101 סקירת השקעות

101 השקעה מופעלת על ידי FXBFI Broker Financial Invest Ltd, חברת האם שלה. מתווך זה נותן לסוחרים גישה לשוק העולמי ולסוגים שונים של מכשירי CFD. 101 השקעה פונה למגוון סוחרים המחפשים דרכים להרחיב את הכנסותיהם הנוכחיות. המתווך התחייב לספק חינוך איכותי לכל הסוחרים וחווית משתמש יוצאת מן הכלל בפלטפורמת המסחר שלהם.

בסקירתנו אנו נספק לסוחרים חדשים וסקרנים את כל המידע הדרוש להם כדי לקבל החלטה מושכלת לגבי 101Investing.

מה זה 101 השקעה?

101Investing היא מתווכת CFD חדשה בקפריסין, שנוסדה בשנת 2016, ומציעה גישה ליותר מ -250 CFD בפלטפורמה שלה. זה כולל מט”ח, מטבעות קריפטוגרפיים, סחורות, מניות ומדדים. החברה שעומדת מאחורי הפלטפורמה היא חברה בת של FXBFI Broker Financial Invest Ltd והיא חברה גם ב- ICF (קרן פיצויים למשקיעים). 101Investing מציעה ללקוחות גם מאפיינים בולטים כמו חשבון הדגמה, מינוף גבוה, מגוון רחב של נכסים סחירים, שירות לקוחות רספונסיבי ומחירים תחרותיים. ללקוחות יש גישה לפלטפורמת המסחר MetaTrader 4 המוכרת בעולם עבור אינטרנט, מחשב נייד ונייד, כמו גם תוכן חינוכי סוחר, סרטונים, הדרכות, מאמרים וקורסים.

האם 101 משקיעה תרמית או לגיטימציה?

101 ההשקעה מבוססת בקפריסין ומוסדרת על ידי CySEC. חברת האם ל- 101Investing היא FXBFI Broker Financial Invest Ltd בע”מ ויש להן מספר רישיון תקף. בדרך כלל ברוקרים המוסדרים ומחזיקים מספר רישיון תקף יכולים להיחשב כלגיטימיים. הפעם היחידה שלקוח צריך להיות מודאג הוא כאשר המתווך אינו מוסדר.

101 השקעה: יתרונות וחסרונות

יתרונות חסרונות
✔️ חברת תיווך מוסדרת Spreads לא המרווחים הכי הדוקים
✔️ פלטפורמה ידידותית למשתמש ❌ אין לקוחות אמריקאים
✔️ טונות של תכנים ומשאבים חינוכיים ❌ ללא ניתוח שוק יומי.
✔️ אפשרויות מרובות בחשבון ואפשרויות מימון. ❌ אין תכונת מסחר חברתית

מדוע כדאי לבחור 101 השקעות

101Investing מציעה לסוחרים פלטפורמת השקעות מקוונת, מוכשרת, המתאימה לקבוצה מגוונת של סוחרים, עם מגוון אסטרטגיות מסחר ו -100 של CFD. להלן מספר סיבות נוספות לבחירתך 101Investing כמתווך המועדף עליך:

 • מוסדר CySEC
 • מעל 250 CFD על נכסים
 • אין עמלות
 • כלי מסחר שימושי
 • 0.03 מינימום פיפס
 • מעל 10,000 שווקים

באילו מדינות 101 השקעה זמינה?

חלק מהמוצרים שמציעה 101Investing עשויים שלא להיות זמינים במדינות מסוימות עקב חקיקה ומגבלה, כולל ארה”ב. דווח כי 101 השקעה מקבלת רק סוחרים מבלגיה, בולגריה, צ’כיה, דנמרק, גרמניה, אסטוניה, אירלנד, יוון, ספרד, צרפת, קרואטיה, איטליה, קפריסין, לטביה, ליטא, לוקסמבורג, הונגריה, מלטה, הולנד, אוסטריה, פולין, פורטוגל, רומניה, סלובניה, סלובקיה, פינלנד, שבדיה, איסלנד, ליכטנשטיין, נורבגיה, שוויץ, בריטניה.

