EOS הוא, ללא ספק, אחד הפרויקטים המרתקים ביותר בתולדות הקריפטו. לאחר שגייסו למעלה מ -4 מיליארד דולר (כן, קראתם נכון … מיליארד עם “B”) ב- ICO שנמשך השנה, הם אחד הפרויקטים הגדולים במרחב הצפנה. בזה חיזוי מחיר EOS, אנו הולכים לצלול עמוק למערכת האקולוגית של EOS כדי לעזור לך להחליט האם זה ראוי לזמן שלך.

ניתוח מחירים היסטורי של EOS 

חלק חיוני בחיזוי מחיר מטבע EOS זה הוא ניתוח תרשים המחירים. טבלת המחירים של EOS נראית כאילו רואים ימים טובים יותר, אך היא עושה רע או טוב כמו שאר השוק עושה בנסיבות כאלה..

אנו מחפשים שפל נמוך יותר לפני שנשקול להיכנס מחדש ל- EOS. אנו מרגישים שהארוכים מוגזמים יתר על המידה, והשוק בדרך כלל מעניש את רוב האנשים. כלומר זה עלול לגרום לעלייה חדה במורד ולהתאוששות נוספת, או שנוכל לראות התמוטטות איטית ומבוקרת יותר, ומנטליות הדוב תתפוס.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

eosEOS (EOS)

דרגה: 26$ 3.78 מחיר (BTC) .000.00007500 Marketcap$ 3.60 BVolume$ 2.79 B24h שינוי 1.89% סך ההיצע 0.00 EOS

תחזיות מחיר עתידי למטבע EOS (EOS)

כשמסתכלים על תרשים EOS למטה, ראינו שאנחנו נסחרים בטווח שבין 4 ל 5. אם השוק מראה חולשה מוגבלת, ניתן לקנות את כל המטבלים מתחת לגיל 5 עם עצירות ב 6. אם EOS יורד מתחת ל 6, היינו מתחילים בהלה. אם המחיר יורד מ- 7, הוא עשוי להיחשב כמת, ונצטרך לווייתן לתקוע אותו במקל כדי לראות סימני חיים.

מגמות חיזוי מחיר EOS

כעת, אם נצא בקנייה בין 5 ל -6 ולא נבהל למכור בדרך למעלה, היינו מתכננים להוריד חלק מהעמדות ב -3. אם לא נצליח לרכוש בין 5 ל -6, היינו ואז קנה ב -4, תלוי איך המחיר נשבר ומבחן מחדש 3, אנו עשויים להוסיף לעמדתנו. אנו מתכננים לקחת רווחים ב -2 ו -1.

אנחנו תמיד בוחנים קנייה במבחנים של תמיכה סבירה, תוך התחשבות בהפסקת הציד כאזור רכישה. אנחנו לא חושבים שיהיה קשה לראות תרחיש שבו מחיר ה- EOS יגיע לשיאו בכל הזמנים. האם זה לא יקרה או לא זו שאלה אחרת שלא נוכל לענות עליה.

אם אתה מפתח תוכנית מסחר נכונה עם מספר כניסות ועמדות יציאה, תלוי לאן ואיך השוק נע, אנו מרגישים ש- EOS יכול להיות רווחי מאוד, כל עוד הוא ימנע מ -6 ו -7..

תחזית לטווח קצר

תחזית EOS לטווח קצר

תחזית לטווח ארוך

חיזוי מחירים לטווח ארוך של EOS

חיזוי מחיר EOS 2020

אנו מצפים ש- EOS תביא ביצועים טובים בהרבה בשנת 2020 בהשוואה לשנת 2019. זה לא אמור להדהים מכיוון שמומחים רבים מנבאים כי כל שוק המטבעות הקריפטוגרפי יופיע בהרבה יותר טוב בשנת 2020 בגלל האירוע הקרוב של תגמולי כריית הביטקוין. מתישהו במאי של אותה שנה.

אירועים מאקרו סוציו-אקונומיים אחרונים כגון מגפת COVID-19 וה הדפסה בלתי מוגבלת של כסף של הפדרל ריזרב נראה שהעלה מחדש את האינטרס של הציבור הרחב במטבעות קריפטוגרפיים. 

זה יכול להיות רק חדשות טובות עבור מחיר EOS, כמו גם עבור מטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים. בהפקת נתונים משנים קודמות, אנו מגלים ש- EOS יכולה לסחור בין 6-12 דולר ארה”ב עד סוף השנה.

אנו צופים כי התחושות השוריות בדרך כלל על מטבעות קריפטוגרפיים ימשיכו לקראת סוף השנה, ויעלו את מחירי הנכסים הדיגיטליים הרבים, כולל EOS..

