EOS, şüphesiz, kripto tarihinin en heyecan verici projelerinden biridir. Yıl boyu süren ICO’larında 4 milyar doların üzerinde para toplayanlar (evet, doğru okudunuz… milyar “B” ile), kripto alanındaki en büyük projelerden biri. Bunda EOS fiyat tahmini, Zamanınıza değip değmeyeceğine karar vermenize yardımcı olmak için EOS ekosisteminin derinliklerine dalacağız.

EOS Tarihsel Fiyat Analizi

Bu EOS madeni para fiyat tahmininin hayati bir parçası, fiyat tablosunu analiz etmektir. EOS fiyat tablosu daha iyi günler görülmüş gibi görünüyor, ancak bu koşullar altında piyasanın geri kalanı kadar kötü ya da iyi gidiyor..

EOS’a yeniden girmeyi düşünmeden önce daha düşük düşükler arıyoruz. Uzun sürelerin fazla uzatıldığını hissediyoruz ve piyasa genellikle çoğu insanı cezalandırıyor. Yani, keskin bir düşüş ve başka bir toparlanma ile sonuçlanabilir veya daha yavaş, daha kontrollü bir çöküş görebiliriz ve ayı zihniyeti devreye girecektir..

Güncel Fiyat, Piyasa Değeri, & Tedarik Ayrıntıları

eosEOS (EOS)

Derece: 27$ 3,79Fiyat (BTC) 0,00007500$ 3.61 BV Hacmi$ 2,79 B24h Değişim2,33% Toplam Arz 0,00 EOS

EOS Coin (EOS) Gelecek Fiyat Tahmini Tahminleri

Aşağıdaki EOS grafiğine baktığımızda, 4 ila 5 aralığında işlem yaptığımızı gördük. Piyasa sınırlı bir zayıflık gösteriyorsa, 5’in altındaki tüm düşüşler 6’da stoplarla satın alınabilir. EOS 6’nın altına düşerse, panik. Fiyat 7’nin altına düşerse, ölü kabul edilebilir ve yaşam belirtilerini görmek için bir balinaya sopayla dürtmemiz gerekir..

EOS fiyat tahmin eğilimleri

Şimdi, 5 ile 6 arasında alım yaparsak ve yükselirken panik yapmazsak, bazı pozisyonları 3’te boşaltmayı planlardık. 5 ile 6 arasında alım yapmayı başaramazsak, yapardık. daha sonra fiyatın nasıl kırıldığına ve 3 tekrar test edildiğine bağlı olarak 4’te satın al, pozisyonumuzu ekleyebiliriz. 2 ve 1’de kar almayı planlıyoruz.

Her zaman olası destek testlerini satın almaya bakarız ve avlanmayı durdurmayı bir satın alma alanı olarak hesaba katarız. EOS fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesini geçtiği bir senaryo görmenin zor olacağını düşünmüyoruz. Bunun olup olmayacağı cevaplayamayacağımız başka bir soru.

Piyasanın nerede ve nasıl hareket ettiğine bağlı olarak birden fazla giriş ve çıkış pozisyonu içeren uygun bir ticaret planı geliştirirseniz, EOS’un 6 ve 7’den kaçındığı sürece çok karlı olabileceğini düşünüyoruz..

Kısa Vadeli Tahmin

EOS kısa vadeli tahmin

Uzun Vadeli Tahmin

EOS uzun vadeli fiyat tahmini

EOS Fiyat Tahmin 2020

EOS’un 2020’de 2019’a kıyasla çok daha iyi performans göstermesini bekliyoruz. Pek çok uzman kripto para piyasasının tamamının 2020’de gerçekleşecek bitcoin madenciliği ödülleri yarılanma olayı nedeniyle çok daha iyi performans göstereceğini tahmin ettiği için şok olmamalı. o yılın Mayıs ayında bir ara.

Son dönemdeki makro sosyo-ekonomik olaylar Kovid-19 pandemisi ve Federal Rezerv’in sınırsız para basımı genel halkın kripto para birimlerine olan ilgisini yeniden alevlendirmiş gibi görünüyor.

Bu sadece EOS fiyatı ve diğer önde gelen kripto para birimleri için iyi bir haber olabilir. Önceki yıllardan elde edilen verileri çıkardığımızda, EOS’un aşağıdakiler arasında ticaret yapabileceğini gördük: 6-12 ABD doları yıl sonu.

Kripto para birimleriyle ilgili genel olarak yükseliş eğilimlerinin yıl sonuna doğru devam edeceğini ve EOS dahil birçok dijital varlığın fiyatlarını artıracağını tahmin ediyoruz..

