Rastúce hodnoty a vývoj technológií takmer všetkých kryptomien priťahujú veľký záujem súkromných aj inštitucionálnych investorov. Tu je potrebné spomenúť, že všetky kryptomeny sú založené na blockchain technológia ktorá umožňuje bezpečným spôsobom odosielať, prijímať a obchodovať s rôznymi kryptomenami.

Všetky transakcie sú uložené v samostatných blokoch a každý blok je prepojený s nasledujúcim blokom, čím sú tieto transakcie zabezpečené. Iba odosielateľ a príjemca vedia stav transakcie a prevedenú sumu.

Jedným z najväčších problémov, ktorým investori čelia, je dostupnosť rôznych kryptomien a spôsoby ich nákupu. Existuje veľa kryptomenové burzy pôsobiacich v rôznych krajinách po celom svete.

Väčšina z týchto búrz akceptuje rôzne spôsoby platby nákup kryptomien. Mnoho zákazníkov s najvyšším hodnotením kryptomien zaviedlo pre uľahčenie zákazníkom zavedenie metódy nákupu / predaja kryptomeny kreditnou / debetnou kartou..

Je to preto, že investori môžu touto metódou nakupovať ľahko a okamžite. Kryptoburzy, ktoré ponúkajú toto zariadenie investorom a kupujúcim, majú rôzne hodnotenie a výhody.

Najlepšie výmeny na nákup kryptomeny v roku 2021

Nasleduje päť najlepšie hodnotených kryptomien, ktoré sa považujú za najlepšie na nákup kryptomeny.

“Ďalej uvádzame zoznam najlepších búrz, ktoré môžete použiť.” kúpiť kryptomenu. Pred konečným rozhodnutím navrhujeme naše vymenované výmeny a vykonanie vlastného prieskumu. “

Poradie

Meno poskytovateľa

Hodnotenie

Poplatky

Uč sa viac

hodnotenie1

premenlivo logo Priemerná Navštívte Changelly
hodnotenie2 logo coinbase Priemerná Navštívte Coinbase
hodnotenie3 tabuľka s logom coinmama Vysoký Navštívte Coinmama
hodnotenie4 logo bitpanda Priemerná Navštívte Bitpanda
hodnotenie5 bitsane Priemerná Navštívte Bitsane

1. Changelly

meniť kryptomenu

Je to jedna z najlepšie hodnotených kryptomien a bola založená v roku 2013 v Českej republike. Táto burza sa ukázala ako jedna z najdôveryhodnejších búrz pre burzu kryptomena-krypto alebo fiat-krypto..

Uznáva sa tiež ako najlepšia kryptoburza z hľadiska sadzieb, ktoré poskytuje. Changelly má viac ako 700 000 registrovaných používateľov po celom svete. V súčasnosti táto burza prijíma platby vo viac ako 35 menách. Ak chcete kúpiť niektorú z najlepšie hodnotených kryptomien prostredníctvom kreditnej / debetnej karty, nezhoduje sa Changelly.

Je to preto, lebo Changelly používa automatického obchodného robota, ktorý je prepojený s rôznymi burzami ako Bittrex a Poloniex.

Tento robot príde s najlepšími možnými výmennými kurzami za pár sekúnd. Podporuje viac ako 80 altcoinov a žetónov. Táto výmena si účtuje poplatok 0,25% zo všetkých transakcií a poskytuje facility nákup kryptomien v neobmedzenej hodnote. Po niekoľkých obmedzených transakciách v prvom mesiaci ponúka burza kryptomeny v neobmedzenom nákupe.

changelly coin kúpiť

Nasledujú výhody a nevýhody použitia tejto burzy na nákup kryptomien.

PROS

 • Ponúka širokú škálu kryptomien ako mnoho iných búrz.
 • Jednoduché a ľahko použiteľné užívateľské rozhranie.
 • Má obrovskú databázu zákazníkov na obchodovanie s rôznymi kryptomenami.
 • Minimálny poplatok za transakciu.
 • Podpora pre viac ako 35 fiat mien.
 • Partnerstvo s renomovanými spoločnosťami ako Jaxx, Bittrex a mnohými ďalšími.

Zápory

 • Vyššie poplatky za priamy nákup kryptomien prostredníctvom fiat mien.

Na burzu nedávno pribudol nákup prostredníctvom metódy debetných / kreditných kariet, ktorý k tejto burze prilákal oveľa viac zákazníkov.

Pred zakúpením budete potrebovať peňaženku s kryptomenami, pretože niektoré burzy ju potrebujú.