אם במקרה, תנועות המחירים של הביטקוין יהפכו לפרבוליות, סביר להניח שתנועת המחירים של EOS תצעד באותה הדרך; לָכֵן $ 12 – $ 24 דולר אפשרי לחלוטין. בשני המקרים אנו רואים שמחיר EOS גבוה מזה של הערכות 2019. 

חיזוי מחיר EOS 2022

אנו מאמינים כי המסלול הכללי של מחירי מטבעות קריפטוגרפיים ימשיך בדרכו השורית עם עלייה וטיפים מדי פעם בדרך..

כמו מטבעות קריפטוגרפיים רבים אחרים EOS תמשיך לעקוב אחר תנועות המחירים של הביטקוין. אנו צופים כי מחיר ה- EOS היה נוגע לשיא חדש בכל הזמנים, שבעבר עמד על 22.71 דולר ארה”ב בחודש אפריל 2008.

השיא החדש של כל הזמנים יהיה בטווח של 30-50 דולר ובהמשך יחזור לסובב $ 20- $ 25 דולר טווח. אנו מצפים שהמחירים ייסגרו לרוחב בשנת 2022, עם מחיר ממוצע של כ 22 דולר ארה”ב.

חיזוי מחיר ה- EOS שלנו ב- 2022 מבוסס על ההנחה כי המומנטום השורי, שהחל לאחר אירוע המחצית בשנת 2020, ישפיע באופן מלא בין 2021 ל -2022. בנוסף, EOS dApps היו גדלים מאוד ועשויים להתקרב או להשיג או להשיג אימוץ המוני. פלטפורמת המדיה החברתית מבוססת EOS קוֹל ישחק תפקיד מוביל בהשגת זה.

עם זאת, יש סיכוי גדול כי Ethereum היה משחרר את הפרוטוקול המשודרג שלו, מה שבתורו היה מקטין את היתרון של EOS מבחינת מדרגיות. זה עשוי להשפיע לרעה על תנועת המחירים של EOS ועל התחרותיות שלה.

חיזוי מחיר EOS 2025

עד 2025 הביטקוין היה עובר עוד תגמולים של כריית ביטקוין. כמו אירועי החצייה הקודמים, הוא אמור לאותת על תנועות מחירים חיוביות יותר עבור כל תעשיית הקריפטו. אנו מאמינים שהדבר יביא מחזור חדש של תנועות מחירים שוריות יותר בכל תעשיית הקריפטו.

אם השיא הקודם בכל הזמנים (ATH) של EOS הגיע $ 50 דולר, אנו עשויים לראות ATH חדש בשעה $ 250-500 דולר. בעוד שהשחקנים לפלטפורמות בלוקצ’ין מדרגיות היו מגיעים עד אז לנקודת רוויה, היתרון הראשון של EOS בבלוקצ’ים מדרגיים עשוי להבטיח את המשך מנהיגותה בתחום..

ETH היה משיג גם בלוקצ’יין מדרגי יותר בשלב זה. עם זאת, לשיפור יכולת ההרחבה שלה עשויה להיות השפעה שלילית על הריכוז שלה כתוצאה מהגירתו מהארץ הוכחת עבודה פרוטוקול קונצנזוס ל הוכחת יתד.

בכך היא הסירה את היתרון העיקרי שלה ומרווחת את שדה המשחק בין EOS ו- ETH.

זה עשוי להיות הסיכוי של EOS להפוך לפלטפורמת הבלוקצ’יין המובילה, אשר בתורו עשויה לגרום לפעולת מחיר נוחה יותר של הנכס..

האם EOS היא השקעה טובה?

בתחזית זו של מחיר מטבע EOS, עלינו לדבר על EOS לעומת את’ריום, מה שמעלה את השאלה: האם EOS הוא האת’ריום של האיש המסכן? או שמא EOS מוערך בצורה גרועה? EOS ו- Ethereum מבצעים שניהם את אותה משימה שמבצעים חוזים חכמים; איך הם עושים זאת שונה בתכלית, כפי שהוסבר קודם.

בהשוואה בין שני הפרויקטים זה לצד זה, אנו יכולים לראות ש- EOS, EOSBTC, מסתדרים בצורה טובה להפליא מאשר את’ריום, ETHBTC, באחוזים. ביטקוין שימש כשווי הדולר הוא פשוט נגזרת של ערך הביטקוין ויש לו יותר משקל וחשיבות. בעוד שתרשים הדולר יכול להראות תמונה אחרת, הניתוח שלנו מתמקד תחילה במערכת האקולוגית של מטבע החוץ.

