משחקי וידאו עברו דרך ארוכה עוד מימי פונג, לא רק מבחינה ויזואלית ומכנית, אלא גם כיצד הצלחנו ליצור עולמות וירטואליים שלמים המאפשרים לשחקנים לקבל זאת כחלק מהמציאות שלהם. רשת אנג’ין מובילה את חלוצי העידן החדש המבקשים לשנות את המרחב הזה, ויוצרת פלטפורמת משחק מבוזרת המספקת את היסודות ליצירת מערכות אקולוגיות מרחיבות באמת..

שחקנים יכולים לבלות תקופת חיים שלמה בתוך המשחק, אך לעולם לא יראו או יחקרו את העומק האמיתי של כל זה. לא רק המשחק עצמו, אלא הייחודיות המרכזית של Enjin בהשוואה לעמיתיו הוא הכלים החזקים שלו ליצירת כלכלה דיגיטלית חדשה, שנבנתה ממשחק אחד למשנהו. קישוריות הדדית של משתמשים שקונים, מוכרים, אוספים ומחליפים מוצרים ושירותים דיגיטליים הם כבר היבט חזק ורווחי בתעשיית המשחקים..

עם זאת, בעוד שבדרך כלל נכסים אלה יהיו חסרי ערך מחוץ למשחק, Enjin משתמש במטבע האנג’ין שלה (ENJ) כדי לסמן נכסים הבנויים על הבלוקצ’יין שלו, ובכך לפתח את הפוטנציאל החדש של פריטים דיגיטליים להיות בעלי ערך בעולם הפיזי. בהתחשב בהבטחותיה לחולל מהפכה בתעשיית המשחקים המרחיבה, גם באופן פיתוח ומשחקים של משחקים, תחזית מחיר Enjin Coin שלנו צופה עתיד מזהיר מאוד לקראת הפרויקט המתהווה הזה..

ניתוח מחירים היסטורי של מטבעות Enjin

נוסדה לראשונה בשנת 2009, מאוחר יותר עברה אנג’ין לקראת אימוץ טכנולוגיית הבלוקצ’יין בפלטפורמה שלה. מטבע אנז’ין נוצר לראשונה בתקן ERC-20 של Ethereum אך התפתח לתקן ERC-1155 רב-תכליתי משלו כדי להקל על עסקאות ברשת המשחקים, הפלטפורמות ויישומי האינטרנט שלה. הם קיימו הצעת מטבע ראשונית (ICO) בשנת 2017 שגייסה 18.9 מיליון דולר כדי לסייע במימון ההתפתחויות העתידיות שלה.

על פי נתונים של CoinMarketCap, ההחזר על ההשקעה הפוטנציאלי שלך, אם היית קונה אסימונים של ENJ במהלך מחיר ההשקה של ICO, היה רווח מרשים מאוד של 642.44%. מאז שהחלה להיסחר בפומבי, היא נחתמה לשפל של כל הזמנים זמן לא רב לאחר השקתה, ונסחרה ב -2.01562 דולר ב -2 בנובמבר 2017. תוך חודשיים בלבד היא עלתה במהירות לשיא כל הזמנים של 0.49340 דולר ב -7 בינואר. , 2018. המסחר של ENJ התקרר מאז.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

בהתבסס על נתונים שהורכבו על ידי Messari.io, אסימונים של ENJ שמרו על תנודתיות חזקה למדי בהשוואה למטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אם כי זה צפוי לנכס בעל שווי שוק קטן יותר כמו מטבע Enjin. בעת כתיבת שורות אלה (14 בינואר 2021), מטבעות Enjin Coin נסחרות במחיר של 0.18056 דולר, המהווה רווח של 6.97% תוך 24 שעות. לשם השוואה, מדובר בהפסד של 63.4% בהשוואה לשיאו בכל הזמנים ורווח אדיר של 1,055.96% מהשפל בכל הזמנים.

Enjin שומרת על מכסת אספקה ​​כוללת של 1,000,000,000 אסימוני ENJ כדי ליצור מודל נגד אינפלציה המעודד את המשתמשים להטביע את אסימונים לנכסי בלוקצ’יין דיגיטליים. מטבעות Enjin מוזרקות לנכס שנבנה ומופעל על ידי Enjin באמצעות ‘הטבעה’, המעניק לפריטים דיגיטליים ערך מהותי באמצעות טוקניזציה, בין אם זה פטרי או לא פטרי..

