Başlangıcından bu yana, kripto alanı birçok insanın dikkatini çekti. Kriptonun önemli bir yönü, kripto para birimlerinin fiyatlarını doğru bir şekilde tahmin etmek isteyen birçok yatırımcı ile fiyattır. Bunu akılda tutarak, bu makale Electroneum fiyat tahminini hem uzun hem de kısa vadeli olarak gözden geçirecek..

Electroneum fiyat tahminine geçmeden önce, bu hızla yükselen kripto para birimi hakkında birkaç önemli ayrıntıya bakalım. Electroneum, dünyanın daha az ayrıcalıklı ve bankasız ülkelerine ulaşmak için özel olarak tasarlanmış popüler bir mobil tabanlı kripto para birimidir..

Electroneum Fiyat Tahmini

Bitcoin ve diğer büyük kripto para birimleri oldukça ünlüdür ve gelişmiş ülkelerde kolayca erişilebilir durumdadır; aynı şey dünyanın gelişmemiş uluslarında söylenemez.

Bunu akılda tutarak, Electroneum büyük ölçüde bu yenilikçi teknolojiyi (blok zinciri ve kripto para birimleri) tabana getirmekle ilgileniyor. Dünyanın en az gelişmiş ülkelerinin vatandaşlarının finansal hizmetlere çok az erişimi var veya hiç yok.

Electroneum, başlangıcından bu yana bunu değiştirmek istiyor. Kripto, birkaç Afrika ve Asya ülkesinde oldukça popülerdir ve daha az ayrıcalıklı olanlara finansal özgürlük ve yardım getirir..

Electroneum, daha az ayrıcalıklı olanlara ulaşmanın yanı sıra, yerel belirteç ETN’sinin kitlesel olarak benimsenmesini artırmayı ve tüm kripto para birimi ve blok zinciri alanı hakkında genel farkındalığı kolaylaştırmayı planlıyor..

Bunu akılda tutarak, mobil tabanlı kripto, işlemciyi ETN kullanarak ve edinerek güvenli bir şekilde basitleştirdi. Akıllı telefon kullanıcılarının hızlı ve güvenli bir şekilde almasını mümkün kılıyor Electroneum (ETN).

Tarihsel Fiyat Analizi

Eylül 2017’de, kripto ve blok zinciri alanında birkaç yıllık deneyime sahip popüler bir kripto meraklısı olan CEO Richard Ells tarafından piyasaya sürüldü. Richard, Electroneum’u geliştirmeden önce, GPU madencilik makinelerinin yapımında aktif olarak yer aldı..

Eylül 2017, yaklaşık iki yıllık planlamanın ardından, Richard, Electroneum’un İlk Para Teklifini (ICO) başlattı. ICO, planlanandan daha önce tamamlandı ve çok başarılı oldu.

Electroneum, kripto alanında bugüne kadar yürütülen en büyük ICO rekorunu elinde tutuyor. ICO sırasında 115.000’den fazla kişi 40 milyon dolar değerinde ETN satın aldı.

Electroneum ayrıca kısa süre önce ETN ile ilgili işlemleri gerçekleştirmek için özel olarak tasarlanmış bir akıllı telefonu piyasaya sürdü. M1 akıllı telefon ayrıca uygulama ödemeleri yapmak, para aktarmak, normal görüşme süresi satın almak, mobil madencilik vb. Gibi daha hızlı mikro aktarımlara da yardımcı olur..

Yatırımcılar yatırımlarından henüz getiri almamış olsalar da, birçok düşünce okulu hala Electroneum’un yakın gelecekte bir boğa koşusu deneyimleme potansiyeline inanıyor..

Electroneum’un dalga yaratmasının bir başka yolu da WONDER Vakfı ile ortaklığıdır. Vakıf, daha az ayrıcalıklı kadın ve kızlara daha iyi fırsatlar sağlamaya odaklanmış kripto destekli bir STK’dır..

STK, kızların eğitime erişimini sağlamaya odaklanır ve kadınlar bir iş kurmalarına yardımcı olmak için fon alır ve böylece onlara bir geçim kaynağı sağlar..