האם EOS היא השקעה טובה?

ערכי אחוזים מראים כיצד שווקים משתפים פעולה ואיזו מטבע קריפטוגרפי צבר או הפסיד לעומת האחר. EOS הייתה השקעה טובה יותר במשך רוב חייה.

כשמסתכלים על התרשים שלהלן, EOS בצבע סגול ומעל את’ריום. כלומר הוא צבר יותר ערך ואיבד פחות ערך לאורך זמן. נראה כי שווקים אלה לא נעים יחד ומסלולם.

יש טענה לפיה תיק טוב ומאוזן צריך להכיל EOS. צריך לחקור בקפידה את האחוז המוקצה ולאמתו באופן אינדיבידואלי.

מציץ אל דוח שנתי של אפליקציות ב- dapp.com 2019, אנו יכולים לראות ש- EOS היא פלטפורמת ה- Dapp השנייה המובילה. שוק הדאפ גדל וצריך להמשיך לגדול עם התפתחות המערכת האקולוגית דאפ. יחד עם זאת, איננו יכולים לראות את EOS עוקפת את אתריום על ידי שווי שוק, ויכולנו לראות תרחיש בו השקעת EOS יכולה לעלות על השקעה באתריום..

חיזוי מחיר למטבע EOS

איך לקנות EOS?

ישנן דרכים רבות שמשקיעים יכולים לקנות EOS. יש לנו בורסות מרכזיות (CEX)מרכזיות מבוזרות (DEX)בורסות קריפטו מיידיות, ו חילופי Peer-2-Peer (P2P).

רבים מהם מאפשרים למשתמשים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים כמו EOS באמצעות פיאט באמצעות כרטיסי בנק והעברות בנקאיות. החיובים משתנים; לפיכך, המלצנו מאוד על קונים לבחון תחילה את מקומות הסחר השונים לפני ביצוע הרכישה. כמו כן, קח בחשבון את דרישות המיומנות הטכנית של כל שוק בשוק, חלקן עשויות לדרוש מיומנות טכנית יותר בהתמודדות עם נכסים דיגיטליים.

מטעמי בטיחות, אנו ממליצים לקונים לקנות ממקומות שוק מבוססים ואמינים. Coinbase ו בינאנס הם מה- CEX הגדולים והמצליחים ביותר בתעשייה, התומכים ב- EOS.

לעומת זאת, ניודקס ו WhaleEx הם שני ה- DEX הגדולים ביותר עבור EOS, והקונים לא צריכים להתקשות בשתי הבורסות המובילות הללו. עבור חילופי קריפטו מיידי, אנו ממליצים שינוי צורה ו בצ’אנגלי. לבסוף, עבור החלפת עמיתים לעמית, אנו ממליצים CryptoLocally.

דרך חלופית לקנות מטבעות EOS

מידע נוסף על EOS

מה זה EOS?

ה EOS blockchain יכול להיחשב כמערכת הפעלה מבוזרת ומחשבי-על כולם התגלגלו לאחד. חוזים חכמים של EOS פועלים על פי מודל בעלות, בדומה למערכת הפעלה. כדי להפעיל חוזה חכם של EOS אתה צריך להיות בעלים של EOS, על ידי בעלות על EOS שאתה מחזיק בחלק מהרשת ולא צריך לשלם דמי עסקה כדי להשתמש בחלק של הרשת שבבעלותך, כך EOS מבטלת את דמי העסקה..

EOS מנסה לפתור את בעיית קנה המידה שעמוד בפני כל רשתות הבלוק. הפלטפורמה שלהם יכולה לתמוך ביישומים מבוזרים בקנה מידה תעשייתי.

בעיה זו אינה ייחודית לבלוקצ’יין, כל מערכות התשלומים המקוונות כמו PayPal וכל חברות כרטיסי האשראי כמו ויזה עומדות בפני אותם אתגרים. EOS טוענת שהם יוכלו לבצע מיליוני עסקאות בשנייה, ובמקביל ללא דמי עסקה.

התוכנית של EOS לעשות זאת נעה סביב הוכחה שהוקצתה על יתד DPOS, שמשתמש בפחות חשמל מכרייה, הוא הרבה יותר מהיר ופחות ריכוזי.

DPOS כרוך בהצבעה, זה יכול להיות נפלא להסרת שחקנים גרועים אך הרסני מאחר שמשתמשים שאינם טכניים עולים על משתמשים טכניים בסדר גודל גדול ועלולים לגרום להטיה לטווח קצר במקום לחזון לטווח הארוך..