האם אוכל להרוויח כסף באמצעות 101Investing?

תמיד קיים סיכון בעת ​​מסחר עם מוצרים ממונפים. לעתים קרובות הצלחת סוחר תלויה בניסיונם. בכל הנוגע למתווכים, חשוב לבחור מתווך מוסדר ומורשה. 101 השקעה היא אחד מאותם מתווכים ומוסדרת ב- CySEC בקפריסין. מרבית ה- CFD וזוגות המט”ח כרוכים במינוף כלשהו המאפשר לסוחר לממן רק חלק מההשקעה שלו.

אילו פלטפורמות מסחר זמינות ב- 101Investing?

101Investing מציעה את MetaTrader4 הן להורדה והן כגרסת אינטרנט. זוהי פלטפורמת המסחר המבוקשת ביותר בשוק עבור סוחרים ומתווכים. MetaTrader4 מאפשר לסוחרים גישה לספרייה חינמית של מערכות מסחר ואינדיקטורי שוק הניתנים להתאמה אישית. מהדר אינטואיטיבי מאפשר לסוחרים ליצור מערכות מסחר מותאמות אישית משלהם, הנקראות יועצים מומחים. זה כולל גם אינדיקטורים לשוק, הפעלות מסחר אוטומטיות ושפת סקריפטים מיוחדת בבעלות. ממשק המשתמש מושלם לסוחרים חדשים. זה פשוט לניווט ולהבנה.

101 השקעה בתכונות חיוניות של המתווך

תַקָנוֹן

101 השקעה מוסדרת תחת הסמכות הפיננסית של קפריסין. מספר הרישיון של פלטפורמת המסחר המקוונת עם CySEC הוא 315/16. 101Investing פועלת גם עם FXBFI Broker Financial Invest Ltd, שהיא גם המתווך האם שלה. לקוחות חדשים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי מתווך זה מוסדר ויש לו רישיון ממערכת שיפוט מהשורה הראשונה. דווח כי 101 ההשקעה מתקדמת במהירות, אולם תמיד יש מקום לשיפור. חשוב גם לציין כי 101Investing רשומה ב- MiFID האירופי (הנחיות השווקים למכשירים פיננסיים). המשמעות היא שכספי הסוחר מאובטחים וכי המתווך לא ישתמש בכסף במקרה של חדלות פירעון. האתר מוגן גם על ידי אישור SSL, כלומר כל המידע ששיתפת בפלטפורמה מוצפן ולא ניתן להשתמש בו לביצוע הונאה.

פלטפורמות מסחר

101Investing משתמש בפלטפורמת MetaTrader 4. ניתן לגשת לפלטפורמה זו דרך שולחן העבודה, האינטרנט והמובייל. סוחרים יכולים להשתמש בפלטפורמה לקנייה, מכירה וניתוח השוק. MetaTrader 4 הוא כלי פופולרי בקרב סוחרים ויש מתווכים רבים שעושים בו שימוש. הכלים העומדים לרשות המשתמשים כוללים מסחר אוטומטי, גידור, קרקפת, מסחר בלחיצה אחת, הצעות מחיר בזמן אמת ועוד רבים אחרים.

כמה תכונות עיקריות של פלטפורמת MetaTrader 4 כוללות:

 • סוגי הזמנות מרובים
 • ממשק ידידותי למשתמש הניתן להתאמה אישית
 • 24 אובייקטים אנליטיים כולל קווים, ערוצים וכו ‘.
 • מעל 30 כלים אנליטיים
 • תשעה מסגרות זמן
 • סחר אוטומטי עם יועצים מומחים
 • בודק אסטרטגיה
 • עורך MQL
 • זירת מסחר
 • אימיילים על התראות על מחירים

שירות לקוחות

ל- 101Investing שירות תמיכה מרשים בלקוחות. צוות שירות הלקוחות זמין חמישה ימים בשבוע, בין השעות 07:00 – 17:00. סוחרים יכולים ליצור קשר טלפוני עם צוות שירותי הלקוחות, בדוא”ל או בצ’אט בשידור חי. לחלופין, סוחרים יכולים לרשום כרטיס באתר. סוחרים יכולים גם להחליט לפנות להנהלה או לצוות שירות הלקוחות, בהתאם לשאילתה. בדרך כלל זמן התגובה הוא בין 2-5 דקות. חלק השאלות הנפוצות באתר מקיף ועונה על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שיש לסוחרים.