Nemáte peňaženku? Prečítajte si nášho sprievodcu o top 5 kryptomenových peňaženkách.

Sprievodca nákupom kryptomeny na Changelly krok za krokom

Podrobná metóda nákup kryptomeny prostredníctvom kreditných kariet z tejto výmeny je ako pod:

1. Zaregistrujte sa u Changelly

premenlivo singup

Úplne prvým krokom pri nákupe kryptomien od spoločnosti Changelly prostredníctvom kreditnej karty je registrácia na webe alebo výmena. Registrácia na tejto burze je celkom ľahká a navyše bezplatná. Používatelia musia uviesť platnú e-mailovú adresu v konkrétnom formulári. Burza zašle všetky prihlasovacie údaje na vašu adresu. Pomocou týchto podrobností sa používatelia môžu prihlásiť a prejsť na ďalší krok.

2. Výber meny

zmena menyPo prihlásení sa dostanete na stránku výmeny meny burzy. Sú tam dva dlhé bary. Jedna slúži na výber meny, v ktorej chcete platiť, a druhá lišta slúži na výber kryptomeny, ktorú chcete kúpiť. Tu je potrebná veľká opatrnosť, pretože burza akceptuje veľa fyzických mien a tiež ponúka veľa kryptomien na nákup.

changelly coin kúpiť

3. Potvrdenie objednávky

potvrďte objednávku striedavo

Stlačením karty „Výmena“ po výbere mien sa dostanete na stránku s potvrdením objednávky. Táto stránka obsahuje všetky informácie o vašej objednávke. To znamená, že môžete znova skontrolovať menu, ktorú kupujete, a menu, ktorú za tento nákup zaplatíte. Po overení správnosti všetkých informácií stlačte záložku s potvrdením. Ak sa pri výbere mien vyskytne chyba, môžete výber vykonať na predchádzajúcej stránke.

4. Adresa peňaženky

Ako nadšenec kryptomeny by ste mali vedieť, že všetky kryptomeny sú uložené buď v hardvérových alebo softvérových peňaženkách. Ak chcete nakupovať kryptomeny z tejto burzy, budete musieť uviesť platnú adresu peňaženky. Pečlivo by sa mal robiť aj výber peňaženky. Vždy uprednostnite ten s množstvom bezpečnostných funkcií a podporou viacerých mien.

5. Kontrola a potvrdenie informácií

changelly xrp potvrdiť

Po zadaní adresy peňaženky sa znova dostanete na stránku s potvrdením. Stránka tentokrát obsahuje aj podrobnosti o adrese peňaženky. Všetky podrobnosti, ktoré ste vyplnili, získate v rôznych krokoch tohto procesu nákupu. Po overení správnosti všetkých zadaných údajov stlačte kartu potvrdenia.

6. Poskytnite fakturáciu & Detaily karty

premenlivo karta

Stlačením karty potvrdenia objednávky sa dostanete na stránku s podrobnosťami o karte. Na tejto stránke musíte zadať všetky požadované podrobnosti. Na karte Platby sa zvyčajne vyžaduje meno a priezvisko, mobilné číslo, fakturačná adresa a číslo karty, dátum exspirácie a bezpečnostný kód. Tu je dôležité spomenúť, že táto stránka vám vráti správu, ak dôjde k chybe v podrobnostiach o kreditnej karte. Na tejto stránke je tiež zobrazený odpočet poplatku za aktuálnu transakciu.

changelly coin kúpiť

7. Autentifikácia karty

premenlivo telefón

Na zabezpečenie toho, že ste vlastníkom karty, burza zasiela overovací kód SMS na vaše registrované mobilné číslo. Zadaním kódu na predpísané miesto na stránke sa vaša transakcia dokončí. Nakúpená kryptomena sa dostane do vašej peňaženky a môžete to skontrolovať po prihlásení tvoja peňaženka.

changelly coin kúpiť

2. Coinbase

coinbase kryptomena

Coinbase je ďalšia najväčšia burza kryptomien, ktorá bola založená v roku 2012 v San Franciscu v Spojených štátoch. V súčasnosti burza podniká vo viac ako 32 krajinách sveta.

Táto burza má databázu miliónov používateľov, pretože im ponúka nákup, predaj a obchodovanie s rôznymi kryptomenami (bitcoin, bitcoin cash, ethereum, litecoin). Prijíma tiež platby prostredníctvom kreditných kariet s paušálnym poplatkom 3,99% pri všetkých nákupoch a predajoch.

