אם אי פעם גולשת בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים ואולי חושבת לשקוע את השיניים למשהו חדש, אולי שמעת על הדבר הקטן הזה שנקרא Cardano. אתה בטח חושב איך לקנות את Cardano, בהתחשב בכמה שאנשים דיברו על זה לאחרונה.

כבר מטבע הקריפטוגרפיה השישית בגודלה, Cardano ואסימוני ה- ADA המקומיים שלה זכו לתשומת לב עצומה. זה אולי לא מפתיע, בהתחשב בהבטחות ובשאיפות הגדולות שלו. Cardano מציעה בלוקצ’יין ציבורי מבוזר המסוגל להריץ תהליכים ותשתית בקנה מידה גדול.

יתר על כן, ניתן להתאים את הבלוקצ’יין של Cardano בקלות באותה מידה על ידי טכנולוגים ותחביבים שרוצים אבטחה, ביזור, מהירות וקנה מידה. לכן, קרא עוד בכדי לדעת יותר כיצד לקנות Cardano, מהיר וקל.

כיצד לקנות לוגו Cardano Blockchain Cryptocurrency ADA

מדריך מהיר: כיצד לקנות קרדנו

1. צור חשבון ב- Binance.

2. השלם הגדרת חשבון, אימות והגדר אימות דו-גורמי (2FA).

3. הפקידו מטבע פיאט או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים בארנק הבינאנס שלכם.

4. אם אתה מפקיד עם fiat, לחץ על הכרטיסייה ‘קנה קריפטו’, בחר את מטבע הפיאט שבחרת וראה אפשרויות הפקדה זמינות לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים.

5. אם אתה מפקיד באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים, עבור לכרטיסייה ‘סחר’ ובחר ‘המר’.

6. כעת המירו מהקריפטוגרפיה שברשותכם (כולל אלה שנרכשו עם פיאט) לקרדנו (ADA).

7. לחלופין, לחץ על ‘סחר’ ואז על ‘קלאסי’ עבור מערך מסחר מקיף יותר, שבו תוכל לראות את המחירים, זוגות המסחר ולקבוע פרטי שוק משלך.

לך לביננס

היכן ניתן לרכוש Cardano ADA – 5 הבורסות המובילות

אף על פי ש- Cryptano הוא שווי שוק מעולה, Cardano חדשה יחסית לשוק, וככזו עדיין אין לה חשיפה של כמה מעמיתיה, כמו Ethereum. כתוצאה מכך, הרישומים שלה חסרים בכמה בורסות מובילות, כגון Coinbase, אך הן זמינות בשווקים גדולים אחרים כגון Binance, Kraken, Huobi, ובמקומות אחרים..

רשמנו כאן 5 חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מובילים המפרטים את ADA שיעזרו לך, יחד עם המדריך שלנו לרכישת Cardano. אתה תמיד יכול להשתמש באתרים כמו CoinMarketCap אוֹ CoinGecko כדי למצוא רשימה מקיפה יותר של כל הבורסות התומכות ב- ADA של Cardano או בכל אסימון אחר של קריפטו.

NameDeposit Method קנה
בינאנס

חילופי פיננסים

 • העברה בנקאית (ACH)
 • העברה בנקאית
 • מטבע מוצפן
 • כרטיס חיוב
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

קראקן

 • קריפטו
 • כרטיס אשראי
 • העברה בנקאית
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

הואובי

 • כרטיס אשראי
 • פייפאל
 • TransferWise
 • קריפטו
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

KuCoin

 • קריפטו
 • כרטיס אשראי
 • כרטיס חיוב
 • Paypal
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

OKEX

 • קריפטו
 • כרטיס אשראי
 • העברה בנקאית
 • כרטיס חיוב
דֵרוּג: 5

עבור לקנייה

מדריך שלב אחר שלב כיצד לקנות קרדנו

ישנן דרכים רבות כיצד לרכוש את Cardano ואת מטבעות הקריפטו ADA שלה. שיטות שלב אחר שלב אלה תלויות לחלוטין בבורסה שאתה בוחר, באילו שיטות הפקדה אתה משתמש וכן הלאה. לעת עתה, ניקח את בינאנס כדוגמה ונעביר אותך שלב אחר שלב כיצד לקנות שם את ה- ADA של Cardano..