ניתן להפוך את התהליך גם באמצעות ‘התכה’, שבעצם הורסת נכס בלוקצ’יין והופכת אותו חזרה ל- ENJ, ובכך מגדיל את המחסור בפריטים מסוימים. ההיצע הנוכחי של אנז’ין מטבע הוא 823,130,411 ENJ, ושווי השווי שלה עומד על 148,620,541 דולר, ובכך הוא הופך לקריפטוגרפי 104 בגודלו..

enjincoinמטבע אנז’ין (ENJ)

דרגה: 62$ 1.37 מחיר (BTC) .000.00002700 Marketcap$ 1.27 BVolume$ 866.98 M24h שינוי 21.29% אספקה ​​כוללת 1,000.00 M ENJ

מטבעות Enjin (ENJ) תחזיות מחיר עתידיות

Enjin כבר זכתה לצמיחה בריאה וחזקה מאוד מאז צירתה למודל הבלוקצ’יין בשנת 2017. כיום יש למעלה מ -20 מיליון משתמשים, כאשר מיליון ארנקים מארחים את מטבע Enjin, 2.1 מיליארד נכסים ייחודיים שנוצרו והופעלו על ידי רשת Enjin. , בתוספת נפח שוק פעיל מאוד בשווי 8.9 מיליון ENJ.

בשילוב עם הפופולריות הגוברת של משחקי הווידאו, ניכר על ידי העלייה המסיבית בשנה שעברה בצמיחה של בסיס שחקנים, הטכנולוגיה של אנג’ין מוכנה ללכוד עוד אנשים במערכת האקולוגית שלה. לאחר מכן, תחזית מחיר מטבעות Enjin שלנו צברה סנטימנט מאוד שורי לעתיד החזוי שלה.

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
יום 1 0.197 דולר 9.11%
שבוע 1 0.189 דולר 4.67%
חודש 1 0.144 דולר -20.25%
6 חודשים 0.178 דולר -1.42%
1 שנה 0.260 דולר 44%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
2022 0.260 דולר 44%
2023 0.343 דולר 89.96%
2024 0.425 דולר 136.38%
2025 0.503 דולר 178.74%

חיזוי מחיר מטבעות באנג’ין 2021

כדאי לשקול כי מטבעות Enjin Coin נסחרים בשוק תנודתי יותר ביחס למטבעות קריפטוגרפיים אחרים בעלי שווי השוק של Top-200, לכן זהירות להיות זהירים בעת הרכישה. עם זאת, ENJ עדיין מתכוונת להשיג רווחים בריאים בשנת 2021 על בסיס מודלים אלגוריתמיים שמצאנו. כאשר שוק המשחקים מתכוון לצמוח עוד יותר, אנשים מחפשים יותר בידור מקורה, ואילו בנעילה של קוביד 19, 2021 תהיה השנה שבה אנג’ין יגמיש את שריריו.

חיזוי מחיר מטבעות באנג’ין 2023

לאנג’ין מתוכננים שני עדכוני מפת דרכים גדולים המאפשרים למפתחי משחקים להרחיב את המערכת האקולוגית הדיגיטלית שלהם עוד יותר. Enjin Multiverse הוא מכונאי יכולת פעולה הדדית המאפשר לחלוק פריטים, סטטיסטיקה ונתונים אחרים על פני משחקים שונים המריצים את הבלוקצ’יין של Enjin, גם אם פותח על ידי אולפנים שונים..

שלא כמו משחקים רגילים שבהם הפריטים נשמרים רק בתוך עצמם, מערכת ה- Multiverse של אנג’ין תשפר חוויה חזקה כבר בכך שהיא נותנת לגיימרים להביא את הכלים המועדפים עליהם – כגון כלי נשק, שריון, קלפים או ציוד – ממשחק אחד למשנהו. על ידי התחברות לשירותי השוק והארנק של Enjin, זה מגביר את השימושיות של ENJ.

חיזוי מחיר מטבעות באנג’ין 2025

אחד האתגרים הגדולים העומדים בפני יישומי בלוקצ’יין הוא קנה המידה. בהתחשב בכך שאנג’ין בנוי על את’ריום, הוא סובל מאותן בעיות צוואר בקבוק שמונעות ממנו לעבד כמויות גדולות של נתונים. זה אולי יגיע הרבה יותר מוקדם מ -2025, אבל Enjin כבר מנסה לפתור את הבעיה הזו עם Efinity, פיתרון הגודל שלהם..

מטרתו לאפשר למפתחי משחקים לבצע כמעט אינסוף עסקאות בתוך משחק בעלות נמוכה. שיפור קלות השימוש והנוחות של כלכלה במשחק יהווה יתרון לאסימני ה- ENJ המקוריים, מכיוון שמבוססי השחקנים הבסיסיים ממשיכים לשאוף לפתח ולהרחיב את כלכלות המשחק שלהם..

חיזוי מחיר מטבעות באנג'ין

האם מטבע האנג’ין הוא השקעה טובה?