Jednou z najatraktívnejších skutočností na tejto burze je, že si vyžaduje nižšie poplatky ako všetky ostatné kryptoburzy v celej Európe a Amerike.

Začnite ešte dnes a získajte bitcoiny v hodnote 10 dolárov, keď si kúpite viac ako 100 dolárov

začnite mince

Jedným z najväčších dôvodov pre veľkú databázu zákazníkov je bonus, ktorý táto burza ponúka pri nákupe kryptomeny v hodnote viac ako 100 dolárov. Ponúka 10% bonus na všetky nákupy (Získajte 10 dolárov, keď si kúpite viac ako 100 dolárov alebo 100 eur v hodnote prostredníctvom tohto odkazu).

Nasledujú výhody a nevýhody tejto kryptoburzy.

PROS

 • Obrovská databáza zákazníkov.
 • Vysoký stupeň likvidity.
 • Maximálne limity nákupu spolu s bonusmi.
 • Minimálne transakčné poplatky.
 • Prijíma platby prostredníctvom rôznych režimov.
 • Podpora veľkého množstva kryptomien.
 • Ponúka možnosť okamžitého nákupu prostredníctvom kreditných kariet.
 • Krásne používateľské rozhranie ľahké pre začiatočníkov.

ZÁPORY

 • Sledovanie finančných prostriedkov.
 • obmedzené krajiny (USA, Európa, Kanada, Austrália, Spojené kráľovstvo, Singapur)
 • Nákupy prostredníctvom bankových účtov sa dokončia.

Kvôli skvelému používateľskému zážitku sa táto výmena odporúča novým používateľom. Nasledujú kroky na nákup kryptomien prostredníctvom kreditných kariet z tejto burzy.

1. Zaregistrujte sa a overte účty

coinbase prihlásenie

Úplne prvým krokom pri nákupe kryptomien cez Coinbase je registrácia vášho účtu. Vytvorenie účtu pomocou tejto výmeny je celkom jednoduché. Kliknite na kartu registrácie a vyplňte všetky požadované informácie. Informácie potrebné na vytvorenie účtu sú meno, e-mailová adresa a heslo.

2. Vyberte typ účtu

Po vytvorení a overení účtu sa dostanete na ďalšiu stránku, kde musíte zvoliť typ účtu. Coinbase ponúka používateľom možnosť zvoliť si buď individuálny účet, alebo firemný účet. Po dokončení profilu je nastavenie individuálneho účtu dokončené. Na druhej strane, na vedenie firemného účtu budete musieť podať žiadosť o samostatnú registráciu.

začnite mince

3. Overenie telefónneho čísla

V ďalšom kroku sa zobrazí výzva na overenie registrovaného telefónneho čísla. Toto by sa neskôr použilo ako dvojfaktorová autentifikácia. V tomto kroku burza odošle konkrétny kód na vaše registrované mobilné číslo. Po zadaní kódu na zadanom mieste webovej stránky je vaše telefónne číslo prepojené s vaším účtom s ústredňou.

4. Vyberte spôsob platby

kúpiť krypto platbu coinbase

Po overení telefónneho čísla stlačte kláves Enter a dostanete sa na stránku platieb. Táto burza akceptuje dva rôzne platobné režimy. Jedná sa o platbu prostredníctvom bankového účtu a platbu prostredníctvom kreditnej karty. Tu by ste vybrali režim platby kreditnou kartou na nákup kryptomeny. Jedna vec veľmi zaujímavá je, že kryptomenu si môžete kúpiť okamžite zaplatením z kreditnej karty. Výmena vyžaduje, aby ste po výbere režimu platby kreditnou kartou zadali údaje o karte. Údaje o kreditnej karte zahŕňajú číslo karty, dátum exspirácie a bezpečnostný kód.

5. Nákup kryptomeny

kúpiť krypto coinbase

Teraz môžete pomocou svojej kreditnej karty ľahko kúpiť ktorúkoľvek z kryptomien uvedených na burze. Musíte zadať množstvo kryptomeny, ktoré chcete kúpiť, a kliknutím na tlačidlo kúpiť si odpočítate poplatky z vašej kreditnej karty a kryptomeny sa okamžite dostanú na vašu adresu peňaženky. Jedna vec, ktorú odporúčame, je vždy zvoliť peňaženku, ktorá poskytuje najvyššiu bezpečnosť a podporuje veľké množstvo kryptomien.

začnite mince

3. Coinmama

Akákoľvek diskusia o špičkové kryptomenové burzy je neúplný bez uvedenia Coinmamy. Je to jedna z najlepšie hodnotených kryptomien pôsobiacich po celom svete. Táto izraelská kryptoburza funguje takmer vo väčšine krajín sveta.

