האם כדאי לקנות Decred (DCR) היום? מה זה Decred, איך זה קרה, ומה העתיד שלו? האם הוא יגדל, או שהוא, כמו כל כך הרבה אלטקוינים אחרים, יעבור למצב תרדמה? אם אתה תוהה לגבי השאלות הללו ורוצה תשובה ברורה ותמציתית, נקלעת לדף האינטרנט הנכון. בעזרת ניתוח אלגוריתמי על נתונים היסטוריים שנאספו ממקורות שונים, אנו יכולים לנחש סביר לגבי העתיד הצפוי של Decred. ללא התייחסות נוספת, הבה נתעמק תחילה במקורו של מטבע הצפנה הזה ובביצועיו ההיסטוריים באמצעות מאמר חיזוי מחיר זה..

חיזוי מחיר

הגה ועוצב על ידי ג’ייק יקום-פיאט, מנכ”ל CompanyO, הוכרז מתמודד עם אחת הבעיות העקשניות ביותר שפקדו את הביטקוין מאז הפופולריות שלו: בעיות הריכוזיות, או ליתר דיוק, של אוליגופול. כריית ביטקוין, הדורשת כמות אנרגטית אדירה, אינה בהישג ידם של משתמשים רגילים עם מחשבים רגילים, וכתוצאה מכך היא מונופלת על ידי קומץ חברות ארגוניות (כמו Blockstream) המפעילות השפעה ישירה על מפתח בלוקצ’יין שלם. קהילה.

תפנית האירועים הזו הביסה את המטרה, או ליתר דיוק בגידה בהבטחה, של מהפכת הבלוקצ’יין: ביזור. המידע נרקם מידי האפוטרופוסים המרכזיים ומופץ לרשת כולה. הביטקוין, שהתחיל כמרד נגד הבנקים המרכזיים והנהנים התאגידיים שלהם, התחיל לנסות להרוס אותו.

במטרה לבצע רפורמה בביטקוין ולהשיב את הבטחתו המקורית, השיקה יקום-פיאט, יחד עם מפתח אנונימי בשם _ingsoc, בשנת 2016 מטבע חדש בשם Decred, העומד על אשראי מבוזר; מטרתו הייתה לשפץ את כל מודל הממשל של הביטקוין, כך שאוליגופולים בהתהוות יוכלו להיטמע בתוך הניצן.

איך עובד Decred?

Decred פרסמה חוקה משלה, המפרטת בין השאר את העיקרון של “הכללת ריבוי בעלי עניין”. פירוש הדבר, בשפה פשוטה, איזון בין האינטרסים של האוליגרכים לבין אלה של הקהילה בכלל. במילים אחרות, כבדו את רצונם של הכורים (שמפעילים, בכל בלוקצ’יין, השפעה המתאימה לציוד ה- ASIC שלהם מיליוני הדולרים) ושל המשתמשים שרק קונים ומוציאים.

Decred מסתמך על מנגנון קונצנזוס שאינו שבוי גרידא (הוכחת עבודה, המעדיף כורים) או קופה (הוכחה של יתד, המבטלת כרייה לחלוטין) אלא משהו שמשלב את השניים. בדיוק כיצד מנגנון היברידי זה בנוי מסובך מכדי להסביר אותו במאמר היכרות כמו זה. עם זאת, זה מספיק גאוני כדי להבטיח שאף קבוצת אינטרסים לא תוכל לעקוף אחרים בקבלת החלטות.

מנגנון ייחודי זה מנוהל בפלטפורמה ציבורית בשם Politeia, שהושקה בשנת 2018. Politeia מאפשרת לכל אחד להגיש הצעות בנוגע לפיתוח העתידי של Decred. ברגע שההצעה מוגשת, נבדקת לספאם ונבדקת על ידי מנהלים, היא מוגשת להצבעה. ניתן לערוך את ההצעה לאחר משוב המשתמשים, וברגע שהקהילה תצביע לה, העבודה יכולה להתחיל. מכיוון ש- Politeia היא פלטפורמת קוד פתוח, ניתן לאמץ כל רשת קריפטו שרוצה להרחיב את קלט המשתמש בממשל שלהם..