הקבוצה

חברת BlockOne, העומדת מאחורי הפיתוח של EOS, ממוקמת באיי קיימן. ברנדון בלומר הוא המנכ”ל שלה, ודן לארימר הוא מנהל הטכנולוגיה הראשי שלה. ברנדון עסק בבלוקצ’יין מאז שנת 2014. בעבר עסק בחילופי מטבעות MMORPG ובנדל”ן.

לעומת זאת, דן הוא יוצר הוכחת ההימורים המואצלת והאדריכל הראשי של ביטשארס וסטעם..

למרות שהם שני הפרצופים המוכרים ביותר של הארגון, BlockOne מורכב מצוות אנשי מקצוע עם רקורד מוכח בתחומים שונים..

צוות EOS

הצעת הערך של EOS

יש הרבה דברים דברים טובים שמביאה לשולחן, אחד מהם הוא מדרגיות. זו הייתה אחת הבעיות העיקריות בנקודות הכאב של הבלוקצ’יין המוביל בתעשיית הקריפטו. 

ביטקוין מסוגל רק לעבד עד 7 עסקאות בשנייה, בזמן המזה הוא מעט טוב יותר עם מקורות רבים הטוענים שהוא יכול לעשות זאת 25 עסקאות לשנייה (TPS). בניגוד, כיום EOS יכולה לעבד כ -4,000 TPS בשל פרוטוקול הקונצנזוס הייחודי שלו, שיכול תיאורטית להגיע למיליוני TPS.

חידוש נוסף של EOS הוא עסקאות רגשות. זו הייתה נקודת כאב משמעותית גם לביטקוין וגם לאת’ריום. עמלות העסקאות בשתי חסימות המובילות הללו עולות באופן אקספוננציאלי, במיוחד כאשר הרשת שלהן עמוסה.

ביטקוין ואת’רום טרם הגיעו לאימוץ המוני, אך הם כבר מתקשים להכיל משתמשים ברשתו, מה שמוביל לדמי העסקה המנופחים בשל דמי לוח הזמנים של העסקה הראשונה בתשלום הגבוה ביותר.

הדבר התאפשר באמצעות מודל הקצאת המשאבים הייחודי שלו, המקצה משאבי EOS המשמשים לעסקאות.

כתוצאה משתי התכונות הקריטיות הללו הפכה בלוקצ’יין ה- EOS לפלטפורמת החוזים החכמה השנייה בגודלה והמועדפת במרחב dApps..

זה גם עוזר שניתן לפתח EOS dApps באמצעות כל שפות תכנות למטרות כלליות שמתאספות ל- WebAssemble (WASM), בניגוד לאת’ריום, שעליו להשתמש בשפת תכנות קניינית, יכולת הרחבה, עסקאות חסרות תחושה ומספר גדל והולך של dApps הפכו את EOS ל הבלוקצ’יין הפעיל ביותר בכל שטח הקריפטו על פי אתר ניטור פעולות הבלוקצ’יין חסימות.

חיזוי מחיר EOS: פסק דין סופי 

לסיכום, אנו ממליצים בחום לנקוט המתנה ולראות גישה. אמנם השווקים כרגע מוגזמים יתר על המידה לחיסרון, אך אין זה אומר שהשווקים אינם יכולים לרדת נמוך יותר. מסחר בבורסות נקודתיות הוא קנייה של הנמוך ומכירת הגבוה.

זה לא אומר לסכן הכל בהזמנה אחת אלא לתזמן את השוק ולחפש כוח והתחלה של מגמת עלייה.

אחד הגורמים העיקריים כאשר בוחנים את השימוש הוא השימוש בפועל בבלוקצ’יין ובקריפטו. העובדה כי נעשה ניסיון לבנות מערכת אקולוגית התפתחותית חזקה סביב ה- EOS מעודדת למדי.

סביר להניח שתזמון השפל יביא להפסדים חמורים או גרוע מכך, תחושה כוזבת של דומיננטיות בשוק, העלולה לגרום לפיצוץ חשבונך או לנזק בלתי הפיך.

אם אתה יכול לקצר, חפש את ההיפך. היפוך התרשים עושה פלאים עבור נקודת מבט חדשה לראות מה היית עושה תחת מערכת תנאים חדשה. לדוגמא, האם הטיה שורי או דובי שלך הוסטה? אז אתה יכול לבצע את הסחר או אחרת ללכת ולחיות כדי לסחור עוד יום. אנו מקווים שחיזוי מחיר EOS זה הועיל, השאירו הערות ושאלות למטה!

השתמש תמיד בארנק חומרה להחזקה ארוכת טווח ואחסון כללי. 

ראה גם:

  • חיזוי מחיר של ספר חשבונות חשמל
  • חיזוי מחיר FunFair

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me