Má databázu viac ako 500 000 zákazníkov, ktorí prostredníctvom tejto burzy obchodujú s kryptomenami. Jedným z najväčších dôvodov úspechu tejto burzy sú najvyššie nákupné limity, ktoré ponúka. Používatelia si môžu každý deň kúpiť kryptomenu v hodnote 5 000 dolárov a každý mesiac kryptomenu v hodnote 20 000 dolárov. Pri všetkých druhoch transakcií je potrebných 6% transakčných poplatkov.

Investorov z celého sveta láka aj táto burza, pretože prijíma platby v mnohých miestnych menách. Okrem niekoľkých krajín sa zvyšok sveta môže tešiť na špičkové služby tejto kryptoburzy. Nasledujú výhody a nevýhody používania tejto kryptoburzy na nákup kryptomien.

začnite krypto

PROS

 • Široko prevádzkovaný po celom svete.
 • Prijíma platby v mnohých miestnych menách.
 • Krásne a užívateľsky prívetivé užívateľské rozhranie.
 • Umožňuje tiež nákup kryptomeny prostredníctvom kreditných kariet.
 • Ponúka najvyššie denné, týždenné a mesačné limity nákupu.
 • Je veľmi spoľahlivý a rýchly.

ZÁPORY

 • Berie oveľa vyššie poplatky.
 • Neposkytuje možnosť predaja kryptomeny.

Pri nákupe kryptomeny z tejto webovej stránky prostredníctvom kreditnej karty musíte prejsť nasledujúcimi krokmi.

1. Vytvorenie účtu

Vytvorenie účtu je prvým krokom pre nákup kryptomeny od Coinmamy. Proces vytvárania účtu pomocou tejto výmeny je dosť jednoduchý. Kliknutím na kartu registrácie v pravej hornej časti stránky musíte vyplniť formulár. Musíte zadať platnú e-mailovú adresu, používateľské meno, heslo a krajinu pobytu. Po vyplnení všetkých informácií kliknite v dolnej časti stránky na kartu Vytvoriť účet. Burza odošle odkaz na vašu e-mailovú adresu. Kliknutím na tento odkaz overíte svoj účet a máte hotovo.

začnite krypto

2. Vyplnenie profilu

Prihláste sa do svojho účtu a vyplňte svoj profil, aby ste mohli uskutočňovať svoje objednávky. Musíte zadať svoje meno, pohlavie, adresu, dátum narodenia a telefónne číslo. Jedným z bezpečnostných prvkov Coinmamy je, že vyžaduje, aby ste na overenie poskytli kópiu svojho kódu CNIC alebo pasu. Svoju fotografiu môžete poslať aj na overovacie účely.

3. Nákup kryptomeny

kúpiť kryptomenu coinmama

Coinmama vám umožňuje uskutočniť prvú objednávku po dokončení profilu. Na tejto burze si môžete kúpiť buď bitcoin alebo ethereum. V tejto burze sú tri úrovne nákupu. Môžete si kúpiť rôzne množstvo kryptomien na rôznych úrovniach.

začnite krypto

4. Informácie o karte

BTC kúpiť mince

Po zadaní množstva kryptomien, ktoré chcete kúpiť, vás burza požiada o poskytnutie údajov o svojej kreditnej karte. Tieto podrobnosti zahŕňajú číslo kreditnej karty, dátum exspirácie a bezpečnostný kód. Po zadaní všetkých podrobností o svojej kreditnej karte môžete teraz uskutočniť objednávku. Tu je dôležité spomenúť jednu vec, že ​​burza vráti používateľovi správu v prípade akejkoľvek chyby pri poskytovaní údajov o kreditnej karte.

5. Nákup kryptomeny

Po zadaní platných údajov o kreditnej karte a výške kryptomeny, ktorú chcete kúpiť, dokončite transakciu stlačením tlačidla kúpiť. Tu je treba mať na pamäti jednu vec, ktorú by ste mali mať platná adresa peňaženky za príjem vašich kryptomien (postupujte podľa nášho sprievodcu po 5 najlepších kryptomenových peňaženkách). Vždy uprednostňujte peňaženku s dokonalými bezpečnostnými funkciami a podporou viacerých mien, aby ste si mohli vychutnať celý rad výhod.

začnite krypto

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me