המסחר בקריפטו הוא הבאז החדש. לאחר שראו כיצד ביטקוין לא שווה דבר ליותר מ -27,000 דולר, אנשים רבים מחפשים את מטבע הצפנה הבא לרכישה כדי להרוויח מבלי לעשות הרבה. הם אומרים שכל שעליך לעשות הוא לבחור את האסימון הנכון, לקנות קצת מטבע קריפטוגרפי, להחזיק בו כמה שנים ולזכות במיליונים.

אנשים רבים מסתכלים על את’ריום כדבר הגדול הבא ותוהים “מה יהיה שווה את’ריום בשנת 2025 ?, או” מה יכול שווה את’ריום בעוד 10 שנים? ” אז בואו נסתכל על חיזוי מחיר אתריום 2025.

כמובן, אף אחד יכול לעשות תחזית מדויקת של אתריום. אחרי הכל, אף אחד בשנת 2009 לא יכול היה לחזות כי הביטקוין יהיה שווה כ -10,000 דולר כעבור 10 שנים. אז אלא אם כן אתה הבעלים של מאוד בהתאמה אישית של DeLorean, מפנה זמן או שיש שליטה מלאה ברצף זמן-זמן, אין שום דרך לדעת בוודאות כמה גבוה אתריום. יש כלכלנים שמסרבים לתת תחזיות מחיר מכיוון שהם חוששים שתחזיות אלה יחזרו לרדוף אותם. אבל כמה מומחים הם מדברים ואנחנו יכולים להסתכל על מה שהם אומרים.

מה כל כך טוב באת’ריום?

חיזוי מחיר אתריום 2025

את’ריום הוא יותר מאלטקוין פשוט. הוא מספק מכונה וירטואלית מלאה ומבוזרת המפעילה מערכת הפעלה. פלטפורמת Ethereum, מאז השקתה בשנת 2015, הציגה חוזים חכמים לעולם הקריפטו. חוזים חכמים אלה מאפשרים לבצע ואימות עסקאות ללא צורך לערב צדדים שלישיים. באמצעות חוזים חכמים חברות ומשתמשים פרטיים יכולים לתכנת ולתזמן תשלומים מאובטחים ויעילים.

הרבה חברות חדשות מסתמכות על חוזים חכמים והן הסיבה העיקרית שהאתר הוא כיום המטבע הקריפטוגרפי מספר 2 בעולם וערכו לא צפוי לסבול מירידות משמעותיות בעתיד הקרוב..

כמה גבוה יעלה את’ריום?

כאמור לעיל, לאף אחד אין באמת את התשובה לשאלה זו. בעבר היו שינויים במחירים גדולים מאוד. אתר היה שווה בסביבות 8 דולר בינואר 2017 והגיע לשיא כל הזמנים של כ -1,450 דולר רק שנה לאחר מכן. אחרי ינואר 2018 חלו עליות וירידות נוספות. המחיר הגבוה ביותר בשנת 2019 היה ביוני 2019 (בסביבות 310 דולר) ובזמן כתיבת שווי זה מוערך ETH בקצת פחות מ- 200 דולר..

כמה גבוה יעלה את'ריום

אז מחירו של אתר השתנה בפראות, וחוות דעת המומחים משתנה באופן פרוע באותה מידה. לדוגמא, ביל גייטס הצהיר שבסופו של דבר ביטקוין לא יהיה שווה כלום ואחרים אמרו אותו דבר בכל המטבעות הקריפטוגרפיים. מצד שני, בריאן שוסטר מ- Ark Capital LLC אומר שמחירו של אתר יעלה עד 100,000 דולר ואף יחליף את הזהב כחנות ערך..

אם נתעלם מהתחזיות הקיצוניות ביותר – הן נמוכות והן גבוהות – רוב המומחים מאמינים כי בסופו של דבר שווי Ether יעמוד על כ -3,000 עד 5,000 דולר, כלומר עליית ערכו של כ -2,500% מהמחיר הנוכחי..

כמובן, אף אחת מהנתונים הללו אינה חיזוי מחיר אתריום לשנת 2025 באופן ספציפי. יש האומרים כי מחירו של אתר יגיע לשיאו לפני 2025 ואחרים מציבים את השיא מאוחר יותר.

האם Ethereum הוא השקעה טובה לטווח ארוך?

מלבד תחזיות המחיר השונות מאוד, רוב המומחים מסכימים כי אתר יראה את מחירו מטפס בהדרגה. עליית הערך נובעת מכוחו הגדול ביותר של את’ריום: פלטפורמת החוזים החכמה שלה.

תקן ה- ERC-20 של Ethereum אפשר ליצור חוזים חכמים ואסימונים רבים אחרים בבלוקצ’יין שלו. נכון לכתיבת מאמר זה, ישנם מעל 200,000 אסימונים בבלוקצ’יין את’ריום. ויש גם כמה dApps נהדרים (יישומים מבוזרים). 

הוא אתריום השקעה טובה לטווח ארוך

כרגע יש יותר מ -3,000 אפליקציות ב- Blockchain Ethereum. ממשחקי חתלתולים חמודים, דרך בתי קזינו מקוונים וכלה בתחזיות פיננסיות. מפתחים מייצרים כל הזמן יישומים חדשים המבוססים על חוזים חכמים של Ethereum ופיתוח זה הוא מה שמומחים רואים כנכס הגדול ביותר של הבלוקצ’יין ומה שמבטיח שערכו של Ethereum ימשיך לעלות..

לכן, על סמך חוזק הפלטפורמה שלה וכמה שהיא פופולארית בקרב מפתחי dApp, די בטוח לומר שאת’ריום הוא בהחלט השקעה טובה לטווח הארוך..

אז מה התחזית למחיר את’ריום בשנת 2025?

כאמור קודם, איש אינו יכול להיות בטוח. מחירי הקריפטו משתנים אפילו יותר ממחירים עבור כל נכס אחר ויכולים להגיע לשיא של כל הזמנים לשפל של כל הזמנים תוך מספר ימים. עם זאת, ככל שאנשים רבים עולים על מחירי סירות הקריפטו מטבע הדברים נוטים להיות יציבים יותר ומחירי האסימונים נוטים לעלות. חלק מהתחזיות האופטימיות יותר מעמידות את מחיר ה- 2025 של Ether בסביבות 1,400-1,500 דולר. גם אם התחזיות הצנועות יותר יתבררו כנכונות, אנו יכולים לצפות באופן סביר לראות מחיר של 800-900 דולר בסוף 2025.

לסיכום…

Ethereum הוא כיום מספר המטבעות הקריפטוגרפי מספר שני בעולם עם שווי שוק של למעלה מ -21 מיליארד דולר ושני רק לביטקוין. מחירו הנוכחי של אתר הוא בסביבות 180 דולר והתחזיות השמרניות ביותר טוענות כי הוא יהיה לפחות 800 ואולי אפילו 1500 דולר עד שנת 2025. אתר נראה ממש טוב להשקעה ארוכת טווח..

האם אתה הבעלים של אתר כלשהו? מה דעתך על עתידו של את’ריום? ספר לנו בתגובות למטה!

קרא עוד: המטבע הקריפטוגרפי הטוב ביותר מתחת לאגורה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me