2. Radeon R9 HD 7990 3. AMD Radeon RX 480
Radeon-R9 Radeon-R9-HD-7990 Radeon-RX-480
בדוק מחיר! בדוק מחיר! בדוק מחיר!

חומרת כריית אתריםניתן להבין את הכרייה כאשר משתמשים בה אנלוגיית הזהב למטבעות קריפטוגרפיים. אנו מודעים לזהב וזהב ומתכות יקרות אחרות הם מעטים וכך גם אסימונים דיגיטליים ולכן הדרך היחידה להגדיל את כמותם היא על ידי כרייתם. כרייה היא גם שיטה לאבטחת רשת הקריפטוגרפיים על ידי יצירה, אימות והפצה של בלוקים בבלוקצ’יין. במאמר זה נעבור על חומרת הכרייה הטובה ביותר של Ethereum, אך ראשית, נקפוץ ליסודות הבסיסיים.

מטרת כריית ETH

מרבית לקוחות הבנקים סומכים על שירותיהם מכיוון שידוע שהם מנהלים תיעוד מדויק של כל העסקאות בכדי למנוע פעילות מרמה. עם זאת, רשתות חסימות פועלות בדרכים שונות במקצת. הרשת כולה מאמתת ומוסיפה עסקאות לפנקס הציבורי שלהם, במקום שהשליטה היא בידי מתווך יחיד. למרות שכל המטרה של היעדר מתווך היא למזער את האמון, עדיין צריך להיות גוף פיזי שמאבטח את כל הרשומות הכספיות כדי לוודא שאיש לא בוגד.

כרייה היא חידוש כזה שהופך שמירת רישום מבוזרת לאופציה לגיטימית. כרייה עוקבת אחר היסטוריית העסקאות תוך מניעת הונאה.

איך עובד כרייה?

ניתן להגיע לקונצנזוס על ידי בחירת גוש ברמת הקושי הגבוהה ביותר. כורים מייצרים בלוקים שהאחרים בודקים את תקפותם. חסימה נחשבת תקפה רק אם היא מכילה הוכחת עבודה (PoW). אולם אתריום 1.1 עשוי להיות מוחלף במודל הוכחת ההימור.

כורים עוסקים בחידון על ידי ניסיון להעריך ולנחש את התשובה הנכונה לפאזל עד שאחד מהם יזכה. בעיקר, הכורים מריצים את נתוני הכותרת הייחודיים של בלוק העסקה הכוללים פרטים כמו חותמת זמן וגרסת תוכנה באמצעות פונקציית hash. פונקציית hash משמשת לאינדקס וזיהוי פריטים במאגר מידע עצום מכיוון שקל יותר למצוא ערך hash קצר ממחרוזת ארוכה או טקסט. במהלך הכרייה, חשיש מחזיר סדרה של אותיות אקראיות ומספרים באורך קבוע. הכורה מוצא חשיש שתואם את המטרה ובכך מוענק לאתר והבלוק משודר ברשת עבור כל צומת כדי להוסיף לעותק משלו של ספר החשבונות..

כל כורה המשתתף ברשת מכונה צומת והערך הצפוי של כל צומת מכרייה עשוי להיות פרופורציונאלי לעוצמת הכרייה או לשיעור החשיש שלהם..

כאשר כורה ימצא את החשיש, הכורה השני יפסיק לעבוד על אותו בלוק וימשיך לשלב הבא. שיטת פתרון החידות נקראת ‘הוכחת עבודה’ מכיוון שאין שום סיכוי לרמות ולנחש את התשובה הנכונה. כל 12-15 שניות כורה מוצא חסם והאלגוריתם מעביר את רמת הקושי שלו בהתאם למהירות הכורה על מנת לספק את זמן הפיתרון של 12 השניות. כורים מרוויחים אתר זה, אשר תלוי בעיקר במזל ובכוח המחשוב המושקע בתוכו. ההוכחה לאלגוריתם העבודה שמשתמש באת’ריום מכונה אתאש שנועדו לדרוש זיכרון רב יותר כדי להקשות על הכרייה באמצעות ASIC יקרים. ASIC הם שבבי כרייה שהיא הדרך הרווחית היחידה לכרות ביטקוין.

דרישות כריית את’ריום

דרישות תוכנה לכריית ETH

 • בהתאם ל- GPU שנבחר, תזדקק למנהלי ההתקנים העדכניים ביותר.
 • אם מנהל ההתקן שלך לא כולל תכונות לניטור אוברקלוק ועליית הטמפרטורה, תצטרך למצוא כלי עזר נפרד כדי לספק את הצרכים.
 • ודא שיש לך תוכנת כריית Ethereum נכונה.

דרישות חומרה לחומרת כריית אתרים

 • ספק כוח אמין וידידותי.
 • לפחות 4 GB של זיכרון RAM למערכת.
 • אם ברצונך להשתמש במספר GPUs, ודא שיש מצבים מאווררים היטב.
 • אספקת אינטרנט מהירה למדי.