אפילו אם נניח בצד את ההשפעה של מגיפת Covid-19 והנעילה, שהביא זרם גדול של צרכנים לשירותי ופלטפורמות בידור מקורה, תעשיית המשחקים מוכנה להסרה..

פלטפורמות עיקריות כמו Steam או Epic מציגות יותר ויותר משחקים בכל יום ויום, כאשר מפתחים מאמצים יותר ויותר טכנולוגיות טובעות יותר ויותר בהן אתה יכול בקלות לאבד את עצמך בסביבתם הווירטואלית. בשילוב עם דחיפה חזקה של מפתחים לעבר מונטיזציה חוזרת ונשנית של משחקים, זה מציב את Enjin במצב מיוחד במיוחד.

כפי שניכר בתחזיות החיזוי שלנו של Enjin Coin, בהחלט ראוי להמלצה חזקה אם אתם מתכננים להשקיע בה. הפלטפורמה המבוזרת של רשת Enjin מפתה מאוד את המשתמשים והמפתחים להחליף נכסים דיגיטליים בשוק רב-תכליתי, שלא ניתן היה ליהנות ממנו רק במשחק וידאו אלא בעל ערך בעולם האמיתי..

מפתחים יוכלו לבנות בקלות נכסי בלוקצ’יין ומשחקים שלמים תוך שילובם בקלות עם מנועי משחק פופולריים כמו יוניטי, ללא צורך במעט תכנות מורכב באמצעות ה- API החזק והמאובטח שלהם..

כאן, כל אחד יכול ליצור כל מגוון נכסים שונים של פטריות או לא פטריות; כגון דמויות מותאמות אישית, הטבות במשחק, פריטים שמישים כמו כלי נשק או שריון, מטבעות במשחק, יצירות אמנות דיגיטליות או מוצרי אספנות אחרים, נכסים וירטואליים כמו נדל”ן וחללי מגורים, פרסים לתחרויות מקוונות, מוצרים ממותגים, חד פעמית או הישגים אישיים עוקבים, וכל דבר אחר שיכול להיות בעל ערך.

עם Enjin, הם יכולים להיות מתוכנתים להיות בעלי אופי אינפלציוני שיגדיל ערך יחד עם בסיס המשתמשים שלך, או נכסים דפלציוניים שיהפכו נדירים יותר עם רשת שחקנים הולכת וגדלה..

עידוד זה למכניקת תשלום להרוויח לא רק ימשוך משתמשים חדשים וישמור על שמירת שחקנים טובה יותר אלא יעודד את הקיימים להחליף יותר, כגון קנייה ומכירה של פריטי משחק או פריטי אספנות ייחודיים בשוק פתוח. היתרונות יועברו לשני הכיוונים גם כלפי המפתחים, שיכולים לייצר רווחים בקלות ממשחקים שלהם עם יעילות פוטנציאלית גבוהה יותר מאשר פתרונות לא פרופורציונליים ולא פופולאריים באופן מסורתי כגון מיקרו-עסקאות..

הם יכולים להרוויח עמלות כאשר שחקנים משתמשים בשוקי המשחק שלהם שנבנו על Enjin, שם יש כבר מעל 38,000 סוחרים ומכרו יותר מ -500,000 נכסים ייחודיים בהיקף של 5.9 מיליון ENJ..

Enjin גם בנתה שירותים אחרים כדי להגביר את האינטראקציה בין יוצר המשחק לקהל שלהם. Enjin Beam הוא כלי המספק למפתחים את היכולת לבנות מוצרים או שירותים מיוחדים עבור בסיס השחקנים שלהם ואז לשתף אותם דרך המדיה החברתית או בתוך המשחק..

הם יכולים ליצור נכסים ייחודיים הניתנים לפדיון הניתנים לפדיון, כגון מוצרים במשחק, הנחות, קודי גישה מוקדמים, שוברי עונה, יצירות אמנות ועוד. בתור גיימר, זה אתגר מרגש עבורך לנסות למצוא אותם. עד כה, Enjin כבר הפיץ יותר מ- 186,300 נכסים באמצעות 1,300 קמפיינים, עם למעלה מ- 59,700 משתתפים.

כיצד לקנות מטבע של Enjin (ENJ)?

מטבע Enjin (ENJ) הוא מטבע העסקה העיקרי במשחקים, בשירותים וביישומים הפועלים בבלוקצ’יין של Enjin. אתה רשאי להשתמש באתרים כגון CoinMarketCap אוֹ CoinGecko כדי למצוא רשימה מקיפה של בורסות המאפשרות לך לקנות מטבעות של Enjin. בהיותה מטבע מטבע קטן יותר של שווי שוק, ENJ אינה נתמכת על ידי מספר רב של בורסות, אך ניתן למצוא אותן בקלות בשוק שווקים פופולרי כגון Binance, Upbit, BKEX, Bithumb, HitBTC, Bittrex, Crypto.com, KuCoin או Kyber..

