Her yerde tartışılan sıcak konulardan biri dijital para birimleridir. Bitcoin’in değerinde% 100 artıştan sonra, gittikçe daha fazla insan bu para birimine çekiliyor. Yaklaşık iki yıl önce insanlar isteyen kişiye gülerlerdi. Bitcoin’leri birkaç dolara takas et. Ama şimdi hemen hemen herkes dolarlarını Bitcoin ile değiştirmek istiyor. Tüm bunlar, dijital para biriminin yükselen fiyatlarından kaynaklanıyor. Üçüncü şahıs veya aracı kurum veya banka rolünü ortadan kaldırarak işlemleri oldukça kolaylaştırmıştır. Kripto para birimindeki işlemler doğrudan satıcı ve alıcı arasında gerçekleşir. Bu işlemler, blok zinciri adı verilen dağıtılmış bir dijital deftere kaydedilir..

Günümüzde sıradan insanların karşılaştığı en büyük sorunlardan biri, en iyi kripto para birimi hangisidir., satın almak için en iyi yer hangisi, ve onu satın almanın en iyi yolu budur. Bu soruyu cevaplamadan önce, kripto dünyasının arkasındaki gerçekleri anlamanıza yardımcı olabilecek bazı temel kavramları açıklamak istiyorum..

Ayrıca Oku: Bitcoin Satın Alabileceğiniz En İyi 5 Yer

Bitcoin nedir

Bitcoin, 2009 yılında halka açılan en değerli ve eski dijital para birimidir. Aslında birçok matematiksel hesaplamadan sonra oluşturulan bir madeni para biçimindeki dijital bir para birimidir. Bitcoin, herhangi bir üçüncü taraf olmaksızın doğrudan satıcılar ve alıcılar arasında alınıp satılır. Tüm işlemler blok zinciri adı verilen elektronik bir deftere kaydedilir..

Bitcoin Satın Alabileceğiniz En İyi Yerler Hangileridir?

Sanal para birimlerinin kullanımının artmasıyla bu para birimlerini satan web sitelerinin sayısı da artmıştır. Sayıları 2014’te sadece 6 iken 2019’da 3000’in üzerine çıktı. 400 Bitcoin değişimi, insanlar sanal para birimleri satın almak için en iyi ve güvenilir web sitesinin hangisi olduğu konusunda endişeli. Çeşitli Bitcoin borsalarının bir dakikalık gözleminden sonra, şu sonuca vardık: Coinmama Bitcoin satın almak için en iyi ve güvenilir borsa. Coinmama İsrail merkezli bir kripto para borsasıdır ve kullanıcıların Banka veya Kredi kartlarıyla Bitcoin satın alın herhangi bir doğrulama zorluğu olmadan.

Başka bir önemli neden Bu web sitesinden Bitcoin satın alın “açık deniz” konumunda olması ve nakit para yatırma yöntemini de kullanmasıdır. Bu web sitesi işlemlerinizi büyük ölçüde gizli tutar. Ayrıca web sitesi, kullanıcıların bilgisayarlarında ve mobil tarayıcılarında da kolayca kullanabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, bu web sitesi, alıcılara Bitcoin satın alırken karşılaştıkları her türlü sorunda yardımcı olmak için 7/24 müşteri desteği sağlar..

Ayrıca Oku: Kredi / Banka Kartı ile Cryptocurrency Satın Almak İçin En İyi 4 Değişim

Doğrulamasız Banka / Kredi Kartlarıyla Bitcoin Satın Alma

Yapmanın en kolay yollarından biri Bitcoin satın almak Banka / Kredi kartları ile yapılır. Bunun nedeni, bu yöntemin nerede oturduğunuza bakılmaksızın dünyanın herhangi bir güvenilir yerinden jeton satın almanıza izin vermesidir. Burada bahsetmeye değer bir şey, web sitelerinin çoğunun bu işlem için doğrulamaya ihtiyaç duymasıdır. Bazıları banka / kredi kartınızı tutan bir resim göndererek kimlik doğrulaması gerektirir. Diğerleri, SMS veya başka herhangi bir doğrulama gerektirir. Aşağıdaki adımlar Coinmama aracılığıyla doğrulama olmadan bitcoin satın almak.

Coinmama Yeni Güncelleme: CoinMama, kullanıcıların bir kimlik kartı sağlamaya gerek kalmadan bir banka / kredi kartıyla ilk 150 $ değerindeki BTC’lerini almalarını sağlar (İD) her türlü. Değeri 150 dolardan fazla bitcoin satın almak istiyorsanız kimliksiz, dan satın alabilirsin Changelly. Changelly hakkında daha fazla bilgi edinin Buraya.

Değişken:

changelly incelemesi 2018

Changelly düzinelerce popüler dijital para birimini kolayca satın almanızı sağlayan dünyaca ünlü bir kripto para birimi alım satım sitesidir. Orada pek çok benzer web sitesi varken, ancak Changelly gelişmiş özelliklerinden dolayı en ünlüsüdür.