תגמולי כריית ETH

 • כורה של PoW מצליח של הבלוק הזוכה יוענק כדלקמן:
 • פרס עבור הבלוק הזוכה המורכב בדיוק מ 3.0 אתר.
 • כל הגז שנצרך במהלך ביצוע העסקאות שנעשו על ידי החסימה הזוכה יפוצה. עלות הדלק שנוצרה מועברת לחשבון הכורה.
 • ‘דודים’ הם גושים מעופשים שהיו גושי האב או אבותיהם של הגושים הכוללים. פרס נוסף מוקצה לשימוש בדודים על השימוש בדודים בבלוק בצורה של 1/32 ממספר הדודים המשמשים. המשתמש מקבל 7/8 מתגמול החסימה הסטטית.

חומרת כריית Eth: מה לשקול?

כורים מחפשים חומרה יעילה של כורי אתרים כדי להפחית את חשבונות החשמל ולקצץ בעלויות.

זכרו לפני שקיבלתם חומרה, וודאו שיש לכם תוכנת כריית אתרים, בריכת כריית אתר וכן ארנק חומרה אתריום לאחסון אתר. כדי לכרות את אתריום, יש צורך בחומרה בשם GPU Processing Unit (GPU). במקור נועדו להשתמש במעבדי מחשב, כורים מצאו מאוחר יותר כי GPUs העניקו להם יותר כוח חשיש.

על מנת לבחור את ה- GPU הטוב ביותר עבור חומרת הכרייה שלך, עליך להחליט עד כמה אתה מעוניין שיהיה האסדה שלך וכמה אתה מוכן להוציא על חשמל ו- GPU עצמו..

בעוד שבחלק מה- GPUs יש יותר קצב חשיש, הם גם צורכים כמות עצומה של חשמל. כורים קונים לעיתים קרובות את החומרה הטובה ביותר של כורי אתריום מאמזון או מאיביי, תלוי אם הקמעונאים שלכם יכולים לשלוח אותה לארצכם, רכישת GPUs תהיה משימה קלה יותר. עלות החשמל משתנה בין מדינות שונות ולכורים ממדינות כמו סין ואיסלנד לרוב יש יתרון על עמיתיהם בשל עלויות החשמל הזולות..

לפני שאתה קונה כרטיס כרייה, עליך להיות מודע להכנסה הכוללת ולהחזר על השקעה הידוע גם ROI. בעזרת מחשבון כריית את’רום ניתן לחשב ערכים אלה על ידי התחשבות בחשבונות אנרגיה ועמלות אפשריות. מחשבון כרייה יכול לתת הערכה טובה יותר של כרטיסי המסך השונים. מחשבונים נפוצים יותר הם מחשבון הכרייה של Ethereum ומחשבון הרווח של Coinwarz.

לכרייה עדיפים כרטיסי גרפיקה AMD (Radeon) או Nvidia (Geforce). בימים קודמים, לכרטיסי AMD היו ביצועים טובים יותר, אך כרטיסי Nvidia האחרונים גוברים עליהם מבחינת ביצועים. כרטיסי AMD זולים יותר ומציעים פוטנציאל גדול יותר לשינוי, אך ל- Nvidia יש תמיכה טובה יותר באוברקלוק בתוך Windows. בשל הפופולריות של כרייה מבוססת GPU עבור מטבעות קריפטוגרפיים, עלויות הכרייה עלו דרך הגג, מה שהביא עוד יותר למחסור בכרטיסים באיכות יעילה והיצרנים מתקשים ליצור כרטיסים כדי לענות על דרישות הכורים..

המחיר הראשוני ששולם עבור כרטיס הכרייה שלך הוא הסכום שהכרטיס ישלם עבור עצמו, בהתבסס על רווחי הכרייה שלך. Hashrate של כרטיס הוא השיעור שהכרטיס משיג בתנאי כרייה אידיאליים עם Claymore 9.6 אך ללא כל עודף שעון. כרטיס שואב כמות אנרגיה קיימא בזמן הכרייה והוא מסומן על ידי משיכת כוח ונמדד בשקע.

היעילות יכולה להיקבע על ידי חלוקת קצב החשיש עם צריכת החשמל ומסיבות ברורות, כרטיסים חדשים יותר יעילים יותר. קצב היעילות הוא גורם חשוב מכיוון שככל שהיעילות גדולה יותר כך מרוויחים יותר לאחר חישוב ההחזר על ההשקעה. רשמנו את הכרטיסים הטובים ביותר לכריית אתרים, כך שתוכלו לבחור מתוך הרשימה.

טיפים לאסדת הכרייה שלך למכרה את’ריום

עבור הכורים של בלוקצ’יין את’ריום, הפרס הוא במונחים של מטבע האת’ר, וכריית אתר הפכה פופולרית למדי. אנשים הקימו אסדות כרייה בבתיהם ובמשרדיהם כדי להרוויח כמה נכסים דיגיטליים. הכורים צריכים לנחש את מחרוזת הדמויות המכונה hash ואז, בהמשך, ה- hash נבדק עם הבלוק הקודם, והגוש הבא נוצר. התהליך מכונה ‘הוכחת עבודה’, והתגמולים מועברים לארנק הכורה.