שלב 1: צור חשבון ב- Binance

כמובן, זה יהיה הצעד הראשון לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים כלשהם, ב- Binance או במקום אחר. זה מתחיל בפשטות בהקמת חשבון בבורסת Binance. ודא שאתה מחובר לכתובת האתר הנכונה עבור Binance, שכן ישנן פלטפורמות זדוניות רבות המנסות לחקות אתרים לגיטימיים.

לדוגמה, אם בכתובת האתר יש שגיאת איות, כגון “binnance.com”, אתה יודע שאתר זה אינו אמיתי. תוכלו להשתמש בקלות בקישורים שסיפקנו לעיל. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ה’הרשמה ‘הצהוב בפינה השמאלית העליונה ולאחר מכן פעל לפי ההוראות שעל גבי המסך באמצעות הדוא”ל או מספר הטלפון הנייד שלך. זה קל למדי, והקפד להשתמש בסיסמה חזקה.

אתה יכול להירשם ולפתוח חשבון ב- Binance באתר האינטרנט שלהם כאן או באמצעות היישום הנייד שלהם הזמין עבור iOS או Android. בשונה מהקמת חשבון בנק המחייב קודם כל להפקיד סכום כסף קטן, Binance או כל חילופי מטבעות קריפטיים אחרים חופשיים להקים חשבון..

כיצד לקנות Cardano Binance הגדר הרשמה חשבון Crypto

שלב 2: השלם את הגדרת החשבון ב- Binance

על מנת להבטיח אבטחה מקסימאלית, Binance ידרוש ממך לאמת את זהותך פשוט על ידי שליחת קישור אימות לכתובת הדוא”ל שלך. פעולה זו אמורה להשלים את ההתקנה הראשית של חשבונך. אנו ממליצים לך לעבור להגדרות חשבונך, להפעיל אימות דו-גורמי ולהפעיל את ההגדרה הזו.

ניתן להשתמש באפליקציות סלולריות כגון שירות המאמת של גוגל כדי להגדיר במהירות אימות דו-גורמי (2FA). למרות שזה צעד אופציונלי, זה חיוני בהגנה על חשבונך ובנעילתו כדי להבטיח שקשה יותר לשחקנים זדוניים לפרוץ ולגנוב את כספיך. תידרש להשתמש ב- 2FA לפעולות כגון כניסה לחשבון Binance שלך, קנייה, מכירה או משיכת כספים.

זה מוודא שרק אתה יכול לאשר שפעולות אלה יתקיימו. לחלופין, תוכל גם לאמת את חשבונך על ידי שליחת פרטים אישיים, כגון תעודת הזהות האישית שלך או רישיון הנהיגה, אל Binance. זהו שלב אופציונלי והוא נדרש רק אם אתה מתכנן לקבל יותר גישה לשירותים אחרים בבורסת Binance או אם אתה מתכנן לסחור בכמויות רבות מעבר למגבלת ברירת המחדל..

שלב 3: הפקד כספים לחשבון Binance שלך

זה קל באותה מידה כמו ניסיון להפקיד כסף לחשבון הבנק הרגיל שלך. Binance מציעה מגוון רחב של אפשרויות הפקדה, החל מהעברות בנקאיות, באמצעות כרטיס האשראי או החיוב שלך, PayPal, Western Union, או פשוט הפקדת מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. אנו נסתכל על כמה דוגמאות להלן.