נכסים

101Investing מציעה לסוחרים למעלה מ -250 מכשירים פיננסיים לסחור איתם. ישנם נגזרים פיננסיים מורכבים הנתמכים בכל נכס. פלטפורמת ה- 101Investing מאפשרת ללקוחות לסחור ב- CFD, מט”ח, סחורות, מתכות, מדדים וקריפטו. אין חיוב בגין קנייה ומכירה של נכסים.

משיכה והפקדות

בכל הנוגע למשיכות והפקדות, לסוחרים יש כמה שיטות לבחירה. זה כולל העברות בנקאיות, כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי, סקריל, ויזה & כרטיסי מאסטר, בין היתר. אין דמי פיקדון ומשיכה קבועים, אך עשויים לחול חיובים בנקאיים.

מינוף

מינוף גבוה במסחר תמיד מסוכן ורבים מהסוחרים מפסידים כמויות גדולות של כסף בדרך זו. זו הסיבה שהרגולציה היא הכרחית ורגולטורים פיננסיים רבים באירופה קבעו קו מנחה קפדני לספק מנוף מרבי של 1:30 בלבד.

משאבים חינוכיים

ל- 101Investing מבחר גדול של משאבים חינוכיים לבחירת הסוחרים. הפלטפורמה מקדמת למידה מתמשכת והשקעה בריאה. ישנם סרטוני הדרכה, סמינרים מקוונים, ספרים אלקטרוניים, קורסים ומאמרי מסחר הזמינים באתר.

בטיחות וביטחון

101 השקעה מתייחסת ללקוחותיה בביטחון ובביטחון, תוך שימוש בפלטפורמה, ברצינות רבה. הפלטפורמה מוגנת בתעודת SSL. המשמעות היא שניתן לסמוך על האתר וכי כל המידע הסודי והאישי המוגש באתר מוצפן ומגן על הסוחר מפני הונאות או רמאים. סוחרים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי 101 השקעה מוכשרת ובטוחה.

בונוס ומבצעים

למרבה הצער, 101Investing אינו מציע לסוחרים שום בונוס או מבצעים בעת השימוש בפלטפורמה. הסוחר יכול להחליט אם להמשיך או לפתוח חשבון לפי שיקול דעתו / ה ללא כל השפעה.

תכונות נוספות

ל- 101investing מגוון משאבים וכלים נוספים למתחילים ולסוחרים מנוסים:

 • ספרים אלקטרוניים על יסודות השקעה, ניתוח מתקדם, סקירות שוק וכו ‘
 • קורסים בנושא אסטרטגיות, CFD ומניות, סחר חברתי וכו ‘
 • לוח שנה כלכלי & לוח השנה של דוחות הרווחים
 • מאמרים רגילים, סמינרים ברשת & מדריכי וידאו
 • אותות מסחר
 • סוגי חשבונות

שווקים

101Investing מציעה מגוון גדול של מוצרי CFD לבחירת סוחרים. זה כולל:

 • מט”ח – מעל 45 זוגות מטבעות זמינים, כולל EUR / USD, AUD / USD ו- EUR / JPY
 • מטבעות קריפטוגרפיים – סחר מעל 50 מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר, כולל ביטקוין ואת’ריום
 • סחורות – ניתן להשיג מעל 15 סחורות קשות ורכות, כולל זהב, גז ונפט
 • מניות – סחר ב- 75+ מהמניות הגדולות בעולם, כמו Amex, Facebook ו- Sony
 • מדדים – סחר בכמה מהמדדים הגדולים בעולם, כולל FTSE 100 ו- DAX 30

פלטפורמת מסחר ידידותית למשתמש

101Investing מציעה לסוחרים פלטפורמה ידידותית ואינטואיטיבית ונוחה לשימוש ולניווט. הפלטפורמה מושלמת במיוחד עבור סוחרים חדשים. ישנם ארבעה חשבונות עיקריים לבחירה וסוחרים יכולים לבחור איזה מתאים להם ביותר. מותר גם לסחור בשריעה.