כריית Ethereum היא די קלה ברגע שאתה יודע מה אתה עושה. כל מה שאתה צריך זה חומרה חלקה למדי, והשאר קל. אם אתה גיימר ודי רציני בזה, המערכת שלך כנראה תהיה טובה ללכת על הכרייה.

הקמת אסדת כרייה היא קצת בצד היקר, אך בסך הכל התמורה מספיקה בכדי לכסות את ההוצאות לאורך השנים. שני המרכיבים החשובים ביותר המרכיבים כל אסדת כרייה הם מקור הכוח ויחידות העיבוד הגרפי.

לקבלת חוויית הכרייה הטובה ביותר של Ethereum, עדיף שיהיו מחוברים שני GPUs לאסדות. השגת יותר GPUs פירושה שתצטרך להאריך את אספקת החשמל וכן להגדיל את התקציב שלך למערכת.

שאר החומרה הנדרשת לבניית אסדת כרייה זהה למערכות המשחק, כלומר מומלץ להשתמש ב- GPUs מהחברות הטובות ביותר. בדרך כלל גיימרים וכורים הולכים על אלה שמיוצרים על ידי AMD או NVIDIA.

הדבר הבא שאתה צריך להשיג הוא תוכנת הכרייה. תוכנת הכרייה היא תוכנית שתחבר את הקצוות לרשת את’ריום והחומרה שהגדרת.

עבור אסדות הכרייה הייעודיות תוכנה כמו EthOS, Claymore ו- Geth הוכיחו את עצמה כשימושית למדי לזכייה בפרסים כתוצאה מהכרייה..

ציוד אחר שתידרשו לצורך כרייה הם רכיבי המחשב האופייניים כמו לוח האם, זיכרון RAM, מעבד, מקור חשמל, צג וחיבור לאינטרנט..

אתה יכול להוסיף גרפי GPU נוספים בהתאם לדרישתך, אך אם אתה מוסיף עוד GPUs, תצטרך גם לשדרג את לוח האם וה- RAM שלך..

לאחר שהגדרת את התוכנית בריצה, יהיה עליך לבדוק אותה מדי פעם ולוודא שהיא פועלת בצורה חלקה.

עם זאת, יהיה עליכם לבדוק גם את קירור המערכת. אם היא מתחממת יתר על המידה, המערכת יכולה לכבות ולהשהות את הכרייה, ותצטרך להפעיל מחדש את כל התהליך.

כמה זמן אתה יכול לכרות את אתר?

הרמה הסופית של את’ריום מציינת את המעבר בין הוכחת עבודה (PoW) לבין Proof of Stake (PoS). ברגע שמושגת רמה זו לא ניתן לכרות אתר נוסף.

10 חומרת הכרייה הטובה ביותר של Ethereum 2021

1. Radeon R9 295X2

Radeon R9 295X2יש לו קצב חשיש גבוה של 46 MH / s מה- GPU של Ethereum בשוק ויש לו צריכת חשמל של 500W. במחיר של 600 דולר, זה מעט יקר אך הוא מועדף מכיוון ש- GPU זה הוא שילוב יעיל של שניים מה- GPU החזקים ביותר בעידן הנוכחי..

יש לו עלות חשמל ליום של 1.44 $ ותמורה ליום של 2.23 $, והעלות לכל MH / s היא 13.04 $ ותמורה לשנה נאמדת ב -586.43 $ בערך.

זה נחשב לאחד מכרטיסי המסך המובילים לכל חומרת כריית אתר. זהו מעבד גרפי מרובה ליבות מתקדם במיוחד. יש לו מערכת קירור מלאת נוזלים בליווי שני מאווררים והיא אחת מה- GPUs המהירים ביותר ש- AMD שיווקה לשוק. שלא כמו בלוק הרדיאטור והמאוורר המסורתי, GPU זה מורכב ממערכת קירור נוזלית מבית Asetek, ולכל GPU יש גוש קירור משלו. אמנם יש מאוורר מרכזי שדוחף אוויר מעל שתי הליבות, אך עיקר הקירור מקורו בנוזל הקירור שנדחק לגוש הרדיאטור. זה מוביל למערכת קירור טובה בהרבה. כרטיס זה עולה הכי הרבה בין כרטיסי הכרייה האחרים שקיימים, אך מספק החזר של 2.23 דולר ליום. זה יכול גם לכרות דרך אתריום מספיק כדי לשלם על עצמו בפחות משנה, בערך 269 ימים.

יתרונות

 • זה יגרוף יותר ליום מכל כרטיס גרפי אחר זמין. יש לו יחס רווח מבריק שגורם לו להיראות כמו בחירה טובה למרות מחירו הכבד.
 • זהו GPU מהיר וחזק עם מערכת קירור נהדרת.