שלב 4: הפקדת מטבע פיאט לביננס

נכון למועד כתיבת שורות אלה, Binance אינה תומכת בקנייה ישירה של אסימונים מטבעות קריפטו ADA של Cardano באמצעות מטבעות פיאט. אז מה המשמעות היא שתצטרך לקנות קודם כל מטבע קריפטוגרפי אחר באמצעות האפשרויות התואמות לפיאט. לאחר מכן תוכל לסחור או להחליף מטבעות קריפטוגרפיים שזה עתה נקנו בקרדנו.

ראשית, לאחר שכבר נכנסת לחשבון Binance שלך, העבר את סמן העכבר מעל הכרטיסייה ‘קנה קריפטו’ בפינה השמאלית העליונה. תחת האפשרות שאומרת ‘שלם עם’, תוכל לעבור בין מטבעות הפיאט השונים הנתמכים לשימוש ב- Binance. זה חשוב מכיוון שסוג המטבע שתבחר יקבע אילו אפשרויות קיימות להפקדה. אתה יכול לעשות זאת גם מדף ‘ארנק’ שלך ב Binance.

לדוגמה, אם תבחר להפקיד דולרים אמריקאים (דולר ארה”ב), תינתן לך אפשרויות כגון העברה בנקאית באמצעות SWIFT. לחלופין, תוכל להשתמש בכרטיס אשראי או חיוב תואם VISA או Mastercard שלך. יש מספר עצום של אפשרויות אחרות. Binance מאפשר גם מסחר בין עמיתים לעמיתים בקריפטוגרפים. פירוש הדבר שתסחר ישירות עם אנשים אחרים ברשת Binance.

האפשרויות האמורות לעיל יאפשרו לך להשתמש במטבעות פיאט כדי לקנות ישירות מספר נבחר של אסימונים מטבעות קריפטו. זה כולל אסימונים ידועים כמו ביטקוין, את’ריום, מטבע בינאנס או מטבעות מטבעיים כמו Tether. אם הכוונות שלך הן להחליף באופן מיידי את כל האסימונים האלה ב- ADA של Cardano, זה בטוח יותר להשתמש בתא מטבע שאינו נדיף כגון Tether (USDT).

הפקדת חליפין בחשבון Binance Fiat קנה מטבעות מטבעות

שלב 5: הפקדת מטבעות קריפטוגרפיים לבינאנס

במקום להשתמש במטבעות פיאט, אולי במקום זאת תרצה לקנות אסימונים ADA של Cardano באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים אחרים. מכיוון ש- Binance אינה מאפשרת רכישה ישירה של ADA עם פיאט, זהו פתרון פחות מורכב. לאחר שנכנסת לחשבון Binance שלך, גלול לכרטיסייה ‘ארנק’ בפינה השמאלית העליונה ולחץ על ‘סקירה כללית’. זה יראה לך את המראה הכללי בארנק שלך.

בחלק העליון תוכלו להבחין בכרטיסייה צהובה שאומרת ‘הפקדה’. לחץ על זה, והוא יבקש ממך לבחור איזה מטבע קריפטו תרצה להפקיד בארנק שלך. אתה יכול גם להפקיד באמצעות אפשרויות תואמות Fiat גם כאן. יש לציין כמה דברים כאן בעת ​​ההפקדה; סוג המטבע הקריפטוגרפי, הכתובת ותגיות נוספות. בואו נגיד שאנחנו לוקחים ביטקוין לדוגמא.

אם תרצה להפקיד ביטקוין בארנק Binance שלך, תידרש לבחור ‘ביטקוין’ תחת אפשרויות המטבעות. אנא בדוק זאת שוב. כדי לקבל הפקדת ביטקוין בחשבון Binance שלך, יהיה עליך למשוך ביטקוין מארנק אחר במקום אחר. אם, למשל, תמשוך את אתריום ותפקיד אותו בכתובת ביטקוין, יתכן כי את’ריום יאבד ולא ניתן יהיה לאחזר אותו..