חשבונות ודמי מסחר

101Investing מציעה לסוחרים שלושה חשבונות עיקריים, כסף, זהב ופלטינה. לכל חשבון תכונות ייחודיות עם מרווחים גמישים, מינוף, ניסיון מסחר, אסטרטגיות ויעדי השקעה.

להלן פירוט של חשבונות אלה:

 1. חשבון כסף
 2. פיקדון מינימלי של 250 דולר
 3. מתפשט מ- 0.07
 4. מינוף מקסימלי של 1:30
 5. למעלה מ -250 נכסי סחר
 6. חשבון זהב
 7. 25% הנחה להחלפה
 8. מינוף מקסימלי של 1:30
 9. מתפשט מ- 0.05
 10. אין עמלה
 11. למעלה מ -350 נכסי סחר
 12. חשבון פלטינה
 13. 50% הנחה להחלפה
 14. אין עמלה
 15. מינוף מקסימלי של 1: 400
 16. למעלה מ -250 נכסי סחר
 17. מתפשט מ- 0.03

חשבון מקצועי

סוחרים הזכאים לחשבון מקצועי יתאפשרו להגיש בקשה. חשבון זה מאפשר מינוף של עד 1: 400 עבור מכשירים נבחרים והסוחרים מקבלים הפחתה בשיעורי השוליים הנוכחיים. זה מאפשר לסוחרים מינוף גדול עוד יותר. ישנן דרישות מסוימות שעליהן סוחר צריך לעמוד בכדי לקבל זכאות לחשבון המקצועי:

 1. להחזיק תיק גדול מ- 500,000 $.
 2. בעלי ניסיון מוכח של הצבת תפקידים בגודל משמעותי.
 3. עבדתי בעבר בתפקיד מקצועי שקשור לשוק.

חשבונות אסלאמיים

101 השקעה מתאימה לשפות, מדינות ומערכות אמונה שונות. חשבונות אסלאמיים העומדים בחוק השריעה עומדים לרשות סוחרים מוסלמים.

חשבונות הדגמה

ל- 101Investing יש תכונת חשבון הדגמה שבה סוחרים יכולים להשתמש כדי לבחון את הפלטפורמה ולבנות את החוויה שלהם לפני העלייה לאוויר. תכונת חשבון זו מושלמת לסוחרים חדשים וחסרי ניסיון שסקרנים להשקיע אך חוששים מהסיכונים. ברגע שלסוחר מרגיש בנוח עם הפלטפורמה, הם עשויים לעבור לסחר חי. אין חובה על סוחרים להשתמש בתכונת חשבון ההדגמה, אולם מומלץ.

עמלות

למתווכים רבים יש עמלות ו 101 השקעה אינה יוצאת דופן. שכר הטרחה היחיד שעליו סוחרים לדאוג הוא דמי חוסר הפעילות הנגבים מחשבונות שרדומים במשך חודשיים ומעלה. במקרה שחשבון סוחרים אינו פעיל לתקופה רצופה של 60 יום, החשבון יסווג כלא פעיל ויחויב כדלקמן:

 • מעל 61 יום דמי חוסר הפעילות הם € 80, רטרואקטיבית לכל התקופה הרדומה (כלומר, לאחר 61 יום של חוסר פעילות, דמי חוסר פעילות בחשבון הלקוח יעמדו על € 160).
 • מעל 91 יום דמי חוסר הפעילות הם 120 אירו לחודש.
 • מעל 181 יום דמי חוסר הפעילות הם 200 אירו לחודש.
 • מעל 271 יום דמי חוסר הפעילות הם 500 אירו לחודש.

עמלת חוסר הפעילות היא רק כדי לוודא שסוחרים ו -101 סוחרי השקעות אכן נסחרים ולא מחזיקים חשבונות רדומים..