חסרונות

זהו GPU יקר לשימוש באסדת הכרייה שלך. לא רק שעלות ההקמה הראשונית גבוהה בהרבה, גם עלויות החשמל תלולות למדי. יתכן שלא יתאים למתחילים מוקדמים. ה- Radeon R9 295X2 אולי לא אידיאלי למבצע כרייה חדש אך יש לו פוטנציאל טוב מאוד לרווחיות.

בדוק את המחיר באמזון

2. Radeon R9 HD 7990

Radeon R9 HD 7990חישור ה- r9 295 × 2 הוא 36 MH / s שהוא השיעור השני בגובהו בין הכרטיסים הטובים ביותר לכריית אתרים, השני רק ל- Radeon R9 295X2. אם אתה מעוניין לבנות את חומרת כריית האתר הטובה ביותר, אתה צריך שיהיה לך כרטיס זה.

צריכת החשמל של 375W בקיר ובכל GPU מחזירה מעל 470 $ בשנה ויש לה יחס רווח ליום של 56%. זמין אצל קמעונאים מקוונים כמו אמזון, זו אחת האלטרנטיבות החסכוניות ביותר עבור כורי אתריום. ה- Radeon HD 7990 מגיע עם קצב חשיש של 36 MH לשנייה. יש לו תקופת החזר שעולה מעט משנה. עלות יומית נאמדת ב -1.08 דולר ותמורה בסך 1.29 דולר.

יתרונות

 • שיעור החשיש השני בגובהו
 • זה ידידותי לתקציב
 • צריכת חשמל מתונה
 • בכל שנה, ההחזר על ההשקעה הצפוי הוא 470 דולר

בדוק את המחיר באמזון

3. AMD Radeon RX 480

Radeon RX 480אחת החומרה החסכונית והחסכונית ביותר עם קצב hash של 25 MH / s.

עלות החשמל ליום נמוכה משמעותית מהחומרה שהוזכרה כבר במחיר של 0.4320 דולר.

זה נותן תשואה ליום של 1.21 $ ולכן תשואה לשנה 440.91 $.

עלותו ל- MH היא 7.96 $ בלבד, אשר מבוקשת מאוד בשוק הקריפטו. עם זאת, יש לציין כי ל- Radeon RX 480 יש גרסת 4 ג’יגה-בייט שפועלת במהירות 7 ג’יגה-הרץ ודגם 8 ג’יגה-בייט יקר יותר שפועל במהירות 8 ג’יגה הרץ. בהשוואה לדגם 8GB, דגם 4GB פועל לאט יותר בכ- 2-3 מגהרץ. מכאן שגרסת 8GB מומלצת לכל מטרת הכרייה. מעולם לא ניתן לערער את כוחו של Radeon RX 400, ו- RX 480 אינו יוצא מן הכלל המניב תוצאות כוח טובות.

יתרונות

 • הבחירה המשתלמת ביותר עבור הכורים
 • קצב חשיש טוב ותשואה טובה יותר ליום

חסרונות

 • היעדר מתקני קירור.
 • היעדר אוברקלוק לתדרי GPU

בדוק את המחיר באמזון

4. Radeon RX 470

Radeon RX 470יש לו קצב חשיש מתון של 24 MH / s מחיר זהה לזה של Radeon RX 480 במחיר של 0.4320 $

העלות שלה לכל MH / s היא $ 9.13 ונותנת תשואה ליום של $ 1.15 ותוצאה שנתית של $ 418.16.

במהלך כריית את’ריום ב- RX 470, עם מהירות השעון שנקבעה ל- 1300 סל”ד, טמפרטורת ה- GPU עמדה על 70 מעלות צלזיוס. לכן, העלאת הטמפרטורה ידנית נראית כאופציה טובה יותר, במיוחד אם אתה כורה מטבעות שהאלגוריתמים שלהם משתמשים במשאבים של מעבדים גרפיים בצורה אינטנסיבית יותר. נראה כי צריכת החשמל גבוהה מזו של RX 480. רוב המשתמשים מריצים את Radeon RX 470 מבלי להתמודד עם קשיי תוכנה..

יתרונות

 • הוא מצויד במחבר PCI-E בעל שמונה פינים
 • מערכת קירור טובה
 • מהירות שעון מעבד גרפי 1260 מגה הרץ

חסרונות

 • RX 470 מצויד בזיכרון איטי. לכן הכרייה תהיה איטית יותר.

בדוק את המחיר באמזון

5. NVIDIA GTX 1070

NVIDIA GTX 1070זה יכול שלי בקצב hash של 30 MH / s תוך צריכת חשמל של 100W בלבד.

יש לו VRAM של GDDR5 בנפח 8GB וציוד כוח של 25W. ביצועי הכרייה הראשוניים היו ראויים לציון בזמן שכרטיס שעון המניות כרה את את’ריום בקצב חשיש של 31MH / s. מאפיין מרכזי הוא שמחיר נמוך יותר, הוא מוציא את איכויות הביצועים של דגם 1080. יש לו ארכיטקטורת GPU בפסקל ומהירות זיכרון של 8 Gbps.

GTX 1070 – איזה לקנות?