לאחר מכן תצטרך לקבל את הכתובת הנכונה. אתה יכול להעתיק ולהדביק את כתובת ההפקדה ב Binance בקלות לתהליך המשיכה שלך במקום אחר. כתובות מטבעות מטבעות הן תמיד ארוכות ומורכבות משילוב של אותיות, מספרים וסמלים. בדוק פעמיים לאחר שהעתקת את הכתובת, שכן תו חסר יחיד עלול להסתכן באיבוד ההעברה שלך.

אתה יכול לומר שכדי לחסוך בזמן, בחר לבדוק רק את 5 התווים הראשונים והאחרונים. לחלופין, כדי להקל על הדברים, תוכלו להשתמש בקוד QR. לדוגמה, אם אתה מנסה להפקיד ביטקוין באמצעות אפליקציית ארנק סלולרי בטלפון שלך, פשוט בחר למשוך באמצעות קוד QR ולסרוק את זה שאתה רואה ב- Binance. אתה יכול גם לבחור איזו רשת אתה עשוי להעביר כדי לקרות, והיא תשתנה מבחינת סכום העמלות שאתה צריך לשלם בהתאם לעומס ברשתות אלה..

יש גם מידע אחר שאתה צריך כדי לקבל נכון. תלוי באסימון הקריפטו, ייתכן שתזדקק לתגים נוספים, כגון ‘תזכורת’ או תעודת זהות. בכל פעם שאתה מנסה למשוך את הקריפטו ההוא מארנק אחר, הוא יבקש ממך, בדיוק כמו גם מביננס, את תהליך ההפקדה שלו. כך גם; פשוט העתק מעל המידע המתאים ובדוק שוב. כעת, המתן עד לאישור העסקה.

סקירה כללית על ארנק מטבעות מטבע החליפין של Binance הפקדת סקירה כללית על ארנק מטבעות Binance Exchange

שלב 6: קניית Cardano באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים

נכון, אז עכשיו כבר היו לך כמה מטבעות קריפטוגרפיים בחשבון Binance שלך ​​ומתכננים לקנות קצת ADA. התהליך כאן הוא פשוט מספיק, וישנן מספר אפשרויות שתוכלו לעשות זאת. חזור לדף הבית של Binance לאחר הכניסה, ועבר מעל הכרטיסייה ‘סחר’ בפינה השמאלית העליונה. אתה יכול לראות חמש אפשרויות שונות; המרה, קלאסי, מתקדם, שוליים ו- P2P.

הקלה ביותר היא ‘להמיר’ מקריפטו אחד למשנהו באמצעות שירות ללא מרשם (OTC). זו הדרך הפשוטה ביותר להמיר, או להחליף אסימונים ב- Binance, אם כי היא זמינה רק למספר נבחר של זוגות מטבעות קריפטוגרפיים. אינך צריך לדאוג לעמלות מסחר או התאמה לספרי ההזמנות. עם זאת, גם אין לך שום שליטה, שכן התהליך כולו מתבצע באופן אוטומטי.

לחלופין, ‘קלאסי’ ייקח אתכם לשוק מסורתי יותר, בו תוכלו לראות גרפים, ספר הזמנות פעיל ורשימת אפשרויות שתוכלו לבחור ולהגדיר. אם צמד המטבעות שלך אינו זמין באמצעות אפשרות ‘המרה’ של OTC, או אם תרצה יותר שליטה, כגון קביעת מחיר הקנייה המועדף עליך ביחס לשוק, אז השימוש בשוק המסחר ‘קלאסי’ הוא ההימור הטוב ביותר שלך..

הארנקים הטובים ביותר להחזקת Cardano ADA

נכון, עד עכשיו, היית מבין איך לקנות את קרדנו. אתה בטח מחפש דרכים לאחסן אותם בצורה בטוחה יותר במקום לשמור אותם בארנק החליפין שלך. Cardano מפרט רשמית שני ארנקים מומלצים באתר שלה, ארנקי הדדלוס ויורוי.