Changelly dijital para birimlerine yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için ticaret sürecini çok kolaylaştırdı. Sadece sana izin vermiyorlar doğrudan kredi / banka kartlarınızdan farklı paralar satın alın ancak web sitelerini Exchange Cryptocurrencies için kullanmanıza da izin veriyorlar.

Doğrudan Bu Düğmeyi Kullanarak Kimlik Doğrulaması Olmadan Bitcoin Satın Alın:

Changelly ile bitcoin satın al

Coinmama’dan Bitcoin Almak İçin Adım Adım:

1-Hesap Oluştur / Aç

coinmama dalgalanma xrp

Herhangi bir çevrimiçi borsada bitcoin satın almak, satmak veya takas etmek için önce o web sitesine veya borsaya kaydolmanız gerekir. Bu, o web sitesinde bir hesap açmanız gerektiği anlamına gelir. Bu hesap açma işlemi sırasında e-posta adresinizi doğrulamalısınız.

PayPal ile bitcoin satın almak istiyorum? işte doğrulama kimliği olmadan paypal ile bitcoin satın almak için adım adım kılavuzumuz

2-Hesabınıza Giriş Yapın

coinmama giriş

Giriş yaptıktan sonra “Hesabım” sekmesine gidin ve tıklayın. Bunun gibi bir sayfa görüntülenecek

Bu sayfada bazı kişisel bilgiler gereklidir ve bilgileri doldurmanız ve kaydetmeniz gerekir.

3-‘Bitcoins Satın Al’ Sekmesine Tıklayın

coinmama btc satın al

Tüm kişisel bilgileri doldurup kaydettikten sonra yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfa çeşitli seçenekleri gösterecektir. Örneğin, kaç tanesinin miktarını girebilirsiniz Satın almak istediğiniz Bitcoin’ler. Bu 0.01’den herhangi bir sayıya kadar değişebilir.

Satın almak istediğiniz bitcoin sayısını seçtikten sonra bu yeşil sekmeye basın “bitcoin satın al’. Bu sizi başka bir sayfaya götürecektir.

4-Ödeme Yöntemini Seçin

btc kartı

Şimdi, ödeme yöntemi geliyor ve kredi / banka kartı ödeme yöntemi.

Seçimden sonra, kredi kartı bilgilerinizi, güvenlik kodunuzu girmelisiniz ve işiniz bitti.

5-Bitcoin Cüzdan Adresi

bitcoin cüzdanı satın al

Kredi / banka kartı doğrulaması / doğrulamasından sonra, kimlik bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. cüzdan adresi. Burada, Bitcoin’lerin her zaman cüzdanlarda tutulduğundan bahsetmek yerinde olacaktır. Bunlar sert veya yumuşak cüzdanlar olabilir. Bu cüzdan aslında satın aldığınız Bitcoin’lerin teslim edileceği adrestir. Bütün bunlar ödeme onaylandıktan sonra yapılır..

Cüzdan adresinizi yukarıdaki boş alana girin, aşağıdaki “ödemeyi tamamla” sekmesine basın.

6-Fatura Bilgileri ve Adresi

bitcoin bilgisi satın al

“Ödemeyi tamamla” sekmesini tıkladıktan sonra, önünüzde yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfa fatura bilgileri ve adresi gerektiriyor. Bu sayfadaki tüm gerekli bilgileri doldurmalı ve devam etmelisiniz.

7-Kredi / Banka Kartı Bilgileri

btc jeton satın al

Bir sonraki adım, kredi / banka kartı bilgileri.

8-E-posta ve Telefon Numaranızı Doğrulayın

coinmama sim

E-postanızı ve telefon numaranızı doğrulamanız istenecektir. İşte fark şu ki Coinmama kredi / banka kartını tutan alıcının kimlik resmini gerektirir.

9 Kimlik Doğrulama

Çoğu kişinin bir selfie yüklemesi gerekmeyecek. CoinMama sizden bunu talep etmezse 8. adımı atlayın.

coinmama doğrulaması

İki ayrı doğrulama adımı vardır. Biri e-posta ve telefon numarası doğrulaması, diğeri ise kimlik resmi yükleme doğrulaması. Eğer Coinmama kimlik resmi gerektiriyorsa, e-posta ve telefon numarası doğrulaması gerektiren önceki adımı atlayabilirsiniz..

Bu resimli kimlik doğrulaması, kredi / banka kartınızı elinizde tutmanızı gerektirir.

10-Doğrulamanın Onaylanmasını Bekleyin

ödeme jetonu

Tarihine kadar hesabınızdan çıkış yapmayın. Coinmama doğrulamanızı onaylar. “Teşekkür Ederim” sekmesinin vurgulandığını göreceksiniz.

11-Onay E-postası Alma

coinmama e-posta konf.

Ödemeniz doğrulandıktan sonra, borsa size bunu belirten bir onay e-postası gönderecektir..

İşlemin tamamlanmasından sonra, Bitcoin’ler size ulaşacaktır. cüzdan adresi 20-30 dakika içinde.

coimama ile bitcoin satın al

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me