למרות שיש לו 3 מאווררים למערכת הקירור שלה, המשתמשים עדיין מתלוננים כי ל- GTX 1070 יש את המאווררים החלשים ביותר לעומת עמיתיהם..

בעוד של- GPUs מהדורת המייסדים יש יציבות רבה ושיעור חשיש מעל הממוצע, האוהדים שלהם נוטים להיות בין הרועשים.

ASUS Strix מבוקש מאוד. למרות העלות הגבוהה, משתמשים מקבלים קצב חשיש טוב ומאווררים שקטים ועמידים. Zotac 1070 AMP יש hashrate טוב מאוד והוא מחובר עם שני coolers.

כאשר ביקוש גבוה, GTX 1070 יכולה להיות יקרה למדי, אבל אם אתה מוצא את זה במחיר הגון, זה הוכיח את עצמו כביצוע טוב. על ידי שימוש בתכונת אוברקלוק, ה- hashrate שלך ​​יכול לעלות ב -10% ל- 31MH / s. עם הרבה VRAM וצריכת חשמל סבירה, הכורים מבוקשים מאוד.

בדוק את המחיר באמזון

6. Geforce GTX 1080 Ti

Geforce GTX 1080 Tiה- GTX 1070 Ti מכונה כ- GPU מהדור החדש המורכב מהמון תכונות מעניינות.

ניתן להגדיר את GTX 1070 עד 32 MH / s של hashrate אשר ניתן להשיג באמצעות GTX 1070 Ti. יש לו כוח משיכה של 120W יחד עם זיכרון GDDR5 בנפח 8GB של 256 סיביות.

אחת התכונות העיקריות היא מערכת הקירור. הכרטיס כולל שלושה מאווררים וכל מאוורר כבוי כברירת מחדל ויחל להסתובב רק לאחר שהכרטיס יגיע ל -64 מעלות.

מאווררי Windforce יחד עם צינורות החום המרוכבים הופכים אותו ליעיל ב 50% יותר מ- GTX 1070 FE. עם כמות גבוהה של זיכרון RAM ושיעור חשיש נהדר, כרטיס זה יכול לכרות את אתריום במשך שנים יחד. עם זאת, הכרטיסים גבוהים בעלויות מראש ומשך ההספק פירושם שרווחיות תהיה תהליך איטי. הוא נמכר ב -800 דולר, אך הביקוש לכרייה יכול להעלות את המחיר ליותר מ -1,000 דולר.

כמו כן, שים לב כי GTX 1070 Ti כולל 432 ליבות CUDA מה שהופך אותו למהיר יותר לכריית את’ריום בגלל זיכרון ה- GDDR5 של 8 ג’יגה בייט בגודל 8 ג’יגה לשנייה. השעון של 1070 Ti גבוה גם ב- 100 מגה-הרץ, ונצפה ששתי המהדורות מחשיפות באותו קצב ללא קשר להבדל בחוזק הליבה. ביצועי תת הזיכרון הראו כי בזמן הכרייה, חלק מכרטיסי ה- GTX 1070/1070 Ti נשארו ב -2000 מגהרץ ואילו אחרים ירדו לטווח של 1900 מגה-הרץ. ניתן לפתור זאת על ידי שעון ידני של הזיכרון למקסימום שלו כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר מהכרטיס. ניתן לרכוש את מהדורת המייסדים NVIDIA Geforce GTX 1070 Ti במחיר של 449 דולר וזה לא יקר מדי בהתחשב בכך שניתן לרכוש את GTX 1070 FE במחיר של 399 דולר..

יתרונות

 • מערכת קירור נהדרת
 • אוהדים שקטים וטובים
 • עיצוב וממשק מסוגננים ומהודרים
 • איכות בנייה מעולה, השימוש ב- MOSFET וקבלים מתקדמים מוסיף לאורך חייו וליציבותו.

חסרונות

 • קצב חשיש נמוך אם משתמשים בהגדרות היצרן.
 • צריכת חשמל גבוהה יותר.
 • המחיר גבוה משמעותית בהשוואה לחלופות שלו.

בדוק את המחיר באמזון

7. GeForce Titan XP

NVIDIA טיטאן XPמחיר מודל זה אמנם הוא 1400 דולר והוא יקר בהרבה ממקביליו, אך יש לו קצב חשיש מרשים של 35 MH / s וניתן לנעול אותו עד 42 MH / s.

צריכת החשמל הממוצעת של 200 וואט. ארוז עם זיכרון GDDR5X בגודל 12 ג’יגה-בתים, וקצב הנתונים יעיל הוא 11 ג’יגה-סיביות לשנייה.

בדוק את המחיר באמזון

8. טיטאן וי

NVIDIA טיטאן V.לסדרת טיטאן V יש קצב חשיש ממוצע של 70MH / s ומחירו 3000 $. משיכת ההספק הצפויה של 250 וואט שהיא חסרון קל בהשוואה לכרטיסים אחרים. יש לו שישה אשכולות עיבוד גרפי ו -52020 ליבות CUDA והוא ארוז בכרטיס חריץ כפול עם זיכרון HBM2 RAM בנפח 12GB, ורוחב הפס הכולל של הזיכרון מגיע עד 652.8 GB / s.