Daedelus הוא ארנק Cardano בצומת מלא לשולחן העבודה. זה ייחודי בכך שהוא מוריד עותק מלא של בלוקצ’יין Cardano ובכך יכול לאמת כל עסקה, מה שמשפר עוד יותר את האבטחה. לחלופין, תוכלו להשתמש בארנק יורוי למחשוב קל יותר ולהתקנה קלה. בניגוד לדדלוס, ניתן להתקין את יורוי במהירות כתוסף לדפדפן, או להוריד אותו כאפליקציה ב- iOS או Android..

השימוש ביישום ארנק הוצג כדרך בטוחה בהרבה לשמור על אבטחת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך במקום לשמור אותם באופן מקוון בבורסה שלך. האפליקציות הרשמיות של Cardano, Daedalus ו- Yoroi, אינן הארנקים החיצוניים היחידים התומכים באחסון מאובטח של ADA, אולם מכיוון שניתן להשתמש גם בפתרונות מספקי ארנקים ידועים כמו Exodus או Ledger..

NameTypeGet
טרזור ​​אחד

טרזור ​​אחד

 • חוּמרָה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ספר חשבונות ננו ס

 • חוּמרָה
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק יציאת מצרים

 • נייד
דֵרוּג: 5

קבל ארנק

ארנק אטומי

 • לקוח שולחן עבודה
דֵרוּג: 4

קבל ארנק

דדלוס

 • לקוח שולחן עבודה
דֵרוּג: 4

קבל ארנק

מידע נוסף אודות Cardano

מה זה ADA?

ADA הוא אסימון הקריפטו המקורי של בלוקצ’יין Cardano. ADA יכול לשמש כמאגר ערך, להימצא ברשת הרחבה של בריכות ההימורים של קרדנו כדי לזכות בפרסים על אבטחת הרשת ולהפעלתה, או על השתתפות בממשל ה”מאוחד “הקהילתי של הרשת. ADA נקראת על שם המתמטיקאית מהמאה ה -19 עדה לובלייס, שזכתה גם כמתכנתת המחשבים הראשונה בעולם.

בזמן כתיבת שורות אלה (4 בפברואר 2021), מחיר ADA הוא 0.429130 דולר. בשל האימוץ ההולך וגדל של קרדאנו, מדובר בקריפטוגרפי השישי בגודלו, עם שווי שוק של 13,351,291,465 דולר. זה עודד את תיאבון המשקיעים המוסדיים לטוקני ADA של Cardano, שהוכחו על ידי השקת גווני אפור של אמון חדש עבור ADA, בין שאר האלטקוינים.

ל- ADA של קרדאנו יש היצע כולל של 45 מיליארד ADA (45,000,000,000), כאשר כ- 31 מיליארד ADA נמצאים כרגע במחזור, והיתר 14 מיליארד ADA משמשים לתמריצים ברשת. בשל פרוטוקול הקונצנזוס של Ouroboros, משתתפי הרשת מתמריצים מאוד לתרומות בריאות להפעלת Cardano. תוכנן שכמות התמריצים של ADA שתופץ תגדל עוד יותר ככל שגדל השימוש ברשת.

לוגו Cardano ADA כחול רשמי מתכנת מחשבים עדה לובלייס

מה זה Cardano?

Cardano היא רשת בלוקצ’יין מבוזרת, קוד פתוח וציבורי, שמטרתה לסייע בפיתוח יישומים מבוזרים (dApps) באמצעות ספר חשבונות רב נכסים ועם פונקציונליות של חוזה חכם הניתן לאימות. Cardano, שנוסדה בשנת 2015, מופעלת על ידי ‘מומחה’אורובורוס‘בלוקצ’יין Proof-of-Stake (PoS) שאימץ כמה תכונות של Proof-of-Work (PoW). הוא בנוי על גרסה שונה של מודל UTXO (פלט עסקאות שלא הוצא) המשמש את ביטקוין, המכונה ‘EUTXO’.