מרווחים

101 ההשקעה סבירה למדי עם המרווחים שלה. המרווחים על זוגות מט”ח מתחילים מ -0.7 פיפס עבור EUR / USD, 0.9 פיפי עבור EUR / GBP ו- 1.3 עבור GBP / USD. עבור מדדים, המרווחים מתחילים מנקודה אחת עבור ה- FTSE 100, ולסחורות, כמו נפט גולמי, המרווחים נעים סביב 0.03. הממרחים על כסף וזהב הם 0.037 ו- 0.37 בהתאמה. למתווכים רבים אחרים 101 השקעה יש עמלות אחרות, כולל חיובי החלפה על עמדות לילה, ודמי אי-פעילות הנגבים על חשבונות רדומים..

כיצד לפתוח חשבון עם 101Investing

פתיחת חשבון עם 101Investing היא מהירה וקלה. על הסוחרים לקחת 20-30 דקות להשלמת תהליך הרישום והאימות. חשוב שסוחרים חדשים יספקו מידע מדויק בעת ההרשמה, כמו כתובת הדוא”ל שלהם ופרטי יצירת הקשר שלהם. אם מידע זה שגוי, תהליך האימות לא יצליח.

לאחר השלמת הטופס, סוחר יכול להמשיך ולבחור סוג חשבון המתאים לצרכיו ואז להמשיך לבצע את ההפקדה המינימלית הנדרשת. יש מגוון של אמצעי תשלום נוחים וקיימים ומתווך יסייע לסוחרים חדשים בדרך.

המסקנה שלנו

על פי המידע והמחקר שאספנו אנו יכולים לאשר כי 101Investing הוא מתווך מוסדר ואמין ומציע פלטפורמת מסחר נהדרת למשקיעים חדשים ומנוסים. 101Investing מציעה לסוחרים גם מבחר מכובד של מכשירי CFD ופלטפורמת MetaTrader בה היא עושה שימוש היא קלה לניווט וידידותית למשתמש. זה זמין גם במספר מכשירים, כולל אנדרואידים.

סוחרים יכולים לבחור בין סוגי חשבונות מרובים ושיטות הפקדה / משיכה. יש גם צוות תמיכת לקוחות ייעודי שיסייע בכל שאלה שיש לסוחר. 101Investing מציעה ללקוחות גם אפשרות ללמוד עוד על סחר בקריפטו באמצעות הספרייה החינוכית שלהם. אנו ממליצים לכל סוחר חדש שיעשה את שיעורי הבית לפני השקעה. יש טונות של חומרים ומשאבים כדי לצייד מתווכים חדשים להצליח בשוק הקריפטוגרפי.

שאלות נפוצות

 • האם 101investing.com מזויף?

FXBFI Broker Financial Invest Limited (101investing) מוסדר על ידי רשות ניירות ערך בקפריסין (CySEC) עם מספר רישיון 315/16. המתווך הוא ישות לגיטימית.

 • אילו סוגי חשבונות קיימים ב- 101investing?

ישנם ארבעה סוגי חשבונות עיקריים הזמינים לסוחרים קמעונאיים ומקצועיים: כסף, זהב, פלטינה ופרו. המינוף המקסימלי ללקוחות קמעונאיים הוא 1:30. המינוף המקסימלי ללקוחות מקצועיים הוא 1: 500. שכבות חשבונות גבוהות יותר נהנות מהנחות החלפה, מנהלי חשבונות וכלי מסחר נוספים.

 • כיצד אוכל לפתוח חשבון הדגמה של 101 השקעות?

ניתן להירשם לחשבון הדגמה באתר המתווך. פרטי הכניסה ישותפו על ידי מנהל החשבון שלך.

 • כמה הון אני צריך כדי לסחור בהשקעה?

ההפקדה הראשונית המינימלית הנדרשת לכל החשבונות היא 250 דולר.

 • אילו פלטפורמות זמינות ב- 101investing?

101investing מציעה את פלטפורמת MetaTrader 4 בגרסאות מובייל, אינטרנט ושולחן עבודה.