מלווה בטרנזיסטור מסיבי של 21.1B המניע את TITAN V, יש לו שעון בסיס של 1200 מגה הרץ ושעון דחיפה של 1455 מגה הרץ.

גוף האלומיניום החיצוני שלו מוגמר במכונה ומטופל בחום לתוספת זריזות וחוזק.

על פי כמה תוצאות בדיקות, טיטאן V השיג 70 MH / s לכריית Ethereum וכאשר היה שעון יתר עלה זה עד 77 MH / s. הכרטיס מופעל על ידי GPU GV100 מבוסס וולטה שנמצא גם במאיצי טסלה. הכרטיס ביצע טוב באותה מידה עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, מה שהופך אותו לאופציה מתאימה לכורים. NVIDIA טיטאן V העיד על העובדה כי מחשבי ה- GPU החדשים מבוססי וולטה היו מצטיינים בכרייה ויהיו הצעצוע המוביל המבוקש לכרייה. בגלל החשיפה המרהיבה שלה, הוא גם במחיר די גבוה.

עם זאת, ניתן לצפות בגרסה פחות יקרה של כרטיס זה בשווקים שתוכיח בקרוב את הכלי האולטימטיבי לכריית את’ריום..

בדוק את המחיר באמזון

9. AMD Radeon RX Vega 64

AMD Radeon RX Vega 64עם קצב חשיש של 30 MH / s והספק של 210W, לכרטיס זה עומס ביצועי כרייה מעולה עם פוטנציאל שעון קיצוני. ה- RX Vega מגיע בשלוש גרסאות שונות – כרטיס התייחסות מקורר אוויר, דגם במהדורה מוגבלת, וריאנט מקורר נוזלים. כל שלושת הכרטיסים שעונים על הזיכרון באותו שעון בסיס 945 מגה-הרץ. עם זאת, המודל מקורר הנוזל מגדיל את מהירות השעון הבסיסית ב -12.8 אחוזים ומגדיל גם את שעון הדחיפה ל -8.5 אחוזים.

Vega הוא חלק מארכיטקטורת AMD GPU ולכן הוא לא נמצא בשפע וקשה למצוא אותו.

ה- RX Vega כולל את כל 4096 מעבדי הזרם הקיימים בשבב ויכולים להתאים לפוטנציאל האוברקלוק של טיטאן XP כמעט במחיר מחיר של 1300 דולר..

בעוד מקורר האוויר מייצר יותר מדי חום ריצה, המהדורה המיוחדת יכולה להישאר קרירה מספיק כדי לצייר 42 מגה-סיביות לשנייה במהירות של 300 וואט בלבד. זה מגיע בשתי גרסאות של כרטיסי RX Vega 64 מקורר אוויר ו- RX Vega 56 ונראה כמעט זהה.

בדוק את המחיר באמזון

10. AMD R9 390

R9-390Xכרטיס יוקרתי חדש נוסף המיוצר על ידי AMD, מחירו הוא 540 דולר והוא בעל קצב חשיש של 30 מגה לשנייה מה שמקנה לו ביצועים מרשימים במחיר משתלם. בשל כך, יתכן וחסרה בזמינות.

לכרטיס זה כוח משיכה של 235 וואט והוא נבנה באמצעות חומרה ישנה אך משודרגת, הוא יכול להוכיח שהוא עומד בפני עצמו בהשוואה לסדרת NVIDIA Geforce GTX 980 והוא גם פחות יקר. זה הופך אפשרות מתאימה וקיימת עבור הכורים. מאפיין מרכזי של ה- 390X הוא בכך שהיא משתמשת בארכיטקטורת Graphics Core Next המשמשת AMD מאז 2011. ליבת הוואי שהייתה הבסיס לסדרת R9 290X שמה שונה ל”גרנדה “לבניית סדרת R9 390X. יש לו מעבדי זרם מדהימים המפוצלים ליחידות ובתוכם 64 מעבדים בודדים. זהו GPU גדול שעשוי לדרוש מחברי חשמל של 6 ושמונה פינים.

הכרטיס מקובע בשלושה מאווררים המייצרים כמות רעש לא מבוטלת. עם זאת, הוא מכובה אוטומטית בעומס נמוך, שהיה תכונה שהוטמעה לאחרונה.

כרטיסים אלה משתמשים בארכיטקטורת Core Next של גרפיקה מה שגורם לה לרדת מאחורי העיצובים של NVIDIA של מקסוול. זהו כרטיס קונבנציונאלי ביותר עם אפשרות לצבוט אם אתה רוצה לעשות משהו אחר. ה- R9 390X תחרותי מבחינת מחיר, מהירות וזיכרון אך נופל מאחורי NVIDIA בתחומים כמו צריכת חשמל, רעש שנוצר, חום ואוברקלוק..

יתרונות

 • לפני GTX 980 מבחינת ביצועים.
 • זול יותר מגרסאות NVIDIA.
 • קיימות גם גרסאות של שותפי הלוח.