Electroneum ayrıca Anytask platformunu da piyasaya sürdü. Dünyanın bankasız insanlarının serbest hizmetler sunabileceği ve ETN’de ödeme alabileceği serbest bir platform. Serbest çalışan platformların çoğu, serbest çalışanların bir tür geleneksel bankacılık yapısına erişmesini gerektirdiğinden, bu oldukça önemlidir. Electroneum’un AnyTask platformunda, satıcıların bir banka hesabına ihtiyacı yoktur ve herhangi bir satıcı ücreti ödemeleri gerekmez..

ETN Güncel Fiyatı, Piyasa Değeri ve Arz

CoinMarketCap’e göre, yazı yazılırken ETN% 2,61 düştü ve 0,004887 dolardan işlem görüyordu. Kripto para biriminin şu anda dolaşımda 49,787,257 dolar ve 10,188,082,768 ETN piyasa değeri var..

elektronyumElectroneum (ETN)

Sıra: 160$ 0,011493Fiyat (BTC) Ƀ0,00000000Marketcap$ 205.01 MV Hacim$ 761,64 K24h Değişim% 5,41 Toplam Arz 21,00 B ETN

Gelecekteki Electroneum Fiyat Tahminleri

Kripto alanında fiyat tahminleri yapmak, doğru yatırım seçeneğini seçmek için oldukça önemlidir. Yatırımcıların belirli bir kriptoyu satın alma, satma veya “ele geçirme” konusunda bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur..

Doğruluğa yakın fiyat tahminleri ancak gerekli analizlerden sonra yapılabilir ve Electroneum fiyat tahminleri de farklı değildir. Kripto alanındaki fiyat tahminini analiz etmek üç grupta toplanabilir: Teknik analiz, Temel analiz ve Duygusal analiz.

Electroneum Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

AfterPriceChange
1 gün 0,004 ABD doları -% 3.03
1 hafta 0,005 ABD doları -% 1.20
1 ay 0,005 ABD doları -% 1.20
1 yıl 0,05 ABD doları % 4,2

Electroneum Uzun Vadeli Tahmin

AfterPriceChange
1 yıl 0,05 ABD doları % 4,2
2 yıl 0,1 ABD doları % 9,6
3 yıl 1,2 % 119.6
5 yıl 2,4 ABD doları % 239.6

* Bu fiyat tahmini, yalnızca eğitim amaçlı olmak üzere çeşitli kaynaklardan toplanan verilere dayanmaktadır ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce araştırmalarını yapmalıdır.

2020 için Electroneum Fiyat Tahmin.

Kripto alanındaki dalgalanma nedeniyle, herhangi bir kripto para biriminin fiyatını doğru bir şekilde tahmin etmek kolay bir başarı değildir. Buna, şu anda bugün dünyanın en iyi 100 kriptolarından biri olan Electroneum dahildir..

Diğer analizlerin yanı sıra yukarıdaki tahmin tablosuyla ilgili olarak, 1 ETN’nin fiyatı 2020 yılının sonunda 0,05 $ civarında olmalıdır..

2022 için Electroneum Fiyat Tahmini

Güçlü bir kullanıcı tabanı ve özellikle bankasızlar için daha fazla kullanım senaryosu yaratılan yatırımcılar, ETN’nin yıldızlara ulaştığından oldukça umutlu..

2022 itibariyle 1 $ ‘a ulaşmak mümkün olmasa da, analistler 1 ETN’nin 2022 itibariyle 0.1 $’ dan fiyatlandırılmasını bekliyorlar..

2025 için Electroneum Fiyat Tahmini

Pek çok düşünce okulu Electroneum’un daha sürdürülebilir olduğuna ve dolayısıyla zaman içinde istikrarlı bir büyüme göstereceğine inanıyor. Bunun nedeni, değer yaratması ve belirteci ETN’si için daha fazla kullanım alanı sağlamaya çalışmasıdır..

Analize göre, 2025 yılında 1 ETN fiyatının 2,4 dolar civarında olması bekleniyor..

Electroneum Fiyatı 1 Dolara Ulaşabilir mi??

2017’de çığır açan ICO’sundan bu yana Electroneum, yatırımcılara verdiği sözleri henüz yerine getirmedi. Bu şimdiden şu soruyu akla getiriyor: Electroneum iyi bir yatırım mı??