Herhangi bir şans eseri, bitcoin’in fiyat hareketleri parabolik hale gelirse, EOS fiyat hareketi muhtemelen aynı yolu izleyecektir; dolayısıyla 12-24 ABD Doları tamamen mümkündür. Her iki durumda da EOS fiyatının 2019 tahminlerinden daha yüksek olduğunu görüyoruz.

EOS Fiyat Tahmini 2022

Kripto para birimi fiyatlarının genel yörüngesinin, yol boyunca ara sıra yükselme ve düşüşlerle yükseliş yolunda devam edeceğine inanıyoruz..

Diğer birçok kripto para birimi gibi EOS, bitcoin’in fiyat hareketlerini takip etmeye devam edecek. EOS fiyatının bu zamana kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını tahmin ediyoruz. Nisan 2008’de 22,71 ABD doları iade.

Yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi 30-50 ABD doları ve daha sonra geri çekilecek 20-25 ABD Doları Aralık. 2022 yılında fiyatların yatay seyretmesini bekliyoruz. 22 ABD doları.

2020’deki yarılanma olayından sonra başlayan yükseliş ivmesinin 2021 ile 2022 arasında tam etkisini göstereceği varsayımına dayanan 2022 EOS fiyat tahminimiz toplu evlat edinme. EOS tabanlı sosyal medya platformu Ses bunu başarmada öncü bir rol oynayacak.

Bununla birlikte, Ethereum’un yükseltilmiş protokolünü yayınlamış olması ve bu da EOS’un ölçeklenebilirlik açısından avantajını azaltması için büyük bir şans var. Bunun EOS fiyat hareketi ve rekabet gücü üzerinde bazı olumsuz etkileri olabilir..

EOS Fiyat Tahmini 2025

2025 yılına kadar Bitcoin, başka bir bitcoin madenciliği yarılanma ödülüne maruz kalacaktı. Önceki yarılanma olayları gibi, tüm kripto para birimi endüstrisi için daha olumlu fiyat hareketlerine işaret etmelidir. Bunun tüm kripto endüstrisinde yeni bir yükseliş fiyat hareketleri döngüsü getireceğine inanıyoruz..

EOS’un önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) ulaştıysa 50 ABD doları, yeni bir ATH görebiliriz 250-500 ABD Doları. Ölçeklenebilir blok zinciri platformlarının oyuncuları o zamana kadar doygunluk noktasına ulaşmış olsa da, EOS’un ölçeklenebilir blok zincirlerdeki ilk hamle avantajı, bu alandaki liderliğinin devam etmesini sağlayabilir..

ETH ayrıca bu zamana kadar daha ölçeklenebilir bir blok zinciri elde etmiş olacaktı. Bununla birlikte, ölçeklenebilirlikteki iyileşmesi, merkezden uzaklaşmasının bir sonucu olarak ademi merkeziyetçiliği üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. İşin kanıtı fikir birliği protokolü Proof-of-Stake.

Bunu yaparak, ana avantajını ortadan kaldırdı ve EOS ile ETH arasındaki oyun alanını eşitledi..

Bu, EOS’un lider blok zinciri platformu olma şansı olabilir ve bu da varlığın daha uygun fiyat hareketine neden olabilir..

EOS İyi Bir Yatırım mı?

Bu EOS madeni para fiyat tahmininde, şu soruyu akla getiren EOS vs Ethereum hakkında konuşmalıyız: EOS, fakir adamın Ethereum’u mu? Ya da EOS fena halde değersiz mi? EOS ve Ethereum, akıllı sözleşmeler yaparak aynı görevi yerine getirir; daha önce açıklandığı gibi bunu nasıl yaptıkları çok farklı.

Her iki projeyi yan yana karşılaştırdığımızda, EOS, EOSBTC’nin yüzde olarak Ethereum, ETHBTC’den çok daha iyi performans gösterdiğini görebiliriz. Dolar değeri, bitcoin değerinin bir türevi olduğu ve daha fazla ağırlığı ve önemi olduğu için Bitcoin kullanıldı. Dolar grafiği farklı bir resim gösterebilirken, analizimiz öncelikle kripto para ekosistemine odaklanmıştır..

EOS iyi bir yatırım mı?

Yüzde değerleri, piyasaların nasıl birlikte çalıştığını ve hangi kripto para biriminin diğerine göre kazandığını veya kaybettiğini gösterir. EOS, hayatının çoğu için daha iyi bir yatırım oldu.