חסרונות

 • צריכת חשמל רבה יותר
 • ארכיטקטורה פחות תכליתית
 • דגמי R9 390X רבים הם מגושמים וכבדים הדורשים מחברי חשמל 6 ו -8 פינים.

בדוק את המחיר באמזון

11. AMD Radeon RX 580

AMD Radeon RX 580יש לו קצב חשיש של 18.5 MH / s והספק כוח של 185W והוא עדכון קל של כרטיסי RX 480 מהדור האחרון שיוצרו. ל- RX 580 מהירות שעון דחיפה של 1340 מגה-הרץ יחד עם זיכרון GDDR5 בנפח 8GB. המפרט שלו תלוי באיזה יצרן צד שלישי נעשה שימוש וגם בכמות ה- RAM.

השדרוג הקטן במהירות מביא אותו להשוואה קרובה ל- NVIDIA Geforce GTX 1060, והדגם הזול ביותר הוא 200 פאונד. יש לו מערכות קירור טובות ומשתמש בארכיטקטורת פולריס שאינה הבחירה הפופולרית לכריית את’ריום. זמן רב שנחשבה לבחירה היחידה עבור כריית ETH, סדרות RX 400 ו -500 יוצאות אט אט מכלל שימוש.

יתרונות

 • ביצועים מצוינים ב- HD מלא
 • ביצועים נאים של 1440p
 • כרטיסים במחיר נמוך יותר הם בעלי ערך רב

חסרונות

 • חוסר תאימות לכרטיס

בדוק את המחיר באמזון

AMD Mining Vs Nvidia Mining

ניתן לבצע כריית GPU באמצעות החומרה המסופקת על ידי שני השמות הגדולים ביותר בתחום זה, AMD ו- Nvidia. כרטיסים גרפיים אלה שימשו בתחילה ליישומי משחק, עריכת וידאו ושרתים, וכעת הם יכולים לשמש כמנועי עיבוד חזקים לכריית מטבעות קריפטוגרפיים. לדברי רוב האנשים, AMD טובה יותר בכל הקשור לכרטיסי תקציב ובינוני, ואילו Nvidia היא הדרך ללכת לכרטיסי גרפיקה מתקדמים..

נקודות למחשבה 

ישנם כמה גורמים החשובים ויש לקחת אותם בחשבון. הנה כמה מהפרטים שעליך לדעת לפני שתבחר בין AMD ל- Nvidia.

חשב את ההחזר על ההשקעה

חשוב לבדוק את מחשבוני הרווח וגורמים אחרים בעלות הבנייה כדי לראות אם הכרייה מתאימה לכם. גורמים אלה יתנו לך הערכה גסה של תקופת ההחזר על ההשקעה שלך אשר יסייע לך לקבל החלטות מושכלות יותר בעתיד. החישובים לא יהיו מדויקים ב 100% מכיוון שאיש אינו יכול לחזות את עתיד המטבעות הקריפטוגרפיים.

צדדיות מטבעית

הקפד לבדוק מטבעות אחרים כדי להישאר רווחי ולקבל את החזר ה- ROI שלך בהקדם האפשרי. שום מטבע שתחליט לכרות לא יהיה רווחי לנצח, וזה ישפיע כל הזמן על ההחזר על ההשקעה שלך.

מחיר

המחיר בו אתה קונה הוא קריטי מאוד מכיוון שהדבר משפיע ישירות על ההחזר על ההשקעה שלך. הריצה האחרונה של Nvidia ו- AMD GPU גרמה למחירי הקמעונאות לשמיים על היצע בסיסי לעומת דינמיקת שוק ביקוש אינטנסיבית. חשוב גם לציין כי קניית ציוד במחירים מנופחים יכולה לגרום לתקופת החזר השקעה ארוכה יותר ולעצור גם את מרבית הרווחים לטווח הקצר..

צריכת חשמל

צריכת החשמל הממוצעת מבוססת על סוג המטבע או האלגוריתם שנכרה. זה משתנה ביחס לאלגוריתמים שונים כמו גם ל- GPU. עם זאת, לא תוכל לערוך הערכה מדויקת עד שתתחיל לכרות, אך עדיין עליך לשקול הערכה גסה מכיוון שהדבר ישפיע ישירות על העלות ועל ההחזר על ההשקעה..

יתרונות AMD כרייה

כרייה פחות מסוכנת: אם אתה מסתכל על תוצאות הכרייה של מטבעות Ethash ו- Cryptonight היום, Nvidia אפילו לא עומדת קרוב. זה מוכה על ידי מספרים גדולים כמו AMD עשתה טוב מאוד. לפרויקטים אלה יש עתיד מבטיח יותר מהמטבעות ב- Nvidia. אם תקרית אחרת כמו הר 2013 גוקס מתרחש, דבר אחד בטוח, שהמטבעות החיוביים של AMD כמו את’ריום ומונרו ישרדו.

כרטיסים זולים יותר: ככל הנראה, כרטיסי AMD עשויים להיות זולים יותר מהמקבילים ל- Nvidia. התוצאה היא תקופות החזר השקעה קצרות יותר ורווחים מהירים יותר.