מידע נוסף על מטבעות Enjin

Enjin היא פלטפורמת משחקי בלוקצ’יין מבוזרת המציעה למפתחים את הכלים והשירותים לבנות ולייצר רווחים ממשחקיהם תוך יצירת כלכלה וירטואלית לגיימרים לבצע פריטים במשחק. המטבע המקורי הוא Enjin Coin (ENJ), שם שחקנים יכולים לבצע בקלות ולהחליף פריטים בתוך משחק באמצעות שוק המופעל על ידי Enjin..

המאפיין הייחודי ביותר הוא שלמרות שפריטים רגילים בתוך משחקי וידאו אינם מחזיקים ערך בעולם הפיזי, המשחקים הבנויים באנג’ין מסומנים באמצעות ENJ. זה מאפשר לגיימרים להרוויח כסף ממשחקי וידאו.

הפלטפורמה של Enjin גם מעניקה למפתחים את היכולת ליצור אסימונים מיוחדים משלהם שניתן לזווג עם ENJ, המותאמים במיוחד למשחקים או יישומים אישיים שלהם, כיאה לקהל הליבה שלה..

כפי שכבר דנו כיצד הם פועלים ונפרסים בין המפתח לשחקן, Enjin בנתה ארנק וממשק שוק כמתווך כדי לחלץ את הערך של נכס שנוצר דיגיטלית עוד יותר..

קוֹדֶם כֹּל, ארנק אנז’ין היא אפליקציה סלולרית מאובטחת עבור iOS ו- Android המעניקה למשתמש את היכולת להחזיק מעקב אחר מספר אינסופי של ארנקים. בשל יכולתו של Enjin להעניק למפתחים את הכלים ליצירת אסימונים משלהם, אפליקציית הארנק מאפשרת לך להחליף בין מאות אסימונים נתמכים שונים המשויכים ל- ENJ..

זה גם פונקציה לאחסון נכסי אספנות שצברת במלאי שלך במשחק, כגון קלפים נדירים או פריטים. את מה שהרווחתם על ידי משחק במשחק ניתן היה לקנות, למכור או לאחסן בקלות.

יישום הארנק מתחבר באופן מקורי ל- שוק אנז’ין, אשר פועל על סייר EnjinX המתמחה שלהם המאפשר לגיימרים לגלות, לקנות ולמכור את הנכסים הייחודיים שנוצרו בפלטפורמה. עד כה 747,500 נכסים שונים כבר נמכרו בשוק, ויצרו מערכת אקולוגית תוססת בה שחקנים יכולים להתפרנס רק על ידי בילוי במשחק וידאו..

יוצרים בודדים יכולים גם ליצור חלונות ראווה משלהם באמצעות Enjin, כולל כלי תכליתי עוד יותר עבור רשתות חסימות אחרות או פלטפורמות מרכזיות לשימוש באנג’ין כדי ליצור חנות ממותגת משלהם..

סיכום

בהתחשב בכל הפתרונות הפוטנציאליים והעוצמתיים של Enjin בתוך תעשייה מתפתחת מאוד, תחזית מחיר Enjin Coin שלנו צופה עתיד מלא תקווה. עם הפופולריות הגוברת והטירוף סביב משחקי וידאו, הפרסום המוגבר הביא לתשומת לב גם כמה מבעיות הליבה עם תעשיית המשחקים וקהילת השחקנים כיום..

המדובר ביותר בבעיה הוא אולי סביב החשש של עסקאות מיקרו וטקטיקות מונטיזציה חמדניות כאלה, כגון תיבות שלל או שיטות תשלום על זכייה..

הגענו כעת לדילמה חדשה; איך נוכל ליצור סביבת משחקים וירטואלית נהדרת וסוחפת שתאפשר למפתחים לייצר רווחים מהם בצורה יעילה יותר וגם לא להעניש יתר על המידה את חשבון הבנק של השחקן? אנג’ין ביקש לפתור את הנושא העומד על הפרק ואף מעבר לכך.

הפיתרון החכם שלה נותן את היסודות לבניית מבנה מבוזר באמת עם מונטיזציה הוגנת לקהילת המשחקים. נוסף על כך, גם המפתח וגם השחקן יכולים לחתור בתוך עולם וירטואלי לנכסים שנצברו קשה עם ערך בעולם האמיתי. גם אם אתה לא גיימר, קשה לא להתרגש מאנג’ין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me