Aşağıdaki tabloya bakıldığında, EOS mor renkte ve Etherium’un üzerindedir. Yani daha fazla değer kazandı ve zamanla daha az değer kaybetti. Görünüşe göre bu pazarlar birlikte hareket etmiyor ve yörüngelerine sahip değil.

İyi, dengeli bir portföyün EOS içermesi gerektiğine dair bir tartışma var. Tahsis edilen yüzdelerin dikkatlice araştırılması ve bireysel olarak doğrulanması gerekir.

Göz atmak dapp.com 2019 yıllık uygulama pazarı raporu, EOS’un ikinci lider Dapp platformu olduğunu görebiliriz. Dapp pazarı büyüyor ve Dapp ekosistemi geliştikçe büyümeye devam etmelidir. Aynı zamanda, EOS’un Etherium’u piyasa değerine göre geride bıraktığını göremiyoruz ve EOS yatırımının bir Ethereum yatırımından daha iyi performans gösterebileceği bir senaryo görebiliyorduk..

EOS coin fiyat tahmini

EOS Nasıl Satın Alınır?

Yatırımcıların EOS satın almasının birçok yolu vardır. Sahibiz Merkezi Borsalar (CEX), merkezi olmayan borsalar (DEX), Anında Kripto Borsaları, ve Peer-2-Peer (P2P) Değişimleri.

Birçoğu, kullanıcıların banka kartları ve banka havaleleri yoluyla fiat kullanarak EOS gibi kripto para birimleri satın almalarına izin veriyor. Ücretler değişiklik gösterir; bu nedenle, alıcılara bir satın alma işlemi yapmadan önce farklı ticaret yerlerini keşfetmelerini şiddetle tavsiye ederiz. Ayrıca, her pazar yerinin teknik beceri gereksinimlerini göz önünde bulundurun, bazıları dijital varlıklarla başa çıkmada daha teknik bir yeterlilik gerektirebilir..

Güvenlik endişeleri için, alıcılara yerleşik ve güvenilir pazar yerlerinden satın almalarını tavsiye ederiz.. Coinbase ve Binance EOS’u destekleyen sektördeki en büyük ve en başarılı CEX’lerden bazılarıdır.

Tersine, Newdex ve Balina EOS için en büyük DEX’lerden ikisi ve alıcılar bu iki önde gelen ademi merkeziyetçi borsadan satın alma konusunda sorun yaşamamalı. Anında Kripto Borsaları için tavsiye ediyoruz Şekil Değiştirme ve Changelly. Son olarak, Peer-to-Peer Exchange için öneriyoruz CryptoLocally.

EOS Parası Satın Almanın Alternatif Yolu

EOS Hakkında Daha Fazla Bilgi

EOS nedir?

The EOS blok zinciri Merkezi olmayan bir işletim sistemi ve hepsi bir arada bir süper bilgisayar olarak düşünülebilir. EOS akıllı sözleşmeleri, bir işletim sistemine benzer bir sahiplik modelinde çalışır. Akıllı bir EOS sözleşmesi yürütmek için EOS sahibi olmanız gerekir, EOS sahibi olarak ağın bir kısmına sahip olursunuz ve sahip olduğunuz ağ bölümünü kullanmak için işlem ücreti ödemeniz gerekmez, EOS bu şekilde işlem ücretlerini ortadan kaldırır.

EOS, tüm blok zincirlerinin karşılaştığı ölçeklendirme sorununu çözmeye çalışıyor. Platformları, endüstriyel ölçekte merkezi olmayan uygulamaları destekleyebilir.

Bu sorun blok zincirine özgü değildir, PayPal gibi tüm çevrimiçi ödeme sistemleri ve Visa gibi tüm kredi kartı şirketleri aynı zorluklarla karşı karşıyadır. EOS, aynı anda hiçbir işlem ücreti olmadan saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirebileceklerini iddia ediyor.

EOS’un bunu yapma planı etrafında dönüyor DPOS delege kanıtı, madencilikten daha az elektrik kullanan, çok daha hızlı ve daha az merkezileştirilmiş.

DPOS oylamayı içerir, bu kötü aktörleri ortadan kaldırmak için harika olabilir, ancak teknik olmayan kullanıcılar teknik kullanıcıları büyük ölçüde geride bıraktıkları ve uzun vadeli bir vizyon yerine kısa vadeli bir önyargıya neden olabileceği için felaket olabilir..