ידידותי לטוויטר: AMD GPU’s ידועים בעיקר בגלל שהם ידידותיים לכורים. ניתן גם לצבוט אותם לפי הצורך.

מצוין Ethhash ו Cryptonight: המצוינות של AMD GPU המשמשת אתרי כרייה ומטבעות מבוססי קריפטונייט היא יוצאת דופן. זה מרמז ש- Ethereum, שבמקרה הוא אחד האלטקוינים המבטיחים ביותר ומונרו הוא שלך לשלי. כמובן, איש אינו יודע בוודאות מה צופן העתיד מלבד מראהו; שני Altcoins האלה כאן כדי להישאר בגלל הפרויקטים החזקים והמבטיחים שלהם.

החסרונות של AMD Mining

רוֹעֵשׁ: AMD GPU’s הם הרבה יותר חזקים מעמיתיהם ל- Nvidia. זאת בשל עיצוב המפוח ובגלל כוחו הגולמי. זה לא חסרון גדול במיוחד עבור רוב הקהל, אבל זה עבור השאר.

לא יעיל בחשמל: ל- AMD GPU יש כוח גולמי גבוה אך הם לא חסכוניים בהרבה באלגוריתמים. צורך זה בכוח מביא לחשבון חשמל גבוה יותר.

מייצר עוד חום: הצורך של AMD GPU בכוח רב יותר גורם לייצור חום רב. יהיה עליכם לוודא שיש אוורור מתאים כדי למנוע תקלות.

ערך מכירה חוזר נמוך יותר: בשל התייחסות לנעילה של גיימרים, ל- AMD יש ערך חוזר נמוך יותר. במקרה שתעשיית הכרייה תתיישן תצטרך למכור את הכרטיסים הנוספים שלך. כרטיסי Nvidia נמכרים בקלות מכיוון שרוב הגיימרים מעדיפים את Nvidia למשחקים יותר מאשר AMD.

היתרונות של Nvidia Mining

יעילות כוח: לא משנה באיזה כרטיס תשתמשו, Nvidia מנצחת את המאבק בצריכת החשמל. למרות שלכרטיסי AMD יש הרבה יותר כוח גולמי, הם רעבים לחשמל ומשתמשים בהספק גבוה יותר. Nvidia, למעשה, מאוד חסכונית בחשמל. זה משפיע באופן חיובי על החזר ה- ROI במידה מסוימת.

שקט יחסית: הם יחסית פחות רועשים מ- AMD Rigs מכיוון שיש להם צריכת חשמל פחותה יחסית. בהשוואה ל- AMD GPU הם שותקים גם אם האוהדים פועלים במהירות גבוהה.

מייצר פחות חום: ה- GPU של Nvidia פועלים קריר יותר מאשר עמיתיהם ל- AMD בגלל יעילות הספק וניהול תרמי מעולה.

תמיכה טובה: שירותי Nvidia מספקים לעתים קרובות את עדכוני הנהג הנדרשים. שמירה והקמה של Nvidia היא ללא טרחה וצברה פופולריות עצומה מאותה סיבה.

ערך מכירה חוזר טוב: ניתן למכור GPUs לגיימרים ואילו מצד שני, קשה למכור את כרטיסי AMD מכיוון שגיימרים מעדיפים כרטיסי Nvidia על פני AMD..

חסרונות הכרייה של Nvidia

יקר: יהיה זה כל אחד מכרטיסי Nvidia; הם יקרים במיוחד בהשוואה למתחרים שלהם ב- AMD. זה עלול לגרום לתקופת ההחזר על ההשקעה להיות ארוכה יותר.

אתש נחות וקריפטונייט: אלגוריתמי Cryptonight ו- Ethhash מארחים כמה מהמטבעות הגדולים והמבטיחים בשוק כמו Monero ו- Ethereum. מטבעות כמו אלה עשויים להישאר מכיוון שהפרויקטים שלהם חזקים באמת וגם היקף ליישומם גדול.

Nvidia נחותה בכריית המטבעות הללו בהשוואה ל- AMD. במקום זאת, תצטרך להסתפק במטבעות חדשים יחסית וקטנים יותר המבוססים על Equihash וכו ‘.

חיוני לאדם שכרטיסים שונים נוטים להצטיין באלגוריתמים שונים. עליכם לקחת בחשבון מהן הדרישות שלכם, ואילוצים אם יש ורק אז לקבל החלטה.

סיכום

רוב כרטיסי NVIDIA יעילים מבחינת צריכת החשמל ואילו כרטיסי AMD חסכוניים יותר וידידותיים לכיס. בסך הכל, כרייה היא שיטה הכוללת קבלת החלטות מוערכות ומנותחות במונחים של רכישת כרטיסי חומרה כדי לגרוף רווחים מקסימליים. אם אתה משחק קלפים נכון, אין דרך טובה יותר להתמודד עם מטבעות קריפטוגרפיים ולהרוויח כסף.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me