קרדאנו נטען גם שהוא הבלוקצ’יין הראשון שנבדק בעולם. במקום לקבל ספר נייר לבן, הטכנולוגיה של Cardano נתמכה על ידי מחקר מדעי ואקדמי נרחב מאוניברסיטאות ברחבי העולם. ככזה, הבלוקצ’יין של Cardano נבנה כדי להשיג מדרגיות, יכולת פעולה הדדית, מהירות, אבטחה וקיימות הדרושים כדי כוח יישומים בעולם האמיתי בקנה מידה ארגוני ותעשייתי.

Cardano נחשבת לבלוקצ’יין דור שלישי, שדרוג על פני רשתות חסימות מבוזרות של הדור הראשון כמו ביטקוין, וחסימות מסוג מסוג חוזה חכם מהדור השני כמו Ethereum. למעשה, פירוש הדבר שטכנולוגיית הבלוקצ’יין של Cardano היא מדרגית ביותר, עם מהירות עסקה ועיבוד מהירה, תוך שהיא חסכונית יותר באנרגיה ובעלת קיימא סביבתית..

Cardano ADA Blockchain Network Statistics

האם Cardano היא השקעה טובה?

אנו רואים כי הבלוקצ’יין של Cardano הוא מאוד מודולרי ורב-תכליתי, ובכך ניתן להתאים אותו למגוון רחב של יישומים שונים. המהירות, המדרגיות והאבטחה שלו מאפשרים לה להפעיל בקלות פתרונות ארגוניים גדולים. זה יכול ליצור אפליקציות מבוזרות חזקות (dApps) בעוד שגם (בקרוב, עם עדכון ה- Goguen הקרוב המיועד למארס 2021), יוכל לשלב שורה של פונקציונליות של חוזים חכמים במערכת האקולוגית הרחבה שלה..

זה כבר יכול לנהל 1,000 עסקאות לשנייה (TPS) בזמן חסום של 20 שניות בלבד. אך עם עדכונים עתידיים, הדבר עשוי להתגבר בצורה סטרטוספרית כדי לתמוך ביכולת לעבד 1,000,000 TPS מבלי לוותר על ביזור או אבטחת רשת. יתר על כן, זה מאוד חסכוני באנרגיה, מה שהופך אותו לאירופי יותר לאימוץ בקנה מידה גדול, מה שמסייע לעולם להיות בר קיימא יותר וגם מסייע למפעלים לצמצם את טביעת הרגל הפחמנית שלהם..

למרות שעדיין פרויקט מתחיל יחסית, אנו יכולים לומר כי Cardano היא הצעה טובה מאוד להשקעה. בסך הכל, Cardano מייצרת רשת בלוקצ’יין מסוגלת להפליא הן עבור משתמשים רגילים והן עבור ארגונים גדולים. אנו יכולים לקוות שככל שמוסדות נוספים מתחילים לקבל את רעיון הבלוקצ’יין והביזור, Cardano יהפוך לשחקן מפתח במרחב זה..

יעדים ברשת Cardano ADA Blockchain

סיכום

כאשר אנו מסכמים אותנו כיצד לקנות מדריך Cardano, אנו מקווים שלא למדת כיצד לרכוש Cardano אלא גם כיצד לאחסן אותו בבטחה ולהבין טוב יותר את הפרויקט של Cardano בכללותו. זו תקופה מרגשת להפליא להיות בחיים, לאחר שראינו את העולם סוף סוף מקפיד על פרויקטים של בלוקצ’יין ומקבל את ערכי הביזור, יחד עם מספר עצום של יתרונות שוויוניים לכל..

Cardano היא אחת מחסימות הרושמים המשפיעות ביותר עד כה, שהייתה לה השפעות מעריכות על אסימוני הקריפטו שלה. לעולם לא נוכל לרכז את העולם באמת אם רוב המוסדות השולטים והשולטים בעולם לא מקבלים לחלוטין את רעיון הביזור והבאתו להמונים. עם פרויקטים כמו Cardano בעלייה, לקחנו קפיצה ענקית אחת בעיצומה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me