Decred נובע אפוא מאכזבות עמוקות של הביטקוין ומענה לצורך אמיתי. היא מבקשת להזרים סוג של קונצנזוס דמוקרטי במרחב הציבורי שקומץ האוליגרכים איים לצרוך. זו נותרה שאלה פתוחה האם היא יכולה לעמוד על סדר יומה השאפתני. האם האדריכלות של פוליטיה, מתוחכמת ככל שהיא, יציבה וחזקה מספיק כדי לאזן בין האינטרסים של קבוצותיה השונות? האם היא תשמור על יציבותה ברגע שתתחיל לגייס אימוץ מיינסטרים?

האם היא תוכל להכיל שחקנים זדוניים? אלה שאלות עמוקות ורב שנתיות שהפילוסופים הפוליטיים, החל מאריסטו, התלבטו במשך אלפיים שנה. לא ניתן לצפות מ- Decred שיפתור אותם בשבץ מוחי. עם זאת, אנו יכולים להריע לו בכנות על כך שהעזנו לגדל אותם לראשונה בחלל הקריפטו.

הוכרז ניתוח מחירים היסטורי

לאחר ה- ICO שלו בפברואר 2016, Decred התגייס מתחת ל -1 $ ל -2.39 $. לאחר מכן הוא נמוג בטווח של 70-80 סנט לפני ריצת השוורים הקריפטו של 2017 ו- 2018, אז היא הגדילה את הגבהים חסרי התקדים של 110 $ ל -120 $. לאחר מכן הוא התרסק לטווח בר-קיימא יותר של 20-30 דולר, אך מאז עלה לגיל 50. בסך הכל, מסלול המחירים (עלייה ראשונית, זחילה דועכת, הפעלת שוורים שופעת, התרסקות ותחייה מאוחרת) נצפה במטבעות רבים אחרים שהושקו בחמש השנים האחרונות.

מחיר נוכחי, שווי שוק, & פרטי אספקה

Decred עולה ב 15.47% בעת כתיבת שורות אלה, עם מחיר של 58.58 $ לאסימון. לאלטקוין יש שווי שוק של 752.75 מיליון דולר, היצע כולל של 21.00 מיליון DCR.

גוזרהוכרז (DCR)

דרגה: 49$ 150.42 מחיר (BTC) .000.00298000 Marketcap$ 1.91 BVolume$ 36.34 M24h שינוי 0.7% סך ההיצע 21.00 M DCR

הוכרז תחזיות תחזית מחיר עתידיות

חיזוי מחירים מסתמך על שימוש קפדני בטכניקות אלגוריתמיות לניתוח נתונים היסטוריים והקרנת נתונים אלה בטווח הקצר והטווח הארוך. לאחרונה אנליסטים משתמשים בכלי למידה עמוקה או למידת מכונה כדי לזהות את המגמות שהטכניקות המסורתיות עשויות לפספס. בכל מקרה, בינה מלאכותית הייתה כלי פופולרי יותר ויותר לניתוח גושי נתונים גדולים, כולל נתונים היסטוריים של מטבעות קריפטוגרפיים.

תחזית לטווח קצר

AfterPriceChange
יום 1 59.1 1.35%
שבוע 1 62.3 6.84%
חודש 1 77.5 32.9%
1 שנה 109.9 88.5%

תחזית לטווח ארוך

AfterPriceChange
1 שנה 109.9 88.5%
2 שנים 105.7 81.3%
3 שנים 125.2 114%
5 שנים 150.6 158%

* חיזוי מחיר זה מבוסס על הנתונים שנאספו ממקורות שונים המיועדים אך ורק למטרות חינוכיות ואינם נלקחים כייעוץ השקעות. על המשתמשים לבצע את המחקר שלהם לפני שהם משקיעים.

חיזוי מחיר פוחת 2021

ל- Decred פוטנציאל צמיחה אדיר. עם יסודות קוליים וקהילת מפתחים נלהבת, Decred עשויה לשדרג את עצמה ללא הרף ולעמוד באבני דרך אחרי אבני דרך במטרה להשיג את תקן הזהב של המטבע הקריפטוגרפי.

על פי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר אסימון 1 Decred (DCR) עשוי להיות סביב $ 59.1 בשנת 2021.