 • איך בדיוק 101 השקעה מרוויחה כסף?

101 השקעה מייצרת הכנסות באמצעות מרווחים והחלפות על נכסים סחירים שונים.

 • איך אוכל לבצע משיכות?

משיכת הרווחים שלך אינה חלקה עם 101Investing. ניתן לבצע משיכות מ- 101 השקעות באמצעות כרטיסי אשראי וחיוב, העברה בנקאית, Neteller, Skrill, Trustly, Inpay A / S, KoalaPays ו- eMerchantPay Limited.

סוכני ה- Crypto CFD המובילים

אפשרות 24 eToro פלוס 500
FXTB 101 השקעה EuropeFX
FXVC אלבקסו UFX
360 Exness

מילון מונחי CFD

טווח הַגדָרָה
חוזה להבדל (CFD) חוזה להבדל הוא סוג ידוע של מכשיר נגזר פיננסי, בדומה למדדים, סחורות, מטבעות וכו ‘..
חוזים להבדל (CFD) הסכם רשמי בין שני צדדים / אנשים לתשלום הפרש המחיר ממועד פתיחת החוזה ועד סגירת החוזה.
מסחר ב- CFD למשקיעים יש אפשרות ללכת קצר (למכור CFD) אם הם חושבים שמחיר יירד או יימשך זמן רב (לקנות CFD) אם הם חושבים שהמחיר יעלה.
שולים השוליים מתייחסים להפקדה המינימלית הנדרשת.
השוליים ההתחלתיים הסכום ההתחלתי הנדרש על מנת לפתוח את התפקיד. זה נקרא לעתים קרובות גם פיקדון ראשוני.
טווח אמיתי ממוצע ATR מתייחס למדד התנודתיות בשוק לאורך פרק זמן מסוים.
בדיקת גב בדיקת גב מתרחשת כאשר אסטרטגיה עומדת במבחן באמצעות נתונים היסטוריים לצורך אימות.
מטבע בסיס המטבע הרשום הראשון בצמד.
CFD סחורות סוג של CFD שמפיק את ערכו עבור סחורה בסיסית שהוא אמור לעקוב אחריה.
שוק האיחוד שוק שעומד במקום, לא זז מעלה או מטה.
צמד מטבעות פורקס נסחר בזוגות מטבע. הכוונה היא למחיר הנקוב במונחים של הערכים היחסיים של מטבע אחד מול אחר.
סחר במינוף מכונה גם מסחר בשוליים. התהליך בו משקיע לווה סכום כסף גדול ממתווך כדי לפתוח עמדה גדולה יותר.
יחס מינוף כמות המינוף / הכסף שמספק מתווך לסחר במוצר ממונף. הסכומים המוצעים בדרך כלל הם 5: 1, 10: 1 ו -30: 1.
מרווח תחזוקה כמות הכספים המינימלית הדרושה כדי לשמור על עמדות בחשבון פתוחות.
שוליים משומשים סכום הכסף המשמש כיום לשמירה על עמדות פתוחות.
הון עצמי הערך הכולל בחשבון משקיעים.
השוליים בחינם כספים זמינים בחשבון לסחר איתם (לא נמצאים בשימוש כרגע בפוזיציות פתוחות).
חיובי לילה עמלה שגובה מתווך בגין מילוי תפקיד במהלך הלילה. זה מכונה גם חיוב פיננסי בן לילה והוא צמוד לשיעור הריבית של המטבע הנסחר.
קנייה עמדה (“נמשך זמן רב”) עמדה ארוכה היא רכישת נכס, תוך ציפייה שערכו יעלה.
מכירת מיקום (“הולך קצר”) מיקום קצר מתייחס למכירת נכס. עם ציפייה ששווי השוק שלה אמור לרדת.
החלקה ההבדל בין מחיר שוק מבוקש למחיר הממשי בו התמלאה המסחר.
יחס חוב להון היחס בין סך החוב של החברה לכמות ההון שהשקיעו בעלי המניות בחברה.
נגזרים מכשיר פיננסי שמשיג את מחירו מנייר ערך בסיסי, מדד, צמד מטבעות או סחורות.