Takım

EOS’un geliştirilmesinin arkasındaki şirket olan BlockOne, Cayman Adaları’nda bulunuyor. Brendon Blumer, CEO’su ve Dan Larimer, Baş Teknoloji Sorumlusu. Brendon, 2014’ten beri blok zincirinde yer alıyor. Daha önce MMORPG döviz borsalarında ve emlakta yer almıştı..

Öte yandan Dan, delege edilmiş kanıt kanıtının yaratıcısı ve Bitshares ve Steem’in baş mimarıdır..

Kuruluşun en tanınmış iki yüzü olsalar da, BlockOne, çeşitli alanlarda kanıtlanmış bir sicile sahip profesyonellerden oluşan bir ekipten oluşur..

EOS ekibi

EOS’un Değer Önerisi

EOS’un masaya getirdiği pek çok iyi şey vardır ve bunlardan biri ölçeklenebilirliktir. Bu, kripto para birimi endüstrisindeki lider blok zincirinin en büyük sorunlarından biri olmuştur..

Bitcoin sadece en fazla işleyebilir Saniyede 7 işlem, süre Eoradaki biraz daha iyi olduğunu iddia eden birçok kaynak ile Saniyede 25 işlem (TPS). Tersine, EOS şu anda yaklaşık 4.000 TPS işleyebilir teorik olarak milyonlarca TPS’ye ulaşabilen benzersiz fikir birliği protokolü nedeniyle.

EOS’un bir başka yeniliği de bedelsiz işlemler. Bu hem Bitcoin hem de Ethereum için önemli bir acı noktası oldu. Bu iki önde gelen blok zincirindeki işlem ücretleri, özellikle ağları sıkışık olduğunda katlanarak artar..

Bitcoin ve Ethereum henüz kitlesel olarak benimsenmedi, ancak zaten kullanıcıları ağında barındırmak için mücadele ediyorlar, bu da nedeniyle şişirilmiş işlem ücretlerine yol açıyor. en yüksek ücretli ilk işlem planı modeli.

Bu, işlemler için kullanılan EOS kaynaklarını tahsis eden benzersiz kaynak tahsis modeli sayesinde mümkün olmuştur..

Bu iki kritik özelliğin bir sonucu olarak, EOS blok zinciri, dApps alanında ikinci en büyük ve tercih edilen akıllı sözleşme platformu haline geldi..

Ayrıca, EOS dApp’lerin, özel bir programlama dili kullanması gereken Ethereum’un aksine WebAssembly (WASM) içinde derlenen herhangi bir genel amaçlı programlama dili kullanılarak geliştirilebilmesine yardımcı olur. Blockchain operasyonlarını izleme sitesine göre tüm kripto alanındaki en aktif blok zinciri Engelleme.

EOS Fiyat Tahmini: Nihai Karar

Sonuç olarak, beklemenizi ve yaklaşımı görmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Piyasalar şu anda aşağıya doğru aşırı genişlemiş olsa da bu, piyasaların daha aşağıya inemeyeceği anlamına gelmiyor. Spot borsalarda alım satım, düşük olanı satın almak ve yüksek olanı satmakla ilgilidir..

Bu, tek bir siparişte her şeyi riske atmak anlamına gelmez, bunun yerine piyasayı zamanlamak ve güç aramak ve bir yükseliş trendinin başlangıcı anlamına gelir..

Bir göz önünde bulundurulduğunda en önemli faktörlerden biri, blockchain ve kripto’nun gerçek kullanımıdır. EOS çevresinde sağlam bir gelişim ekosistemi oluşturmak için bir girişimde bulunuluyor olması oldukça cesaret vericidir..

Düşük zamanlama, büyük olasılıkla ciddi kayıplarla veya daha kötüsü, yanlış bir piyasa hakimiyeti duygusu ile sonuçlanacak ve bu da hesabınızın havaya uçmasına veya telafisi mümkün olmayan hasara yol açacaktır..

Kısaltabilirseniz, tersini arayın. Grafiğin tersine çevrilmesi, yeni koşullar altında ne yapacağınızı görmek için yeni bir bakış açısı için harikalar yaratır. Örneğin, yükseliş veya düşüş eğiliminiz tersine çevrildi mi? Sonra ticareti yapabilir ya da çekip başka bir gün ticaret yapmak için yaşayabilirsiniz. Bu EOS fiyat tahmininin yararlı olduğunu umuyoruz, aşağıya herhangi bir yorum veya soru bırakın!

Uzun süreli saklama ve genel saklama için her zaman bir donanım cüzdanı kullanın.

Ayrıca bakınız:

  • Power Ledger Fiyat Tahmini
  • FunFair Fiyat Tahmini

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me