הוכרז חיזוי מחירים 2022

בעוד שביטקוין ואת’רום עדיין צפויים להישאר המלכים הכפולים הבלתי מעורערים של מרחב הקריפטו, דקרד בוודאי תצבור תאוצה עם פילוסופיית הממשל הכוללת שלה והחידושים הטכנולוגיים המתוחכמים שלה.

לפי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר אסימון 1 Decred (DCR) עשוי להיות בסביבות 109.9 $ בשנת 2022.

הוכרז חיזוי מחיר 2025

השנה תהיה נקודת מפנה לא רק עבור Decred אלא עבור מטבעות קריפטוגרפיים כולה. שכן זו השנה בה צפוי הבלוקצ’יין להשתלב בחברה, עם כל משקיעי אמא ופופ עם תיק ההצפנה שלו. השנה יוחלט גם אילו מטבעות ישרדו ואילו יפרצו. Decred עשוי לא רק לשרוד אלא גם לשגשג.

לפי התחזית והניתוח האלגוריתמי, מחיר אסימון 1 Decred (DCR) עשוי להיות בסביבות 133.7 $ בשנת 2025.

נקבע השקעה טובה?

השאלה היא שאלה טכנית על מחיר עתידי ושאלה פילוסופית שנכנסת לב ליבה של משמעות השליטה הדמוקרטית. דקרד גאה במבנה הממשל המתוחכם שלה שמטרתו לכלול בעלי עניין מכל פינה. אך קל יותר לשמור על דמוקרטיה במדינת עיר מאשר באימפריה בין-לאומית, ודקרד, עד כה, היא מדינת עיר, קטנה, הומוגנית וקשורה בקשרי קהילה..

האם היא תוכל לשמור על ארכיטקטורת הממשל שלה ברגע שהיא תתחיל למשוך מאות אלפי משתמשים מיינסטרים המבקשים להשמיע את קולם? האם זה יצליח לתת לכל אחד את שלו? כיצד יאוזנו אינטרסים מנוגדים? אין תשובה לשאלה זו. זו חידה רב שנתית, ורק הזמן יגיד איך הכל יתברר.

 כיצד לרכוש Decred

Decred זמין בבורסות מיינסטרים כגון Binance או Bittrex. על מנת לקנות Decred, תחילה עליך לפתוח חשבון ולאבטח את החשבון באמצעות אימות דו-גורמי. ניתן לקנות Decred עם Bitcoin או Ethereum בבורסות אלה. אם ברצונך להשתמש במטבע פיאט, זה יכול להיות רעיון טוב יותר ללכת ל- Coinbase כדי להחליף תחילה ביטקוין עבור פיאט ולהשתמש בביטקוין הזה כדי לקנות מטבע בינאנס..

נאמר ש- DCR, שנבנה על בסיס קוד ביטקוין, אינו אסימון ERC-20, שנבנה על Ethereum. לפיכך לא ניתן לאחסן את Decred בשום ארנק תואם ל- ERC-20. ניתן להוריד ארנקים תואמים ל- DCR מאתר Decred.

מידע נוסף על Decred

הקבוצה

Decred מסתמך על מודל צמיחה חדשני שבו התורמים מתוגמלים עבור עבודתם. מתגאה במספר קבלנים שתרמו לפרויקט. ג’ייק יקום-פיאט הוא המוביל של הפרויקט, ואילו ג’ונתן זפטיני מוביל פעולות בינלאומיות.

סיכום 

Decred הוא תגובה למספר פגמים קשים שפקדו מטבעות קריפטוגרפיים כמו bitcoin מאז הופעתם. פגמים אלה – אלה של ריכוזיות, שליטה אוליגרכית, של ממשל חסר אחריות – מאיימים לערער את עצם המטרה של ממשל מבוזר שבגינו ממציאים בלוקצ’יין. על מנת להתמודד עם תחלואים אלה, Decred מבקש להכניס מידה של שליטה דמוקרטית למערכת. נותר לראות אם פרויקט זה יצליח.

אין ספק בקליבר הטכנולוגי של צוות Decred, ולא בקוהרנטיות הפנימית ובשאיפה האינטלקטואלית שבאג’נדה ארוכת הטווח שלו. אך מכיוון שטבע האדם הוא מה שהוא, מחיר הדמוקרטיה עשוי להיות תלול מכדי לשאת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me