ערוץ דונצ’יאן אינדיקטור בעל שני קווי גבול הנקבעים על ידי הנקודות הגבוהות והנמוכות ביותר.
מגמת ירידה סדרה של שיאים נמוכים ונמוכים בשוק הקריפטוגרפי.
רווח למניה (EPS) הרווח שהחברה מרוויחה מחולק במספר המניות הבולטות שיש לחברה.
תאריך דיבידנד לשעבר ביום הראשון, קונה של מניה כבר לא חייב בתשלום הדיבידנד שהמניה (או CFD) מציעה.
חשיפה הערך הכולל של כל העמדות שלך בשוק בכל זמן מסוים.
חיוב פיננסי המחיר הנגבה להחזיק בתפקיד נתון מיום מסחר אחד למשנהו. חיוב זה מחושב בדרך כלל על בסיס שיעור המזומנים במדינה בתוספת חיוב ריבית קטן.
מודל דולר קבוע מודל מסוים של דולר קבוע, שבו סכום מסוים מוקצה לסיכון בכל יום נתון.
אחוז סיכון קבוע למסחר הכוונה היא למודל ניהול סיכונים בו מוקצה סכום מסוים של כסף להון המסחר הכולל.
בדיקות קדימה בדיקת אסטרטגיה בזמן אמת, בזמן שהתנועות במחיר מתפתחות.
ניתוח פונדמנטלי שיטה שפותחה להערכת שווי החברה נשענת על דוחות כספיים, יחסי PE, תחזיות צמיחה עתידיות ודוחות כספיים של החברה.
מכירה פומבית לאחר השוק הזדמנות המסחר האחרונה הזמינה ליום לפני סגירת השוק.
מכירה פומבית לפני השוק התאמה זהה למחירים
יחס מחיר לרווח (PE) קביעת השווי הצפוי של פרויקט על ידי חלוקת מחיר השוק הנוכחי לרווח למניה.
הצהרת גילוי מוצרים (PDS) מסמך המוחזק על ידי כל חברת שירותים פיננסיים בכדי לספק ללקוחותיהם את המוצרים והשירותים שלהם. מסמך זה יפרט כיצד פועל המוצר המדובר, היתרונות הפוטנציאליים שלו והסיכונים הנלווים לו.
פירמידה כלל שבו סוחרים מוסיפים למיקום / ים הקיימים שלהם בניסיון למקסם את הרווחים הפוטנציאליים בעסקאות הזכיות.
מסחר תחום טווח נסחר בטווח בו הערך נע בין שתי נקודות עיקריות. שתי הנקודות מכונות בדרך כלל “תמיכה” ו”התנגדות “.
החזר על הון (ROE) התשואה שחברה מייצרת על בסיס הנכסים נטו שהיא מחזיקה.
החזר השקעה (ROI) סכום התשואה שביצעתם על ההון שהופקדתם.
שינוי גודל ייזום עסק על ידי פתיחת עמדה קטנה על מנת לקבוע את נכונותך להעלות אותה למצב רגיל.
קנה המידה לסגור את המסחר בהדרגה כשהוא נע לטובתך או מגיע למטרת רווח מסוימת מסוימת.
ניתוח טכני כל הנוסחאות המתמטיות המשמשות את מחיר השוק ו / או היסטוריית הנפח במטרה לקבוע את המהלך הבא האפשרי של נכס מסוים.
מסחר פריצות נדיף סוג של אסטרטגיית מסחר המנסה לנצל תנועות קצרות וחדות בשוק לאורך פרקי זמן קצרים יחסית.
כרך מדד למספר המניות או החוזים שהתגבשו במשך פרק זמן מוגדר.
מסחר בעקבות מגמה אסטרטגיית מסחר המנסה להרוויח משווקים שנוטים לנוע מעלה או מטה לפרקי זמן ממושכים.
קו מגמה קו הנמתח על פני תרשים כדי להתאים את התחתונות הגבוהים יותר ברציפות בשווקים מתקדמים

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me