Yatırımcılar henüz ICO’dan kar etmemiş olsalar da, madalyonun istikrarlı bir tırmanış için hazırlandığına inanıyorlar. Kripto şu anda 0,004887 ABD doları olarak fiyatlandırıldığı için 1 ABD doları çok pahalı görünüyor..

Bununla birlikte, birkaç faktör 1 ETN fiyatının 1 $ ‘a ulaşma olasılığına işaret ediyor..

  • Electroneum değer yaratmakla daha çok ilgileniyor. Sürdürülebilirliği ve yavaş ama istikrarlı bir fiyat artışı sağlayacağı için bu, uzun vadede faydalıdır..
  • Electroneum, banka hesabı olmayanlara (küresel olarak yaklaşık 1,7 milyar) ulaşmakla ilgileniyor. Bu, benimsemeyi kolaylaştırmanın yanı sıra güçlü ve geniş bir kullanıcı tabanı oluşturmanın kesin bir yoludur..

Yani soruyorsanız, ETN’ye yatırım yapmalı mıyım? İnanıyorum ki, özellikle uzun vadede.

Electroneum Güvenli mi?

Kripto alanındaki güvenlik fazla vurgulanamaz. 2017 başarılı ICO’nun ardından birçok Electroneum cüzdanı hacklendi ve ETN çalındı. Bu, daha sonra ETN fiyatlarında bir düşüşe ve yatırımcılar arasında genel hoşnutsuzluğa neden oldu.

Kripto, böyle bir tekrar oluşmasını önlemek için birkaç güvenlik önlemi aldı. Yakın zamanda yayınlanan bir whitepaper’da Electroneum, PoR (Proof of Responsibility) olarak bilinen benzersiz algoritmasına daha fazla ışık tuttu..

Algoritma, üstün güvenliği nedeniyle büyük ölçüde sektörün önde gelen analistlerinden övgüler aldı. PoR algoritmasının uygulanması, Electroneum’u bugün mevcut olan en güvenli blok zincirlerinden biri yapar.

Electroneum nasıl alınır?

Electroneum (ETN) satın almak oldukça kolaydır. Kriptoyu listeleyen herhangi bir borsada satın alınabilir. Birkaç kripto borsası şu anda ETN’yi desteklemektedir. Onlar içerir; KuCoin, HitBTC, Huobi global, TradeOgre, CoinDCX, Liquid, Finexbox, CoinBene, Coindeal, Artis Turba, Sistemkoin, Bitbns, Digitalexchange.id ve Cryptomate.

KuCoin, Electroneum’u satın almanın en iyi ve en kolay platformlarından biridir. İlk olarak, kullanıcının bir KuCoin hesabı kurması gerekecektir. Sırada para yatırmak var.

Bu, Coinbase, LocalBitcoins vb. Borsalardan Bitcoin veya Ethereum satın alınarak yapılabilir..

Para yatırıldıktan sonra, kullanıcı KuCoin’den Electroneum’u güvenle satın alabilir. KuCoin’de ETN satın alma sürecinin ekran görüntüsü aşağıdadır.

Electroneum Fiyat Tahmini

Takım

Kripto ve blok zinciri alanında iyi bir geçmişe sahip özel bir CEO Richard Ells ile Electroneum tartışmasız kripto alanındaki en iyi ekiplerden birine sahip. Ekibin diğer üyeleri arasında; Nick Cook, Barry Last, Chris Norris, Nigel Pooley. Unicef’in (İngiltere) eski CEO’su David Bull CBE de dahil olmak üzere birçok danışman.

Sonuç

Bu makale, fiyat tahminleri de dahil olmak üzere popüler kripto para birimi Electroneum’un derinlemesine ayrıntılarını kapsıyor. McAfee gibi en iyi kripto analistleri, kripto paranın birkaç yıl içinde büyük bir kırılma yaşayacağına inanıyor..

Bu olursa, kripto 2 milyar kullanıcı kadar büyük bir kullanıcı tabanının üstünde olacak. Electroneum ile ilgileniyor musunuz? Evet ise, platformdaki önemli olayları ve geliştirme güncellemelerini yakından takip etmeniz önerilir..

Electroneum’a yatırım yapmak isteyen fiyat tahminleri, ETN ile uzun vadeli yatırıma yönelmeniz gerektiğini gösteriyor. Electroneum fiyat tahmini hakkındaki düşüncelerinizi gönderin. Senden duymak çok isterim.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me